Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-06, 23:13   #691
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Hej

Przegapilam tap madl zapomnialam o tym no zesz!!!! kiedy nastepny odcinek?

Ja we wtorek mialam kolokwium wiec w pon spalam 5 godzin tak wczoraj od 18 chodze spiaca ale sie wyspałam


ASIU
mało co doczytalam ale ze pieska bierzesz jestes kochana!!! Ja bym tez wziela wszystkie ale mamy juz 4 zwierzeta w domu.
Jestes kochana!!!

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

EXCLUSIVEE
mi tez garnier ale ten sensational zrobil spustoszenie, mojej Mamie tez...nie ma co za cene koloru brać coś co szkodzi.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 23:40   #692
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

Przegapilam tap madl zapomnialam o tym no zesz!!!! kiedy nastepny odcinek?

Ja we wtorek mialam kolokwium wiec w pon spalam 5 godzin tak wczoraj od 18 chodze spiaca ale sie wyspałam

EXCLUSIVEE
mi tez garnier ale ten sensational zrobil spustoszenie, mojej Mamie tez...nie ma co za cene koloru brać coś co szkodzi.
Wpisz sobie w google tvn player, tam poszukaj tap madl i oglądaj do woli następny odc w środę za tydzień o ilę się nie mylę

Oj tak, już nigdy więcej garniera Zużyłam go bo leżał i się kurzył, ale na przyszłość będę już wiedziała.
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 00:06   #693
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Asia
SUUUPER DECYYYZJA! na pewno stworzycie super domek dla tego psiaka

Lavia
Też mi się podobała, tylko po co tak marudziła o tej rodzinie i swoim życiowym nieszczęściu
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 05:21   #694
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cześć
Nadrobiłam Was
Kitka fryzurka fajna, ale jak się w niej nie czujesz dobrze to wiesz, co mówisz
Asia fajnie, że będziecie mieć pieska Ja mam już dwa. Jeden znaleziony na ulicy, a drugiego kupiłam
Kupiłam sobie wczoraj farbę. Niestety w sklepie internetowym mimo wszystko taniej Myślałam, że jak mają sklep internetowy i stacjonarny to cena taka sama będzie Za Alfę zapłaciłam 35 zł; wody nie kupowałam bo strach pomyśleć ile by kosztowała
W sobotę będzie znajoma fryzjerka u mnie to mi nałoży na odrost. Czy jak mi zżółkły to zrobić tak, że pół czasu na odroście i później nałożyć na końce? Czy sam malaks wystarczy?
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 07:06   #695
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a ja na wspólnej i na dobre i na złe chociaż dzisiaj tap madl i nie wiem co wybrać
Mecz taki sobie, chociaz spodziewałam sie wiekszych akcji
Nie lubie tap madl ogladac,dla mnie to wszytko jakies sztuczne jest

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
shizaxa jest decyzja !!! jesli Perełka jest jeszcze to bierzemy ją tylko daj mi znać co i jak jak z tymi szczepieniami i wizytą i jak to spotkanie przeprowadzić
Jestes cudowna!!!!
Gratuluje świetnej decyzji, na pewno nie bedziesz załowac

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Idę zaraz nakładać farbę
Co Ty znowu wymysliłas...

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Cześć
Nadrobiłam Was
Kitka fryzurka fajna, ale jak się w niej nie czujesz dobrze to wiesz, co mówisz
Asia fajnie, że będziecie mieć pieska Ja mam już dwa. Jeden znaleziony na ulicy, a drugiego kupiłam
Kupiłam sobie wczoraj farbę. Niestety w sklepie internetowym mimo wszystko taniej Myślałam, że jak mają sklep internetowy i stacjonarny to cena taka sama będzie Za Alfę zapłaciłam 35 zł; wody nie kupowałam bo strach pomyśleć ile by kosztowała
W sobotę będzie znajoma fryzjerka u mnie to mi nałoży na odrost. Czy jak mi zżółkły to zrobić tak, że pół czasu na odroście i później nałożyć na końce? Czy sam malaks wystarczy?
Ja jak pytałam o Alfe w mojej hurtowni i jak mi powiedzieli 42 zl to padłam
Ja mysle, że malaks taki na 5-10 min powieniem sobie z tym poradzic, ale jesli chcesz miec pewnosc to tak na te własnie 5 min przeczesz farbe z włosów na całosc i potem dopiero spłukuj. Chociaz ja zawsze malaksami robiłam, nigdy nie przeciagałam farby na włosy, ale ja robie na 12% wiec wiadomo

