Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorczy - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-08-29, 13:48   #901
ChudyPasztet
Raczkowanie
 
Avatar ChudyPasztet
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Jak siê pozbyæ z³otych refleksów od wody utlenionej?

A mnie siê wydaje, ¿e od¿ywka Go Blonder trochê rozja¶ni³a
__________________
Muzyka jest wy¿szym objawieniem niæ wszystka m±dro¶æ i jakakolwiek filozofia.
ChudyPasztet jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-11, 13:47   #902
chemiczna czarownica
Raczkowanie
 
Avatar chemiczna czarownica
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Poznañ:)
Wiadomo¶ci: 259
Dot.: Jak siê pozbyæ z³otych refleksów od wody utlenionej?

Hej, mam nadziejê, ¿e mi pomo¿ecie, Dziewczyny. Farbowa³am ostatnio w³osy i efekt jest taki, ¿e w³osy wysz³y trochê za ciemne ni¿ bym chcia³a (Po wariacjach z rudo¶ciami, które wyp³owia³y przez lato chcia³am wróciæ do natury, czyli do zimnego, ciemnego br±zu, a wysz³y czarnawe z br±zowymi refleksami). Nie chcia³abym ich rozja¶niaæ u fryzjera, bo i tak s± do¶æ suche i po prostu mog³abym im tym zabiegiem mocno zaszkodziæ. St±d moje pytanie - mog³abym zacz±æ stosowaæ p³ukanki z rumianku, cytryny czy choæby piwa, nawet naprzemiennie, by stopniowo zej¶æ do tego ciemnego br±zu, o który mi chodzi (efekt jednego lub dwóch tonów spokojnie by mnie zadowoli³)? Czy takie bajery to tylko na naturalnych w³osach dzia³aj±? Farba i tak pewnie po jakim¶ czasie trochê siê wyp³ucze, ale czy mo¿na to trochê przyspieszyæ takimi p³ukankami? Pozdrawiam serdecznie!

Edytowane przez chemiczna czarownica
Czas edycji: 2012-09-11 o 13:48
chemiczna czarownica jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-11, 14:00   #903
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Jak siê pozbyæ z³otych refleksów od wody utlenionej?

Cytat:
Napisane przez chemiczna czarownica Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, mam nadziejê, ¿e mi pomo¿ecie, Dziewczyny. Farbowa³am ostatnio w³osy i efekt jest taki, ¿e w³osy wysz³y trochê za ciemne ni¿ bym chcia³a (Po wariacjach z rudo¶ciami, które wyp³owia³y przez lato chcia³am wróciæ do natury, czyli do zimnego, ciemnego br±zu, a wysz³y czarnawe z br±zowymi refleksami). Nie chcia³abym ich rozja¶niaæ u fryzjera, bo i tak s± do¶æ suche i po prostu mog³abym im tym zabiegiem mocno zaszkodziæ. St±d moje pytanie - mog³abym zacz±æ stosowaæ p³ukanki z rumianku, cytryny czy choæby piwa, nawet naprzemiennie, by stopniowo zej¶æ do tego ciemnego br±zu, o który mi chodzi (efekt jednego lub dwóch tonów spokojnie by mnie zadowoli³)? Czy takie bajery to tylko na naturalnych w³osach dzia³aj±? Farba i tak pewnie po jakim¶ czasie trochê siê wyp³ucze, ale czy mo¿na to trochê przyspieszyæ takimi p³ukankami? Pozdrawiam serdecznie!
P³ukanki raczej niewiele dadz±. Ja bym tutaj stawia³a jednak na wyp³ukanie siê koloru, które mo¿na wspomóc czêstym myciem w³osów szamponem przeciw³upie¿owym (co oczywi¶cie, najlepsze dla w³osów nie jest).
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-21, 13:10   #904
paula_215
Przyczajenie
 
