Rossmann - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-11, 13:56   #301
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez arien Pokaż wiadomość
Czyżby ten krem nagietkowy zmienił skład? Mam ten krem, identyczny jak na pokazanym zdjęciu, kupiłam go dość niedawno, ale mój nie ma cynku w składzie...
Z cynkiem kupiła ostatnio innym krem z Babydream, ten chroniący przeciwko odparzeniom. Wydaje mi się, że dobrze działa na podrażnioną twarz. Ma konsystencję maści, ciężko go rozsmarować, więc nadaje się na noc ale chyba działa.
Z asortymentu miałam też kapsułki z koenzymem Q10 z Rival de Loop, taką tygodniową kurację. Nie wiem, czy działają przeciwzmarszczkowo, ale fajnie nawilżają
Sa dwa rodzaje czyli

-Babydream natural Calendulacreme
Sklad:Aqua,zinc oxide,ethylexyl stearate,glycine soja oil,glycerin,lanolin,sorb itan oleate,polyglycerol-3 polyricinoleate,olea europaea oil,cera alba,parfum,hydrogenated vegetable oil,calendula officinalis flower extract(CO2),tocopherol,m agnesium sulfate,ascorbyl palmitate,ascorbic acid,sodium hydroxide

I ten jak najbardziej ma cynk w skladzie

Foto


-
Babydream natural Gesichtscreme

Skład: Aqua, Helianthus Annuus Seed Oil, Glyceryl Stearate Citrate, Etylhexyl Stearate, Glycerin, Cetyl Alcohol, Olea Europaea Oil, Cera Alba, Dicaprylyl Carbonate, Parfum, Calendula Officinalis Extract, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Sodium Hydroxide

Foto

Wyglada na to,ze maja identyczne opakowania....


__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 14:01   #302
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez arien Pokaż wiadomość
Czyżby ten krem nagietkowy zmienił skład? Mam ten krem, identyczny jak na pokazanym zdjęciu, kupiłam go dość niedawno, ale mój nie ma cynku w składzie...
Z cynkiem kupiła ostatnio innym krem z Babydream, ten chroniący przeciwko odparzeniom. Wydaje mi się, że dobrze działa na podrażnioną twarz. Ma konsystencję maści, ciężko go rozsmarować, więc nadaje się na noc ale chyba działa.
Z asortymentu miałam też kapsułki z koenzymem Q10 z Rival de Loop, taką tygodniową kurację. Nie wiem, czy działają przeciwzmarszczkowo, ale fajnie nawilżają
Może kupiłaś nie krem nagietkowy tylko nawilżający? Oba maja niestety identyczne opakowania i różnią się tylko nazwą, ten nagietkowy to Calendulacreme, a nawilżający zaczyna się na G (niemieckiego nie znam, więc zapamiętanie tak trudnej nazwy wykracza poza moje możliwości )
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 14:02   #303
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez arien Pokaż wiadomość
Czyżby ten krem nagietkowy zmienił skład? Mam ten krem, identyczny jak na pokazanym zdjęciu, kupiłam go dość niedawno, ale mój nie ma cynku w składzie...
Z cynkiem kupiła ostatnio innym krem z Babydream, ten chroniący przeciwko odparzeniom. Wydaje mi się, że dobrze działa na podrażnioną twarz. Ma konsystencję maści, ciężko go rozsmarować, więc nadaje się na noc ale chyba działa.
Z asortymentu miałam też kapsułki z koenzymem Q10 z Rival de Loop, taką tygodniową kurację. Nie wiem, czy działają przeciwzmarszczkowo, ale fajnie nawilżają
Masz pewnie ten krem:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=27639
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 14:34   #304
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Dla mnie to wybitnie krem na noc-kompletnie sie nie nadaje na dzien
Uzywam go punktowo tzn na wybrane partie skory czy ciala,traktuje go niczym alternatywa Dermaliboura ktory tez swietnie nawilza,koi i goi ale nie bardzo sprawdza sie globalnie


Babydream Wundschutzcreme extrasensitive


Sklad;
Aqua, Zinc Oxide, Ethylhexyl Stearate, Isopropyl Palmitate, Glycerin, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Panthenol, Tocopherol, Glyceryl Caprylate, Zinc Stearate, Magnesium Sulfate.

