Brak mi słów... - przeczytajcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-12, 21:39   #1
buziak1
Raczkowanie
 
Avatar buziak1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 373

Brak mi słów... - przeczytajcie


Dziewczyny wyjdziecie z siebie po przeczytaniu tego...

http://www.dziennik.pl/kobieta/uroda...et_wlasny.html

Normalnie brak mi słów...
buziak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 21:46   #2
wilczus
Raczkowanie
 
Avatar wilczus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 334
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

tak to jest jak się w temacie wypowiadają osoby ,które kierują się stereotypami nie mając pojęcia o rzeczywistych faktach ...

jeszcze długo będzie trzeba walczyć z ciemnotą
wilczus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 21:48   #3
potty
Wtajemniczenie
 
Avatar potty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Swindon, Wiltshire
Wiadomości: 2 389
GG do potty
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

dlaczego???
bardzo fajny artykul
wiele razy mam takie same mysli gdy patrze na lachona od Gobanny
nie wydaje mi sie zeby bylo w nim cos niedorzecznego
__________________
8.08.2010 - 2+1


Dziecko poniżej pięciu lat to istota całkowicie szalona.
potty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 21:50   #4
wilczus
Raczkowanie
 
Avatar wilczus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 334
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

wiesz , ale pazurki przedłużane wcale nie muszą wyglądać sztucznie , a tu jest to przedstawione jakoby każda stylizacja żel/akryl= Jolka R.
wilczus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 22:03   #5
PinUp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

faktycznie, brak slow ;]



no nie wiem co mogla bym napisac hah
najbardziej rozbawil mnie fragment o obcislych dzinsach szerokiej szyjce itp
PinUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 22:06   #6
Dizzzy87
Raczkowanie
 
Avatar Dizzzy87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 200
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

Wrr aż się zdenerwowałam jak przeczytałam ten tekst.... Wyszło na to że kobiety które mają przedłużane pazurki są brudasami i mają całą armie grzybów i bakterii pod paznokciami, do tego noszą same podróbki drogich marek żeby być cool, no i oczywiście steryd ze złotym łańcuchem pod pachą... ;/ Myśłe że osoba która to napisała jest ograniczona umysłowo i ma jakieś kompleksy:P
Dizzzy87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 22:25   #7
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

Kompleksy to ma napewno, pojęcia o higienie żadnego, a artykuł opisywał kogoś w stylu Jolanty R. i tyle...
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-12, 22:27   #8
Nivelle
Raczkowanie
 
Avatar Nivelle
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 76
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

Cóż, przecież jest dopisek:


Cytat:
P.S. Oczywiście jest cała rzesza kobiet, które noszą tipsy z klasą - nie one są adresatkami tego zjadliwego tekstu nieinspirowanego konkretnym przypadkiem, a jedynie nalotem złych myśli, do czego prawa nie damy sobie odmówić. Wszystkie urażone panie serdecznie przepraszamy!
Mnie czasem też chce się śmiac na widok typowej laluni z 3 centymetrowymi tipsami oblepionymi cyrkonami, która wybiega z solarium w białych kozaczkach Generalnie każdy ma prawo do wyboru swojego stylu, ale przydałoby się jednak zachować jakiś umiar i klasę. Tipsy same w sobie złe nie są
__________________
The world is in a crazy, hazy hue.
***

Maxmodels
Photoblog
Deviantart
Nivelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 22:30   #9
bailey1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 66
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

Taaaa, próbowali się wybronić tym podsumowaniem ale i tak dno. Wilczus, ja już takich tekstów nie komentuję. Niech piszą i zazdroszczą.
bailey1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 02:06   #10
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

Przeczytałam... skomentowalam i nie potrzebnie sie wkur..... Ludzie rządzą się stereotypem Jolanty R. akrylowo-zelowo-blyszczykowego pustaka... Nikt nie rozumie, że normalne kobiety też pozwalają sobie na estrawagancje... Ja lubie długie, a mieszkam sama... Pracuje na kompie, pisze smsy, jezdze w rajdach autem i nie mam brudu pod paznokciami no chyba, że grzebie pod maską...Do tego ten komentarz dot. szpilek... no i oczywiscie makijaż, którego nie chce mi sie stosować mimo, że noszę dlugie różowe szpice 1% kobiet to lachony od Gobbany:P a tipsy jak dla mnie z mody nie wychodza, bo ciaagle mam wiecej klientek...i to w roznym wieku :P
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 07:47   #11
Quicksand
Raczkowanie
 
Avatar Quicksand
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: okolice W-awy
Wiadomości: 121
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

A mnie śmieszą Wasze komentarze i oburzenie Na pierwszy rzut oka widać, że artykuł jest nie tyle o tipsach, co o tipsiarach. Jest utrzymany w ironicznym i sarkastycznym tonie, a dopisek mówi sam za siebie.

