Filtry UV a makijaż - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-06, 22:22   #3421
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Czy na filtr można stosowac jako korektor Dermacol? Skład: titanium dioxide, paraffiunum liquidum, paraffin, cera microcristallina sucrose cocoate, glyceryl stearate, petrolatum, parfume, ci 77491, ci 77492, ci 77499
Owszem, na filtry Avene
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 07:04   #3422
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Filtry UV a makijaż

Bo ma mineralny titanium dioxide?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 10:17   #3423
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Filtry UV a makijaż

Niestety - destabilizuje on Parsol 1789.
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 10:22   #3424
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Filtry UV a makijaż

A to szkoda
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 10:28   #3425
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Filtry UV a makijaż

Chciałaś go stosować na niespodzianki, czy pod oczy?
W pierwszym przypadku pod oczy możesz dawać Avene, w drugim nie masz czego żałować, bo po składzie sądząć - klajster z niego straszny.
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 12:29   #3426
oliwka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2
Dot.: Filtry UV a makijaż

to chyba moja pierwsza wypowiedz na wizazu wiec wybacznie ewentualne niedopatrzenia
chcialabym rozpoczac na dobre przygode z filtrami (narazie jestem zielona), poczytalam troche na KWC i chyba zdecyduje sie na LRP Fluide Extreme oraz pod filtry Active C (doczytalam sie ze filtry sie dobrze na nim wchlaniaja) i teraz najwazniejsze: co z podkladem i reszta? jestem w trakcie leczenia aknenorminem wiec problem z tradzikiem juz prawie nie istnieje, za to mam plamy ktore musze ukrywac, inaczej nie pokazuje sie ludziom. Do tej pory uzywalam kamuflarzu Artdeco/palety korektorow Sephory i mieszanki podkladu LRP Unifiance z podkladem Avene i ziemia egipska jako wykonczenie makijazu. W wątku dotyczącym przebarwien doczytalam sie ze dobrze kryje podklad Covermark Foundation. Czy moze ktoras z was uzywala go w polaczeniu z filtrami? A moze jak ja potrzebujecie ukryc przebarwienia i uzywacie filtow w polaczeniua z kryjacymi korektorami i podkladami.
Bede ogromnie wdzieczna za kazda odpowiedz
oliwka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 12:40   #3427
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Filtry UV a makijaż

Nie był zły, na pryszcz idealny
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-07, 12:44   #3428
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Filtry UV a makijaż

Za to na Antheliosa stosuje podkład z filtrem, bo mi strasznie podchodzi w kwesti stapiania się z cerą, Perfect Wear Avanu, ale ona ma filtry*spf 15). Które to są filtry? Skład: Aqua, Isododecane, Butylene Glycol, Boron Nitride, Isohexadecane, Myristyl Myristate, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Laurylmethicone Copolyol, Silica, Nylon-12, Polyisobutene, Butyl Acetate Acrylates Copolymer, Ethylene Mixed Copolymer, Imidazolidinyl Urea, Sodium Chloride, Tall Oil Glycerides, Methylparaben, Sodium Hexametaphosphate, Tribehenin, Polymethyl Methacrylate, Disodium EDTA, Parfum, Dimethicone, Octyldodecyl Myristate, Glyceryl Rosinate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Biosaccharide Gum-1, Lecithin, Sodium Hyaluronate, C12-15 Alkyl Benzoate, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Quaternium-15, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Beta-Carotene, Helianthus Annuus, [+/- Cl 77891, Cl 77019, Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499] Chyba nie destabilizuje filtra? Podobno skład ma nieciekawy, ale co tam...no nie wiem, czasaem muszę położyć podkład, a ten się sprawdza, jak powiecie, że i on jest do kitu, to się chyba zastrzele
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 15:17   #3429
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Filtry UV a makijaż

Ja tam w nim filtrow nie widze. Na samym koncu sa mineralne ale zastosowane jako pigmenty. Nie chce mi sie wierzyc ze jest ich az tak duzo ze SPF 15 sie uzyska.


oliwka jak chcesz cos co sie z filtrem nie gryzie to moze sproboj podkladu Toleriane lub Touch Pro tej samej firmy co wybrane przez ciebie filtr. Pigmenty w tych dwoch produktach sa w otoczkach. Touch Pro jest dosc mocno kryjacy wedlug mnie lepiej sie sprawdza jako korektor, ale i Toleriane tez mozna uzywac punktowo jako korektor.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 18:59   #3430
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Filtry UV a makijaż

pomyłka- spf 10 będę go na razie stosować, mam nadzieje, że Antheliosa nie zdestabilizuje
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 20:37   #3431
o_filtrach
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: Filtry UV a makijaż

