Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-12, 14:29   #391
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny, wklejam obiecane zdjęcia. Niestety nie oddają one idealnie kolorów Starałam się zrobić to jak najlepiej. Twilight Green jest np. bardziej szarozielony, Stormy Night też bardziej wpada w szarość.
1 Peppermint Patti
2 Hypnotic
3 Taupe
4 Cappucinno
5 Intrigued
6 Golden Plum
7 Twilight Green
8 Sage
9 Stormy Night
10 Mysterious
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040927.jpg (45,9 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040931.jpg (50,1 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040932.jpg (72,1 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040932-1.jpg (134,0 KB, 63 załadowań)

Edytowane przez Kagan
Czas edycji: 2009-03-12 o 14:31
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 15:31   #392
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Kagan chyba dasz się namówić na wrzucenie tych fotek również do naszego albumu?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 15:36   #393
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Kagan chyba dasz się namówić na wrzucenie tych fotek również do naszego albumu?
Frantic, głupio mi, ale nie umiem Jak pomożesz, to z miłą chęcią
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 15:50   #394
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Frantic, głupio mi, ale nie umiem Jak pomożesz, to z miłą chęcią
Oczywiście że pomogę. A czy opisy kolorów na zdjęciu umiałabyś zrobić czy też mam to zrobić ja?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 15:52   #395
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Oczywiście że pomogę. A czy opisy kolorów na zdjęciu umiałabyś zrobić czy też mam to zrobić ja?
Jeżeli możesz, to zrób Ty
Dodałam zdjęcia, ale nie umiem wrzucić opisów. Kurcze, niegramotna jestem Możemy je chyba edytować lub usunąć i wrzucić jeszcze raz?
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 15:57   #396
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Jeżeli możesz, to zrób Ty
Dodałam zdjęcia, ale nie umiem wrzucić opisów. Kurcze, niegramotna jestem Możemy je chyba edytować lub usunąć i wrzucić jeszcze raz?
Tu na forum mogą zostać tak jak są, bo opis dałaś w tekście, natomiast w albumie wygodniej przegląda się fotki jak napisy są bezpośrednio na zdjęciach. W takim razie zaraz je podpiszę i wrzucę do albumu. Dzięki za zgodę. Cieni u nas mało, więc takie fotki są bardzo cenne.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 16:00   #397
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Tu na forum mogą zostać tak jak są, bo opis dałaś w tekście, natomiast w albumie wygodniej przegląda się fotki jak napisy są bezpośrednio na zdjęciach. W takim razie zaraz je podpiszę i wrzucę do albumu. Dzięki za zgodę. Cieni u nas mało, więc takie fotki są bardzo cenne.
Cieszę się, że to poprawisz Co do zdjęć, to oczywiste, że się zgadzam. Przecież ja też korzystam z fotek innych dziewczyn To na prawdę ułatwia wybór. Jutro jak mi się uda zrobię jeszcze swatche podkładów, które do mnie doszły.
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-12, 16:22   #398
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Cieszę się, że to poprawisz Co do zdjęć, to oczywiste, że się zgadzam. Przecież ja też korzystam z fotek innych dziewczyn To na prawdę ułatwia wybór. Jutro jak mi się uda zrobię jeszcze swatche podkładów, które do mnie doszły.
Ok, już dodałam. A jak w ogóle oceniasz cienie Lumiere? Trwałość, pigmentacja... Podoba mi się bardzo Stormy Night.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 16:36   #399
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ok, już dodałam. A jak w ogóle oceniasz cienie Lumiere? Trwałość, pigmentacja... Podoba mi się bardzo Stormy Night.
Nie sprawdzałam jeszcze wszystkich, ale według mnie są świetne jeżeli chodzi o trwałość. Nie mogłam niektórych zmyć z ręki Pięknie się mienią, chociaż w słońcu jak dla mnie nawet zbyt mocno. Co prawda nie widać tego bardzo mocno - musiałabym chodzić cały czas z zamkniętymi oczami Bardzo mocno nasycone. Dla mnie porównywalne do pigmentów MAC jeżeli chodzi o jakośc


