Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorczy - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-02-13, 15:42   #961
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 5 883
Dot.: Przyciemnianie rudych w³osów

Cytat:
Napisane przez garrispl Poka¿ wiadomo¶æ
Na tyle, ¿e nei wygl±daj± na rude?
Dok³adnie. Maj± ³adny br±zowy po³ysk (schodzi³a z ciemnego rudawego blondu)
__________________
pijê kawê bez cukru od: 04.03.2014
xKlaudja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-13, 15:53   #962
garrispl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Przyciemnianie rudych w³osów

Je¿eli mogê prosiæ to mog³aby¶ siê dowiedzieæ jakich preparatów u¿ywa³a?
garrispl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-13, 16:15   #963
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 5 883
Dot.: Przyciemnianie rudych w³osów

Nie pamiêta dok³adnie, ale napewno jaka¶ znana firma, shauma, loreal co¶ takiego
__________________
pijê kawê bez cukru od: 04.03.2014
xKlaudja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-13, 16:45   #964
garrispl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Przyciemnianie rudych w³osów

No dobrze to dziêkujê
garrispl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-13, 19:42   #965
201607111040
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 10 542
Dot.: Przyciemnianie rudych w³osów

Cytat:
Napisane przez garrispl Poka¿ wiadomo¶æ
Mam od urodzenia lekko rude w³osy/jasny blond.
I w zwi±zku z tym mam pytanie jak mogê je przyciemniæ?
Jakie¶ od¿ywki? Chodzi mi o to, ¿eby tego rudego nie pogr±¿yæ
Z góry dziêkuje, pozdrawiam
Olej Amla przyciemnia i maska do w³osów ciemnych z L'biotica
201607111040 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-18, 17:26   #966
iwonia59
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomo¶ci: 169
Send a message via Skype™ to iwonia59
Naturalna zmiana koloru w³osów

Witam!
Dziewczyny podpowiedzcie mi jaki¶ naturalny sposób na kolor jasny blond. Znam tylko p³ukanki, ale chodzi mi o trwalszy efekt. Nie chcê niszczyæ sobie i tak s³abych w³osów farbami ze sklepu. Zale¿y mi na czasie...
iwonia59 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-18, 18:22   #967
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Naturalna zmiana koloru w³osów

Cytat:
Napisane przez iwonia59 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam!
Dziewczyny podpowiedzcie mi jaki¶ naturalny sposób na kolor jasny blond. Znam tylko p³ukanki, ale chodzi mi o trwalszy efekt. Nie chcê niszczyæ sobie i tak s³abych w³osów farbami ze sklepu. Zale¿y mi na czasie...
Jaki masz naturalny kolor?
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-02-18, 18:27   #968
201607111040
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 10 542
Dot.: Naturalna zmiana koloru w³osów

Cytat:
Napisane przez iwonia59 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam!
Dziewczyny podpowiedzcie mi jaki¶ naturalny sposób na kolor jasny blond. Znam tylko p³ukanki, ale chodzi mi o trwalszy efekt. Nie chcê niszczyæ sobie i tak s³abych w³osów farbami ze sklepu. Zale¿y mi na czasie...
Miód i ta maska https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...szczonych.html Oczywi¶cie jak masz bardzo ciemne w³osy to to raczej nie da oczekiwanych efektów.
201607111040 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-19, 00:16   #969
iwonia59
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomo¶ci: 169
Send a message via Skype™ to iwonia59
Dot.: Naturalna zmiana koloru w³osów

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Jaki masz naturalny kolor?
Mój kolor w³osów to jasny blond...


---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:46 ----------

Farbowa³am te moje "mysie ogonki", ale teraz nie chcê ju¿ ich bardziej os³abiaæ. Robi³am b. czêsto p³ukankê z ³usek cebuli, czy rumianku, ale to wystarcza do nastêpnego mycia. Poczyta³am te¿ sporo Waszych wpisów. Jeste¶cie super!!! Wierzê, ¿e która¶ z Was napisze mi co mam zrobiæ z w³osami, ¿ebym ¶mia³o na wiosnê chodzi³a bez czapki...
iwonia59 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-22, 13:13   #970
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Naturalna zmiana koloru w³osów

Cytat:
Napisane przez iwonia59 Poka¿ wiadomo¶æ
Mój kolor w³osów to jasny blond...