Zglosze go zaraz do KWC
O to ja mam inny krem . Mój nazywa się:

Babydream extrasensitive Pflegecrme

Skład:
Aqua, Ethylhexyl Stearate, Isopropyl Palmitate, Panthenol, Glycerin, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopherol, Glyceryl Caprylate, Zinc Stearate, Magnesium Sulfate

Załączam zdjęcie, ale słaba jakość
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kremik.jpg (78,5 KB, 44 załadowań)
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 15:26   #305
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Sa dwa rodzaje czyli

-Babydream natural Calendulacreme
Sklad:Aqua,zinc oxide,ethylexyl stearate,glycine soja oil,glycerin,lanolin,sorb itan oleate,polyglycerol-3 polyricinoleate,olea europaea oil,cera alba,parfum,hydrogenated vegetable oil,calendula officinalis flower extract(CO2),tocopherol,m agnesium sulfate,ascorbyl palmitate,ascorbic acid,sodium hydroxide

I ten jak najbardziej ma cynk w skladzie

Foto


-
Babydream natural Gesichtscreme

Skład: Aqua, Helianthus Annuus Seed Oil, Glyceryl Stearate Citrate, Etylhexyl Stearate, Glycerin, Cetyl Alcohol, Olea Europaea Oil, Cera Alba, Dicaprylyl Carbonate, Parfum, Calendula Officinalis Extract, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Sodium Hydroxide

Foto

Wyglada na to,ze maja identyczne opakowania....


no nie.... właśnie wróciłam z Rossmana cała szczęśliwa że kupiłam ten z cynkiem a tu patrzę i okazuje się że kupiłam ten drugi.... a oprócz tego, że on cynku nie ma, to skład ma dobry chociaż ?
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 15:36   #306
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: rossmann

Skład ma dobry, ale już nie ładzi i reguluje tak jak cynkowy Po prostu nawilżacz z dobrym składem
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 15:37   #307
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: rossmann

Cytat:
-Babydream natural Calendulacreme
Sklad:Aqua,zinc oxide,ethylexyl stearate,glycine soja oil,glycerin,lanolin,sorb itan oleate,polyglycerol-3 polyricinoleate,olea europaea oil,cera alba,parfum,hydrogenated vegetable oil,calendula officinalis flower extract(CO2),tocopherol,m agnesium sulfate,ascorbyl palmitate,ascorbic acid,sodium hydroxide
Ja mam ten właśnie.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-11, 15:54   #308
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: rossmann

Dobrze jest znać się choć ciut na podstawowych składnikach kosmetycznych po łacinie - widziałem w Rossmannie właśnie te dwa nagietkowe (z cynkiem i bez), ale patrząc po składzie wiadomo co wybrać - krem z tlenkiem cynku (zinc oxide)
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 15:56   #309
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
no nie.... właśnie wróciłam z Rossmana cała szczęśliwa że kupiłam ten z cynkiem a tu patrzę i okazuje się że kupiłam ten drugi.... a oprócz tego, że on cynku nie ma, to skład ma dobry chociaż ?
Ja go nawet wolę niż tego z cynkiem. Łagodzi zaczerwienienia też całkiem fajnie ( a wiem co mówie, bo intensywnie się kwaszę), a spokojnie można stosować na dzień - nie bieli, tłuści w normie. A skład bardzo ok.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 16:14   #310
arien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 25
Dot.: rossmann

No właśnie, to ja ma ten drugi, bez cynku. Ale nie szkodzi, i tak jest dobry. Z cynkiem mam, jak już pisałam, ten łagodzący podrażnienia z Babydream.

