Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-30, 11:20   #4171
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Z dobieraniem dla mnie składników jest problem, bo zawsze coś nie pasuje;p a to żen szen czy aloes podrażnia naczynka , a to cos zapycha i tak w kółko...
Co do toników kwasowych zastanawialam sie nad tym PHA z BU, dodam że używałam kremu z kwasem migdałowym 5% z Pharmaceris, ale wydawało mi się ,że mnie zapycha i po jakimś czasie go odstawiłam, ale działal efektywnie.
Pomyślę nad tym wzbogacaniem hydrolatów , może to cós pomoże
w kremie sporo rzeczy potencjalnie zapychajacych, w toniku raczej nie powino byc.
popatrz jeszcze na tonik z noalab - sama go kupie, bo tak chwalą
W zestawie do robienia kremu możesz pominąć niepasujący Ci składnik, pod warunkiem, że nie jest to emulgator możesz go zastąpić czymś podobnym albo zupełnie z niego zrezygnować, jesli jest go malutko.
Postaraj sie o próbki różnych gotowych kremów - nie bedziesz kupować w ciemno.
Aloes z miąższu też Cię podrażnia? Bo przewaznie podrażniają te, które są wyciskane z całego liścia łącznie ze skórką.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-01-30 o 11:21
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 11:23   #4172
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Dziekuję bardzo za wyczerpującą odpowiedź.
Zapycha mnie na pewno oliwa z oliwej i masło shea,olej kokosowy, wszelkie parafiny i inne rzeczy i nie wiadomo co jeszcze.Co ciekawe stosowałam olejek tamanu albo z pestek moreli i wydaje mi się ,że nie zapchał mnie.
Stosuję od czasu do czasu savon noir, glinki czerwoną i zieloną, oprócz tego także korzystałam z Aleppo 50%, ale bardzo podrażniło mi skórę, może to wina zbyt dużego stężenia.Uzywałam także glinki Ghassoul i też jakoś rewelacji u mnie nie robi.
Uzywałam także hydrolatu z pomaranczy- niby w porzadku,ale cudów nie robi.Co do oczarowego zamówiłam z ZSK i strasznie piekła mnie po nim s kóra,jakby ktoś ją przypalał.Dziwna rzecz, bo gdy używałam tego z BU nic mi się nie działo,więc już sama nie wiem.
Uzywałam także lekkiego kremu nagietkowego SYLVECO i jest całkiem ok, gdyby nie zapychał oliwa z oliwek i masłem shea.
Uzywałam też kremu tradycyjnego Fitomed nawilżająceg0,był chwalony na wizażu, ale wydaje mi się że podrażnil mi naczynka(?).
Także sama już nie wiem czego używać,chodzi mi o jakiś lekki krem do nawilżania mojej kapryśnej skóry.
Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Co polecacie do nawilżania skóry wrazliwej, naczynkowej,mieszanej i łatwo się zapychającej, skłonnej do trądziku (naraz:/)?Stosuję oleje mieszane z kwasem hialuronowym (narazie tamanu i z pestek moreli wyprobowałam, ale bez rewelacji).
Czy olejki w ogóle maja szansę mnie nawilżyć?Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Hej, w sumie to mam (miałam ^^) bardzo podobną cerę.
Co do Alep, to nie wiem skąd je kupiłaś, ale skoro podrażnia, to raczej dlatego, że leżakowało za krótko (: Najlepiej je pokroić i odłożyć w jakieś suche, przewiewne miejsce. Ja moje co prawda trzymam w szafie :P Ale i tak dość szybko przybierają brązowy kolor, im dłużej alep lezy tym jest delikatniejsze Nie katuj sie nim na siłę, tylko poczekaj, aż dojrzeje ;D
A jeśli chodzi o hydrolat oczarowy z zsk, to nie wina Twojej skóry, tylko zsk, na te organiczne hydrolaty reaguje w ten sposób masa osób, coś chyba poknocili z ich ph..

