Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-21, 18:36   #511
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Ależ ja już jestem zainfekowana. Tylko jako osoba starszej niż Wy daty powoli oswajam się z nowinkami technicznymi i póki co zaprzyjaźniam się z biedronkową luną . Jeszcze dwa miesiące temu nie uwierzyłabym w to - był to dla mnie zbędny, a co najważniejsze mogący zaszkodzić mojej cerze gadżet. Mam podobnie wyglądającą myjkę silikonową (tylko "ręczną") i wydawała mi się wystarczająca.
A to tak
Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Z moich pozawątkowych doświadczeń:
Jeśli nawilżający to najlepiej działał chyba Bandi (ale ma wadliwy, uciążliwy rozpylacz).
Jeśli oczyszczający/złuszczający to zdecydowanie La Roche Posay (mocny, na alko, ale wolę od klinika). Norela mam dopiero w szufladzie.
Jeśli odżywczy to mam najmniejsze doświadczenia, bo najczęściej mieszam hydrolaty i ekstrakty z jakimiś substancjami odżywczymi. Lubię też hydrolaty solo. Lubię (bardzo) wodę kwiatową Sisleya, ale jest (moim zdaniem) mimo wszystko bardzo droga.

Jeśli będziecie miały kiedyś okazję to spróbujcie wód aktywnych Saisona (jest to marka kosmetyków naturalnych). Niby tylko woda, a działa małe cuda.

Nie polecam płynu micelarnego - toniku 2w1 Tołpy (ani to tonik, ani płyn micelarny), toniku Skinetic (apteczny, niby antybakteryjny, a nie robił nic), toniku hibiskusowego Sylveco (masakrycznie ściągał mi skórę, ale inni go chwalą).
Dzieki! Zapisze i pokupuje do wyprobowania
Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
I jeszcze co do toników - lubię toniki rosyjskie, ale co do innych produktów z tamtych rejonów jestem sceptycznie nastawiona. Większość nie robi nic.

Wspominałyście o maseczkach tych w papierowych opakowaniach. Uważajcie proszę. Rzeczywiście na youtubie jest film o masakrze, którą spowodowała (chyba u szusz? nie pamiętam, zresztą, ta pani nie jest dla mnie autorytetem).
Używałam dwóch tych masek (z mlekiem łosia i drugiej - nie pamiętam jakiej). Przez kilka tygodni wszystko było okej, byłam zadowolona. Przy kolejnym nałożeniu twarz zaczęła mnie momentalnie piec, aż płonęła (a nie mam cery wrażliwej). Zmyłam, szkód trwałych mi maseczka nie wyrządziła, ale obie natychmiast wyrzuciłam (na pewno były przed upływem terminu ważności i były dobrze przechowywane).

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ja polecam z Orientany róża japońska i pandan. Ma też atomizer to można spryskać twarz, dobrze nawilża Próbowałam też toniku z jaśminem i zieloną herbatą, działanie bdb ale chyba przez skład jest trochę gorzki, to jak się psiknie na usta jest b. nieprzyjemnie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 18:39   #512
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Też jestem ciekawa. Dam znać. Idę we wtorek na peeling, a w czwartek na szkole makijażu
Do luny mogę użyć Estee Lauder Perfectly Clean
https://m.douglas.pl/douglas/Piel%C4...000063841.html
mi też proponowała wczoraj babka w D tą piankę do luny ale mnie ona strasznie wysusza więc jej nie brałam

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzięki Ale liczba w nicku nie do końca oznacza mój wiek
eeee. Jak to mówią w reklamach: "młodość to stan ducha"

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ważne ze młoda duchem jesteś Reszta się nie liczy


---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
2 dni. Moje zamówienia 'anulowane' z soboty doszły we wtorek. I nawet nie mogłam ich nie odebrać bo POCZTA zostawiła u sąsiadów zamówienie. Pierwszy raz słyszę, przysięgam, kurier - no wiadomo, ale poczta
nieźle moja paka nieopłacona więc przynajmniej nikomu nie zostawią teraz do mnie dotarło ze tych paczek nie nosi listonosz tylko kurier pp. u mnie na osiedlu to taki alkoholik co jest u mnie to wali od niego piwem
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 18:40   #513
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Zmodyfikowalam dzisiaj troche mycie Luna i dalam zel od razu na Lune - otoz bardziej sie pienilo niz dalabym zel najpierw na twarz, wiec calkiem ciekawie - sprawia, ze zel jest bardziej wydajny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62


