Kosmetyki mineralne SILKNATURALS - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-27, 03:29   #571
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Rozi, my tu wszystkie nie wiemy co mamy

A na SN jest więcej nowości, tylko nie wiem czemu oni dopiero po kilku dniach wrzucają na stronę z new:
np. dwa hand and body lation:
http://www.silknaturals.com/creb/pro...oducts_id=1005
http://www.silknaturals.com/creb/pro...oducts_id=1008

A wszystko w ramach Holiday Collection.
http://www.silknaturals.com/creb/index.php?cPath=39

Łamię się strasznie nad tym setem lip balm, prawie 80 złotych, razem z przesyłką, na bezbarwne pomadki. Ale ja chce

I te cienie

Edytowane przez alkaxy
Czas edycji: 2009-11-27 o 03:35
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 23:58   #572
eiko
Raczkowanie
 
Avatar eiko
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 104
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Dziewczyny czy wy macie problemy ze stroną silknaturals i swoim programem antywirusowym/firewallem? Kiedy chcę wejść na stronę silknaturals kaspersky blokuje mi stronę i krzyczy: The requested object is INFECTED with the following viruses: Trojan.JS.Iframe.ef.
Opisu trojana oczywiście w bazie nie ma, ale znalazłam na innej stronie, że ten prowadzi do innego jakiegoś niebezpieczniejszego.. No i nie wiem co mam teraz zrobić.. Wyłączyć dziada czy co? I taki sam komunikat mam na różnych przeglądarkach...
Może ktoś ma kontakt z właścicielką i mógłby jej zadać pytanie w sprawie tego trojana? Bo ja niestety nie mam e-maila
eiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 00:26   #573
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez eiko Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy wy macie problemy ze stroną silknaturals i swoim programem antywirusowym/firewallem? Kiedy chcę wejść na stronę silknaturals kaspersky blokuje mi stronę i krzyczy: The requested object is INFECTED with the following viruses: Trojan.JS.Iframe.ef.
Opisu trojana oczywiście w bazie nie ma, ale znalazłam na innej stronie, że ten prowadzi do innego jakiegoś niebezpieczniejszego.. No i nie wiem co mam teraz zrobić.. Wyłączyć dziada czy co? I taki sam komunikat mam na różnych przeglądarkach...
Może ktoś ma kontakt z właścicielką i mógłby jej zadać pytanie w sprawie tego trojana? Bo ja niestety nie mam e-maila
Pracują nad tym:

Cytat:
Napisane przez karen
I have our IT person (my husband) looking into it right now. He's been working on it since this morning, a few minutes after SweetBecca called. He said it doesn't look malicious, but he's still going through the server side of the site to see what happened etc. I'll keep you updated as soon as we know absolutely anything at all. It's very very very strange.
Źródło: http://www.silknaturals.com/forum/vi...&t=1667#p14188

EDIT:

Karen właśnie poinformowała, że strona jest już w porządku:

Cytat:
Napisane przez karen
It's officially all clear! DH went through the site with a fine-toothed comb yesterday and well into the night. It's all set. I haven't gotten the full report quite yet, but the basic info is- it wasn't anything that would harm your computer, and no customer data was compromised. I'm very sorry for the panic. We do have quite a few levels of security on the server, and today we'll be looking at what happened, and how to stop it from happening again.
http://www.silknaturals.com/forum/vi...p=14281#p14281

Edytowane przez arat
Czas edycji: 2009-12-05 o 16:16
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 11:20   #574
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

widziałyście International Mystery Adventure Club?
za 42,95+ 3,25 za przesylkę mamy trzy przesyłki niespodzianki, każda co miesiąc...zapowiada się fajnie, bo skoro to silk naturals niespodzianki muszą być super!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 13:11   #575
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Z tego co rozumiem to będą te gratisy , które dodają do zamówień? Zwykle jakiś cień?
Fajny pomysł. Samo to, że co miesiąc przychodzi prezent
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 21:27   #576
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

czy to oznacz 4 pojemniczki z cieniami na miesiąc?
co oznacz GWP?
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 00:24   #577
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
czy to oznacz 4 pojemniczki z cieniami na miesiąc?
4 prezenty na miesiąc. Zwykle (ostatnio) są to cienie, ale nie jest powiedziane, że na 100% wszystkie będą cieniami.

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
czy co oznacz GWP?
Gift With Purchase (czyli "prezent do zakupów").