Matko dziewczyny!!!!
Jakiego mam doła
dzisiaj do pracy
nawet nie wiem jak to wolne mi zleciało, no cos strasznego, na prawde.
Spac juz w nocy nie mogłam, tylko myslalam o pracy.
To nie jest tak,że nie lubie swojej pracy, wiadomo w☠☠☠☠ia mnie czasem ,ale ogolnie nie jest zle.
Mam czasem takie mysli,żeby to walnąć w cholere i wracac do siebie do miasta, bardzo tesknie za rodzina czasem, mimo,że to nie jest daleko, ale w miejscowosci w ktorej mieszkam to w ogole pracy nie ma
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 07:19   #696
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Ja też 12% nic innego moich włosów nie rusza
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 07:24   #697
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Ja też 12% nic innego moich włosów nie rusza
wiec raczej sam malaks na 5-10 min
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-07, 07:24   #698
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Hej

Witam sie i lece na zajecia a potem na zakupy. Moja Siostra, lat kilka jest zaproszona na parapetówę do koleżanki z klasy i muszę cos kupić dla tej dziewczynki. Pewnie wybiorę jakieś jaśki-małe poduszki do pokoju czy tam figurkę , kubek, coś takiego. Mama jeszcze mowi zebym jakas ksiazke kupila.

Miłego dnia
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 07:28   #699
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

Witam sie i lece na zajecia a potem na zakupy. Moja Siostra, lat kilka jest zaproszona na parapetówę do koleżanki z klasy i muszę cos kupić dla tej dziewczynki. Pewnie wybiorę jakieś jaśki-małe poduszki do pokoju czy tam figurkę , kubek, coś takiego. Mama jeszcze mowi zebym jakas ksiazke kupila.

Miłego dnia
Ja ostatnio takiej małej elegantce kupiłam perfumy Takie dla dzieci, ale flakon, jak prawdziwe perfumy

Kylie czyli zrobię malaks
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 07:32   #700
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

Witam sie i lece na zajecia a potem na zakupy. Moja Siostra, lat kilka jest zaproszona na parapetówę do koleżanki z klasy i muszę cos kupić dla tej dziewczynki. Pewnie wybiorę jakieś jaśki-małe poduszki do pokoju czy tam figurkę , kubek, coś takiego. Mama jeszcze mowi zebym jakas ksiazke kupila.

Miłego dnia
Hej
mysle ,że te jaśki to swietny pomysł
zawsze sie przydadza

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Ja ostatnio takiej małej elegantce kupiłam perfumy Takie dla dzieci, ale flakon, jak prawdziwe perfumy

Kylie czyli zrobię malaks
No wydaje mi sie,że malaks jest najlepszym rozwiazaniem, no chyba,że chcesz sie bawic w obnizanie stezenia oksy, ale w tym to ja Ci juz nie pomoge.
Mozesz go obnizyc i z taka własnie obnizona woda klasc na calosc.
Ale ja sie nie orientuje do ilu obniżyć, jak obniżyć i na ile kłaść, takze w sumie to moze lepsiej mnie nie sluchaj
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 08:39   #701
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Agatko nic straconego możesz obejrzeć wczorajszy odcinek TM na tvnplayer a następny jest w środę jak zawsze

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Ja ostatnio takiej małej elegantce kupiłam perfumy Takie dla dzieci, ale flakon, jak prawdziwe perfumy

Kylie czyli zrobię malaks
ja też kupowałam takie perfumy małej

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no dobrze już się mogę przyznać co zrobiłam i po co były mi Wasze kciuki żebym nie stchórzyła

1 zdjęcie z wczoraj
2 z dzisiaj

znajdźcie różnicę?
wow jak czujesz się w takiej fryzurze?

