Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-02, 22:57   #2761
ElRita
Raczkowanie
 
Avatar ElRita
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 241
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Zdaje się, że dla tych co mają stare rozstępy też jest nadzieja bo na dniach czytałam wywiad z Anną Dereszowską, która "rozprawiła się" z rozstępami na biodrach laserem i może "biegać w stringach"

Na świeże rozstępy polecam kosmetyki Lierac - są naprawdę skuteczne - szczególnie ampułki. Właśnie teraz ich używałam ponownie po ciaży i udało mi się usunąć te kilka kreseczek z boczków do zera w 4 miesiące
ElRita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 12:38   #2762
gunia17
Raczkowanie
 
Avatar gunia17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 281
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez ElRita Pokaż wiadomość
Zdaje się, że dla tych co mają stare rozstępy też jest nadzieja bo na dniach czytałam wywiad z Anną Dereszowską, która "rozprawiła się" z rozstępami na biodrach laserem i może "biegać w stringach"
taaak, tylko kogo stać na taką sesję zabiegów. Bo tu chodzi o kilka tysięcy złotych przecież. A i tak nie ma gwarancji, że rozstępy znikną ; )
gunia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 16:00   #2763
pima16
Raczkowanie
 
Avatar pima16
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 32
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Czy po zabiegu laserem mozna normalnie funkcjonować czy raczej zostać w domu na pare dni? Podzielcie się doświadczeniami
pima16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 14:23   #2764
barcy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Kiedy pojawiają sie rozstępy należy jak najczęsciej nawilżać skórę szczegolnie w miejscach podatnych na pojawianie sie rozstepów. Ja stosuje Reduce 2 w 1 i moja skora zdecydowanie sie poprawila.
barcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 15:25   #2765
gunia17
Raczkowanie
 
Avatar gunia17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 281
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

słuchajcie dziewczyny,
zastanawiam się, czy któraś z Was używała derma- rollera w domu? czy w ogóle o nim słyszałyście? i jeśli tak, napiszcie, jakie były efekty ze stosowania.
właśnie przeglądam oferty na allegro, bo na bank bede zamawiać, ale może któraś używała i się podzieli doświadczeniami
pozdrawiam )
gunia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 13:18   #2766
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez gunia17 Pokaż wiadomość
słuchajcie dziewczyny,
zastanawiam się, czy któraś z Was używała derma- rollera w domu? czy w ogóle o nim słyszałyście? i jeśli tak, napiszcie, jakie były efekty ze stosowania.
właśnie przeglądam oferty na allegro, bo na bank bede zamawiać, ale może któraś używała i się podzieli doświadczeniami
pozdrawiam )
zajrzyj do watku - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=361409
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 13:42   #2767
gunia17
Raczkowanie
 
Avatar gunia17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 281
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

dzięki wielkie!
gunia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 16:27   #2768
nowa_kacha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 152
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez pima16 Pokaż wiadomość
Czy po zabiegu laserem mozna normalnie funkcjonować czy raczej zostać w domu na pare dni? Podzielcie się doświadczeniami
Następnego dnia możesz już normalnie funkcjonować, choć obrzęk i zaczerwienienie utrzyma się przez kilka dni. Przed upływem 2 tygodni wszystko wraca do normy. Wcale nie jest to takie straszne
nowa_kacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 08:18   #2769
gunia17
Raczkowanie
 
Avatar gunia17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 281
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

mam do Was pytanie dziewczyny, bo przed chwilą przeczytałam coś takiego:
"Wykonując masaże, należy pamiętać o tym, by robić to bardzo delikatnie, gdy zbyt energiczne ruchu i rozciąganie skóry w różne strony mogą spowodować rozszerzanie się prążków oraz zwiększanie ich głębokości"
oraz ... "Kolejnym domowym sposobem na rozstępy jest stosowanie peelingów. Ale i w tym przypadku – podobnie jak w przypadku masowania skóry – należy uważać, by nie pogłębić ani nie rozszerzyć rozstępów."

myślałam, że im mocniejszy masaż, tym lepiej dla nas. Rozstępy będą znikać, a teraz czytam to i już nie wiem... ; /
Prawda to co piszą czy nie?...
gunia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 16:09   #2770
Kocurrro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