Czesc

Mnie to nie interesuje, ale moze Wam sie przydac:

http://img409.imageshack.us/img409/5395/filtry1ml7.jpg
http://img409.imageshack.us/img409/5042/filtry2if2.jpg

Maja ok. 600 kB, dla posiadaczy wolniejszego neta wersja ok. 250kB:

http://img76.imageshack.us/img76/8027/filtry1anz6.jpg
http://img169.imageshack.us/img169/492/filtry1bly1.jpg

Nie wiem, czy po jakims czasie tego nie wykasowuja, wiec jesli kogos artykul zaciekawi, niech lepiej go zapisze na dysku.

Sorki jesli ktos juz to wklejal.

Milego .
o_filtrach jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-07, 21:06   #3432
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

Sezon ogórkowy
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 21:44   #3433
oliwka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2
Dot.: Filtry UV a makijaż

jak sie malowalam to zauwazylam ze sie pomylilam, znaczy mam podklad LRP toleriane wlasnie a nie unifiance, zakupie filrty i zobaczymy jak to bedzie;]
oliwka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 22:25   #3434
prettycow
Raczkowanie
 
Avatar prettycow
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z łąki
Wiadomości: 328
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez o_filtrach Pokaż wiadomość
Czesc

Mnie to nie interesuje, ale moze Wam sie przydac:

http://img409.imageshack.us/img409/5395/filtry1ml7.jpg
http://img409.imageshack.us/img409/5042/filtry2if2.jpg

Maja ok. 600 kB, dla posiadaczy wolniejszego neta wersja ok. 250kB:

http://img76.imageshack.us/img76/8027/filtry1anz6.jpg
http://img169.imageshack.us/img169/492/filtry1bly1.jpg

Nie wiem, czy po jakims czasie tego nie wykasowuja, wiec jesli kogos artykul zaciekawi, niech lepiej go zapisze na dysku.

Sorki jesli ktos juz to wklejal.

Milego .

hmm Wprost

taa juz zdaje sie była mowa w innym wątku o tym artykule

No cóż, przeczytałam.
Ameryki nie odkryli - jesli chodzi o złudne bezpieczeństwo w stylu nasmaruje sie a potem moge się smażyc cały dzień i nic mi nie bedzie.

Poza tym czy ja dobrze zrozumiałam.
Najpierw ta pani doktor twierdzi, że nie udowodniono związku powstawania czerniaka ze słońcem, potem pisze ze filtry dają nam złudne bezpieczeństwo i w związku z tym (przez te złe filtry) zachorowalnośc na raka wzrosła (tego niezwiązanego ze słońcem - dodam )

Poza tym z obrazka wynika, ze przed uva chronią tylko filtry mineralne, a co z tinosorbem i mexorylem?

Pani doktor twiedzi też ze filtry chronią jedynie przed uvb. A to przecież zależy od preparatu prawda?

No niech mnie ktoś sprostuje ale wydaje mi sie ze artukuł jakis taki, bzdurny - w sensie ze o niczym.
__________________



prettycow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 10:03   #3435
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Za to na Antheliosa stosuje podkład z filtrem, bo mi strasznie podchodzi w kwesti stapiania się z cerą, Perfect Wear Avanu, ale ona ma filtry*spf 15). Które to są filtry? Skład: Aqua, Isododecane, Butylene Glycol, Boron Nitride, Isohexadecane, Myristyl Myristate, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Laurylmethicone Copolyol, Silica, Nylon-12, Polyisobutene, Butyl Acetate Acrylates Copolymer, Ethylene Mixed Copolymer, Imidazolidinyl Urea, Sodium Chloride, Tall Oil Glycerides, Methylparaben, Sodium Hexametaphosphate, Tribehenin, Polymethyl Methacrylate, Disodium EDTA, Parfum, Dimethicone, Octyldodecyl Myristate, Glyceryl Rosinate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Biosaccharide Gum-1, Lecithin, Sodium Hyaluronate, C12-15 Alkyl Benzoate, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Quaternium-15, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Beta-Carotene, Helianthus Annuus, [+/- Cl 77891, Cl 77019, Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499] Chyba nie destabilizuje filtra? Podobno skład ma nieciekawy, ale co tam...no nie wiem, czasaem muszę położyć podkład, a ten się sprawdza, jak powiecie, że i on jest do kitu, to się chyba zastrzele
już wcześniej było, że ten podklad jest bezpieczny na filtry, ma nawet swój wątek
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 09:28   #3436
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Jeszcze jeden podkład na filtry?