Świetnie to wszystko opisałaś Już obejrzałam
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 16:47   #400
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Nie sprawdzałam jeszcze wszystkich, ale według mnie są świetne jeżeli chodzi o trwałość. Nie mogłam niektórych zmyć z ręki Pięknie się mienią, chociaż w słońcu jak dla mnie nawet zbyt mocno. Co prawda nie widać tego bardzo mocno - musiałabym chodzić cały czas z zamkniętymi oczami Bardzo mocno nasycone. Dla mnie porównywalne do pigmentów MAC jeżeli chodzi o jakośc


Świetnie to wszystko opisałaś Już obejrzałam
Dziękuję. Akurat pigmentów MACa nie lubię. Ale na ten cień chyba się skuszę, bo róże Lumiere ma według mnie genialne, mocno napigmentowane, miałkie, trwałe, więc tak sobie myślę, że cienie też powinni mieć dobre.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 16:52   #401
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dziękuję. Akurat pigmentów MACa nie lubię. Ale na ten cień chyba się skuszę, bo róże Lumiere ma według mnie genialne, mocno napigmentowane, miałkie, trwałe, więc tak sobie myślę, że cienie też powinni mieć dobre.
Mają, mają nie mogłam się zdecydować, więc wzięłam kita z dziesięcioma próbkami
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-12, 17:00   #402
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
tez to przerabiamy
bole brzucha potarzaja sie przy pelni? sa w jakis sposob cykliczne?
to rozumiesz jak bywa stresująco ....bóle brzuszka na szczęście nie są cykliczne, myślę akurat, że w nocy z wotrku na środę to z emocji, na tle nerwowym

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ok, już dodałam. A jak w ogóle oceniasz cienie Lumiere? Trwałość, pigmentacja... Podoba mi się bardzo Stormy Night.
cieni za wiele nie mam, ale odnoszę wrażenie, że róznią się jakością , trwałością w zależności od koloru, te połyskiliwe wypadają lepiej
i tak np. Cotton candy http://www.lumierecosmetics.com/prod...ndy-148-0.html w słoiczku wygląda jak na zdjęciu, ale na oku nie widać wcale żeby był różowy, wychodzi kremowo/złoty ładny , lubię go chociaż chciałam inny
Ich matowe cienie mi nie pasują mam Cream Soda i Creme Brulee, żaden mi nie pasuje
z kolei Lavender Pearl wygląda w słoiczku jak na zdjęciu , a na oku jest niebieski z nutką lawendy .......leży nieużywany
http://www.lumierecosmetics.com/prod...arl-143-0.html




mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 17:15   #403
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
cieni za wiele nie mam, ale odnoszę wrażenie, że róznią się jakością , trwałością w zależności od koloru, te połyskiliwe wypadają lepiej
i tak np. Cotton candy http://www.lumierecosmetics.com/prod...ndy-148-0.html w słoiczku wygląda jak na zdjęciu, ale na oku nie widać wcale żeby był różowy, wychodzi kremowo/złoty ładny , lubię go chociaż chciałam inny
Ich matowe cienie mi nie pasują mam Cream Soda i Creme Brulee, żaden mi nie pasuje
z kolei Lavender Pearl wygląda w słoiczku jak na zdjęciu , a na oku jest niebieski z nutką lawendy .......leży nieużywany
http://www.lumierecosmetics.com/prod...arl-143-0.html



Odnoszę wrażenie, że one wszystkie inaczej wyglądają w słoiczkach, a inaczej na skórze. Z posiadanych przeze mnie tylko Cappucinno, który jest matowy zachowuje swój kolor ze słoiczka. Wszystkie z drobinkami, metaliczne maja całkiem inne odcienie
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 17:23   #404
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Odnoszę wrażenie, że one wszystkie inaczej wyglądają w słoiczkach, a inaczej na skórze. Z posiadanych przeze mnie tylko Cappucinno, który jest matowy zachowuje swój kolor ze słoiczka. Wszystkie z drobinkami, metaliczne maja całkiem inne odcienie
.......i właśnie dlatego zamówiłam sobie cienie z EGM
zobaczymy jak przyjadą, ja wcześniejsza fanka Lumiere będę Was najwyżej kusić cieniami EGM, podkładami już kuszę
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 17:36   #405
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
.......i właśnie dlatego zamówiłam sobie cienie z EGM
zobaczymy jak przyjadą, ja wcześniejsza fanka Lumiere będę Was najwyżej kusić cieniami EGM, podkładami już kuszę
Koniecznie podziel się wrażeniami kusicielko jedna
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 19:03   #406
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

