własny depilator laserowy - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-18, 10:49   #961
Laser Estetic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Lublin ul. M.C. Skłodowskiej 2/4
Wiadomości: 1
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez urwisek Pokaż wiadomość
Słuchajcie, a czy depilujecie laserem bikini głebokie? Niby nie można, ale pytam jak to wygląda w praktyce?
Depilacja laserem to dobry pomysł jeśli chodzi o bikini i wrastające włoski. Sama jestem dopiero po pierwszym zabiegu depilacji bikini a już czuję różnicę. U mnie włoski były ciemne i grube (niestety i stety). Niestety, bo utrudniało mi to depilację i czułam swojego rodzaju dyskomfort. Staty, bo im włos grubszy i ciemniejszy tym laser chwyta szybciej. Pamiętajcie, że bikini to jedyna partia ciała którą możecie poddawać depilacji przez cały rok
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Laser Estetic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 13:26   #962
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: własny depilator laserowy

Ja również w końcu odważyłam się na zakup. Mój wybór padł na Remington 6250. Jestem dopiero po drugim zabiegu na nogi i pachy, ale na łydkach już widzę dużą poprawę. Skóra superjasna, włosy grube i ciemne. Nawet jeśli nie usunę włosów zupełnie to i tak będę zachwycona, że odrasta ich mniej
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 10:09   #963
katalina_87
Przyczajenie
 
Avatar katalina_87
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 6
Dot.: własny depilator laserowy

Ja się właśnie zastanawiam z koleżanką czy nie kupić na spółkę takiego depilatora. Nie jest to wcale tania zabawa, ale na 2 będzie łatwiej. Mam nadzieję, że taka forma depilacji jest dużo trwalsza niż depilator.
katalina_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 08:43   #964
Black_Isabell
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 203
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez katalina_87 Pokaż wiadomość
Ja się właśnie zastanawiam z koleżanką czy nie kupić na spółkę takiego depilatora. Nie jest to wcale tania zabawa, ale na 2 będzie łatwiej. Mam nadzieję, że taka forma depilacji jest dużo trwalsza niż depilator.

Ja też zastanawiam się, choć jest to dla mnie spory wydatek. Myślę nad tym, czy warto...

Tradycyjny depilator (nigdy nie miałam) czy laser IPL (też nie miałam) - co wybrać?
Jeśli laser - czym kierować się przy zakupie? Na co zwrócić uwagę?

Mam jasną skórę i grube i czarne włosy, ktore bardzo szybko odrastają. Zwykle golę je maszynką, ale w zasadzie już po 2-3 godzinach widzę je ponownie. W zasadzie powinnam wykonywać depilację 2x dziennie, a przynajmniej raz dziennie Mam pojedyncze wloski także na brodzie i wąsik... czy laser im pomoże?
Black_Isabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 11:27   #965
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: własny depilator laserowy

Na pewno nie tradycyjny depilator. Niby tworzą specjalne nakładki ale tak naprawdę wciąż boli cholernie. Do tego ja się spotkałam z tym, że nie wyrywał a urywał i do tego wiele pomijał. Więc przy tym wielki bólu trzeba było jedną łydkę robić czasami tak długo jakbyś bawiła się w całe nogi.

Jeżeli już to wosk albo golenie. Depilatora nie polecam.

Natomiast ja zastanawiam się nad elektryczną golarką by ze 2-3 razy w miesiąu nie kupować maszynki. Wiadomo - przy ipl i tak trzeba owłosienie ogolić. Poza tym mam na udach za jasne włosy na zabieg wiec i tak będę je co jakiś czas golić zamiast woskować. Polecacie taką masyznkę?

Podkreślić chcę, że IPL to nie laser, jak bywa popularnie i błędnie nazywany.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 12:53   #966
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: własny depilator laserowy

Moim zdaniem golenie to w zasadzie najgorsze co można zrobić, nieestetyczne czarne kropki włosów, duża częstotliwość zabiegów i kłucie wyrastających włosków to coś co dla mnie tę metodę dyskredytuje całkowicie. Tak więc elektrycznej golarki to bym nawet nie brała pod uwagę.

Raczej trudno wybrać depilator mechaniczny czy IPL lub laser, każdy ma swoje wady i zalety.

