depilacja okolic bikini u brunetki !! - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-16, 13:29   #151
kasiade
Raczkowanie
 
Avatar kasiade
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 59
GG do kasiade
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
W kierunku na zewnątrz, czyli w stronę ud, bo jak się przyglądałam, to tak tam rosną włosy, że ten kierunek będzie przeciwny do kierunku rośnięcia, było z tym w ogóle wiele zachodu, typu lusterko na podłodze, ja nad nim, tzw okolice bikini zrobić sobie woskiem to nie problem, ale głębiej trzeba trochę akrobacji, dziś widzę, że dużo włosków się urwało nie wyrwało z cebulkami, ale liczę na to, że następne razy będą łatwiejsze, widzę efekt i to nie dużym kosztem
no właśnie..radzę sobie z plastrami (veet) ale tylko jeśli chodzi o górę, do dołu podchodziłam parę razy i...koń by się uśmiał , a ja i "ona" całe ulepione z tym że ja jeszcze we łzach...
zawsze rwałam z góry albo dołu-nigdy w kierunku udka..muszę spróbować..
kasiade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 13:36   #152
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

ja robilam wosk latami. efekt taki, ze mnostwo wloskow wrasta i mam plamy.
1 raz po wosku ma sie naprawde przez dlugi czas spokoj. ale po tym juz nie, poniewaz wloski rosna w roznych cyklach i jak zrobi sie wosk na tych wloskach co juz wyszly to akurat nastepne zaczynaja wychodzic. przez to nigdy w lecie nie moglam sie ubrac jak chcialam. pod pacha dostalam tez takie plamy i bole po latach, ze zaczelam sie golic, bo balam sie, ze dostane problem z wezlami, ktore tez sa w okolicach bikini.
w bikini zaczalam chodzic na laser,ktory jeszcze bardziej boli niz wosk.
zobaczymy jakie beda efekty.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 16:22   #153
martad1
Raczkowanie
 
Avatar martad1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 79
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Ja od pewnego czasu gole okolice bikini depilatorem. Na poczatku bardzo bolało i musiałm golic na raty, ale teraz jest juz ok. Pewnie tez dlatego, ze mam nowy depilator z nakładka do miejsc wrażliwych. Ja mam bardzo ciemne i mocne włosy i kiedy goliłam sie golarką, właściwie nie nadawałam sie aby wyść w stroju kompielowym bo wszędzie miałam wstretnie, czerwone krostki. A po depilatorze zaczerwienienie znika po nocy i nie ma krostek. Ja polecam depilator!!
__________________
MAM NAJCUDOWNIEJSZY ZARĘCZYNOWY PIERŚCIONEK NA ŚWIECIE!!!!!!!!
martad1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 19:38   #154
thalia_fashion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 43
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

ja depiluje depilatorem tu duzo mówić - masakraaaaaa ale czego sie nie robi dla ładnego wyglądu. natomiast gorzej z tymi miejscami dalej ... tam boli juz naprawdę hadcorowo i trzeba potwirnego samozaparcia. Pytanie czy warto ? ehh no warto , warto ... ale raczej przezuce sie na wosk
thalia_fashion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 20:35   #155
Nati femme fatale
Zadomowienie
 
Avatar Nati femme fatale
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 1 449
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez thalia_fashion Pokaż wiadomość
ja depiluje depilatorem tu duzo mówić - masakraaaaaa ale czego sie nie robi dla ładnego wyglądu. natomiast gorzej z tymi miejscami dalej ... tam boli juz naprawdę hadcorowo i trzeba potwirnego samozaparcia. Pytanie czy warto ? ehh no warto , warto ... ale raczej przezuce sie na wosk


Ehmm, ale wosku też kiedyś próbowałam i jednak wolę depilator.
Kremy dawno zaczęły już doprowadzać mnie do szału.
__________________
"Kobiety są jak przekład: piękne nie są wierne, wierne nie są piękne."
G.B.Shaw

tu znajdował się podpis mojego ex-męża o treści:
dokładnie, kochanie, dokładnie(znał moje hasło) więc...Tobie(skoro zgadzasz się z powyższym cyt.pana Shaw) pozostaje znaleźć sobie taką niepiękną!może Cię nie zdradzi
Nati femme fatale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 20:38   #156
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Ja uzywam wosku i to tez masakryczna praca Czasami bywa ze mecze sie z tym godzine lub dwie, bo wyrywam na raty i niestety wszytsko sie lepi........trzeba wiec znow zmywac ten wosk i od poczatku........depilator jest ok. Tez kiedys go uzywałam ale faktycznie trzeba sie przemoc.
Na dzis moj sposob to : część woskiem, częśc depilatorem a pozostałosci wyrywane peseta......uhhh
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 20:53   #157
Nati femme fatale
Zadomowienie
 
