kosmetyki mineralne Lucy Minerals - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-05, 17:48   #3901
aneczka077
Raczkowanie
 
Avatar aneczka077
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 256
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Właśnie, właśnie.... może creamy olive bedzie odpowiedzią na te pomarańczowawe tocy w cream bisque....

A powiedz mi jeszcze, czy już używałaś, lub jakiego koloru planujesz używać w lecie?
W lecie używałam Meow 3 FF Manx, generalnie pasował mi do października włącznie.
Odgrzebałam próbki Cream, Creamy Bisque i Light Medium. Jak chcesz to jutro, przy dziennym świetle, wstawię porównanie z Creamy Olive
Ja mam z kolei żółto-oliwkową szyję, bez jakichkolwiek czerwonych czy pomarańczowych tonów, a cerę neutralną z lekkimi żółtymi tonami. Także różnica między szyją a buzią w tonacji jest spora.
Również polecam nałożyć Creamy Olive na dzień i pooglądać się w różnym oświetleniu, czasem w świetle dziennym wychodzą różne tony, jakich wcześniej się nie widziało
aneczka077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 19:18   #3902
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez aneczka077 Pokaż wiadomość
W lecie używałam Meow 3 FF Manx, generalnie pasował mi do października włącznie.
Odgrzebałam próbki Cream, Creamy Bisque i Light Medium. Jak chcesz to jutro, przy dziennym świetle, wstawię porównanie z Creamy Olive
Ja mam z kolei żółto-oliwkową szyję, bez jakichkolwiek czerwonych czy pomarańczowych tonów, a cerę neutralną z lekkimi żółtymi tonami. Także różnica między szyją a buzią w tonacji jest spora.
Również polecam nałożyć Creamy Olive na dzień i pooglądać się w różnym oświetleniu, czasem w świetle dziennym wychodzą różne tony, jakich wcześniej się nie widziało
Nie chcę Cie obciążać robieniem zdjęć (w sieci jest sporo swatchy), chyba, że zupełnie nie będzie to stanowić dla Ciebie problemu - wtedy będę wdzięczna.
Ja z Meow używam abissynian 3, manx 3 też mi pasuje

Jutro testy globalne
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 23:35   #3903
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez aneczka077 Pokaż wiadomość
Teraz w zimie używam właśnie Creamy Olive. Na pewno nie ma w nim pomarańczy, oliwka nie jest bardzo nachalna. Najbardziej wybija się żółty ton.
Dla mnie creamy bisque było właśnie za bardzo czerwonawo-pomarańczowe.

O ile dobrze pamiętam jak testowałam Lucy miałam też próbkę Cream - były podobne do siebie, tylko Cream bardziej neutralne. Chyba jeszcze gdzieś mam tą próbkę, jak znajdę postaram się wrzucić porównanie
Dokładnie takie same uczucia miałam, dla mnie Creamy Olive (zima) i Medium Olive (lato) nie są w żaden sposób zielone, są po prostu żółtawe. A Creamy bisque jest zbyt pomarańczowe.
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 16:50   #3904
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

wlasnie dotarła do mnie paczuszka z lucy szla tylko tydzień...i okazalo sie ze najbardziej mi pasuje madium light kt wzięłam tak na sprobke bo zawsze biorę CB ehh
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 10:42   #3905
aneczka077
Raczkowanie
 
Avatar aneczka077
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 256
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Nie chcę Cie obciążać robieniem zdjęć (w sieci jest sporo swatchy), chyba, że zupełnie nie będzie to stanowić dla Ciebie problemu - wtedy będę wdzięczna.
Ja z Meow używam abissynian 3, manx 3 też mi pasuje

Jutro testy globalne
I jak testy?
Wstawiam porównanie Light Medium, Cream, Creamy Olive, Creamy Bisque. Zrobiłam na białej kartce, bo na dłoni kolory różnie wyglądają w zależności od karnacji, więc mam nadzieję, że taka forma będzie bardziej obiektywna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie2229.jpg (88,2 KB, 83 załadowań)
aneczka077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 14:18   #3906
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez aneczka077 Pokaż wiadomość
I jak testy?
Wstawiam porównanie Light Medium, Cream, Creamy Olive, Creamy Bisque. Zrobiłam na białej kartce, bo na dłoni kolory różnie wyglądają w zależności od karnacji, więc mam nadzieję, że taka forma będzie bardziej obiektywna.
Bardzo, bardzo Ci dziękuję

Co do testów, to już drugi dzień testuję i dalej nie wiem. Prawdopodobnie zostanę przy starej wersji.... albo.... albo jak będzie jakaś super-super promocja to wrzucę sobie Creamy olive OCS dla spokoju ducha
Jeszcze raz dziękuję
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 12:30   #3907
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Widziałyście estońską stronę Lucy?

http://www.lucyminerals.ee/index.php?route=common/home

Oby tylko nie oznaczało to końca przesyłek z USA, bo na tej stronie ceny są o wieeele wyższe

