Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-09, 15:19   #4591
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Dziń dybry

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
3. Alterra balsam do ciała - obecnie wycofywany z R. Kupiłam na zapas.
Zai... zacne zakupy

Balsam sernikowy wycofują???
A ja go tak polubiłam...
Jutro idę do Rossmanna - ciekawe czy będzie...

Cytat:
11. kolejna pomadka ochronna....
Pomadek ochronnych nigdy za wiele
Sama obecnie mam ich 10, ale nie są one z tych naturalnych, więc zamilknę

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Zai -
Zapasy wojenne? Chyba trudno utrzymać rączki z dala od tych piękności
Mam nadzieję, że wojny nie będzie, ale ja osobiście kupując nowe kosmetyki przygotowuję się na koniec świata

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Ja jestem pomadkowy maniak.
Me too, me too

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Hej

witamy
Aloha

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
obczaję temat. używam codziennie już od roku i przebarwień żadnych nie mam... dzięki za ostrzeżenie
i może i cię zaskoczę, ale w sumie grzebanie gałązką w zębach by mnie chyba nawet interesowało jak się gdzieś na nią "nadzieję", to na bank wypróbuję!!!
Możesz się nadziać na Allegro, ja tam kupiłam patyka
Tylko jak tu go używać, skoro ciągle jem



Miałam napykać zdjęć, a nie chce mi się... wlać mi

Dziewczęta, czy używacie, bądź używałyście naturalnych podkładów płynnych?
I jeśli tak, czy możecie polecić coś do cery 30-letniej, która ciągle jest cerą 15-latki? - mieszana, z zaskórnikami, przebarwieniami, niespodziankami, wiecznie niedoskonała i problematyczna.
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 15:30   #4592
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

jeszcze chciałam zdać relację z lavaerde logony, która chyba bardziej mi przypadnie do gustu niż biała "siostra" - jednak lepiej oczyszcza, mniej się ciapra/rozlewa pachnie mniej ładnie i bardziej ostro, ale według mnie przyjemnie a małż nie narzekał, więc jest super
nałożyłam też dzisiaj deo w kulce sanoflore wyraźnie wyczuwam goździka! nie miałam jakichś ciężkich warunków, ale jednak stanie w kuchni przy garach w ciepły, słoneczny dzień, to już coś. a pod pachą nie jest źle zobaczymy, co będzie w biurze, pod moimi "sztywniackimi" ciuchami... ale to dopiero za tydzień, póki co urlop!

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Możesz się nadziać na Allegro, ja tam kupiłam patyka
Tylko jak tu go używać, skoro ciągle jem



Miałam napykać zdjęć, a nie chce mi się... wlać mi

Dziewczęta, czy używacie, bądź używałyście naturalnych podkładów płynnych?
I jeśli tak, czy możecie polecić coś do cery 30-letniej, która ciągle jest cerą 15-latki? - mieszana, z zaskórnikami, przebarwieniami, niespodziankami, wiecznie niedoskonała i problematyczna.
ja na allegro to se mogę... w niemczech siedzę ale właśnie grzebię w necie, czy nie ma tego miswaka gdzieś w sklepach, w których się zaopatruję
rób te zdjęcia!!!
ja używam podkładu living nature. cera też niczym u nastolatki, a do 30tki jednak wcale nie tak daleko... ale ten podkład dość kontrowersyjny jest. jedna się zakocha, inna wspomnienia ma raczej traumatyczne, a jeszcze inna po prostu się z nim dogadać nie może. myślę jednak, że warto spróbować. najlepiej to wymacać w sklepie, zrobić sobie odleweczkę czy coś...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 15:33   #4593
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość


Dziewczęta, czy używacie, bądź używałyście naturalnych podkładów płynnych?
I jeśli tak, czy możecie polecić coś do cery 30-letniej, która ciągle jest cerą 15-latki? - mieszana, z zaskórnikami, przebarwieniami, niespodziankami, wiecznie niedoskonała i problematyczna.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...do-twarzy.html
nie znam osobiście, nie uzywałam, nie macałam, ale jakoś tak pasował do Twoich potrzeb....
Podkładów płynnych jest sporo.........np. lavera, logona, living nature, alva, alverde, naturado ...... ale nie wiem, który nadaje się najbardziej do cer problematycznych.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 15:50   #4594
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...do-twarzy.html
nie znam osobiście, nie uzywałam, nie macałam, ale jakoś tak pasował do Twoich potrzeb....
Podkładów płynnych jest sporo.........np. lavera, logona, living nature, alva, alverde, naturado ...... ale nie wiem, który nadaje się najbardziej do cer problematycznych.
tutaj dziewczyna prezentuje kolor 2: http://kosmetista.ru/blog/otzivi/22054.html szkoda, że koloru nie porównuje do czegoś znanego... a może porównuje, tylko ja nie rozumiem
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 16:06   #4595
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Dziewczęta, czy używacie, bądź używałyście naturalnych podkładów płynnych?
I jeśli tak, czy możecie polecić coś do cery 30-letniej, która ciągle jest cerą 15-latki? - mieszana, z zaskórnikami, przebarwieniami, niespodziankami, wiecznie niedoskonała i problematyczna.
burjois bio detox

kocham go!i nienawidzę tych,którzy zdecydowali go wycofać
mam zapasik swoich kolorów,ale nie wiem co zrobię jak się skończą.

living nature kupię
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 16:08   #4596
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
po drugie primo: jaki filtr był przedtem? no i daj znać, jak ten badger wypada, jak już się do niego dobierzesz
a po trzecie primo, to ten koncentrat AMB widzę się skurczył do 15ml, ale za to ma poręczniejszy pojemnik? a jak z ceną...?
Closzku, filtr był taki azjatycki Ło taki Służył przez 1,5 opakowania bardzo dobrze a później się popsuła współpraca.

ABM można kupić w opakowaniu 15ml i takim dużym standardowym. Ja wzięłam mniejsze aby sprawdzić jak będzie nam się dogadywało. W razie czego zdecyduje się na duże. Mam suchą skórę więc nie powinno być problemu. Ale zanim się do niego dobiorę to muszę skończyć próbkę olejku dr Hauschka. I później zdecyduje, który jest dla mnie lepszy


Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Balsam sernikowy wycofują???
A ja go tak polubiłam...
Jutro idę do Rossmanna - ciekawe czy będzie...
No niestety. Obecnie jest jako CND. Po 4,19.

Anula, nie wiem czy to zapasy na wojnę ale na jakiś czas starczą
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 18:22   #4597
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

anula, no trochę mam niedosyt smarowideł ciałowych, bo z tych co mam to w zasadzie lubię tylko ten swój na bazie alterry bezzapachowej, alverde mango, olejów i maseł, [pza tym alverde jeżyna-właściwości ok, zapach niby neutralny, ale jakiś nie mój i to masło mango, które też tak sobie....

fryne
, ja mam algi kozie mleko i bardzo je lubię, pięknie nawilżają i buzia po nich taka ukojona, mięciusia-fantastyczne uczucie. Polecam
Teraz mi się powoli kończą i się zastanawiam jakie następne wziąć-myślę nad aloesowymi,bo sporo osób poleca...

i jak tu wierzyć opisom producenta.... zerknijcie na to:
tonik baikal
najpierw jak byk stoi że "Nie zawiera parabenów i PEG."

a potem w składzie wygląda to tak:

Składniki INCI: Aqua with infusions of: Adonis Amurensis Extract, Organic Pulmonaria Officinalis Extract, Bidens Tripartita Extract, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Extract, Organic Calendula Officinalis Extract, Organic Chamomilla Recutita Flower Extract; Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Sorbic Acid.

