Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-26, 09:48   #4741
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
ombre jak się patrzy! ale ja bym zrobiła boba i ścięła...
zgadzam się też bym ciachła
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 10:06   #4742
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
agaa91 swietne ombre I gratulacje za wytrwalosc Oby i mi sie tyle udalo.
dziękuję
Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
aga91 świetny odrost, takie ombre się zrobiło ;D i gratuluję 16 miesięcy
dziękuję
Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Gratulacje też bym już tyle chciała ach...


Piękny i wielki odrost! A jak niewiele Ci już zostało tych rozjaśnianych, ojeny... Czy ja się kiedyś doczekam prawie całych swoich z małym "odrostem" na końcówkach? Żeby podrosły i mieć tą satysfakcję w dniu ścinanie ostatniego farbowanego cm włosków
dziękuję oczywiście, że się doczekasz też czekam na ten moment jak z dumą będę ścinać ostatnie farbowańce
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
dobra motywacja
cieszę się
Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość
dziękuję
Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
ombre jak się patrzy! ale ja bym zrobiła boba i ścięła...
Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
zgadzam się też bym ciachła
kusicie dziewczyny, kusicie miałam ścinać włosy w miniony weekend, ale jakoś tak wyszło, że w końcu nie miałam kiedy. Tylko, że miałam ścinać do ramion, ale teraz się zastanawiam nad bobem :P ale boję się, że będę musiała je codziennie prostować, bo trochę mi się końce wywijają
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 10:10   #4743
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
kusicie dziewczyny, kusicie miałam ścinać włosy w miniony weekend, ale jakoś tak wyszło, że w końcu nie miałam kiedy. Tylko, że miałam ścinać do ramion, ale teraz się zastanawiam nad bobem :P ale boję się, że będę musiała je codziennie prostować, bo trochę mi się końce wywijają
mnie wlasnie to ukladanie tez odstrasza od boba
no ale zanim ja bede mogla go zrobic tak by byl w 100% naturalny to troche minie takze mam czas na zastanowienie sie
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 10:26   #4744
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

aga91 z tym cięciem nie taki zły pomysł też swego czasu chorowałam na boba (i pewnie nie raz jeszcze to wróci )


właśnie zamówilam jantar na doz'ie bo wreszcie jest dostępny, a już mi się skończył - zaszalałam i od razu 3 butelki
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 10:33   #4745
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Witajcie!!!

Wiecie, gdybym mogła i miała odrost na długich włosach, to bym nie ścinała! Jeśli włosy są w porządku, nie sianowate, nie przesuszone - po co ścinać? Odrost jest... oryginalny, i nie tylko ombre

Może faktycznie mam niezłe tempo rośnięcia... wiecie, zarzekałam się,że nie wierzę w żadne specyfiki, ale znowu zaczęłam wcierać ten tonik i może to dlatego

Szkoda,że nie słyszałyście o pietruszce własnie gotuję, choć woda wcale nie przypomina popielatej, jak to coś ma byc popielate na włosach, to ja jestem baletnicą ale wypróbuję i dam znać, kupiłam dzis u babki na bazarze kilogram korzenia pietruszki

AMEN naturalki!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 11:44   #4746
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

anngeli uzywam olejku z migdalami i papaja Pozniej chce kupic z pomarancza.
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 13:11   #4747
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
mnie wlasnie to ukladanie tez odstrasza od boba
no ale zanim ja bede mogla go zrobic tak by byl w 100% naturalny to troche minie takze mam czas na zastanowienie sie
Powiem tak - jak fryzjer jest dobry, to kazda fryzure zrobi tak, ze bedzie sie wywijac w odpowiednia strone. Chyba, ze masz z natury wlosy podatne na krecenie, to wtedy wiadomo, cudow nie ma. Mnie fryzjerka super obciela, wystarczylo rano przeczesac i wlosy byly na swoim miejscu. Teraz jednak mija kilka miesiecy i juz nie chca tak ladnie sie ukladac, musze sie wybrac do niej znowu.
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Witajcie!!!