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Bunny też cieszyłabym się z komódki w takiej sytuacji to nic dziwnego

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

spontany najlepsze

byłam wczoraj na zakupach z Tżtem ale kupiłam tylko marynarkę w mohito
idę zaraz odebrać spódniczkę od krawcowej

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
i jak widzisz efekty? Bo ja zaczynam widzieć troche po udach i brzuszku
chociaz nie mierzyłam się przed więc dokładnie nie wiem co i jak

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------




Zapuszczaj - do slubu wg mnie powinny byc dlugie

a latem jak ci za duszno to spinaj w koczka i tyle
tak do ślubu też uważam, że powinny być długie

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja się czuję totalnie anty sexi naprawdę! Czuję się jak z tego mitu - obcięli mi włosy i straciłam swoją moc
samson?

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wieeem i dziękuję Wam bardzo za wsparcie zawsze mogę pójść na poprawkę

byłam pobiegać od 17 do 17:25 o takiej godzinie biega się najlepiej + słuchawki w uszach, mrr a teraz idę pierogi zrobić

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

TŻcioch kupił mi Majirela... więc Alfę zamówię dopiero na przyszły miesiąc albo za jakieś 2 tygodnie jak kolor po 8,2 się ociepli, no trudno...

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Dziewczyny może Wy wiecie gdzie znajdę zwykły czarny albo szary sweterek lub bluzkę z długim rękawem ale BEZ żadnego dekoltu? Taką pod samą szyję? szukałam u siebie i nic
przejdź się kochana po sieciówkach, mi wydaje się, że widziałam w niejednym sklepie takie ale nie zwracałam na nie uwagi, dlatego nie powiem dokładnie gdzie...

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Czy któras z Was robiła sobie włosy majirelem 10 1/2 .1 ??

Jedna dziewczyna mi napisala że robi ta farba a to efekt na Jej włosach
piękne włosy

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
no tylko te londy chyba się ocieplają...
teraz mam takie, godzinę temu robione po 2myciach od farbowania, Garnier CN 102 czym zrobic jaśniej i bez beżu i żóltych
Załącznik 5146138Załącznik 5146139

a to Perełka której szukam domu bo Pani nie może sie nią opiekowac bo musi jeździć do chorych rodziców po 80tce do Torunia ze Sląska i nie ma kto z pieskiem zostawać a rodzice pani "starej daty" psa nie akceptują

Załącznik 5146145
fajna psinka

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

ja nie będę wymieniała ile mam butów na ten "przejściowy okres"

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Czeko C10

Kylie współczuję jeśli to 8
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-07, 08:40   #702
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Infuś super
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 08:55   #703
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Czekoladowa - dzięki za odp, idę jutro po czerwone botki, najfajniej by kontrastowały z czarnymi ubraniami ale jakoś tak mi się podobają i mam ochotę a oprócz tego zafascynowały mnie pastelowe z deichmanna.
Jutro będę szaleć ewentualnie w dzień kobiet sama sobie prezent zrobię albo TŻeta namówię.

Kitka- Śliczne są, mamy podobną długość, może ja dłuższe albo i nie, bo moje nie są aż tak równe i chyba masz dłuższą grzywkę.
Jak coś to będziemy razem zapuszczać, ale myślę, że takie zdrowe włosy to nawet szybciej się wydaje, że rosną bo nic się nie kruszy.