Edytowane przez arat
Czas edycji: 2009-12-12 o 00:25
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-13, 10:04   #578
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
widziałyście International Mystery Adventure Club?
za 42,95+ 3,25 za przesylkę mamy trzy przesyłki niespodzianki, każda co miesiąc...zapowiada się fajnie, bo skoro to silk naturals niespodzianki muszą być super!
zastanawiam się czy się skusić
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 18:04   #579
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Na fali oczarowania samplem rozu Stardust postanowilam zamowic caly wymiar
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 09:41   #580
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

hej
czy ktoras z Was natknela sie moze na swatche tych nowych szminek i blyszczykow organic vegan???
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 10:08   #581
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez kasiura Pokaż wiadomość
czy ktoras z Was natknela sie moze na swatche tych nowych szminek i blyszczykow organic vegan???
Tych? Są na stronach z opisami poszczególnych kolorów. Jeśli to nie o nich mówisz, sprecyzuj proszę, które kolory Cię masz na myśli.

EDIT: Tu są wszystkie razem: http://www.silknaturals.com/forum/vi...t=vegan#p12189

Edytowane przez arat
Czas edycji: 2009-12-29 o 10:20
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-29, 11:42   #582
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

arat wielkie dzieki, wlasnie o takie jak w tym drugim linku mi chodzilo, bo te ze strony SN nie dokonca mi sie zgodzily w poprzednim zamowieniu...wlasciwie byly zupelnie inne moze te okaza sie blizsze rzeczywistosci
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 21:05   #583
Kasi'A
Raczkowanie
 
Avatar Kasi'A
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 377
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Dziewczyny czy mialyscie problem z niedostarczona paczka ? Moja nie doszla, pisalam juz dwa razy, kazano mi czekac do 6 tyg. Wlasnie 6 tydzien minal i nic, czy wiecie moze jak sie zachowuja w takiej sytuacji ? Czy zwracaja pieniadze, czy wysylaja nastepna? Napisalam juz do nich, czekam na odpowiedziec.
__________________
I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
Kasi'A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 23:13   #584
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez Kasi'A Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy mialyscie problem z niedostarczona paczka ? Moja nie doszla, pisalam juz dwa razy, kazano mi czekac do 6 tyg. Wlasnie 6 tydzien minal i nic, czy wiecie moze jak sie zachowuja w takiej sytuacji ? Czy zwracaja pieniadze, czy wysylaja nastepna? Napisalam juz do nich, czekam na odpowiedziec.
Podobno wysyłaja ponownie:

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Ile czekasz? Od nich jak ma przyjść to przychodzi błyskawicznie.
Wszystkie są ubezpieczone więc jak nie przyjdzie wysyłają znowu.


---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiura Pokaż wiadomość
arat wielkie dzieki, wlasnie o takie jak w tym drugim linku mi chodzilo, bo te ze strony SN nie dokonca mi sie zgodzily w poprzednim zamowieniu...wlasciwie byly zupelnie inne moze te okaza sie blizsze rzeczywistosci
Cieszę się, że mogłam pomóc. Mam nadzieję, że będziesz zadowolona z wybranych kolorów :)
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 18:45   #585
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Szybko na temat pomadek, których szczęśliwą właścicielką jestem:
Bad Girl - jabłuszkooo, takie zielone - bardzo jadalne
Candy Cane - mięta z wanilią - taki cukierek miętowy, ale z rodzaju tych delikatnych i słodkich - latem będzie fajna
Shirley Temple - orzechowy marcepan - serio, dokładnie tak mi to pachnie; nie lubię marcepanu, więc pewnie jakoś się z nią rozstanę.

Chyba wszystkie mają taki sam skład, także sądzać po Bad Girl są bardzo fajnie nawilżające, zostawiają warstewkę na ustach. Super
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 18:51   #586
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

a czy ktoś już zdążył przetestować ten nowy żel do rzęs ?
bo czytając recenzje coś nie bardzo wierzę w takie działanie, a nie ukrywam, iż kusi mnie, kusi..
i chyba sobie zamówię razem z mixing medium za 2$ zobaczymy, w czym jest lepsze od domowej mieszanki, albo tego z aromaleigh...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 19:11   #587
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Hmm, może rzeczywiście coś jest w tym żelu. Zawiera MSM tak jak tabletki które łykam na włosy. Może na rzęsy też działa
TU o tym msm
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 22:07   #588
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
a czy ktoś już zdążył przetestować ten nowy żel do rzęs ?
bo czytając recenzje coś nie bardzo wierzę w takie działanie, a nie ukrywam, iż kusi mnie, kusi..
i chyba sobie zamówię razem z mixing medium za 2$ zobaczymy, w czym jest lepsze od domowej mieszanki, albo tego z aromaleigh...
Musiałaś to wklejać? No musiałaś?

