Lekko postarzający make up - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-14, 08:31   #1
Młoda_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 38
Unhappy

Lekko postarzający make up


Mam 15 lat i bardzo chciałabym się postarzyć makijażem (3 lata) (wiem że to głupio brzmi) ale bardzo prosze o rady co zrobić by tego dokonać..
dodam że mam bardzo dziecinny wyraz twarzy ( prosze o jakie kolwiek wskazówki
Pomocy!!!!!
Młoda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 08:46   #2
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Lekko postarzający make up

Zobacz tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ight=postarzyc
i tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ight=postarzyc

Znam ten ból bo sama mam 21 lat a ludzie daja mi 16 chociaz teraz to się właściwie ciesze.Ale nie powinnaś przesadzać bo to będzie wyglądać dość dziwnie jak nałożysz zbyt ostry makijaż.A za kilka lat będziesz się cieszyć, że wyglądasz młodo.Zresztą masz 15 lat więc na ile chcesz wyglądać?To chyba dobrze, że wyglądasz na tyle ile masz?
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 09:05   #3
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lekko postarzający make up

postarzać się nie radzę zamiast wyglądać doroślej będziesz wyglądać
śmiesznie-zwłaszcza jeśli masz dziecinne rysy buzi i zamierzasz malować się mocno i widocznie.
Radzę nie postarzać się tylko dodać sobie powagi unikać w makijażu i ubiorze słodkich cukierkowych pasteli, zmienić fryzurę na spokojniejszą , mniej dziewczęcą, styl ubierania-zamiast sportowego coś bardziej eleganckiego itp
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 10:58   #4
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Lekko postarzający make up

Cytat:
Napisane przez agabil1
postarzać się nie radzę zamiast wyglądać doroślej będziesz wyglądać
śmiesznie-zwłaszcza jeśli masz dziecinne rysy buzi i zamierzasz malować się mocno i widocznie.
Radzę nie postarzać się tylko dodać sobie powagi unikać w makijażu i ubiorze słodkich cukierkowych pasteli, zmienić fryzurę na spokojniejszą , mniej dziewczęcą, styl ubierania-zamiast sportowego coś bardziej eleganckiego itp
dokładnie tak jak mówi Agabil
sama mam [prawie] 15 lat no i rysy nie za bardzo dorosłe, do tego jestem malutka :jezyk: a w klasie mam kolezanke co wygląda na 12 lat i tak bardzo mocno sie maluje... wyglada jak [przepraszam za określenie] dziewczyna lekkich obyczajów.
A w tym wieku to normalne że jedne wyglądaja na 18 lat a inne na 12... okres dojrzewania... normalka
nie łam sie! 3maj sie!
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 11:42   #5
lydiam
Raczkowanie
 
Avatar lydiam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 177
Dot.: Lekko postarzający make up

Też mi się wydaje, że skoro masz delikatną urodę, to ostry makijaż nada jej tylko rysów śmieszności (dorosła na siłę). W makijażu oczu postaw na szare/beżowe/brązowe cienie, ale z umiarem. Dobierz również ubrania w stonowanych barwach, włosy gładko zaczesz (może jakaś elegancka spinka do włosów?), ale nie smaruj się toną mazideł, bo to naprawdę nie wygląda zbyt dobrze!
lydiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 17:06   #6
Młoda_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 38
Dot.: Lekko postarzający make up

hm.... ale musze wyglądać jakoś poważnie (( chce poprostu jechac na dyskoteke a z moim wyrazem mnie tam nie wpuszczą..
Młoda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 17:08   #7
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lekko postarzający make up

Cytat:
Napisane przez Młoda_
hm.... ale musze wyglądać jakoś poważnie (( chce poprostu jechac na dyskoteke a z moim wyrazem mnie tam nie wpuszczą..
pewnie dyskoteka jest od 18 lat?
Lepiej daruj ją sobie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-14, 17:49   #8
Młoda_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 38
Dot.: Lekko postarzający make up

Nie wymagają dowodu... raczej. Moje koleżanki jeżdzą... i wpuszczają je bez zastrzeżeń
Młoda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 17:52   #9
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Lekko postarzający make up

