Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-13, 20:10   #4051
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Hmm nie miałam pudru narsowego, myślę o nim intensywnie ale póki co jeszcze RCMA używam, trochę mi go zostało, no i mam dalej pryzmy w zapasie wiec póki co się wstrzymam . Następnym zakupem chyba właśnie będzie sypki narsowy, słyszałam wiele dobrego o nim i że jest lepszy od tego w kamieniu.
No to może skusze sie na narsa, najwyzej zbęde, jak mi nie podpasuje
Ale RCMA wiecej nie kupię, tyle wiem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 20:13   #4052
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Bierz korektor Narsa i nawet się nie zastawiaj, nie miałam jeszcze takiego korektora, kryje plus rozświetla, pełen photoshop pod oczami, cud.
Lepszy niż Helena??

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;65255921]Treść usunięta[/QUOTE]

Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 20:13   #4053
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No to może skusze sie na narsa, najwyzej zbęde, jak mi nie podpasuje
Ale RCMA wiecej nie kupię, tyle wiem
mi już rcma sie znudził .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 20:13   #4054
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Lidia jaki opis
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 20:13   #4055
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Lepszy niż Helena??

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------



bez porównania w ogole
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 20:15   #4056
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
bez porównania w ogole
Ja mam Helenę razem z mamą i tak może do grudnia jej styknie, to może wtedy wezmę, jak będzie -30%. Tzn pewnie na pewno wezmę
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 20:17   #4057
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-13, 20:18   #4058
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Kończy mi się NightWear EL, nie chcę otwierać trzeciego opakowania pod rząd, myślę nad czymś innym, bo i tak nakładam najpierw lotion Chanel, później serum EL i na to krem. Myślicie, że ten żel Chanel co kupiłam na bezcłówce może być na noc za lekki? A może na sam koniec emulsja Clinique z trzech kroków?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 20:18   #4059
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Never kusisz tym korektorem dziewczyny ma może któraś marca jacobsa róż air blush: http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/R...Blush/P2679013 ?
myślę czy go nie wziąć, zamiast tego narsowego różu
Potrzebuję opinii o nim, bo opis ze strony dużo nie mówi "Ten dwukolorowy Air Blush ubiera kości policzkowe jasnym kolorem, naturalnie świetlisty, zainspirowany przez zdrowy blask wytworzony przez zabawę w dziki wieczór."
Ogladałam go w stacjo i mi się podoba Brałbym, gdyby nie to, że już jeden róż MJ mam w zapasach i to nie jako jedyny róż w kolejce, bo kilka ich mam
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 20:22   #4060
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Kończy mi się NightWear EL, nie chcę otwierać trzeciego opakowania pod rząd, myślę nad czymś innym, bo i tak nakładam najpierw lotion Chanel, później serum EL i na to krem. Myślicie, że ten żel Chanel co kupiłam na bezcłówce może być na noc za lekki? A może na sam koniec emulsja Clinique z trzech kroków?
Nie cierpię tych 3 kroków z Clinique. Ten lotion tak naprawdę nie ma nawilżać a jedynie wyrównywać ph skóry po mocnym toniku złuszczającym (krok 2). Ja bym nie poprzestała na lotionie
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 20:22   #4061
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Jestem

Nie pocytuję, wybaczcie
Miałam iść do neuro, ale zobaczyłam, że jest 13 i zaszyłam się w domu Tchórz ze mnie

Ktoś (Koshatka albo Kilianeczka) mnie pytał o róż orgasmopodobny i to TEN

Dostałam boxa - wszystko ok, niestety nie mam nadprogramowego Gimmie Brow
Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Chmielny box to zestaw 6 różnych piw z zagranicznych i małych, lokalnych browarów, skład nieznany, jak w be glossy, shinybox, itp. Zamówiłam w prezencie TŻ-towi, koneserowi piw; mam nadzieję, że czymś go zaskoczą.

Dlaczego faceci są tacy trudni w obdarowywaniu ? Nie mogli by lubić kosmetixów czy ciuchów?! Mój chyba nie może .
Fajny ten chmielny, ale mój Tż to taki dziwny rodzaj faceta, który nie lubi piwa. Ja bym była bardziej zadowolona

Kosmetixów, ferfunów i ciuchów też nie lubi
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja już miałam wiele różnych ale takiego czegoś to nie widziałam jeszcze, nie wiem co oni tam dodali ale to jest magia
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ja od dawna trułam ze korektor narsa jest swietny , to nikt nie chciał słuchać
Aaaaa, nie widzę tego, nie klikam