Avatar paula_215
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Cze¶æ! Te¿ mia³am taki problem. Mia³am w³osy ¶redni br±z z czego przefarbowa³am na dziki kasztan joanny i wysz³y mi czaarne:/ a ju¿ mia³am takie jasne. No có¿ musia³am znowu je rozja¶niæ tzn. od farbowania minê³o tydzieñ u¿ywam szamponu head shoulders przeciw³upie¿owy. Ten szampon jest z od¿ywk± taki miêtowy niebiesko bia³y. Szoruje w³osy co drugi dzieñ i ostro zmywa kolor! Polecam! do tego cytryna. Wyciskam mieszam z wod± i wcieram we w³osy dosyæ czêsto te¿ pomaga! proponuje jeszcze dla w³osów blond rozja¶niacz w sprayu joanna i od¿ywka timotei do blond w³osów z rumiankiem ¿ó³ty. Te¿ dobrze rozja¶nia. Te¿ z czarnego koloru tak zesz³am. Wiêc mam teraz kolor taki rudawy a z rudego na jasny rudy i kto wie mo¿e jaka¶ jasna farba albo co¶ nawet dla tych co blond chc± uzyskaæ przesz³am z czarnego na braz i z ciemnego br±zu wyszed³ taki jak na zdjêciu. Wiêc kole¿anki szuru szuru i po problemie!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg j.jpg (15,7 KB, 22 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 210920122633.jpg (88,5 KB, 34 za³adowañ)
paula_215 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-05, 20:54   #905
FireWire
Raczkowanie
 
Avatar FireWire
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 113
GG do FireWire
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Mam w³osy br±zowe, mieni±ce siê kasztanem, nawet lekk± miedzi± czy blondem. S³oñce robi ró¿ne wariacje, kocham je <3
Jednak¿e, chcia³bym pog³êbiæ kolor.
Stosujê p³ukanki z kory, czasami timotei z henn±. bajerek ; )
Ale teraz odmiana. Moje miedziane przeb³yski chcê pog³êbiæ. Znacie naturalny, nieszkodliwy, tani, ³atwy, sposób na dodanie rudawej pow³oczki na w³oski? : P
FireWire jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-13, 01:18   #906
bananowy_czips
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Ja nie wiem jak mam swoje w³osy przyciemniæ mam br±z chyba ¶redni, z³ote refleksy... Przynajmniej dopóki nie wyjdzie s³oñce bo niestety mimo walki z preparatami UV to i tak mam sporo ja¶niejsze koñce - w³osy do po³owy pleców. Jaki sposób by¶cie poleci³y aby uzyskaæ z tego trochê ciemniejszy ch³odny i równomierny odcieñ? Zale¿y mi na jak najmniej inwazyjnych zabiegach, wiadomo, ale czy naturalne p³ukanki to nie bêdzie za ma³o? Je¶li tak to co dalej? Tylko farba?
bananowy_czips jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-13, 15:14   #907
FireWire
Raczkowanie
 
Avatar FireWire
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 113
GG do FireWire
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Oj farba nie. Psuje, chemikuje, nie nie ; p
Naturalne przyciemnienie gwarantuje p³ukanka albo z kory dêbu albo z orzecha w³oskiego. Takie naturalne tzw. "sypkie" bajerki dostaniesz bez problemów w aptece ; )
FireWire jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 15:35   #908
swiatoszalal
Przyczajenie
 
Avatar swiatoszalal
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Poproszê o usuniêcie, znalaz³am adekwatyny w±tek odno¶nie swojego pytania
__________________
Czytaj±c przymró¿ oko

Edytowane przez swiatoszalal
Czas edycji: 2012-11-13 o 15:41
swiatoszalal jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-14, 00:11   #909
bananowy_czips
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez FireWire Poka¿ wiadomo¶æ
Oj farba nie. Psuje, chemikuje, nie nie ; p
Naturalne przyciemnienie gwarantuje p³ukanka albo z kory dêbu albo z orzecha w³oskiego. Takie naturalne tzw. "sypkie" bajerki dostaniesz bez problemów w aptece ; )
P³ukanka da radê wyrównaæ kolor w³osów na ca³ej d³ugo¶ci? Chcia³abym ¿eby ta ró¿nica koloru g³owa-koñcówki nie by³a widoczna
bananowy_czips jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-18, 17:24   #910
paulisska23455
Raczkowanie
 
