Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-25, 14:37   #3181
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Parafiny nie uznaję, silikony mi krzywdy nie robią. Ale lubie bardziej naturalne, a mniej sztuczne kosmetyki, choć nie mam "hopla" (jak kiedyś) Swego czasu używałam Alterry, Alverde, Lavery czy innej Weledy - na konsystencję nie narzekałam, ale własnie zapachy mnie drażniły nieco Teraz po prostu lubię "roślinne", ale już bez aż tak rygorystycznych ograniczeń
Weleda i Antipodes to najlepsze co spotkało moją twarz
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 14:44   #3182
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Anyiam
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 14:50   #3183
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Never już wąchała . Podobno do "szerokiej" sprzedaży mają wejść w lutym.
ja byłam wczoraj w dwóch S, w obydwu je widziałam na półce i kupić można było bez problemu ale online jeszcze nie ma żadnego z tych trzech zapachów

Edytowane przez Aleksa_888
Czas edycji: 2016-01-25 o 14:51
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 14:50   #3184
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość

Nie lubię zapachów w odżywkach Alerry

Ja sie przyzwyczaiłam - odżywka z granatem to jedyne, co radzi sobie z moimi włosami taka relacja miłość-nienawiść, jedno opakowanie Alterry, potem szukam czegoś innego, w rezultacie wracam z podkulonym ogonkiem do Alterry... i tak w kółko



Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Weleda i Antipodes to najlepsze co spotkało moją twarz

Antipodes cholernie mnie kusi - wiem, że to głupie, ale ich opakowania wpisują się idealnie w moją kosmetyczną bajkę Musze więcej o nich poczytać
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 15:01   #3185
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Aniyam wszystko się dobrze ułoży.

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Było dzisiaj w S i widziałam limitki z Diora i Givenchy ale nie na tyle żeby kupić Jestem z siebie dumna 😎
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 15:03   #3186
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Dostałam orientane , zamówiłam 3 x zestaw próbek po 12 zł , napisałam, że zależy mi na próbce balsamu w kostce i mam ma aż 30 g 21 próbek + gratis dostałam o to : http://www.orientana.pl/produkty/pie...ka-i-geranium/

za całość zapłaciłam tylko 46 zł

próbka ma 30 g a cały 60 g : http://www.orientana.pl/produkty/pie...elona-herbata/

Zadowolona jestem

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------


dołączam się , 3majcie się
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Aniyam wszystko się dobrze ułoży.

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Było dzisiaj w S i widziałam limitki z Diora i Givenchy ale nie na tyle żeby kupić Jestem z siebie dumna 😎
za silną wolę
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 15:12   #3187
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Ja sie przyzwyczaiłam - odżywka z granatem to jedyne, co radzi sobie z moimi włosami taka relacja miłość-nienawiść, jedno opakowanie Alterry, potem szukam czegoś innego, w rezultacie wracam z podkulonym ogonkiem do Alterry... i tak w kółko






Antipodes cholernie mnie kusi - wiem, że to głupie, ale ich opakowania wpisują się idealnie w moją kosmetyczną bajkę Musze więcej o nich poczytać
Napisz mi adres na priv to cos wyślę
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-25, 15:12   #3188
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Uprzejmie donoszę, że z kodu "NIESPODZIANKA" w D. dostałam mini serum pod oczy Clinique Smart Repair.
Takie samo jak z brokuła.

Wie ktoś co jeszcze było ostatnio? Poza powietrzem ?
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 15:15   #3189
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co sądzicie o MJ Oh Lola Sunsheer?

Bo stoję w sklepie i dumam czy brać Kiedyś mi się podobały Oh Lola, te podobno są podobne... Tylko nie wiem czy mi się jeszcze Oh Lola podoba, bo to było kilka lat temu Ale flakon mnie kusi...
Pewnie za późno odpowiadam, ale miałam ten zapach. Trwałością nie grzeszył, zapach taki świeżo-zielony moim zdaniem, czułam tam zieloną herbatę , klasycznej oh lola niestety nie pamiętam. Sunsheer musiałam w końcu oddać, bo powodował u mnie mdłości.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 15:15   #3190
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Uprzejmie donoszę, że z kodu "NIESPODZIANKA" w D. dostałam mini serum pod oczy Clinique Smart Repair.
Takie samo jak z brokuła.

Wie ktoś co jeszcze było ostatnio? Poza powietrzem ?
To miałaś mega szczęście
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 15:18   #3191
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
To miałaś mega szczęście
Kwestia interpretacji... Miałam już takie 2 nienapoczęte...