co do nawilzania to ja zrezygnowalam z kremow, bo zanim bym trafila na jakis, ktory mi pasuje, i nie powoduje zaskornikow, minelaby wiecznosc, a moj portfel by usechl z tesknoty za pieniedzmi :P Dlatego tez ze swojej strony polecam jednak bezkremowe noce i toniki nawilzajace, wbrew pozorom ukrecenie sobie czegos takiego nie jest trudne, mozna robic tygodniowe porcje ^^ Na naczynka pomogl mi ekstrakt liposomowy z zsk (: do tego wyciag z aloesu, jakis delikatny humektant, i wuala, zreszta mozna eksperymentowac (: I wtedy zamiast wydac 30zl na jeden krem, ktory moze sie okazac porazka, mozesz kupic pare polproduktow i dobrac sobie odpowiednie stezenia itd. itd.
Jesli chodzi o oleje, to chyba najmniejsze prawdopodobienstwo zapchania bedzie przy krokoszu barwierskim, slonecznikowym i lnianym , ja uzywam od czasu do czasu na dzień, jesli czuje ze skora jednak potrzebuje czegos wiecej. Sama teraz jeszcze zastanawiam się nad skwalanem, bo poczytalam troche opinii ze wcale nie zapycha, a b. ladne wspomaga nawilzenie @_@
A na wypryski polecam swoja droga kozieradkę, kosztuje 2zl, a dziala cuda

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2013-01-30 o 11:25
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 11:29   #4173
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
w kremie sporo rzeczy potencjalnie zapychajacych, w toniku raczej nie powino byc.
popatrz jeszcze na tonik z noalab - sama go kupie, bo tak chwalą
W zestawie do robienia kremu możesz pominąć niepasujący Ci składnik, pod warunkiem, że nie jest to emulgator możesz go zastąpić czymś podobnym albo zupełnie z niego zrezygnować, jesli jest go malutko.
Postaraj sie o próbki różnych gotowych kremów - nie bedziesz kupować w ciemno.
Aloes z miąższu też Cię podrażnia? Bo przewaznie podrażniają te, które są wyciskane z całego liścia łącznie ze skórką.
a tego to nie wiem czy z miąższu czy nie w każdym razie używałam kremu orientana aloesowego i policzki czerwone jak przypalane ogniem;p a skąd mozna wziąśc próbki kremów np z BU? bo chyba nikt nie sprzedaje;/

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Hej, w sumie to mam (miałam ^^) bardzo podobną cerę.
Co do Alep, to nie wiem skąd je kupiłaś, ale skoro podrażnia, to raczej dlatego, że leżakowało za krótko (: Najlepiej je pokroić i odłożyć w jakieś suche, przewiewne miejsce. Ja moje co prawda trzymam w szafie :P Ale i tak dość szybko przybierają brązowy kolor, im dłużej alep lezy tym jest delikatniejsze Nie katuj sie nim na siłę, tylko poczekaj, aż dojrzeje ;D
A jeśli chodzi o hydrolat oczarowy z zsk, to nie wina Twojej skóry, tylko zsk, na te organiczne hydrolaty reaguje w ten sposób masa osób, coś chyba poknocili z ich ph..

co do nawilzania to ja zrezygnowalam z kremow, bo zanim bym trafila na jakis, ktory mi pasuje, i nie powoduje zaskornikow, minelaby wiecznosc, a moj portfel by usechl z tesknoty za pieniedzmi :P Dlatego tez ze swojej strony polecam jednak bezkremowe noce i toniki nawilzajace, wbrew pozorom ukrecenie sobie czegos takiego nie jest trudne, mozna robic tygodniowe porcje ^^ Na naczynka pomogl mi ekstrakt liposomowy z zsk (: do tego wyciag z aloesu, jakis delikatny humektant, i wuala, zreszta mozna eksperymentowac (: I wtedy zamiast wydac 30zl na jeden krem, ktory moze sie okazac porazka, mozesz kupic pare polproduktow i dobrac sobie odpowiednie stezenia itd. itd.
Jesli chodzi o oleje, to chyba najmniejsze prawdopodobienstwo zapchania bedzie przy krokoszu barwierskim, slonecznikowym i lnianym , ja uzywam od czasu do czasu na dzień, jesli czuje ze skora jednak potrzebuje czegos wiecej. Sama teraz jeszcze zastanawiam się nad skwalanem, bo poczytalam troche opinii ze wcale nie zapycha, a b. ladne wspomaga nawilzenie @_@
A na wypryski polecam swoja droga kozieradkę, kosztuje 2zl, a dziala cuda
Dzięki za rady A jaki tonik nawilżający polecasz?I jak oczyszczasz twarz?