Avatar paulisska23455
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 51
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Tak siê zastanawiam nad rozja¶nieniem w³osów naturalnym sposobem. Tylko tak siê zastanawiam czy to w³osów w jaki¶ sposób nie zniszczy , tym bardziej ¿e mam krêcone w³osy, które s± wra¿liwe na nowe zmiany
paulisska23455 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-27, 19:11   #911
przewrazliwony
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Witam. Mam troche ciemniejsze wlosy niz te na zdj : http://www.igol.pl/images/articles/paul_scholes01.jpg i chcia³bym je jakos stopniowo przyciemniæ. Od razu mówie ze farbowanie odpada. Wiem, ¿e s± inne w±tki ale tam jest tak duzo propozycji ze sam nie wiem z czego skorzystac wiec chce dostaæ dobrej rady. Szampon z henn± jest skuteczny? Jak tak to jaki dokladnie ? Prosze o rady
przewrazliwony jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-27, 19:49   #912
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez przewrazliwony Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. Mam troche ciemniejsze wlosy niz te na zdj : http://www.igol.pl/images/articles/paul_scholes01.jpg i chcia³bym je jakos stopniowo przyciemniæ. Od razu mówie ze farbowanie odpada. Wiem, ¿e s± inne w±tki ale tam jest tak duzo propozycji ze sam nie wiem z czego skorzystac wiec chce dostaæ dobrej rady. Szampon z henn± jest skuteczny? Jak tak to jaki dokladnie ? Prosze o rady
Znowu pytanie typu "jak zafarbowaæ w³osy bez farbowania"
Nie, szampon z henn± nie bêdzie skuteczny. Raz, ¿e henna do zadzia³ania wymaga kilku godzin na g³owie, dwa - barwi wy³±cznie na rudo, czego jak mniemiam chcesz unikn±æ.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-28, 00:58   #913
przewrazliwony
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Nic nie pisa³em o farbowaniu, tylko o stopniowym przyciemnianiu. A oprócz tej henny to jakie sposoby s± skuteczne i wypróbowane przez was drogie Panie? Piszcie, bo bardzo mi zale¿y na czasie
przewrazliwony jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-28, 03:06   #914
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomo¶ci: 738
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez przewrazliwony Poka¿ wiadomo¶æ
Nic nie pisa³em o farbowaniu, tylko o stopniowym przyciemnianiu. A oprócz tej henny to jakie sposoby s± skuteczne i wypróbowane przez was drogie Panie? Piszcie, bo bardzo mi zale¿y na czasie
Mozesz robic plukanki z kory debu (do kupienia u zielarza i w aptece) albo wystudzonej kawy. Wlosy przeciemnia sie tylko troche, nie zrobia z ciebie bruneta ani nawet szatyna (i tak bedziesz rudy). Z natura nie ma co wlaczyc .
__________________
9.10.2013 zapuszczam w³osy. Aktualna d³ugo¶æ do ramion.
9.01.2014 w³osy za liniê obojczyków.
24.08. 2016 w po³owie drogi do talii
uca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-28, 19:23   #915
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez przewrazliwony Poka¿ wiadomo¶æ
Nic nie pisa³em o farbowaniu, tylko o stopniowym przyciemnianiu. A oprócz tej henny to jakie sposoby s± skuteczne i wypróbowane przez was drogie Panie? Piszcie, bo bardzo mi zale¿y na czasie
Jak±kolwiek zmianê koloru w³osów nazywamy farbowaniem. Przyciemnianie te¿.
Je¶li ma to byæ skuteczne, to u¿yj farby ro¶linnej. P³ukanki ogólnie do skutecznych nie nale¿±. Przyciemniaj±ce w³a¶ciwo¶ci ma np. indygo i juglon. Jeden barwnik wystêpuje w indygowcu, drugi w li¶ciach orzecha w³oskiego. Zobacz sobie farby ro¶inne na stronie zdrowekosmetyki.com Generalnie im ciemniejszy odcieñ farby ro¶linnej wybierzesz, tym mniej bêdzie mia³ henny (czyli czerwonego barwnika). Szczerze mówi±c w±tpiê abys skorzysta³ z takiej farby, ale chcê ci u¶wiadomiæ, ¿e to nie jest takie proste i wymaga du¿o babrania.
Jak ma byæ jednocze¶nie proste, szybkie i skuteczne, to masz farby chemiczne.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-28, 21:55   #916
magda5712
Raczkowanie
 