Za jakiś czas będę robiła castingiem 1021 żeby mocniej górę ochłodzić, potem przeciągnę na długość na jakieś 5 min, ale zwlekam z tym bo ostatnio jakieś badhair day miałam, nie chciały się układać.
Jeszcze zaraz po myciu były super a pod wieczór takie nijakie.
Nie mogę się doczekać, aż będą długie jak miałam długie, to nie miałam takich problemów...
(zdjęcie w żarówkowym świetle, które troszkę ociepla mój kolor)
http://zzuzziu.blogspot.com/2012/10/...-for-fall.html - ja mam takie te moje czerwone, ale jeszcze premiery nie miały
Mam zamiar je nosic do czarnych rzeczy, do beżowych leginsow, granatowych rurek no i wiadomo do jakichs czerwonych bluzek itd

A kolorek masz bardzo ładny
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
shizaxa jest decyzja !!! jesli Perełka jest jeszcze to bierzemy ją tylko daj mi znać co i jak jak z tymi szczepieniami i wizytą i jak to spotkanie przeprowadzić
Super
Ja ostatnio znowu byłam ciocią bo koleżanka znowu z interwencji przytargała psinke No i trzymała go u siebie tymczasowo bo nowi właściciele mieli remont.
Taka pocieszna i nieznośna, chociaż czasami to miało sie ochote ja gdzies zamknac
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Mecz taki sobie, chociaz spodziewałam sie wiekszych akcji
Nie lubie tap madl ogladac,dla mnie to wszytko jakies sztuczne jest


Jestes cudowna!!!!
Gratuluje świetnej decyzji, na pewno nie bedziesz załowac


Co Ty znowu wymysliłas...


Ja jak pytałam o Alfe w mojej hurtowni i jak mi powiedzieli 42 zl to padłam
Ja mysle, że malaks taki na 5-10 min powieniem sobie z tym poradzic, ale jesli chcesz miec pewnosc to tak na te własnie 5 min przeczesz farbe z włosów na całosc i potem dopiero spłukuj. Chociaz ja zawsze malaksami robiłam, nigdy nie przeciagałam farby na włosy, ale ja robie na 12% wiec wiadomo

Matko dziewczyny!!!!
Jakiego mam doła
dzisiaj do pracy
nawet nie wiem jak to wolne mi zleciało, no cos strasznego, na prawde.
Spac juz w nocy nie mogłam, tylko myslalam o pracy.
To nie jest tak,że nie lubie swojej pracy, wiadomo w☠☠☠☠ia mnie czasem ,ale ogolnie nie jest zle.
Mam czasem takie mysli,żeby to walnąć w cholere i wracac do siebie do miasta, bardzo tesknie za rodzina czasem, mimo,że to nie jest daleko, ale w miejscowosci w ktorej mieszkam to w ogole pracy nie ma
Ja mojej pracy nie lubilam straszni, i juz jej nie mam
Ale od wczoraj mam 5 rozmów kwalifikacyjnych wiec mam nadzieje ze sie szybko cos nowego znajdzie Dzisiaj mam jeszcze 2 przed soba
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 08:57   #704
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
shizaxa jest decyzja !!! jesli Perełka jest jeszcze to bierzemy ją tylko daj mi znać co i jak jak z tymi szczepieniami i wizytą i jak to spotkanie przeprowadzić
Asia jesteś wspaniała i widać, że masz dobre serduszko
a psinka piękna
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 09:00   #705
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
shizaxa jest decyzja !!! jesli Perełka jest jeszcze to bierzemy ją tylko daj mi znać co i jak jak z tymi szczepieniami i wizytą i jak to spotkanie przeprowadzić
super będziesz cudowną mamą dla pieska na pewno i będzie miała kochającą rodzinkę, fajnie,że są jeszcze tacy ludzie
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Lecę zmywać farbę, robiłam garnierem color naturals 112, z wodą 4-4,5%
a miałaś robić alfą pokazuj fotosy
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Matko dziewczyny!!!!
Jakiego mam doła
dzisiaj do pracy
nawet nie wiem jak to wolne mi zleciało, no cos strasznego, na prawde.
Spac juz w nocy nie mogłam, tylko myslalam o pracy.
To nie jest tak,że nie lubie swojej pracy, wiadomo w☠☠☠☠ia mnie czasem ,ale ogolnie nie jest zle.
Mam czasem takie mysli,żeby to walnąć w cholere i wracac do siebie do miasta, bardzo tesknie za rodzina czasem, mimo,że to nie jest daleko, ale w miejscowosci w ktorej mieszkam to w ogole pracy nie ma
ja też dzisiaj do pracy... Jak już myślałam,że wszystko zrobiło się w niej ok, to znowu jest niezbyt dobrze cały czas przekładają mi zmiany, wydzwaniają codziennie czy mogę przyjść, a mają mój plan i doskonale wiedzą,że nie mogę i wielkie pretensje do mnie o to. Jedna babka się zwolniła, druga już 2 tygodnie jest chora, no sory,ale czy to jest moja wina a pretensje do mnie,bo ja nie mogę przyjść doskonale Cię rozumiem kochana, nie jest łatwo

