Zabawy weselne- godne polecenia!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-27, 20:00   #31
iwoncia8
Raczkowanie
 
Avatar iwoncia8
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 387
GG do iwoncia8
Dot.: Zabawy weselne- godne polecenia!!!

No to i ja sie dołączę z obleśną zabawą. Opisywałam już ją w " ślubne wpadki".
Miałam wtedy ok 10 lat.

Zebrano ok 5 może 7 facetów, nie pamiętam dokładnie, w śród nich był pan młody i świadek. Prowadzący kazał im stanąć na krzesłach i zdjąć spodnie do kostek. Po czym świadkowa wzięła miskę i "robiąc za wagę" (bo nie wiem jak to inaczej nazwać) mierzyła/ważyła tą miską który z mężczyzn jest najhojniej obdarzony przez naturę.

Na tym samym weselu ( ale chyba to już był drugi dzień) niezamężną siostre PM wrzucono do wanny z wodą a następnie 2 chłopaków nosiło ją w we wcześniej wspomnianej misce dookoła po całej sali.
iwoncia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 20:02   #32
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Zabawy weselne- godne polecenia!!!

Cytat:
Napisane przez iwoncia8 Pokaż wiadomość
No to i ja sie dołączę z obleśną zabawą. Opisywałam już ją w " ślubne wpadki".
Miałam wtedy ok 10 lat.

Zebrano ok 5 może 7 facetów, nie pamiętam dokładnie, w śród nich był pan młody i świadek. Prowadzący kazał im stanąć na krzesłach i zdjąć spodnie do kostek. Po czym świadkowa wzięła miskę i "robiąc za wagę" (bo nie wiem jak to inaczej nazwać) mierzyła/ważyła tą miską który z mężczyzn jest najhojniej obdarzony przez naturę.

Na tym samym weselu ( ale chyba to już był drugi dzień) niezamężną siostre PM wrzucono do wanny z wodą a następnie 2 chłopaków nosiło ją w we wcześniej wspomnianej misce dookoła po całej sali.
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 20:15   #33
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Zabawy weselne- godne polecenia!!!

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
A gdzie byli rodzice tej dziewczynki?!
Oglądali z uśmiechem

Cytat:
Napisane przez iwoncia8 Pokaż wiadomość
Zebrano ok 5 może 7 facetów, nie pamiętam dokładnie, w śród nich był pan młody i świadek. Prowadzący kazał im stanąć na krzesłach i zdjąć spodnie do kostek. Po czym świadkowa wzięła miskę i "robiąc za wagę" (bo nie wiem jak to inaczej nazwać) mierzyła/ważyła tą miską który z mężczyzn jest najhojniej obdarzony przez naturę.


---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Najlepszy był dziadek, który nawet swoje majty chciał oddać
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 20:17   #34
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Zabawy weselne- godne polecenia!!!

Cytat:
Oglądali z uśmiechem
Ręce opadają.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 20:18   #35
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Zabawy weselne- godne polecenia!!!

Mnie opadły, ta sama mamusia zresztą nie miała nic przeciwko polewaniu jej córce. Zgroza.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 20:23   #36
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Zabawy weselne- godne polecenia!!!

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Mnie opadły, ta sama mamusia zresztą nie miała nic przeciwko polewaniu jej córce. Zgroza.


---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

I właśnie dlatego dzieci nie powinny być proszone na wesela.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 20:28   #37
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Zabawy weselne- godne polecenia!!!

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
To też mieliśmy Właśnie wyprawę do ZOO - fajnie się na to patrzy ale raz uczestniczyłam i więcej nie zamierzam

Później mieliśmy taniec w parach i kiedy muzyka przestawała grać kobiety ściągały marynarki partnerom i zakładały je na lewą stronę. Kto ostatni, przegrywa Byście widziały jaka walka była

No i jeszcze była zabawa z przynoszeniem różnych przedmiotów ale bez rozbierania gości
Bo widziałam kiedyś nagranie z wesela - faceci zostawali w slipkach, jak dla mnie... nie do pomyślenia
Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Jedna tylko zabawa jest dla mnie poniżej poziomu - erotyczny taniec. Już tłumaczę, o co chodzi: na kilku weselach, na których byłam, dziewczyna która złapała welon miała zatańczyć na rurze - tą rurą był chłopak, który złapał muchę Na dodatek zawsze leciał tekst: "on będzie rurą, a Ty zatańcz tak, żeby mu jego rura stanęła" - dla mnie bez komentarza. Przecież to, że ktoś jest panną/kawalerem nie znaczy, że nie ma partnera/partnerki, zresztą nawet będąc wolna nie tańczyłabym tak przy wszystkich. Welon złapała raz 13-latka i dla mnie było obleśne patrzeć, jak wije się koło 25-latka, a on się cieszy.
Cytat:
Napisane przez iwoncia8 Pokaż wiadomość
No to i ja sie dołączę z obleśną zabawą. Opisywałam już ją w " ślubne wpadki".
Miałam wtedy ok 10 lat.