Depilowanie mechaniczne boli ale pierwszy raz najbardziej, potem ból jest znacznie mniejszy, po wielu latach depilacji to co czuję nawet bym bólem nie nazwała tylko dyskomfortem. Warto też pomyśleć aby się depilować w odpowiednim momencie cyklu, bo tolerancja na ból jest różna w różnych fazach.
Faktycznie depilator mechaniczny lubi czasem urywać, zwłaszcza słabe włoski (ale one przynajmniej są mniej widoczne więc nie ma tragedii gdy szybko odrastają), natomiast na tydzień daje spokój. Ale to też może być kwestia tego że model jest nieudaną konstrukcją, bądź urządzenie jest stare i "łapki" wyrywające włosy wyrobione (u mnie z czasem depilator działał coraz gorzej- zamiast pół godziny nad depilacją siedziałam 1,5 godziny).

W IPL i Laserze zaletą jest to że jest spora szansa że przynajmniej część cebulek z czasem obumrze, natomiast nie jest to urządzenie do stosowania cały rok, jeśli ma się opaloną skórę to niestety trzeba zrobić przerwę. Na wąsik czy włosy na brodzę też pomaga (w razie czego polecam tez wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=792347 ogranicza się jedynie do dwóch IPL ale jest poruszona kwestia depilacji twarzy czy bikini i nasadek).
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 14:27   #967
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: własny depilator laserowy

Tylko, że ja pytając o maszynkę elektryczną do golenia podkreśliłam, że nawet wykonując zabieg IPL włosy należy golić. Zatem choć golenie wady swoje ma to nie mogę zrezygnować. Więc rada o rezygnacji z golenia odpada

Co do depilatora nie do końca się zgodzę. Ja raczej miałam niemiłe doświadczenia z 3 modelami. I każdy od początku miał sporą skłonność do obrywania włosków (więc to nie wina zużycia), nawet tych grubych i ciemnych. I ból może po paru zabiegach mniejszy ale wciąż straszny. Woskowanie bywa bardziej lajtowe.
W każdym razie ja depilatora nikomu nie polecę.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-22, 20:57   #968
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: własny depilator laserowy

Dla mnie to woskowanie było większą masakrą, więc to chyba kwestia indywidualna.
Z ciekawości zapytam jakie to były modele depilatorów?
Do depilacji IPL nie potrzeba się zbyt często golić, ja chyba jedną maszynkę podebraną facetowi, używam prawie pół roku.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 10:43   #969
capemay
Przyczajenie
 
Avatar capemay
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 25
Dot.: własny depilator laserowy

Słuchajcie dziewczyny, oto moje wrażenia po użyciu Silk'n Flash&Go trzy razy, w odstępach tygodniowych:
Nie zauważyłam, żeby włosy rosły wolniej.
Natomiast jeśli chodzi o ilość włosów, to szału nie ma, ale gdzieniegdzie widzę, że mam małe łyse placki, oceniłabym, że zniknęło około 5% włosów i jestem pewna, że nie jest to tylko moja wyobraźnia. Niby nie dużo, ale daje mi to nadzieję na przyszłość
Postaram się informować Was co jakiś czas, jak efekty
capemay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 11:32   #970
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: własny depilator laserowy

Laser czy IPL nie spowalnia wzrostu włosów, myślę że zmyliło Ciebie określenie że czasem się mówi o wolniejszym odrastaniu, ale to chodzi o to że dłużej się czeka na odrastanie włosa niż przy innych metodach depilacji, a nie tego że dobowy wzrost włosa jest mniejszy. Po prostu laser i IPL uszkadzają cebulkę, włos wypada i odrasta po jakimś czasie, gdy cebulka się zregeneruje.
Oglądałam co to za model i w tym urządzeniu lampa jest chyba na 5 tysięcy błysków, to dosyć mało. Ciekawa jestem jaka jest maksymalna moc błysku, bo po 3 zabiegach wypadnięcie 5% włosów to trochę mało. Robię remingtonem na maksymalnej mocy i przynajmniej połowa włosów wypada (wypadają nie wcześniej niż tydzień po zabiegu, tak do dwóch tygodni).
No i pamiętaj że włosy na łysych plackach za jakiś czas, prawie wszystkie odrosną.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 15:32   #971
capemay
Przyczajenie
 
