Lubelskie Panny Młode 2017! - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-20, 10:49   #631
martagl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
GG do martagl
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Hej dziewczyny
Czy któraś z Was może się wypowiedzieć o Hotelu Luxor lub zespole Megidoband ?
Będę bardzo wdzięczna za wszelkie info
Pozdrawiam Was gorąco
martagl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 13:49   #632
Natka_Em
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Dziewczyny, dla siebie makijaż juz mam, ale szukam wizażystki do makijażu wieczorowego na wesele - idę jako gość. Wesele jest 7 października, czy możecie kogoś polecić? Nie ukrywam, że szukam makijażu w cenie niekoniecznie z topowych salonów, tylko nieco taniej
Natka_Em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 19:31   #633
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Lubelskie Panny Młode 2017!

Ja już po wiec mogę coś napisać:

Miejsce- hotel regionalny w Pełczynie
Dużo jedzenia i smacznie. Piękne miejsce, wspaniali właściciele bez problemu szli na rękę. Do tego tanio i sushi w gratisie! Każdy miał co chciał. Mnostwo owoców. Alkohol dobrze schłodzony, butelki napojów były dostawiane co chwila. Wszystko bardzo sprawnie podawane. Byliśmy baaaaaaaaardzo zadowoleni!

cukiernia sikoreczka w trawnikach
Tort i ciasta były tak smaczne ze tortu zostało nam tylko 6kawalkow, a wzięliśmy ilosc na 20osob więcej niż było na weselu. Ciasta poszły wszystkie. Nawet nie spróbowałam ale próbowałam wiele razy wcześniej i mogę z czystym sercem polecić!

foto- perfect sense studio
Jesteśmy zachwyceni efektami, ujęciami! Gdzie coś się działo tam byli oni! Małżeństwo ze sobą świetnie współgrało i mamy wyjątkowo cudowne zdjęcia za stosunkowo niskie pieniądze za obu fotografów i za jeden z najlepszych pakietów. Zdjęcia są wyjątkowe, można powiedzieć ze pinterestowe polecam!!!!!!!!

muzyka- DJ- delegat studio Tomasz Masaniec
Pan Tomasz świetnie dobrał muzykę pod gości biorąc pod uwagę nasze upodobania. Były zabawy zapoznawcze dla gości, podlapywał zabawy gości żeby je uatrakcyjnić, a do zabaw oczepinowych dobierał osoby po dokładnej obserwacji zachowania gości na sali weselnej.
Cześć biesiadna była cudowna cała sala śpiewała i zrobil coś nowego co wszystkich zaskoczyło i zabawę podłapali! Było cudownie! Cała sala taneczna była pełna!

Teraz urodowe:
paznokcie- salon jolique w swidniku
Pedicure zrobiony przez panią Justynę był (jest nadal) cudowny. Bardzo dbała o to by klientka czuła się jak najlepiej. Wszystko z zachowaniem wszystkich zasad higieny. Wszystkie rzeczy były otwierane przy mnie.
Tak samo było u pani Joli na manicure. Bardzo starannie! Do tego pani Jola robi ręcznie najpiękniejsze wzorki! Wszyscy pytali czy mam na paznokciach naklejki! Miałam robione dokładnie pedicure z hybrydą oraz manicure żele+hybryda. Cena niższa niż się spodziewałam za te jakość! Polecam z czystym sumieniem!

Jako ze sama robiłam sobie makijaż a fryzure siostra to nie będę tego opisywać.

suknia- lady in white na fabrycznej
Kobiety się znają na rzeczy. Każdy chwalił moja suknie. Uszyły ją z mojego projektu przy czym lekko projekt modyfikowałyśmy po przymiarce gotowych sukni u nich w salonie. Kolor był tak bardzo subtelny (róż, białe i śmietankowe mi nie pasowały), ze dopiero na weselu połowa gości pytała czy jest różowa, a współgrała z moją urodą idealnie! Projekt był wyjątkowy, bo mój, ale wykonanie pierwsza klasa za co pokłony dla tych pań!

obraczki- jubiler karat w swidniku
obrączki niestandardowe, na zamowienie i znowu strzał w 10! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze swoich obrączek! Są wyjatkowe, są nasze! I pięknie wykonane!

kwiaty- kwiaciarnia doniczka na relaksowej w lublinie
Och! Znowu pełny zachwytów opis! Bo panie zrobiły wszystko by zmieścić się w budżecie a wyglądało to cudownie ceny nie wygórowane a wykonanie mistrzostwo świata! Do tego same pojechały na sale wszystko ustawiać! Jestem ogromnie wdzięczna i bardzo zadowolona!

To chyba tyle, bo biżuterii nie miałam.
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy

Edytowane przez aankaa092
Czas edycji: 2017-07-21 o 20:33
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-24, 08:30   #634
Mysunia90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 6
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Witam,



Czy ktos moze mial juz swoje wesele w Dworku Vesaria na Nowym Swiecie? Jakies opinie?



