Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-26, 06:34   #61
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Zrobiłam niedawno licowke na 1 zabieg, na drugim dentysta tylko wymieniła plomby ale tak ze nic nie widac efekt świetny! Jeśli ktoś waha się z licowka, polecam!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 19:15   #62
demikorazon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

cześć dziewczyny! czytam już dłuższy czas o licówkach i wydają się one idealnym rozwiązaniem dla moich zębów. Koszt nie jest tak ogromny jak przy zakładaniu aparatu, później wybielaniu i jeszcze zmienianiu plomb, a efekty są prześliczne. Ale mam kilka pytań, na które nigdzie nie mogę znaleźć konkretnej odpowiedzi.
Czy na wszystkie zęby można założyć licówki? nawet na takie, na których są duże plomby? co z takimi plombami się dzieje przy zakładaniu licówki?

Czy czuć jak się nosi te licówki?

i najważniejsze, czy to prawda, że stomatolog przed założeniem piłuje tak ząbki, że właściwie zostają z nich takie cieniutkie patyczki? :c
z góry dziękuję za odpowiedzi, dobrze wiedzieć, że jesteście teraz zadowolone z uśmiechu
demikorazon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 19:42   #63
nynka_1987
Zadomowienie
 
Avatar nynka_1987
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecinek :/
Wiadomości: 1 269
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Pytasz o licówki pełnoceramiczne, to jest wątek o kompozytowych
Do licówek pełnoceramicznych lekarz piłuje zęby jedynie z przodu, to pod korony zęby są piłowane tak, że zostają "właściwie zostają z nich takie cieniutkie patyczki". Wypełnienia, czyli plomby w niczym nie przeszkadzają.
__________________
nynka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 20:53   #64
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

ale jak są duże wypełnienia i ząb jeszcze martwy lepiej koronkę zrobić, bo zęby takie są słabsze..
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 16:25   #65
demikorazon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

nie nie, chodziło mi właśnie o licówki kompozytowe, bo jak na razie w pełnoceramiczne nie chcę inwestować. W każdym razie uspokoiłaś mnie, bo bałam się, że właśnie przy tych też coś takiego robią : o

co do korony to raczej nie, bardzo dawno temu miałam robionego zęba i on jest jedyny martwy, reszta to niewielkie plomby więc mam nadzieję, że to nie będzie problem.. no nic, chyba najlepiej dopytać stomatologa jak to będzie wyglądało, wielkie dzięki
demikorazon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 12:58   #66
czarna377
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

dziewczyny czy zakladala ktoras z was wiecej niz jedna licowke? ile to trwa mniej wiecej z oczyszczeniem z kamienia i usunieciem prochnicy. Czy jst mozliwosc zaloozyc np 5-6 na jednej wizycie czy to zalezy od stomatologa ?
czarna377 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 15:22   #67
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Dziewczyny a czy polecicie jakiś gabinet w Warszawie, ew. w Płocku?
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-25, 07:36   #68
fafanapoli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 18
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Jestem już po kolejnym założeniu kompozytu na martwą jedynkę.. Efekt jest znowu bardzo kiepski, ząbek nadal szary. Pieniądze wyrzucone w błoto, mogłam Was posłuchać, dołożyć i zrobić koronę. Mam taki plan, jedyne czego się obawiam, to że nawet przy koronie dentysta może źle dobrać kolor/kształt i te nieszczęsne jedynki będą się od siebie mimo wszystko różnić.
Podsumowując moje doświadczenia, niestety nie polecam kompozytu na martwe ząbki.
fafanapoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 17:36   #69
*mua*
Przyczajenie
 
Avatar *mua*
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 26
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Hej,

Przeczytałam cały wątek i już tupię na samą myśl o kompozytach..
Na górze mam w sumie proste zęby, ale wg mnie ciut za żółte, stomatolodzy odradzają wybielanie z uwagi na osłabione szkliwo.

Chciałabym powiększyć jedynki i może coś podziałać z dołem (tak, żeby kolor nie odbiegał od jasnej góry) gdzie cofnęły mi się dwójki..

Czy jesteście w stanie polecić sprawdzone i niedrogie miejsce w Warszawie?
*mua* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 13:35   #70
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Cytat:
Napisane przez *mua* Pokaż wiadomość
Hej,

Przeczytałam cały wątek i już tupię na samą myśl o kompozytach..
Na górze mam w sumie proste zęby, ale wg mnie ciut za żółte, stomatolodzy odradzają wybielanie z uwagi na osłabione szkliwo.

Chciałabym powiększyć jedynki i może coś podziałać z dołem (tak, żeby kolor nie odbiegał od jasnej góry) gdzie cofnęły mi się dwójki..