Szkoda,że nie słyszałyście o pietruszce własnie gotuję, choć woda wcale nie przypomina popielatej, jak to coś ma byc popielate na włosach, to ja jestem baletnicą ale wypróbuję i dam znać, kupiłam dzis u babki na bazarze kilogram korzenia pietruszki

AMEN naturalki!
Ja pisalam na ten temat, na temat maseczki z lnu tez. Ale chetnie powtorze
No wiec pietruszke tez stosowalam, ale guzik zdzialala, z tym ze ja jednak mam ciemniejsze wlosy. Popielu nie zauwazylam, bardziej byl to bezowy taki. Jak dla mnie procedura jest zbyt czasochlonna i za malo efektow. Ale kto wie, moze na jasniejszych wlosach sie sprawdzi. Jesli nie, to zrobisz z tego...hmmm...salatke z korzenia pietruszki?
Co do maseczki z lnu - ja sobie ja bardzo chwale. Juz kilka razy pisalam, ze olejowanie jest nie dla mnie, za to len - jak najbardziej. Nie przeciaza mi wlosow, wrecz prazeciwnie. Ja gotuje mojego "gluta" w szklance wody (lyzka siemienia), od razu odcedzam i po przestygnieciu nakladam. Mozesz ugotowac wiecej i wstawic do lodowki (przetrwa tydzien). Polecam dziewczynom, dla ktorych oleje sa za ciezkie i ktore nie lubia uczucia natluszczenia na glowie...
__________________


Be the change you want to see in the world!

Edytowane przez Konwalia11
Czas edycji: 2012-01-26 o 13:18
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 14:22   #4748
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Dziewczyny jesteście świetne!!! Jestem z Was dumna włosy cudowne wszystkie
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 17:10   #4749
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

u mnie odrost 6 cm i wiecie co? przestałam oglądać odrost. zapomniałam w ogóle o tym, że zapuszczam i wracam do naturalek. nie farbuję, włosy sobie po prostu rosną, różnica nie rzuca się w oczy.
i przy okazji mam 2 butelki jantaru, gdyby ktoś był chętny
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 17:21   #4750
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
u mnie odrost 6 cm i wiecie co? przestałam oglądać odrost. zapomniałam w ogóle o tym, że zapuszczam i wracam do naturalek. nie farbuję, włosy sobie po prostu rosną, różnica nie rzuca się w oczy.
i przy okazji mam 2 butelki jantaru, gdyby ktoś był chętny
ja teraz już nie mierzę co miesiąc odrostu z nadzieją, że więcej urosły może kolory mi się nie odcinają więc też spokojnie sobie mogę zapuszczać, o farbowaniu nie myślę bardziej skupiam się na pielęgnacji i zapuszczaniu do wymarzonej długości
a propos jantaru - własnie dostałam sms'a, że zamówienie już do odbioru w aptece - więc jutro rano po jantarek lece
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 20:08   #4751
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Dziewczyny a ja sie tak nakrecilam na te Alterre ze hej Dzisiaj skuszona opiniami polecialam po maske zobaczymy co u mnie wyczyni Sluchajcie kochane czy ktoras z Was moglabymi polecic jakis szampon dobrze oczyszczajacy z tych wszystkich silikonow itp. slyszalam o Barwie(?) Podobno raz w tygodniu powinno sie taki stosowac...co o tym myslicie?
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 20:12   #4752
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

