Podskórne krostki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-05, 17:52   #1
damiank17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6
Unhappy

Podskórne krostki


Witam , od dłuższego czasu ok. paru miesięcy mam problem na czole i policzkach ogólnie na twarzy chociaż najbardziej to widać na czole mam podskórne krostki są one koloru skóry lub lekko białe ,wygląda to mniej więcej tak :
http://pokazywarka.pl/i3gi3w/
ani mnie to nie swędzi ani nie piecze nic ale po prostu mnie to denerwuje chciałbym żeby to w końcu zlazło co moglibyscie poradzic? mial ktos z was z czyms takim doczynienia? jakie kremy kupic albo mydło może jakieś specjalne.. z góry dziekuje za odpowiedzi i pomoc
damiank17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 18:23   #2
_Talla_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7
Dot.: Podskórne krostki

mam dokladnie to samo, myslalam ze to przez podkład, zmieniłam go i przez moze 5dni bylo dobrze, a tu znow wysyp na prawym policzku i tylko na tym.. strefa T, broda, i prawe policzko czyściutkie tylko ta prawa strona, sadze ze sa to zaskorniki zamkniete , widac je najbardziej pod światło kiedy podejdę do okna z lusterkiem.. strasznie mnie to denerwuje , kiedys mialam cos podobnego bylam u dermatologa przepisała mi Epiduo i zagoiło mi sie ladnie, potem znow to dostalam tego wysypy przepisano mi Metronidazol Jelfa tez cos tam pomoglo ale za jakis czas znowu zobaczylam ze cos niedobrego dzieje sie z moja cera kupilam znow Epiduo -nie pomoglo wypalil mi twarz wygladałm jeszcze gorzej, Metronidazol-smiech na sali nic nie pomogl ale tez nie pogorszyl. Dostalam Skinoren w sumie radzil sobie niezle ale sadze ze przez podklad robilam bledne kolo teraz skonczyl mi sie Skinoren a z racji ze jest bardzo drogi (50zł) postanowilam zainwestowac w Acne Derm.. (uzywalam tez Zinerytu ale nie widzialam specjalnej poprawy chyba po nim tez mialam niezly wysyp..) nie wiem juz co mam tez robic czasem jest dobrze jak ostatnio bylam juz taka szczesliwa a teraz znow to samo.. prawe policzko tragedia.. mozna zgłupiec przez to wszystko..
_Talla_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 20:31   #3
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Podskórne krostki

zaskórniki zamknięte, niektóre z widoczną ropą

poczytaj wątki o trądziku, jest tego mnóstwo

ps. dermatolog nie gryzie
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 13:19   #4
damiank17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6
Dot.: Podskórne krostki

Dermatolog doradzi jakiś syf tak jak większości to co radzi każdemu a wiekszoci to i tak nie pomaga ;/ chodziło mi bardziej o wasze zdanie kto miał taki problem i jak sobie z nim poradził
damiank17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 16:24   #5
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Podskórne krostki

Cytat:
Napisane przez damiank17 Pokaż wiadomość
Dermatolog doradzi jakiś syf tak jak większości to co radzi każdemu a wiekszoci to i tak nie pomaga ;/ chodziło mi bardziej o wasze zdanie kto miał taki problem i jak sobie z nim poradził
Z takim podejściem nigdy nie pozbędziesz się problemu, także powodzenia. To wszystko ode mnie.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 17:47   #6
millllenka
Przyczajenie
 
Avatar millllenka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 26
Dot.: Podskórne krostki

ja miałam takie, też na czole. były w kolorze skóry lub lekko czerwone, nie bolały po prostu były i bardzo mnie wkurzały ;/ ;d nie chciały zejść całe czoło miałam nimi usiane ;/ parę miesięcy się z nimi użerałam stosując żele, pelingi, maseczki, kremy nic ;/ lekarz polecił mi differin (maść z apteki) i stopniowo pomagała po jakiś 2 miesiącach nie została ani jedna grudka czasami tylko wyskakują mi pojedyncze pryszcze ale to już mały pryszcz ;d więc polecam differin PS na początku może podrażnić

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

może damiank17 trafiła na jakiegoś kiepskiego zdarza się. niby udaje że bada a w końcu i tak wypisuje na chybił trafił ;/ ale z drugiej strony są też tacy ok
millllenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 20:05   #7
Ekstazaa
Rozeznanie
 
Avatar Ekstazaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 758
Dot.: Podskórne krostki

Poczytaj o OCM, mi właśnie na to pomogło, poza tym kwasy, możesz zacząć od zwykłej maseczki aspirynowej
Ekstazaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-08, 16:14   #8
_Talla_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7
Dot.: Podskórne krostki

zainwestowałam w Acne-Derm , troszkę nie powiem- polepszyło sie ale juz wole nie zapeszac, jesli nie da rady kupie Brevoxyl, moze Ty tez sprobuj cos z tymi lekami ; ) koszt to jakies 20zł za jeden wiec cena nie zabija
_Talla_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 16:15   #9
_Talla_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7
Dot.: Podskórne krostki

aa no i wlasnie tak jak kolezanka pisała , na zaskórniki b.dobre sa kwasy
_Talla_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:32.