Z olei zakupię chyba z pestek malin i orzecha włoskiego albo jojoba
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 11:32   #4174
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Dziekuję za rady- na pewno zastanowię się nad kosmetykami siberica i pervoe reshenie, bo wyglądają na pierwszy rzut oka przyjaźnie.Punktowo wyprysków jako takich raczej nie miewam az tak często- raczej zaskórniki i a czasami własnie te nieszczęsne gule, na które nie skutkuja ani olejki herbaciane ani inne cuda niewidy.
Czy po takim delikatnym pczyszczeniu nie nakładasz juz na twarz nic?(oprócz hydrolatu)?
Tak jak pisałam to zależy od kaprysów cery. Czasem muszę nałożyć olejek z Ha, czasem jakieś serum, najczęściej jest to jednak tonik nawilżający (teraz jest to AMB tonik w żelu, ale nie jest szczytem moich marzeń) lub mgiełka nawilżająca (ostatnio Phenome, fajna). Natomiast na dzień hydrolat lub płyn micelarny, ten Alphanova jest dobry na dzień, bo nie zostawia lepkiej powłoki.

Te nieszczęsne gule niestety u mnie też są nie do ruszenia, miewałam je tygodniami, nic nie działało, poza czekaniem, aż znikną. Obecnie nie mam już z nimi problemu, dawno nie zagościły na mojej twarzy, co traktuje jako mały sukces.

Olej z orzecha włoskiego u mnie się nie sprawdził, radzę ostrożnie.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-01-30 o 11:34
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 11:38   #4175
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
a tego to nie wiem czy z miąższu czy nie w każdym razie używałam kremu orientana aloesowego i policzki czerwone jak przypalane ogniem;p a skąd mozna wziąśc próbki kremów np z BU? bo chyba nikt nie sprzedaje;/
o próbkach pisałam w odniesieniu do gotowych produktów kremy z bu nie są próbkowane.
co najwyżej jak któraś z wątku ma to może się podzielic i pdesłac próbkę (ale nie słyszałam, żeby któras z nas była obecnie w posiadaniu kremu BU).
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 11:38   #4176
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Tak jak pisałam to zależy od kaprysów cery. Czasem muszę nałożyć olejek z Ha, czasem jakieś serum, najczęściej jest to jednak tonik nawilżający (teraz jest to AMB tonik w żelu, ale nie jest szczytem moich marzeń) lub mgiełka nawilżająca (ostatnio Phenome, fajna). Natomiast na dzień hydrolat lub płyn micelarny, ten Alphanova jest dobry na dzień, bo nie zostawia lepkiej powłoki.

Te nieszczęsne gule niestety u mnie też są nie do ruszenia, miewałam je tygodniami, nic nie działało, poza czekaniem, aż znikną. Obecnie nie mam już z nimi problemu, dawno nie zagościły na mojej twarzy, co traktuje jako mały sukces.

Olej z orzecha włoskiego u mnie się nie sprawdził, radzę ostrożnie.
Przepraszam, przecięż już oto cie pytałam;p)
To zastanowię się jeszcze nad tym orzechem ,ale olej z pestek malin widzę dużo osób poleca, używałaś?
I jeszcze mam pytanie, czy uzywałaś do nawilżania kiedykolwiek samych hydrolatów z BU /ZSK itp.? Bo nie ukrywam,że kosmetyki phenome maja super sklady, ale cena nie dla mnie niestety
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 11:43   #4177
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Przepraszam, przecięż już oto cie pytałam;p)
To zastanowię się jeszcze nad tym orzechem ,ale olej z pestek malin widzę dużo osób poleca, używałaś?
I jeszcze mam pytanie, czy uzywałaś do nawilżania kiedykolwiek samych hydrolatów z BU /ZSK itp.? Bo nie ukrywam,że kosmetyki phenome maja super sklady, ale cena nie dla mnie niestety
Nie ma za co przepraszać, przynajmniej doprecyzowałam odp

