Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy. - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-21, 13:26   #4021
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez szmyrgotka Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki No więc mam Revlonika. Oto moje uwagi:
- kolor ciekawy, cielisty, kryjący ciemne usta, ale...
No właśnie jest jedno ale bardzo podkreśla skórki. Nie mam wcale jakichś suchych ust z natury czy coś, ale już przy nakładaniu waży się na ustach. Ten problem eliminuje trochę nałożenie na pomadkę bezbarwnego błyszczyka. Kolor jak dla mnie minimalnie za jasny - u mnie mam wrażenie, że trochę trupio wygląda. Mam wrażenie, że bardziej niż przy innych cielistych pomadkach gdy otworzę buzię widać kontrast między pomadką, a wewnętrzną stroną ust, co niezbyt apetycznie wygląda. Piszę Wam to szczerze, żebyście dobrze przemyślały zakup tej pomadeczki, bo można się troszkę rozczarować. Dla mnie wśród cielaczków numerem jeden był Bourjois nr 13 (Czarne Słonko dzięki Tobie mam ją jeszcze , ale niestety chyba już wyszły z produkcji:/ Teraz posiłkuję się Manhattanem 29N, bo wygląda bardzo podobnie i zarówno Manhattan jak i Bourjois nie wysuszają tak ust jak mój nowy nabytek No nic kobitki poglądowo załączam fotki Revlonka. Przyjrzyjcie się fotce nr 3, żebyście widziały jak się waży na ustach, chyba, że mi zmniejszą te fotki i nie będzie widać. W każdym bądź razie jedynie co to kolorek w miarę przystępny.
Nie obraź się,ale mnie się nie podoba efekt jaki daje ta pomadka na ustach. Do tego wg.mnie jest dla Ciebie za jasna
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 13:29   #4022
szmyrgotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 58
Dot.: Cieliste usta

Champs przecież pisałam, że jest dla mnie za jasna Czytaj ze zrozumieniem

Edytowane przez szmyrgotka
Czas edycji: 2010-02-21 o 13:33
szmyrgotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 13:32   #4023
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Nie obraź się,ale mnie się nie podoba efekt jaki daje ta pomadka na ustach. Do tego wg.mnie jest dla Ciebie za jasna
to ja z niej chyba zrezygnuje i zakoncze polowania
swoja droga to napisala w recenzji pomadki, ze jest dla niej za jasna
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 13:41   #4024
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: Cieliste usta

Wydaje mi się że można polepszyć trochę wygląd Revlona na ustach nakładając ją oszczędnie i metodą "wklepywania" a nie tradycyjnego malowania. Dzięki temu będzie mniejsza warstwa, a suche skórki nie podkreślone. Ja też zamówiłam tą pomadkę i wydaje mi się że będę zadowolona
__________________
Chloe Howl - Rumour

Nieustannie zakochana

CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 13:42   #4025
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez szmyrgotka Pokaż wiadomość
Champs przecież pisałam, że jest dla mnie za jasna Czytaj ze zrozumieniem
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to ja z niej chyba zrezygnuje i zakoncze polowania
swoja droga to napisala w recenzji pomadki, ze jest dla niej za jasna
Ojjj wiem wiem,że Szmyrgotka napisała,że jest dla niej za jasna. Ja to napisałam w tym sensie,że faktycznie tak jest i się z nią zgadzam,źle to może "ubrałam w słowa"-pardom
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 14:07   #4026
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Cieliste usta

ja jestem strasznym bledziochem wiec mi moze podpasuje, bo z tego co widze masz ciemna karnacje
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 14:21   #4027
Allyshia
Raczkowanie
 
Avatar Allyshia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 223
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
witam ponownie dawno nie udzielałam się w tym wątku. Chciałam jednak pochwalić się idealną jak dla mnie cielistą pomadką.