Czy jesteście w stanie polecić sprawdzone i niedrogie miejsce w Warszawie?
Ja również podpinam sie pod pytanie o dobry i niedrogi gabinet w Warszawie
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 13:56   #71
*mua*
Przyczajenie
 
Avatar *mua*
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 26
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Mam dylemat..

Chcę jaśniejszych ząbków, wybielanie niewskazane z uwagi na szkliwo (najgorsze na górnych 1-2). Dodatkowo chcę odrobinę powiększyć jedynki, myślałam o licówkach na jedynki i dwójki - jeśli lekarz doradzi to do trójek.

No ale co - pyknę jaśniejsze licówki a reszta ciemniejsza? Mam taki uśmiech, że musiałabym ich zrobić 20!
Czy może jednak wtedy resztę wybielać.. Szkliwo na ząbkach, na które weszłyby licówki i tak już idzie na straty (wiem, to niby tylko polerka). Natomiast to już decyzja na całe życie..

Co sądzicie?
*mua* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-10, 11:14   #72
joasia152
Przyczajenie
 
Avatar joasia152
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 26
Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Hej mam pytanie orientuje sie ktoś czy licówki można nałożyć na Krzywe zęby?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ImageUploadedByWizaz Forum1407665674.765244.jpg (81,7 KB, 181 załadowań)

Edytowane przez joasia152
Czas edycji: 2014-08-14 o 09:49
joasia152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 17:38   #73
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Drogie Wizażanki,

Proszę powiedzcie mi, czy przy zakładaniu licówek kompozytowych podnosi się dziąsła? Tak, żeby wyrównać linię jedynek, dwójek i ewentualnie trójek? Bardzo mi zależy na odpowiedzi, czy któraś z Was miała tak robione?
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 22:24   #74
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Widziałam na stronie gabinetu, w którejs przykładowej galerii tak wlasnie wyrównaną linie dziąseł w jedynkach. Nie pamietam strony, ale widocznie robią podniesienie. Mialam ostatnio okazje widziec osobę z licówkami na jedynkach. Nie wypadało mi jednak dopytywać się o szczegóły, ale pokrycie na pewno było kompozytowe. Hm...moze gdyby pozostałe zeby rowniez byly licowane, te jedynki nie odrozniałyby sie . Niestety nie dosc, ze kolor lekko , ale zauwazalnie sie rznil - licówki byly jasniejsze, to wygladaly sztucznie, jak kawłki plastiku. Chyba mialam okazje zaobserwowac ten opisywany efekt nieodbijania swiatła. Niby te lepsze kompozyty, renamel, enamel Hri są bardziej zblizone do naturalnego szkliwa. Ja zamierzam całą część widoczną łuku pokryć licówkami, bo jakby kolor nie dobierać z czasem i tak wyjdzie roznica miedzy naturalnym a sztucznym szkliwem. Co do odbarwień to ja mam plomby w niektorych zebach nawet na bardzo duzej powierzhni i od kilku lat kompozyt jest bardzo jasny.Predzej swój ząb ściemnieje. Tego odbarwiania kompozytu nie obawiałabym się tak

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Joasia152- ty masz sliczne zęby i szkliwo. Absolutnie nie niszcz ich licówkami. Masz za duze stłoczenia, zrób sobie aparat ruchomy. Dentyści odradzają, z dwóch przyczyn- nie osiagnie sie nim ideału, ale czasem przeciez nie chodzi o az idealny rozstaw zębów i drugi powod- nie jest dla nich to opłacalny biznes. Natomiast do rozszerzenia łuku jest swietny. W dwa, trzy miesice ząbki ci sie pieknie poluzują i skoryguje zgryz. Ja nosilam w wieku 34lat ruchomy- non stop 2 miesiace i wychodzadza za łuk dwojka pieknie weszła mi do rzędu. Nie idealnie, ale moglam wreszcie normalnie zagryzac szczeki
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 08:06   #75
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Cytat:
Napisane przez hula Pokaż wiadomość
Widziałam na stronie gabinetu, w którejs przykładowej galerii tak wlasnie wyrównaną linie dziąseł w jedynkach. Nie pamietam strony, ale widocznie robią podniesienie. Mialam ostatnio okazje widziec osobę z licówkami na jedynkach. Nie wypadało mi jednak dopytywać się o szczegóły, ale pokrycie na pewno było kompozytowe. Hm...moze gdyby pozostałe zeby rowniez byly licowane, te jedynki nie odrozniałyby sie . Niestety nie dosc, ze kolor lekko , ale zauwazalnie sie rznil - licówki byly jasniejsze, to wygladaly sztucznie, jak kawłki plastiku. Chyba mialam okazje zaobserwowac ten opisywany efekt nieodbijania swiatła. Niby te lepsze kompozyty, renamel, enamel Hri są bardziej zblizone do naturalnego szkliwa. Ja zamierzam całą część widoczną łuku pokryć licówkami, bo jakby kolor nie dobierać z czasem i tak wyjdzie roznica miedzy naturalnym a sztucznym szkliwem. Co do odbarwień to ja mam plomby w niektorych zebach nawet na bardzo duzej powierzhni i od kilku lat kompozyt jest bardzo jasny.Predzej swój ząb ściemnieje. Tego odbarwiania kompozytu nie obawiałabym się tak