Avatar magda5712
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 240
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Co radzicie na ciemny br±z- p³ukanki z rumianku + szampon rumiankowy trochê mi ich rozja¶ni± tak ¿eby rzeczywi¶cie by³o widaæ ró¿nicê?
magda5712 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-16, 19:15   #917
CarmenSandiego
Raczkowanie
 
Avatar CarmenSandiego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 336
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

myslê, ze jakis efekt na pewno bedzie, ale pewnie ma³y. Z jednej strony to dobrze, bo nie chcialabym miec nagle platynowego blondu
Ja ostatnio robilam taka " miksture" z tego bloga http://smallrosie.blogspot.com/2012/...rzewienia.html
Efekt wydaje mi sie ze troche jest, ale trzymalam tylko 25 min, mam jeszcze druga paczke i teraz bede trzymac godzinê.
__________________


CarmenSandiego jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-21, 15:26   #918
arehiba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 39
Czym ¶ciemniæ w³osy?

Witam, chcia³bym jakim¶ prostym sposobem ¶ciemniæ sobie w³osy. Mam do¶æ ciemne, lecz ten kolor jest taki nijaki. Nie chcê siê farbowaæ. Szukam jakiego¶ naturalnego sposobu lub kosmetyku stopniowo ¶cemniaj±cego w³osy
arehiba jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-31, 11:19   #919
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 3 159
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez CarmenSandiego Poka¿ wiadomo¶æ
Ja ostatnio robilam taka " miksture" z tego bloga http://smallrosie.blogspot.com/2012/...rzewienia.html
Efekt wydaje mi sie ze troche jest, ale trzymalam tylko 25 min, mam jeszcze druga paczke i teraz bede trzymac godzinê.
Z jakiego koloru w³osów wychodzi³a¶? Jakie efekty? Notka z bloga ciekawa, szczerze mówi±c pierwszy raz o tym s³yszê i chêtnie wypróbujê .
Maartikrk jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-31, 21:50   #920
CarmenSandiego
Raczkowanie
 
Avatar CarmenSandiego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 336
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Poka¿ wiadomo¶æ
Z jakiego koloru w³osów wychodzi³a¶? Jakie efekty? Notka z bloga ciekawa, szczerze mówi±c pierwszy raz o tym s³yszê i chêtnie wypróbujê .
ja mam naturalny taki sredni blond. nie farbowany. teraz w sumie nie wiem czy te wlosy duzo sie rozja¶ni³y, mialam poczatkowo wrazenie ze sa troche matowe. no ale warte sprobowania, tylko troche z tym roboty. ja przedtem tez nie slyszalam o tym, jakos przypadkiem znalazlam
__________________


CarmenSandiego jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-08, 00:08   #921
przewrazliwony
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 15
Rude w³osy a szampon do w³osów ciemnych, jaki efekt?

Mam krótkie rude w³osy, co sie stanie gdy umyje takim szamponem w³osy? Bêd± ciemniejsze? Pisa³o, ze zawiera ekstrakt z henny, a ona podobno pog³êbi± t± rudo¶æ.
przewrazliwony jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-08, 06:47   #922
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 1 168
Dot.: Rude w³osy a szampon do w³osów ciemnych, jaki efekt?