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

A, w końcu też dostałam swój pierwszy kupon na 40 zeta do D.

Zastanawiam się czy ta zniżka wchodziłaby razem z tą papierową -25 zł przy zakupach powyżej 250 zł. To już by się robił jakiś odczuwalny rabat.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-25, 15:31   #3192
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Chciałam cytować ,ale mi się wszystko wykasowało

Dzięki wszystkim za pocieszenie

your Angel niestety tych bonów na -40 zł i 25zł od 250 zł nie można łączyć
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 15:33   #3193
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Chciałam cytować ,ale mi się wszystko wykasowało

Dzięki wszystkim za pocieszenie

your Angel niestety tych bonów na -40 zł i 25zł od 250 zł nie można łączyć
Z tym rabatem to za dobrze by bylo przecież...
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 15:43   #3194
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

O
Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Pewnie za późno odpowiadam, ale miałam ten zapach. Trwałością nie grzeszył, zapach taki świeżo-zielony moim zdaniem, czułam tam zieloną herbatę , klasycznej oh lola niestety nie pamiętam. Sunsheer musiałam w końcu oddać, bo powodował u mnie mdłości.
Nie doczekałam się odpowiedzi na czas, a stałam tam z 30min Ale dziękuję za odpowiedź, bo nie kupiłam na szczęście i dzięki Twojej opinii nie żałuję Jak zobaczyłam te perfumki to od razu mi się przypomniało jak miałam wielką chcice na Oh Lola, gdy weszły - przy każdej wizycie w perfumerii (nie było to zbyt często) i w strefie wolnocłowej wąchałam ten zapach Jak ostatnio latałam w wakacje zauważyłam, że już ich prawie nigdzie nie ma (na 4 lotniska były na 1) i tak jakoś szkoda mi się zrobiło - lubiłam ten zapach, ale nie wiem czy aż tak żeby teraz kupić Stwierdziłam, że lepiej zainwestuję w Aliena

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Kwestia interpretacji... Miałam już takie 2 nienapoczęte...

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

A, w końcu też dostałam swój pierwszy kupon na 40 zeta do D.

Zastanawiam się czy ta zniżka wchodziłaby razem z tą papierową -25 zł przy zakupach powyżej 250 zł. To już by się robił jakiś odczuwalny rabat.
A używałaś tego serum? Mój brokul stoi jeszcze nie rozdziewiczony Co prawda zapewniam mu towarzystwo w postaci innych próbek ale nic nie użyłam jeszcze. Nie lubię mieć za dużo rzeczy pootwieranych, a o tak ciągle muszę coś wyrzucać, bo raz użyte, ale termin ważności mija

Co do bonu - ja nie kupuję w D ale wydaje mi się, że 40PLN to jest chyba jak środek płatniczy, a to 25 po prostu zniżka i wg mojej logiki powinny się łączyć Ale to nie jest potwierdzone info

Edit: No, to jest info - nie można łączyć dziewczyny piszą. A to Dougi

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-01-25 o 15:57
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 15:44   #3195
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Nie doczekałam się odpowiedzi na czas, a stałam tam z 30min Ale dziękuję za odpowiedź, bo nie kupiłam na szczęście i dzięki Twojej opinii nie żałuję Jak zobaczyłam te perfumki to od razu mi się przypomniało jak miałam wielką chcice na Oh Lola, gdy weszły - przy każdej wizycie w perfumerii (nie było to zbyt często) i w strefie wolnocłowej wąchałam ten zapach Jak ostatnio latałam w wakacje zauważyłam, że już ich prawie nigdzie nie ma (na 4 lotniska były na 1) i tak jakoś szkoda mi się zrobiło - lubiłam ten zapach, ale nie wiem czy aż tak żeby teraz kupić Stwierdziłam, że lepiej zainwestuję w Aliena
Ja ten zapach zamówiłam w ciemno, jak przeczytałam nuty zapachowe, to myślałam, że to będzie mój hit. Ja nie wiem, gdzie ludzie tam czują poziomki . Ja wyczuwałam tam gruszkę połączoną z zieloną herbatą. Coś jakby dosłodzić Elizabeth Arden Green Tea.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 15:51   #3196
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Ja ten zapach zamówiłam w ciemno, jak przeczytałam nuty zapachowe, to myślałam, że to będzie mój hit. Ja nie wiem, gdzie ludzie tam czują poziomki . Ja wyczuwałam tam gruszkę połączoną z zieloną herbatą. Coś jakby dosłodzić Elizabeth Arden Green Tea.
Hahaha Mam tę Green Tea Właśnie dziewczyny mi odradzały, tylko Rotkohl mówiła, że fajna mgiełka na lato i już chyba 3.(?) butelkę używa. W życiu bym nie kupiła perfum Elizabeth Arden - jakoś mnie nie kuszą te tanie perfumki No, ale mama dostała i mi dała do chomikowania (w sensie, że ona ich nie chce, ale może kiedyś kryzys nastąpi i to z szafy się wygrzebie )

