cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-10, 09:57   #631
Pippi
Raczkowanie
 
Avatar Pippi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 185
GG do Pippi
czy krem na naczynka można używać pod oczy?

jak w tytule.
ostatnio używam kremu na naczynka Bielendy i serum z wit. K 3% Farmony. z działania jestem zadowolona (zwłaszcza z serum), ale nagle powychodziły mi liszaje na powiekach. takie małe czerwone, wypukłe "coś" z łuskami suchej skóry. prawie już to wyleczyłam, ale został mi dylemat.
czy to możliwe, że zawiniły wyżej wymienione kosmetyki?
czy po prostu zbieg okoliczności, a zaszkodziło coś zupełnie innego?
czy może tak, jak w przypadku retinoidów - skóra musi się przyzwyczaić do silniejszych specyfików (a te na naczynka są dosyć "treściwe" jeśli chodzi o skład).

kupiłam sobie krem pod oczy i na razie używam, ale generalnie nie lubię kremów pod oczy, bo już nie długo to chyba będę każdą część twarzy smarowała osobno i czymś innym a na to jestem za leniwa i za sknerowata
Pippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 10:07   #632
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: czy krem na naczynka można używać pod oczy?

Cytat:
Napisane przez Pippi Pokaż wiadomość
jak w tytule.
ostatnio używam kremu na naczynka Bielendy i serum z wit. K 3% Farmony. z działania jestem zadowolona (zwłaszcza z serum), ale nagle powychodziły mi liszaje na powiekach. takie małe czerwone, wypukłe "coś" z łuskami suchej skóry. prawie już to wyleczyłam, ale został mi dylemat.
czy to możliwe, że zawiniły wyżej wymienione kosmetyki?
czy po prostu zbieg okoliczności, a zaszkodziło coś zupełnie innego?
czy może tak, jak w przypadku retinoidów - skóra musi się przyzwyczaić do silniejszych specyfików (a te na naczynka są dosyć "treściwe" jeśli chodzi o skład).

kupiłam sobie krem pod oczy i na razie używam, ale generalnie nie lubię kremów pod oczy, bo już nie długo to chyba będę każdą część twarzy smarowała osobno i czymś innym a na to jestem za leniwa i za sknerowata
zwykły krem na naczynka wcale nie jest tak treściwy jak myslisz, niekiedy substancja aktywna może zanjdować się na samym końcu w składzie,co oznancza,że tej witaminki czy innego składnika jest tyle co kot napłakał...
W profilu widzę,że masz wrażliwą cerę,skłonną do alergii,możiwle,że coś Cię podrażniło(nie koniecznie z kremu)-może tonik,mleczko...a może powinnas udać się do dermatologa jaśli nadal będzie się to utrzymywać, byc może chwilowo nastapiło "uciszenie". Do powiek jednak radzę stosować czegoś delikatnego,aptecznego,pr zeznaczonego dla cery wrażliwej, ażeby uniknąć możliwości uczulenia, jak wiesz powiki maja przedelikatną skórę
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 16:21   #633
Pippi
Raczkowanie
 
Avatar Pippi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 185
GG do Pippi
Dot.: czy krem na naczynka można używać pod oczy?

inne kosmetyki mam sprawdzone. żel do mycia twarzy prawie się już kończy, więc to nie mógł być on, tonik (używam tylko bezalkoholowych, bo wiadomo ... i to najchętniej o prostych składach) w połowie opakowania, więc też odpada. mleczka do demakijażu nie używam w ogóle, bo po pierwsze nie lubię, a po drugie i właściwie ważniejsze - i tak mnie wszystkie podrażniają. kremu na noc też podejrzewać nie mogę, bo używałam wcześniej, także pod oczy, bez problemów, a wręcz przeciwnie.