Weźcie sobie na wstrzymanie. Po co się denerwować? Skoro nie ma powodu... Wg mnie ten artykuł napisał ktoś mądry, kto widzi co się dzieje na około.

Poczucia humoru za grosz

P.S. Oj, ale mi się oberwie
Quicksand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-13, 08:04   #12
buziak1
Raczkowanie
 
Avatar buziak1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 373
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

Cytat:
Napisane przez Quicksand Pokaż wiadomość
A mnie śmieszą Wasze komentarze i oburzenie Na pierwszy rzut oka widać, że artykuł jest nie tyle o tipsach, co o tipsiarach. Jest utrzymany w ironicznym i sarkastycznym tonie, a dopisek mówi sam za siebie.

Weźcie sobie na wstrzymanie. Po co się denerwować? Skoro nie ma powodu... Wg mnie ten artykuł napisał ktoś mądry, kto widzi co się dzieje na około.

Poczucia humoru za grosz

P.S. Oj, ale mi się oberwie
ależ nic Ci się nie oberwie ja się zdenerwowałam tym artukułem, i to bardzo, gdyż tipsiarą bywa nazywana także stylistka paznokci, która owe "tipsy" wykonuje...
ale wróćmy do sedna, na moim przykładzie - moja potencjalna klientka była umówiona na poniedziałek w przyszłym tygodniu. czyta dziennik internetowy namiętnie - to od niej mam linka do tego artykułu.
otóż napisała mi wczoraj wiadomość, że ona nie chce być uważana za taką, jaką tam opisują (patrz link) i że "ona jednak nie przyjdzie na paznokcie, aha, i jej koleżanka umówiona na tego a tego także się nie zjawi... no rozumie pani, ja muszę dbać o reputację!"

i co? brak mi słów... babki przeczytają taki artukuł, co z tego, że na dole jest sprostowanie i już "wiedzą", że tipsy są niemodne, fe i w ogóle a my na tym stracimy...

wiem, że coraz więcej babek chce ładnie wyglądać - nawet te dużo starsze od nas ale większość sie zniechęci opinią jaka panuje na ten temat...
buziak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 08:29   #13
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

Hie hie dziewczyny ale czemu Wy się tak tym denerwujecie? W społeczeństwie stereotyp właśnie tak wygląda i nic się z tym nie poradzi. Zawsze będą zwolennicy i przeciwnicy przedłużania paznokci a ten artykuł pokazuje nam co pseudostylistki potrafiły zdziałać , że ludzie myśląc "tips" - myślą grzyb, brud i syf. To tylko ich zasługa i to im trzeba "dziękować".
Artykuł sam w sobie całkiem zabawny.
__________________

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2009-08-13 o 08:44
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 08:50   #14
dioneja
Rozeznanie
 
Avatar dioneja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 909
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

Mi sie ten atykuł podoba . Bo jak słyszę tipsiara to własnie początkowo mam właśnie taki obraz dziewczyny jak przedstawiony w tym artykule - czyli taka Jola R. Zdaję sobie sprawę, że nie wszystkie dziewczyny z tipsami tak wyglądają ale jak widzę u kogoś tipsy to nie wzbudza u mnie to szacunku. Jak dla mnie to jest sztuczne wzmacnianie paznokcia i lenistwo ze strony posiadacza w kierunku zadbanych NATURALNYCH paznocki. Rozumiem jeszcze takie paznokcie na jakaś okazję np. ślub/studniówka itp. ale zupełnie nie trawie takich paznokci w codziennym stosowaniu . I dziewczymy trochę samokrytyki - nie wszystkim takie szpony mogą się podobać, niektórych wręcz śmieszyć i nie ma się czym bulwersować. Tak samo mi się mogą podobać tylko naturalne paznokcie ale to nie jest powód żeby się stresowac, że wy macie odmienne zdanie i inne upodobania.
__________________

dioneja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 10:35   #15
Quicksand
Raczkowanie
 