Cytat:
Napisane przez Młoda_
hm.... ale musze wyglądać jakoś poważnie (( chce poprostu jechac na dyskoteke a z moim wyrazem mnie tam nie wpuszczą..
Jeśli wpuszczają od 18, to odradzam, bo nawet jak będziesz na tyle wyglądać to mogą mieć kaprys, żeby sprawdzić dowód . A na dodatek zdarzają się na dyskotekach "rewizje" policyjne i wtedy osoba poniżej 18 (jeśli dana dyskoteka jest od 18 lat) ląduje na komisariacie i muszą odebrać ją rodzice Tak więc lepiej idź do takiej, gdzie nie ma nic do rzeczy czy masz 15, czy 18 lat (ale tez nie idz na taka po ktorej chodza 12 latki, bo to az smieszne jest, czlowiek zamiast sie bawic lapie sie za glowe)
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 18:09   #10
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Lekko postarzający make up

Cytat:
Napisane przez Świniaczek
Tak więc lepiej idź do takiej, gdzie nie ma nic do rzeczy czy masz 15, czy 18 lat (ale tez nie idz na taka po ktorej chodza 12 latki, bo to az smieszne jest, czlowiek zamiast sie bawic lapie sie za glowe)
chyba chodzi o KINDER PARTY
pamietam bylam na takim jak mialam 11 lat
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 18:18   #11
xxNiuniaxx
Raczkowanie
 
Avatar xxNiuniaxx
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 426
Dot.: Lekko postarzający make up

żenada!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
xxNiuniaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-15, 15:11   #12
Młoda_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 38
Dot.: Lekko postarzający make up

(( a mogłybyście mi doradzić jakąś fryzurke...??? i jakie kolory dobierać do makijażu
Młoda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 16:19   #13
lydiam
Raczkowanie
 
Avatar lydiam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 177
Dot.: Lekko postarzający make up

Heh, to chyba nasze rady co do poważniejszego stroju i fryzury nie wchodzą w grę Nie mam pojęcia, jak trzeba się "postarzyć" na dyskotekę, w życiu codziennym mogłabyś po prostu ubrać dzinsy, koszulkę i marynarkę (są teraz fajne w h&m - poważne, a jednak młodzieżowe), włosy uczesać gładko (dłuższa ukośna grzywka?), w makijażu postaw na błyszczyk w naturalnym kolorze i tusz do rzęs (ewentualnie delikatne cieniowanie oka...im mniej tym lepiej ), róż na policzki, żeby ożywić buzię, choć w wieku 15 lat jeszcze nie trzeba .
Np.
http://www.lindzi.com/interviews/hilary_duff.jpg
http://www.calendars.com/images/019/...0006299_fc.jpg
http://network.news.com.au/image/0,10114,5029191,00.jpg
A z dyskoteką, to już nie wiem... może po prostu nie idź, bo pewnie nie będzie Ci przyjemnie jeśli faktycznie sprawdzą dowód i Cię nie wpuszczą...
lydiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 17:59   #14
yrys4
Przyczajenie
 
Avatar yrys4
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z nad morza;)
Wiadomości: 23
GG do yrys4
Exclamation Dot.: Lekko postarzający make up

A ja mam właśnie odwrotny problem...Mam niecałe 16 lat,a niektórzy dodają mi jakiś rok,dwa.Niby nic,ale mnie to strasznie dołuje,właściwie nie wiem czemu,inni właśnie chcieliby wyglądać na więcej a ja po prostu chce na tyle ile mam...I tu mam prośbe,koleżanki pomóżecie?!co takiego mam zrobić albo z tego "co jest"już zmienić żeby było ok...dodam tylko że mam ciemne oczy+czarne brwi+długie czarne rzęsy,ciemne(ale ciut rojaśnione włosy[,które miały mnie"odmłodzić"]),nie maluje się,nie nosze kolczyków,itd,itp,wszystk o wyeliminowałam....staram się dobierać jasne,żywe kolory,nie same czernie(ostatnio schudłam,i chudnę dalej więc to może też będzie miało jakiś wpływ(oby)!bardzo mi zależy na tym aby ktoś mi,doradził,do mnie to potwornie irytuje...uff od razu lżej na sercu.pozdrawiam,życze wesołego Alleluja,mokrego dyngusa,smacznego jajeczka i żeby było króliczkowo
yrys4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 18:27   #15
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Lekko postarzający make up

a co ty będziesz dziewczyno robiła na dyskotece??
Czy naprawde będziesz sie dobrze bawić ze starszymi od siebie ludźmi??
Lepiej umów sie z koleżankami na pogaduchy i nie chciej sie postarzać!
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 19:21   #16
lydiam
Raczkowanie
 