---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:46 ----------

Farbowa³am te moje "mysie ogonki", ale teraz nie chcê ju¿ ich bardziej os³abiaæ. Robi³am b. czêsto p³ukankê z ³usek cebuli, czy rumianku, ale to wystarcza do nastêpnego mycia. Poczyta³am te¿ sporo Waszych wpisów. Jeste¶cie super!!! Wierzê, ¿e która¶ z Was napisze mi co mam zrobiæ z w³osami, ¿ebym ¶mia³o na wiosnê chodzi³a bez czapki...
Ale masz jasny blond, a chcesz jasny blond? bo nie rozumiem
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-23, 10:39   #971
iwonia59
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomo¶ci: 169
Send a message via Skype™ to iwonia59
Dot.: Naturalna zmiana koloru w³osów

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Ale masz jasny blond, a chcesz jasny blond? bo nie rozumiem
Tak, dok³adnie... Nie da siê ukryæ, ¿e po prostu siwiejê...

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Poka¿ wiadomo¶æ
Miód i ta maska https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...szczonych.html Oczywi¶cie jak masz bardzo ciemne w³osy to to raczej nie da oczekiwanych efektów.
Dziêki za podpowied¼, ale nie wierzê ju¿ w ¿adne gotowe od¿ywki. Przez dwa lata stosowa³am wax, u mnie bez ¿adnych efeków, oraz ³yka³am tabletki - zanim zaczê³y byæ reklamowane w tv - nie pamiêtam w tej chwili nazwy co¶ na b... Dlatego szukam tylko naturalnych sposobów radzenia sobie z w³osami.
Piszesz, ¿e pijesz dro¿d¿e... Ja ich nie pi³am, ale wciera³am we w³osy...
iwonia59 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-23, 11:37   #972
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Skoro siwiejesz, naturalnymi sposobami nic nie zdzialasz.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-23, 14:32   #973
iwonia59
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomo¶ci: 169
Send a message via Skype™ to iwonia59
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Skoro siwiejesz, naturalnymi sposobami nic nie zdzialasz.
Naprawdê? No có¿, nie wiedzia³am...
iwonia59 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-24, 19:34   #974
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Ano niestety- siwiznê kryje ju¿ tylko farba i to odpowiednio dobrana, na odpowiednim oxy.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-24, 20:45   #975
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Naturalna zmiana koloru w³osów

Cytat:
Napisane przez iwonia59 Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, dok³adnie... Nie da siê ukryæ, ¿e po prostu siwiejê...
To mo¿e warto pój¶æ w stronê odsiwiaczy? Wiem te¿, ¿e o niektórych zio³ach siê mówi, ¿e maj± mo¿liwo¶æ przywrócenia w³osowi naturalnego pigmentu, ale nie wiem, na ile to prawda.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-25, 00:58   #976
iwonia59
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomo¶ci: 169
Send a message via Skype™ to iwonia59
Dot.: Naturalna zmiana koloru w³osów

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka¿ wiadomo¶æ
To mo¿e warto pój¶æ w stronê odsiwiaczy? Wiem te¿, ¿e o niektórych zio³ach siê mówi, ¿e maj± mo¿liwo¶æ przywrócenia w³osowi naturalnego pigmentu, ale nie wiem, na ile to prawda.
Czarna rzepa zmierza w tym kierunku, od trzech lat przynajmniej w sezonie jesienno-zimowym nie farbujê w³osów... Teraz ju¿ czas pomy¶leæ o czym¶ innym, bo rzepy nied³ugo nie bêdzie, st±d moje pytanie do Was Wiza¿anki.
iwonia59 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-25, 08:13   #977
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Naturalna zmiana koloru w³osów

Cytat:
Napisane przez iwonia59 Poka¿ wiadomo¶æ
Czarna rzepa zmierza w tym kierunku, od trzech lat przynajmniej w sezonie jesienno-zimowym nie farbujê w³osów... Teraz ju¿ czas pomy¶leæ o czym¶ innym, bo rzepy nied³ugo nie bêdzie, st±d moje pytanie do Was Wiza¿anki.
Tak na szybko znalaz³am informacjê, ¿e Eclipta alba (maka) jest polecana do w³osów siwiej±cych. Ponoæ pomaga pobudziæ wydzielanie pigmentu.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-28, 23:00   #978
201612060923
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 6 533
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Witam