Z malin nawet mam obecnie w posiadaniu, jest to najlżejszy olej, jaki miałam, lubię go, ale ja mam już cerę dojrzałą i jest dla mnie ciut za lekki, myślę, że dla młodszej cery będzie idealny

Sam hydrolat jeszcze nigdy mnie nie nawilżył, używam tylko gdy moja cera jest obciążona przetłuszoczona, najczęściej idzie w ruch po nocy z cięższymi wynalazkami odzywczymi i codziennie latem.

Co do Phenome, to łapać tylko na promocjach, bo są dość fajne nawet 40%.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 11:47   #4178
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Ja też zdałam sobie sprawę, że właściwie to nie mam żadnego kremu na dzień, który mogłabym stosować codziennie. Mam nadzieje, że serum z NoaLab się sprawdzi, bo jak nie to będę miała problem.

anula, ty chyba miałaś ten krem razem z 2 dziewczynami. Jak go wspominasz klik ?
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 11:49   #4179
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie ma za co przepraszać, przynajmniej doprecyzowałam odp

Z malin nawet mam obecnie w posiadaniu, jest to najlżejszy olej, jaki miałam, lubię go, ale ja mam już cerę dojrzałą i jest dla mnie ciut za lekki, myślę, że dla młodszej cery będzie idealny

Sam hydrolat jeszcze nigdy mnie nie nawilżył, używam tylko gdy moja cera jest obciążona przetłuszoczona, najczęściej idzie w ruch po nocy z cięższymi wynalazkami odzywczymi i codziennie latem.

Co do Phenome, to łapać tylko na promocjach, bo są dość fajne nawet 40%.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...la-dzieci.html

Czy chodziło ci o ten płyn Alphanova?Stosujesz go poprostu jak płyn mielarny, na wacik i tyle?

To chyba skusze sie na ten olej z pestek malin, a masz BU/ZSK/MAZIDEŁ? Bo nie wiem czy jest jakaś różnica w działaniu?
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467

Edytowane przez Claire91
Czas edycji: 2013-01-30 o 11:53
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 12:00   #4180
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...la-dzieci.html

Czy chodziło ci o ten płyn Alphanova?Stosujesz go poprostu jak płyn mielarny, na wacik i tyle?

To chyba skusze sie na ten olej z pestek malin, a masz BU/ZSK/MAZIDEŁ? Bo nie wiem czy jest jakaś różnica w działaniu?
Tak, to ten płyn, tak właśnie go stosuje, albo samodzielnie, albo po oczyszczaniu i maseczkach. albo przed oczyszczaniem do demakijażu, jest z nim fajna opcja, bo można kupić pojemnośc 200 ml, albo 500 ml. Ja właśnie skończyłam mniejszą wersję, ale teraz jestem na kupnie już tej dużej butli, jestem zachwycona tym produktem Jest w eco-esthetique podobnie jak rosyjskie wynalazki

Olejek z malin mam z mazideł ale z tego co wiem, one się specjalnie nie różnią
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 12:01   #4181
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Ja też zdałam sobie sprawę, że właściwie to nie mam żadnego kremu na dzień, który mogłabym stosować codziennie. Mam nadzieje, że serum z NoaLab się sprawdzi, bo jak nie to będę miała problem.