rewelka,co?
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić




Edytowane przez evitka21
Czas edycji: 2012-09-09 o 18:26
evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-09, 18:40   #4598
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Jestem po pierwszym uzyciu maseczki dizao.
Najbardziej upierdliwa rzecz w używaniu z jaką miałam ostatnio do czynienia nawet nie potrafię obiektywnie ocenic efektu jej uzycia, bo zmęczyła mnie swoimi niedociągnięciami użytkowymi.
Tkanina absolutnie niedostosowana do mojej paszczy - otwory na oczy za małe, na usta też. Chciałam powiekszyć, ale pocięcie tej tkaniny to nie takie hop-siup! Dopiero 3 para nozyczek dała jej jako tako radę........ W opakowaniu jest bardzo dużo płynnej substancji - myslę, że gdyby zlał ją do pojemniczka to na luzaka można by maske użyć 2-3 razy poprzez ponowne namoczenie. To samo z serum - jest go aż 5ml! Żeby zużyc na raz musiałabym nasmarować się łącznie z 4 literami Zresztą nie wiem - może własnie zestaw przystosowany jest do wielokrotnego użytku??? Bo jeśłi ni to niezrozumiała byłaby dla mnie taka ilość wszystkiego
Serum ........ fuj!!! Musiałam zmyć. Zastygło mi na twarzy jak jakaś maska żelowa, po pewnym czasie miałam zastygłą białą, żelową skorupkę na twarzy
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 18:44   #4599
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Jestem po pierwszym uzyciu maseczki dizao.
Najbardziej upierdliwa rzecz w używaniu z jaką miałam ostatnio do czynienia nawet nie potrafię obiektywnie ocenic efektu jej uzycia, bo zmęczyła mnie swoimi niedociągnięciami użytkowymi.
Tkanina absolutnie niedostosowana do mojej paszczy - otwory na oczy za małe, na usta też. Chciałam powiekszyć, ale pocięcie tej tkaniny to nie takie hop-siup! Dopiero 3 para nozyczek dała jej jako tako radę........ W opakowaniu jest bardzo dużo płynnej substancji - myslę, że gdyby zlał ją do pojemniczka to na luzaka można by maske użyć 2-3 razy poprzez ponowne namoczenie. To samo z serum - jest go aż 5ml! Żeby zużyc na raz musiałabym nasmarować się łącznie z 4 literami Zresztą nie wiem - może własnie zestaw przystosowany jest do wielokrotnego użytku??? Bo jeśłi ni to niezrozumiała byłaby dla mnie taka ilość wszystkiego
Serum ........ fuj!!! Musiałam zmyć. Zastygło mi na twarzy jak jakaś maska żelowa, po pewnym czasie miałam zastygłą białą, żelową skorupkę na twarzy
skonam
wybacz, ale nie dałam rady

w opisie stoi, że 'Zaleca się stosowanie maseczki codziennie przez 10 dni, a później 1-2 razy w tygodniu.' - może to była ilość na te pierwsze 10 dni???


Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
anula, no trochę mam niedosyt smarowideł ciałowych, bo z tych co mam to w zasadzie lubię tylko ten swój na bazie alterry bezzapachowej, alverde mango, olejów i maseł, [pza tym alverde jeżyna-właściwości ok, zapach niby neutralny, ale jakiś nie mój i to masło mango, które też tak sobie....

fryne
, ja mam algi kozie mleko i bardzo je lubię, pięknie nawilżają i buzia po nich taka ukojona, mięciusia-fantastyczne uczucie. Polecam
Teraz mi się powoli kończą i się zastanawiam jakie następne wziąć-myślę nad aloesowymi,bo sporo osób poleca...

i jak tu wierzyć opisom producenta.... zerknijcie na to:
tonik baikal
najpierw jak byk stoi że "Nie zawiera parabenów i PEG."

a potem w składzie wygląda to tak:

Składniki INCI: Aqua with infusions of: Adonis Amurensis Extract, Organic Pulmonaria Officinalis Extract, Bidens Tripartita Extract, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Extract, Organic Calendula Officinalis Extract, Organic Chamomilla Recutita Flower Extract; Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Sorbic Acid.

rewelka,co?
ja też mam niedosyt smarowideł; po wakacjach i opalaniu mam skórę jak wiór i muszę znaleźć jakis sposób na ekspresowe mega-nawilżenie bo szału dostanę...

aloes - zapisane

a skład? hmmm - mój teść zawsze powtarza, że nie należy wierzyć w słowo pisane i opowiada przy tym anegdotę, jak to szedł facet, zobaczył na płocie napis 'D.PA', polizał i mu drzazga w język weszła

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2012-09-09 o 18:47
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 18:47   #4600
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ja na allegro to se mogę... w niemczech siedzę ale właśnie grzebię w necie, czy nie ma tego miswaka gdzieś w sklepach, w których się zaopatruję
Aaaa.... ale myślę, że w Niemczech szybciej będzie można go znaleźć tak stacjonarnie.
Widziałam raz zdjęcie, na którym w jednym ze sklepów miswak wisi w otoczeniu szczoteczek do zębów
Ale to nie w Polsce.... może za 15 lat

Cytat:
rób te zdjęcia!!!
Lanie mnie mobilizuje
Ale tak mi dobrze w swoim dzisiejszym lenistwie