Mój kolor w³osów to br±z, który z wiekiem robi siê coraz ja¶niejszy. Jeszcze trzy, cztery lata temu mog³am siê pochwaliæ g³êbokim, bardzo ciemnym, piêknym br±zem, za¶ dzisiaj moje w³osy s± jasnobr±zowe z dziwnym rudawym odcieniem. Po farbê nie chcê siêgaæ absolutnie-po pierwsze-dla mnie regularny wydatek kilkunastu z³otych to du¿o, po drugie-widzia³am na kole¿ankach i siostrach co mo¿e zrobiæ regularne farbowanie. W³osy mam zdrowe, zadbane, ca³kiem ³adne, tylko ten kolor(ostatnio kto¶ siê pyta³ czy rozja¶nia³am sobie w³osy, w sztucznym ¶wietle jarzeniówek przypominaj± blond)
Czêsto czytam o p³ukance z czarnej herbaty, chcia³abym spróbowaæ tego sposobu. Jednak mam sporo pytañ i w±tpliwo¶ci dotycz±cych tej metody:
-czy rzeczywi¶cie dzia³a(oczywi¶cie wiem, ¿e potrzeba czasu i regularno¶ci, jestem na to gotowa)?
-jak j± przygotowaæ i jak czêsto stosowaæ?
-czy stosowana jako ostatnie p³ukanie nie sprawi, ¿e moje w³osy bêd± ¼le wygl±daæ min.bêd± matowe i oklapniête?

Niestety, zdjêcia moich kud³ów nie mam, jednak liczê na wasze rady i pomoc
201612060923 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-02, 00:47   #979
adelb
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Re: Naturalne rozja¶nianie w³osów

Osoba zak³adaj±ca w±tek chcia³a w³osy przyciemniæ, ale widzê, ¿e kilka wiza¿anek zainteresowane jest rozja¶nianiem. A w tym mam zdecydowanie wiêksze do¶wiadczenie. Je¶li interesuje was rozja¶nienie delikatne (o pó³ tonu, w przypadku ciemniejszych blondynek), to pomaga chocia¿by jasne piwo. Wmasowuje siê je lub stosuje p³ukanki. A je¶li chcecie mocno rozja¶niæ, to dobry jest sposob z cytryn±, rumiankim i cynamonem. xxx. Ja jestem z natury szatynk± i po zastosowaniu sta³am siê do¶æ jasn± blondyn±. Siê rozpisa³am...

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-04-08 o 10:13 Powód: link
adelb jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-03, 00:53   #980
iwonia59
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomo¶ci: 169
Send a message via Skype™ to iwonia59
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Dziewczyny!!! Wielkie dziêki!!!
Spisa³am te Wasze podpowiedzi i bêdê próbowaæ. O efektach napiszê tutaj.

---------- Dopisano o 00:45 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------

[QUOTE=Chatul Eclipta alba (maka) jest polecana do w³osów siwiej±cych. Ponoæ pomaga pobudziæ wydzielanie pigmentu.[/QUOTE]

Tak, poczyta³am o tym, ale mam w³osy blond, a to jest do ciemnych...

---------- Dopisano o 00:53 ---------- Poprzedni post napisano o 00:45 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Ano niestety- siwiznê kryje ju¿ tylko farba i to odpowiednio dobrana, na odpowiednim oxy.
Jestem uparta i znajdê co¶ naturalnego na siwki.
iwonia59 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-03, 20:26   #981
iwonia59
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomo¶ci: 169
Send a message via Skype™ to iwonia59
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Adelb, w³a¶nie siedzê z polecan± przez Ciebie farb± z cynamonem. Zastanawiam siê czy mi nie wyjd± rude. Ju¿ minê³a ponad godzina, w³osy ju¿ mi ca³kowicie wysch³y pod foli± i czapk±. Tak mam ich ma³o, ¿e z przygotowanych sk³adników wystarczy mi jeszcze na dwa razy. Mo¿na chyba tê miksturkê przechowaæ w lodówce? Za jaki¶ czas zajrzê, by sprawdziæ kolor, nie mam odwagi trzymaæ te 4 godz.
iwonia59 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-10, 08:54   #982
agusia3534
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 1
naturalne rozja¶nianie rudych w³osów :)

hej dziewczyny wiecie mo¿e jak mogê naturalnymi sposobami rozja¶niæ rude w³osy ¿eby nabra³y blond odcieni? czy dzia³a rozja¶nianie sokiem z cytryny? próbowa³a to która¶ z Was? z góry dziêkuje buziaki
agusia3534 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-10, 11:56   #983
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: naturalne rozja¶nianie rudych w³osów :)