Avatar capemay
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 25
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Laser czy IPL nie spowalnia wzrostu włosów, myślę że zmyliło Ciebie określenie że czasem się mówi o wolniejszym odrastaniu, ale to chodzi o to że dłużej się czeka na odrastanie włosa niż przy innych metodach depilacji, a nie tego że dobowy wzrost włosa jest mniejszy. Po prostu laser i IPL uszkadzają cebulkę, włos wypada i odrasta po jakimś czasie, gdy cebulka się zregeneruje.
Oglądałam co to za model i w tym urządzeniu lampa jest chyba na 5 tysięcy błysków, to dosyć mało. Ciekawa jestem jaka jest maksymalna moc błysku, bo po 3 zabiegach wypadnięcie 5% włosów to trochę mało. Robię remingtonem na maksymalnej mocy i przynajmniej połowa włosów wypada (wypadają nie wcześniej niż tydzień po zabiegu, tak do dwóch tygodni).
No i pamiętaj że włosy na łysych plackach za jakiś czas, prawie wszystkie odrosną.
Gdzie przeczytałaś o lampie na 5 tys. błysków :O? Ja kupuję niestety tylko takie po tysiąc, tylko takie znajduję na allegro.
Otóż, 5% to mało, ale (pisałam już wcześniej w tym temacie), mam bardzo gęste włosy. Również działam na maksymalnej mocy. Nie zwróciłam uwagi na to, kiedy wypadają, ale jeśli u mnie również byłoby to po tygodniu, to mają jeszcze czas, bo trzeci raz epilowałam w poniedziałek więc może będzie więcej niż te 5%.
Co do odrastanie włosów, nie zgodzę się. Moja mama kupiła ten depilator z 2 lata temu, używała go wtedy, dopóki nie skończyły jej się dołączone lampy (2, chyba też po tysiąc błysków). Łyse placki ma do dziś.
capemay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-23, 18:46   #972
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: własny depilator laserowy

Wpisałam tę nazwę i to chyba strona producenta była, ale czy 1 czy 5 tysięcy nie ma większego znaczenia, oznacza to że trzeba ją systematycznie wymieniać.

Pisałam że prawie wszystkie odrosną, mając na uwadze jeden zabieg. Chodzi mi o to że potrafią się pojawiać informacje sugerujące że zrobisz raz i pozbywasz się włosów na zawsze, a one będą bardzo powoli znikały na zawsze.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 16:27   #973
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Do depilacji IPL nie potrzeba się zbyt często golić, ja chyba jedną maszynkę podebraną facetowi, używam prawie pół roku.
Cudo
Ja teraz mam jakąś BICa i niby goli dokładnie ale chyba jakaś taka tępawa od samego początku jest, bo skórę podrażnia strasznie.
W każdym razie ja jestem na samym początku IPL i włoski wciąż odrastają normalnie. Czekam na ten etap gdy zajmie im to dłużej.

Ale w każdym razie myślę nad golarką bo nóg nie mogę depilować IPL a często wolę je szybko ogolić niż bawić się w wosk.

Modeli depilatorów nie pamiętam bo ich już nie mam ale miałam na pewno marki Braun i Philips. Więc niby wiodące.


Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Po prostu laser i IPL uszkadzają cebulkę, włos wypada i odrasta po jakimś czasie, gdy cebulka się zregeneruje.
Zgadza się
Dlatego ja nie wierzę w te reklamy na wyrost zapewniające o zlikwidowaniu owłosienia na zawsze.
Nawet jeśli zniknie mi jakieś 70% włosów po IPL czy nawet 100% to mam na uwadze, że prędzej czy później odrosną. Oby później i dużo słabsze.

Podziwiam, że robisz na największej mocy Nogi? Ja robię bikini i pachy. Na razie na poziomie drugim. Pewnie następnym razem zrobię pachy na wyższym. Ale nie mogłabym tak od razu na najwyższym. Wolę się przyzwyczaić. To nie limitowana ilość zabiegów w gabinecie więc mogę sobie na to pozwolić

Naświetlacie łyse placki "na zaś" czy tylko tam gdzie jeszcze rosną włosy?


Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Pisałam że prawie wszystkie odrosną, mając na uwadze jeden zabieg. Chodzi mi o to że potrafią się pojawiać informacje sugerujące że zrobisz raz i pozbywasz się włosów na zawsze, a one będą bardzo powoli znikały na zawsze.
Sugerujesz, że znikną po seriach na zawsze? Ja się spotykam raczej z teorią, że znikną, nawet może na 2-3 lata ale z czasem część odrośnie słabsza. Dlatego nie obiecuję sobie gładkości na całe życie. Poza tym włosy z wiekiem pojawiają się nowe. Więc to co naświetlisz w wieku 20 lat nie będzie tym samym co wyrośnie po 40.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 17:05   #974
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Cudo
Ja teraz mam jakąś BICa i niby goli dokładnie ale chyba jakaś taka tępawa od samego początku jest, bo skórę podrażnia strasznie.
W każdym razie ja jestem na samym początku IPL i włoski wciąż odrastają normalnie. Czekam na ten etap gdy zajmie im to dłużej.
Maszynka wilkinson extra sensitive 2. Golenie chyba zawsze będzie w pewnym stopniu podrażniać, bo pewnie jakaś tam część naskórka jest też zdzierana.

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Modeli depilatorów nie pamiętam bo ich już nie mam ale miałam na pewno marki Braun i Philips. Więc niby wiodące.
To faktycznie nie powinny sprawiać problemów, miałam obydwu firm, z obydwu byłam zadowolona, choć braun jak dla mnie lepszy.

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Podziwiam, że robisz na największej mocy Nogi? Ja robię bikini i pachy. Na razie na poziomie drugim. Pewnie następnym razem zrobię pachy na wyższym. Ale nie mogłabym tak od razu na najwyższym. Wolę się przyzwyczaić. To nie limitowana ilość zabiegów w gabinecie więc mogę sobie na to pozwolić
E tam, w porównaniu z depilacją laserową, domowy IPL to pikuś. Pachy są gorsze niż nogi, a bikini gorsze niż pachy. Ogólnie im więcej włosów i im są one grubsze i ciemniejsze tym bardziej boli. Ja po prostu sprawdziłam pierwszy raz na ile boli robienie na maxie, stwierdziłam że nie jest źle, więc tak robię, bo pewnie dzięki temu efekty są lepsze.

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Naświetlacie łyse placki "na zaś" czy tylko tam gdzie jeszcze rosną włosy?
Tak, po ogoleniu i tak nie wiem gdzie one są, a może tam w skórze już się włos czai.

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Sugerujesz, że znikną po seriach na zawsze? Ja się spotykam raczej z teorią, że znikną, nawet może na 2-3 lata ale z czasem część odrośnie słabsza.
Spodziewam się że część włosów zniknie na zawsze, ale też że będę musiała być związana z depilatorem na zawsze, bo zawsze coś tam zostanie. Robiłam te lasery na pach, minęło już kilka lat i jednak jakieś 70% włosów nie wróciło. Tu moc jest znacznie mniejsza, ale jednak na tyle duża że włosy wypadają, a nawet od depilowania mechanicznego ubyło mi włosów na nogach.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 12:56   #975
markra1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 8
Dot.: własny depilator laserowy

DZIEWCZYNY!!!
pisałam tam juz wczesniej ,że kupiłam ipl remington 6250- to najtanszy był chyba model. Zroiłam po 4 zabiegi w odstępach tygodniowych na najwiekszej mocy (bolało jak nie wiem), ALE najwazniejsze ze włosów pod pachami nie mam juz prawie wcale!!!Kilka włosków cieniutkich po 2 tyg zobaczyłam. Bikini też super gładziutka skóra nic nie odrasa nie ma zapalenia mieszków!!!! Nogi wymagają jeszcze kilku zabiegów ale śmiało mogę nie golic po 2 tygodnie!!!! mineło jakies dwa miesiące i gdzie niegdzie na bikini taki słabiutki włosek odrasta to trzeba będzie powtórzyc zabieg i tyle Super sparawa polecam wszystkim. Kolezanka chodzi do salonu profesjonalnego była juz z osiem razy na pachy i efekty są bardzo porównywalne także same wiecie ile kasy na to wywaliła!!!!
Polecam jeszcze raz ten remington jest super cholernie mocny!!!
markra1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 08:29   #976
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: własny depilator laserowy