Cytat:
ja używam podkładu living nature. cera też niczym u nastolatki, a do 30tki jednak wcale nie tak daleko... ale ten podkład dość kontrowersyjny jest. jedna się zakocha, inna wspomnienia ma raczej traumatyczne, a jeszcze inna po prostu się z nim dogadać nie może. myślę jednak, że warto spróbować. najlepiej to wymacać w sklepie, zrobić sobie odleweczkę czy coś...
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...do-twarzy.html
nie znam osobiście, nie uzywałam, nie macałam, ale jakoś tak pasował do Twoich potrzeb....
Podkładów płynnych jest sporo.........np. lavera, logona, living nature, alva, alverde, naturado ...... ale nie wiem, który nadaje się najbardziej do cer problematycznych.
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
burjois bio detox

kocham go!i nienawidzę tych,którzy zdecydowali go wycofać
mam zapasik swoich kolorów,ale nie wiem co zrobię jak się skończą.

living nature kupię
Dziękuję Dziewczęta
Jak będę bogata, kupię wszystko.
Warto mieć marzenia

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
No niestety. Obecnie jest jako CND. Po 4,19.
Mam nadzieję, że kobiety w moim mieście są tak nieuświadomione w kwestii balsamu jak ja do tej pory
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 18:56   #4601
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Ja jestem pomadkowy maniak. Mam chyba ze dwie nie zaczęte a już kupiłam następną. Ostatni iherb szedł do mnie dwa tygodnie. Mam nadzieję, że kolejny też będzie szedł bo już złożyłam kolejne zamówienie (niekosmetyczne). Na dniach znowu coś złoże bo kurs korzystny.
Ja mam pomadek 5 otwartych używanych (po 2 w każdym domu i jedna w torebce) i chyba ze 3 w zapasie... też mam bzika na tym punkcie, uwielbiam po prostu Moi faworyci to Yes To oraz Out of Africa i Hurraw z iHerba chociaż Alterra też mi się podobała. A jakie są Twoje hity?
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
jeszcze chciałam zdać relację z lavaerde logony, która chyba bardziej mi przypadnie do gustu niż biała "siostra" - jednak lepiej oczyszcza, mniej się ciapra/rozlewa pachnie mniej ładnie i bardziej ostro, ale według mnie przyjemnie a małż nie narzekał, więc jest super
A myślałam, że tylko ja mam tę białą taką rozciapaną. Brązowa fajniejsza i bardziej wydajna.
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-09, 18:59   #4602
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
A myślałam, że tylko ja mam tę białą taką rozciapaną. Brązowa fajniejsza i bardziej wydajna.
moja biała zwarta i nic nie ma wspólnego z ciapowatością hmmm...
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 19:02   #4603
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Co do Natura Siberica, to znalazłam kiedyś e-sklep Kalina i kurczę, wsiąkłam
Ale jako że mam czym się maziać, a i oszczędzać trochę powinnam, postanowiłam na razie nie wchodzić na tę stronę
Ale chociaż zapytam: czy ktoś miał od nich jakiś tonik do buźki?
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 19:13   #4604
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
i jak tu wierzyć opisom producenta.... zerknijcie na to:
tonik baikal
najpierw jak byk stoi że "Nie zawiera parabenów i PEG."

a potem w składzie wygląda to tak:

Składniki INCI: Aqua with infusions of: Adonis Amurensis Extract, Organic Pulmonaria Officinalis Extract, Bidens Tripartita Extract, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Extract, Organic Calendula Officinalis Extract, Organic Chamomilla Recutita Flower Extract; Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Sorbic Acid.

rewelka,co?
ten peg to jakaś pochodna oleju rycynowego, ale i tak nie jestem przekonana czy jest ok.
z tego co udało mi sie znaleźć to sam Hydrogenated Castor Oil jest ok - uwodorniony (?) olej rycynowy, natomiast z przedrostkiem peg-40 to pochodna glikolu polietylenowego i oleju rycynowego......
ktoś mnie kiedyś na wątku uspokajał co do bezpieczności tego składnika, ale jak zaczęłam szukac to doszłam do wniosku, że chyba to była przedwczesna radość.........