Cytat:
Napisane przez agusia3534 Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny wiecie mo¿e jak mogê naturalnymi sposobami rozja¶niæ rude w³osy ¿eby nabra³y blond odcieni? czy dzia³a rozja¶nianie sokiem z cytryny? próbowa³a to która¶ z Was? z góry dziêkuje buziaki
Mo¿esz spróbowaæ sokiem z cytryny, miodem (naturalnym, oczywi¶cie) albo rumiankiem
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-10, 22:35   #984
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomo¶ci: 738
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;45383751]Witam

Mój kolor w³osów to br±z, który z wiekiem robi siê coraz ja¶niejszy. Jeszcze trzy, cztery lata temu mog³am siê pochwaliæ g³êbokim, bardzo ciemnym, piêknym br±zem, za¶ dzisiaj moje w³osy s± jasnobr±zowe z dziwnym rudawym odcieniem. Po farbê nie chcê siêgaæ absolutnie-po pierwsze-dla mnie regularny wydatek kilkunastu z³otych to du¿o, po drugie-widzia³am na kole¿ankach i siostrach co mo¿e zrobiæ regularne farbowanie. W³osy mam zdrowe, zadbane, ca³kiem ³adne, tylko ten kolor(ostatnio kto¶ siê pyta³ czy rozja¶nia³am sobie w³osy, w sztucznym ¶wietle jarzeniówek przypominaj± blond)
Czêsto czytam o p³ukance z czarnej herbaty, chcia³abym spróbowaæ tego sposobu. Jednak mam sporo pytañ i w±tpliwo¶ci dotycz±cych tej metody:
-czy rzeczywi¶cie dzia³a(oczywi¶cie wiem, ¿e potrzeba czasu i regularno¶ci, jestem na to gotowa)?
-jak j± przygotowaæ i jak czêsto stosowaæ?
-czy stosowana jako ostatnie p³ukanie nie sprawi, ¿e moje w³osy bêd± ¼le wygl±daæ min.bêd± matowe i oklapniête?

Niestety, zdjêcia moich kud³ów nie mam, jednak liczê na wasze rady i pomoc[/QUOTE]

Pewnie to ju¿ by³o, ale powtórzê: p³ukanka z kory dêbu, ³upin orzecha w³oskiego, sza³wii, rozmarynu... wszystkie zio³a dostêpne w aptekach i u zielarzy, s± te¿ gotowe mieszanki do przyciemniania. Czarna herbata mo¿e dawaæ lekko rudawy ciep³y kolor i mnie niestety w³osy wysusza³a, lepsza jest wg mnie p³ukanka z kawy. ¯eby efekt by³ widoczny niestety trzeba p³ukaæ czêsto, sama musisz sprawdziæ jaka czêstotliwo¶æ dzia³a u ciebie. Ró¿ne firmy kosmetyczne maj± te¿ szampony i od¿ywki dla brunetek, poszukaj w drogerii mo¿e znajdziesz co¶ dla siebie. S± te¿ farby zio³owe, mieszanki henny i indygo które daj± br±z i nie niszcz± w³osów ale te wysokiej jako¶ci nie s± tanie. Jest te¿ tania mieszanka henny i sztucznych barwników firmy eld, bezpieczne dla w³osów sprzedaj± je w ma³ych drogeriach i na allegro.
__________________
9.10.2013 zapuszczam w³osy. Aktualna d³ugo¶æ do ramion.
9.01.2014 w³osy za liniê obojczyków.
24.08. 2016 w po³owie drogi do talii
uca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-17, 20:37   #985
cancellife
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 5
Unhappy Pomocy - rozja¶nianie w³osów

