Stylizacja Loków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-07, 13:08   #1
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Talking

Stylizacja Loków


Witajcie Dziewczyny,
Jako, że w temacie ogólnym o lokach robi sie bałagan, wpadłam na pomysł, abyśmy tutaj wpisywały konkretne produkty i krótką opinię. Jakiego używacie szamponu, odżywki , pianki itp. oraz jakie macie włosy (bo przecież te produkty działają zależnie od rodzaju włosa).
Może ja napiszę pierwsza jak to sobie wyobrażam :
WŁOSY: cieniowane, najdłuższe sięgają do końca łopatek, dość podatne jeśłi chodzi o np. prostowanie, grzywka skośna, blond, wysuszone jakąkolwiek suszarką robią się sianowate (chyba że chcę je wyciągnąć na proste), skręt w skali od 1 do 10 ok 6-7. , bardzo suche.
SZAMPON: Gliss Kur płynny jedwab. Rzeczywiście zauważyłam ( i moja mama również ) że włosy są po nim miękkie i gładkie. Polecam
Sunsilk do fal i loków- całkiem niezły, jednak specjalnej poprawy stanu włosów nie zauważyłam.
Nivea Hair style skręt fal i loków - włosy miękkie i miłe w dotyku (przy nasadzie) , jednak chyba skrętu nie zmienia;
ODŻYWKA: Pantene Pro-v do fal i loków: moze trochę lepiej się układają, ale nie zauważyłam specjalnej zmiany;
Farouk Biosilk jedwab- zdecydowanie polecam, włosy miękkie i lśniące (jeśli nie nałoży się po tym tony pianki, żelu czy lakieru :P)
Zielona z serii Sunsilk do fal i loków: nie zauważyłam nic konkretnego, może troszkę lepszy skręt;
MASKA: Loreal Paris Professional (takie błękitne opakowanie) jak dla mnie bardzo droga (ok. 60zl) ale efekty widoczne, poprawa stanu włosów, nie są tak bardzo zniszczone;
LAKIER:Nivea Hair Style skręt fal i loków: używam sporadycznie, tylko gdy potrzebuję mocno utrwalić fryzurę, bo powstaje coś a'la hełm na głowie
PIANKA: oj dużo ich wypróbowałam :
Wella Shock waves Superskręt - na początku byłam zadowolona, ale trochę niszczy włosy i pozostawia osad, skleja włosy;
TAFT looks Curly Look extra strong- całkiem niezła , nie sklaja zbytnio włosów, poprawia skręt , zwłaszcza gdy podkreśli się nią pojedyncze loki;
Fructis Style Kształt i sprężystość sprężyste loki: prześlicznie pachnie, nie pozostawia osadu i jak na razie z pianek sprawuje się najlepiej;
ŻEL, PASTA I GUMA:
Massive żel murowany fryz- skleja włosy i się wykrusza, ale nieźle urtwala jeśli się nie przesadzi z ilością;
Pasta Schwarzkopf got2b transformer- jak dla mnie- nie spisała się zupełnie, efekt brudnych i lepkich włosów, bardzo nieprzyjemne w dotyku;
Guma stylizująca Joanny- w połączeniu z pianką Fructisa spisuje się bardzo dobrze, ładnie podkreśla fryzurę. Ogólnie jestem zadowolona, bardzo wydajna; Nie przesadzać z ilością!
DO PROSTOWANIA:
Loreal Paris Studio Hot Liss Krem Wygładzający Termo- ochrona. Włosy gładkie i miękkie , nie są tak bardzo zniszczone po uzywaniu prostownicy;
Wella Superskręt Krem prostowacz loków- rzeczywiście efekty prostowania lepiej widoczne, aczkolwiek wogle nie utrwala;

Myślę, że ten temat pomoże nam dobrać odpowiednie kosmetyki do loczków : )
pozdrawiam i zapraszam do pisania !
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 16:50   #2
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Stylizacja Loków

No co dziewczyny, nie podoba się temat?? Zapraszam do pisania :P
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 17:25   #3
Vicky91
Przyczajenie
 
Avatar Vicky91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 22
Dot.: Stylizacja Loków

a koszty gliss kura jedwab
i loreala paris studio hot liss ?

na mnie nic nie dziala a w zupelnosci typu Oriflame czy Avon

Edytowane przez Vicky91
Czas edycji: 2007-04-10 o 17:25 Powód: pomylka slowna ;)
Vicky91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 13:57   #4
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Stylizacja Loków

szampon gliss kura- ok. 9zł
loreal paris studio hot liss- ok. 15-20zł
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 22:59   #5
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Stylizacja Loków

Co do Farouka, nie sprawdził się na moich włosach totalnie:/
Maska loreal Pro także nie jest jakąś rewelacją, może i poprawia stan włosów ale kosmetycznie(tak jak większość odżywek) i mi w ogóle nie podkreśliła kręcenia
Nivea hair care, dla mnie kompletne dno.
Teraz kupiłam odżywke sunsilka zielona i zobaczymy jakie bedą efekty.Pare lat temu gdy zaczęłam używać tej serii, a włosy były jakieś mniej zniszczone niż teraz, to sunsilk sprawdził się świetnie teraz zmienili sklady po wejściu nowych opakowań i dodali wiecej podejrzanych składników(np. do mleczka) co mnie martwi ale zobaczymy...

Im wiecej tej chemii używam niestety, tym widzę że z włosami jest coraz gorzej
Chemia to także odżywki....
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 17:51   #6
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Stylizacja Loków

A ja właśnie zauważyłam poprawę stanu moich włosów po odpowiednim ścięciu zniszczonych końcówek oraz używania odżywki z jedwabiem Gliss Kura i takich małych, jednorazowych maseczek owocowych z Rossmana (polecam, jak dla mnie są świetne!).
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:36.