Zebrano ok 5 może 7 facetów, nie pamiętam dokładnie, w śród nich był pan młody i świadek. Prowadzący kazał im stanąć na krzesłach i zdjąć spodnie do kostek. Po czym świadkowa wzięła miskę i "robiąc za wagę" (bo nie wiem jak to inaczej nazwać) mierzyła/ważyła tą miską który z mężczyzn jest najhojniej obdarzony przez naturę.

Na tym samym weselu ( ale chyba to już był drugi dzień) niezamężną siostre PM wrzucono do wanny z wodą a następnie 2 chłopaków nosiło ją w we wcześniej wspomnianej misce dookoła po całej sali.

masakra jakas...


ja bylam tez na weselu na ktorym faceci w slipkach zostali:/ zenada...
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-27, 20:30   #38
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Zabawy weselne- godne polecenia!!!

Ta dziewczyna zapaliła przy mnie, ja do niej: "Twoja mama wie, że palisz?". Ona na to, że tak. Ja dalej: "i nie ma nic przeciwko?", a ona: "kiedyś się czepiała, ale teraz już jest spoko" Ale ta mamusia to z kategorii tych "młodzieżowych" - córce karze do siebie po imieniu mówić i tak dalej
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 20:43   #39
__Paulinka__
Zakorzenienie
 
Avatar __Paulinka__
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 764
Dot.: Zabawy weselne- godne polecenia!!!

Cytat:
Napisane przez iwoncia8 Pokaż wiadomość
No to i ja sie dołączę z obleśną zabawą. Opisywałam już ją w " ślubne wpadki".
Miałam wtedy ok 10 lat.

Zebrano ok 5 może 7 facetów, nie pamiętam dokładnie, w śród nich był pan młody i świadek. Prowadzący kazał im stanąć na krzesłach i zdjąć spodnie do kostek. Po czym świadkowa wzięła miskę i "robiąc za wagę" (bo nie wiem jak to inaczej nazwać) mierzyła/ważyła tą miską który z mężczyzn jest najhojniej obdarzony przez naturę.

Na tym samym weselu ( ale chyba to już był drugi dzień) niezamężną siostre PM wrzucono do wanny z wodą a następnie 2 chłopaków nosiło ją w we wcześniej wspomnianej misce dookoła po całej sali.

__Paulinka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 07:48   #40
manymanyways
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 823
Dot.: Zabawy weselne- godne polecenia!!!

fajną zabawą jest też test wiedzy, ale dla gości - do stolików roznosi się kartki z 5-10 pytaniami na temat Młodych, i fajnymi odpowiedziami a,b,c. Warto, by były zabawne Sama rozwiązywałam taki test z wielkim zaangażowaniem Na tamtym weselu stolik, który zebrał najwięcej poprawnych odpowiedzi, dostał w nagrodę butelkę alkoholu, ale nagrodą może być przecież cokolwiek.
te dwa testy to jedyne zabawy, jakie chcę mieć na swoim weselu

a co do tamtej 13latki itp -

aha, znam też zabawę gdzie goscie podają sobie kozsyk z 12 karteczkami w srodku. Gdy cichnie muzyka, osoba która ma akurat koszyk w ręku, losuje karteczkę. Na kartkach jest 12 miesięcy i zadania związane z Młodą Parą, typowe dla każdego miesiąca, typu "styczeń - pomóż rozgrzać Parę Młodą przynosząc jej ciepły szalik", maj "przynieś parze młodej zimne piwko na majówkę" itp nie wiem, jak z realizacją tych zadań ;P i ogólnie moim zdaniem to nie jest aż taka fajna zabawa, ale zawsze może się komuś spodobać

Edytowane przez manymanyways
Czas edycji: 2011-08-28 o 07:52
manymanyways jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 09:13   #41
iwoncia8
Raczkowanie
 
Avatar iwoncia8
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 387
GG do iwoncia8
Dot.: Zabawy weselne- godne polecenia!!!