Cytat:
Napisane przez rzęsa Pokaż wiadomość
Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że Perfect Wear Avonu też jest beztalkowy i bezmikowy. Chyba, że składniki te ukryte są pod jakimiś innymi nazwami.

Kupiłam sobie próbki tego podkładu, w atkich granatpwych saszetkach, ale one maja inny skład, niz pełnowymiarowe opakowanie! Na początku wątku rzęsa podała skład, ja podaje skład z saszetki
:
Skład: Aqua, Isododecane, Butylene Glycol, Boron Nitride, Isohexadecane, Myristyl Myristate, Mica, Titanium Dioxide, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Lauryl PEG/PPG-18/18 Methicone, Silica, Nylon-12, Acrylates Copolymer, Acrylates Copolymer, Polyisobutene, , Polystyrene/Hydrogenated Polyisopentene Copolymer,Dimethicone, Glyceryl Rosinate, Imidazolidinyl Urea, Sodium Chloride, Methylparaben,Sodium Hexametaphosphate, Polymethyl Methacrylate, Tribehenin, Disodium EDTA, Parfum, Octyldodecyl Myristate,Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Biosaccharide Gum-1, Xanthan Gum, Hyaluronic Acid, Lecithin, C12-15 Alkyl Benzoate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Beta-Carotene, Phenoxyethanol, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben,,Propylpa raben, Isipropylparaben, Helianthus Annuus, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene Carboxaaldehyde, Butylphenyl Methylpropional, Linalool Citronellol Hexyl Cinnamal Limonene [+/- Cl 77891, Cl 77019, Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499] Niektóre składniki zostały (chyba?) wyrzucone ze składu, wiele zmieniło kolejność... Więc jaka jest róznica??? próbki mi pasują, pełnym opakowaniem ze składem na początku wątku rozczaruje się...
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2011-11-22 o 01:49
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 10:15   #3437
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Filtry UV a makijaż

Albo Avon zmienił skład, albo próbki pochodzą z zagranicy. (Czasem te same z nazwy produkty mają w różnych państwach inne składy).
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 11:20   #3438
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dziękuję... no to nie wiem
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 13:21   #3439
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Jeszcze jeden podkład na filtry?

Podstawowa taka, że ten podkład destabilizuje Parsol 1789.
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-09, 15:12   #3440
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Jeszcze jeden podkład na filtry?

Na szczęście tylko w próbkach Te pełnowymiarowe opakowanie, jak sprawdzałam, to to z początku wątku- taki sam skład jest na KWC i w wątku''podkłady i filtry niegryzące się z Parsolem'', i mozna stosować go na Parsol:yupi:tak więc po prostu dostałam jakeiś lewe próbki Próbki mi strasznie podpasowały, a teraz kupie całe opakowanie, na Allegro jest po ok 30 zł, więc zaryzykuje
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 14:10   #3441
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
Anggie, są pudry (nie skrobia), które nie zawierają talku i miki jak wymieniony wyżej Hauschka. a o talku i mice było na forum Biochemii Urody, które zniknęło i jest dopiero powoli odtwarzane.
czytałam o tym pudrze dr hauschka, ale nigdzie nie mogę go dostać - możesz mi podać jakieś namiary???
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 14:15   #3442
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

loss_lauri http://www.aquavitae.com.pl/catalog/...oducts_id=1104
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 00:25   #3443
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Filtry UV a makijaż

Czy rozświetlający puder Hauschki mozna stosować na filtry LRP? Co z tego, że nie ma talku, skoro widziałam w składzie mikę? Napaliłam się na niego, bo z opinii na KWC wynika, że on nie bieli...
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-12, 12:26   #3444
ningio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 177
Dot.: Filtry UV a makijaż

Czy na krem LPR HYDRAPHASE XL mogę normalnie używać podkładu i pudru? Czy to osłabi działanie filtrów?
Mam podkład Dax Cosmetics, Casmere mousse make-up (nie mogę nigdzie znależć jego składu)

Używam też bazy silikonowej oraz pudru Maybelline.

Proszę o odp
ningio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 08:04   #3445
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez ningio Pokaż wiadomość
Czy na krem LPR HYDRAPHASE XL mogę normalnie używać podkładu i pudru? Czy to osłabi działanie filtrów?
Mam podkład Dax Cosmetics, Casmere mousse make-up (nie mogę nigdzie znależć jego składu)

Używam też bazy silikonowej oraz pudru Maybelline.