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Dobrze jest znać się choć ciut na podstawowych składnikach kosmetycznych po łacinie - widziałem w Rossmannie właśnie te dwa nagietkowe (z cynkiem i bez), ale patrząc po składzie wiadomo co wybrać - krem z tlenkiem cynku (zinc oxide)
Ja z łaciną na tym poziomie nie mam problemów, tyle że nie wiedziałam, że ten krem ma wersję z cynkiem, i do tego w identycznym opakowaniu
arien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 16:18   #311
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Sa dwa rodzaje czyli

-Babydream natural Calendulacreme
Sklad:Aqua,zinc oxide,ethylexyl stearate,glycine soja oil,glycerin,lanolin,sorb itan oleate,polyglycerol-3 polyricinoleate,olea europaea oil,cera alba,parfum,hydrogenated vegetable oil,calendula officinalis flower extract(CO2),tocopherol,m agnesium sulfate,ascorbyl palmitate,ascorbic acid,sodium hydroxide

I ten jak najbardziej ma cynk w skladzie

Foto


-
Babydream natural Gesichtscreme

Skład: Aqua, Helianthus Annuus Seed Oil, Glyceryl Stearate Citrate, Etylhexyl Stearate, Glycerin, Cetyl Alcohol, Olea Europaea Oil, Cera Alba, Dicaprylyl Carbonate, Parfum, Calendula Officinalis Extract, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Sodium Hydroxide

Foto

Wyglada na to,ze maja identyczne opakowania....


O kurczę, nie wiedziałam, że są dwa, nie zwróciłam uwagi Te identyczne opakowania wprowadzają w błąd.
Ja mam Gesichtscreme i jest całkiem w porządku, ale teraz (skoro już wiem, że są dwa) mam ochotę wypróbować ten z cynkiem
Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-11, 16:51   #312
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
O kurczę, nie wiedziałam, że są dwa, nie zwróciłam uwagi Te identyczne opakowania wprowadzają w błąd.
Ja mam Gesichtscreme i jest całkiem w porządku, ale teraz (skoro już wiem, że są dwa) mam ochotę wypróbować ten z cynkiem

Owszem są dwa i można się rąbnąć. Ja jak kupowałam to wziełam pierwszy z brzegu nie patrząc na skład i dopiero przeglądając KWC coś mi skład nie pasował, bo mój miał cynk, a ten na KWC nie ma To jednak na noc okazał sie rewelacyjny. No a teraz kusi mnie ten bez cynku.
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 17:05   #313
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Ja go nawet wolę niż tego z cynkiem. Łagodzi zaczerwienienia też całkiem fajnie ( a wiem co mówie, bo intensywnie się kwaszę), a spokojnie można stosować na dzień - nie bieli, tłuści w normie. A skład bardzo ok.
uuufffffff... to dobrze, że skład ma okej.
chociaż i tak jestem na siebie zła, że mam ten bez cynku, bo jednak cynk lepiej robi na cerę tłustą/trądzikową.. a ja taką miałam przed kuracją retinoidami wewnętrznymi.. teraz kończę kurację więc wrócę do stosowania jakiś antybakteryjnych kremów itp.. no ale to przy kolejnej wizycie kupię ten z cynkiem \\
i będę miała dwa nagietkowe, jeden truskawkowy (dziś też kupiłam - w gliwickim Rossmannie były tylko 3 na półce!)

a co do filtrów - w gliwickim R ani widu ani słychu jakichkolwiek filtrów! nie znalazłam żadnego, nawet jakiś niefotostabilnych a chciałam ten SPF50..
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 17:25   #314
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
uuufffffff... to dobrze, że skład ma okej.
chociaż i tak jestem na siebie zła, że mam ten bez cynku, bo jednak cynk lepiej robi na cerę tłustą/trądzikową.. a ja taką miałam przed kuracją retinoidami wewnętrznymi.. teraz kończę kurację więc wrócę do stosowania jakiś antybakteryjnych kremów itp.. no ale to przy kolejnej wizycie kupię ten z cynkiem \\
i będę miała dwa nagietkowe, jeden truskawkowy (dziś też kupiłam - w gliwickim Rossmannie były tylko 3 na półce!)