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Joasia152- ty masz sliczne zęby i szkliwo. Absolutnie nie niszcz ich licówkami. Masz za duze stłoczenia, zrób sobie aparat ruchomy. Dentyści odradzają, z dwóch przyczyn- nie osiagnie sie nim ideału, ale czasem przeciez nie chodzi o az idealny rozstaw zębów i drugi powod- nie jest dla nich to opłacalny biznes. Natomiast do rozszerzenia łuku jest swietny. W dwa, trzy miesice ząbki ci sie pieknie poluzują i skoryguje zgryz. Ja nosilam w wieku 34lat ruchomy- non stop 2 miesiace i wychodzadza za łuk dwojka pieknie weszła mi do rzędu. Nie idealnie, ale moglam wreszcie normalnie zagryzac szczeki
Teraz już znam odpowiedź na swoje pytanie.

Niestety zwykły stomatolog nie jest w stanie licówkami kompozytowymi wyrównać linii dziąseł. Może to zrobić jedynie periodontolog, a taki zabieg nazywa się "wydłużeniem korony klinicznej zęba". Wiem, bo ostatnio się dowiadywałam. Zdjęcia na stronie tej kliniki musiały być również po takim zabiegu. I to wcale nie jest taki prosty zabieg. Byłam na konsultacji u periodontologa i on najpierw musi sprawdzić, czy mamy jeszcze szkliwo pod dziąsłami, bo widocznie nie zawsze można taki zabieg przeprowadzić.


Dzięki, że napisałaś mi o tym odróżnianiu się zębów. Zastanowię się nad większą ilością licówek.
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 13:05   #76
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Ja mam jedną licowke i nie odróżnia się. ..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 09:33   #77
krysiamaz75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 17
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Ja ma 4 i tez się nie odróżniają, a wyglądają znacznie lepiej niż moje własne zęby i są znacznie bielsze. A ten kolor można dobrać do pozostałych zębów.
krysiamaz75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 19:52   #78
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Czy mogłabym Cię prosić o zdjęcia? Byłabym bardzo wdzięczna.
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 13:09   #79
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

moja licowka kompozytowa po roku nie wyglada niestety tak estetycznie a dalam za nia 500 zl
a na poczatku byl efekt wow
zalozona na martwa jedynke
__________________



justyss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-28, 18:48   #80
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Cytat:
Napisane przez justyss Pokaż wiadomość
moja licowka kompozytowa po roku nie wyglada niestety tak estetycznie a dalam za nia 500 zl
a na poczatku byl efekt wow
zalozona na martwa jedynke
A co się z nią dzieje? Czytałam, że często licowka kompozytowa założona na martwy ząb nie jest dobrym rozwiązaniem.
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-05, 16:24   #81
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

mam wrazenie ze sciemniala a tak o nia dbalam
__________________



justyss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-05, 20:24   #82
nynka_1987
Zadomowienie
 
Avatar nynka_1987
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecinek :/
Wiadomości: 1 269
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Ale to normalne, bo ząb martwy ciemnieje, sinieje. Na martwe zęby robi się korony
__________________
nynka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 09:33   #83
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

wiem o tym, ale dentysta odradzil mi korone, bo jestem za mloda
__________________



justyss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 20:29   #84
justysieq13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 8
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Ja mam 2 licówki kompozytowe a niedługo będę miała 3, zęby strasznie mi się kruszyły i dentystka powiedziała ze albo wyrywamy albo ratujemy Jedna licówka u mojej dentystki to koszt 280zł. Fakt faktem, że jedna licówka odbiega kolorem od reszty zębów ale pytałam dentystki czy da się zmienić ich kolor bo chciałabym żeby wybielić, powiedziała, że bez problemu
justysieq13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 21:16   #85
katrinka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Mam krzywe górne jedynki i dwójki, zęby były też leczone.
Zastanawiam się, czy licówki są dobrym pomysłem?
tzn. czy uda się dzięki nim wyrównać ząbki i sprawić że będą wyglądały estetycznie.
Jest to dla mnie wielki problem i chyba największy powód kompleksów.
Zastanawiałam się nawet nad usunięciem tych zębów i w stawieniem implantów, ale koszty chyba by mnie zabiły. Niedawno dowidziałam się o licówkach i pojawiła się nadzieja.
Co byście poradziły na takie krzywe i leczone 1 i 2 ?
__________________
Najpiękniejsze kołysanki dla dzieci. Zapraszam
katrinka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 08:11   #86
nynka_1987
Zadomowienie
 