anula, ty chyba miałaś ten krem razem z 2 dziewczynami. Jak go wspominasz klik ?
ciut za tłusty, świecę się po nim strasznie i zostawia taką tłustą powłoczke.
Nawet stosowany na noc mnie męczy, dlatego baaaardzo rzadko go używam, chciaż rano paszcza po nim naprawdę fajna - wygładzona, wyciszona cera
Chcesz próbkę?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 12:02   #4182
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Tak, to ten płyn, tak właśnie go stosuje, albo samodzielnie, albo po oczyszczaniu i maseczkach. albo przed oczyszczaniem do demakijażu, jest z nim fajna opcja, bo można kupić pojemnośc 200 ml, albo 500 ml. Ja właśnie skończyłam mniejszą wersję, ale teraz jestem na kupnie już tej dużej butli, jestem zachwycona tym produktem Jest w eco-esthetique podobnie jak rosyjskie wynalazki

Olejek z malin mam z mazideł ale z tego co wiem, one się specjalnie nie różnią
Dziekuję Poszperam za rosyjskimi wynalazkami
Ale jeszcze jedno pytanie- gdzie kupowałaś wersje 200ml?
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467

Edytowane przez Claire91
Czas edycji: 2013-01-30 o 12:09
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 12:03   #4183
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ciut za tłusty, świecę się po nim strasznie i zostawia taką tłustą powłoczke.
Nawet stosowany na noc mnie męczy, dlatego baaaardzo rzadko go używam, chciaż rano paszcza po nim naprawdę fajna - wygładzona, wyciszona cera
Chcesz próbkę?
Bardzo chętnie
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 12:23   #4184
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Dziekuję Poszperam za rosyjskimi wynalazkami
Ale jeszcze jedno pytanie- gdzie kupowałaś wersje 200ml?
W tym sklepie: http://eco-esthetique.pl/woda-do-myc...wlt-p-122.html , ale właśnie widzę, że obecnie mają tylko wersję 500 ml.
Wygooglałam, że jest w ekomaluch.pl , naturepolis.pl i smyk.com , niestety nie znam tych sklepów nie wiem czy są godne polecenia.

Może napisz do eco esthetique zapytanie, czy i kiedy będzie dostępna wersja 200ml???

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-01-30 o 12:25
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 12:25   #4185
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
W tym sklepie: http://eco-esthetique.pl/woda-do-myc...wlt-p-122.html , ale właśnie widzę, że obecnie mają tylko wersję 500 ml.
Wygooglałam, że jest w ekomaluch.pl , naturepolis.pl i smyk.com , niestety nie znam tych sklepów nie wiem czy są godne polecenia.
właśnie sprawdzałam w innych sklepach, na allegro i też mają tylko 500ml, ale szkoda trochę za pierwszym razem kupować taką dużą pojemność... na smyku w ogóle nie ma.
Chyba tak zrobię
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467

Edytowane przez Claire91
Czas edycji: 2013-01-30 o 12:27
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 12:40   #4186
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
właśnie sprawdzałam w innych sklepach, na allegro i też mają tylko 500ml, ale szkoda trochę za pierwszym razem kupować taką dużą pojemność... na smyku w ogóle nie ma.
Chyba tak zrobię
W razie czego służę odlewką, gdyby wycofano całkiem dwusetkę, tylko byś musiała poczekać, bo nie wiem kiedy dokładnie będę zamawiać. myślę, że luty-marzec. Na razie się wykosztowałam na pędzle do makijażu, stąd poślizg
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 12:46   #4187
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
W razie czego służę odlewką, gdyby wycofano całkiem dwusetkę, tylko byś musiała poczekać, bo nie wiem kiedy dokładnie będę zamawiać. myślę, że luty-marzec. Na razie się wykosztowałam na pędzle do makijażu, stąd poślizg
Dzięki Nie zdziwię się, jesli wycofają... Lubią wycofywać wszystko co jest dobre
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 12:54   #4188
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Dzięki Nie zdziwię się, jesli wycofają... Lubią wycofywać wszystko co jest dobre
Święte słowa
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 13:26   #4189
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

zużyłam próbkę quenching serum z phenome...jest to przeźroczysty, leciutki żel, który wchłania się do matu nie pozostawiając żadnej warstewki...ogólnie fajny, ale u mnie sprawdza się jako jeden z kilku nałożonych na siebie lekkich nawilżaczy, sam niewiele zdziałał...