Avatar Nati femme fatale
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 1 449
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Mnie najbardziej bolało za pierwszym razem, zresztą moje koleżanki odczuwały tak samo, to kwestia przyzwyczajenia skóry.
__________________
"Kobiety są jak przekład: piękne nie są wierne, wierne nie są piękne."
G.B.Shaw

tu znajdował się podpis mojego ex-męża o treści:
dokładnie, kochanie, dokładnie(znał moje hasło) więc...Tobie(skoro zgadzasz się z powyższym cyt.pana Shaw) pozostaje znaleźć sobie taką niepiękną!może Cię nie zdradzi
Nati femme fatale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-17, 03:00   #158
alexmis
Raczkowanie
 
Avatar alexmis
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Canada***Podlaskie
Wiadomości: 58
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Ja tez czesc woskiem czesc depilatore a czesc maszynla.
alexmis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 08:53   #159
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

wiecie tez chcialam sie skusic na kosmetyczke ale ja sie wstydze rozebrac tak przed obca baba. :|

nie to nie dla mnie. ja swoja kasie traktuje tak ze to co moge depilatorem lub pesetom pojedyncze wlosy, a reszte maszynka zwykla. balabym sie calej kasi potraktowac depilatorem bo niestety czesto zdarza mi sie ze depilator mnie rani, a potem piecze i w ogole jakies bakterie sie wedrza w to. nie warto. chociaz za kazdym razem glebiej zajezdzam wiec byc moze kiedys cala kasia bedzie wydepilowana.
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 09:12   #160
Nati femme fatale
Zadomowienie
 
Avatar Nati femme fatale
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 1 449
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
wiecie tez chcialam sie skusic na kosmetyczke ale ja sie wstydze rozebrac tak przed obca baba. :|

nie to nie dla mnie. ja swoja kasie traktuje tak ze to co moge depilatorem lub pesetom pojedyncze wlosy, a reszte maszynka zwykla. balabym sie calej kasi potraktowac depilatorem bo niestety czesto zdarza mi sie ze depilator mnie rani, a potem piecze i w ogole jakies bakterie sie wedrza w to. nie warto. chociaz za kazdym razem glebiej zajezdzam wiec byc moze kiedys cala kasia bedzie wydepilowana.

Ja zrobiłam to raz, właśnie depilatorem i jak na razie nie mam ochoty powtórzyć tego wyczynu; okolice owszem, ale reszta niech sobie będzie
__________________
"Kobiety są jak przekład: piękne nie są wierne, wierne nie są piękne."
G.B.Shaw

tu znajdował się podpis mojego ex-męża o treści:
dokładnie, kochanie, dokładnie(znał moje hasło) więc...Tobie(skoro zgadzasz się z powyższym cyt.pana Shaw) pozostaje znaleźć sobie taką niepiękną!może Cię nie zdradzi
Nati femme fatale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 07:59   #161
kasiade
Raczkowanie
 
Avatar kasiade
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 59
GG do kasiade
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez martad1 Pokaż wiadomość
Ja od pewnego czasu gole okolice bikini depilatorem. Na poczatku bardzo bolało i musiałm golic na raty, ale teraz jest juz ok. Pewnie tez dlatego, ze mam nowy depilator z nakładka do miejsc wrażliwych. Ja mam bardzo ciemne i mocne włosy i kiedy goliłam sie golarką, właściwie nie nadawałam sie aby wyść w stroju kompielowym bo wszędzie miałam wstretnie, czerwone krostki. A po depilatorze zaczerwienienie znika po nocy i nie ma krostek. Ja polecam depilator!!
a jakiej firmy depilatora używasz?
kasiade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-19, 09:01   #162
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

zeby bylo jasne, wszystkiego sie pozbywam, tylko nie wszystko traktuje depilatorem.

a wlasnie, moze zakupie jakis lepszy depilator bo moj ma juz chyba z hmm 6 lat wiec do najnowszych nie nalezy. moze te nowsze nie podrazniaja i zlagadzaja bol.
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 19:28   #163
Suzi_Sun
Rozeznanie
 
Avatar Suzi_Sun
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 522
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Tez uzywam depilatora ..Philips Satinele .. i mam na dluuugo dlugo spokoj. Oczywiscie tam glebiej gdzie skora jest bardzo wrazliwa miedzy nozkami to pozostaje wciaz maszynka niestety.
__________________
"Kiedy widzę,co życie robi z ludźmi, to Śmierć wcale nie jest taki najgorszy"
Suzi_Sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 15:54   #164
madzia686
Raczkowanie
 