Edytowane przez liv87
Czas edycji: 2016-07-21 o 18:42
liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 18:41   #514
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
mam ze 2 lub 3 miniatury tego i również planuję zużyć właśnie z Lunką

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------



i dlatego dzięki wątkowi ubędzie Ci z 5 lat i kilka tysięcy z konta
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 18:42   #515
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 484
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

witam się w nowym watku na 18 stronie
Tak przeczuwałam! Nawet wam wczoraj pisałam, ze oni nie maja miniatur do tego boxa, albo boxy sa niezrobione jeszcze dziewczyny popatrzcie na to inaczej. S. raczej nie strzeli sobie w stope i będzie chciała wyjść na klamce, wiec dosle boxy. A te miniatury będą dodatkowo, mi pasuje nie wiem co tam dalej naskrobalyscie bo utknelam na 3 stronie ide nadrabiać dalej
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 18:44   #516
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Aaaaa użyłam luny z pianka EL jest skóra gładka, luna mega przyjemna w użyciu Amyz używałas?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 18:45   #517
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Jakby ktoś chciał jeszcze złapać nowe Meteorytki, to pojawily się znowu na stronie https://www.douglas.pl/douglas/produ...9&wt_cc2=50088
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-21, 18:46   #518
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Zmodyfikowalam dzisiaj troche mycie Luna i dalam zel od razu na Lune - otoz bardziej sie pienilo niz dalabym zel najpierw na twarz, wiec calkiem ciekawie - sprawia, ze zel jest bardziej wydajny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też dałam na lunę. Jedyne co to musiałam ja troszkę zmoczyc w trakcie, bo było za sucho

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Jakby ktoś chciał jeszcze złapać nowe Meteorytki, to pojawily się znowu na stronie https://www.douglas.pl/douglas/produ...9&wt_cc2=50088
Na szczęście nie kuszą. Zresztą do wypłaty nic już nie kupuję
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 18:50   #519
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

gdy światełko od ładowania przestało już mrugać to znaczy, że jest naładowana? mam ją podłączoną pod laptopa w pracy i się zastanawiam czy to już
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 18:50   #520
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Tak w temacie jedzenia, to olejek do demakijażu Rexeline nie dość, że przeraźliwie szczypie w oczy, to w smaku jest fuj i pozostawia dziwne uczucie na ustach, jakbym traciła w nich czucie. Chciałam zmyć szminkę i więcej tego nie zrobię. W ogóle ten produkt, to moim zdaniem kolejny badziew za duże pieniądze. Wolę Bielendę.
Dobrze wiedzieć, będę omijać
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 18:53   #521
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ja też dałam na lunę. Jedyne co to musiałam ja troszkę zmoczyc w trakcie, bo było za sucho

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------



Na szczęście nie kuszą. Zresztą do wypłaty nic już nie kupuję
Tak, moczylam ja troche juz wczoraj, masowalam tez ta druga strona, a tak w ogole to w ogole to myje dluzej niz minutke i dluzej niz te 15 sekund na kazda czesc twarzy, bo lece z nia jak z odkurzaczem po calej twarzy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-21, 18:56   #522
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
iwo: moja też się ładuję
Dziewczyny rejestrowałyście na stronie foreo zakup? Bo ja ślepa jestem i nie widzę
edit: już wiem, trzeba się zalogować