Avatar Quicksand
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: okolice W-awy
Wiadomości: 121
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

Cytat:
Napisane przez buziak1 Pokaż wiadomość
tipsiarą bywa nazywana także stylistka paznokci, która owe "tipsy" wykonuje...
Mój chłopak mnie tak nazywa więc mnie to nie rusza :P Niech gadają, co chcą.

Cytat:
Napisane przez buziak1 Pokaż wiadomość
i co? brak mi słów... babki przeczytają taki artukuł, co z tego, że na dole jest sprostowanie i już "wiedzą", że tipsy są niemodne, fe i w ogóle a my na tym stracimy...
Mądra Pani, by się tak nie zachowała. Mam klientkę, która pierwszy raz w życiu robiła tipsy i była na stawiona na Jolę R. Kiedy zobaczyła ostateczny efekt, stwierdziła, że gdyby zobaczyła na ulicy kobietę z takimi paznokciami nie pomyślałaby, że ona ma tipsy! I dzięki naszej dobrej pracy i takim klientkom zyskujemy kolejne, często lojalne klientki. A takimi, które pod wpływem byle opinii zmieniają zdanie jak chorągiewka na wietrze nie ma się co przejmować. Nie ta, to inna

Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
Zdaję sobie sprawę, że nie wszystkie dziewczyny z tipsami tak wyglądają ale jak widzę u kogoś tipsy to nie wzbudza u mnie to szacunku.
Prawdę mówiąc, ja nie mam szacunku do ludzi, którzy głoszą podobne bzdury :P Twoja wypowiedź świadczy o płytkości... Sorry...

Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to jest sztuczne wzmacnianie paznokcia i lenistwo ze strony posiadacza w kierunku zadbanych NATURALNYCH paznocki.
To mnie rozbawiło bardziej niż artykuł Masz bardzo zawężony światopogląd. To, że ktoś nosi tipsy nie znaczy, że jest leniem. Bywają osoby nie maja,ce paznokci, bądź mające je tak opłakanym stanie, że nie da się z nimi nic zrobić (np z powodu choroby). Tak, wiem, zaraz napiszesz, że do takich osób nic nie masz, ale mijając na ulicy taką osobę noszącą tipsy nie zatrzymujesz jej i nie pytasz, dlaczego to robi, tylko z góry osądzasz.

Nie bronię tu osób noszących tipsy, ani stylistek, które je robią. Sama często widząc ładną zdrową płytkę odradzam przedłużanie, a zajmuję się wzmacnianiem itp.

Gdybyś spojrzała w tej chwili na moje paznokcie, powiedziałabyś, że mam piękne naturalne paznokcie (jak każdy, kto je widzi), a prawda jest taka, że naturalne nie są :P Są po prostu dobrze zrobione

Tipsy tipsom nie równe. Amen
Quicksand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 10:49   #16
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

wg mnie artykuł krzywdzący wiele osób. Faktycznie wiele dziewczyn wygląda jak opisywana bohaterka, natomiast dziwi mnie dlaczego akurat tipsy są zwieńczeniem jej złego stylu?? a nie np. tlenione włosy, czy nadmierny makijaż?

grzyb i bakterie? nie.... to musiał pisać naprawdę ktoś głupi, mający wiedzę zerową nt. tipsów czy w ogóle paznokci...

trochę rozbawiła a zarazem poirytowała mnie wypowiedź użytkowniczki dioneja ,
która to nie ma szacunku dla osób z tipsami...
założę się, że nie potrafi odróżnić naturalnych, długich paznokci od sztucznych paznokci

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Quicksand Pokaż wiadomość

Tipsy tipsom nie równe. Amen
święta prawda
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 10:57   #17
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

Cytat:
Napisane przez buziak1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wyjdziecie z siebie po przeczytaniu tego...

http://www.dziennik.pl/kobieta/uroda...et_wlasny.html

Normalnie brak mi słów...

