Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-11-23, 18:45   #31
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: poszukuje kursy makijazu na slasku

http://www.eccentrix.com/members/makeupstage/
Zobacz tu - organizuja kursy w Katowicach.
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-03, 21:18   #32
loła
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 2
KURSY MAKIJAZU,WIZAZU.

Cześć dziewczyny interesuje mnie kurs makijazu profesjonalnego[śląsk]na dobrych kosmetykach a także zastanawia mnei fakt jak można załatwić sobie pracę wizażystki w bardzo dobrej perfumeri może któraś z was posiada takie informacje.
Wielkie dzięki-loła.
loła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-03, 22:17   #33
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: KURSY MAKIJAZU,WIZAZU.

http://www.eccentrix.com/members/makeupstage/
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-18, 10:20   #34
Amisiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 6
kursy

interesuję się wizażem hobbystycznie- dużo czytam,"podglądam" najnowsze trendy w magazynach kobiecych.interesuję się również fotografią i makijażem do fotografii.czy są organizowane profesjonalne kursy z tego zakresu na Sląsku w okolicach Katowic?pozdrawiam
Amisiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-19, 15:17   #35
Andziula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 283
Re: kursy

tutaj masz linki do szkół wizażu w Twoich okolicach,przejrzyj sobie te strony,może znajdziesz coś dla siebie

http://www.makeupstage.com02.com
http://www.wizaz.com.pl
http://www.makeupstage.web1000.com

jak jeszcze coś znajdę to dołączę
Andziula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-19, 16:38   #36
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: kursy

http://www.makeupstage.com02.com/
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-19, 19:23   #37
anya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 64
Re: kursy

A tak swoją drogą ...czy macie jakieś opinie o istniejących szkołach(kursach) na rynku warszawskim?
anya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-10-23, 11:06   #38
AnkaG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 6
Szkoły wizażu

Czy ktoś może mi polecić dobre kursy wizażu w Warszawie?
Co sądzicie o kursach u Dziewulskich?
Dzięki za info.
AnkaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-23, 11:09   #39
Wind
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2
Re: Szkoły wizażu

Ja tez jakis czas temu o to tutaj pytalam. Niestety nie uzyskalam zadnej odpowiedzi. Od listopada zaczynam uczeszczac do szkoly w Warszawie, ktora wybralam zwiedzajac rozne szkoly i oceniajac je wizualnie, oraz po wlasnych subiektywnych odczuciach wynikajacych po rozmowie z personelem. Mam nadzieje, ze dobrze wybralam, ale o tym przekonam sie juz w czasie trawania kursu

pozdrawiam,
Wind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-23, 11:19   #40
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Szkoły wizażu

witam
skonczylam szkołe Dziewulskich ,co do kursów to chciałam pójść na kurs makijaż jednak 700 zł za dwa dni to zdecydowanie za dużo.przynajmniej jak dla mnie.
jesli chodzi o szkołe to mogę odpowiedziec na wszytskie pytania.
pzdr.
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-26, 07:45   #41
mike12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 8
Re: Szkoły wizażu

Broń Boże DZIEWULSCY. Znam ich osobiście i wiem, że całość jest nastawiona na kasę - wyłącznie -na kasę. A jeśli chodzi o szkołę to nawet niech wam do głowy nie przyjdzie żeby wydać tam pieniądze.
Kusy wizażu są organizowane przez kilka szkół makijażu. W Warszawie myślę i chyba się nie mylę jedną z lepszych jest szkoła charakteryzacji z ul Nokaowskiego chyba 14.Wiem że oprócz zajęć w ramach szkoły charakteryzacji odbywają się tam kursy wizażu. Znam wielu charakteryzatorów którzy ukończyli tę szkołę i od nikogo nie słyszałem złego słowa na poziom nauczania. Znam ich wyniki w pracy i pomimo młodego wieku są imponujące. Dlatego domniemywam iż poziom kursów tam organizowanych są na odpowiednim poziomie. Myślę, że cen też nie mają wygórowanych. Dokładnego adresu nie pamiętam, ale nie sposób nie zauważyć tej szkoły idąc ul Noakowskiego vis a vi Politechniki w jednej z kamienic na 1 piętrze są okna wyklejone banerami z Body Painting.
mike12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-10-27, 12:35   #42
AnkaG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 6
Re: Szkoły wizażu

Dzięki za informacje. Dowiem się o tą szkołę. Czekam na inne opinie i podpowiedzi. Pozdrawiam.
AnkaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-30, 13:52   #43
freyjka
Przyczajenie
 