To i ja się tu udzielę ;-)
Właśnie też słyszałam ,że nie można zbyt mocno traktować istniejące rozstępy pilingami i masażami bo istniejące rozstępy mogą się pogłębić. I to jest prawda.
A odnośnie usuwania tego dziadostwa to ja jestem właśnie na etapie początkowym. Wpierw chciałam zadziałać na nie laserem Fraxel ...ale po pierwszym zabiegu i bólu podczas zrezygnowałam :-( Jednak teraz znów postanowiłam zadziałać i przeczytałam sposoby na wielu forach i znalazłam o MOCZNIKU.
Smaruje miejsca 3razy dziennie i po tygodniu już widzę efekty.
Żeby nie było zniknąć jeszcze nie zniknęły ,ale widzę ,że są wyraźnie spłycone i rozjaśniły się. Fakt nie mam jakichś masakrycznych rozstępów bo mam trzy małe kreseczki z lewej i prawej strony brzucha dwie długości 2cm i jedna niespełna cm z obu stron symetrycznie...Ale był to cios w plecy.Pierwsza ciąża ani jednego rozstępu i w drugiej teraz też nic nie było do czasu porodu...Podczas parci skóra trach. Dermatolog powiedziała ,że zdarzają się takie przypadki ,że rozstępy wychodzą podczas porodu. A u mnie dodatkowym czynnikiem była ostra anemia przez co skóra miała duże braki witamin dlatego stało się jak stało.
Zaczęłam się nawet godzić z tym ,ale krem z MOCZNIKIEM rzucił mi światło nadziei
Dla zainteresowanych jest to krem z serii SVR XERIAL 50% zastosowanie kremu jest na bardzo suchą skórę pięt i byłam sceptycznie do tego nastawiona ,ale nawet mój mąż widzi różnice. Zwłaszcza ,że z początku dwa dni wpierw smarowałam tylko lewą stronę ,a później dopiero i drugą. Z lewej strony rozstępy są znacznie mniej widoczne więc działam dalej. Postaram się zrobić zdjęcie dzisiaj ,a potem za naście dni jak będą dalsze efekty
Kocurrro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 09:54   #2771
gunia17
Raczkowanie
 
Avatar gunia17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 281
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

ja już kiedyś dawałam na forum skład maści z mocznikiem 50,00. bo po co wydawać kase na Xerial, jak można mieć więcej za 12 zł o.O? :P
gunia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-10, 14:48   #2772
Kocurrro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Gunia najprościej było mi pójść do apteki i zamówić ,bo po receptę to trochę gorzej z dwójką bąbli ;-) A znalazłam już tańszy odpowiednik xeriala jest to Oxeril z Oceanica za 16zł ;-)

Edytowane przez Kocurrro
Czas edycji: 2011-10-10 o 15:59
Kocurrro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 16:29   #2773
gunia17
Raczkowanie
 
Avatar gunia17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 281
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Kocurrro Pokaż wiadomość
Gunia najprościej było mi pójść do apteki i zamówić ,bo po receptę to trochę gorzej z dwójką bąbli ;-) A znalazłam już tańszy odpowiednik xeriala jest to Oxeril z Oceanica za 16zł ;-)
hehe no chyba że tak
Oxeril? pierwsze słyszę
gdzie kupiłaś i jaką ma zawartośc mocznika?
gunia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 08:49   #2774
Kocurrro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Kupiłam też w aptece z tym ,że mieli tylko 30%.
Ale rozglądałam się na internecie i również są dostępne te kremy z mocznikiem.
Jak by nie było opłaca się bardziej od xeriala.
Choć nie narzekam bo ta 50% działa cuda rozstępy spłyciły się prawie całkowicie i nie są już tak wyczuwalne pod palcami.
Żałuje tylko ,że tak późno znalazłam ten krem bo dziś jestem już 7miesięcy po porodzie ,a więc rozstępy już nie takie świeże choć wciąż były sine.
Stosowałam na nie wpierw krem z masy perłowej No-scar i po dwóch miesiącach nie było nawet drobnego efektu. Następne dwa miesiące smarowałam balsamem Palmersa też zerowe efekty. A teraz znów postanowiłam zawalczyć i ten mocznik jak na razie jako jedyny daje efekty i to w tak szybkim tempie. Jeśli rozstępy zostaną minimalnie jednak przeboleje i wspomogę może laserem. Ale na razie atakuje je dalej smarując 3razy dziennie ;-) Szkoda ,że nie ma się pewności który sposób zadziała akurat na nas bo tak to kasy trochę już wydałam na mazidła by pozbyć się tego. Zastanawiam się czy można zrobić terapie łączoną ,że np dwa razy smaruje się tym mocznikiem i raz dziennie do tego takim serum w ampułkach z Lierac bo podobno też działa cuda ?
No ,ale mam sporo czasu na działania bo do przyszłych wakacji mam nadzieję ,że już się pozbędę tych paskudztw
Kocurrro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 17:31   #2775
gunia17
Raczkowanie
 
Avatar gunia17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 281
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Lierac? nie słyszałam o tym.
Ja robię tak, że trę skórę szczotami, pumeksem czasem nawet, potem wcieram balsam z Perfecty i maść z mocznikiem (robioną). Efekty są fajne. Coraz częściej jednak myślę nad zakupem dermo rollera, bo jak zaobserwowałam u mnie tarcie skóry daje świetne rezultaty.