Dzieki
Mysunia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-29, 10:36   #635
maleni
Przyczajenie
 
Avatar maleni
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
GG do maleni
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez Natka_Em Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dla siebie makijaż juz mam, ale szukam wizażystki do makijażu wieczorowego na wesele - idę jako gość. Wesele jest 7 października, czy możecie kogoś polecić? Nie ukrywam, że szukam makijażu w cenie niekoniecznie z topowych salonów, tylko nieco taniej
Cześć
Ja w poszukiwaniu makijażystki na moje wesele przeczesałam całe forum Lubelskie panny młode 2016 i 2017. Zrobiłam nawet zestawienie z opiniami dziewczyn Minusem jest to, że rzadko kiedy dziewczyny pisały o kosztach makijażu, więc trudno mi będzie Ci coś konkretnego podpowiedzieć (ja na przykład zdecydowałam się na Olę Szymanek - koszt 200 zł za makijaż ślubny i próbny też niestety :'( ). Niestety często trzeba po prostu dzwonić i pytać o cenę. Pamiętam, że jakaś dziewczyna polecała Olgę Zalewską i pisała, że ma w porządku ceny.

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez martagl Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Czy któraś z Was może się wypowiedzieć o Hotelu Luxor lub zespole Megidoband ?
Będę bardzo wdzięczna za wszelkie info
Pozdrawiam Was gorąco
Cześć,
ja byłam w hotelu Luxor, kiedy szukałam lokalu na moje wesele i muszę przyznać, że sprawili na mnie bardzo dobre wrażenie. Pani, z którą rozmawiałam była miła i kompetentna. Widać, że to miejsce z klasą (wystrój jest naprawdę elegancki). Pamiętam też, że mieli super ogród i miejsce na poprawinowego grilla. My natomiast zdecydowaliśmy się na inny lokal m.in. ze względu na ceny. Nie mam już ich cennika, żeby Ci podać konkretne przykłady, ale pamiętam, że o ile cena talerzyka była w miarę ok, to dochodziło sporo kosztów dodatkowych (pamiętam, że mieli korkowe, które suma summarum wychodzi drogo). Jeśli natomiast nie musisz liczyć się z kosztami, to myślę, że to jedno z najładniejszych miejsc na wesele w Lublinie.

Edytowane przez maleni
Czas edycji: 2017-07-29 o 10:39
maleni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 19:06   #636
Asiala26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 19
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

hej,
co sądzicie o słoiczkach z miodem jako podziękowanie dla gości?
Np jak na zdjęciach?
Z dołączoną karteczką z napisem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170731_182327.jpg (51,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170731_181735.jpg (182,0 KB, 24 załadowań)
Asiala26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-05, 08:29   #637
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez Asiala26 Pokaż wiadomość
hej,
co sądzicie o słoiczkach z miodem jako podziękowanie dla gości?
Np jak na zdjęciach?
Z dołączoną karteczką z napisem.

Jeśli wam się podoba to czemu nie? W ogóle nie rozumiem pytania, rozumiem ze mogłabyś pytać gdybys dawała np. Prezerwatywy z waszymi podobiznami ale miód od lat jest dawany na weselach. Taka decyzje powinnaś podjąć z TZ a nie z nami.
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-09, 10:40   #638
kinga061991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 4
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Dziewczyny pomocy !! Czy ktoś kojarzy zespół weselny MAXIMUSS BAND. z Kraśnika ? Zastanawiamy się nad nim mocno.. Może jakieś pomocne opinie ??
kinga061991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-21, 10:29   #639
1990pajaczek1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 30
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Sprzedam suknię ślubną..... Jak ktoś chętny pisać

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Sprzedam suknię ślubną..... Jak ktoś chętny pisać 😉
1990pajaczek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 19:56   #640
agata2266
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 31
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Witam,
czy znajdę tu kogoś kto miał wesele w Katarzynce w Bogucinie lub Gościńcu Horyzont w Trojaczkowicach?
Zastanawiam się nad salami i poszukuję opinii
agata2266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-28, 11:04   #641
Aga_warszawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Hej Dziewczyny czy może któraś korzystała z usług fotografa ślubnego www.borekfotografia.pl ? Warto wybrać fotografa z Lublina aby dojechał do Warszawy? Inne pytanie, czy może ktoś kojarzy co to za model sukienki ślubnej link do reportażu http://www.borekfotografia.pl/fotogr...ubna-warszawa/
Aga_warszawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-05, 21:18   #642
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez Aga_warszawa Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny czy może któraś korzystała z usług fotografa ślubnego www.borekfotografia.pl ? Warto wybrać fotografa z Lublina aby dojechał do Warszawy? Inne pytanie, czy może ktoś kojarzy co to za model sukienki ślubnej link do reportażu http://www.borekfotografia.pl/fotogr...ubna-warszawa/
W Warszawie tez jest wielu dobrych foto. Na pewno coś znajdziesz, a suknia jest szyta na raczej wzór sukni znalezionej na necie. Kiedyś widziałam takie na Pinterest.com.
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 17:28   #643
Moniwww
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 2
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Oddam termin wesela Dwór Leśce 19.05.2018. Cena 220zł/os. Do negocjacji.