a co do filtrów - w gliwickim R ani widu ani słychu jakichkolwiek filtrów! nie znalazłam żadnego, nawet jakiś niefotostabilnych a chciałam ten SPF50..
Te kremy takie tanie, że można spokojnie mieć kilka
I zobaczysz przydadzą się - na noc idzie u mnie na policzki ten bez cynku, a na brode i czolo z cynkiem
Też nie mogę tych filtrów dorwać, nawet jakby się okazały na twarz za tłuste to na ciało dobrze by było mieć cos w miarę naturalnego.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 17:55   #315
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
O to ja mam inny krem . Mój nazywa się:

Babydream extrasensitive Pflegecrme

Skład:
Aqua, Ethylhexyl Stearate, Isopropyl Palmitate, Panthenol, Glycerin, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopherol, Glyceryl Caprylate, Zinc Stearate, Magnesium Sulfate

Załączam zdjęcie, ale słaba jakość
To sa inne kremy ale ponownie maja idnetyczne opakowania

Monika tutaj pisze o nim
Babydream Extrasensitive Pflegecreme

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...1&postcount=25
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 18:07   #316
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
O to ja mam inny krem . Mój nazywa się:
Babydream extrasensitive Pflegecrme
Mam ten krem, używam tylko na noc, na dzień się raczej nie nadaje, ładnie nawilża i świetnie radzi sobie z podrażnieniem po kwasach, uspokaja skórę.

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
a co do filtrów - w gliwickim R ani widu ani słychu jakichkolwiek filtrów! nie znalazłam żadnego, nawet jakiś niefotostabilnych a chciałam ten SPF50..
Babydream SPF 50 jeszcze dzisiaj koło południa stał na półce
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 18:11   #317
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość
Isana med nie ma SLS i jeszcze balsam do kąpieli babydream mit calendula nie ma.
Możesz napisać czy podać linka, jaki dokładnie żel masz na myśle? Bo jak ja patrzyłam, to zdawało mi się, że wszytskiue miały sls.. :/

Dawno na Forum nie zaglądałam, a tu wątek tak ciekawie się rozwinął i dużo nowych rzeczy się dzięki Wam dowiedziałam

Kupiłam mamie krem firmy Ava, o której wcześniej pisałałam na dzień. Mama, jako posiadaczka cery mieszanej, ale już przed 50 jest zniego bardzo zadowolona! Zauważyłam, żę krem zostawia u niej delikatną wartwę, ale nie świeci się bardzo. Kremu używa dopiero od około tygodnia, ale się z nim normalnie nie rozstaje..ostatnio sama chciałam go wypróbować na noc, ale mama zabrała go ze sobą do pracy
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 18:33   #318
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
Możesz napisać czy podać linka, jaki dokładnie żel masz na myśle? Bo jak ja patrzyłam, to zdawało mi się, że wszytskiue miały sls.. :/

Dawno na Forum nie zaglądałam, a tu wątek tak ciekawie się rozwinął i dużo nowych rzeczy się dzięki Wam dowiedziałam

Kupiłam mamie krem firmy Ava, o której wcześniej pisałałam na dzień. Mama, jako posiadaczka cery mieszanej, ale już przed 50 jest zniego bardzo zadowolona! Zauważyłam, żę krem zostawia u niej delikatną wartwę, ale nie świeci się bardzo. Kremu używa dopiero od około tygodnia, ale się z nim normalnie nie rozstaje..ostatnio sama chciałam go wypróbować na noc, ale mama zabrała go ze sobą do pracy

Właśnie sprawdziłam i Isana Med żel pod prysznic ma SLS, człowiek bredzi przy chorobie . Przepraszam za wprowadzenie w błąd.
Natomiast z babydream mam Waschbalsam mit calendula i on nie ma SLS.