Teraz będę znów czatować na wspólne
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 09:35   #589
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
a czy ktoś już zdążył przetestować ten nowy żel do rzęs ?
bo czytając recenzje coś nie bardzo wierzę w takie działanie, a nie ukrywam, iż kusi mnie, kusi..
i chyba sobie zamówię razem z mixing medium za 2$ zobaczymy, w czym jest lepsze od domowej mieszanki, albo tego z aromaleigh...
Ja go mam, uzywam drugi tydzień, więc efektów jeszcze nie zauważyłam spektakularnych
Żel jest w opakowaniu z pompką i wypluwa na raz sporą kroplę. W instrukcji na stronie napisane jest, żeby nakładać go na górną powiekę i rzęsy. Robię więc nim "kreski" pędzelkiem do eyelinera i kładę trochę na rzęsy. Nakładam zawsze wieczorem i czasem rano, jak się nie musze malować
Jak na razie rzęsy nie wypadają, oczy mnie nie pieką, także krzywdy nie zrobił. Na efekty muszę jeszcze trochę poczekać. Na pewno zdam relację


Kupiłam też tonik zwężający pory - w próbce nie miał zapachu, duże opakowanie pachnie pomarańczami - pięknie. I nie podrażnia nawet moich wściekłych naczynek. Mam do niego atomizer - polecam Robi mgiełkę jak woda termalna w sprayu - nie marnuję ani kropli produktu, trzy-cztery psiki i mam całą twarz zwilżoną. Jakbym lała tonik na wacik, to by już pół butelki było zużyte...

Pomadka Southern Praline Lip Balm pachnie całkiem ładnie, ale przebija charakterystyczny zapach, które mają ich pomadki kolorowe. Za to świetnie nawilża, jak zwykle SN. I usta wyglądają jak z cienką warstwą bezbarwnego błyszczyka - na pewno kupię jeszcze jakiś zapach kiedyś

Ultimate Luxury Treatment Powder - mam próbkę, jest dosyć wydajny. Uzywam w ciągu dnia, bo nie wierzę w leczące nocą pudry Matuje ładnie, ale niestety na krótko.

French Lavender Moisturizer - ma konsystencję lekkiego kremu do rąk. Zimą do rąk i stóp zdecydowanie dla mnie za lekki. Do ciała dobry, ale wtedy to droga przyjemność - opakowanie jest małe jak na balsam do ciała. Pachnie pięknie lawendą. I uwaga dla naczynkowców: położyłam go raz na twarz i po kilku minutach zmywałam zimną wodą - twarz była cała czerwona i piekąca. Wydaje mi się, że zawinił olejek eteryczny, ale nie mam pewności...

Próbka Holy Crow! Instant Wrinkle Remover - malusieńka, dużo mniejsza niż inne próbki. Poważnie zastanawiam się nad kupnem "dużego" opakowania, bo bardzo ładnie nawilża skórę pod oczami. Śpię na jednym boku i często budziłam się z odgniecioną zmarszczką po jednym okiem. A jak nałożyłam na noc ten krem, to żadnej zmarszczki nie było!

Kupiłam jeszcze próbkę Lovelace (piękny!), serum C i jakieś inne. Jak sobie przypomnę, to napiszę.

No i dostałam cień Bone - czemu nie kupiłam go wcześniej?! Mam widoczne cienkie żyłki na powiekach, a Bone je pięknie kryje. Jak nie mam czasu na makijaż, to nakładam tylko jego i mam ładne, świeże oczka


Jak widać, SN to moja ulubiona firma mineralna pod względem pielęgnacji i ciągle mam ochotę na więcej
Jedyna rzecz od nich, jakiej nie byłam w stabie używać to olej emu. Śmierdział tak, że zrobiło mi się niedobrze i musiałam myć twarz - miał zapach tłuszczu zwierzęcego, sama nie wiem - smalcu? Napisałam list do Karen - odpisała baardzo szybko, że moja próbka nie była zepsuta i że to naturalny zapach tego oleju. Niektóre osoby nie moga go używać i tyle.
No i jeszcze nie byłam zadowolona z serum nawilżającego aloesowego i różanego - zdecydowanie za mało nawilżały. Ściągały mi skórę (a mam lekko tłustą) tak samo jak żel hialuronowy...