DAMY RADĘ!!!! do wakacji rok czasu. też mam na brzuszku parę, ale to chyba genetyka, bo moja młodsza siostra też już ma. Muszę podziękować mamusi za tak świetne geny :P:P
Trzeba walczyć!!!
gunia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 23:19   #2776
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Ehh i mnie to spotkało rozstępy mam jeszcze czerwone więc zaczynam walkę: Contratubex, Elancyl, mikrodermabrazja, kwasy, peelingi. Zdam relację!

Powiedzcie mi, czy macie jakieś sposoby na powstające dopiero rozstępy na piersiach na skutek karmienia maluszka??
__________________
Galeria Madeleine Studio
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324581
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 22:52   #2777
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Jak myslicie, czy mozna po aplikacji KREMU NA ROZSTEPY PHARMACERIS TOCOREDUCT wklepac po chwili zel hialuronowy? z tego co wyczytalam ma pozytywny wplyw na wszelkiej masci blizny...
ps.
mija 6 dzien uzywania pharmaceris'u.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 19:37   #2778
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Z dopiero co powstałymi rozstępami na piersiach poradziło sobie u mnie serum Eveline, takie niby biust powiększające. Zawiera b.dużo cantelli asiatici która jest genialna, jeśli idzie o rozstępy, zmarszczki, blizny i naczynka. Serum zahamowało powstawanie nowych zmian, stare zniknęły. Dodam, że serum zaczęłam stosować, po tygodniu od pojawienia się tego dziadostwa, dzisiaj już nic nie mam, ale fakt, przyznaję, że moje rozstępy miały tak 1,5 cm długości i były malutkie. Tylko trzeba smarować regularnie. Poszukaj tego serum na KWC, ma b. dobre opinie.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 22:47   #2779
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Dzięki! A myślisz, że mogę go stosować jeszcze karmiąc piersią?
__________________
Galeria Madeleine Studio
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324581
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-28, 09:14   #2780
rudzielec_25
Raczkowanie
 
Avatar rudzielec_25
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 37
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

ja mam masc z mocnznikiem 40% i wiecie co po 3 dniach smarowania rano wieczor albo one rozjasnialy albo ja zle widzialam sama nie wiem masc jest dosc gesta silnie nawilza a to przeciez najwazniejsze NAWILZANIE ale cholera wie czy ona dziala czy to tylko efekt zlego swiatla.....

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

a masc linoderm probowalyscie???? ja mojemu synowi pupe tym smaruje i dopiero niedawno przeczytalam ze dziala rowniez na rozstepy.....
rudzielec_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 17:16   #2781
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cześć dziewczyny, widzę, że jesteście ekspertkami od usuwania rozstępów
Chce za jakieś 3 miesiące zacząć starania o potomka, ale martwię się o swoją skore. Macie jakieś metody, kosmetyki które uelastycznią skórę, sprawią, że brzuch nie będzie wyglądał jak zebra?
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 17:34   #2782
Kot Kotkowaty
Raczkowanie
 
Avatar Kot Kotkowaty
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 87
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Ktoś tu napisał, żeby peelingi robić. A ja słyszałam, że nie, bo potem rozciąga się skóra na piersiach i szybciej się robią obwisłe. Prawda to czy nie ?
Kot Kotkowaty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 23:21   #2783
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, widzę, że jesteście ekspertkami od usuwania rozstępów
Chce za jakieś 3 miesiące zacząć starania o potomka, ale martwię się o swoją skore. Macie jakieś metody, kosmetyki które uelastycznią skórę, sprawią, że brzuch nie będzie wyglądał jak zebra?
Baaardzo nawilżaj skórę, nie tylko w miejscach narażonych na rozstępy. Jeżeli będzie elastyczna będzie mniej podatna na rozstępy.
__________________
Galeria Madeleine Studio
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324581
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 16:46   #2784
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez madziulkaa Pokaż wiadomość
Baaardzo nawilżaj skórę, nie tylko w miejscach narażonych na rozstępy. Jeżeli będzie elastyczna będzie mniej podatna na rozstępy.
Dziekuje
A czym najlepiej nawilżać? Oliwka, olejki? Czy kremy nawilżające?
Masz jakieś typy?
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 07:43   #2785
gunia17
Raczkowanie
 