ehhh.. no wiesz konstytuacja daje nam prawo do wyrazania wlasnego zdania. faktem jest, ze niektore tipsy wzbudzaja we mnie odrazę. Dodam, ze sama nosila tipsy przez kilka dobrych lat. Owszem ciagle mnie zaskakuja kolezanki, ktore majac malutkie, swiezo urodzone dzieci maja tez tipsy!!! No ale jak nie zrobily maluchowi krzywdy to niech maja te tipsy ;-)

Zdarzalo mi sie czasem klac na burud za pazurami, na pisanie smsow czy wykonywanie innych prac domowych recami wyposarzonymi w takie pazury. Ale jednak w zyciu nie napisalabym takiego artykułu tak obraziliwe i załosnie.

Bo wkoncu wszyscy wiedza, ze: de gustibus non est disputandum...
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 11:27   #18
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

Bo jednak różnica jest delikatnie rzecz ujmując spora
Konkurs: Znajdź różnicę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SS858503a.jpg (42,2 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20581_1198192054055_n.jpg (14,4 KB, 97 załadowań)
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 11:33   #19
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

byliczko ładne te pierwsze
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-13, 11:45   #20
Quicksand
Raczkowanie
 
Avatar Quicksand
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: okolice W-awy
Wiadomości: 121
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

Cytat:
Napisane przez Wisnia Pokaż wiadomość
byliczko ładne te pierwsze
I mimo, że 90% społeczeństwa orzeknie, iż są sztuczne, to zdecydowana większość (poza tymi, co to nie mają szacunku dla osób noszących tipsy ) nie powie, że kojarzą im się z tlenioną solarą i różową mini I w tym tkwi cały sekret
Quicksand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 11:55   #21
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

Ha ha no to ja powinnam paść z obrazy!!!
Mam długie swoje naturalki, teraz co prawda zażelowane z racji pracy stylistki bo jak komuś piłuję to zawsze sobie zawalę pilnikiem i już dawno by się połamały a są spore bo 3,5 cm razem z długością płytki. I odkąd pamiętam każdy kto je widział od czasów gimnazjum, bo wtedy zaczęłam zapuszczanie i tak mi już zostało pytał TY MASZ TIPSY?!
Ludzie ze swoją niewiedzą są naprawdę żałośni, a co do życia codziennego jakoś nie mam problemów i są czystsze niż niejedne krótkie paznokcie. Jedyne czego mnie nauczyły przez tyle lat to delikatności, musiałam żeby ich nie połamać.
Dodatkowo jestem tlenioną białą blondynką, całe życie chodzę w szpilkach co najmniej 10cm i obcisłych ubraniach bo jestem szczupła to co, mam się ubierać w worek? zawsze się ostro malowałam i jest mi z tym dobrze. Innej siebie sobie nie wyobrażam ani ja ani moi znajomi
Każdy ma prawo do swojego stylu, a tacy pismacy co mają kompleksy jeszcze nie raz coś takiego napiszą. To samo co roku o opalaniu czy solarium- tyle przeciwwskazań a jednak wystarczy pojechać nad wodę i widać jaki procent społeczeństwa ma to w d....
Także myślę kochane że nic nie stanowi zagrożenia dla naszego zawodu, bo zawsze znajdą się eleganckie panie które dbają o swój image i kochające nasze stylizacje a nie plastiki z kiosku. Ja mam nieodparcie wrażenie że artykuł był o takich własnoręcznie przyklejanych i nawet nieopiłowanych...
Także możemy tylko czytać i śmiać się z ciemnogrodu który jeszcze gdzie niegdzie panuje
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 11:58   #22
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

Dziewczyny, a kto przeczytałaby artykuł o kobietach, które noszą elegancko wystylizowane pazurki Lepiej napisać o tzw. "marginesie", czyli o niewielkiej grupie dziewczyn, które upodabniają się do Joli R. - takie artykuły przyciągają ludzi, zachęcają do ponownego zakupu gazety. Obecnie nie wystarczy podać jakąś wiadomość w gazecie czy w tv, teraz media mają za zadanie szokować, bo to przyciąga czytelników, bo to równa się większy nakład i pieniądze.