Wątek nam sie rozrósł
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 19:16   #319
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: rossmann

Ja mam już oba kremy - z cynkiem i bez. Ale na początku też nie wiedziałam, że się różnią składem i napisem. Nie zwróciłabym na to uwagi, gdyby nie Wizaż.
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-11, 19:48   #320
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: rossmann

Ja też kupiłam krem nagietkowy ten bez cynku jak tylko pojawił się w ofercie. Używałam go głównie do rąk. Potem kupiłam drugie opakowanie i dopiero w domu zobaczyłam, że to nie ten sam, więc kupiłam kolejny tym razem ten, którego szukałam.
Kremu z cynkiem używam do twarzy czy po depilacji, a tego bez cynku do rąk i stóp, bo jest dość tłusty i treściwy, ale do twarzy też się zdarzało użyć.
Kremy kosztują niedużo, szczególnie w promocji, więc spokojnie można mieć oba i do tego jeszcze kilka innych kosmetyków babydream bez nadwyrężania portfela
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 20:45   #321
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość

Babydream SPF 50 jeszcze dzisiaj koło południa stał na półce
o żesz, ale pewnie w tym na Zwycięstwa? ja byłam w Arenie i nie było
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 21:21   #322
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
o żesz, ale pewnie w tym na Zwycięstwa? ja byłam w Arenie i nie było
na Zwycięstwa....
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 23:07   #323
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Wink Dot.: rossmann

Uhh Dziewczyny, mam wreszcie chwilę na odsapnięcie po przygotowaniach świątecznych i odpisanie
Dziś także miałam okazję zajrzeć do R, kupiłam zachwalaną pomadkę Alterra i Isanę Żel z aloesem. Miałam okazję testować już te kosmetyki- pomadkę zaraz po wyjściu ze sklepu :P a żel przed chwilą- jestem baaaaaaardzo zadowolona
Z żelu zwłaszcza- jak dla mnie jakość co najmniej Gillette!
Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Witaj blau Widzę, że się wkręciłaś

Pianka wydajna! Ja jej sobie nie żałowałam, a starczyła na dość długo. Trudno mi określić. W każdym razie miałam 3 albo 4 opakowania i wiem, że kiedyś jeszcze do niej wrócę
A masz może porównanie z żelem Ziaji Calma HCL? Ciekawi mnie czy dobrze zmywa makijaż i czy jest tak samo wydajna?
Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość
Witamy, blau
Bardzo ładne zakupy.
Tez dzisiaj sterczałam nad tą pianką. Dawno już nie miałam żadnej maseczki, najwyższy czas to zmienić
Daj proszę znać jak już przetestujesz ten krem extrasensitive.
Dziś testowałam krem, rano i przed chwilą. Krem jest nawilżający, delikatnie bieli, ale po chwili wchłania się całkowicie. Pozostawia film na skórze, rano miałam rozjaśnioną cerę, bez podrażnień. Konsystencja nie jest wyjątkowo tępa, raczej średnia. Hmm co jeszcze...krem jest wydajny, bo odrobina starcza na cala twarz.
Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
witam
przeglądam właśnie wątek a tu tyyyyyle ciekawych rzeczy! wiedziałam że Rossmann ma fajne produkty, ale nie że aż tyle!

robię sobie listę do kupienia i mam:
- krem truskawkowy Lilliputz
- filtr babydream SPF50
- szampon babydream rumianek + pantenol
- żel do higieny intymnej (orientujecie się,czy on ma lepszy skład niż emulsja Lactacyd?)

I jeszcze mam pytanie:
co to za filtr z Lirene o którym rozprawiacie na równi z filtrem Babydream?
i co to za krem nagietkowy z cynkiem?