przychodzą mi do głowy trzy możliwości:
1. te kosmetyki na naczynka. bo to jest "główny punkt programu", który zmieniłam
2. możliwe też, że żle zmyłam peeling enzymatyczny. co prawda nie kładłam go pod oczy, ale może zmywając "przetransportowałam" trochę
3. wiek 30+, czyli to już ten czas, kiedy różne rzeczy można zobaczyć rano w lustrze

dermatologów odpuściłam sobie jakiś czas temu. po prostu straciłam cierpliwość do wyciągania mi nie małych pieniędzy z portfela na kolejne nieefektywne kuracje. szczerze mówiąc więcej dobrego zrobił dla mnie Wizaż, niż dermatolodzy i kosmetyczki.
podobnie rzecz się ma do kosmetyków aptecznych, których też już wiele przewinęło się przez moją półkę kosmetyczną. i znowu dzięki Wizażowi wiem, że cena nie równa się jakości i to z Wizażu nauczyłam się czytać składy.
dlatego wydawało mi się, że kupiłam dobre rzeczy na naczynka.
przytaczam składy:

Farmona, Dermacos, Koncentrat wzmacniający naczynka z witaminą K 3%
aqua, aesculus hippocastanum, phospholipids, phytonadione, chondrus crispus, glycerin, panthenol, acrylates C10-C30 alkyl acrylate crosspolymer, allantoin, diazolidynyl urea, iodopropynyl butycarbamate, xanthen gum, carbomer, triethanolamine, phenoxyethanol, methylparaben, butylparaben, ethylparaben, propylparaben, isobutylparaben, parfum, edta, sodium hydroxide

Bielenda, nawilżający krem kasztanowy na dzień
aqua, glyceeryl stearate, caprylic/capric trigliceryde, propylene glycol, glicerin, cetyl palmitate, propylene glycol dicaprylate/dicaprate, cetyl alkohol, aesculus hippocastanum (horse chestnut) seed extract, troxerutin, rutin, arnica montana flower extract, betaine, parrafinum liquidum, glycereth-26, hammamelis virginiana (witch hazel) leaf extract, boswelia serrata extract, malpighia pucifolia (acerola) fruit extract, allantoin, titanium dioxide, dimethicone, peg-75 stearate, ceteth-20, sodium acrylates copolymer ...
(dalej już mi się nie chce przepisywać, ale to już końcówka z parbenami itp.)

chyba jednak znalazłam winowajcę na biochemii. cytuję "crylates C10-C30 alkyl acrylate. W USA nie wolno ich uzywac w produktach dla niemowlat, bo mogą podraznic skore".

Edytowane przez Pippi
Czas edycji: 2008-02-10 o 16:25 Powód: literówki
Pippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 11:56   #634
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: skleroterapia

Chcę poddac się zabiegowi skleroterapii bo nie moge już patrzec na moje pajączki tylko do kogo z tym iśc , szukałam dzisiaj w necie i jest tego trochę tzn. można zrobic u chirurga naczyniowego i w gabinecie kosmetycznym. Dzwoniłam dzisiaj w kilka miejsc i jak na złosc rzaden chirurg nie odebrał telefonu w jednym gabinecie kosmetycznym dowiedziałąm sie że najpierw mam się zapisac na wizytę podczas której ocenią czy się nadaję do tego zabiegu. Zadzwoniłam też do gabinetu dermatologii i medycyny estetycznej i tam powiedziano mi ze od razu mogą mnie zapisac na zabieg. Jak zapytałam czy wpierw nie powinna byc wstępna wizyta aby okreslic czy się nadaję to usłyszałam ze nie I teraz kto ma rację
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 15:09   #635
curses
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 48
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

co do lasera ja mam OGROMNE uprzedzenie. moja ciocia zamykała sobie naczynka laserem w klinice we wrocławiu i to było coś strasznego !! Tak jej popażyli twarz, że wyglądała jak potwór ! jedna skorupa na twarzy ! ciocia zrobiła ogromny błąd że ich nie pozwała do sądu bo by dostała spore odszkodowanie... leczenie poparzeń trwało rok..

dlatego pytam jakie macie doświadczenie z zamykaniem naczynek prądem u kosmetyczki??
curses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 08:14   #636
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Bielenda-krem kasztanowy nawilżający do cery naczynkowej