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Probka bazy która dostałam do luny to ta
http://m.clarins.pl/rozswietlajaca-b...0peach&start=6
Brzmi fajnie. Kolor 01.
Była któraś z Was w D na peelingu kawitacyjnym?
Daj znać jak ta baza się sprawuje, zaciekawiła mnie
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 18:57   #523
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Dziewczyny doradzcie ktora maseczke z einsenberga brac? Rano kliknelam ta oczyszczajaca ale teraz pojawila sie relaksujaca z rabatem wychodzi za ok 145 zl. Ktora lepsza? Tamta mam za 89
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 18:59   #524
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 19:00   #525
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Nie podoba mi się ta pomadka w biedaboxie ale jako przeprosiny może być, poczekam na boxa, jakoś mi się nie spieszy. Mam tylko nadzieję, że nie będą rozsyłać w przyszłym tygodniu - wszyscy ode mnie z pracy będą porozsyłani po świecie a mi się udało wcześniej zaklepać czwartek-poniedziałek wolny, więc biuro będzie zamknięte, nikt nie odbierze tego drogocennego zamówienia.
W ogóle powiem Wam coś, moja firma jest rozsiana po świecie i pracownicy się przemieszczają i często przez dłuższy okres żyją zagranicą, wczoraj się okazało, że nasz główna HR nie została wpuszczona do Stanów bo ostatnim razem za dużo siedziała anulowali jej świeżutką 10letnią wizę biznesową nie lubię jej strasznie, bardzo dużo mnie kosztowało zachowanie kamiennej twarzy kiedy próbowaliśmy rozwiązać te sytuację
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 19:02   #526
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
I jeszcze co do toników - lubię toniki rosyjskie, ale co do innych produktów z tamtych rejonów jestem sceptycznie nastawiona. Większość nie robi nic.

Wspominałyście o maseczkach tych w papierowych opakowaniach. Uważajcie proszę. Rzeczywiście na youtubie jest film o masakrze, którą spowodowała (chyba u szusz? nie pamiętam, zresztą, ta pani nie jest dla mnie autorytetem).
Używałam dwóch tych masek (z mlekiem łosia i drugiej - nie pamiętam jakiej). Przez kilka tygodni wszystko było okej, byłam zadowolona. Przy kolejnym nałożeniu twarz zaczęła mnie momentalnie piec, aż płonęła (a nie mam cery wrażliwej). Zmyłam, szkód trwałych mi maseczka nie wyrządziła, ale obie natychmiast wyrzuciłam (na pewno były przed upływem terminu ważności i były dobrze przechowywane).
Tak, to u szusz ta masakra. Byłam przerażona jak to zobaczyłam.

Mi po Norelu pojawiły się rozszerzone pory

I ten tego... fajna z Ciebie babeczka
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 19:04   #527
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
I jeszcze co do toników - lubię toniki rosyjskie, ale co do innych produktów z tamtych rejonów jestem sceptycznie nastawiona. Większość nie robi nic.

Wspominałyście o maseczkach tych w papierowych opakowaniach. Uważajcie proszę. Rzeczywiście na youtubie jest film o masakrze, którą spowodowała (chyba u szusz? nie pamiętam, zresztą, ta pani nie jest dla mnie autorytetem).
Używałam dwóch tych masek (z mlekiem łosia i drugiej - nie pamiętam jakiej). Przez kilka tygodni wszystko było okej, byłam zadowolona. Przy kolejnym nałożeniu twarz zaczęła mnie momentalnie piec, aż płonęła (a nie mam cery wrażliwej). Zmyłam, szkód trwałych mi maseczka nie wyrządziła, ale obie natychmiast wyrzuciłam (na pewno były przed upływem terminu ważności i były dobrze przechowywane).
Ja z tych rosyjskich miałam dziegciową, też piekła mnie po niej twarz ale ogólnie nie zrobiła mi krzywdy
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 19:05   #528
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Nie podoba mi się ta pomadka w biedaboxie ale jako przeprosiny może być, poczekam na boxa, jakoś mi się nie spieszy. Mam tylko nadzieję, że nie będą rozsyłać w przyszłym tygodniu - wszyscy ode mnie z pracy będą porozsyłani po świecie a mi się udało wcześniej zaklepać czwartek-poniedziałek wolny, więc biuro będzie zamknięte, nikt nie odbierze tego drogocennego zamówienia.
(.....)
mnie się też nie podobała ale moja mamuśka się nią zachwyciła. przyszedł Ci dziś sms z informacją o kurierze? ja zawsze dostaje numer do Pana Marcina w razie czego myślę, że z kurierem można się dogadać