No, to jak ta Lola taki cienias, to dobrze, że nie wzięłam. W ogóle wąchałam tego Innocent Rock TM i strasznie słabiutki, ale w sumie nawet fajny zapach - tylko taka mgiełka trochę No, ale jest tyle lepszych perfum do kupienia
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 15:56   #3197
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Uprzejmie donoszę, że z kodu "NIESPODZIANKA" w D. dostałam mini serum pod oczy Clinique Smart Repair.
Takie samo jak z brokuła.

Wie ktoś co jeszcze było ostatnio? Poza powietrzem ?
Chyba taka zła ta niespodzianka nie jest
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 16:00   #3198
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cos tu dzisiaj spokojnie . Moje butki wyslane, jutro beda a zamowienie z EL nadaj stoi w zimnie, w jakims magazynie
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 16:04   #3199
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Mmm szkoda, że nie mam takiego ekspresu


Mam próbkę kremu pod oczy z Origins, ale jeszcze jej nie testowałam
Ja wzięłam do słoiczka próbkę jakiegoś tresciwego kremu na całą twarz, co to żeby mnie przed zimnem chronił trochę, bo mi cerę te mrozy wykańczają. Mam coraz większy rumień. Plus jest
taki, że nie zapchal (miałabym już tego samego dnia bulbozaury), ale nie wiem czy jest wystarczający na duże mrozy...




Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co macie do Korresów? ;>
W necie mnóstwo pochlebnych opinii, a tutaj już któryś raz widzę negatywny stosunek. Oświecicie mnie?
Ja tam lubię markę, mam kilka rzeczy i są fajne moim zdaniem
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-25, 16:11   #3200
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Cos tu dzisiaj spokojnie . Moje butki wyslane, jutro beda a zamowienie z EL nadaj stoi w zimnie, w jakims magazynie
Też się martwiłam zamówieniem EL kilka dni temu, ale przy -6 st. niezamarznięte dojechało. Dzisiaj nawet w nocy nie zapowiadają przymrozków, na pewno im nic nie zaszkodzi.
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 16:11   #3201
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Cos tu dzisiaj spokojnie . Moje butki wyslane, jutro beda a zamowienie z EL nadaj stoi w zimnie, w jakims magazynie
Wychodzi na to, że zamówienie z EL idzie dokładnie tydzień, bo moje z wtorku będzie na 99% jutro Idealnie muszę przyznać - bo akurat we wtorek tylko mogę odebrać
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 16:13   #3202
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

A tak poza tym to wracam ze szkolenia/wdrożenia do systemu, który będziemy modyfikować. Normalnie cyrk na kółkach niestety tak jest jak się przejmuje system po kimś chciałam do S. jeszcze podjechać, ale zrezygnowałam... Tylko bym pieniądze wydała
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 16:13   #3203
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
1. Przegląd i podział- co mam, ile mam, ile zostało we flaszce. Podział na te: chcę zużyć jak najszybciej/ lubię/ kocham/ zostawię, bo może kiedyś mi się spodobają.
2. Spisanie wszystkich flakonów
3. Dzielić zużycia etapami- u mnie każdym "etapem" było zejście do następnej okrągłej liczby flakonów- tzn. ze 186 do 180, potem 170 itd itd.
4. Nie kupować. Choćby nie wiem co. Jeśli coś kusi, kupić próbkę. Najczęściej chciejstwo zakupowe jest już wtedy zaspokojone. Albo wymieniać.
5. Nowa flaszka za 3/5 (czy ile sobie ustalisz) zużytych.
6. Bycie bezwzględną- jeśli zapach mnie nie powala, to się nad nim nie pieszczę, nie będzie moją miłością, więc mogę go zużyć, flaszkę wyrzucić i zapomnieć.
7. Nigdy nie sprzedawałam flaszek, serce boli jak się patrzy na te ceny na Allegro w porównaniu z tym, ile za nie zapłaciłam. Poza tym- dla mnie to tak jakby sprzedać- ja wiem- dziecko (?) albo wywalić stare pamiętniki- w każdym razie coś, co jest częścią mnie. Książek i flaszek nie sprzedaję- wolę oddać komuś bliskiemu, kto się będzie z tego cieszył.