To ja zdaję relację z Violaceousa W moim odczuciu róż dość podobny do Soft Touch z EDM (ale zbyt dużego porównania nie mam). Jest jednak jakby bardziej napigmentowany, no i chłodniejszy aczkolwiek na moim policzu po paru milutach zrobił się taki chłodno-różowo-fioletowy a nie typowo fioletowy. Dość ciekawy choć nie wiem czy nie lepiej mi jednak w odcieniach różowych.

Dziś na dobre pożegnałam się z formułą FF (a szkoda bo liczyłam, że jako formuła dla cery suchej poratuje mnie w gorsze dni). Rano nałożyłam właśnie FF i po2 godzinach byłam zmuszona ją zmyć. Zwarzyła się, porobiły się placki, i jakieś prześwity. Nałozyłam VV i do tej pory jest w miarę ok (przy obecnym stanie cery, ok-mi wystarczy). Może jak cera mi się uspokoi to spróbuję jeszcze raz.
No a jutro testy Luminesse
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN7612.jpg (43,9 KB, 163 załadowań)
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 07:55   #407
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

To ja tez zdaje relację - wczoraj był Light Beige VV - kolor jak na bezyk w miare żółty, niestety na mnie potem troszkę zciemnial i zróżowiał.
Krycie ładne - nie trzymał wprawdzie matu, ale twarz nie wyglądala tłusto raczej robił taki glow...
Fantastycznie wygladał i trzymał się na "porowatym" nosie, ale za to gorzej reszcie strefy T szczegolnie przy nosie tam mi nieco podkreslił rozszerzone pory, (większośc jednak zachowuje się jeszcze gorzej bo w nie włazi).
Generalnie bardzo jestem zadowolona.
Dzis nałożyłam Lihgt Golden FF (pomna ostrzeżeń 1 cieniutką warstwę) - i daje odpór twierdzeniom jakoby były to kolory dla Azjatek - EDMowski Fawn jest bardziej żółty.
Kolor dla mnie chyba idealny (obiektywnie minimalnie za żółty do twarzy, ale ja równam koloryt do szyi) - wieczorem zdam relację jak się FF trzyma na tłustej buzi.
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 10:06   #408
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
(...)

Dzis nałożyłam Lihgt Golden FF (pomna ostrzeżeń 1 cieniutką warstwę) - i daje odpór twierdzeniom jakoby były to kolory dla Azjatek - EDMowski Fawn jest bardziej żółty.
Kolor dla mnie chyba idealny (obiektywnie minimalnie za żółty do twarzy, ale ja równam koloryt do szyi) - wieczorem zdam relację jak się FF trzyma na tłustej buzi.
Fawn jest pewnie bardziej żółty , ale gdybyś nałożyła Light MEDIUM Golden w 2 warstwach to zobaczyłabyś w lustrze Chinkę
Jaśniejsze Goldeny pewnie mogą się sprawdzić na Słowiańskich licach , ale czym ciemniejszy kolor tym wiecej zółtci
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 10:53   #409
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Fawn jest pewnie bardziej żółty , ale gdybyś nałożyła Light MEDIUM Golden w 2 warstwach to zobaczyłabyś w lustrze Chinkę
Jaśniejsze Goldeny pewnie mogą się sprawdzić na Słowiańskich licach , ale czym ciemniejszy kolor tym wiecej zółtci
Tak podejrzewam że musi być coraz więcej pigmentu silą rzeczy niejako
w każdym razie pisałam żeby zestresowanym jasnym-żółtolicym czekającym na paczkę troszke stresu oszczędzic - bo ja sama przyznam z niepokojem oczekiwałam pierwszego razu z Goldenami
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-13, 12:04   #410
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