Witajcie! Jestem jedn± z m³odszych i mniej do¶wiadczonych u¿ytkowniczek. Mam 15 lat, nigdy nie farbowa³am w³osów, jednak¿e chcia³abym uzyskaæ odcieñ ja¶niejszy od tego, który mam aktualnie. Mój kolor to wed³ug fryzjerek jasny blond. Jak dla mnie jest zbyt ciemny. Zdjêcie: http://pics.tinypic.pl/i/00510/caxw2sj7mk51.jpg

Co do farbowania - nie chcia³abym farbowaæ w³osów na sta³e, a tak¿e bojê siê tego, gdy¿ wiele z moich rówie¶niczek, które próbowa³y takiej "metamorfozy" ma na g³owie ¿ó³tko. Próbowa³am w³osy rozja¶niaæ naturalnymi sposobami - mieszanka cytryny z miodem, p³ukanki z rumianku. Kupowa³am szampony róznego rodzaju m. in. szampon nadaj±cy platynowy odcieñ z Joanny, szampon rumiankowy. I nie widaæ ¿adnego efektu. Macie jakie¶ pomys³y? Jak mog³abym naturalnie bez u¿ycia rozja¶niacza nadaæ moim w³osom piêkny ja¶niuteñki blond? Od razu mówiê, ¿e jestem na nie je¶li chodzi o rozja¶niacz. Wiele opinii o nim czyta³am, a nie chodzi mi o to bym mia³a bia³e w³osy, aczkolwiek parê tonów ja¶niejsze od tego kolorku co mam teraz.

My¶la³am o jaki¶ szamponetkach. Czy by³oby widaæ po nich efekt rozja¶nienia? A mo¿e wyszed³by tzw. "kurczak" na g³owie? Macie jakie¶ swoje sposoby? Pomocy!
cancellife jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-17, 21:05   #986
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Bez rozja¶niacza lub farby rozja¶niaj±cej siê nie da. Szamponetka jest do od¶wie¿ania koloru/lekkiego przyciemnienia. Nie rozja¶ni.
Skoro rozja¶niacz odpada to poczytaj o farbach rozja¶niaj±cych (s± bez rozja¶niacza). One mog± zadzia³aæ, ale s± to farby trwa³e, wiêc siê nie sp³ukaj±.

Cudów nie ma, bez czego¶ chemicznego z oxydantem/utleniaczem nie rozja¶nisz w³osów tak jak chcesz.

P.S. w³a¶ciwy w±tek na twoje pytania jest tutaj:

W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXVI
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-18, 11:30   #987
iwonia59
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomo¶ci: 169
Send a message via Skype™ to iwonia59
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Skoro siwiejesz, naturalnymi sposobami nic nie zdzialasz.
Mia³a¶ racjê, ale jaki¶ tam efekt uzyska³am, tylko nie u¶miecha mi siê trzymaæ na w³osach kolejny raz takiej papki a¿ przez 4 godz.
iwonia59 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-21, 17:57   #988
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pomocy - rozja¶nianie w³osów

Cytat:
Napisane przez cancellife Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie! Jestem jedn± z m³odszych i mniej do¶wiadczonych u¿ytkowniczek. Mam 15 lat, nigdy nie farbowa³am w³osów, jednak¿e chcia³abym uzyskaæ odcieñ ja¶niejszy od tego, który mam aktualnie. Mój kolor to wed³ug fryzjerek jasny blond. Jak dla mnie jest zbyt ciemny. Zdjêcie: http://pics.tinypic.pl/i/00510/caxw2sj7mk51.jpg

Co do farbowania - nie chcia³abym farbowaæ w³osów na sta³e, a tak¿e bojê siê tego, gdy¿ wiele z moich rówie¶niczek, które próbowa³y takiej "metamorfozy" ma na g³owie ¿ó³tko. Próbowa³am w³osy rozja¶niaæ naturalnymi sposobami - mieszanka cytryny z miodem, p³ukanki z rumianku. Kupowa³am szampony róznego rodzaju m. in. szampon nadaj±cy platynowy odcieñ z Joanny, szampon rumiankowy. I nie widaæ ¿adnego efektu. Macie jakie¶ pomys³y? Jak mog³abym naturalnie bez u¿ycia rozja¶niacza nadaæ moim w³osom piêkny ja¶niuteñki blond? Od razu mówiê, ¿e jestem na nie je¶li chodzi o rozja¶niacz. Wiele opinii o nim czyta³am, a nie chodzi mi o to bym mia³a bia³e w³osy, aczkolwiek parê tonów ja¶niejsze od tego kolorku co mam teraz.