Tzn. klikam, ale jak wyjdę z zapasów
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
to jestesmy kwita - poelcilas mi puder, a ja korektor
A tak serio, kończa mi sie pryzmy i musze nowy puder, albo nowe pryzmy, albo ... masz coś lepszego do polecenia moze? Nars sypany? Prasowany nic mi nie urwał niestety A to chyba to samo..Czy cos inkszego? O ile cos jest lepsze od przym
Mam odsypkę Narsowego, muszę potestować ze Studio Fixem, bo z Sheer Glowem nie dał rady. Teraz dostałam Neverowy - jest bardzo miałki (chyba bardziej niż Nars i Mac) i pięknie pachnie Nie zauważyłam tego podczas macanka w S.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-13, 20:28   #4062
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Dziewczyny polecicie mi jakis salon, pora sie brac za epilacje czy tam depilacje jaka najlepsza?
najchętniej Warszawa

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Neath mój tez nie pije piwa
A z ta 13 pojechałas! Bylam z dzieckiem na mri 13 o 13tej
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 20:30   #4063
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Aaaaa, nie widzę tego, nie klikam

Tzn. klikam, ale jak wyjdę z zapasów

Mam odsypkę Narsowego, muszę potestować ze Studio Fixem, bo z Sheer Glowem nie dał rady. Teraz dostałam Neverowy - jest bardzo miałki (chyba bardziej niż Nars i Mac) i pięknie pachnie Nie zauważyłam tego podczas macanka w S.
A ja Ci mowię, ze kupisz korektor narsa i juz nic innego nie bedziesz chciała

O daj znac, jak narsowy puderro dał rade ze Studio Fixem
Givensiak pachnie ładnie, ale delikatnie, to nie jest nachalny zapach, trzeba nos włozyc do puderniczki w sumie

Własnie skończyłam dogłebna analize 2 nowych kolorow Lingerie - tzn. ogladałam dokładnie foty i tak W02 pasuje odcieniem zólci do mojej skóry, ale pół tonu móglby być jednak jasniejszy. N01 jasnośc idealna, jednak widać, ze skóre ciała mam w zółci a na twarzy podkład neutralny No i teraz wychodzi abym najlepiej wzieła oba i na zmianę nosiła i nie wiem czy tak nie zrobię

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecicie mi jakis salon, pora sie brac za epilacje czy tam depilacje jaka najlepsza?
najchętniej Warszawa
Jak skuteczna to epilacja
Weź salon gdzie maja Vectusa
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 20:36   #4064
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Nie cierpię tych 3 kroków z Clinique. Ten lotion tak naprawdę nie ma nawilżać a jedynie wyrównywać ph skóry po mocnym toniku złuszczającym (krok 2). Ja bym nie poprzestała na lotionie
Czyli na ten lotion coś jeszcze nakładać, ok. Dla mnie on był ok, dobrze nawilżał mi skórę, ja lubię 3 kroki
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 20:37   #4065
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Zapomniałam napisać, że gratuluję boxów

Corii, ja zawsze biorę kuriera, bo PP nie wierzę

W ogóle to jak mi przyszedł sms, że przyjdzie do mnie kurier Emmanuel, to sobie wyobraziłam takiego młodego latynosa, nakręciłam się, a tu przyszedł taki mały łysy zaskroniec po 50-tce

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Never kusisz tym korektorem dziewczyny ma może któraś marca jacobsa róż air blush: http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/R...Blush/P2679013 ?
myślę czy go nie wziąć, zamiast tego narsowego różu
Potrzebuję opinii o nim, bo opis ze strony dużo nie mówi "Ten dwukolorowy Air Blush ubiera kości policzkowe jasnym kolorem, naturalnie świetlisty, zainspirowany przez zdrowy blask wytworzony przez zabawę w dziki wieczór."
Ja widziałam, ale nie macałam Też mnie kuszą te róże. W internetach mają świetne opinie.

Który kolor Ci się podoba?
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No to może skusze sie na narsa, najwyzej zbęde, jak mi nie podpasuje
Ale RCMA wiecej nie kupię, tyle wiem
Ja też
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ogladałam go w stacjo i mi się podoba Brałbym, gdyby nie to, że już jeden róż MJ mam w zapasach i to nie jako jedyny róż w kolejce, bo kilka ich mam
Używasz tylko jednego różu na raz?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 20:38   #4066
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecicie mi jakis salon, pora sie brac za epilacje czy tam depilacje jaka najlepsza?
najchętniej Warszawa

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Neath mój tez nie pije piwa
A z ta 13 pojechałas! Bylam z dzieckiem na mri 13 o 13tej
No to jak Miśka idzie się epilować lub depilować to ja chcę jakiś fajny zabieg na twarz na jesień, problemów skórnych raczej obecnie brak, chcę ładnie wyglądać Polećcie coś proszę
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 20:39   #4067
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
mi już rcma sie znudził .
Ja dzisiaj pierwszy raz użyłam tego pudru i bardzo mi się podobał, nie spowodował przesuszu i wydaje mi się, że był niewidoczny.