Cytat:
Napisane przez manymanyways Pokaż wiadomość
fajną zabawą jest też test wiedzy, ale dla gości - do stolików roznosi się kartki z 5-10 pytaniami na temat Młodych, i fajnymi odpowiedziami a,b,c. Warto, by były zabawne Sama rozwiązywałam taki test z wielkim zaangażowaniem Na tamtym weselu stolik, który zebrał najwięcej poprawnych odpowiedzi, dostał w nagrodę butelkę alkoholu, ale nagrodą może być przecież cokolwiek.
te dwa testy to jedyne zabawy, jakie chcę mieć na swoim weselu
Fajne, pod warunkiem że są nie duże stoły, u mnie w okolicy w lokalach są np 3 rzędy stołów połączonych ze sobą itp
No i nagroda - odradzałabym wódkę na stolik, bo jej powinno być na weselu i tak pod dostatkiem. Chyba że jakiś inny trunek, którego nie ma ogólnie dostępnego podczas przyjęcia.

Cytat:
Napisane przez manymanyways Pokaż wiadomość
aha, znam też zabawę gdzie goscie podają sobie kozsyk z 12 karteczkami w srodku. Gdy cichnie muzyka, osoba która ma akurat koszyk w ręku, losuje karteczkę. Na kartkach jest 12 miesięcy i zadania związane z Młodą Parą, typowe dla każdego miesiąca, typu "styczeń - pomóż rozgrzać Parę Młodą przynosząc jej ciepły szalik", maj "przynieś parze młodej zimne piwko na majówkę" itp nie wiem, jak z realizacją tych zadań ;P i ogólnie moim zdaniem to nie jest aż taka fajna zabawa, ale zawsze może się komuś spodobać
Fajna zabawa, zwł. że angażuje wszystkich gości Nie słyszałam o niej. Ale zadania zamieniłabym na takie wykonalne podczas wesela. Bo np w sierpniu skąd wziąć szalik?
iwoncia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-28, 09:42   #42
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Zabawy weselne- godne polecenia!!!

Cytat:
Napisane przez iwoncia8 Pokaż wiadomość
No i nagroda - odradzałabym wódkę na stolik, bo jej powinno być na weselu i tak pod dostatkiem. Chyba że jakiś inny trunek, którego nie ma ogólnie dostępnego podczas przyjęcia.

My mieliśmy inne nagrody, wódki było pod dostatkiem
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 09:51   #43
manymanyways
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 823
Dot.: Zabawy weselne- godne polecenia!!!

Cytat:
Napisane przez iwoncia8 Pokaż wiadomość
Fajne, pod warunkiem że są nie duże stoły, u mnie w okolicy w lokalach są np 3 rzędy stołów połączonych ze sobą itp
No i nagroda - odradzałabym wódkę na stolik, bo jej powinno być na weselu i tak pod dostatkiem. Chyba że jakiś inny trunek, którego nie ma ogólnie dostępnego podczas przyjęcia.
butelka alkoholu to niekoniecznie butelka wódki na tamtym weselu to też nie była wódka, tylko coś innego, nie pamiętam co. Na dobrą sprawę to w ogóle nie musi być żaden alkohol.


Cytat:
Napisane przez iwoncia8 Pokaż wiadomość
Fajna zabawa, zwł. że angażuje wszystkich gości Nie słyszałam o niej. Ale zadania zamieniłabym na takie wykonalne podczas wesela. Bo np w sierpniu skąd wziąć szalik?
no właśnie chodzi o to, żeby zadanie pasowało do miesiąca, czyli na sierpień nie dasz za zadanie zrobienia parze młodej szalika na drutach, tylko np. zaniesienie kosza truskawek szalik jest dobry na jakiś miesiąc zimowy, na maj piwko na majówkę, na kwiecień choćby żart primaaprilisowy, cokolwiek - wyobraźnia tylko ogranicza, no i oczywiście dobry smak
manymanyways jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 09:58   #44
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Zabawy weselne- godne polecenia!!!

Cytat:
Napisane przez manymanyways Pokaż wiadomość
no właśnie chodzi o to, żeby zadanie pasowało do miesiąca, czyli na sierpień nie dasz za zadanie zrobienia parze młodej szalika na drutach, tylko np. zaniesienie kosza truskawek szalik jest dobry na jakiś miesiąc zimowy, na maj piwko na majówkę, na kwiecień choćby żart primaaprilisowy, cokolwiek - wyobraźnia tylko ogranicza, no i oczywiście dobry smak
ale chyba koleżance chodziło o zadania wykonalne podczas wesela a nie, że za 3 miesiące masz do nich przyjść z czymś tam
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 10:34   #45
manymanyways
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 823
Dot.: Zabawy weselne- godne polecenia!!!