Avatar lydiam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 177
Dot.: Lekko postarzający make up

Yrys, wg mnie generalnie dłuższe włosy i makijaż w pastelowych kolorach sprawia, ze wyglądamy młodziej...
lydiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 19:37   #17
Młoda_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 38
Dot.: Lekko postarzający make up

Yris nawet nie wiesz jak bardzo ci zazdroszcze... ale czym ty się przejmujesz jak dają ci 2 lata więcej to nic strasznego w życiu masz łatwiej z wielu powodów (np dyskoteki- na które ja nie moge iść) co innego gdyby dawali ci o 5 lat więcej wtedy można było by się martwić ale 2 lata ... Jeśli tak bardzo cię to dołuje poprostu się nie maluj ... wystarczy lekki błyszczyk i po sprawie... (Yris jak chcesz to dodaj zdjęcie to pomyślimy :P)
Dziewczynki mi naprawde zależy na tej dyskotece (jedna z was rzuciła: "czy dobrze bym się bawiła ze starszymi od siebie" moja odpowiedź brzmi :TAK ponieważ nie tylko są tam starsi odemnie ale poprostu dziewczyny umieją się doskonale maskowac...(choćby moje koleżanki)Tylko jest jeden warunek nie wystarczy dobrze się wymalowac ale trzeba też mieć dość dorosły wyraz twarzy którego mi zdecydowanie brakuje
POZDRAWIAM
Młoda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 12:39   #18
blanca77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4
Dot.: Lekko postarzający make up

Masz 15 lat i już chcesz się postarzać- poczekaj lepiej dwa lata i zobaczaczysz wtedy czy dalej wyglądasz tak młodo. Ja mam podobny problem- za dwa miesiące będę już pełnoletnia, a wyglądam tak na ok. 16 lat ,nie mogę wejść na dyskotekę,bo nie mam dowodu. Koleżanka poprosiłą mnie,zebym w dzień jej urodzin poszła z nią na dyskotekę i chociaż bardzo ją lubię,to wiem,że na imprezę mnie nie wpuszczą:-/ To jest dopiero straszne Teraz lepiej poczekaj z tymi imprezami, możecie przecież spotkać się w domu i tam też świetnie się bawić.
blanca77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 12:34   #19
Pulpecja:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Pulpecja:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 727
Dot.: Lekko postarzający make up

hehe,a ja mam już 18 lat i parę miesięcy, dowodzik mam,ale dalej wyglądam na 15-16. Strasznie dołujące, zwłaszcza,że mój TŻ wygląda na około 25latka,więc dosyć smiesznie wyglądamy Do tej pory nie odkryłam co on takiego we mnie widzi

Na dyskotetki wchodzę już na szczęscie legalnie, ale u nas rzadko sprawdzają dowody, więć wczesniej też nie miałam tego problemu, ale jak już chce w pubie kupić piwko czy coś to ZAWSZE się pytają o dowód Wkurzające to,ale cóż, jak będę miała 40 to fajnie będzie wyglądać na 35, dlatego teraz jak ktoś mi mówi,że wyglądam na 15 lat to mówię "fajnie, zawsze będę młoda i piękna " i się nikt nie czepia!
A jak już chcę serio wyglądać na starszą to odpowiedni makijaż i strój potrafi zdziałać cuda,ale przecież nie będę się codziennie tak malowała, bo jestem raczej typem leniwca i nawet nałożenie podkładu to dla mnie nie lada wyczyn ;D

więc nie przejmuj się tym jak wyglądasz, może wpuszczą Cię na te dyskotekę? a jak nie, to trudno, dobrze można się bawić wszędzie, na dyskoteki jeszcze sobie pojeździsz )

pozdrawiam
__________________
"W trudnej sytuacji życiowej nie masz lepszego sposobu na znalezienie ratunku, niż zwrócić się do Prawdziwego Mężczyzny w tonacji Zbolałego Kurczątka. "