W temacie cieni pod oczami, to miałam próbkę chanela le lift eye i nie mogłam uwierzyć po trzech dniach. Pierwszy krem, który w sposób widoczny zmniejszył cienie pod oczami. chcę jeszcze zdobyć próbkę większą do testów i concentrate le lift do porównania.

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-09-13 o 20:44
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 20:40   #4068
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Corii, ja zawsze biorę kuriera, bo PP nie wierzę

W ogóle to jak mi przyszedł sms, że przyjdzie do mnie kurier Emmanuel, to sobie wyobraziłam takiego młodego latynosa, nakręciłam się, a tu przyszedł taki mały łysy zaskroniec po 50-tce


Ja też
Kochana, tez tak zawsze robię, ale kasy nie miałam, i wyszło, ze najlepiej bedzie jak zamówię poczta to poczeka az kase skołuje, ale raz sie okazało ze nic na poczcie nei czeka, bo zakichany pocztex 48 dostarcza to, a dwa ze tz mnie poratował $ Jakbym wiedziała, ze poratuje, to bym dpd brała

A moze to i lepiej, od razu pozbyłas sie złudzeń

__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 20:46   #4069
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Zapomniałam napisać, że gratuluję boxów

Corii, ja zawsze biorę kuriera, bo PP nie wierzę

W ogóle to jak mi przyszedł sms, że przyjdzie do mnie kurier Emmanuel, to sobie wyobraziłam takiego młodego latynosa, nakręciłam się, a tu przyszedł taki mały łysy zaskroniec po 50-tce


Ja widziałam, ale nie macałam Też mnie kuszą te róże. W internetach mają świetne opinie.

Który kolor Ci się podoba?

Ja też

Używasz tylko jednego różu na raz?
Nie Mam 11
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-13, 20:48   #4070
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jestem

Nie pocytuję, wybaczcie
Miałam iść do neuro, ale zobaczyłam, że jest 13 i zaszyłam się w domu Tchórz ze mnie

Fajny ten chmielny, ale mój Tż to taki dziwny rodzaj faceta, który nie lubi piwa. Ja bym była bardziej zadowolona

Kosmetixów, ferfunów i ciuchów też nie lubi
Jak mogłaś nie pójść do lekarza?!


Po 20 latach trudno o super pomysły na prezenty przy takim typie .
A propos prezentów - ponoć uprzejmość i szczodrość najbardziej cementują związki. Co o tym sądzicie?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 20:49   #4071
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ja Ci mowię, ze kupisz korektor narsa i juz nic innego nie bedziesz chciała

O daj znac, jak narsowy puderro dał rade ze Studio Fixem
Givensiak pachnie ładnie, ale delikatnie, to nie jest nachalny zapach, trzeba nos włozyc do puderniczki w sumie

Własnie skończyłam dogłebna analize 2 nowych kolorow Lingerie - tzn. ogladałam dokładnie foty i tak W02 pasuje odcieniem zólci do mojej skóry, ale pół tonu móglby być jednak jasniejszy. N01 jasnośc idealna, jednak widać, ze skóre ciała mam w zółci a na twarzy podkład neutralny No i teraz wychodzi abym najlepiej wzieła oba i na zmianę nosiła i nie wiem czy tak nie zrobię
Dlatego już chcę wykończyć to co mam i potem Narsik

Dam znać. A z Givenchy, to no... włożyłam nos, przyznaję się Właściwie to puder sam zrobił puf przy odklejaniu folii

U mnie pewnie będzie podobnie z Lingerie
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kochana, tez tak zawsze robię, ale kasy nie miałam, i wyszło, ze najlepiej bedzie jak zamówię poczta to poczeka az kase skołuje, ale raz sie okazało ze nic na poczcie nei czeka, bo zakichany pocztex 48 dostarcza to, a dwa ze tz mnie poratował $ Jakbym wiedziała, ze poratuje, to bym dpd brała

A moze to i lepiej, od razu pozbyłas sie złudzeń

Rozumiem. Powinni zaawizować, żeby czekało na poczcie. Głupi ten pocztex

Ano. Już wariuję w tym domu i wymyślam
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 20:49   #4072
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Na infolinii D mówią, że mają tak dużo teraz tych bardzo małych zamówień, że od wczoraj wprowadzili ograniczenie Dziady - wzięłam 3 maski które chciałam (jedno zamówienie), każda po dyszce i anulowali