Inglot nr 318 (seria nawilżająca)
Praline a napisz cos wiecej na temat tej pomadki, naprawde jest nawilzajacy czy tylko ma to w nazwie? Mam inglotowa szminke- w czarnym opakowaniu ( nr 263) i mi strasznie usta wysusza ale efekt jest boski , tylko te okropne uczucie suchosci mi przeszkadza ;/ Ile za nia zaplaciłas, wazy sie na ustach?
__________________
WYMIANA KOSMETYCZNA

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post49135540
Allyshia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-21, 14:23   #4028
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Ojjj wiem wiem,że Szmyrgotka napisała,że jest dla niej za jasna. Ja to napisałam w tym sensie,że faktycznie tak jest i się z nią zgadzam,źle to może "ubrałam w słowa"-pardom
oj kobieto jakas Ty zakrecona
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 14:29   #4029
szmyrgotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 58
Dot.: Cieliste usta

Albo może warto wklepać najpierw przed nałożeniem jakąś pomadkę ochronną? No nic muszę jeszcze trochę potestować. Jeśli chodzi o błyszczyki to dla mnie idealnie cielisty, ale z mnóstwem drobinek jest Loreal Glam shine - kolor 405 Crystal Nude Glow. W słońcu bomba - fajnie się świeci i usta są naprawdę śliczne.
szmyrgotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 14:32   #4030
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
oj kobieto jakas Ty zakrecona
Tak troszkę,tyci tyci-hihi
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 14:34   #4031
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Allyshia Pokaż wiadomość
Praline a napisz cos wiecej na temat tej pomadki, naprawde jest nawilzajacy czy tylko ma to w nazwie? Mam inglotowa szminke- w czarnym opakowaniu ( nr 263) i mi strasznie usta wysusza ale efekt jest boski , tylko te okropne uczucie suchosci mi przeszkadza ;/ Ile za nia zaplaciłas, wazy sie na ustach?
kupiłam ją za 15zł. Ma fajną, kremową, natłuszczającą konsystencję. Nie waży się ani nie wysusza ust. Miałam Manhattan i ta wysuszała mi usta na wiór. Isadora też potrafi mi wysuszyć

Inglotowa działa troszkę jak balsam, fajnie się rozprowadza, idelanie stapia z moimi ustami i nie powoduje efektu "białej kreski".
praline jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-21, 14:41   #4032
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Allyshia Pokaż wiadomość
Mam inglotowa szminke- w czarnym opakowaniu ( nr 263)
a moglabys pokazac jak wyglada na ustach? bo ja widzialam tylko odcien 262
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 14:41   #4033
Allyshia
Raczkowanie
 
Avatar Allyshia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 223
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
kupiłam ją za 15zł. Ma fajną, kremową, natłuszczającą konsystencję. Nie waży się ani nie wysusza ust. Miałam Manhattan i ta wysuszała mi usta na wiór. Isadora też potrafi mi wysuszyć

Inglotowa działa troszkę jak balsam, fajnie się rozprowadza, idelanie stapia z moimi ustami i nie powoduje efektu "białej kreski".
Ojjj kusisz mnie
__________________
WYMIANA KOSMETYCZNA

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post49135540
Allyshia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 14:48   #4034
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Allyshia Pokaż wiadomość
Ojjj kusisz mnie
naprawdę ma lepszą konsystencję niż te tradycyjne ingloty. Ta cena 15zł to promocyjna- warto spróbować
praline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 15:12   #4035
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
kupiłam ją za 15zł. Ma fajną, kremową, natłuszczającą konsystencję. Nie waży się ani nie wysusza ust. Miałam Manhattan i ta wysuszała mi usta na wiór. Isadora też potrafi mi wysuszyć

Inglotowa działa troszkę jak balsam, fajnie się rozprowadza, idelanie stapia z moimi ustami i nie powoduje efektu "białej kreski".