Avatar freyjka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 25
Re: Szkoły wizażu

ja skończyłam szkołę Laurel i jestem zadowolona - nie wniebowzięta ale zadowolona. Ogłoszenia znajdziesz w Gazecie Wyb.
Jeśli chodzi o Dziewulskich to moim zdaniem ich dyplomy same mówią za siebie - wystarczy wejść na ich stronę internetową - SĄ FATALNE!!! Przede wszystkim niechlujne, dominuje brak kreatywności i przeładowanie formy nad treścią. No i za jakie pieniądze!!!
freyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-30, 15:25   #44
An
Raczkowanie
 
Avatar An
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Birmingham
Wiadomości: 373
Re: Szkoły wizażu

Witam Dziewczyny,
mam pytanko - czy znacie dokładny adres strony internetowej szkoły pani Luizy Lenartowicz? Miałam i gdzieś mi się zapodział, byłabym wdzięczna,
pozdrawiam,
Ania
(ani_mar@poczta.onet.pl)
__________________
pozdr.
Ania



An jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-03, 21:54   #45
E-Mysza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1
szkoły wizażu

Szanowne Panie,
Czy mogłybyście proszę polecić mi jakąś szkołę wizażu w Warszawie, która jest dobra i kurs w niej nie kosztuje majątek?

Pozdrawiam serdecznie
Mysza
E-Mysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-03, 22:12   #46
verleina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 60
Re: szkoły wizażu

Witaj...osobiście spotkałam dwie szkoły wizażu- jedna słynna, miedzynarodowa szkoła chrakteryzacji E. Dziewulksiej- nie polecam Ci tej szkoły. Moim zdaniem za duże pieniądze, niemiła atmosfera, starta czasu np. na kursie jest 12 osób i malujecie siebie nawzajem, co jest marnotrawstwem czasu. Poza tym kursy troche krótkie- zazwyczaj weekendowe i zbyt intensywne np. 10 godzin dziennie, a cena spora...Druga szkoła to Centrum Wizażu Joanny Szukiel na ul. Grzybowskiej 2- tutaj atmosfera jest bardziej kameralna- kurs trwa 100 godzin, zazwyczaj w grupie sa dwie, trzy osoby, no i sa praktyki w agencji reklamowej- kurs kosztuje ponad tysiąc złotych i jest w porządku, ale szczerze mówiąc zadna z tych szkół nie spełniła moich oczekiwań.pozdrawiam serdecznie...
verleina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-18, 20:30   #47
martasiwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 8
Re: Szkoły wizażu

Hej, jak szkoła która wybrałaś? spełnia Twoje oczekiwania? Sama chciałabym skończyć kurs, możesz mi cos polecieć? Pozdraiwam!
martasiwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-18, 21:54   #48
AgnieszkaA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 89
GG do AgnieszkaA
Re: Szkoły wizażu

o ile dobrze pamiętam to jest to Puławska 1 lub 3 (przystanek tramwajowy Plac Unii Lubelskiej)
AgnieszkaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-19, 06:40   #49
Rozalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 4
Re: Szkoły wizażu

Jak się nie mylę to ...www.lenartowicz.de ...zachowaj obiektywizm, najpierw dowiesz się, że masz wiedze i wyczucie poniżej zera i tylko P.Luiza może to zmienić. Dlatego nie daj się zwariować i zachowaj obiektywizm
Roza
Rozalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-01-19, 16:53   #50
AnkaG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 6
Re: Szkoły wizażu

HEJ!
Jeszce nieżaczęłam żadnego kursu. Dowiadywałam się o zajęcia w szkole na Noakowskiego, którą ktoś mi tu polecił. Sprawiają OK wrażenie, ale i tak okaże się w trakcie kursu. Kurs podstawowy miał trwać 80 godzin i kosztować ok. 800 zł. Zajęcia do uzgodnienia. Mieli się do mnie odezwać na początku roku, bo zostawiłam numer. Muszę się chyba przypomnieć. Jak się czegoś dowiem ,to napiszę.
Widziałam też reklamę szkoły "Studio sztuki" na Zajączka chyba. Mam zamiar się tam wybrać. Jeśli ktoś coś o nich wie, proszę o info.
Inne sugestie też mile widziane.
martasiwa napisał(a):
> Hej, jak szkoła która wybrałaś? spełnia Twoje oczekiwania? Sama chciałabym skończyć kurs, możesz mi cos polecieć? Pozdraiwam!
AnkaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-19, 21:16   #51
martasiwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 8
Re: Szkoły wizażu

Dzieki za odp., w internecie znalazłam reklame szkoły Art Hause, ale nic o niej nie słyszałam. Ciekawe jeszcze jak międzynarodowa Akademia Estetyki Laurel? Może ktoś coś wie na ich temat?
martasiwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-12, 11:37   #52
AnkaG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 6
Odp:Szkoły wizażu