I kolejne swatche, tym razem podkładów Mam nadzieję, że się przydadzą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040940-1.jpg (98,2 KB, 270 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040943-1.jpg (132,9 KB, 255 załadowań)
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 14:02   #411
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
I kolejne swatche, tym razem podkładów Mam nadzieję, że się przydadzą
Swietne! Widze przepasc nad niektorymi kolorami.
Ja dzis dostalam od paczkonosza przesylke od Dominkib [po 100kroć dzięki!!!]
Light Cool VV za jasny i na dobrze wchlonietym filtrze w ogole u mnie sie nie trzyma
Fairy Light to juz w ogole biały jak dla mnie ale chyba zmieszam go z Peachem z EDM

Na nadgarstku Light Cool idealnie sie wtopil, w szoku bylam, ale twarz mam aktualnie czerwoną od paru dni i ogolnie ciemniejsza od reki.
Jutro naloze moze bez filtra light cool to stwierdze czy jest on tak bardzo za jasny, bo tak jak sie zwarzyl od razu to bylo bardzo widoczne niestety.

Na focie efekt OD RAZU po nalozeniu formuly VV na wchloniety filtr Lirene 50+.. podkladu dalam bardzo malutko. No i naprawde nie wiem co mam robic, czekam na hialuron o ile on cos mi pomoze i na hydrolat..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1090216.jpg (58,9 KB, 279 załadowań)
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 14:05   #412
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Swietne! Widze przepasc nad niektorymi kolorami.
Ja dzis dostalam od paczkonosza przesylke od Dominkib [po 100kroć dzięki!!!]
Light Cool VV za jasny i na dobrze wchlonietym filtrze w ogole u mnie sie nie trzyma
Fairy Light to juz w ogole biały jak dla mnie ale chyba zmieszam go z Peachem z EDM

Na nadgarstku Light Cool idealnie sie wtopil, w szoku bylam, ale twarz mam aktualnie czerwoną od paru dni i ogolnie ciemniejsza od reki.
Jutro naloze moze bez filtra light cool to stwierdze czy jest on tak bardzo za jasny, bo tak jak sie zwarzyl od razu to bylo bardzo widoczne niestety.

Na focie efekt OD RAZU po nalozeniu formuly VV na wchloniety filtr Lirene 50+.. podkladu dalam bardzo malutko. No i naprawde nie wiem co mam robic, czekam na hialuron o ile on cos mi pomoze i na hydrolat..
Wychodzi na to, że "trzymalność" podkładu to nie tylko formuła, ale jeszcze kolor No nic nam nie pozostaje jak tylko próbować wszystko przed zakupem i nic nie brać w ciemno
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 13:28   #413
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Napisałam posta i mi wcięło
Dziś testowałam Fairly LT Warm Luminesse. Formuła chyba najmniej kryjąca ale idealnie stopiła się ze skórą, ładnie wyrównując koloryt, przebarwienia zakryte, trochę gorzej z niespodziankami. Niestety odcień ciut za ciemny w porównaniu do szyi. Musze poszukać czegoś jaśniejszego lekko żółtawego. Na pewno biorąc pełen wymiar tę formułę wezmę. Przede mną testy formuł C i W
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 13:57   #414
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Na focie efekt OD RAZU po nalozeniu formuly VV na wchloniety filtr Lirene 50+.. podkladu dalam bardzo malutko. No i naprawde nie wiem co mam robic, czekam na hialuron o ile on cos mi pomoze i na hydrolat..
Kurczaki.. wygląda to tragicznie

Ja zaraz dorzucę swój dzisiejszy makijaż.. jak na razie trzyma się świetnie.
Tylko, że ja nie używam tak mocnych filtrów
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 14:03   #415
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Kurczaki.. wygląda to tragicznie

Ja zaraz dorzucę swój dzisiejszy makijaż.. jak na razie trzyma się świetnie.
Tylko, że ja nie używam tak mocnych filtrów
Ja na filtrach nie próbowałam, na sam krem hydraphase wyszło tragicznie ale jak pomieszałam z żelem efekt super, Napatrzeć się nie mogę Chyba ta firma pobije moje ulubione EDM
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 14:17   #416
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny, wrzucam dzisiejszy makijaż w całości na Lumiere
Maziałam się jakieś 5h temu, zdjęcie zrobione przed chwilą