Ślicznie wygląda na Twoich ustach, ale ta pomadka to jakaś inglotowa nowość? Bo do Inglota czasami zaglądam, ale takich nie widziałam nigdyy/
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 15:21   #4036
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
Ślicznie wygląda na Twoich ustach, ale ta pomadka to jakaś inglotowa nowość? Bo do Inglota czasami zaglądam, ale takich nie widziałam nigdyy/
Chyba nowość. Sama nie zwóciłabym uwagi na tę serię, jest ona wydzielona na osobnym przezroczystym stojaku, który mieści może z 10 kolorków. Pani z obsługi zauważyła, że oglądam cieliste kolory z tradycyjnych pomadek i sama zaproponowała mi tę nawilżającą serię, informując o promocji (15zł za sztukę)

Muszę Ci zdradzić, że ta szmineczka pachnie przepięknie

W ramach ciekawostki- widziałam nową serię lakierów oddychających do paznokci. Używałyście może tego wynalazku? czy to tylko pic na wodę?

Edytowane przez praline
Czas edycji: 2010-02-21 o 15:22
praline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 15:31   #4037
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
Chyba nowość. Sama nie zwóciłabym uwagi na tę serię, jest ona wydzielona na osobnym przezroczystym stojaku, który mieści może z 10 kolorków. Pani z obsługi zauważyła, że oglądam cieliste kolory z tradycyjnych pomadek i sama zaproponowała mi tę nawilżającą serię, informując o promocji (15zł za sztukę)

Muszę Ci zdradzić, że ta szmineczka pachnie przepięknie

W ramach ciekawostki- widziałam nową serię lakierów oddychających do paznokci. Używałyście może tego wynalazku? czy to tylko pic na wodę?
W takim razie dziękuję za info
Muszę w końcu przestać odkładać swoją wizytę w Inglocie. Swoją drogą uwielbiam tą firmą, jeszcze niedawno weszły nowe linie pomadek, a teraz znowu jakieś cuda.
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 16:15   #4038
Allyshia
Raczkowanie
 
Avatar Allyshia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 223
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość
a moglabys pokazac jak wyglada na ustach? bo ja widzialam tylko odcien 262
Ojjj niestety ale nie mam aparatu ;/
__________________
WYMIANA KOSMETYCZNA

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post49135540
Allyshia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 16:38   #4039
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Tak troszkę,tyci tyci-hihi
hehe od wizazu sie zrobi wieksze tyci

zrobie swatche za jakis czas moich cielakow- ja mam jasne usta wiec dla mnie sa ok, ale dla osob, ktore maja ciemne usta to moze wyjsc rozyk z takich bezow lub moga byc bezbarwne
( no i blyszczyk NARS turkish deligth zamienilam na smashboxa pout- jasny rozyk- uzywa go kim kardashian tego narsa sie znaczy )
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-21, 17:09   #4040
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hehe od wizazu sie zrobi wieksze tyci


zrobie swatche za jakis czas moich cielakow- ja mam jasne usta wiec dla mnie sa ok, ale dla osob, ktore maja ciemne usta to moze wyjsc rozyk z takich bezow lub moga byc bezbarwne
( no i blyszczyk NARS turkish deligth zamienilam na smashboxa pout- jasny rozyk- uzywa go kim kardashian tego narsa sie znaczy )
zaciekawiłaś mnie tym nars. To ten co ma dziewczyna na ustach?
http://www.makeupgeek.com/tutorials/...spired-makeup/
Tak sobie tutaj wygląda Jestem ciekawa jak oceniasz serię tych błyszczyków?
praline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 17:14   #4041
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
zaciekawiłaś mnie tym nars. To ten co ma dziewczyna na ustach?
http://www.makeupgeek.com/tutorials/...spired-makeup/
Tak sobie tutaj wygląda Jestem ciekawa jak oceniasz serię tych błyszczyków?