edit. coś takiego znalazłam

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
skonam
wybacz, ale nie dałam rady

w opisie stoi, że 'Zaleca się stosowanie maseczki codziennie przez 10 dni, a później 1-2 razy w tygodniu.' - może to była ilość na te pierwsze 10 dni???
nawet kiedys sie tu nad tym zastanawiałyśmy
niestety maseczka nie jest opatrzona informacją w tej kwestii no i chyba opakowanie nie jest dostosowane do wielokrotnego uzycia..... gdyby taki był zamysł producenta to chyba daliby jakies wskazowki w jaki sposób postępować z maseczka, aby uzyć jej wiecej niż raz. A z drugiej strony stwierdzenie, żeby używac przez 10 dni można zrozumiec własnie jako stosowanie jednej sztuki przez ten czas
W każdym razie, tak jak pisałam wczesniej, jest to jak najbardziej możliwe
tekst z płotem
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-09-09 o 19:06
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 19:40   #4605
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
a skład? hmmm - mój teść zawsze powtarza, że nie należy wierzyć w słowo pisane i opowiada przy tym anegdotę, jak to szedł facet, zobaczył na płocie napis 'D.PA', polizał i mu drzazga w język weszła

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
A myślałam, że tylko ja mam tę białą taką rozciapaną. Brązowa fajniejsza i bardziej wydajna.
już się nie mogę doczekać wieczornego mycia!
Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
moja biała zwarta i nic nie ma wspólnego z ciapowatością hmmm...
ee... hmm... czyli chyba różnie bywa...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 20:55   #4606
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

jakieś opinie o piance do mycia twarzy Madara ?
zastanawiam się czy warto, szukam czegoś dobrze oczyszczającego
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 22:20   #4607
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość

i jak tu wierzyć opisom producenta.... zerknijcie na to:
tonik baikal
najpierw jak byk stoi że "Nie zawiera parabenów i PEG."

a potem w składzie wygląda to tak:

Składniki INCI: Aqua with infusions of: Adonis Amurensis Extract, Organic Pulmonaria Officinalis Extract, Bidens Tripartita Extract, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Extract, Organic Calendula Officinalis Extract, Organic Chamomilla Recutita Flower Extract; Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Sorbic Acid.

rewelka,co?
Napisz do sklepu na gg. Ja znalazłam bardzo podobny przypadek i okazało się, że końcówka składu była z jakiegoś innego produktu. Za chwilę ją poprawili.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Jestem po pierwszym uzyciu maseczki dizao.
Najbardziej upierdliwa rzecz w używaniu z jaką miałam ostatnio do czynienia nawet nie potrafię obiektywnie ocenic efektu jej uzycia, bo zmęczyła mnie swoimi niedociągnięciami użytkowymi.
Tkanina absolutnie niedostosowana do mojej paszczy - otwory na oczy za małe, na usta też. Chciałam powiekszyć, ale pocięcie tej tkaniny to nie takie hop-siup! Dopiero 3 para nozyczek dała jej jako tako radę........ W opakowaniu jest bardzo dużo płynnej substancji - myslę, że gdyby zlał ją do pojemniczka to na luzaka można by maske użyć 2-3 razy poprzez ponowne namoczenie. To samo z serum - jest go aż 5ml! Żeby zużyc na raz musiałabym nasmarować się łącznie z 4 literami Zresztą nie wiem - może własnie zestaw przystosowany jest do wielokrotnego użytku??? Bo jeśłi ni to niezrozumiała byłaby dla mnie taka ilość wszystkiego
Serum ........ fuj!!! Musiałam zmyć. Zastygło mi na twarzy jak jakaś maska żelowa, po pewnym czasie miałam zastygłą białą, żelową skorupkę na twarzy
Anula, myślałam, że tylko ja mam taką niewymiarową twarz Miałam dokładnie takie same odczucia, po tej maseczce. Otwory na oczy za małe. Ta tkanina oparła mi się na nosie i w efekcie miałam namiot na twarzy... do kitu z czymś takim. Na moim opakowaniu nie ma nic napisane o wielokrotnym użyciu, chociaż faktycznie maseczka jest mocno nasączona płynem.

Jestem po kilkukrotnym użyciu pianki do mycia twarzy Baikal. Teraz mogę na 100% powiedzieć, że mnie koszmarnie wysusza. Po mydle nie mam takiego uczucia. Mimo, że mam tłustą cerę to czuję po umyciu ściągnięcie, muszę od razu czymś się nawilżyć. Na plus jest oczyszczanie. Zobaczymy czy da jakieś efekty po dłuższym używaniu.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 22:26   #4608
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

nie wiem czy o tym pisałyście, ale dziś jest darmowa wysyłka kurierska ze sklepu Biopiękno, mają też kilka fajnych produktów w promocji, właśnie zrobiłam zamówienie
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 08:28   #4609
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Dziś mamy same miłe informacje, albowiem świętujemy właśnie dziś "Dzień Dobrych Wiadomości".
Z tej okazji 10 i 11 września, przygotowaliśmy specjalną niespodziankę. Wpisując podczas zakupów w naszym sklepie
internetowym, hasło: DOBRAWIADOMOŚĆ, suma cen kosmetyków naturalnych PAT&RUB znajdujących się w koszyku, zostanie pomniejszona o -15%.