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
ale chyba koleżance chodziło o zadania wykonalne podczas wesela a nie, że za 3 miesiące masz do nich przyjść z czymś tam
haha, chyba tak, glupol ze mnie
to nie mam pojęcia, jak to by miało wyglądać szczerze mówiąc
manymanyways jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 10:37   #46
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Zabawy weselne- godne polecenia!!!

Cytat:
Napisane przez manymanyways Pokaż wiadomość
haha, chyba tak, glupol ze mnie
to nie mam pojęcia, jak to by miało wyglądać szczerze mówiąc
W tym momencie chyba jakieś rzeczy ze stołu czy damskiej torebki
w każdym razie nie widzi mi się ta zabawa
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 12:02   #47
manymanyways
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 823
Dot.: Zabawy weselne- godne polecenia!!!

mi też nie, szczególnie taka zmodyfikowana. Zawsze można zrobić tak, że ten, w rękach którego zostanie koszyk, losuje zadanie związane z parą młodą, nie wiem, zaśpiewać im coś albo zainscenizować oświadczyny , ale to już się chyba jakieś takie głupie robi zresztą celem tej zabawy w wersji niezmodyfikowanej jest to, żeby trzymać kontakt z Młodymi jeszcze dłuuugo po ślubie (i to miłymi gestami), a nie żeby robić z siebie pajaca (oczywiście zależy to od zadań)
manymanyways jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 17:25   #48
iwoncia8
Raczkowanie
 
Avatar iwoncia8
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 387
GG do iwoncia8
Dot.: Zabawy weselne- godne polecenia!!!

Cytat:
Napisane przez manymanyways Pokaż wiadomość
butelka alkoholu to niekoniecznie butelka wódki na tamtym weselu to też nie była wódka, tylko coś innego, nie pamiętam co. Na dobrą sprawę to w ogóle nie musi być żaden alkohol.
Gapa ze mnie, jakoś od razu po przeczytaniu skojarzyłam że tam mowa o wódce a tam było jak byk ALKOHOL


Cytat:
Napisane przez manymanyways Pokaż wiadomość
mi też nie, szczególnie taka zmodyfikowana. Zawsze można zrobić tak, że ten, w rękach którego zostanie koszyk, losuje zadanie związane z parą młodą, nie wiem, zaśpiewać im coś albo zainscenizować oświadczyny , ale to już się chyba jakieś takie głupie robi zresztą celem tej zabawy w wersji niezmodyfikowanej jest to, żeby trzymać kontakt z Młodymi jeszcze dłuuugo po ślubie (i to miłymi gestami), a nie żeby robić z siebie pajaca (oczywiście zależy to od zadań)
No tak, jakoś nie myśląca dziś jestem. Nie załapałam od razu że to takie cele na przyszłość. Ale jak już zrozumiałam, to jeszcze mneij mi się ta zabawa podoba
iwoncia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 21:15   #49
Sowilo
Zadomowienie
 
Avatar Sowilo
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 500
Dot.: Zabawy weselne- godne polecenia!!!

Byłam wczoraj na weselu, to oprócz rzucania bukietem i krawatem, była jedna zabawa. Dziewięciu ochotników, osiem krzeseł, muzyka gra, a gdy ucichła, prowadząca mówiła np. banan, pełny kieliszek wódki, a panowie (bo to oni byli ochotnikami) musieli przynieść dany przedmiot jak najszybciej i zająć krzesło. Ostatni, który nie miał krzesła, odpadał. Były hasła: banan, kieliszek wódki, damski bucik, męskie spodnie, stanik, trawa, kelnerka na rękach. Po haśle papier toaletowy zostały wyrwane z framugi drzwi od damskiej toalety.
__________________
Catch me, if you want.
Catch me if you can... x3

08.06.2010 ♥ 08.08.2016 ♥ ??.??.????
Sowilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-28, 21:29   #50
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Zabawy weselne- godne polecenia!!!