Proszę o odp
ale jako filtr występuje LPR HYDRAPHASE XL?
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 08:12   #3446
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez oliwka86 Pokaż wiadomość
to chyba moja pierwsza wypowiedz na wizazu wiec wybacznie ewentualne niedopatrzenia
chcialabym rozpoczac na dobre przygode z filtrami (narazie jestem zielona), poczytalam troche na KWC i chyba zdecyduje sie na LRP Fluide Extreme oraz pod filtry Active C (doczytalam sie ze filtry sie dobrze na nim wchlaniaja) i teraz najwazniejsze: co z podkladem i reszta? jestem w trakcie leczenia aknenorminem wiec problem z tradzikiem juz prawie nie istnieje, za to mam plamy ktore musze ukrywac, inaczej nie pokazuje sie ludziom. Do tej pory uzywalam kamuflarzu Artdeco/palety korektorow Sephory i mieszanki podkladu LRP Unifiance z podkladem Avene i ziemia egipska jako wykonczenie makijazu. W wątku dotyczącym przebarwien doczytalam sie ze dobrze kryje podklad Covermark Foundation. Czy moze ktoras z was uzywala go w polaczeniu z filtrami? A moze jak ja potrzebujecie ukryc przebarwienia i uzywacie filtow w polaczeniua z kryjacymi korektorami i podkladami.
Bede ogromnie wdzieczna za kazda odpowiedz
makijaż bez ograniczeń jest możliwy na filtrach mineralnych i wszystkich Avenkach, Klorane i innych bez parasola, na filtry zawierające parasol nakładamy jedynie kolorówkę, która ich nie destabilizuje, szczegółowe informacje znajdziesz ty http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=193351
witaj w klubie i powodzenia
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 18:28   #3447
Goosberry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 82
Dot.: Filtry UV a makijaż

Drogie filtromaniaczki! Odkryłam przypadkiem, że położenie na filrt bazy pod makijaż Evelin Golden Therapy bardzo ładnie wyrównuje mi pyszczek, matuje, i dla oka uprzyjemnia. Słowem duuuuużo lepszy efekt niż skrobia czy puder sypki jaki czasem stosuje. Czy ktoś mi może jednak powiedzieć w jaki sposób taka baza działa na filtr, czy go destabilizuje? Stosuję Solecrin emulsja SPF40. Nie znalałam niestety składu bazy, żeby go tu wkleić...
Goosberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 00:16   #3448
emememsss
Raczkowanie
 
Avatar emememsss
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 146
Off top z wizażystki

Hmmmmmm...ja nie potrzebuje jakiegos szczegolnego krycia, wiec po odczekaniu 15 min na wchloniecie filtra przykladam do twarzy bibulke matujaca po czym nakladam bardzo cienka warstwe podkladu - pianke IsaDory. I wcale nie mam na twarzy ciasta. Osobiscie mam odczucie, ze wieksze "ciasto" robi skrobia nalozona na filtr. Zaznaczam, ze mam mieszaną cerę.

Edytowane przez emememsss
Czas edycji: 2007-09-02 o 00:17 Powód: blad w zapisie
emememsss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 10:34   #3449
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez emememsss Pokaż wiadomość
Hmmmmmm...ja nie potrzebuje jakiegos szczegolnego krycia, wiec po odczekaniu 15 min na wchloniecie filtra przykladam do twarzy bibulke matujaca po czym nakladam bardzo cienka warstwe podkladu - pianke IsaDory. I wcale nie mam na twarzy ciasta. Osobiscie mam odczucie, ze wieksze "ciasto" robi skrobia nalozona na filtr. Zaznaczam, ze mam mieszaną cerę.
a czy bibyłka nie destabilizuje filtra? ja jak przykładam bibułkę do skóry to potem mam na niej warstewkę kremu - jakby 'śćiągała' odrobinę filtra z twarzy....
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 11:42   #3450
emememsss
Raczkowanie
 
Avatar emememsss
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 146
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
a czy bibyłka nie destabilizuje filtra? ja jak przykładam bibułkę do skóry to potem mam na niej warstewkę kremu - jakby 'śćiągała' odrobinę filtra z twarzy....
Sama sie nad tym zastanawialam, nie mam pojecia. Uzywam bibulek shiseido. Po uzyciu sa na niej naprawde niewielkie slady - nic w porownaniu do uzycia bibulki na krem nawilzajacy czy przetluszczona skore. Mam wiec wrazenie, ze nie sciaga kremu i cicha nadzieje, ze tak jest. Moze ktos udzieli fachowej odpowiedzi na to pytanie? Srednio cieszy mnie perspektywa nakladania grubej warstwy pudru na gruba warstwe filtra, ale jak bedzie trzeba to...trudno.
emememsss jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.