Mają dwie formuły, oriyginal i oli control (ciekawe czy to OCS czy OCC).
Będzie chyba opłacało zamawiać próbki... cena to 0,80 Euro, więc taniej niż w USA.
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-11, 19:47   #3908
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Zniżka -20 %
na wszystko
kod VALENTINE
do każdego zamówienia
do piątku 14II
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 20:41   #3909
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Mam takie pytanie (nie śledzę wątku na bieżąco, jak było to spokojnie - znajdę sobie, nie bijcie). Od dłuższego czasu podkłady Lucy to moje muszmiecie. No właśnie - od dłuższego bo moj poprzedni kupiłam ze 2 lata temu? I niedawno mi się skończył (diabelsko wydajny a do tego czasem używałam go na zmianę z edm, czasem z płynnymi podkłądami więc generalnie miał prawo tak długo służyć.) No i niedawno otwarłam zapas (już w nowym mniejszym pudełeczku) i nie umiem uzyskać nim krycia takiego, jakie dawał ten poprzedni. Dodam, że oba składy się zgadzają, obydwa podkłady są w formule Original (stary i nowy). Nowy jest bardziej suchy, stary był taki jakby kremowy... ktoś to też zauważył? dziwne strasznie...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 18:49   #3910
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Odgrzebuje
Jestem po testach 3 formuł Orginal, OCC i OCS.
Same Lucy Minerals niestety, ale mnie nie porwało. Możliwe że nie znalazłam jeszcze na nie sposobu. Co do krycia to nadal uważam że Annabelle Minerals góruje. Formuła Orginal pod względem wykończenia jest podobna do AM, czyli mat znika u mnie do 3h, a potem co raz gorzej. Natomiast OCC i OCS pod tym względem są lepsze. Gdzieś tam jakiś błysk się pojawi, ale spokojnie można w nim chodzić cały dzien bez przypudrowania.
Na początku to fakt odczuwałam lekkie kłucie? To nie było pieczenie, takie mrowienie raczej. Możliwe że to przez któryś składnik, i moja skóra się jakby pogorszyła. Nie zmieniałam nic, prócz podkładu także możliwe że Luśki nie są dla mnie. Ale jeszcze potestuje i poobserwuje.

A co do kolorów to Fair jest jasny, u mnie za chłodny. Wybija róż. Light ciut za ciemny, ale dobrze rozpracowany na szyi da rade. Dzisiaj mam Cream i musze powiedzieć że to przyjemny, żywy żółtawy kolorek. Możliwe że najodpowiedniejszy dla mnie
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 10:51   #3911
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dziewczyny, wiecie, czy szykuje się jakieś BoGo?
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-08, 16:47   #3912
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Na co?
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 17:16   #3913
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Własnie też miałam się pytać o co chodzi, bo nie rozumiem
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 20:06   #3914
Nasic
Poszukiwacz
 
Avatar Nasic
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie, czy szykuje się jakieś BoGo?
Ostatnie BOGO było prawie rok temu przed zmianą ich strony internetowej i podali wtedy informację, że to ostatnia taka promocja Teraz robią jednodniowe flash sale ze zniżką na wszystko albo dają jakieś kody rabatowe. Polecam śledzić na facebooku

BOGO = Buy One Get One free
Nasic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 21:29   #3915
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Eh, a było tak pięknie
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 22:49   #3916
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dzieewczyny jeśli dobrze wyczytałam to Luśki się chwilowo zamykają, znaczy od 1 czerwca do 15 czerwca, albo dłużej...
Informacja ze strony i facebooka:
"LUCY MINERALS is CLOSING for a Hiatus! We will be closed June 1st through the 15th.

If you are almost out of your Lucy Minerals, be sure to order before we close to reorganize. You can place an order while we are closed, but orders won't be sent out until June 16th or later. We will probably be backed up for awhile and orders will be sent out in the order they were received. Orders received through May 31st will be shipped before we close down.

If you spend $25 or more before shipping, you will receive your choice of TWO FULL SIZE Shadows, Mineral Liners, or Brow Powders in 5 gram jars. This is a $14 value. Just write your shades in the comment box when you check out. If you don't pick your shades, we will pick two popular shades for you."



A w związku z tym jest jeszcze jedna informacja o 20% zniżce na kod STOCKUP20, nie ma minimalnej kwoty zamówienia, i promocja trwa do 16 maja do północy tutaj informacja dokładna:

" STOCK UP SALE!
Use the code STOCKUP20 to receive 20% off your entire order. There is no minimum purchase with this sale.
This sale ends Friday night, May 16th, at midnight PST. Be sure to stock up before we close down for a few weeks in June. We are also offering some Free Gifts with Purchase. Please check out our web store at www.lucyminerals.com"
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."