Przy okazji dorzucam zdjęcie porównania kolorków, bo można je uznać jako "przed"

Co, jak i gdzie:
Rano peeling, potem głęboko nawilżająca maseczka Lirene, której już nie zmywałam.
Jakieś pół godzinki później usiadłam do makijażu, przetarłam skórę tonikiem LPR i teraz:
Na początek muśnięcie Sand Silk Powder
Następnie nałożyłam dwie warstwy Medium Beige 2.3 Cashmere. Obie delikatnie utrwalone wodą termalną LPR.
Potem wykończenie Sand Silk P.
Na kościach policzkowych mam róż Bordeaux, ale cholernie trzeba z nim uważać, bo jest bardzo intensywny.

Efekt? Oceńcie same..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09272m.jpg (62,9 KB, 315 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09324m.jpg (51,5 KB, 315 załadowań)

Edytowane przez Kmee
Czas edycji: 2009-03-14 o 14:24
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 15:40   #417
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Kurczaki.. wygląda to tragicznie

Ja zaraz dorzucę swój dzisiejszy makijaż.. jak na razie trzyma się świetnie.
Tylko, że ja nie używam tak mocnych filtrów
No wlasnie tragedia ktora nie wiem ile bedzie trwac dzis bylo jeszcze gorzej a uzylam innego filtra jestem załamana.

U Ciebie przeslicznie to wyglada! mam nadzieje, ze kiedys tez taki efekt bedzie miec.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 15:45   #418
Gween
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 701
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Efekt? Oceńcie same..
Piękny
I kto by pomyślał, że masz Bordeaux na policzkach, tak delikatnie, ładnie wygląda, a na stronie jak barszcz w proszku, aż ma się ochotę go zalać wrzątkiem
__________________

Gween jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 15:50   #419
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Kmee - oklaski za nałożenie różu Bordeaux Ja niestety musiałam przypudrować, ze szkodą dla połysku Ale może, jak poćwiczę, to będzie coraz lepiej
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 16:10   #420
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
No wlasnie tragedia ktora nie wiem ile bedzie trwac dzis bylo jeszcze gorzej a uzylam innego filtra jestem załamana.

U Ciebie przeslicznie to wyglada! mam nadzieje, ze kiedys tez taki efekt bedzie miec.
Dzięki
Mam wrażenie, że wszystko przez te filtry.. z nimi źle, a bez nich jeszcze gorzej tylko, że dla cery
Wiesz co jak możesz to dla mojej ciekawości nałóż wszystko na czystą skórę przemytą dobrym tonikiem. Zastanawia mnie jak się wtedy zachowają

Cytat:
Napisane przez Gween Pokaż wiadomość
Piękny
I kto by pomyślał, że masz Bordeaux na policzkach, tak delikatnie, ładnie wygląda, a na stronie jak barszcz w proszku, aż ma się ochotę go zalać wrzątkiem
Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Kmee - oklaski za nałożenie różu Bordeaux Ja niestety musiałam przypudrować, ze szkodą dla połysku Ale może, jak poćwiczę, to będzie coraz lepiej
Dziękuję, dziękuję... oj nie było łatwo
Ale ten kolor tak mi się spodobał, że musiałam go zamówić
Fakt, że jest CHOLERNIE MOCNY a kryje mocniej niż cienie do powiek
Nawet zrobiłam nim akcent na załamaniu powieki, żeby cały makijaż miał wspólny mianownik. Lakier na paznokciach mam praktycznie idealnie taki jak ten "barszcz" (Knorra tak? ).
Tak czy siak nie ma mowy o umoczeniu pędzla w nim.. za pierwszym razem zrobiłam sobie taką plamę na policzku, że jak zobaczyłam to w lusterku to ogarnął mnie atak śmiechu
Za drugim razem nasypałam mikroskopijną ilość, no taką milimetrową kupkę i dokładnie roztarłam pędzlem na folijce, delikatnie stemplując dotykałam linii kości, dopiero potem roztarłam.. uf
Zabawa przednia, ale kolor superoooowy

Edytowane przez Kmee
Czas edycji: 2009-03-14 o 16:12
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:36.