w którym Rossmannie widziałaś krem truskawkowy i filtr?
Lirene 50, w żółtym opakowaniu, kosztuje w granicach 22-25 zł. Zastanawiam się teraz nad tym filtrem z Babydream, czy jest takk samo dobry i czy mnie nie zapcha. No i czy pod makijaż się nada
Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Mam ten krem jest naprawde niezly ale jedynie na noc bo bieli niesamowicie i jest toporny jezeli chodzi o rozsmarowanie -warto sie pomeczyc i ma bardzo podobne dzialanie jak Dermalibour A-dermy.Swietnie lagodzi i koi,nawet niezle spisuje sie pod katem nawilzenia skory choc lepszy jest do uzywania punktowego.
Warto go zglosic do KWC-jakos zapomnialam o tym
Czytałam rano Twoją wypowiedź, Hexxano i zastanawiało mnie, która masz wersję tego extrasensitive, czy Pflege(...) czy Windschutz?
Ja mam wersję pflege czyli pielęgnującą, która również zostawia błyszczenie, ale nie jest strasznie tępa i myślę, że na dzień nie byłaby zła, np. dla suchej skóry, ja mam cere mieszaną, więc dla mnie tylko na noc się nadaje.
Sprawdziłam skład i cynk mam gdzieś w tyle, a w Windschutz pewnie jest gdzieś z przodu, jesli proponujesz stosowanie punktowo?
Cytat:
To sa inne kremy ale ponownie maja idnetyczne opakowania

Monika tutaj pisze o nim
Babydream Extrasensitive Pflegecreme

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...1&postco unt=25
A teraz przeczytałam to^^ i już wszystko rozumiem Dwa rózne kremy w podobnych opakowaniach

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie za opinię . Ja jakoś strasznie się błyszczę po nim i to mi przeszkadza . Ale poza tym wydaje się ok, ale w moim przypadku tylko na noc. A o co chodzi z używaniem punktowym? Bo to krem nawilżający
Czyli posiadasz tak jak ja Pflege, który jest raczej nawilżający niż ochronny- nie jest bardzo gęsty, choć pozostawia lekki film i połyskuje na buzi
_--_--_
A i chciałam jeszcze napisać o fajnym zastosowaniu oliwki BD. Mianowicie jak co sobotę zrobiłam sobie peeling cukrowy, dziś dodałam do cukru trochę żelu BD i dolałam odrobinę oliwki. Super peeling! Skora jest bardzo nawilzona i gładka jak u niemowlaka
Zaletą tej oliwki jest jeszcze opakowanie, a zwłaszcza ta blokada gumowa, dzięki niej oliwka się nie wylewa, choć jednocześnie minusem jest że nie można jej nabierać odrobinę, np. kroplę, tak jak w Hippie, ale wiadomo, nigdy się nie dogodzi

BTW: Wszystkiego naj naj naj, słodkich zajączków i smacznych jajeczek wielkanocnych
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 00:26   #324
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez blau Pokaż wiadomość
t

Czytałam rano Twoją wypowiedź, Hexxano i zastanawiało mnie, która masz wersję tego extrasensitive, czy Pflege(...) czy Windschutz?
Ja mam wersję pflege czyli pielęgnującą, która również zostawia błyszczenie, ale nie jest strasznie tępa i myślę, że na dzień nie byłaby zła, np. dla suchej skóry, ja mam cere mieszaną, więc dla mnie tylko na noc się nadaje.
Sprawdziłam skład i cynk mam gdzieś w tyle, a w Windschutz pewnie jest gdzieś z przodu, jesli proponujesz stosowanie punktowo?


A teraz przeczytałam to^^ i już wszystko rozumiem Dwa rózne kremy w podobnych opakowaniach

Hihii tyle zamieszania glownie przez fakt,ze opakowania sa identyczne

Dopisze sobie do listy Babydream Extrasensitive Pflegecreme i bede miala porownanie
tymbardziej,ze nie jest to jakis kosmiczny koszt a wg mnie warto
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 11:15   #325
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: rossmann

drugi wątek o rossmannie, szok
drugi szok: jak to wycofują truskawkowy krem?! czym różni się ten nowy, księżniczkowy od truskawkowego? wczytując się w wątek wywnioskowałam, że zmienia się cena/pojemność, konsystencja i zapach(na jaki?)... czy któraś z Wizażanek, która ma dostęp do tych nowości mogłaby co nieco jeszcze powiedzieć o kremie? bo w Polsce chyba jeszcze nie nadeszły te mroczne czasy

i dzień dobry wszystkim, na nowym (dla mnie) wątku
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 11:44   #326
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
Możesz napisać czy podać linka, jaki dokładnie żel masz na myśle? Bo jak ja patrzyłam, to zdawało mi się, że wszytskiue miały sls.. :/
Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość
Właśnie sprawdziłam i Isana Med żel pod prysznic ma SLS, człowiek bredzi przy chorobie . Przepraszam za wprowadzenie w błąd.
Natomiast z babydream mam Waschbalsam mit calendula i on nie ma SLS.
Olejek pod prysznic Isany Med nie ma SLS. Używam go od niedawna i naprawdę świetnie się spisuje Przypomina mi trochę olejek myjący z BU (tylko lepiej się pieni)