Avatar gunia17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 281
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
Dziekuje
A czym najlepiej nawilżać? Oliwka, olejki? Czy kremy nawilżające?
Masz jakieś typy?
wszystkim, czym się tylko da ; )
oliwka, oleje, balsamy...
gunia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 13:08   #2786
karolla555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 16
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

hey dziewczyny.
Może i ja się wypowiem na temat tych paskudnych kreseczek,być może pomogę komuś choć wiadomo każda z nas ma inną skóre.Rozstępy pojawiły się u mnie ponad 15 lat temu,nie wiedziałam co to jest i pokazałam tyłek dosłownie pani sprzedawczyni w małej drogerii,kupiłam wtedy balsam nivea,którego już chyba nie produkują,rozstępy stały się jasne a te małe zniknęły całkowicie.Zawsze stosowałam jakieś kremy ale one tylko zapobiegały nowym za co jestem wdzięczna bo nowych nie mam, ale starych białych krech nie zmieniały.Na plaży czułam się źle i przed moim facetkiem też,na opalonym ciele wyglądało to okropnie( miałam boki pośladków i troszkę na łydce z tyłu).Już myślałam że nic nie pomoże w końcu to 15 letnie blizny,na szczęście zakupiłam" masło kakaowe z witaminą e w słoiku" firmy palmers było to w lipcu.Kupiłam jako następny balsamik który miał nawilżać i zapobiegać.po paru dniach zauważyłam że krechy z białych zaczynają zmieniać kolor przypominające mój odcień skóry,oczywiście pomyślałam że to zasługa barwiących właściwości masła,ale przecież stosowałam kiedyś samoopalacze i opaliły mi skórę a rozstępy nie,więc coś się dzieje pomyślałam.Po około dwóch tygodniach nie mogłam uwierzyć że one naprawde robią się nie widoczne.W sierpniu dokupiłam inne produkty tej firmy tym razem typowo na rozstępy był to balsam na rozstępy ,oliwka terapeutyczna i zwykły balsam do ciała.Zaczęłam stosować naprzemiennie,pierwszy raz w życiu mogłam wyjść na plaże z mocno wyciętymi majteczkami,krechy były koloru mojej skóry i opalały się.Od trzech tygodni stosuję korund który zakupiłam do twarzy,jednak spróbowałam do ciała tzn. tam gdzie były rozstępy i skóra jest teraz gładka ,jednolita a to trzy zabiegi dopiero,sądze że bedzie super,pierwszy raz mogę powiedzieć wygrałam wojnę z tym paskudztwem.Moim faworytem jest i będzie masło w słoiku.Najlepsze nawilżenie i efekt wizualny przynosi właśnie masło,oliwkę teraz dodaję do kąpieli ,potem masło,a rano balsam bo szybko się wchłania.Mi to pomogło jednak zdaję sobie sprawę że nasze ciała się różnią,sama stosowałam produkty które komuś pomogły a mnie niestety nie.Na szczęście znalazłam swój kosmetyk,tego życzę i wam.
karolla555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 23:47   #2787
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
Dziekuje
A czym najlepiej nawilżać? Oliwka, olejki? Czy kremy nawilżające?
Masz jakieś typy?
Nie wiem... gdybym znała złoty środek nie miałabym rozstępów Póki co, jedyne co wiem to to, że dałam d..., że nie nawilżałam wystarczająco skóry

karolla555 - co to za specyfik ?
__________________
Galeria Madeleine Studio
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324581

Edytowane przez madziulkaa
Czas edycji: 2011-11-01 o 23:57
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 10:01   #2788
gunia17
Raczkowanie
 
Avatar gunia17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 281
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

balsam z palmersa. Można kupić na allegro.
gunia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 10:43   #2789
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez gunia17 Pokaż wiadomość
balsam z palmersa. Można kupić na allegro.
Musze sie w niego zaopatrzyć, bo bedzie kiepsko
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 11:13   #2790
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez gunia17 Pokaż wiadomość
Lierac? nie słyszałam o tym.
Ja robię tak, że trę skórę szczotami, pumeksem czasem nawet, potem wcieram balsam z Perfecty i maść z mocznikiem (robioną). Efekty są fajne. Coraz częściej jednak myślę nad zakupem dermo rollera, bo jak zaobserwowałam u mnie tarcie skóry daje świetne rezultaty.

DAMY RADĘ!!!! do wakacji rok czasu. też mam na brzuszku parę, ale to chyba genetyka, bo moja młodsza siostra też już ma. Muszę podziękować mamusi za tak świetne geny :P:P
Trzeba walczyć!!!
Kochana a podasz ten 'przepis'?
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-25 07:52:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:25.