Drugą miłą wiadomością są rozpoczęte na www.patandrub.pl, w niedzielę [9 września] obchody Międzynarodowego Dnia
Urody. Tylko my postanowiliśmy świętować ten szczególny dla nas dzień aż przez tydzień, do 15 września.
Z tej okazji przygotowaliśmy specjalne ceny [rabat -20%] na nawilżająco-regenerujące produkty do ciała z serii:
Relaksującej, Rozgrzewającej, Rewitalizującej, Hipoalergicznej oraz HOME SPA. Nie zapomnieliśmy również o włosach, o których kondycję należy zadbać po mijającym słonecznym lecie, dlatego nasza promocja dotyczy także wszystkich odżywek i masek do włosów.
Przypominamy, na naszej stronie www promocje się łączą



Która jeszcze nie ma maski regenrującej to jest niepowtarzalna okazja nabyc ją za 51 zł
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 08:33   #4610
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dziś mamy same miłe informacje, albowiem świętujemy właśnie dziś "Dzień Dobrych Wiadomości".
Z tej okazji 10 i 11 września, przygotowaliśmy specjalną niespodziankę. Wpisując podczas zakupów w naszym sklepie
internetowym, hasło: DOBRAWIADOMOŚĆ, suma cen kosmetyków naturalnych PAT&RUB znajdujących się w koszyku, zostanie pomniejszona o -15%.

Drugą miłą wiadomością są rozpoczęte na www.patandrub.pl, w niedzielę [9 września] obchody Międzynarodowego Dnia
Urody. Tylko my postanowiliśmy świętować ten szczególny dla nas dzień aż przez tydzień, do 15 września.
Z tej okazji przygotowaliśmy specjalne ceny [rabat -20%] na nawilżająco-regenerujące produkty do ciała z serii:
Relaksującej, Rozgrzewającej, Rewitalizującej, Hipoalergicznej oraz HOME SPA. Nie zapomnieliśmy również o włosach, o których kondycję należy zadbać po mijającym słonecznym lecie, dlatego nasza promocja dotyczy także wszystkich odżywek i masek do włosów.
Przypominamy, na naszej stronie www promocje się łączą



Która jeszcze nie ma maski regenrującej to jest niepowtarzalna okazja nabyc ją za 51 zł
musialas to pisac??? czaje sie na ta maske i na samoopalacz. Jeszcze nic nie zamawialam z P&R. Moze ktos chcialby ze mna na spolke cos zamowic? bo ja do darmej sama nie dobije.
Anula kochana co to byla za maska od Ciebie bo nie umiem jej znalezc
kolega bedzie w przyszlym tyg lecial do pl wiec moze mi cos przywiezie Co jeszcze polecacie, zeby wziazc bom ostatnio nie na biezaco
Biore zlota maske z planety organica na bank i nie wiem co jeszcze limit mam 1 kg wiec nie poszaleje zbytnio

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2012-09-10 o 08:36
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 08:42   #4611
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Ja mam pomadek 5 otwartych używanych (po 2 w każdym domu i jedna w torebce) i chyba ze 3 w zapasie... też mam bzika na tym punkcie, uwielbiam po prostu Moi faworyci to Yes To oraz Out of Africa i Hurraw z iHerba chociaż Alterra też mi się podobała. A jakie są Twoje hity?
E, to nie jest u mnie tak źle. Ja mam 3 otwarte i tylko 2 w zapasie. Ja lubię Noni Care tą z papają (inne niestety mi nie leżą) i Honeybee Gardens
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 08:51   #4612
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dziś mamy same miłe informacje, albowiem świętujemy właśnie dziś "Dzień Dobrych Wiadomości".
Z tej okazji 10 i 11 września, przygotowaliśmy specjalną niespodziankę. Wpisując podczas zakupów w naszym sklepie
internetowym, hasło: DOBRAWIADOMOŚĆ, suma cen kosmetyków naturalnych PAT&RUB znajdujących się w koszyku, zostanie pomniejszona o -15%.