Edytowane przez Modraszka
Czas edycji: 2009-04-12 o 11:50
Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 13:34   #327
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość
Mowisz, że ta pianka taka dobra? Konczy mi się żel Ziaja PRO i zaczynam szukać czegos nowego, a pianki jeszcze nigdy nie miałam.
pianke mialam pare razy do momentu kiedy nagle u mnie w sklepie zniknela i natknelam sie na mój KWC - pianke do mycia Pharmaceris, niestety kosztuje 5 razy tyle ale warto
Ta rossmanowska ma swietne opinie w KWC no i prosciutki sklad, dla mnie bardzo ok, jest wydajna, fajnie zmywa makijaz no i ta cena

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
witam
I jeszcze mam pytanie:
co to za filtr z Lirene o którym rozprawiacie na równi z filtrem Babydream?
i co to za krem nagietkowy z cynkiem?
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=25001
niedrogi, dobry, fotostabilny filtr, dziewczyny sobie bardzo chwala, dla mojej suchej skóry troche za mało nawilża, wiec jak skoncze to lece testowac ten nowy rossmanowski.
Chyba przyspiesze wizyte w rossmanie bo tez chce zrobic zapasy liliputza, choc ten spray kupie, skoro kremu juz nie bedzie
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 15:22   #328
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: rossmann

Filtr lirene widziałam kilka dni temu w aptece w sieci za 19 zł, czyli w dobrej cenie.
W drogeriach narazie trudno go dostać, ale za miesiąc, dwa już powinien być.
Ja mam zachomikowany pod koniec wakacji i dopiero niedawno otworzyłam kolejną tubkę, ale poprzednią używałam na zmianę z vichy i lirene dla dzieci.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 15:28   #329
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Blau, ktsw, pięknie dziękuję za odpowiedzi
Czyli piankę dopisuję do listy

Maqua, witaj
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 20:24   #330
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Wink Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
drugi wątek o rossmannie, szok
drugi szok: jak to wycofują truskawkowy krem?! czym różni się ten nowy, księżniczkowy od truskawkowego? wczytując się w wątek wywnioskowałam, że zmienia się cena/pojemność, konsystencja i zapach(na jaki?)... czy któraś z Wizażanek, która ma dostęp do tych nowości mogłaby co nieco jeszcze powiedzieć o kremie? bo w Polsce chyba jeszcze nie nadeszły te mroczne czasy

i dzień dobry wszystkim, na nowym (dla mnie) wątku
Księżniczniczkowy przede wszystkim nie pachnie tak intensywnie i mam wrażenie, że ma lżejszą konsystencję.
Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Hihii tyle zamieszania glownie przez fakt,ze opakowania sa identyczne

Dopisze sobie do listy Babydream Extrasensitive Pflegecreme i bede miala porownanie
tymbardziej,ze nie jest to jakis kosmiczny koszt a wg mnie warto
I tak kupie ten Windschutz, bo jego gęstość będzie idealna na punktowe krostki
Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość
Blau, ktsw, pięknie dziękuję za odpowiedzi
Czyli piankę dopisuję do listy

Maqua, witaj
Nie ma za co

A i chciałam jeszcze dodać, że te chusteczki białe extrasensitive są jakieś za suche dla mnie, macie może porównanie z innymi z BD? Np. niebieskimi? Mam wrażenie, że są słabo nawilżone i jakby źle ścierały make-up chociaż wacik z tonikiem jest prawie całkiem czysty, dziwne wrazenie sprawiają te chustki, nie wiem co o nich myśleć
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:05.