Dziewczyny, ja również zastanawiam się nad tym kremem. Mam cere bardzo suchą dlatego mam obawy, ze krem nawilżający na dzień może nie byc dla mnie wystarczajacy. Jednak kiedys użyłam kremu półtłustego i od razu wyskoczyła mi ropna krosta- także mam dylemat.
Dodam, ze problemy z naczynkami zaczęły się jakies dwa miesiące tenu, policzki zaczeły mnie strasznie piec. Chciałabym się dowiedzieć, czy ten krem ukoi moją cere, oraz czy bardzo rozjasnie (nie lubie się bladej)
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 16:51   #637
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Jaki krem do skóry skłonnej do rozszerzonych i pękających naczynek

dziewczyny, czy dobra jest maseczka z Dax Cosmetics do cery nazynkowej?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-26, 13:54   #638
paulinaam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lodz
Wiadomości: 29
GG do paulinaam
Red face popekane naczynka

od pewnego czasu zaczely mi pekac naczynka na nosie bardzo mi to przeszkadza bo musze je przypudrowywac mam pytanie czy ktoras wie jak mozna je zlikwidowac??
paulinaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 19:40   #640
Niebieskonam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: kalisz
Wiadomości: 2
okropne naczynka

Mam straszne zaczerwienienia i naczynka na policzkach (koło nosa) i nie moge tego niczym zakryc Generalnie chcialabym to zlikwidowac kompletnie ale nie wiem jak
Niebieskonam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 19:45   #641
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: okropne naczynka

Aniołku, Zło, jakby to było?

rm -rf naczynka
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-29, 20:24   #642
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: okropne naczynka

a ja tylko westchnę
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 21:49   #643
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: okropne naczynka

ehh...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 21:53   #644
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: okropne naczynka

no to powzdychajmy
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 16:30   #645
maggddaalenka
Raczkowanie
 
Avatar maggddaalenka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 56
Question siarkowa moc na naczynka?

Mam do was drogie wizażistki pytania, a mianowiecie czy kosmetyki z seri Siarkowa moc mają jakiś niekorzystnywpływ na naczyńka krwionośne.Czy osoby z cerą naczyńkową i trądzikową mogą je swobonie używać.
maggddaalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 09:22   #646
maalusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 42
Dot.: Pęknięte naczyńka krwionośne ??

hey ja mam takie wazne pytanie dotyczace pekajacych naczyniek i jej widocznosci. czy nawilzenie skory tez odgrywa jakas role w widocznosci naczyniek? czy skora naczynkowa powinna byc szczegolnie nawilzana?? bardzo prosze o odp
maalusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 15:37   #647
higienistka
Raczkowanie
 
Avatar higienistka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 238
Dot.: Pęknięte naczyńka krwionośne ??

Każda skóra powinna być odpowiednio nawilżona. Jeśli chodzi o naczynka to obawiam się, że nie ma to wpływu. Po za tym chciałabym wyjaśnić wam jeszcze jedną kwestię - naczynka popękane to siniaki i krwiaki (pęknięte naczynko rozlewa się) a widoczne naczynia na skórze są po prostu trwale rozszerzone
higienistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 09:53   #648
nioniol
Raczkowanie
 
Avatar nioniol
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 124
Mikrodembrazja z cera naczynkowa???

Czy preparaty do mikrodembrazji można stosować na ceręnaczynkową?
kupiłam ostatnio maseczkę Soraui na noc z efektem mikrodembrazji i jest świetna. Dobrze oczyszcza pory, likwidyje zaskórniki.. efekt widać już po 3 użyciach . Ale mam wrażenie że naczynka na moim nosie stały się bardziej widoczne....
No i co wy na to?
Kto doradzi?