Odpowiadam na pytanie dot. szkol na Noakowskiego. Podstawowy kurs wizażu zaczyna się 1.03. 40 godz kosztuje 800 zł. Nie wiem czy można się dopisać bo był już komplet. Pozdrawiam.
AnkaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-12, 12:33   #53
cléo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 655
Re: Odp:Szkoły wizażu

czy ta szkoła jest w warszawie???
cléo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-12, 18:12   #54
Trishy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 228
Kursy wizazu???

hey
Szukam osob badz opini na temat szkol, kursow wiazazu w Polsce, jestem zainteresowana kursem wizazu/profesjonalnego makijazu. Czy ktos moze polecic jakas szkole? badz kurs? Chcialabym cos naprawde super gdzie czegos sie naucze. Pomozcie bo nie mam pojecia od czego zaczac.

Trishy
Trishy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-13, 11:01   #55
Naomi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 35
GG do Naomi
Re: Kursy wizazu???

Hej! widzisz ja mam dokładnie ten sam problem. Też zamierzam wybrać sie do jakiejs szkoły,ale jeszcze niewiem gdzie. Jest bardzo dużo tego typu szkół oraz kursów wizażu. Jeżeli zamierzasz zająć się takim zawodem to nie polecam kursów za które zapłaciłabyś z 1500zł bo pytałam się kosmetyczek że na takim kursie owszem dowiesz się bardzo dużo ale tylko ogólne sprawy. Więcej byś wydała na to kasy. Ja też juz miałam sie wybierać na tego typu kurs, ale oczywiście to twoja sprawa jak zrobisz Są kursy o wiele krótsze i tańsze (do 400zł) możesz wybrac sobie albo coś z paznokciami albo z makijażem. Z tego co słyszałam to najwięcej dzieje sie w Warszawie i zamierzam sama tam studiować. Nie umiem ci polecić żadnej szkoły bo jeszcze sie nie uczyłam najlepiej żebyś poszukała w internecie tam dużo powinnaś znaleźć. Powodzenia i pozdrawiam!
Naomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-15, 13:14   #56
AnkaG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 6
Re: Odp:Szkoły wizażu

Tak .Sprawdź adres www.charakteryzacja.pl (chyba)
Zobacz też studiosztuki.pl (nie wiem czy to dobra szkoła, może ktoś z użytkowników coś wie)Pozdrawiam
AnkaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-16, 14:47   #57
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: Odp:Szkoły wizażu

Co do studia sztuki to znam tą szkołe
Za moich czasów była tam m.in charakteryzacja i stylizacja - dwuletnie i jednoroczny kurs wizażu.
Ja jestem z niej zadowolona ale jest to tez zasługa dziewczyn, z którymi przyszło mi sie uczyć. Niestety szkoła nie posiada kontaktów, które mogłyby być pomocne w znalezieniu pracy.

Cięzko mi jednoznacznie polecac lub odradzać bo kwestia zadwoolenia jest tu bardzo indywidualna. Wybierając szkołe zwróc uwagę na ilość godzin nauki i na to czy szkoła zapewnia kosmetyki do pracy, a także na to jaka jest wielkość i przygotowanioe sal do pracy i jaka jest ilość osób w grupie.

pozdrawiam i powodzenia
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-22, 16:54   #58
sirroko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1
pytanie o dobre kursy

Szukam dobrego, fachowego kursu wizazu w Poznaniu. Mam kilka adresow ale wiem, ze jest mnostwo malo profesjonalnych. Zalezy mi na wysokim poziomie i mozliwosci pracy przy roznych imprezach, koncertach, pokazach itp. Jesli to mozliwe prosze o namiary. Z gory dziekuje Beata
sirroko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-22, 18:17   #59
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: pytanie o dobre kursy

jeśli chodzi o ponzań to polecam szkołe p.Folaron ,jesli szukasz nadal to poszukaj w archiwum ,temat przerabiany co miesiąć .
pzdr.
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-16, 19:45   #60
Isemena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 19
GG do Isemena
Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Witam
mam wielka prosbe,stoje przed wyborem takiej szkoly, wiec zrobilam stronke ze szkolami i kursami na ktorej mozna glosowac oraz powiedziec na temat zalet lub wad. Powinno dzialac bez zarzutu. Wiec wszystkich majacych wiedze na ten temat prosze o zaglosowanie i wypowiedzenie sie.
Z gory dziekuje
Pozdrawiam
Adres strony:
http://venus.wsb-nlu.edu.pl/~jciepie...rm/zaznacz.htm
Isemena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-15 11:18:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:27.