Ale się rozpisałam Mam nadzieję jednak, że komuś pomogłam
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)


Edytowane przez kochanie
Czas edycji: 2010-01-25 o 09:36
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-25, 22:33   #590
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
(...)
Pomadka Southern Praline Lip Balm pachnie całkiem ładnie, ale przebija charakterystyczny zapach, które mają ich pomadki kolorowe. Za to świetnie nawilża, jak zwykle SN. I usta wyglądają jak z cienką warstwą bezbarwnego błyszczyka - na pewno kupię jeszcze jakiś zapach kiedyś
Czym pachnie? Southern praline niewiele mi mówi - to jest jakiś słodki zapach?

Cytat:
Jak widać, SN to moja ulubiona firma mineralna pod względem pielęgnacji i ciągle mam ochotę na więcej
Moja chyba też
Cytat:
Jedyna rzecz od nich, jakiej nie byłam w stabie używać to olej emu. Śmierdział tak, że zrobiło mi się niedobrze i musiałam myć twarz - miał zapach tłuszczu zwierzęcego, sama nie wiem - smalcu? Napisałam list do Karen - odpisała baardzo szybko, że moja próbka nie była zepsuta i że to naturalny zapach tego oleju. Niektóre osoby nie moga go używać i tyle.
No i jeszcze nie byłam zadowolona z serum nawilżającego aloesowego i różanego - zdecydowanie za mało nawilżały. Ściągały mi skórę (a mam lekko tłustą) tak samo jak żel hialuronowy...
Ten olej tak ma - leci taki smażonym kurczakiem Chyba w miarę bezzapachowy jest ten z LB.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 22:44   #591
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Czym pachnie? Southern praline niewiele mi mówi - to jest jakiś słodki zapach?
Tak, słodki... Jakby karmel, toffi... TŻ stwierdził, że ma zapach słodkiej śmietany Ładny ten zapach, gdyby nie przebijające "coś", co mnie drażni w ich innych pomadkach. Dlatego nie jest idealna, ale i tak bardzo przyjemnie się używa

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Ten olej tak ma - leci taki smażonym kurczakiem Chyba w miarę bezzapachowy jest ten z LB.
Właśnie Karen napisała o tłuszczu z kurczaka Może kiedyś spróbuję tego z LB, choć jak na razie spodobało mi się od nich tylko jedno masełko i na razie nie planuję zakupów Ale dziękuję za pomysł
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 20:48   #592
ashka81
Raczkowanie
 
Avatar ashka81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 357
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Moje cienie i róże z SilkNaturals
ashka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 09:50   #593
oki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 78
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez ashka81 Pokaż wiadomość
Moje cienie i róże z SilkNaturals
Ja właśnie zamówiłam climax i charming i na Twoim zdjęciu już widze że charming jednak za różowy będzie
za to climax piękny

A cienie długo trzymają się na powiece, czy nie bardzo?
oki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 10:27   #594
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez oki Pokaż wiadomość
A cienie długo trzymają się na powiece, czy nie bardzo?
Na bazie (u mnie artdeco) długo - prawie cały dzień
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 10:39   #595
oki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 78
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Na bazie (u mnie artdeco) długo - prawie cały dzień
O to fajnie - u mnie EDM i CS na bazie artedo ze 3 godz tylko, na korektorze różowym Pixie ok 5-6 godz czasami dłużej zależy czy uda mi się dobrą ilość korektora nałożyć. Nie wiem może ja mam oczy jakieś takie inne że nie chcą się te cienie trzymać
oki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 10:50   #596
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez oki Pokaż wiadomość
O to fajnie - u mnie EDM i CS na bazie artedo ze 3 godz tylko, na korektorze różowym Pixie ok 5-6 godz czasami dłużej zależy czy uda mi się dobrą ilość korektora nałożyć. Nie wiem może ja mam oczy jakieś takie inne że nie chcą się te cienie trzymać
Hm, to może mną się nie kieruj za bardzo, bo u mnie EDM i CS wytrzymują też długo na artdeco. Może ta baza na Twoje powieki nie działa za dobrze Spróbuj może mixing medium, z nim każde cienie wytrzymują wszystko (na mnie) - ja mam taki co się nazywa fixing gel firmy you and eye - z Douglasa. Ale to temat do innego wątku, już nie offtopuję


Żeby nie było całkowitego OT:
Po trzech tygodniach stosowania odżywka nie zdziałała cudów, ale rzęsy wyglądają ładnie, więc wierzę, że coś się stanie... Przed rozpoczęciem stosowania odżywki położyłam na nie hennę - może przez to, że wracają do swojego przezroczystego koloru nie wyglądają lepiej niż wcześniej...