Zawiera (tylko tyle znalazłam):
  • Lipomoist 2022® (kompozycja oligopeptydów i polisacharydów roślinnych)
    • tworzy delikatny film molekularny, długotrwale nawilżający i zabezpieczający przed utratą wody
    • poprawia elastyczność i sprężystość skóry
    • stymuluje proces powstawania kolagenu IV, elastyny, ceramidów oraz lipidów epidermy
  • Aqua Cacteen® (ekstrakt z opuncji)
    • doskonałe źródło minerałów, aminokwasów, antyoksydantów, polisacharydów oraz witamin
    • koi wrażliwą i mocno przesuszona skórę
    • głęboko i długotrwale nawilża
    • wygładza, chroni przed negatywnym wpływem środowiska
    • sprawia, że skóra pozostaje miękka i zrelaksowana
  • Bioprotectyl® (polifenole ze skórki jabłka)
    • naturalny antyoksydant, który chroni DNA skóry
    • zapobiega procesom fotostarzenia
    • wygładza drobne zmarszczki
    • pozwala zachować młody, zdrowy wygląd cery
__________________
chcę być lepsza
nioniol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 22:00   #649
maalusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 42
Dot.: Pęknięte naczyńka krwionośne ??

Cytat:
Napisane przez higienistka Pokaż wiadomość
Każda skóra powinna być odpowiednio nawilżona. Jeśli chodzi o naczynka to obawiam się, że nie ma to wpływu. Po za tym chciałabym wyjaśnić wam jeszcze jedną kwestię - naczynka popękane to siniaki i krwiaki (pęknięte naczynko rozlewa się) a widoczne naczynia na skórze są po prostu trwale rozszerzone

rozumiem.. pytam poniewaz musze przyznac ze nie dbalam np o nogi pod wzgledem nawilzania bo stwierdzilam ze skoro sa one pokryte naczynkami to nie ma sensu ;] ale od jakiegos tygodnia zaczelam sie smarowac i mam wrazenie ze staly sie znacznie mnie widoczne. mysle ze jednak sprezystosc skory ma tu pewne znaczenie.
maalusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-06, 15:00   #650
higienistka
Raczkowanie
 
Avatar higienistka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 238
Dot.: Pęknięte naczyńka krwionośne ??

Dobrze nawilżona skóra zawsze wygląda lepiej
higienistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 12:44   #651
blue berry
Raczkowanie
 
Avatar blue berry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lublinek
Wiadomości: 155
Dot.: Mikrodembrazja z cera naczynkowa???

Kosmetyki chyba możesz spokojnie stosować, bo to tylko taki mocniejszy peeling. Co innego zabieg....
blue berry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 13:02   #652
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Mikrodembrazja z cera naczynkowa???

jesli zauwazylas ze naczynka sa bardziej widoczne to uzywaj jej rzadziej i stosuj sera, kremy itp.uszczelniajace naczynka - np. DermaCos z Farmony, zawieraja wit.K, uszczelniaja naczynka i zmniejszaja widocznosc tych peknietych. Mozesz o nich pcozytac na KWC

pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 13:11   #653
kamyczek89
Zadomowienie
 
Avatar kamyczek89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 309
Dot.: usuwanie popękanych naczynek krwionośnych

mam pytanie : ile utrzymuje się efekt usuwania naczynek z twarzy?
czy któraś z Was miała przeprowadzany taki zabieg?
__________________
Konkurs fotograficzny Dziękuję za każdy głos Klik

kamyczek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 13:23   #654
madelaine49
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6
Dot.: Mikrodembrazja z cera naczynkowa???

Mikrodermabrazja to rzeczywiście bardzo dobry zabieg - szczególnie dla osób po 25. roku życia, które mają cerę tłustą, łojotokową, z rozszerzonymi porami, a także dla palaczy, dla kobiet lubiących opalanie (nie tylko to naturalne). Wykonywany jest z reguły w salonach kosmetycznych, ale coraz częściej można dostać takie produkty w aptece lub w sklepach kosmetycznych. Jednak jest zastrzeżenie, że nie należy stosować tego programu pielęgnacyjnego, gdy ma się wrażliwą skórę.

Zgadzam się, że musisz rzadziej korzystać z tej maseczki.
Co do naczynek... Możesz użyć kremu z witaminą C np. jakiś z ekstraktem z róży. Wzmacnia naczynka - nie pękają, przez co nie są tak widoczne.

Pozdrawiam,
M.K.
__________________
www.my.oriflame.pl/magdallen
madelaine49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 17:27   #655
noemi92
Przyczajenie
 
Avatar noemi92
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Smile Popękane naczynka i pajączki na twarzy!!!