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2013-03-07 o 09:03
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 09:05   #706
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
http://zzuzziu.blogspot.com/2012/10/...-for-fall.html - ja mam takie te moje czerwone, ale jeszcze premiery nie miały
Mam zamiar je nosic do czarnych rzeczy, do beżowych leginsow, granatowych rurek no i wiadomo do jakichs czerwonych bluzek itd

A kolorek masz bardzo ładny


Super
Ja ostatnio znowu byłam ciocią bo koleżanka znowu z interwencji przytargała psinke No i trzymała go u siebie tymczasowo bo nowi właściciele mieli remont.
Taka pocieszna i nieznośna, chociaż czasami to miało sie ochote ja gdzies zamknac


Ja mojej pracy nie lubilam straszni, i juz jej nie mam
Ale od wczoraj mam 5 rozmów kwalifikacyjnych wiec mam nadzieje ze sie szybko cos nowego znajdzie Dzisiaj mam jeszcze 2 przed soba
Fajne butki
ja sie czaje teraz na takie:
http://www.stylowebuty.pl/products/T...DEX-black.html
http://deezee.pl/obuwie_damskie/teni..._koturnie.html
tylko te maja jakies kolory nie ciekawe, w butiku na miescie widzialam lepsze, ale chodzi glownie o pokazanie fasonu

Ja lubie moja prace, ale powrot z urlopu to zawsze jest trauma

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
super będziesz cudowną mamą dla pieska na pewno i będzie miała kochającą rodzinkę, fajnie,że są jeszcze tacy ludzie

a miałaś robić alfą pokazuj fotosy

ja też dzisiaj do pracy... Jak już myślałam,że wszystko zrobiło się w niej ok, to znowu jest niezbyt dobrze cały czas przekładają mi zmiany, wydzwaniają codziennie czy mogę przyjść, a mają mój plan i doskonale wiedzą,że nie mogę i wielkie pretensje do mnie o to. Jedna babka się zwolniła, druga już 2 tygodnie jest chora, no sory,ale czy to jest moja wina a pretensje do mnie,bo ja nie mogę przyjść doskonale Cię rozumiem kochana, nie jest łatwo
Ja tez mam nieciekawie w pracy, ale to nie jest rozmowa na tutaj
Tak to jest jak nieodpowiednie osoby dojda na stanowisko kierownika
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 09:06   #707
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Fajne butki
ja sie czaje teraz na takie:
http://www.stylowebuty.pl/products/T...DEX-black.html
http://deezee.pl/obuwie_damskie/teni..._koturnie.html
tylko te maja jakies kolory nie ciekawe, w butiku na miescie widzialam lepsze, ale chodzi glownie o pokazanie fasonu