dziewczyny a slyszalyscie o takich sztyftach do ciemnych wlosow, zeby zamaskowac odrosty? jezeli daja dobr efekt to jest to wtedy fajne rozwiazanie zeby przetrwac jakis okres z odrostami,az beda dluzsze, albo jakis kryzys ale to do ciemnych wlosow, wiec ja juz uzyc nie moge, nawet juz w sumie nie potrzbuuje, al moze ktorejs z Was by to jakos ulatwilo?
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 22:37   #4753
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja sie tak nakrecilam na te Alterre ze hej Dzisiaj skuszona opiniami polecialam po maske zobaczymy co u mnie wyczyni Sluchajcie kochane czy ktoras z Was moglabymi polecic jakis szampon dobrze oczyszczajacy z tych wszystkich silikonow itp. slyszalam o Barwie(?) Podobno raz w tygodniu powinno sie taki stosowac...co o tym myslicie?
ja mam odżywkę Alterry, fajna jest włosy miękkie, gładkie i końcówki mi się już aż tak nie puszą
ja używałam szamponów Barwy (pokrzywowego, brzozowego i rumiankowego), teraz mam rumiankowy z Evy Natury, innych szamponów niż ziołowe nie używam, moim zdaniem są ok, z tych co używałam, to wszystkie pieniły się tak samo itd raz kiedyś miałam BD, ale strasznie kołtunił mi włosy (na szczęście odżywka to naprawiała) no i jak dla mnie niewydajny, strasznie dużo mi szło tego szamponu, a myłam dwa razy bo za pierwszym razem wcale się nie pienił
Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
dziewczyny a slyszalyscie o takich sztyftach do ciemnych wlosow, zeby zamaskowac odrosty? jezeli daja dobr efekt to jest to wtedy fajne rozwiazanie zeby przetrwac jakis okres z odrostami,az beda dluzsze, albo jakis kryzys ale to do ciemnych wlosow, wiec ja juz uzyc nie moge, nawet juz w sumie nie potrzbuuje, al moze ktorejs z Was by to jakos ulatwilo?
ja pierwsze słyszę o czymś takim ale w sumie nawet nie potrzebuję takich cudów, moje odrosty mi nie przeszkadzają
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 22:47   #4754
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość

ja pierwsze słyszę o czymś takim ale w sumie nawet nie potrzebuję takich cudów, moje odrosty mi nie przeszkadzają
ja wlasnie chcialam sie zorientowac czy wiecie czy nie, bo jak nie to moze byscie byly zainteresowane sie dowiedziec
ja tez nie potrzebuje, no ale moze ktos skorzysta
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 23:28   #4755
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

zaraz będzie 5 miesięcy ale zaczyna mnie kusić farba :/ odrostu nie widać jakoś mocno ale mam wrażenie że moje naturalne włosy są mysie. Uświadamiam sobie że kiedyś nawet przed farbowaniem była w nie wżarta szamponetka więc wyglądały na ciemniejsze
27012012odrost.jpg 27012012.jpg
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 07:33   #4756
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość

Ja pisalam na ten temat, na temat maseczki z lnu tez. Ale chetnie powtorze
No wiec pietruszke tez stosowalam, ale guzik zdzialala, z tym ze ja jednak mam ciemniejsze wlosy. Popielu nie zauwazylam, bardziej byl to bezowy taki. Jak dla mnie procedura jest zbyt czasochlonna i za malo efektow. Ale kto wie, moze na jasniejszych wlosach sie sprawdzi. Jesli nie, to zrobisz z tego...hmmm...salatke z korzenia pietruszki?
Co do maseczki z lnu - ja sobie ja bardzo chwale. Juz kilka razy pisalam, ze olejowanie jest nie dla mnie, za to len - jak najbardziej. Nie przeciaza mi wlosow, wrecz prazeciwnie. Ja gotuje mojego "gluta" w szklance wody (lyzka siemienia), od razu odcedzam i po przestygnieciu nakladam. Mozesz ugotowac wiecej i wstawic do lodowki (przetrwa tydzien). Polecam dziewczynom, dla ktorych oleje sa za ciezkie i ktore nie lubia uczucia natluszczenia na glowie...
dziękuję za szczegółowy opis tak, mam raczej jasne, wczoraj płukałam po raz pierwszy, faktycznie, nie wiem, jak z tego może być popiel, bo to takie beżowe jest gluta wypróbuję