Markra1981 idź sobie do gabinetu na zabieg laserem i będziesz wiedziała co to znaczy "ból" i "super mocny".
Efekty zabiegów gabinetowych i domowych są bardzo różne, bo po gabinetowym laserze to człowiek ma pół roku spokoju od włosów, a tu dwa tygodnie, no może czasem więcej, no i gabinetowym urządzeniem pozbędziemy się więcej włosów z efektem na zawsze, niż domowym.
Tak więc nie przesadzałabym z tym hurraoptymizmem, ale też potwierdzam że domowe IPL to bardzo fajna sprawa i patrząc całościowo mniej wydanych pieniędzy.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 12:25   #977
Twiggy22
Raczkowanie
 
Avatar Twiggy22
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 255
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez markra1981 Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY!!!
pisałam tam juz wczesniej ,że kupiłam ipl remington 6250- to najtanszy był chyba model. Zroiłam po 4 zabiegi w odstępach tygodniowych na najwiekszej mocy (bolało jak nie wiem), ALE najwazniejsze ze włosów pod pachami nie mam juz prawie wcale!!!Kilka włosków cieniutkich po 2 tyg zobaczyłam. Bikini też super gładziutka skóra nic nie odrasa nie ma zapalenia mieszków!!!! Nogi wymagają jeszcze kilku zabiegów ale śmiało mogę nie golic po 2 tygodnie!!!! mineło jakies dwa miesiące i gdzie niegdzie na bikini taki słabiutki włosek odrasta to trzeba będzie powtórzyc zabieg i tyle Super sparawa polecam wszystkim. Kolezanka chodzi do salonu profesjonalnego była juz z osiem razy na pachy i efekty są bardzo porównywalne także same wiecie ile kasy na to wywaliła!!!!
Polecam jeszcze raz ten remington jest super cholernie mocny!!!
Super!! Ja już też prawie bez włosów na lato, pod pachami troszkę zostało, nogi już zrobione, bikini gładkie, jestem gotowa na wakacje!
Twiggy22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 22:35   #978
markra1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 8
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Markra1981 idź sobie do gabinetu na zabieg laserem i będziesz wiedziała co to znaczy "ból" i "super mocny".
Efekty zabiegów gabinetowych i domowych są bardzo różne, bo po gabinetowym laserze to człowiek ma pół roku spokoju od włosów, a tu dwa tygodnie, no może czasem więcej, no i gabinetowym urządzeniem pozbędziemy się więcej włosów z efektem na zawsze, niż domowym.
Tak więc nie przesadzałabym z tym hurraoptymizmem, ale też potwierdzam że domowe IPL to bardzo fajna sprawa i patrząc całościowo mniej wydanych pieniędzy.
Asiulka nie rozumiem twojej odpowiedzi.

Dla mnie bomba i tyle. Nie podoba ci sie ze jestem zachwycona? A poza tym byłam na zabiegach na pachy i wąsik także mam porównanie. U mnie efekty po dwóch zabiegach na pachy (przerwałam bo karmiłam piersią i były porównywalnie bolesne) były o wiele sałbsze niż tu po czterech zrobionych w domu. Ja mam tą świadomosc ze nie sa to efekty na stałe ale jak na miesiąc to i tak bomba bo za miesiąc zrobie sobie kolejne za darmo
Polecam szczególnie osobom z ciemnym owłosieniem jak u mnie. Teraz biorę sie za bikini gębokie tylko muszę zaopatrzyc się w krem Emla bo boli jak cholera(jak już mówiłam zresztą) :P

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Markra1981 idź sobie do gabinetu na zabieg laserem i będziesz wiedziała co to znaczy "ból" i "super mocny".
Efekty zabiegów gabinetowych i domowych są bardzo różne, bo po gabinetowym laserze to człowiek ma pół roku spokoju od włosów, a tu dwa tygodnie, no może czasem więcej, no i gabinetowym urządzeniem pozbędziemy się więcej włosów z efektem na zawsze, niż domowym.
Tak więc nie przesadzałabym z tym hurraoptymizmem, ale też potwierdzam że domowe IPL to bardzo fajna sprawa i patrząc całościowo mniej wydanych pieniędzy.
W salonie byłam i wiem jak boli. Robiłam pachy i wąsik ale przerwałam bo karmiłam piersia i bolało tez strasznie. po dwóch zabiegach włosów zostało jakies1/4 ale odrosły po roku prawie wszystkie takze nie na zawsze były usuniete. Dla mnie ipl jest bomba i tyle. nie wiem dlaczego nie podoba Ci sie że się cieszę ?! nawet jesli bede musiała powtarzac serię to przeciez za darmo :P
markra1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 10:13   #979
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: własny depilator laserowy