Drugą miłą wiadomością są rozpoczęte na www.patandrub.pl, w niedzielę [9 września] obchody Międzynarodowego Dnia
Urody. Tylko my postanowiliśmy świętować ten szczególny dla nas dzień aż przez tydzień, do 15 września.
Z tej okazji przygotowaliśmy specjalne ceny [rabat -20%] na nawilżająco-regenerujące produkty do ciała z serii:
Relaksującej, Rozgrzewającej, Rewitalizującej, Hipoalergicznej oraz HOME SPA. Nie zapomnieliśmy również o włosach, o których kondycję należy zadbać po mijającym słonecznym lecie, dlatego nasza promocja dotyczy także wszystkich odżywek i masek do włosów.
Przypominamy, na naszej stronie www promocje się łączą



Która jeszcze nie ma maski regenrującej to jest niepowtarzalna okazja nabyc ją za 51 zł
ale bende tfarda!!!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 09:00   #4613
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
może maskę algową bielendy jakąś na spółę weźmiemy? która jest Waszym zdaniem najfajniejsza? zależy mi na mega nawilżeniu i działaniu na zmarchy [COLOR="Silver"]
Fryne, próbowałam z proteinami mleka, hialuronową, z winem, z glinką, aloesową i ze złotem koloidalnym. Ta ostatnia jest najlepsza, nie ma konkurenta. Moja przyjaciółka i jej mama po wypróbowaniu od razu poprosiły mnie żebym im kupiła. Działa prasująco na zmarszczki i nawilża. Twarz po niej jest taka jędrna i pełna blasku Jest boska.

Odnośnie wstrząsającej informacji od anuli, czy któraś z wrocławianek nie jest chętna na wspólne zamówienie z P&R???
Brakuje mi 80 zł do darmowej wysyłki

Edytowane przez iivii
Czas edycji: 2012-09-10 o 09:15
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 09:12   #4614
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
musialas to pisac??? czaje sie na ta maske i na samoopalacz. Jeszcze nic nie zamawialam z P&R. Moze ktos chcialby ze mna na spolke cos zamowic? bo ja do darmej sama nie dobije.
Anula kochana co to byla za maska od Ciebie bo nie umiem jej znalezc
kolega bedzie w przyszlym tyg lecial do pl wiec moze mi cos przywiezie Co jeszcze polecacie, zeby wziazc bom ostatnio nie na biezaco
Biore zlota maske z planety organica na bank i nie wiem co jeszcze limit mam 1 kg wiec nie poszaleje zbytnio
rozumiem, że pytasz o maske p&r
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 09:17   #4615
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
rozumiem, że pytasz o maske p&r
nie nie chodzilo mi o "ruska" maske
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 09:30   #4616
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
nie nie chodzilo mi o "ruska" maske
aaaaaaa...... ta
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 09:44   #4617
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

o matko!!! no że też musiałam się pospieszyć z tą maską P&R i kupiłam za regularną...
a tak byłoby 20 PLN na coś innego
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 09:54   #4618
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Fryne, próbowałam z proteinami mleka, hialuronową, z winem, z glinką, aloesową i ze złotem koloidalnym. Ta ostatnia jest najlepsza, nie ma konkurenta. Moja przyjaciółka i jej mama po wypróbowaniu od razu poprosiły mnie żebym im kupiła. Działa prasująco na zmarszczki i nawilża. Twarz po niej jest taka jędrna i pełna blasku Jest boska.

Odnośnie wstrząsającej informacji od anuli, czy któraś z wrocławianek nie jest chętna na wspólne zamówienie z P&R???
Brakuje mi 80 zł do darmowej wysyłki
to moze razem zamowimy i wyslesz mi razem z wymiankowym szamponem??
Dzieki Anula chyba sie na nia skusze.

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2012-09-10 o 09:55
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 09:58   #4619
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
to moze razem zamowimy i wyslesz mi razem z wymiankowym szamponem??
Dzieki Anula chyba sie na nia skusze.
Szampon już wysłałam w piątek . Taka narwana jestem . To możesz ty zamówić i wysłać mi z szamponem
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 10:10   #4620
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Szampon już wysłałam w piątek . Taka narwana jestem . To możesz ty zamówić i wysłać mi z szamponem
oj Ty szalona kobita jestes
ok w takim razie pisze priv
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.