Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-10, 22:48   #4141
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez peanut_ Pokaż wiadomość
to ja pisałam

wracając do Alfaparfu, to ja z kolei nie miałam nic innego niż ta maska, ale dla mnie była świetna, więc ja jestem właśnie jakoś pozytywnie do nich nastawiona, może kiedyś wypróbuję coś innego i się przekonam.

ja mam dzisiaj kryzys już było tak dobrze a teraz coś nie gra. na początku odstawienia prostownicy czułam, że włosy są takie inne, miękkie jak piszecie, a teraz sama nie wiem... i już się nie układają tak super, do tego jeszcze widziałam dzisiaj dziewczynę ślicznie wyglądającą w półokrągo obciętej prostej grzywce i już mnie nachodzą myśli, żeby do takiej wrócić

ewe11, witaj na wątku
no to w czym problem ? zrób sobie taką grzywkę mi się grzywki meeeega podobaja ale niestety sama nie moge ich nosic bo wyglądam jak kretynka mimo to czasem mnie natchnie na zmiany i sobie musze zrobić grzywkę

mi się od kliku ostatnich myć włosy układają w super fale
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 23:02   #4142
peanut_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 272
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
no to w czym problem ? zrób sobie taką grzywkę
ale ja właśnie próbuję (po raz któryś) zapuścić grzywkę z takiej właśnie bo mimo, że się sobie w takiej podobam to efekt jest krótkotrwały na moich włosach (wygląda ładnie tylko przez kilka h od umycia), w sensie są za delikatne do takiej grzywki, rozwiewają się na wietrze, oklapuja, grzywka się rozwala i w ogóle...
peanut_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 23:57   #4143
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 5 699
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez peanut_ Pokaż wiadomość
ale ja właśnie próbuję (po raz któryś) zapuścić grzywkę z takiej właśnie bo mimo, że się sobie w takiej podobam to efekt jest krótkotrwały na moich włosach (wygląda ładnie tylko przez kilka h od umycia), w sensie są za delikatne do takiej grzywki, rozwiewają się na wietrze, oklapuja, grzywka się rozwala i w ogóle...
Wiatr nie tykaj grzywki!
Znaczy moją możesz bo ja mam równą z włosami i zaczesuję do tyłu, ale Dziewczyn z wątku to no no no
Wczoraj trafiłam chyba na oberwanie chmury i ładne fale mi się zrobiły- przynajmniej jakiś pozytyw tej ulewy...

Też dumałam o grzywce, ale myśl o ślubie mnie powstrzymała. Jest dużo fryzur pasujących do mojej twarzy, które wymagają dłuuugiej grzywki...
A z resztą- już mnie nawet nie korci, bo spinanie grzywki do tyłu to jest wygoda...nie trzeba się martwić czasie wiatru, ulewy itd. I narazie ją pozostawię, Amen

Czy zauważyłyście taką tendencję, że włosy szybciej rosną, gdy się je rzadziej myje? Przeglądam swoje zdjęcia i stwierdzam, że najwięcej mi urosły gdy leżałam w domu chora i rzadko je myłam (przyczyną tego była gorączka, a potem zwykłe lenistwo )

Edytowane przez catttt
Czas edycji: 2011-06-10 o 23:59
catttt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 05:20   #4144
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez catttt Pokaż wiadomość
Wiatr nie tykaj grzywki!
Znaczy moją możesz bo ja mam równą z włosami i zaczesuję do tyłu, ale Dziewczyn z wątku to no no no
Wczoraj trafiłam chyba na oberwanie chmury i ładne fale mi się zrobiły- przynajmniej jakiś pozytyw tej ulewy...

Też dumałam o grzywce, ale myśl o ślubie mnie powstrzymała. Jest dużo fryzur pasujących do mojej twarzy, które wymagają dłuuugiej grzywki...
A z resztą- już mnie nawet nie korci, bo spinanie grzywki do tyłu to jest wygoda...nie trzeba się martwić czasie wiatru, ulewy itd. I narazie ją pozostawię, Amen

Czy zauważyłyście taką tendencję, że włosy szybciej rosną, gdy się je rzadziej myje? Przeglądam swoje zdjęcia i stwierdzam, że najwięcej mi urosły gdy leżałam w domu chora i rzadko je myłam (przyczyną tego była gorączka, a potem zwykłe lenistwo )
masz wyczucie- ja wczoraj akurat o tym myslałam i mi chyba szybciej rosly jak myłam co 2gi dzien a nie co 3ci. Zapewne to przez masaż głowy ale mimo to wole myć je co 3ci dzień
ale jeśli u Ciebie rzadsze mycie = szybszy porost to myj sobie rzadziej
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 06:58   #4145
Diva1
Zadomowienie
 