Ja lubie moja prace, ale powrot z urlopu to zawsze jest trauma
Ja mam podobne, tylko w jednym kolorze i bez tych pasków, tylko wiazane
Są meeega wygodne i fajnie wygladaja nawet do jakichs dłuższych tunik czy spódniczek
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 09:11   #708
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja mam podobne, tylko w jednym kolorze i bez tych pasków, tylko wiazane
Są meeega wygodne i fajnie wygladaja nawet do jakichs dłuższych tunik czy spódniczek
No ja widziałam chyba w CCC całe bezowe, bardzo ładne i tez własnie wiazane
Do rurek beda fajnie wygladac
No i jeszcze mam w planie kupic sobie skorke camelowa na wiosne, bo czarna i biała juz mam, tylko camelowej brak
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 09:13   #709
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość


Ja tez mam nieciekawie w pracy, ale to nie jest rozmowa na tutaj
Tak to jest jak nieodpowiednie osoby dojda na stanowisko kierownika
ok u mnie to najbardziej szefowa jest chyba na nieodpowiednim miejscu

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
No ja widziałam chyba w CCC całe bezowe, bardzo ładne i tez własnie wiazane
Do rurek beda fajnie wygladac
No i jeszcze mam w planie kupic sobie skorke camelowa na wiosne, bo czarna i biała juz mam, tylko camelowej brak
ja kupiłam czarno-beżową
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-07, 09:14   #710
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ok u mnie to najbardziej szefowa jest chyba na nieodpowiednim miejscu

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------


ja kupiłam czarno-beżową
Hahahaha
to tak jak u mnie
ale nie ma co narzekac, bo nigdy nie jest tak zle zeby nie moglo byc gorzej
Czarno-bezowa kurteczke??
pokazesz???
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 09:19   #711
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Fajne butki
ja sie czaje teraz na takie:
http://www.stylowebuty.pl/products/T...DEX-black.html
http://deezee.pl/obuwie_damskie/teni..._koturnie.html
tylko te maja jakies kolory nie ciekawe, w butiku na miescie widzialam lepsze, ale chodzi glownie o pokazanie fasonu

Ja lubie moja prace, ale powrot z urlopu to zawsze jest trauma

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------


Ja tez mam nieciekawie w pracy, ale to nie jest rozmowa na tutaj
Tak to jest jak nieodpowiednie osoby dojda na stanowisko kierownika
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
No ja widziałam chyba w CCC całe bezowe, bardzo ładne i tez własnie wiazane
Do rurek beda fajnie wygladac
No i jeszcze mam w planie kupic sobie skorke camelowa na wiosne, bo czarna i biała juz mam, tylko camelowej brak
Ja chce beżową, bo czarną mam ale taką tylko żeby zarzucić bo zamek rozwalony. No a beżowa mi by pasowała do ciuchów na tą wiosne tylko że wszystkie, nawet S'ki są mi w barkach za szerokie
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 09:21   #712
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Hahahaha
to tak jak u mnie
ale nie ma co narzekac, bo nigdy nie jest tak zle zeby nie moglo byc gorzej
Czarno-bezowa kurteczke??
pokazesz???
dobra to nie narzekamy będzie dobrze
a kurteczke dokładnie tą http://moda.allegro.pl/nowa-dwukolor...060479700.html tylko na tej dziewczynie brzydko wygląda, na mnie lepiej i ja kupowałam stacjonarnie u siebie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 09:22   #713
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja chce beżową, bo czarną mam ale taką tylko żeby zarzucić bo zamek rozwalony. No a beżowa mi by pasowała do ciuchów na tą wiosne tylko że wszystkie, nawet S'ki są mi w barkach za szerokie
ja tez mam zamki w dwoch rozwalone
takze tylko rozpiete moge nosic
Ja mam problem bo sie w biuscie zapiac nie moge
wiec dopinam tylko do wyskosci pod biustem i z takim dekoltem musze popylac
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 09:22   #714
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Lavia
Też mi się podobała, tylko po co tak marudziła o tej rodzinie i swoim życiowym nieszczęściu
Dokładnie, skojarzyła mi się trochę z Pauliną Papierską Poza tym dziewczyna spoko. Ja bym w życiu nie wyciągała brudów z życia codziennego do tv, gdzie oglądają to miliony ludzi... po uj

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Co Ty znowu wymysliłas...