Avatar nynka_1987
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecinek :/
Wiadomości: 1 269
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Korony, albo licówki, ale nie kompozytowe tylko porcelanowe. Jak już robić to raz a dobrze
__________________
nynka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 10:06   #87
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Cytat:
Napisane przez justysieq13 Pokaż wiadomość
Ja mam 2 licówki kompozytowe a niedługo będę miała 3, zęby strasznie mi się kruszyły i dentystka powiedziała ze albo wyrywamy albo ratujemy Jedna licówka u mojej dentystki to koszt 280zł. Fakt faktem, że jedna licówka odbiega kolorem od reszty zębów ale pytałam dentystki czy da się zmienić ich kolor bo chciałabym żeby wybielić, powiedziała, że bez problemu

Czy dobrze zrozumiałam, że stomatolog powiedział Ci, że licówki można wybielić? Pierwsze słyszę.

Cytat:
Napisane przez katrinka87 Pokaż wiadomość
Mam krzywe górne jedynki i dwójki, zęby były też leczone.
Zastanawiam się, czy licówki są dobrym pomysłem?
tzn. czy uda się dzięki nim wyrównać ząbki i sprawić że będą wyglądały estetycznie.
Jest to dla mnie wielki problem i chyba największy powód kompleksów.
Zastanawiałam się nawet nad usunięciem tych zębów i w stawieniem implantów, ale koszty chyba by mnie zabiły. Niedawno dowidziałam się o licówkach i pojawiła się nadzieja.
Co byście poradziły na takie krzywe i leczone 1 i 2 ?
Na krzywe zęby zakłada się aparat ortodontyczny. Są watki na Wizażu. Poszukaj. Nikt nie usuwa zębów, żeby wstawić implanty, bo ma krzywe zęby. A licówki też tylko w niektórych przypadkach można założyć na krzywe zęby. Wszystko zależy od wady. Ale radzę poczytać trochę na ten temat, bo bardzo często podstawą do założenia licówek jest NAJPIERW leczenie ortodontyczne.

Cytat:
Napisane przez nynka_1987 Pokaż wiadomość
Korony, albo licówki, ale nie kompozytowe tylko porcelanowe. Jak już robić to raz a dobrze
Wiadomo, że porcelanowe są lepszym rozwiązaniem, ale nie jest to zrobienie tylko jeden RAZ, bo licówki się wymienia co kilka lat.
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 12:21   #88
201604210930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 152
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Ja mam licówki kompozytowe założone ponad 5 lat temu (!). Trzymają się doskonale. Miałam je zakładane, bo moje zęby są za małe w stosunku do szczęki co powodowało diastemy. Ogólnie to dopiero teraz zaczęłam zauważać, że coś się z nimi dzieje. Lekko się wytarły, tak jak ścierają się zęby. I na jednej pojawiło się malutkie okrągłe przebarwienie. Czuję, że powoli zbliża się ich koniec. Mam nadzieję, że kobieta, która mi je robiła nadal prowadzi gabinet w tym samym miejscu, bo w swojej głupocie nie wzięłam do niej kontaktu.
Dawała mi gwarancję na 2-3 lata a tu spore zaskoczenie, nadal wyglądają dobrze. Ze swojej strony polecam ten wydatek, bo samoocena przed i po założeniu licówek (jeśli jest udane tak jak u mnie) to niebo a ziemia.
Dodam jeszcze, że pani stomatolog ani trochę nie szlifowała mi zębów. Mówiła, że przez to licówki mogą się trzymać krócej a tu takie zaskoczenie.

Edytowane przez 201604210930
Czas edycji: 2014-11-30 o 12:22 Powód: dopisek
201604210930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 21:41   #89
Joanna2828
Przyczajenie
 
Avatar Joanna2828
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Jestem 2 dni po założeniu licówek kompozytowych. Robiłam 6 zębów na górze. Są naprawdę bardzo ładne o kolorze A1. Planuję kolejne na 4 i na 5 aby uśmiech był kompletny. Mam nadzieję,że za kilka lat będę mogła cieszy się licówkami tak jak moje przedmówczynie. Robiłam licówki w Warszawie za 300 zł za sztukę.
Joanna2828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 21:29   #90
justysieq13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 8
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Przepraszam miało być " bo chciałabym ZĘBY wybielić" taka mała pomyłka
justysieq13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-07 17:56:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:36.