Cytat:
Napisane przez Sowilo Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj na weselu, to oprócz rzucania bukietem i krawatem, była jedna zabawa. Dziewięciu ochotników, osiem krzeseł, muzyka gra, a gdy ucichła, prowadząca mówiła np. banan, pełny kieliszek wódki, a panowie (bo to oni byli ochotnikami) musieli przynieść dany przedmiot jak najszybciej i zająć krzesło. Ostatni, który nie miał krzesła, odpadał. Były hasła: banan, kieliszek wódki, damski bucik, męskie spodnie, stanik, trawa, kelnerka na rękach. Po haśle papier toaletowy zostały wyrwane z framugi drzwi od damskiej toalety.
Kelnerka musiała być zachwycona...
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 12:57   #51
asienka_1005
Raczkowanie
 
Avatar asienka_1005
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 406
Dot.: Zabawy weselne- godne polecenia!!!

Te zabawy z krzesełkami występują najczęściej Ogólnie fajne konkursy w większości wypisałyście
osobiście spotkałam się z jeszcze jedną zabawą, przy której jest mnóstwo śmiechu (ale muszą w niej uczestniczyć naprawdę "luźni" ludzie).
A ta zabawa to po prostu taniec facetów.
Mój Brat gra na weselach i ma w swoim repertuarze tego typu zabawę. Załóżmy- jest na przykład pięć męskich par i tańczą do różnego rodzaju muzyki (tango, walc, techno). Nie każdemu się podoba, ale ogólnie można się pośmiać Najbardziej, gdy tańczą do "wyginam śmiało ciało". To jest szok, co faceci potrafią wyczyniać na parkiecie- i to niekoniecznie pod wpływem alkoholu
__________________
"Bezapelacyjnie... do samego końca- mojego lub jej..."


http://s7.suwaczek.com/20120609290113.png
asienka_1005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 15:07   #52
katebe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5
Dot.: Zabawy weselne- godne polecenia!!!

spam

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2011-08-30 o 16:41 Powód: nieopłacona reklama
katebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 15:12   #53
iwoncia8
Raczkowanie
 
Avatar iwoncia8
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 387
GG do iwoncia8
Dot.: Zabawy weselne- godne polecenia!!!

Cytat:
Napisane przez katebe Pokaż wiadomość
spam
REKLAMA REKLAMA

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2011-08-30 o 16:41
iwoncia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 18:10   #54
Sandra86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 434
Dot.: Zabawy weselne- godne polecenia!!!

Taniec na gazecie
Do zabawy zapraszamy od kilku do kilkunastu par. Każdej rozdajemy duży format rozłożonej gazety tej samej wielkości. Pary zaczynają tańczyć. Pary odpadają z gry, gdy wypadną poza swój kawałek gazety. Muzyka przygrywa różne melodie. Co jakiś czas składamy gazetę na pół podnosząc w ten sposób poziom trudności. Tańczymy do momentu aż na parkiecie zostanie 1 para na jak najmniejszym kawałku papieru. Zwycięzcy otrzymują gromkie brawa od pozostałych gości weselnych.
__________________
Aby kobieta była szczęśliwa, nie może zmieniać mężczyzn, tak jak się zmienia koszule.
http://www.kameja.pl
Sandra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 12:10   #55
karola991
Zakorzenienie
 
Avatar karola991
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Westland NL
Wiadomości: 6 844
Dot.: Zabawy weselne- godne polecenia!!!

mozna np zrobic licytacje wsród gości(męzczyzn) na taniec z panną młodą wsrod kobiet na pana młodego, kto da więcej no i pozniej pieniązki ida dla młodych fajne i praktyczne

widziałąm też jedną zabawę owszem była śmieszna tylko... szkoda garniturów tych panów.
otóz bierzemy dwóch śmiałków kładziemy na stole 100zł i wyjasniamy im zasady: który z panów przedmucha stówkę na swoją stronę, zabiera ja dla siebie
dodajemy ze zabawa odbywa się z zawiązanymi oczami, wiążemy panom oczy i setkę zamieniamy na... talerz mąki... i dmuchają... ;D śmieszne ale nie zrobiłabym tego moim gościom
__________________
Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre.
karola991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 12:34   #56
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Zabawy weselne- godne polecenia!!!

Cytat:
Napisane przez karola991 Pokaż wiadomość
mozna np zrobic licytacje wsród gości(męzczyzn) na taniec z panną młodą wsrod kobiet na pana młodego, kto da więcej no i pozniej pieniązki ida dla młodych fajne i praktyczne
W niektórych regionach są tańce za kasę z Młodymi. U nas by się nie sprawdziło, nikt tego nie zna, mało kto bierze kasę na wesele

Ale tam, gdzie jest to znane to jak najbardziej chociaż to niekoniecznie licytacja a każdy wrzuca jakieś pieniądze do koszyka i za to ma taniec
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 09:47   #57
manymanyways
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 823
Dot.: Zabawy weselne- godne polecenia!!!