Edytowane przez Almodis
Czas edycji: 2014-05-12 o 22:51
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 15:43   #3917
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Poratuje mnie ktoś samplem/odsypką podkładu w kolorze Pale Olive i Cream? (formuła original i light)
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 18:13   #3918
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;48215746]Poratuje mnie ktoś samplem/odsypką podkładu w kolorze Pale Olive i Cream? (formuła original i light) [/QUOTE]
Mam ale tylko golden medium
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 23:40   #3919
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

A oferujesz odsypkę/sampel?
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-11, 22:56   #3920
luska79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Osoby zainteresowane kosmetykami lucy minerals, zapraszam na priv
luska79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 17:33   #3921
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Widziałyście?
Lucy Minerals nareszcie w Polsce:
http://lucyminerals.net/index.php
Tyle czytałam o tych minerałach.... Nareszcie można dostać u nas zamawianie z USA mnie przerastało

Co szczególnie polecacie?
Jak oceniacie krycie podkładów, porównując do Annabelle Minerals, czy Pixie?

Edytowane przez jessica855
Czas edycji: 2015-05-21 o 17:35
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 18:49   #3922
sheenka
Raczkowanie
 
Avatar sheenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 287
GG do sheenka
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Fajnie kryły, były z tych bardziej kremowych, mokrych. Uzywalam wersje oryginal, dawno. Swatche Cathy bardzo mi pomogly w doborze koloru -szukałam zoltych. Pale olive byl ciut za jasny, najlepszy byl Creamy Olive - fajny żółtek. Wtedy sie opalałam to nawet Medium Olive kupilam i Tan olive - co by uzywac jako brazera.
Krycie dla mnie było super ale ja wtedy nakladalam na podklad plynny, nie pamiętam czy używałam solo.
Warto wypróbować, ja się wtedy wkręciłam w minerały, ale jest sporo opinii o ciastoleniu.

Anabelle uzywalam Golden Fair i solo nie jest idealny ale nałożony na korektor medium jest dopiero super. W Golden Fairest wyglądam ziemiście (pale olive powinien być podobny).


Wysłane z mojego GT-I9505
__________________
Ciepły promień słońca budzi mnie i czuję już ... to będzie dobry dzień!
sheenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 21:29   #3923
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Bardzo,bardzo się cieszę na wieści o sklepie
Lucy Medium Olive to mój ulubiony podkład mineralny, a generalnie ze wszystkich moich podkładów ma najpiękniejszy kolor.


Generalnie, jakbym tylko znalazła receptę na to, żeby minerały nie były tak kapryśne, to ten byłby moim świętym Gralem

Anabelle mam i nie używam, Pixie nie polubiłam.

Edytowane przez -mimbla-
Czas edycji: 2015-05-21 o 21:31
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 21:56   #3924
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

O, fajnie, ze jest sklep i ceny mają ok. Ja uwielbiałam Lucy swego czasu, choć bywała kapryśna na twarzy. Ciekawe, czy dalej by mi Medium Olive pasował, wtedy miałam ciemniejsze włosy.
Jeszcze jakby powstał sklep z Lauress to bym była już całkowicie wniebowzieta, bo przesyłka z USA mnie zabija. Mam zapas, ale kiedyś się skończy
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-24, 16:03   #3925
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Szkoda, że kolory jeszcze okrojone, bo mało jasnych jest... ale może dołożą...

Lauress bardzo bym chciała poznać może znajdzie się dystrybutor oby...
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 15:24   #3926
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Mnie do Luśki zawsze zniechęcała właśnie ta kaprysnosc. Tzn. osobiście nigdy nie miałam z tymi mineralami do czynienia, ale dziewczyny czesto pisały, że jednego dnia wyglądały one miód malina, a kolejnego katastrofa. Bardzo kapryśna Luśka.

Powiedzcie mi, jeśli w Annabelle Golden Fairest jest zbyt ciemny, to mam co szukać w Lucy, czy nie ma tam niczego dla bladej twarzy? Już nawet pomijając polskiego dystrybutora i ograniczoną dostępność kolorów.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 15:48   #3927
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

AM wypuszcza właśnie nowe odcienie. Za ok. tydzień będą na stronie
Mają być jaśniejsze od Golden Fairest
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 17:54   #3928
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Wiem, wiem, jestem obecna na wątku. Chciałam się zorientować w kolorach Lucy, bo wydaje mi się, że nic nie jest wystarczająco jasne (a do Annabelek łatwo porównać, bo dużo dziewczyn je ma).
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 17:59   #3929
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Sama jestem ich ciekawa, te na pl stronie wydają się ciemne... ale może coś jaśniejszego jeszcze dodadzą ...
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 13:34   #3930
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

A pale olive? On jest blady, tylko własnie nie w tonacji skóry każdego bladziocha.. Mam chyba 2 próbki Lucy i jeszcze nie testowałam na twarzy, bo nie miałam takiego dnia, by móc sobie na to pozwolić . I tak jestem nastawiona do tego negatywnie, bo: a) minerały kryjące jakoś nie bardzo potrafię okiełznać i je "widzę", b) te kolory Lucy jakieś dziwne.. Jeden wygląda różowo (choć ma być ciepły), a drugi pomarańczka mocna. Testowałam na dloni. Ogólnie nie są aż tak kremowe jak się spodziewałam, podobnie sądzę, że kremowe były Lumiere FF.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 00:45:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:03.