Edytowane przez Pulpecja:)
Czas edycji: 2006-10-08 o 12:37 Powód: dopisek :)
Pulpecja:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-08, 13:53   #20
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Lekko postarzający make up

Wybacz, że to powiem, ale jak 15-sto latki malują się ostro, do tego krótka spódniczka i krótka bluzeczka to po prostu ochraniarze je wpuszczają, bo im się takie podobają i nie obchodzą ich dowody. Zresztą w większości przyadków wogóle młodym dziewczynom nie sprawdzają. Dlatego dyskoteka jest niby od 18-nastu lat, a najczęściej oblegana przez dzieci jest

Nie ma czegoś takiego jak postarzanie makijażem. Najlepiej ubierz buty na obcasach (adidaski nie dodają powagi), jeśli jesteś dość wysoka to już masz duże szanse (nie wiem skąd to się bierze, że wyższy=starszy, niższy=młodszy). Pomaluj się trochę czarną kredką i dużo tuszu do rzęs. Do tego błyszczyk, włosy normalnie rozpuść, to też postarza (w przeciwieństiwe do kucyka). I próbuj. To żaden obciach jak cię nie wpuszczą. Wejdź ze starszymi kolegami, albo z koleżankami. W tłumie rażniej. Jak je wpuszczają to dla ciebie na 100% nie zrobią wyjątku. Ja nie spróbujesz to się nie przekonasz. Powodzenia
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 10:02   #21
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Lekko postarzający make up

ja tez mam 15 lat ale wszyscy mi daja 17-18;/ nie musze sie postarzac(i nie chce) poprostu tak wygladam...makijazem tez za bardzo sie nie "postarzysz" bo po zbyt mocnym makijazu poprostu bedziesz wygladac dziwnie:|...tak jak dizewczyny pisaly ze sportowego stulu ubierania na bardizej elegancki mniej "curkierkowych" kolorow itp...i bedzie ok
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 10:05   #22
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Lekko postarzający make up

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Wybacz, że to powiem, ale jak 15-sto latki malują się ostro, do tego krótka spódniczka i krótka bluzeczka to po prostu ochraniarze je wpuszczają, bo im się takie podobają i nie obchodzą ich dowody. Zresztą w większości przyadków wogóle młodym dziewczynom nie sprawdzają. Dlatego dyskoteka jest niby od 18-nastu lat, a najczęściej oblegana przez dzieci jest

Nie ma czegoś takiego jak postarzanie makijażem. Najlepiej ubierz buty na obcasach (adidaski nie dodają powagi), jeśli jesteś dość wysoka to już masz duże szanse (nie wiem skąd to się bierze, że wyższy=starszy, niższy=młodszy). Pomaluj się trochę czarną kredką i dużo tuszu do rzęs. Do tego błyszczyk, włosy normalnie rozpuść, to też postarza (w przeciwieństiwe do kucyka). I próbuj. To żaden obciach jak cię nie wpuszczą. Wejdź ze starszymi kolegami, albo z koleżankami. W tłumie rażniej. Jak je wpuszczają to dla ciebie na 100% nie zrobią wyjątku. Ja nie spróbujesz to się nie przekonasz. Powodzenia

taka panna w moim wieku na disco wchodzila tak: "wypiela cycki" i drze sie no co ****a nie widac ze mam 18 lat;/ nie chcieli jej wpuscic ale taki koles byl kumplem ochroniarza i powiedzial zeby ja wpuscili i jej kolezanki
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 18:42   #23
porcelanka
Raczkowanie
 
Avatar porcelanka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 43
Dot.: Lekko postarzający make up

Laski ten temat troche przeterminowany- dyskoteka byla w kwietniu
porcelanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 19:36   #24
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Lekko postarzający make up

no w sumie stary ale...przyda sie komus na przyszlosc
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 09:27   #25
izzie_lady
Raczkowanie
 
Avatar izzie_lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 254
Dot.: Lekko postarzający make up