Avatar madzia686
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 438
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

co za los....dobrze mają te panie co graja w tych brzydkich filmach az żal ściska że natura obdarzyła nas tym kompletnie zbędnym owłosieniem.....
madzia686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 17:28   #165
dol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

A ja polecam piankę veet http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6874 albo któryś krem z veet'a. Pianka trochę lepsza i bardziej wydajna, ale niestety droższa :/
A działa to tak: wkładasz w "dziurki" płatek kosmetyczny (tak tylko troszkę ) i nakładasz krem z obu stron, na CAŁOŚĆ i po kilku minutach (5-7) zmywasz wodą. I tyle Bardzo proste i skuteczne
Nie polecam niektórych kremów, bo nie usuwają wszystkiego, ale to nie oznacza, że tylko veet jest skuteczny. Po prostu wszystkiego jeszcze nie wypróbowałam
tak na marginesie ten sposób kiedyś wynalazłam w necie. Polecała go jakaś kosmetyczka, więc nie powinien być niebezpieczny dla tych miejsc. Dodam, że nic mnie nie piecze, nie swędzi też jak włoski odrastają
miłej pracy
dol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 20:17   #166
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez kasiade Pokaż wiadomość
a jakiej firmy depilatora używasz?
Przepraszam, żę tak późno. Uzywam Braun Silk epil. ma 3 nakładki, jedna z nich to maszynka elektryczna, pozostałe dwie to depilatory, różniące sie ilościa penset.
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 19:58   #167
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

dziewczyny a co powicie na taki pomysł: na pierwszy raz do kosmetyczki, a potem kiedy wloski są troszkę slabsze juz to depilator?
Ja zawsze uzywam kremow, ale niestety szybko odrasta strasznie i nienawidze tego kłucia juz na drugi dzien... Moje wloski rosna baaardzo szybko, moge sie ogolic rano a wieczorem juz czuje, ze ida.. ;/
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 22:16   #168
virtualia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 49
GG do virtualia
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

to proste i BEZBOLESNE!!!! wystarczy stosowac krem znieczulajacy EMLA ( apteka ok.15 zl) i nie czujesz nic!!! stosuje wosk na cieplo bardzo dobra metoda i na dlugo POLECAM nie ma nic lepszego
virtualia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 18:38   #169
panterka214
Raczkowanie
 
Avatar panterka214
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 353
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

ja chciałabym się wybrać do kosmetyczki na depilacje ale nie mam pojęcia jak to wygląda chcialabym zrobić depilacje całą czy brazylijską bo w sierpniu jade nad morze a akurat te okolice mam bardzo zarosnięte kiedyś ogoliłam sie maszynką ale efekt byl marny tzn na drugi dzień już miałam pelno króciótkich kłójących włosków.... ( przepraszam jeśli są błędy)

czy mogłybyście drogie wizażanki opisać jak to wygląda? czy lepiej włożyć figi czy stringi (?) ? jak długo to trwa i czy boli?

z góry dziękuje
panterka214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-12, 08:22   #170
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

.......................

Edytowane przez emma-e4
Czas edycji: 2011-02-15 o 10:06
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 15:41   #171
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

ja się chyba zdecyduje na laser...
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 15:58   #172
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Ja robie laser. 3 zabiegi juz mialam.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 16:03   #173
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Ja robie laser. 3 zabiegi juz mialam.
i jak efekty? zadowolona?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 17:30   #174
panterka214
Raczkowanie
 
Avatar panterka214
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 353
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
jeśli chcesz depilować częściowo to włóż jak najbardziej skąpe majteczki, zresztą kosmetyczka da ci na pewno takie jednorazowe
jeśli jak piszesz ma to być brazylijska, całościowa depilacja to bielizna będzie obojętna, lepiej wręcz założyć luźne, wygodne majtki, nie będą cię uwierały po depilacji
wygląda to tak, że kładziesz sie na takim fotelu jak u ginekologa mniej więcej, kosmetyczka nakłada wosk i depiluje
będzie cię pewnie prosić o pomoc w naciągnięciu skóry miejscami
trwa to różnie, koło godziny, oczywiście boli, pierwszy raz to nawet bardzo, potem włoski są słabsze i skóra przyzwyczajona
możesz na pół godziny przed zabiegiem wziąć 2 lekkie tabletki przeciwbólowe typu apap czy coś takiego, troszkę pomagają czasem
nie ma sie czego wstydzić - kosmetyczka jak lekarz - niejedno już widziała, to jej praca w końcu
dziękuje dzisiaj się zapisałam mam czas na przygotowanie psychiczne do środy