Mam popękane naczynka na twarzy i wygląda to niezbyt estetycznie. Może znacie jakiś krem dla nastolatek, który pomoże nie tylko z pajączkami ale jednocześnie z pryszczami...
noemi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 18:40   #656
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Popękane naczynka i pajączki na twarzy!!!

kremy na tradzik dzialaja inaczej niz te na naczynka, wiec nie znajdziesz jednego kremu na to i na to cudow nie ma... trzeba kupic 2 osobne preparaty.

Poza tym poczytaj watki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...Akane+naczynka

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...Akane+naczynka
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 17:48   #657
kasia06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1
Question Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Witam Was wszystkie - wiem ,że jesteście istną skarbnicą wiedzy ,chcialabym prosić o odpowiedź na moje pytanie dziewczeta z Wroclawia.Szukam gabinetu kosmetycznego we Wrocławiu,gdzie skutecznie mogłabym usunąć mojej córce popękane naczynka na nosie.
Nie są duże i bardzo widoczne , no ale są i w wieku lat 15 stanowią dużży problem.
Nie za bardzo orientuję się gdzie we Wrocławiu jest dobry i profesjonalny gabinet.A może są gabinety dermatologiczne gdzie mozna na kasę chorych usunąć takie drobne naczynka?
Będę wdzięczna za każdą odpowiedź .
Pozdrawiam mama nastolatki )))
kasia06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 19:14   #658
Perełka
Raczkowanie
 
Avatar Perełka
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 232
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Cytat:
Napisane przez curses Pokaż wiadomość
dlatego pytam jakie macie doświadczenie z zamykaniem naczynek prądem u kosmetyczki??
Ja próbowałam zamykać prądem. Piszę 'próbowałam' ponieważ ten zabieg nie przyniosł żadnego skutku. Kosmetyczka uprzedzała że może nie wystarczyć 1 zabieg, ale jestem po 2 i nie ma żadnej poprawy, powiedziałabym że jest nawet troszeczke gorzej. Zabieg nie jest przyjemny ale da sie wytrzymać, uczucie wbijania igły, moje naczynko jest pod nosem, to dodatkowo zwiększyło doznania bo to bardzo wrażliwe miejsce. Teraz planuję jednak laser. Jeśli masz jakieś pytania pisz śmiało. Pozdr.
Perełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 22:42   #659
kasiunia
Przyczajenie
 
Avatar kasiunia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 25
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

koagulacja rzeczywiscie jest mało skuteczna. laser zreszta tez na naczynka koło skrzzydełek nosa- to takie miejsce ze jak sie juz ma tam widoczne naczynia włosowate to juz trzeba sie z tym pogodzic. jesli sie myle to niech zglosi sie osoba ktora skutecznie pozbyła sie naczyn w okolicach nosa!!!!!!
__________________
la la la la lala
kasiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 21:34   #660
curses
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 48
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Cytat:
Napisane przez Perełka Pokaż wiadomość
Ja próbowałam zamykać prądem. Piszę 'próbowałam' ponieważ ten zabieg nie przyniosł żadnego skutku. Kosmetyczka uprzedzała że może nie wystarczyć 1 zabieg, ale jestem po 2 i nie ma żadnej poprawy, powiedziałabym że jest nawet troszeczke gorzej. Zabieg nie jest przyjemny ale da sie wytrzymać, uczucie wbijania igły, moje naczynko jest pod nosem, to dodatkowo zwiększyło doznania bo to bardzo wrażliwe miejsce. Teraz planuję jednak laser. Jeśli masz jakieś pytania pisz śmiało. Pozdr.
moja mama usuwala prądem i wszystko ok, ja się trochę obawiam lasera ( jak pisalam wyżej). Co prawda nie mam ogromnych problemów znaczynkami żadnych pajaczków edc. ale cala prawa strona nosa czerwona i popękana ... ale bardzo mi to przeszkadza i chcialabym się tego pozbyć. Najchętniej u kosmetyczki, ale nie wiem czy mogą być jakieś komplikacje?

p.s zna ktoś może dobrą kosmetyczke/dermatologa w Kaliszu??
curses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-02 13:00:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.