od ok 2 tygodni używam też toniku jaśminowego 100% pure, jest delikatniutki, dobrze tonizuje i lekko nawilża, nakładam go paluchami na twarz i wyczywalny jest w nim duży poślizg typowy dla HA (a jest on na ostatnim miejscu w składzie), gęba po nim ślicznie wygładzona, sam tonik niespecjalnie pachnie, właściwie jakby był zepsuty, ale data ważności jest ok i od początku trzymam go w lodówce więc sobie wmawiam, że wszystko jest wporząsiu

zaskakuje samą siebie...pamiętam jak po testach edm jojoba narzekałam na błyszczace w nim drobinki...zamawiając anabelki pominełam podkład rozświetlający, ale dostałam go w gratisie...wysmarowałam sie nim tak od niechcenia...i chyba przepadłam...podkład kryje "słabo" w stylu lily lolo, ale ma w sobie coś co genialnie współgra z moim sebum...nałożyłam go solo, bez żadnych primerów/finisherów, w ciągu dnia nic nie poprawiałam i przy wieczormym demakijażu nie byłam obrzydzona ilością tłuszczu na twarzy...kolor, który posiadam jest dla mnie za ciemy, muszę domówić inne kolorki, które mam nadzieję sprawdzą sie tak samo dobrze jak ten co mam
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 13:30   #4190
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
zużyłam próbkę quenching serum z phenome...jest to przeźroczysty, leciutki żel, który wchłania się do matu nie pozostawiając żadnej warstewki...ogólnie fajny, ale u mnie sprawdza się jako jeden z kilku nałożonych na siebie lekkich nawilżaczy, sam niewiele zdziałał...

od ok 2 tygodni używam też toniku jaśminowego 100% pure, jest delikatniutki, dobrze tonizuje i lekko nawilża, nakładam go paluchami na twarz i wyczywalny jest w nim duży poślizg typowy dla HA (a jest on na ostatnim miejscu w składzie), gęba po nim ślicznie wygładzona, sam tonik niespecjalnie pachnie, właściwie jakby był zepsuty, ale data ważności jest ok i od początku trzymam go w lodówce więc sobie wmawiam, że wszystko jest wporząsiu

zaskakuje samą siebie...pamiętam jak po testach edm jojoba narzekałam na błyszczace w nim drobinki...zamawiając anabelki pominełam podkład rozświetlający, ale dostałam go w gratisie...wysmarowałam sie nim tak od niechcenia...i chyba przepadłam...podkład kryje "słabo" w stylu lily lolo, ale ma w sobie coś co genialnie współgra z moim sebum...nałożyłam go solo, bez żadnych primerów/finisherów, w ciągu dnia nic nie poprawiałam i przy wieczormym demakijażu nie byłam obrzydzona ilością tłuszczu na twarzy...kolor, który posiadam jest dla mnie za ciemy, muszę domówić inne kolorki, które mam nadzieję sprawdzą sie tak samo dobrze jak ten co mam
jak to nigdy nie wiadomo co się spodoba fajnie, że Ci pasuje.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 13:42   #4191
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
jak to nigdy nie wiadomo co się spodoba fajnie, że Ci pasuje.
a wiesz....ten co mam jest w Twoim kolorze
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 13:47   #4192
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
a wiesz....ten co mam jest w Twoim kolorze
no popatrz
a ich róży (różów? ) próbowałaś?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 13:52   #4193
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość

zaskakuje samą siebie...pamiętam jak po testach edm jojoba narzekałam na błyszczace w nim drobinki...zamawiając anabelki pominełam podkład rozświetlający, ale dostałam go w gratisie...wysmarowałam sie nim tak od niechcenia...i chyba przepadłam...podkład kryje "słabo" w stylu lily lolo, ale ma w sobie coś co genialnie współgra z moim sebum...nałożyłam go solo, bez żadnych primerów/finisherów, w ciągu dnia nic nie poprawiałam i przy wieczormym demakijażu nie byłam obrzydzona ilością tłuszczu na twarzy...kolor, który posiadam jest dla mnie za ciemy, muszę domówić inne kolorki, które mam nadzieję sprawdzą sie tak samo dobrze jak ten co mam
O mam próbkę tego podkładu, muszę go przetestować po Twoim opisie Tylko ja zawsze na krem nakładam mierałki
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 13:54   #4194
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
zużyłam próbkę quenching serum z phenome...jest to przeźroczysty, leciutki żel, który wchłania się do matu nie pozostawiając żadnej warstewki...ogólnie fajny, ale u mnie sprawdza się jako jeden z kilku nałożonych na siebie lekkich nawilżaczy, sam niewiele zdziałał...
Mam całe opakowanie tego serum Jeszcze nie otwierane, ale po Twojej pierwszej opinii jestem pomyślnie nastawiona. No zobaczymy
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 13:57   #4195
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no popatrz
a ich róży (różów? ) próbowałaś?
J
Ja mam wszystkie, chcesz trochę?
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 14:33   #4196
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
J
Ja mam wszystkie, chcesz trochę?
dziękuję kochana, ja mam jakieś, tylko jeszcze nie używałam. Ja ogólnie taka oporna makijazowo jestem
Promolcie podpuszczam
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 14:42   #4197
eternity6
Raczkowanie
 
Avatar eternity6
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Kosmetyki I+M Naturcosmetik
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ja mam, ja mam! właśnie ten krem pod oczy (i tak tylko dodam, że ten zapach jest z prawdziwego ekstraktu z wanilii, a nie z jakichś sztucznych pachnideł ).
pisałam ci też na wątku z analizą składów - jak potrzebujesz coś odżywczego, to ten krem age protection ma fajne oleje. jeśli się obawiasz, że mógłby być za ciężki, to możesz na pierwszy rzut spróbować z nawilżającym freistil. ale najlepiej by było dorwać próbki...
ja mam fluid do cery mieszanej i jest leciutki, nawilżający. ale do twojej cery będzie za słaby. poza tym mam też szampon dzikie zioła - według mnie jest świetny, polecam do przetłuszczających się i wrażliwych skalpów
Dziękuję bardzo! O takie właśnie wsparcie mi chodziło
W takim razie jestem gotowa na kolejne zakupy i będę testować!
Na początek wezmę krem i poproszę o dużo próbek, bo akurat tam gdzie zamawiam nie ma z tym problemu

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

I+M Naturcosmetik
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Miałam mleczko do demakijażu. Bardzo lubiłam, starczyło mi na bardzo długi czas, cena może nie niska, ale wydajność rewelacyjna
Dziękuję! Mleczka też szukałam
Ceny niestety dość wysokie, ale krem pod oczy też jest bardzo wydajny, więc nie ma tego złego..
eternity6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 14:43   #4198
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez eternity6 Pokaż wiadomość
Kosmetyki I+M Naturcosmetik


Dziękuję bardzo! O takie właśnie wsparcie mi chodziło
W takim razie jestem gotowa na kolejne zakupy i będę testować!
Na początek wezmę krem i poproszę o dużo próbek, bo akurat tam gdzie zamawiam nie ma z tym problemu

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

I+M Naturcosmetik


Dziękuję! Mleczka też szukałam
Ceny niestety dość wysokie, ale krem pod oczy też jest bardzo wydajny, więc nie ma tego złego..
A gdzie dają dużo próbek ?
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 14:49   #4199
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez eternity6 Pokaż wiadomość
Kosmetyki I+M Naturcosmetik


Dziękuję bardzo! O takie właśnie wsparcie mi chodziło
W takim razie jestem gotowa na kolejne zakupy i będę testować!
Na początek wezmę krem i poproszę o dużo próbek, bo akurat tam gdzie zamawiam nie ma z tym problemu

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

I+M Naturcosmetik


Dziękuję! Mleczka też szukałam
Ceny niestety dość wysokie, ale krem pod oczy też jest bardzo wydajny, więc nie ma tego złego..
Dlaczego w każdym poście na początku masz nazwę tej firmy kosmetycznej?
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 14:51   #4200
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Gayenka - cóż za nowy avatar
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:10.