Avatar Diva1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 241
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez catttt Pokaż wiadomość
Też dumałam o grzywce, ale myśl o ślubie mnie powstrzymała. Jest dużo fryzur pasujących do mojej twarzy, które wymagają dłuuugiej grzywki...
A z resztą- już mnie nawet nie korci, bo spinanie grzywki do tyłu to jest wygoda...nie trzeba się martwić czasie wiatru, ulewy itd. I narazie ją pozostawię, Amen
Ja mam tak samo. Od dość długiego czasu grzywkę mam zaczesaną do góry. Wczoraj jak grzywkę rozpuściłam to aż dziwnie się czułam i mnie strasznie denerwowała. Zaraz idę do pracy i grzywa u góry zaczesana.
Miałam przebłyski żeby zrobić sobie z grzywy bocznej prostą, ale chyba mi przeszło.
Wolę jak na razie chodzić bez grzywy i czuć wiatr na czole.
__________________
zapuszczam włosy!


Don't forget to love yourself!
Diva1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 09:05   #4146
peanut_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 272
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Diva1 Pokaż wiadomość
Miałam przebłyski żeby zrobić sobie z grzywy bocznej prostą, ale chyba mi przeszło.
Wolę jak na razie chodzić bez grzywy i czuć wiatr na czole.
ja właśnie miałam takie przebłyski wczoraj, ale tłumaczę sobie, że będę żałować mam nadzieję, że teraz już w końcu wytrzymam i zapuszczę tą grzywkę na bok. w tym wietrze na czole to faktycznie coś jest, też lubię to uczucie jak czasem podepnę grzywkę do góry, nic mi nie przeszkadza, i jest tak jakoś lekko i przewiewnie
peanut_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 09:48   #4147
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Haha, skoro mi włosy rosną 4 mm na miesiąc i myję codziennie to pewnie jak bym myła co 3 dzien to będzie 1 mm
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-11, 11:17   #4148
nicole89
Raczkowanie
 
Avatar nicole89
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: high above the skies
Wiadomości: 480
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Mi najszybciej rosly wlosy jak myłam co 2-3 dzień, jak myję codziennie rosną wolniej, ale możliwe, że tylko mi się tak wydaje, bo trochę sie niszczą i kruszą przez to codzienne mycie - nie mogę jednak pozwolić sobie na mycie ich rzadziej,za bardzo sie przetłuszczają ;(
__________________
6.06.2011r. nie prostuję!

62-> 61-> 60-> 59-> 58-> 57-> 56->55-> 54->53-> 52

Pani Magister
nicole89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 19:47   #4149
ewe11
Raczkowanie
 
Avatar ewe11
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

powiem wam że włosy mi rosną szybko widzę to po odroście w 2tyg 1cm
tylko końce się kruszą i wydaje się jakby nie rosły może odżywka wax zregeneruje te końce i wkońcu przestaną się łamać..
__________________
zapuszczam włoski Nie prostuję!
Nie suszę!
* skrzypowita
* seboradin
*drożdże
* wax
*olejek rycynowy
ewe11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 08:09   #4150
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Zdecydowałam (przynajmniej to jest dzisiajesza decyzja, zobacze jeszcze jutro), ze jutro zadzwonię i umuwię sie z moją ulubioną fryzjerką. Po jednej stronie głowy końce włosów są bez rzadnych mankamentów ale po drugiej to juz widzę małe spustoszenie jakie zaczyna się tam dziać więc mimo iż nie chcę tego robić to 1cm chyba zatnę bede miała wtedy już megakrótkie ale co poradzić, wole krótkie niż chodzić z siankiem po 1 stronie głowy
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 21:12   #4151
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 5 699
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Zdecydowałam (przynajmniej to jest dzisiajesza decyzja, zobacze jeszcze jutro), ze jutro zadzwonię i umuwię sie z moją ulubioną fryzjerką. Po jednej stronie głowy końce włosów są bez rzadnych mankamentów ale po drugiej to juz widzę małe spustoszenie jakie zaczyna się tam dziać więc mimo iż nie chcę tego robić to 1cm chyba zatnę bede miała wtedy już megakrótkie ale co poradzić, wole krótkie niż chodzić z siankiem po 1 stronie głowy
Chciałabym się Was zapytać, kiedy podcinacie włosy, tzn.:
-czy jak zaczynacie mieć rozdwajające się końcówki, ale nie jest ich dużo
-czy jak jest ich już widoczna ilość?
catttt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-12, 21:19   #4152
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez catttt Pokaż wiadomość
Chciałabym się Was zapytać, kiedy podcinacie włosy, tzn.:
-czy jak zaczynacie mieć rozdwajające się końcówki, ale nie jest ich dużo
-czy jak jest ich już widoczna ilość?
Ja nigdy jakiegoś mega problemu z rozdwajaniem się włosów nie miałam wiec u mnie opcja nr. 1 czyli "kiedy nie jest ich duzo". Z przodu sama sobie tne pojedyńcze rozdwojone włosy no bo je widzę ale z tyłu niestety już nie wiem co się dzieje wiec trzeba się wybrać do fryzjerki.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 21:34   #4153
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 5 699
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Ja nigdy jakiegoś mega problemu z rozdwajaniem się włosów nie miałam wiec u mnie opcja nr. 1 czyli "kiedy nie jest ich duzo". Z przodu sama sobie tne pojedyńcze rozdwojone włosy no bo je widzę ale z tyłu niestety już nie wiem co się dzieje wiec trzeba się wybrać do fryzjerki.
Dziękuję za odpowiedź
Ostatnio zauważyłam kilka porozdwajanych i się zastanawiam czy już ponosić alarm, czy przesadzam Ale chyba jak jest ich niedużo to jeszcze nie będę tak bardzo panikować
catttt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 06:04   #4154
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez catttt Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź
Ostatnio zauważyłam kilka porozdwajanych i się zastanawiam czy już ponosić alarm, czy przesadzam Ale chyba jak jest ich niedużo to jeszcze nie będę tak bardzo panikować
ja schodziłam niedawno z cieniowanych to podcinałam co miesiąc ale teraz chcę już zapuścić, więc będę podcinać z cm tak co 3 miesiące
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 08:29   #4155
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
ja schodziłam niedawno z cieniowanych to podcinałam co miesiąc ale teraz chcę już zapuścić, więc będę podcinać z cm tak co 3 miesiące
i to jest dobra myśl jak miałam bardzo zniszczone blondem włosy (łamały sie i bardzo kruszyły i ogólnie rzeźnia z nimi była) to też chyba raz na miesiąc lub raz na 2 miesiace chodziłam podcinać i mimo to, ze pozbywałam się dużej ilości włosów to widać było, że rosną bo zawsze było dużo do ściącia