My¶la³am o jaki¶ szamponetkach. Czy by³oby widaæ po nich efekt rozja¶nienia? A mo¿e wyszed³by tzw. "kurczak" na g³owie? Macie jakie¶ swoje sposoby? Pomocy!
nadal stosowa³abym naturalne metody i kosmetyki do blondu. mo¿esz te¿ spróbowaæ rozja¶niacza w spray'u z Joanny- raz w tygodniu LEKKO popsikaj w³osy, nada ja¶niejszych refleksów.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-30, 17:47   #989
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 1 449
Dot.: Pomocy - rozja¶nianie w³osów

Cytat:
Napisane przez cancellife Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie! Jestem jedn± z m³odszych i mniej do¶wiadczonych u¿ytkowniczek. Mam 15 lat, nigdy nie farbowa³am w³osów, jednak¿e chcia³abym uzyskaæ odcieñ ja¶niejszy od tego, który mam aktualnie. Mój kolor to wed³ug fryzjerek jasny blond. Jak dla mnie jest zbyt ciemny. Zdjêcie: http://pics.tinypic.pl/i/00510/caxw2sj7mk51.jpg

Co do farbowania - nie chcia³abym farbowaæ w³osów na sta³e, a tak¿e bojê siê tego, gdy¿ wiele z moich rówie¶niczek, które próbowa³y takiej "metamorfozy" ma na g³owie ¿ó³tko. Próbowa³am w³osy rozja¶niaæ naturalnymi sposobami - mieszanka cytryny z miodem, p³ukanki z rumianku. Kupowa³am szampony róznego rodzaju m. in. szampon nadaj±cy platynowy odcieñ z Joanny, szampon rumiankowy. I nie widaæ ¿adnego efektu. Macie jakie¶ pomys³y? Jak mog³abym naturalnie bez u¿ycia rozja¶niacza nadaæ moim w³osom piêkny ja¶niuteñki blond? Od razu mówiê, ¿e jestem na nie je¶li chodzi o rozja¶niacz. Wiele opinii o nim czyta³am, a nie chodzi mi o to bym mia³a bia³e w³osy, aczkolwiek parê tonów ja¶niejsze od tego kolorku co mam teraz.

My¶la³am o jaki¶ szamponetkach. Czy by³oby widaæ po nich efekt rozja¶nienia? A mo¿e wyszed³by tzw. "kurczak" na g³owie? Macie jakie¶ swoje sposoby? Pomocy!
Ale masz piêkny kolor w³osów Je¶li jeste¶ zainteresowana naturalnym o¿ywieniem swojego koloru mo¿e sprawdzi siê u Ciebie cassia (kasja) klik? Bo szamponetki maj± to do siebie, ¿e nie zawsze siê sp³ukuj± a i nie rozja¶niaj±.
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o w³osy

Co by³o, a nie jest,
nie pisze siê w rejestr



Doris Day jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-30, 19:08   #990
cancellife
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 5
Question Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Dziêkujê za pomoc Ostatnio znalaz³am przepis na fajne mazid³o z miodem, cynamonem, cytryn±, wod± i oliw± z oliwek. Trzyma³am na g³owie godzinê, efekty s± niestety ma³o widoczne.. Ale nie poddajê siê! Czekam na wakacje. Jednak¿e mam pytanko.. Chcia³abym uzyskaæ naturalny wygl±d rozja¶nienia (nie za mocne), jaki najlepiej by³oby kupiæ rozja¶niacz i ile trzymaæ go na g³owie? Bo jestem w tym temacie zielona Dodatkowo, ¿ebym nie musia³a potem lataæ i rozja¶niaæ co chwilê. Po prostu przera¿a mnie my¶l o odrostach... Czy spray rozja¶niaj±cy dobrze by siê spisa³? Zale¿a³oby mi na czym¶ takim http://1.bp.blogspot.com/-Rfxk_G2T2-.../Bez+nazwy.png lub https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...38208842_n.jpg Bo s± to cudowne kolorki, ale nie wiem czy zdo³a³abym taki osi±gn±æ "naturalnymi" sposobami..

Edytowane przez cancellife
Czas edycji: 2014-03-30 o 19:10
cancellife jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-02-19 21:59:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:03.