Proszę o tel/SMS 792434819
Moniwww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-04, 15:12   #644
94Karola49
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Hej Dołączam do wątku. Na maj 2019 planujemy z narzeczonym wesele. Zrobiłam wstępny przegląd i zastanawiamy się nad kilkoma salami weselnymi min.: Dwór Kłębów, Dom weselny Skowronek, Gościniec Horyzont, Złoty Klucz, Sala Bankietowa Gloria, Dys 300. Może któraś z was miała tam wesele albo była jako gość. Może ktoś poleci jakąś fajną sale weselną w przystępnych cenach? Najlepiej z własnego doświadczenia, a nie opinii gdzieś usłyszanych.
Pozdrawiam
94Karola49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-05, 09:45   #645
agata2266
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 31
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Z tych sal co wymieniłaś oglądałam Horyzont i podobała mi się, ale ostatecznie zdecydowałam się na Katarzynkę bo zwolniło się miejsce właśnie na maj 2019, bo tak to dopiero 2020... I właśnie z tymi terminami na 2019 jest ciężko, więc szybko się decydujcie Poza tym też ciężko jest już teraz z zespołami i fotografem. W Horyzoncie orientowałam się ponad miesiąc temu i na 2019 został im wtedy 04 , 25 maj; 01 czerwiec; 06 i 13 lipiec; 10 sierpień.
agata2266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-05, 10:25   #646
kiikaaa
Raczkowanie
 
Avatar kiikaaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 305
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez 94Karola49 Pokaż wiadomość
Hej Dołączam do wątku. Na maj 2019 planujemy z narzeczonym wesele. Zrobiłam wstępny przegląd i zastanawiamy się nad kilkoma salami weselnymi min.: Dwór Kłębów, Dom weselny Skowronek, Gościniec Horyzont, Złoty Klucz, Sala Bankietowa Gloria, Dys 300. Może któraś z was miała tam wesele albo była jako gość. Może ktoś poleci jakąś fajną sale weselną w przystępnych cenach? Najlepiej z własnego doświadczenia, a nie opinii gdzieś usłyszanych.
Pozdrawiam
Hej, z tych wymienionych oglądałam tylko Glorię w Mełgwi, ładnie odnowiony lokal, właściciel też bardzo kontaktowy, sala była w mojej czołówce, ale wygrała sala bliżej domu i z pieknym ogrodem Ceny z rego co pamiętam były przystępne ^^

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Pocztówkowy Świat Kiki

Filmy 2014:
38
Filmy 2013:

94


kiikaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-06, 08:20   #647
94Karola49
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Dziękuję serdecznie za odpowiedz . U nas to troszkę mniejszy problem z terminami bo na tygodniu mamy wesele a nie w sobotę . A ten dom weselny Katarzynka jak chce sprawdzić w google to dwa mi wyskakują? To ten w Bogucinie tak?
94Karola49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-06, 10:41   #648
agata2266
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 31
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

tak, w Bogucinie, ale nie mają żadnej strony oficjalnej w internecie. Najlepiej jechać i oglądać. Na tygodniu to faktycznie łatwiej
agata2266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 05:49   #649
dek0ral
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 41
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

My robiliśmy wesele w Złotym Kluczu. Sala jest jak nabajbardziej ok, o ile planujesz niewielkie wesele. Co prawda właścicielka mówiła, że w sali mieści się 100 osób, ale moim zdaniem przy takiej ilości gości byłoby za ciasno - u nas było 60 osób i było super.
dek0ral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-20, 19:08   #650
MagdaTy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 4
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

do Natki

co do makijażu to kilka razy do rodzinnych uroczystości robiła mi i mojej siostrze makijaż Patrycja Sprawka. Jest po prostu cudowny, taki glamour jaki uwielbiam. Zawsze parę miesięcy wczesniej rezerwowałam termin bo różnie to bywa z dostępnością. Pięknie zrobiona skóra, kolory zawsze wspaniale dobrane, oczy super podkreślone, a przy tym na twarzy nie ma wrażenia maski!!! I bez problemu trzyma się pięknie do rana. Zresztą ma masę pozytywnych opinii na fb - można sobie zobaczyć https://m.facebook.com/makijazwlublinie/?locale2=pl_PL
MagdaTy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-20 20:08:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:10.