sylvi300 znowu zmianilas avatarka na Ninę (?!) śliczna ta dziewczyna z pięknymi włosami

catttt to już od Ciebie zalezy kiedy będziesz miała ochotę się wybrac do fryzjera ja np. bardzo dawno nie byłam i dawno nie odswiarzałam fryzury a już dawno straciła swój "fason" więc kilka porozdwajanych końcówek jest też troche pretekstem zeby się wybrać i coś z tym zrobić
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 08:58   #4156
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
i to jest dobra myśl jak miałam bardzo zniszczone blondem włosy (łamały sie i bardzo kruszyły i ogólnie rzeźnia z nimi była) to też chyba raz na miesiąc lub raz na 2 miesiace chodziłam podcinać i mimo to, ze pozbywałam się dużej ilości włosów to widać było, że rosną bo zawsze było dużo do ściącia

sylvi300 znowu zmianilas avatarka na Ninę (?!) śliczna ta dziewczyna z pięknymi włosami

catttt to już od Ciebie zalezy kiedy będziesz miała ochotę się wybrac do fryzjera ja np. bardzo dawno nie byłam i dawno nie odswiarzałam fryzury a już dawno straciła swój "fason" więc kilka porozdwajanych końcówek jest też troche pretekstem zeby się wybrać i coś z tym zrobić
hehe nudzą mi się, lubie je zmieniać, szukam idealnego
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 09:06   #4157
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
hehe nudzą mi się, lubie je zmieniać, szukam idealnego
ja jak na razie mam idealny więc go zostawiam
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 09:23   #4158
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
ja jak na razie mam idealny więc go zostawiam
wstawiam mojego kotka, to jest ideał
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 12:46   #4159
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
wstawiam mojego kotka, to jest ideał
śliczny ! ja mam czarnego wielkiego kocurka ale na razie nie zmieniam avatarka
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-13, 17:45   #4160
sylwucha2102
Raczkowanie
 
Avatar sylwucha2102
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: DKL
Wiadomości: 91
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Zdecydowałam (przynajmniej to jest dzisiajesza decyzja, zobacze jeszcze jutro), ze jutro zadzwonię i umuwię sie z moją ulubioną fryzjerką. Po jednej stronie głowy końce włosów są bez rzadnych mankamentów ale po drugiej to juz widzę małe spustoszenie jakie zaczyna się tam dziać więc mimo iż nie chcę tego robić to 1cm chyba zatnę bede miała wtedy już megakrótkie ale co poradzić, wole krótkie niż chodzić z siankiem po 1 stronie głowy