Cytat:
Napisane przez przewrazliwony Poka¿ wiadomo¶æ
Mam krótkie rude w³osy, co sie stanie gdy umyje takim szamponem w³osy? Bêd± ciemniejsze? Pisa³o, ze zawiera ekstrakt z henny, a ona podobno pog³êbi± t± rudo¶æ.
Nie zgodzê siê z tym, ¿e ten szampon pog³ebi Twoj± rudo¶æ. Radzê nie eksperymentowaæ na rudych w³osach z ciemniejszym odcieniem. Lepiej id¼ do fryzjera.
apows jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-08, 12:33   #923
CarmenSandiego
Raczkowanie
 
Avatar CarmenSandiego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 336
Dot.: Rude w³osy a szampon do w³osów ciemnych, jaki efekt?

wg mnie dzialanie takich szamponow jest bardzo s³abe, o ile w ogole jakies jest
__________________


CarmenSandiego jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-09, 23:07   #924
przewrazliwony
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Dlaczego mam nie ryzykowaæ, co mi grozi? Chce je troche przyciemniæ ale stopniowo. Wszyscy mi mówi±, ze wlosy mi ciemniej± ale chcialbym to jakos przyspieszyæ.
przewrazliwony jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-10, 09:49   #925
CarmenSandiego
Raczkowanie
 
Avatar CarmenSandiego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 336
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez przewrazliwony Poka¿ wiadomo¶æ
Dlaczego mam nie ryzykowaæ, co mi grozi? Chce je troche przyciemniæ ale stopniowo. Wszyscy mi mówi±, ze wlosy mi ciemniej± ale chcialbym to jakos przyspieszyæ.
nie mówiê, ¿eby nie ryzykowaæ. wrêcz odwrotnie, my¶lê, ¿e w ogole nie masz sie czego baæ, bo efekt bedzie ma³o zauwazalny.
ja sama stosuje kosmetyki do blond w³osow i nie mam platynowego blondu na glowie
moze poczytaj o sposobach przyciemnienia wlosow jakimis plukankami (np kora debu)
__________________


CarmenSandiego jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-12, 19:44   #926
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 1 784
Problem

Drogie Wiza¿anki,

byæ mo¿e która¶ z Was zna rozwi±zanie mojego problemu. Moje naturalne w³osy koloru bli¿ej nieokre¶lonego (ciemny blond/jasny br±z tak na oko) pod wp³ywem s³oñca siê rozja¶niaj±... na rudo. Bardzo nie podobaj± mi siê te rude refleksy - nie lubiê, jak mi charakter na wierzch wychodzi

I st±d moje pytanie - czy da siê czym¶ zredukowaæ ten refleks? Nie chodzi mi o farbowanie w³osów farbami! To ju¿ bylo - straci³am przez to ok. 10 cm w³osów bo tak mi siê po³ama³y. Mo¿e jaka¶ p³ukanka czy co¶ takiego? Proszê o pomoc.
fallenart91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-12, 20:57   #927
przewrazliwony
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

A mozna zamowic na internecie jakies gotowe plukanki, bez ca³ego babrania? W jakiej¶ butelczce np.
przewrazliwony jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-12, 21:39   #928
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 11 159
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez przewrazliwony Poka¿ wiadomo¶æ
A mozna zamowic na internecie jakies gotowe plukanki, bez ca³ego babrania? W jakiej¶ butelczce np.
sa gotowe p³ukanki z herbapolu, ale musisz ja zaparzyæ
__________________
Twoje k³amstwo trwa tak d³ugo, ze sam zaczynasz w nie wierzyæ?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie w³osów z wiza¿em : 65cm completed

Moja pielêgnacja w³osów
karmazynka99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-12, 22:26   #929
Shylsay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 112
Dot.: Problem

Chroñ w³osy kosmetykami z filtrem UV nastêpnym razem, a z naturalnych metod ¶ciemniania w³osów jest podobno maseczka z dodatkiem olejka rycynowego a rozja¶niania - maseczka z sokiem z cytryny
__________________

Shylsay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-14, 15:21   #930
przewrazliwony
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Mog³aby¶ zarzuciæ jaki¶ link, bo nie moge tego znale¼æ. Proszê
przewrazliwony jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-02-19 21:59:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:34.