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
zaraz będzie 5 miesięcy ale zaczyna mnie kusić farba :/ odrostu nie widać jakoś mocno ale mam wrażenie że moje naturalne włosy są mysie. Uświadamiam sobie że kiedyś nawet przed farbowaniem była w nie wżarta szamponetka więc wyglądały na ciemniejsze
a ty w ogóle masz takie piękne włosy, jak możesz narzekać?!?!?!?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 09:31   #4757
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
ja mam odżywkę Alterry, fajna jest włosy miękkie, gładkie i końcówki mi się już aż tak nie puszą
ja używałam szamponów Barwy (pokrzywowego, brzozowego i rumiankowego), teraz mam rumiankowy z Evy Natury, innych szamponów niż ziołowe nie używam, moim zdaniem są ok, z tych co używałam, to wszystkie pieniły się tak samo itd raz kiedyś miałam BD, ale strasznie kołtunił mi włosy (na szczęście odżywka to naprawiała) no i jak dla mnie niewydajny, strasznie dużo mi szło tego szamponu, a myłam dwa razy bo za pierwszym razem wcale się nie pienił
No to fajnie mam nadzieje ze z moja bedzie podobnie Ja tez uzywam BD i podobnie jak u Ciebie dopiero za 2 razem sie pieni...ale zauwazylam, ze odkad go stosuje tak jakby lepiej dziala moje olejowanie Moze dlatego ze jest taki delikatny. A z Barwy to chyba wybiore pokrzywowy
Ilsa Lund masz sliczne wloski i odrost w ogole nie rzuca sie w oczy, nawet nie mysl o farbach
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 11:36   #4758
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja sie tak nakrecilam na te Alterre ze hej Dzisiaj skuszona opiniami polecialam po maske zobaczymy co u mnie wyczyni Sluchajcie kochane czy ktoras z Was moglabymi polecic jakis szampon dobrze oczyszczajacy z tych wszystkich silikonow itp. slyszalam o Barwie(?) Podobno raz w tygodniu powinno sie taki stosowac...co o tym myslicie?
Ale śmierdzi ta czerwona -tę masz? Ja mam szampon i odżywkę z czerwonej, szampon jeszcze w miarę, ale odżywka nie dość, że o konsystencji pasty do zębów to jeszcze strasznie mdło pachnie za to zielona Alterra to cud miód i orzeszki

Ja osobiście używałam czarnej rzepy z Evy, ale nie lubię takich szamponów plączą niemiłosiernie włosy, słabo się pienią i kudły zostają po nich jakieś takie tępe (moje przynajmniej). Choć słyszałam, że czarna rzepa np. ma właściwości przyciemniające włosy
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 11:50   #4759
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ale śmierdzi ta czerwona -tę masz? Ja mam szampon i odżywkę z czerwonej, szampon jeszcze w miarę, ale odżywka nie dość, że o konsystencji pasty do zębów to jeszcze strasznie mdło pachnie za to zielona Alterra to cud miód i orzeszki

Ja osobiście używałam czarnej rzepy z Evy, ale nie lubię takich szamponów plączą niemiłosiernie włosy, słabo się pienią i kudły zostają po nich jakieś takie tępe (moje przynajmniej). Choć słyszałam, że czarna rzepa np. ma właściwości przyciemniające włosy
O zesz Ty nie strasz Mam te czerwona...ale ladnie pachnie Mowimy o tej samej na pewno? Ja mam maske z granatem i aloesem jak cos Ale zapamietam, ze zielona jest lepsza przy nastepnych wlosowych zakupach
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 12:17   #4760
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
O zesz Ty nie strasz Mam te czerwona...ale ladnie pachnie Mowimy o tej samej na pewno? Ja mam maske z granatem i aloesem jak cos Ale zapamietam, ze zielona jest lepsza przy nastepnych wlosowych zakupach
ja mam odżywkę nie maskę, może maska pachnie ładniej bo odżywka masakra, ale i tak dzielnie używam -za dużo już tych wszystkich odżywek mam, by kolejną odstawić w kąt

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

a w ogóle myśałam nad piciem drożdży, wiecie? Podobno dziewczynom, które je piły przez miesiąc włosy urosły nawet 3 cm
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 12:40   #4761
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
zaraz będzie 5 miesięcy ale zaczyna mnie kusić farba :/ odrostu nie widać jakoś mocno ale mam wrażenie że moje naturalne włosy są mysie. Uświadamiam sobie że kiedyś nawet przed farbowaniem była w nie wżarta szamponetka więc wyglądały na ciemniejsze
Załącznik 4462752 Załącznik 4462753
wygladaja mysio przez kontrast z farbowanymi
zobacz na posty anngeli, gdzie wstawiala zdjecia kolezanek z naturalnymi wlosami (tu i tu)
calkiem inaczej wyglada jak sie ma w 100% swoje