ale kim go naklada na pomadke MACa Angel i wychodzi inny odcien- zreszta ona ma ciemna karnacje i pomadka na jasniejsza wyglada z blyszczykiem
blyszczyku nie mam NARSa bo u nas nie ma go jak zdobyc a za niego na aukcjach musialabym zaplacic ok 120zl- a ze przezywam teraz wielka milosc do smashboxa to kupilam pare blyszczykow i pout to sliczny, rozbielony rozyk w domu mnie tak nie zachwycil, ale jak wyszlam na pole to mialam takie sliczne rozowe usta

na kazdym zdjeciu jest to odcien pierwszy z lewej- wychodzi na jasniejszy niz NARS
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2010-02-21 o 17:19
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 17:18   #4042
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

ale kim go naklada na pomadke MACa Angel i wychodzi inny odcien- zreszta ona ma ciemna karnacje i pomadka na jasniejsza wyglada z blyszczykiem
blyszczyku nie mam NARSa bo u nas nie ma go jak zdobyc a za niego na aukcjach musialabym zaplacic ok 120zl- a ze przezywam teraz wielka milosc do smashboxa to kupilam pare blyszczykow i pout to sliczny, rozbielony rozyk w domu mnie tak nie zachwycil, ale jak wyszlam na pole to mialam takie sliczne rozowe usta
rozumiem jak dla mnie za dużo zachodu z tym nakładaniem, ale nie jestem celebrytką i nie jestem non stop fotografowana Myślałam, że masz ten błyszczyk, na ebayu są, ale ceny faktycznie wysokie...
Masz może zdjęcie tego smashboxa? ja jestem bardzo zadowolona z błyszczyka YSL z drobinkami złota w kolorze babydoll różu
praline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 22:24   #4043
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hehe od wizazu sie zrobi wieksze tyci
Tego się właśnie obawiam,hihi

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
zrobie swatche za jakis czas moich cielakow- ja mam jasne usta wiec dla mnie sa ok, ale dla osob, ktore maja ciemne usta to moze wyjsc rozyk z takich bezow lub moga byc bezbarwne
( no i blyszczyk NARS turkish deligth zamienilam na smashboxa pout- jasny rozyk- uzywa go kim kardashian tego narsa sie znaczy )
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

ale kim go naklada na pomadke MACa Angel i wychodzi inny odcien- zreszta ona ma ciemna karnacje i pomadka na jasniejsza wyglada z blyszczykiem
blyszczyku nie mam NARSa bo u nas nie ma go jak zdobyc a za niego na aukcjach musialabym zaplacic ok 120zl- a ze przezywam teraz wielka milosc do smashboxa to kupilam pare blyszczykow i pout to sliczny, rozbielony rozyk w domu mnie tak nie zachwycil, ale jak wyszlam na pole to mialam takie sliczne rozowe usta

na kazdym zdjeciu jest to odcien pierwszy z lewej- wychodzi na jasniejszy niz NARS
Nie miałam jeszcze nic ze Smashbox'a. Napisz proszę cos więcej o tych błyszczykach... Czy mają zapach/smak? Jak się trzymają? Czy pielęgnują usta czy raczej nie bardzo? Warto sie im przyjrzeć?
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 23:10   #4044
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
rozumiem jak dla mnie za dużo zachodu z tym nakładaniem, ale nie jestem celebrytką i nie jestem non stop fotografowana Myślałam, że masz ten błyszczyk, na ebayu są, ale ceny faktycznie wysokie...
Masz może zdjęcie tego smashboxa? ja jestem bardzo zadowolona z błyszczyka YSL z drobinkami złota w kolorze babydoll różu
chodzi ci o ysl golden gloss? mam 10, 11 i limitowana 24
no NARSa pewnie tez dolapie, ale narazie mi sie nie spieszy no ten smashbox moj to ten ze zdjec, ktore dawalam- moge zrobic swojego, ale niewiele bedzie sie roznil

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Tego się właśnie obawiam,hihi