Matko dziewczyny!!!!
Jakiego mam doła
dzisiaj do pracy
nawet nie wiem jak to wolne mi zleciało, no cos strasznego, na prawde.
Spac juz w nocy nie mogłam, tylko myslalam o pracy.
To nie jest tak,że nie lubie swojej pracy, wiadomo w☠☠☠☠ia mnie czasem ,ale ogolnie nie jest zle.
Mam czasem takie mysli,żeby to walnąć w cholere i wracac do siebie do miasta, bardzo tesknie za rodzina czasem, mimo,że to nie jest daleko, ale w miejscowosci w ktorej mieszkam to w ogole pracy nie ma
Decyzja podjęta pod wpływem chwili

Można powiedzieć że jesteś pomiędzy młotem a kowadłem Współczuję Ci tej sytuacji Sama nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

Witam sie i lece na zajecia a potem na zakupy. Moja Siostra, lat kilka jest zaproszona na parapetówę do koleżanki z klasy i muszę cos kupić dla tej dziewczynki. Pewnie wybiorę jakieś jaśki-małe poduszki do pokoju czy tam figurkę , kubek, coś takiego. Mama jeszcze mowi zebym jakas ksiazke kupila.

Miłego dnia
Świetny pomysł

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
a miałaś robić alfą pokazuj fotosy

ja też dzisiaj do pracy... Jak już myślałam,że wszystko zrobiło się w niej ok, to znowu jest niezbyt dobrze cały czas przekładają mi zmiany, wydzwaniają codziennie czy mogę przyjść, a mają mój plan i doskonale wiedzą,że nie mogę i wielkie pretensje do mnie o to. Jedna babka się zwolniła, druga już 2 tygodnie jest chora, no sory,ale czy to jest moja wina a pretensje do mnie,bo ja nie mogę przyjść doskonale Cię rozumiem kochana, nie jest łatwo
Alfą zrobię za tydzień jak mi przyjdzie Bo kaskę będę miała do końca tego tyg więc w pon-wt zamówię to śr-czw powinna być.

Masakra
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 09:24   #715
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
dobra to nie narzekamy będzie dobrze
a kurteczke dokładnie tą http://moda.allegro.pl/nowa-dwukolor...060479700.html tylko na tej dziewczynie brzydko wygląda, na mnie lepiej i ja kupowałam stacjonarnie u siebie
śliczna
tylko nie moj fason, bo ja mam szerokie ramiona, niestety i to by mnie jeszcze bardziej poszerzyło
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 09:35   #716
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość

Alfą zrobię za tydzień jak mi przyjdzie Bo kaskę będę miała do końca tego tyg więc w pon-wt zamówię to śr-czw powinna być.

Masakra
ok, te podkłady też wtedy będziesz zamawiać? a jak kolor po tym garnierze?
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
śliczna
tylko nie moj fason, bo ja mam szerokie ramiona, niestety i to by mnie jeszcze bardziej poszerzyło
no to faktycznie, ja przymierzyłam i wiedziałam,że muszę ją mieć, a akurat była ostatnia M w S się niestety w biuście nie dopięłam

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2013-03-07 o 09:36
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 09:46   #717
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
http://zzuzziu.blogspot.com/2012/10/...-for-fall.html - ja mam takie te moje czerwone, ale jeszcze premiery nie miały
Mam zamiar je nosic do czarnych rzeczy, do beżowych leginsow, granatowych rurek no i wiadomo do jakichs czerwonych bluzek itd