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

a w ogóle myśałam nad piciem drożdży, wiecie? Podobno dziewczynom, które je piły przez miesiąc włosy urosły nawet 3 cm
ja pijalam czasem, niestety u mnie takich cudow nie bylo
ale sprobuj, na pewno nie zaszkodzi
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 12:48   #4762
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość

ja pijalam czasem, niestety u mnie takich cudow nie bylo
ale sprobuj, na pewno nie zaszkodzi
Pomyślę jeszcze (bo to musi być obrzydliwe w smaku) i jak się zdecyduję zacznę od 1 lutego i zobaczymy co na mnie zdziałają
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 12:53   #4763
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Pomyślę jeszcze (bo to musi być obrzydliwe w smaku) i jak się zdecyduję zacznę od 1 lutego i zobaczymy co na mnie zdziałają

zbyt dobre nie jest... ale czego sie nie robi dla urody
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 13:00   #4764
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
No to fajnie mam nadzieje ze z moja bedzie podobnie Ja tez uzywam BD i podobnie jak u Ciebie dopiero za 2 razem sie pieni...ale zauwazylam, ze odkad go stosuje tak jakby lepiej dziala moje olejowanie Moze dlatego ze jest taki delikatny. A z Barwy to chyba wybiore pokrzywowy
Ilsa Lund masz sliczne wloski i odrost w ogole nie rzuca sie w oczy, nawet nie mysl o farbach
tylko pamiętaj, że pokrzywowy po jakimś czasie może przyciemniać włosy (a nie wiem czy tego chcesz)
no na pewno olejowanie lepiej "działa", w końcu BD nie ma silikonów, które oblepiają włos, więc olej ma lepszy "zasięg"
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ale śmierdzi ta czerwona -tę masz? Ja mam szampon i odżywkę z czerwonej, szampon jeszcze w miarę, ale odżywka nie dość, że o konsystencji pasty do zębów to jeszcze strasznie mdło pachnie za to zielona Alterra to cud miód i orzeszki

Ja osobiście używałam czarnej rzepy z Evy, ale nie lubię takich szamponów plączą niemiłosiernie włosy, słabo się pienią i kudły zostają po nich jakieś takie tępe (moje przynajmniej). Choć słyszałam, że czarna rzepa np. ma właściwości przyciemniające włosy
też mam teraz tę czerwoną odżywkę i fakt, nie pachnie tak przyjemnie jak ta zielona
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 13:43   #4765
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Dla mnie napój z drożdży smakuje jak woda po pieczarkach - czyt. nie do przełknięcia

A żadnych szamponów ani specyfików z rzepą, rumiankiem, nagietkiem, korą dębu nie próbuję, bo nie chcę zmiany odcienia włosów
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 14:47   #4766
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Kurde ja tez nie chce przyciemniac...a co do drozdzy to w sumie chyba znioslabym ten smak ale boje sie ze zle wplynie na cere..nie chce wysypu Ja sie biore za ogorecznik jak mowilam i bede zdawac relacje
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 15:09   #4767
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
zbyt dobre nie jest... ale czego sie nie robi dla urody
dla długich włosów zrobię wiele
Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Kurde ja tez nie chce przyciemniac...a co do drozdzy to w sumie chyba znioslabym ten smak ale boje sie ze zle wplynie na cere..nie chce wysypu Ja sie biore za ogorecznik jak mowilam i bede zdawac relacje
ojej, że negatywnie może wpływać na cerę nie doczytałam zaraz się zgłębię w temacie.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 15:23   #4768
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
ojej, że negatywnie może wpływać na cerę nie doczytałam zaraz się zgłębię w temacie.
Zle sie wyrazilam. Picie drozdzy dobrze wplywa na cere tradzikowa ale bardzo czesto pierwszym etapem jest wysyp(organizm sie oczyszcza) a ja staram sie tego unikac....
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 16:21   #4769
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
a ty w ogóle masz takie piękne włosy, jak możesz narzekać?!?!?!?
dziękuję po prostu kuszą mnie kolory koleżanek ale nie chcę ich niszczyć, na razie nic im nie zrobię
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 08:39   #4770
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Zle sie wyrazilam. Picie drozdzy dobrze wplywa na cere tradzikowa ale bardzo czesto pierwszym etapem jest wysyp(organizm sie oczyszcza) a ja staram sie tego unikac....
a to ja jestem w stanie przeżyć wysyp jeśli potem ma być lepiej Podobno po pokrzywie też na początku skóra wygląda gorzej, a ja nic takiego nie zauważyłam
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:23.