Pomijając tą kwestię uważam, że takie artykuły, niezależnie od tego, co miały na celu, są bardzo krzywdzące nie tylko dla stylistek, które dobrze wykonują swoją pracę, ale ośmieszają również klientki. Osobie, która przeczyta powyższy artykuł, bądź zostanie "życzliwie" poinformowana przez np. koleżankę, która tipsów nie nosi - może się zrobić nieswojo.

Takie tendencyjne artykuły powodują u mnie niesmak. Nie należy brać ich na serio, choć zapewne 95 % osób, szczególnie starszych bądź takich, które uważają się za nieomylne, będzie chodziło i powtarzało wcześniej wyczytane banialuki A tego to ja najbardziej nie lubię !!!
__________________
Agnieszka

Edytowane przez RoksiSK
Czas edycji: 2009-08-13 o 11:59
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 12:03   #23
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Bo jednak różnica jest delikatnie rzecz ujmując spora
Konkurs: Znajdź różnicę
Najlepiej skierowac konkurs do właściciela artykułu może rozwikłałby zagadkę
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 12:09   #24
ariewawa
Przyczajenie
 
Avatar ariewawa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 29
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

Cytat:
Napisane przez Quicksand Pokaż wiadomość
To mnie rozbawiło bardziej niż artykuł Masz bardzo zawężony światopogląd. To, że ktoś nosi tipsy nie znaczy, że jest leniem. Bywają osoby nie maja,ce paznokci, bądź mające je tak opłakanym stanie, że nie da się z nimi nic zrobić (np z powodu choroby). Tak, wiem, zaraz napiszesz, że do takich osób nic nie masz, ale mijając na ulicy taką osobę noszącą tipsy nie zatrzymujesz jej i nie pytasz, dlaczego to robi, tylko z góry osądzasz.

Nie bronię tu osób noszących tipsy, ani stylistek, które je robią. Sama często widząc ładną zdrową płytkę odradzam przedłużanie, a zajmuję się wzmacnianiem itp.

Gdybyś spojrzała w tej chwili na moje paznokcie, powiedziałabyś, że mam piękne naturalne paznokcie (jak każdy, kto je widzi), a prawda jest taka, że naturalne nie są :P Są po prostu dobrze zrobione

Tipsy tipsom nie równe. Amen
Dokładnie zgadzam się.Moja mama ma piękną płytkę i długie paznokcie ,że każdy myśli ,że to są dobrze zrobione tipsy ,dopiero jak zobaczy z bliska wierzy ,że to naturalne.I tak pewnego dnia przywaliła sobie w jeden paznokieć drzwiami :/.Każdemu było by szkoda całość opiłować dlatego ,ten jeden pielęgnowałą aż odrośnie ,a jak już był taki lekko wystający za opuszek poszła do stylistki i poprosiła by jej ten jeden jej zrobiła żelowy.Raz to ,że żeby zobaczyć różnice między tym jednym ,a resztą trzeba było się przyjżeć ,a dwa ,że teraz znów ma swoje naturalna paznokcie ,a na tym uszkodzonym nawet nie widać ,że coś było nie tak.
ariewawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 14:11   #25
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

Van usiłowałam znaleźć autora tych bzdur, ale jak to bywa w większości tego typu "gazetek" autor albo się nie podpisuje albo podpisuje się inicjałami i to fikcyjnymi...
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 16:09   #26
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Van usiłowałam znaleźć autora tych bzdur, ale jak to bywa w większości tego typu "gazetek" autor albo się nie podpisuje albo podpisuje się inicjałami i to fikcyjnymi...
To mnie wcale nie dziwi - ja też tą taką szmirą nie podpisałabym się z imienia i nazwiska
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 16:38   #27
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Van usiłowałam znaleźć autora tych bzdur, ale jak to bywa w większości tego typu "gazetek" autor albo się nie podpisuje albo podpisuje się inicjałami i to fikcyjnymi...
I wszystko na temat osobnika...
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 20:46   #28
k4t3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 298
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

A mnie to się wcale nic nie wygina jak piszę esemesy! Nawet jak mam 'poltoracentymetrowe biale konce'. O!
k4t3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 09:33   #29
dioneja
Rozeznanie
 
Avatar dioneja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 909
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

Cytat:
Napisane przez Quicksand Pokaż wiadomość

Prawdę mówiąc, ja nie mam szacunku do ludzi, którzy głoszą podobne bzdury :P Twoja wypowiedź świadczy o płytkości... Sorry...
Proszę o czytanie ze zrozumieniem - tipsy nie wzbudzają u mnie szacunku co nie znaczy, że po poznaniu tej osoby nie będę dażyła jej szacunkiem. A tutaj twoja wypowiedź świadczy o płytkości bo nie umiesz się pogodzić z tym, że ktoś ma inne zdanie niż na temat tipsów i od razu musisz mnie obrażać.