Edytowane przez baletnica_natasza
Czas edycji: 2016-07-21 o 19:07
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 19:06   #529
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 273
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

właśnie odebrałam przesyłkę S. i oczywiście dodatkowy zestaw taki sam jak u innych dziewczyn, a zamiast próbki Angela Muse próbka samoopalacza Sisley
__________________

unhumblee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-21, 19:08   #530
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 484
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

dziewczyny jakiś kod do D. najlepiej 20%? Pomozcie, szybko
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 19:09   #531
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Nie podoba mi się ta pomadka w biedaboxie ale jako przeprosiny może być, poczekam na boxa, jakoś mi się nie spieszy. Mam tylko nadzieję, że nie będą rozsyłać w przyszłym tygodniu - wszyscy ode mnie z pracy będą porozsyłani po świecie a mi się udało wcześniej zaklepać czwartek-poniedziałek wolny, więc biuro będzie zamknięte, nikt nie odbierze tego drogocennego zamówienia.
W ogóle powiem Wam coś, moja firma jest rozsiana po świecie i pracownicy się przemieszczają i często przez dłuższy okres żyją zagranicą, wczoraj się okazało, że nasz główna HR nie została wpuszczona do Stanów bo ostatnim razem za dużo siedziała anulowali jej świeżutką 10letnią wizę biznesową nie lubię jej strasznie, bardzo dużo mnie kosztowało zachowanie kamiennej twarzy kiedy próbowaliśmy rozwiązać te sytuację
Dobrze cholerze
Ja mam niemieckie obywatelstwo po mężu i do Stanów wizy nie potrzebuję Niemka się nie czuję nawet w najmniejszym stopniu, ale co mam nie korzystać
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 19:12   #532
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
dziewczyny jakiś kod do D. najlepiej 20%? Pomozcie, szybko
Na 11% - 015bfpl
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 19:12   #533
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6329406 6]Dobrze cholerze
Ja mam niemieckie obywatelstwo po mężu i do Stanów wizy nie potrzebuję Niemka się nie czuję nawet w najmniejszym stopniu, ale co mam nie korzystać [/QUOTE]


brawo Ty korzystaj, a my będziemy Ci zazdraszczać, że nie musisz prosić szanownych państwa o przyzwolenie na przebywanie w USA
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 19:18   #534
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradzcie ktora maseczke z einsenberga brac? Rano kliknelam ta oczyszczajaca ale teraz pojawila sie relaksujaca z rabatem wychodzi za ok 145 zl. Ktora lepsza? Tamta mam za 89
No to chyba zależy czego Ci trzeba - oczyszczenia czy relaksu
Bierz obie

Ja się czaję na remodelujaca i napinajaca czy jak jej tam. Ale cena miażdży.

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
brawo Ty korzystaj, a my będziemy Ci zazdraszczać, że nie musisz prosić szanownych państwa o przyzwolenie na przebywanie w USA
Mogliby już Polakom odpuścić wizy do USA, to już normalnie żenujace.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 19:19   #535
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez unhumblee Pokaż wiadomość
właśnie odebrałam przesyłkę S. i oczywiście dodatkowy zestaw taki sam jak u innych dziewczyn, a zamiast próbki Angela Muse próbka samoopalacza Sisley
ciekawe po co nadal widnieje na stronie, skoro nie wysyłają .

ale miałam dziką awanturę z Tz, normalnie zaraz spakuje siebie i córkę i pojadę do rodziców. Niech sobie sam siedzi jutro z rodzicami.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 19:20   #536
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
mnie się też nie podobała ale moja mamuśka się nią zachwyciła. przyszedł Ci dziś sms z informacją o kurierze? ja zawsze dostaje numer do Pana Marcina w razie czego myślę, że z kurierem można się dogadać
Kurczę, nie wiem bo Kornika moje zamówienie robiła. Korinka podałaś tam mój nr tel do zamówienia?
W ogóle rozpakowując boxa znalazłam karteczkę 'Dziękuję ' - najpierw myślę, że powinno być PRZPRASZAMY, potem stwierdziłam, że ee i tak ładnie ze strony S, dopiero po jakimś czasie skojarzyłam że to przecież Korinka zamówienie robiła proszę bardzo