Ja muszę zużyć chociaż kilka flaszek i przej jakiś czas nie kupować nowych.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 16:14   #3204
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Dostałam paczuszke
Tomama chwalę się jak obiecałam O ile jesteś
Kolor butów na żywo cudowny Torebka jak zwykle długasny pasek jak na takiego kurdupla jak ja ale i tak jest ładna ale ten krótki pasek to do odczepienia
To ja coś pomieszalam ale w godzinę raczej nie znika ?
Super torebka i buty
Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Hejka

Dziś powinien być dzień paczek - zobaczymy co dojdzie
Przychororwało mi się
Zdrówka życzę

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Zdjęć niestety nie dam rady , ale mogę poopisywać:
https://static.wizaz.pl/forum/images...nowe/prosi.gif
Make Up For Ever Podkład ultra hd za 139 z kodem MUFE116
Rezaline x-treme look za 225 z kodem REXA116

Z prezentów:
żel miceralny 20ml do zakupu mascary Sephora The Mascara;
paleta magnetyczna przy zakupie dwóch cieni Sephora Colorful;
Miniatura pomadki MJ Rouge Inderdit Vinyl przy zakupie tej właśnie pomadki Jacobsa;
miniatura serum New Demension 7ml do zakupu dowolnego produktu Estee za min. 199zł;
kosmetyczki Liu Jo i Jimmy Choo oraz torba (chyba płócienna) do Chloe.
Z nowości - szminka i lakier La Petite Robe - produkty pachnące zakończone "korkiem od perfum"
Dzięki, czyli prezentów dedykowaych dla Guerlain, Dior, Givenchy nie ma- to kicha
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 16:14   #3205
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Wychodzi na to, że zamówienie z EL idzie dokładnie tydzień, bo moje z wtorku będzie na 99% jutro Idealnie muszę przyznać - bo akurat we wtorek tylko mogę odebrać
Ja się bardzo ucieszyłam że mojego dziś nie było, bo się nagle okazało że przez pół dnia będę w innej lokalizacji
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 16:16   #3206
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Też się martwiłam zamówieniem EL kilka dni temu, ale przy -6 st. niezamarznięte dojechało. Dzisiaj nawet w nocy nie zapowiadają przymrozków, na pewno im nic nie zaszkodzi.
Nie chodzi o to ze zamarzna, to byla ironia ze gdzies tam w zimnie leza
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Wychodzi na to, że zamówienie z EL idzie dokładnie tydzień, bo moje z wtorku będzie na 99% jutro Idealnie muszę przyznać - bo akurat we wtorek tylko mogę odebrać
Czyli moje bedzie w srode . Ja zawsze zamawiam do pracy, bo tu zawsze odbiore. A i u mnie w domu byly ostatnio cyrki z kurierami i z poczta takze. Wiecie moze czy poczta zatrudnia jeszcze listoniszy, czy to prawda ze teraz pocztex wszystko rozwozi?
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 16:17   #3207
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ja się bardzo ucieszyłam że mojego dziś nie było, bo się nagle okazało że przez pół dnia będę w innej lokalizacji
Ja też się ucieszyłam Estee czyta w naszych myślach
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 16:19   #3208
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Miała któraś? http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...hora_Loves%3A2
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 16:19   #3209
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Uprzejmie donoszę, że z kodu "NIESPODZIANKA" w D. dostałam mini serum pod oczy Clinique Smart Repair.
Takie samo jak z brokuła.

Wie ktoś co jeszcze było ostatnio? Poza powietrzem ?
Fajnia niespodzianka Ja dostałam tubkę balsamu do ciała Eris Twoja N. lepsza.
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 16:24   #3210
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Witam się w najpiękniejszy dzień tygodnia!
Udało mi się nadrobić, co tam naspamowałyście przez weekend. Całe szczęście nie było tego za dużo
Ja dopiero dziś odżyłam. W weekend była u mnie przyjaciółka, były imprezki, były babskie ploty o wszystkim i o niczym. Alkohol też był, ale coś czuję, że na jakiś czas będę miała do niego awersję
A jutro z rana ruszam na zakupy z koleżanką. Będę wydawać pieniądze, których nie mam na rzeczy, których nie potrzebuję

Aniyam, trzymam kciuki za tatę Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze!

Aniia91, melduję, że paczuszka dotarła dzisiaj cała i zdrowa. Pięknie Ci dziękuję za możliwość spełnienia mojego marzenia o zostaniu księżniczką

Zamówienia Wam wyszły zacne, jak zwykle zresztą
I tego, więcej grzechów nie pamiętam
nate jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-28 18:46:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:50.