a wiecie moze czy po depilacji mozliwa jest jazda konna? powzielam decyzje ze będe jeździć regularnie i się zastanawiam czy w tym samym dniu już można?
panterka214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 19:20   #175
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
i jak efekty? zadowolona?
Efekty nie sa narazie spektakularne, choc nie powiem, ze nie jestem zadowolona.
Po wosku mialam duzo wrosnietych wlosow, teraz nie. Ale nie wiem czy to mniej boli. Na wargach powiedzialabym, ze bardziej, dlatego tam juz nie robie.
To jest jak strasznie goracy klej i 1000 igiel na raz. W tym miejscu nie do wytrzymania.
No ale zobaczymy jaki bedzie efekt koncowy..choc zastanawiam sie czy kiedykolwiek bedzie koniec. Poniewaz mamy duzo nieaktywnych komorek wlosow pod skora i one normalnie wychodza co jakis czas, szczegolnie pod wplywem hormonow.
Gdyby laser nie byl moim ostatnim wyjsciem, nie robilabym tego.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 10:26   #176
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez panterka214 Pokaż wiadomość
dziękuje dzisiaj się zapisałam mam czas na przygotowanie psychiczne do środy

a wiecie moze czy po depilacji mozliwa jest jazda konna? powzielam decyzje ze będe jeździć regularnie i się zastanawiam czy w tym samym dniu już można?
Chyba lepiej jednak dac skorze odpoczac, po moich zabiegach laserowych pani kazala mi chodzic bez majteczek zeby skora sie dodatkowo nie podraznila. A wiadomo jak jest z jazda konna ...
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 19:08   #177
panterka214
Raczkowanie
 
Avatar panterka214
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 353
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

powiem tylko tyle: bolało i to dość bardzo ale tylko w momencie nakładania wosku ( strasznie ciągło) i przy odrywaniu całość trwala może z 40 minut babka mnie dość zagadała żebym nie myślała o tym czy bardzo boli ale ból byl do wytrzymania przynajmniej dla mnie zdecydowałam się jednak na depilacje tylko częściową tak zeby nic nie wystawało z kostiumu przez cały dzień miałam podrażniona skóre ale kosmetyczka poradziła podmarowanie albo umycie czymś dezynfekującym ( zeby nie wyszły zadne krosty uzyłam dermoklaru a poźniej posypanie talkiem) dzisiaj jest już wszystko w pożądku z koni w środe jednak zrezygnowałam nie wcisnełabym się w bryczesy :P ale jutro ide
panterka214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 19:32   #178
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Efekty nie sa narazie spektakularne, choc nie powiem, ze nie jestem zadowolona.
Po wosku mialam duzo wrosnietych wlosow, teraz nie. Ale nie wiem czy to mniej boli. Na wargach powiedzialabym, ze bardziej, dlatego tam juz nie robie.
To jest jak strasznie goracy klej i 1000 igiel na raz. W tym miejscu nie do wytrzymania.
No ale zobaczymy jaki bedzie efekt koncowy..choc zastanawiam sie czy kiedykolwiek bedzie koniec. Poniewaz mamy duzo nieaktywnych komorek wlosow pod skora i one normalnie wychodza co jakis czas, szczegolnie pod wplywem hormonow.
Gdyby laser nie byl moim ostatnim wyjsciem, nie robilabym tego.
ja bym sie chętnie skusila, ale ten bol...boje sie, że nie dam rady. Wiem, ze mozna sie znieczulic EMLĄ, ale nie wiem jak to wyglada za bardzo..
A Ty znieczulalas sie jakos?
Gdzie robilas depilacje?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 23:10   #179
motylek.niewiem
Raczkowanie
 
Avatar motylek.niewiem
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: pośrodku haosu.
Wiadomości: 29
GG do motylek.niewiem
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

ja zawsze depiluje maszynka zwykla ale... zostaja takie czarne kropeczki a na sdrugi dzie znow odrasta, kremem do depilacji wogole sie nie dalo a woskiem nie probolwam.
motylek.niewiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 10:08   #180
senna24
Raczkowanie
 
Avatar senna24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 252
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

depilujecie się w miejscu gdzie jest paseczek stringów?? bo mnie ten temat ciągle irytuje . prosze o odpowiedzi .goraco pozdrawiam
senna24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-17 22:23:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:44.