Cytat:
Napisane przez Quicksand Pokaż wiadomość
To mnie rozbawiło bardziej niż artykuł Masz bardzo zawężony światopogląd. To, że ktoś nosi tipsy nie znaczy, że jest leniem. Bywają osoby nie maja,ce paznokci, bądź mające je tak opłakanym stanie, że nie da się z nimi nic zrobić (np z powodu choroby). Tak, wiem, zaraz napiszesz, że do takich osób nic nie masz, ale mijając na ulicy taką osobę noszącą tipsy nie zatrzymujesz jej i nie pytasz, dlaczego to robi, tylko z góry osądzasz.
I jeszcze raz obrażasz mnie twierdząc, że mam zawężony światopogląd. Bardziej miałam na myśli takie Jole R., i osoby które po prostu nie mogą obejść się bez tipsów. W tym momencie to ty wszystkich wrzucasz do jednego wora. Ja jestem na NIE na tipsy gdy ktoś zamiast trochę się postarać o własne naturalne paznokcie jeśli może nakłada tipsy a nie gdy ktoś z różnych względów np. choroba nakłada tipsy. Znów czytanie ze zrozumieniem się kłania



Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość

trochę rozbawiła a zarazem poirytowała mnie wypowiedź użytkowniczki dioneja ,
która to nie ma szacunku dla osób z tipsami...
założę się, że nie potrafi odróżnić naturalnych, długich paznokci od sztucznych paznokci
Zdziwiłabyś się, że umiem. I nie warto się irytować - tylko tracisz zdrowie a na pewno znajdzie się jeszcze wielu ludzi którzy będa mieć odmienne zdanie niż twoje. Pozdrawiam


I radziłabym się zastanowić najpierw zanim kogoś zaczniecie obrażać za jego własne zdanie tak jak Quicksand. Pogódźcie się z tym że nie wszystkim się podobają tipsy ale to nie znaczy wcale o płytkim światopoglądzie...
__________________


Edytowane przez dioneja
Czas edycji: 2009-08-14 o 09:38
dioneja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 09:51   #30
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

Tekst artykułu jest pisany z przymrużeniem oka i jest on nie on samych "tipsach", a o pewnym trendzie, który od lat króluje na Polskich dyskotekach

Mozna miec przedłuzone paznokcie i wyglądac elegancko- większośc moich klientek to nie dyskotekowe dziewuszki, a panie na powaznych stanowiskach- wysoko postawione urzedniczki, panie prezes, właścicielki firm, terapeutki.... Z tym, że u takich pań nie mówimy ravczej o szpicach do 6,tylko o frenchu do połowy jedynki i w drodze wyjatku jedynym kryształku svarowskiego crystal nr 5 (jnajmniejszy, jaki mamy w ofercie), druga ewentualnośc to paznokcie malowane jednym kolorkiem- królują czerwienie w lato i brązy, beże w zime...

Nie można wszystkich ludzi wrzucac do jednego wora- to, że ma sie zdobione paznokcie, tez nie świadczy o złym guście, czy zamiłowaniu do tandedy. To ozdoba dłoni jak kazda inna I mozna fajnie, kolorowo sie ubrać, a do tego miec fajne kolorowe paznokietyki, a można ... jak w opisanym artykule.

Milczeniem pomijam, idiotyczne, moim zdaniem dywagacje autora w podanym artykule o robieniu makijazu, pisaniu na komputerze i inne. Poleciał o jeden most za daleko. No, ale to sie nazywa "błyskotliwośc internetowa". Pan/Pani sądzi, ze skoro popisał sie kilkoma zwrotami z łaciny, to juz reszta może być bełkotem i nikt tego nie zauwazy...
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna

Edytowane przez Albertyna
Czas edycji: 2009-08-14 o 09:53
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:32.