Nie miałam jeszcze nic ze Smashbox'a. Napisz proszę cos więcej o tych błyszczykach... Czy mają zapach/smak? Jak się trzymają? Czy pielęgnują usta czy raczej nie bardzo? Warto sie im przyjrzeć?
hym u mnie ladnie pielegnuja i dobrze nawilzaja usta- schodza powoli i pozostawiaja taka nawilzajaca powloke jak po balsamie
trzymaja sie calkiem niezle- nie liczylam dokladnie, ale no tak ok 1,5h na pewno siedza jeszcze- u mnie szybko znikaja blyszczydla dior mi znika po 15min:/
smaku nie maja, zapachu tez nie czuje jakiegos szczegolnego- wedlug mnie warto sie ogolnie przyjrzec kosmetykom smashboxa- ceny sklepowej chyba bym nie dala za nie, ale ja ogolnie uwazam, ze te wszystkie kosmetyki nie sa warte swojej ceny- u nas w sklepach
smashbox ma duzo perelek i mozna niektore ustrzelic w takich cenach jak sredniopolkowce
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 10:37   #4045
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że można polepszyć trochę wygląd Revlona na ustach nakładając ją oszczędnie i metodą "wklepywania" a nie tradycyjnego malowania. Dzięki temu będzie mniejsza warstwa, a suche skórki nie podkreślone. Ja też zamówiłam tą pomadkę i wydaje mi się że będę zadowolona
daj znac Słonko jak przyjdzie Revlonik do Ciebie, bo tez jestem nia zainteresowana
gregia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 16:05   #4046
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
daj znac Słonko jak przyjdzie Revlonik do Ciebie, bo tez jestem nia zainteresowana
dostałam dziś maila że przesyłka będzie za 2 dni
__________________
Chloe Howl - Rumour

Nieustannie zakochana

CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 19:49   #4047
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez szmyrgotka Pokaż wiadomość
Zamówiłam wcześniej jeszcze pomadkę Smashbox kolor Elegant, na zdjęciu też wygląda bardzo cieliście
I jak tam masz już tą pomadkę? Jestem jej bardzo ciekawa
__________________
Chloe Howl - Rumour

Nieustannie zakochana

CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 21:06   #4048
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Cieliste usta

O matulu! Odsubskrybowalam watek, a tu tyle rewelacji!

Czarne Slonko, nie poznalam Cie Czyzbys zaczela szukac pomadki w kolorze pink Zabawny avatar
Kurcze, nie wiem czy czekac na Twoje zdjecia z Revlonem czy zamowic w ciemno, bo musze przyznac ze na ustach Szmyrgotki pomadla ma bardzo ciekawy kolor swoja droga Szmyrgotko, Czarne Slonko nie tylko Ciebie zarazila Bourjoisem nr 13, a i Manhattanem 29N nie pogardzilam 13-tke to uzywam tylko na specjalne okazje i traktuje jak jakis okaz wart fortune, bo tyci-tyci mi zostalo.
Ja do trupich bladziochow nie naleze, ale nie mam oliwkowej karnacji, a do Czarnego Slonka to juz wogole brakuje mi jakis 2 m-cy lezakowania w pelnym sloncu

A, zapomnialabym, Szmyrgotko, czy mozesz wkleic fotki z umalowanymi ustami blyszczykiem Loreal Glam shine - kolor 405 Crystal Nude Glow? Jesli mozna to w sloncu i bez

Po namysle doszlam do wniosku, ze poczekam na fotki Czarnego Slonka, bo jesli efekt bedzie interesujacy to od razu zamowie 2
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 21:33   #4049
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Cieliste usta

zania a pokaz u siebie tego Bourjoisa 13
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 22:48   #4050
szmyrgotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 58
Dot.: Cieliste usta

Hej dziewczyny Więc jeśli chodzi o Smashboxa Elegant to na razie wyczekuję przesyłki, ale ona idzie chyba ze Stanów, więc trochę sobie poczekam. Co do Glam Shine to jutro zrobię fotki tego błyszczyka na ustach. Znacie jeszcze jakieś inne kryjące błyszczyki, co dają efekt cielisty wchodzący w brzoskwiniowy odcień?
szmyrgotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:35.