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6329406 6]Dobrze cholerze
Ja mam niemieckie obywatelstwo po mężu i do Stanów wizy nie potrzebuję Niemka się nie czuję nawet w najmniejszym stopniu, ale co mam nie korzystać [/QUOTE]

Bardzo dobrze ja kilka lat temu z chłopakiem Niemcem podróżowałam przez kilka krajów Ameryki Płd., niby obydwa paszporty unijne ale różnica w traktowaniu jest
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 19:27   #537
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6329416 6]No to chyba zależy czego Ci trzeba - oczyszczenia czy relaksu
Bierz obie

Ja się czaję na remodelujaca i napinajaca czy jak jej tam. Ale cena miażdży.

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------



Mogliby już Polakom odpuścić wizy do USA, to już normalnie żenujace.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Kurczę, nie wiem bo Kornika moje zamówienie robiła. Korinka podałaś tam mój nr tel do zamówienia?
W ogóle rozpakowując boxa znalazłam karteczkę 'Dziękuję ' - najpierw myślę, że powinno być PRZPRASZAMY, potem stwierdziłam, że ee i tak ładnie ze strony S, dopiero po jakimś czasie skojarzyłam że to przecież Korinka zamówienie robiła proszę bardzo

Bardzo dobrze ja kilka lat temu z chłopakiem Niemcem podróżowałam przez kilka krajów Ameryki Płd., niby obydwa paszporty unijne ale różnica w traktowaniu jest

w mniemaniu większości mieszkańców USA jesteśmy 3 światem. i kraj nasz leży gdzieś między afryką, a azją. ale co się dziwić, jak ich mentalność też mieści się gdzieś między afryką, a azją
ja również uważam, że wizy powinny być zniesione. ale obawiam się, że to Trump dojdzie do władzy i wówczas taka sytuacja nie będzie miała miejsca zbyt szybko

myślę, że S. nie podziękowałaby Ci za zamówienie, tam nie dbają o szczegóły. żadne bardzo ładnie ze strony Korinki

Edytowane przez baletnica_natasza
Czas edycji: 2016-07-21 o 19:29
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 19:34   #538
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Jabłuszko za pozytywną wizytę w stacjo

a ja nadal nie dostałam przesyłki z pseudo boxem..... nie wiem ile idą te przesyłki PP
ja też nie

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6329099 6]Ja jestem lunoodporna. Póki co [/QUOTE]

taa ja też byłam, nie powiem przez kogo się ugięłam... Amyz
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 19:39   #539
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Nie podoba mi się ta pomadka w biedaboxie ale jako przeprosiny może być, poczekam na boxa, jakoś mi się nie spieszy. Mam tylko nadzieję, że nie będą rozsyłać w przyszłym tygodniu - wszyscy ode mnie z pracy będą porozsyłani po świecie a mi się udało wcześniej zaklepać czwartek-poniedziałek wolny, więc biuro będzie zamknięte, nikt nie odbierze tego drogocennego zamówienia.
W ogóle powiem Wam coś, moja firma jest rozsiana po świecie i pracownicy się przemieszczają i często przez dłuższy okres żyją zagranicą, wczoraj się okazało, że nasz główna HR nie została wpuszczona do Stanów bo ostatnim razem za dużo siedziała anulowali jej świeżutką 10letnią wizę biznesową nie lubię jej strasznie, bardzo dużo mnie kosztowało zachowanie kamiennej twarzy kiedy próbowaliśmy rozwiązać te sytuację

taka sytuacja mała rzecz a cieszy c'nie

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Aaaaa użyłam luny z pianka EL jest skóra gładka, luna mega przyjemna w użyciu Amyz używałas?
używałam noooo fajna sprawa nie powiem

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
ciekawe po co nadal widnieje na stronie, skoro nie wysyłają .

ale miałam dziką awanturę z Tz, normalnie zaraz spakuje siebie i córkę i pojadę do rodziców. Niech sobie sam siedzi jutro z rodzicami.
oj :
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 19:39   #540
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

A po co trzeba się rejestrować na stronie foreo? Co to daje?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-04 19:14:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.