Albo mi się wydaje albo po dwóch zabiegach już są na bikini jakieś łyse placki. Ciekawe...
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-30, 13:43   #980
julka_julka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 93
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez katalina_87 Pokaż wiadomość
Ja się właśnie zastanawiam z koleżanką czy nie kupić na spółkę takiego depilatora. Nie jest to wcale tania zabawa, ale na 2 będzie łatwiej. Mam nadzieję, że taka forma depilacji jest dużo trwalsza niż depilator.
czy Ty i iwonna_87 to ta sama osoba ?
julka_julka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 08:14   #981
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: własny depilator laserowy

markra1981 ja Tobie nie bronię się cieszyć, po prostu ostrzegam, że efekty nie są na zawsze, że włosy niedługo odrosną.Wolę jasno napisać żeby potem nikt nie myślał, że jak włosy wypadły to już nie wrócą i za jakiś czas mają wielki żal że urządzenie jest marne.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 07:47   #982
akane90
Raczkowanie
 
Avatar akane90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 32
Dot.: własny depilator laserowy

hej dziewczyny
mam pytanie używa ktoś depilatora RIO LAHR2-C na allegro znalazłam promocje za 399 zł i zastanawiam się czy warto kupić jeśli ktoś używa proszę o opinię.
akane90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 23:22   #983
Twiggy22
Raczkowanie
 
Avatar Twiggy22
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 255
Dot.: własny depilator laserowy

Dziewczyny mam takie pytanie, mam już praktycznie łyse nogi, jednak producent mojego pistoletu zaleca stosowanie co tydzień przez okres 3 miesięcy.... Na łysą skórę mam stosować laser? Ma to jakiś sens?
Twiggy22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 11:41   #984
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: własny depilator laserowy

Twiggy22 to już chyba musisz sama zadecydować co Tobie w duszy gra, ja to i tak nie depiluję co tydzień, bo wiecznie nie mam czasu. Ogólnie włosy będę sobie powoli odrastać, jeśli są jeszcze schowane to laser i tak na nie zadziała, bo działa na ten włos co jest przy cebulce, a nie wyrasta ze skóry.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 08:13   #985
Twiggy22
Raczkowanie
 
Avatar Twiggy22
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 255
Dot.: własny depilator laserowy

Asiulkaa, no właśnie chyba odpuszczę już, bo szkoda czasu, błysków i skóry na takie pstrykanie po gołych nogach...
Twiggy22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 14:10   #986
Tobiaann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 82
Dot.: Rio LAHR Laser Hair Removal System

Akane, znajdź choć jedna wiarygodna, pozytywna ocenę tego... jakby to działało za 400zl to ki ciul ludzie wydawali by 2000 na inny sprzęt? Dla mnie kasa w kubeł.
Tobiaann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 09:41   #987
Twiggy22
Raczkowanie
 
Avatar Twiggy22
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 255
Dot.: własny depilator laserowy

Dziewczyny, dzisiaj odkopałam zdjęcia moich biednych kopytek przed epilacją i pokażę Wam te stare "przed" i po - zrobione dzisiaj. Różnica jest kolosalna!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg photo (61).jpg (77,6 KB, 156 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg photo (5).jpg (83,6 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3729.jpg (49,2 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3728.jpg (55,2 KB, 128 załadowań)
Twiggy22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 10:04   #988
adela666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Dot.: własny depilator laserowy

ile dałyście za swoje urządzenia do depilacji?
adela666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 10:11   #989
Twiggy22
Raczkowanie
 
Avatar Twiggy22
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 255
Dot.: własny depilator laserowy

Ja za mój pierwszy epilator ipl Silk'n PRO zapłaciłam 600 złotych na allegro + lampy po 140 złotych każda - 750 strzałów.
Za obecny SmoothSkin Gold też zapłaciłam 600 złotych (150 euro) na ebay.de - tylko, ze ten obecny nie potrzebuje dodatkowych lamp. Ma 120000 strzałów.
Twiggy22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 10:47   #990
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: własny depilator laserowy

ach efekty zapierają dech zbieram na to cudo
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-23 13:09:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:36.