Cytat:
Napisane przez karola991 Pokaż wiadomość
mozna np zrobic licytacje wsród gości(męzczyzn) na taniec z panną młodą wsrod kobiet na pana młodego, kto da więcej no i pozniej pieniązki ida dla młodych fajne i praktyczne
w sumie fajne, kasa się zawsze przyda z tym że jak jest np. wesele na 150 osób, z czego połowa to faceci, z czego połowa chce tańczyć... to panna młoda musi mieć niezłą kondycję
manymanyways jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 10:46   #58
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Zabawy weselne- godne polecenia!!!

Cytat:
Napisane przez manymanyways Pokaż wiadomość
w sumie fajne, kasa się zawsze przyda z tym że jak jest np. wesele na 150 osób, z czego połowa to faceci, z czego połowa chce tańczyć... to panna młoda musi mieć niezłą kondycję
No tak, kasa się przyda. Ale tam, gdzie ta zabawa nie jest znana może to być potraktowane jako naciąganie gości, bo przecież każdy dał kasę w kopercie czy prezent. A tam gdzie to jest praktykowane ludzie pewnie odejmują z koperty by dać za taniec tak mi się wydaje
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 10:51   #59
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Zabawy weselne- godne polecenia!!!

Cytat:
Napisane przez Sandra86 Pokaż wiadomość
Taniec na gazecie
Do zabawy zapraszamy od kilku do kilkunastu par. Każdej rozdajemy duży format rozłożonej gazety tej samej wielkości. Pary zaczynają tańczyć. Pary odpadają z gry, gdy wypadną poza swój kawałek gazety. Muzyka przygrywa różne melodie. Co jakiś czas składamy gazetę na pół podnosząc w ten sposób poziom trudności. Tańczymy do momentu aż na parkiecie zostanie 1 para na jak najmniejszym kawałku papieru. Zwycięzcy otrzymują gromkie brawa od pozostałych gości weselnych.
Jak mi ktoś wytłumaczy, jak starej, zrzędliwej babie, PO CO na imprezie DOROSŁYCH zabawy rodem z KINDERBALI, to będę dozgonnie wdzięczna.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 17:53   #60
iwoncia8
Raczkowanie
 
Avatar iwoncia8
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 387
GG do iwoncia8
Dot.: Zabawy weselne- godne polecenia!!!

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
No tak, kasa się przyda. Ale tam, gdzie ta zabawa nie jest znana może to być potraktowane jako naciąganie gości, bo przecież każdy dał kasę w kopercie czy prezent. A tam gdzie to jest praktykowane ludzie pewnie odejmują z koperty by dać za taniec tak mi się wydaje
U mnie jest znana ta zabawa. Tzw. zbieranie "na wózek dla dziecka" albo "na merola" jak kto woli. Tylko że nie trzeba wcale odejmować z koperty, ponieważ wrzuca się tam niekoniecznie duże sumy. Zwykle po 10 zł, 20 zł najbliższa rodzina czasem wrzuca 50zł, 100 to chyba naprawdę rzadkość, dzieci i po 2zł i po 5zł. A młodzi i tak zawsze uzbierają kilkaset złotych.
Zabawa trwa w zależności od zaangażowania gości- tak ok 15 min albo i dłużej jeśli są chętni.Po czym liczone są pieniądze ( chodzi bardziej o to kto więcej niż ile)i zwykle pan młody oddaje pieniądze żonie i powtarza za zespołem że tak będzie robił co miesiąc( ale to już zależy od inwencji twórczej zespołu)/ Nie musi tańczyć każdy, nikt nie patrzy nikomu na ręce ile wrzuca, a poza tą zabawą oczywiście można tańczyć z młodymi za darmo.

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Jak mi ktoś wytłumaczy, jak starej, zrzędliwej babie, PO CO na imprezie DOROSŁYCH zabawy rodem z KINDERBALI, to będę dozgonnie wdzięczna.
Bo taka tradycja.

Czasem każdy potrzebuje poczuć się znów jak dziecko
Bardziej sensownej odpowiedzi niestety nie znam

Edytowane przez iwoncia8
Czas edycji: 2011-08-31 o 17:51
iwoncia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:40.