Może i dyskoteka była w kwietniu,ale pewnie jeszcze będzie nie raz aż do Twojej pełnoletnosci A to postarzanie sie to nie jest dobry pomysł Ochroniarze i tak nie daja sie "złapać " na takie przekrety.Ja mam 20 lat a i tak chcą odemnie dowódZnajdź sobie lokal,w ktorym nie sprawdzają dowodów
izzie_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 14:33   #26
aga_xy
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_xy
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 454
GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy
Dot.: Lekko postarzający make up

Cytat:
Napisane przez zaczarovana Pokaż wiadomość
a co ty będziesz dziewczyno robiła na dyskotece??
Czy naprawde będziesz sie dobrze bawić ze starszymi od siebie ludźmi??
Lepiej umów sie z koleżankami na pogaduchy i nie chciej sie postarzać!
__________________
Marzenia są to po to,aby je spełniać



ja w innym miejscu
aga_xy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 18:21   #27
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: Lekko postarzający make up

Cytat:
Napisane przez yrys4 Pokaż wiadomość
A ja mam właśnie odwrotny problem...Mam niecałe 16 lat,a niektórzy dodają mi jakiś rok,dwa.Niby nic,ale mnie to strasznie dołuje,właściwie nie wiem czemu,inni właśnie chcieliby wyglądać na więcej a ja po prostu chce na tyle ile mam...I tu mam prośbe,koleżanki pomóżecie?!co takiego mam zrobić albo z tego "co jest"już zmienić żeby było ok...dodam tylko że mam ciemne oczy+czarne brwi+długie czarne rzęsy,ciemne(ale ciut rojaśnione włosy[,które miały mnie"odmłodzić"]),nie maluje się,nie nosze kolczyków,itd,itp,wszystk o wyeliminowałam....staram się dobierać jasne,żywe kolory,nie same czernie(ostatnio schudłam,i chudnę dalej więc to może też będzie miało jakiś wpływ(oby)!bardzo mi zależy na tym aby ktoś mi,doradził,do mnie to potwornie irytuje...uff od razu lżej na sercu.pozdrawiam,życze wesołego Alleluja,mokrego dyngusa,smacznego jajeczka i żeby było króliczkowo
Hej Y, ja również mam taką "ciemną" urodę, również rozjaśniłam włosy, maluję się wyłącznie naturalnie, podkład o dwa tony jaśniejszy, delikatny róż na policzkach (taki landrynkowy) oczywiście czarny do tusz do rzęs i tylko i wyłącznie pomadka perłowa + błyszczyk, ewentualnie jasne pastelowe perłowe cienie i jest
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 18:55   #28
giganciara
Rozeznanie
 
Avatar giganciara
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Palermo
Wiadomości: 827
GG do giganciara
Dot.: Lekko postarzający make up

Mam prawie 18, dają mi 15 i mniej. Wszyscy.
Kiedy byłam w 1 liceum, z koleżanką spotkałyśmy jej kolegów ze szkoły. I perfidnie wypalili - "a jak tam koleżanko w gimnazjum??" aaa!!

Makijaż może dodać lat, ale trzeba uważać, żeby nie przesadzić... JEdno mnie cieszy. Jestem bardzo podobna do mojej mamy kiedy była w moim wieku... Obecnie ona ma 50 lat a dają jej 38-40 To jest dopiero odmłodzenie!
__________________
giganciara

"uczę się sztuki życia, hip-hop to mój sensei.."


giganciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 19:02   #29
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Lekko postarzający make up

Mloda uwazam ze jestes za mloda hehe,nie postarzaj sie to bez sensu,a jesli ta dyskoteka nie ejst dla Ciebie coz...musisz sie z tym pogodzic a nie pchac sie po (czesto)jakies nieszczescie skoro ejstes nieletnia :/ heh
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 19:39   #30
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Lekko postarzający make up

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
Mloda uwazam ze jestes za mloda hehe,nie postarzaj sie to bez sensu,a jesli ta dyskoteka nie ejst dla Ciebie coz...musisz sie z tym pogodzic a nie pchac sie po (czesto)jakies nieszczescie skoro ejstes nieletnia :/ heh
dokladnie:ehe m: jeszcze sie wybawisz w zyciu i to niezle
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:24.