dlaczego tak jest nie wiem jak jest w Twoim przypadku, ale mi włosy się sypią po tej stronie po której zazwyczaj śpię (po prawej). Strasznie mnie to irytuje. Nawet gdy staram się spać na lewym boku... pach -nie wiedząc kiedy- już jestem na prawej
__________________
Muzyka jest wszędzie, czy ją słyszysz?
sylwucha2102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 18:33   #4161
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylwucha2102 Pokaż wiadomość
dlaczego tak jest nie wiem jak jest w Twoim przypadku, ale mi włosy się sypią po tej stronie po której zazwyczaj śpię (po prawej). Strasznie mnie to irytuje. Nawet gdy staram się spać na lewym boku... pach -nie wiedząc kiedy- już jestem na prawej
ja tak chyba mam bo lubię nosić rozpuszczone włosy ale przerzucam je sobie właśnie na tą stronę gdzie sa bardziej zniszczone, czyli te pod spodem ocieraja sie o ubranie a te na wierzchu już nie i to chyba dlatego.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 19:04   #4162
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
śliczny ! ja mam czarnego wielkiego kocurka ale na razie nie zmieniam avatarka
dziękuję w imieniu kota
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 17:38   #4163
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

witam dziewczynki po mojej 1.5 tygodniowej nieobecności
czas spędzony miło na wypoczynku
a włoski standardowo nie były prostowane
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 21:41   #4164
espejo
Raczkowanie
 
Avatar espejo
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 112
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

włosów też nie suszycie suszarką? to w jaki sposób je układacie? chciałabym móc tak jak wy nie używać prostownicy, ale to musi byś strasznie trudne. nie wyobrażam sobie wyjść z domu nieuczesana (wiem to głupie ale jak nie wyprostuje włosów to czuje się jakbym była nieuczesana)
espejo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 21:46   #4165
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez espejo Pokaż wiadomość
włosów też nie suszycie suszarką? to w jaki sposób je układacie? chciałabym móc tak jak wy nie używać prostownicy, ale to musi byś strasznie trudne. nie wyobrażam sobie wyjść z domu nieuczesana (wiem to głupie ale jak nie wyprostuje włosów to czuje się jakbym była nieuczesana)
niektóre dziewczyny suszą zimnym nawiewem.
ja nie używam ani prostownicy ani suszarki w LO myslałam tak jak Ty, nie wyprostowane wlosy o matko nawet chodza po domu musialy byc idealnie proste ale teraz szczerze mowiac to mi to zwisa i powiewa, włosy schną same, czasem sie lepiej ułożą czasem gorzej nic wielkiego
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 21:50   #4166
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
niektóre dziewczyny suszą zimnym nawiewem.
ja nie używam ani prostownicy ani suszarki w LO myslałam tak jak Ty, nie wyprostowane wlosy o matko nawet chodza po domu musialy byc idealnie proste ale teraz szczerze mowiac to mi to zwisa i powiewa, włosy schną same, czasem sie lepiej ułożą czasem gorzej nic wielkiego

mam tak samo pozatym wolę wyjść z domu "nieuczesana" niż z uczesanymi, spalonymi włosami
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 21:56   #4167
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
mam tak samo pozatym wolę wyjść z domu "nieuczesana" niż z uczesanymi, spalonymi włosami
dokładnie trzeba sobie postawić pewne priorytety... proste spalone włosy czy zdrowe ale wywinięte każdy w inna strone ? Ja wybrałam opcje 2 i jak na razie jestem zadowolona jak wyprostuje to od razu mi się łamią i każą przestać na najbliższy miesiac hehe
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 22:00   #4168
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
dokładnie trzeba sobie postawić pewne priorytety... proste spalone włosy czy zdrowe ale wywinięte każdy w inna strone ? Ja wybrałam opcje 2 i jak na razie jestem zadowolona jak wyprostuje to od razu mi się łamią i każą przestać na najbliższy miesiac hehe

ja też wybrałam opcję 2 i o dziwo ją pokochałam moim zdaniem taka fryzura w stylu "oh, właśnie wstałam z łóżka" przy ładnym makijażu wygląda niesamowicie seksownie
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 22:05   #4169
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
ja też wybrałam opcję 2 i o dziwo ją pokochałam moim zdaniem taka fryzura w stylu "oh, właśnie wstałam z łóżka" przy ładnym makijażu wygląda niesamowicie seksownie
no nie ?! na poczatku mnie to wnerwialo ale teraz to na prawdę... jutro moze wyprostuje włosy a raczej je tylko przeprostuję bo TŻ ma urodziny no i chciałbym jednak ładnie wyglądac tzn. jak sie ładnie ułożą w fale to zostawie ale jak cos to jednak przeprostuję chociaż pojedyncze pasma
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 08:53   #4170
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

u mnie w pon mija pół roku bez pro!! ale szybko zleciało, ani razu ich całych nie prostowałam, tylko grzywkę
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:15.