Tipsy na paznokietkach u stóp!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-11, 08:27   #31
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Tipsy na paznokietkach u stóp!!!

Jakis czas temu polecalyscie mi krem do stop firmy Gehwola nie wiem czy wspominalam tutaj ale kiedys bylam u kosmetycznki napomknelam na temat potliwosci stop i wlasnie zaoferowala mi ten krem,kupilam go od niej,byl nieskuteczny jak polecilyscie mi ten to nazwa wydal mi sie znajoma,sprawdzilam i to ten sam krem,mam go w domu od roku chyba w ogole nie uzywam bo niestety nic mi nie daje
Szczerze mowilac juz nawet antidrial pod paszki mi nie nie daje a to jest dla mnie wiekszym i uciazliwym problemem niz stopy aczkolwiek wiadomo nie chcialabym zeby mi sie nic pocilo,ani rece ani bogi rowniez paszki Eh czego ja juz nie probowalam,dermatolog mnie zbyl,ze taka moja natura Ale skoro juz jestemy przy stopach a wiem,ze madziulkaa cos wspominala,ze pracuje w salonie kosmetycznym to moge Wam z reka na sercu polecic pumeks w kremie jaki kupilam sobie w naturze,ladnie pachnie i jesli stopki nie sa jakos bardzo zaniedbane to napewno pomoze -->a wracajac do tematu to moze macie jakies nowe pazurkow?
ja dzis wyjezdzam wiec nie mam mozliwosci zrobic sobie takich ale jak tylko wroce to sie za to zabiore juz na powaznie,rozmawialam nawet z dwoma kosmetyczkami juz o tym poki co pomalowalam sobie sama paznokcie na czerwono a na duzym palcu mam zdobienie z malych bialych kwiatuszkow namalowanych igla,niestety nie mam aparatu bo wkleilabym no nic pozdrawiam bardzo

ps.ale sie rozpisalam
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 17:45   #32
oskalia
Przyczajenie
 
Avatar oskalia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 9
Dot.: Tipsy na paznokietkach u stóp!!!

Zele na stopkach wygladaja swietnie i jest to bardzo praktyczne! Mysle, ze tipsy, od ktorych zaczal sie temat, moga okazac sie pomocne dla osob ktore maja problemy z wrastajacymi paznokciami. Paznokiec moze rosnac poprawnie z tipsem az do odrosniecia naturalnej plytki.
Ja osobiscie mialam ostatnio maly wypadek (maz nadepnal mi na paznokiec i niestety "polala sie krew") i wystarczylo tylko "naprawic" zelem. Dolacze fotki.
"Kala713" zycze powodzenia z pazurkami!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Foto-0023.jpg (147,4 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Foto-0030.jpg (148,0 KB, 138 załadowań)
oskalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 11:44   #33
masterkotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 150
Dot.: Tipsy na paznokietkach u stóp!!!

Skusiłam się i w poniedziałek ide zazelowac paznokietki u stóp ...
chyba bedzie jakis frenchyk .. wstawie fotke jak wroce
masterkotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 12:44   #34
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Tipsy na paznokietkach u stóp!!!

Dziewczynki wklejam Wam kilka zażelowanych stópek naszych klientek wykonanych ostatnimi czasy... Wszystkie wykonane przez Kingę . Może podsunę tym jakieś pomysły.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP7829.jpg (30,8 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP7834.jpg (28,8 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP7847.jpg (39,2 KB, 114 załadowań)

Edytowane przez madziulkaa
Czas edycji: 2009-05-15 o 12:47
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:51.