Puder Ultimate Luxury, który ma niby leczyć w nocy: nie stosuję go na noc, bo nie wierzę w takie cuda. W dzień za to matuje ładnie, ale na dosyć krótko, więc chyba nie ponowię zakupu.

Jak na razie najbardziej zadowolona jestem z kremu pod oczy Holy Crow (próbka starczyła na 6 użyć) i cienia Bone


Edycja: w tym tygodniu ma wejść coś nowego na Walentynki
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 12:57   #597
oki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 78
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Hm, to może mną się nie kieruj za bardzo, bo u mnie EDM i CS wytrzymują też długo na artdeco. Może ta baza na Twoje powieki nie działa za dobrze Spróbuj może mixing medium, z nim każde cienie wytrzymują wszystko (na mnie) - ja mam taki co się nazywa fixing gel firmy you and eye - z Douglasa. Ale to temat do innego wątku, już nie offtopuję


Żeby nie było całkowitego OT:
Po trzech tygodniach stosowania odżywka nie zdziałała cudów, ale rzęsy wyglądają ładnie, więc wierzę, że coś się stanie... Przed rozpoczęciem stosowania odżywki położyłam na nie hennę - może przez to, że wracają do swojego przezroczystego koloru nie wyglądają lepiej niż wcześniej...

Puder Ultimate Luxury, który ma niby leczyć w nocy: nie stosuję go na noc, bo nie wierzę w takie cuda. W dzień za to matuje ładnie, ale na dosyć krótko, więc chyba nie ponowię zakupu.

Jak na razie najbardziej zadowolona jestem z kremu pod oczy Holy Crow (próbka starczyła na 6 użyć) i cienia Bone


Edycja: w tym tygodniu ma wejść coś nowego na Walentynki
U mnie na bazie artdeco cienie niemineralne trzymają się ładnie, długo tylko coś minerałki nie chcą ;(
A mixing medium mojej roboty bardzo ożywia kolory a tego przy niektórych cieniach nie chce, no ale zamówiłam MM z SN i zobaczę jak z nim sobie poradzę

A czy z SilkNaturals przychodzi jakieś potwierdzenie przyjęcia zamówienia? Bo wczoraj zamówiłam i nie dostałam od nich żadnego maila na stronie jest info że system mają upgrad'owany i mam nadzieję że zamówienie do nich prawidłowo dotarło

----
Właśnie zalogowałam się na stronę SN i sprawdziłam w Order Information że moje zamówienie ma status shipped - więc zostało wysłane Szkoda że żadnego maila nie dostałam

Edytowane przez oki
Czas edycji: 2010-02-02 o 13:07
oki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 13:03   #598
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez oki Pokaż wiadomość
A czy z SilkNaturals przychodzi jakieś potwierdzenie przyjęcia zamówienia? Bo wczoraj zamówiłam i nie dostałam od nich żadnego maila na stronie jest info że system mają upgrad'owany i mam nadzieję że zamówienie do nich prawidłowo dotarło
Wysyłają informację o nr zamówienia, a później, że już wysłali. Wysztko ekspresowo. Ale oni teraz zmieniali siedzibę i cośtam z serwerem też - daj im może kilka dni, bo teraz na pewno mają dużo pracy
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 13:53   #599
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

oki, upewnij się też, czy ich email nie został zablokowany przez filtry przechwytujące spam na serwerze lub w Twoim programie pocztowym, bo pomimo tej zmiany siedziby i firmy hostingowej przez SN, ja wczoraj dostałam emaila potwierdzającego wysyłkę - tak jak zwykle.

Edytowane przez arat
Czas edycji: 2010-02-02 o 13:55
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 14:15   #600
oki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 78
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez arat Pokaż wiadomość
oki, upewnij się też, czy ich email nie został zablokowany przez filtry przechwytujące spam na serwerze lub w Twoim programie pocztowym, bo pomimo tej zmiany siedziby i firmy hostingowej przez SN, ja wczoraj dostałam emaila potwierdzającego wysyłkę - tak jak zwykle.
Sprawdziłam i niestety nie mam ale przy okazji w folderze spam znalazłam 2 maile od CS i w jednym z nich kod promocyjny na pędzelki - a wlaśnie zamawialam pędzle, gdzybym ten mail dostała normalnie to bym zapłacila mniej ech
oki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-14 06:56:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.