A kolorek masz bardzo ładny
Dziękuję
Śliczne robią wrażenie nie ma co, właśnie podobne widziałam w deichmannie tylko pastelowe. Fajnym akcentem będą przy czerni.
Uciekam na szaber, może coś na siebie kupię
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 09:49   #718
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ok, te podkłady też wtedy będziesz zamawiać? a jak kolor po tym garnierze?

no to faktycznie, ja przymierzyłam i wiedziałam,że muszę ją mieć, a akurat była ostatnia M w S się niestety w biuście nie dopięłam
No ja mam tez ten problem ,że jak jest ok w ramionach i na długosc to sie w cyckach nie dopne, no ale trudno.
Tak przegladam allegro ale nic ciekawego tam w ogole nie ma

Jeszcze stanisława sportowego musze kupic i nie wiem jak sie do tego zabrac
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 10:07   #719
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Garnier color naturals 112 arktyczny srebrny blond z wodą 4-4,5%

1, 2, 3- zdjęcia przed
4, 5- zdjęcia czubka głowy po
6- kolor włosów identyczny jaki mam, moje włosy są może odrobinę ciemniejsze ale jak patrzę w lustro w świetle dziennym widzę ten sam kolor, aparatem ciężko mi uchwycić przez szaroburość na dworze, więc wstawiam z neta

Po Vikingu włosy straaasznie szybko mi zrudziały, teraz garnier wyrównał mi bardziej kolor na całości (wcześniej była duża różnica między jasnymi odrostami z poprzednich farbowań a rudą resztą), no i mam taki dziwny kolor.. Ale jest już lepiej Za tydzień alfa i powinno być już pięknie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1486przedx.jpg (38,7 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1586przedx.jpg (38,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1601przedx.jpg (42,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1674x.jpg (60,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1678x.jpg (44,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg modny-kolor-wlosow-jesien-zima-2011-12-124244_L.jpg (34,8 KB, 24 załadowań)
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 10:10   #720
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
No ja mam tez ten problem ,że jak jest ok w ramionach i na długosc to sie w cyckach nie dopne, no ale trudno.
Tak przegladam allegro ale nic ciekawego tam w ogole nie ma

Jeszcze stanisława sportowego musze kupic i nie wiem jak sie do tego zabrac
No ja na allegro od dłuższego czasu nie mogę nic znaleźć ciekawego, ale w sumie i tak wolę przymierzyć, bo mam pełno ciuchów z all, w których nie chodzę i są nowe jeszcze z metkami muszę w końcu się wziąć za wystawienie ubrań na all

Odzież sportowa w tym staniki jest często w lidlu i jest dobrej jakości

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Garnier color naturals 112 arktyczny srebrny blond z wodą 4-4,5%

1, 2, 3- zdjęcia przed
4, 5- zdjęcia czubka głowy po
6- kolor włosów identyczny jaki mam, moje włosy są może odrobinę ciemniejsze ale jak patrzę w lustro w świetle dziennym widzę ten sam kolor, aparatem ciężko mi uchwycić przez szaroburość na dworze, więc wstawiam z neta

Po Vikingu włosy straaasznie szybko mi zrudziały, teraz garnier wyrównał mi bardziej kolor na całości (wcześniej była duża różnica między jasnymi odrostami z poprzednich farbowań a rudą resztą), no i mam taki dziwny kolor.. Ale jest już lepiej Za tydzień alfa i powinno być już pięknie
na 4 zdjęciu pięknie a Alfe z jaką wodą będziesz robić? Z 6? Ja pomyślałam teraz,żeby zrobić z trójką,ale już nie wiem co mam robić z tymi włosami czy kombinować dalej z farbami czy iść na ten balejaż szkoda mi włosów na moje kombinowanie, bo widzę,że już jest gorzej, dlatego daje im trochę odpocząć teraz
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:08.