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-09-13 o 20:59
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 20:53   #4073
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Lidia jaki opis
chyba Alehandro tekst układał
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ogladałam go w stacjo i mi się podoba Brałbym, gdyby nie to, że już jeden róż MJ mam w zapasach i to nie jako jedyny róż w kolejce, bo kilka ich mam
Dzięki zobaczę na żywo jak wygląda i może go wezmę, ja akurat róży za bardzo nie mam
Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Nie cierpię tych 3 kroków z Clinique. Ten lotion tak naprawdę nie ma nawilżać a jedynie wyrównywać ph skóry po mocnym toniku złuszczającym (krok 2). Ja bym nie poprzestała na lotionie
ja się zraziłam do marki clinique po tych 3 krokach, omijam tą markę z daleka
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 20:53   #4074
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dlatego już chcę wykończyć to co mam i potem Narsik

Dam znać. A z Givenchy, to no... włożyłam nos, przyznaję się Właściwie to puder sam zrobił puf przy odklejaniu folii

U mnie pewnie będzie podobnie z Lingerie

Rozumiem. Powinni zaawizować, żeby czekało na poczcie. Głupi ten pocztex

Ano. Już wariuję w tym domu i wymyślam
Ja lubie uzywac 2 pudrów wykończeniowych na zmianę
Wiec narsa dokupiłabym nim givensiak mi sie całkiem skończy. A swoja droga wkurzajace to czarne matowe opakowanie - za chony nie widac ile zostało i kiedy zapas robić trzeba Nie lubie tak


No, ale na bank i tak Lingerie będzie mój, albo 2 kolory od razu, albo najpierw ten jasniejszy a potem ciemniejszy

Ano powinni, Syfora obiecała na fb sie tym zając

Eee tam, zaraz wariujesz Samo zycie

Wiesz ze w Dougu maja juz Ari2? A nie wystawiona, jakbym wiedziała, to kurcze bym kupiła tam za rabat a nie w gk a wyszło przypadkiem, jak babki szukały mi dzisiaj po szufladach Bowl Me Over ..patrze a tam Ari 2
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-09-13 o 20:55
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 20:55   #4075
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Nie Mam 11
Uff

Ja bym nie wytrzymała z jednym różem, a resztą w zapasach
Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Jak mogłaś nie pójść do lekarza?!


Po 20 latach trudno o super pomysły na prezenty przy takim typie .
A propos prezentów - ponoć uprzejmość i szczodrość najbardziej cementują związki. Co o tym sądzicie?
Obiecuję poprawę, jutro

Uprzejmość, szacunek, zaufanie, szczodrość
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Na infolinii D mówią, że mają tak dużo teraz tych bardzo małych zamówień, że od wczoraj wprowadzili ograniczenie Dziady - wzięłam 3 maski które chciałam (jedni zamówienie), każda po dyszce i anulowali
Wszystko przez Grażyny biznesu

Pytałaś od jakiej kwoty realizują?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 20:56   #4076
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja widziałam, ale nie macałam Też mnie kuszą te róże. W internetach mają świetne opinie.
No właśnie wydają się fajne, no nic trzeba się będzie wybrać do stacjo
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 20:56   #4077
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Jak mogłaś nie pójść do lekarza?!


Po 20 latach trudno o super pomysły na prezenty przy takim typie .
A propos prezentów - ponoć uprzejmość i szczodrość najbardziej cementują związki. Co o tym sądzicie?
mnie zbyt uprzejmy i szczodry mąż kojarzy się z mężem wracającym od kochanki

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Na infolinii D mówią, że mają tak dużo teraz tych bardzo małych zamówień, że od wczoraj wprowadzili ograniczenie Dziad wprowadzili ograniczeniey - wzięłam 3 maski które chciałam (jedni zamówienie), każda po dyszce i anulowali
Powiedzieli chociaż, że od jakiej wysokości realizują ?
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 20:57   #4078
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Ja i moje dylematy pierwszego świata Mam w tym misiącu ograniczony budzet (zreszta kiedy nie mam?!) i moge sobie kupic z listy albo kozaki overknee plus sweter plus czólenka na niskim słupku do biegania komunikacja (mam same szpile poza tym w sumie) albo kosmetycznie - perfumy plu podkład i nie wiem co brac Inne opcje nie wchodza w rachubę, w sensie albo podkład i kozaki etc. Albo ciuchy i buty albo kosmetixy i perfumy tylko
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-09-13 o 20:59
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 20:59   #4079
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Zdecydowałaś się ?
jeszcze mam troche czasu na razie muszę zbierac kasę na niespodziewany wydatek perfumowy
Oliwia
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 21:00   #4080
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Ale dzisiaj mega kozaki na słupku w Rylko widziałam szare muszkieterki ale cena ponad 5stowek
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-15 14:24:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.