jagiellonia-lech 2:3... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-13, 18:17   #1
Moccari
Wtajemniczenie
 
Avatar Moccari
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 345

jagiellonia-lech 2:3...


...wygrywała dwoma! w pierwszej połowie, przegrała, no cóż mam nadzieję że to nie przez mój niewypalony make-up.
co ja się nagwizdałam

Tylkokasiu pamiętasz, natchniona Tobą miałam zrobić coś różowo-żółto-z kapką zieleni, wyszło zielono-różowo z niewidoczną kapką żółtego W rzeczywistości wyglądało to przyzwoicie, nawet mamie się podobało, która pochwalę się skończyła wakacyjny wizażowy wypasiony kurs ale jeszcze nie ma kiedy mnie czegoś nauczyć.
Nigdy nie robię trzykolorowych makijaży ale ubrałam się na czarno to się skusiłam.

Buzia:
~ to co zwykle
Oczy:
~ odsypki pigmentów Mac'a, niestety nie są podpisane
Rzęsy:
~ Essence - posklejały się strasznie bo nie zmywałam dziennego make-upu który zrobiłam do pracy, zapruszyłam je cieniami i nie pamiętam czy zdjęcia zrobiłam przed kolejnym tuszowaniem czy po

Ishi, jak się używa duraline, bo chyba powinnam zakupić?
__________________
"I've never seen a smiling face that was not beautiful."





Edytowane przez Moccari
Czas edycji: 2009-11-16 o 12:40
Moccari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 18:28   #2
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: jagiellonia-lech 2:3...

Cytat:
Napisane przez Moccari Pokaż wiadomość
...wygrywała dwoma! w pierwszej połowie, przegrała, no cóż mam nadzieję że to nie przez mój niewypalony make-up.
co ja się nagwizdałam

Tylkokasiu pamiętasz, natchniona Tobą miałam zrobić coś różowo-żółto-z kapką zieleni, wyszło zielono-różowo z niewidoczną kapką żółtego W rzeczywistości wyglądało to przyzwoicie, nawet mamie się podobało, która pochwalę się skończyła wakacyjny wizażowy wypasiony kurs ale jeszcze nie ma kiedy mnie czegoś nauczyć.
Nigdy nie robię trzykolorowych makijaży ale ubrałam się na czarno to się skusiłam.

Buzia:
~ to co zwykle
Oczy:
~ odsypki pigmentów Mac'a, niestety nie są podpisane
Rzęsy:
~ Essence - posklejały się strasznie bo nie zmywałam dziennego make-upu który zrobiłam do pracy, zapruszyłam je cieniami i nie pamiętam czy zdjęcia zrobiłam przed kolejnym tuszowaniem czy po

Ishi, jak się używa duraline, bo chyba powinnam zakupić?

Niech mnie zółw kopnie..ale ja cos malo widze na fotkach. Tzn niewyrazne fotki, bo mejkap mysle ze bymi sie podobal. Ale Ty sama w sobie zahcwycasz uroda wiec juz sie zamykam:P

A opis stosowania duraline opisalam tutaj :
Ja daje duraline na powieke i potem nakladam cienie.
Jezeli chcesz zrobic kreski to kropelke duralinu gdzies na boku mieszam z cieniem sypanym badz prasowanym.
Prasowany poporstu wydlubuje z paletki/opakowania poniewaz gdy maczalam pedzelek z duralinem w cieniu prasowanym to sie taka skorupka twarda robila , malo nasycony kolor wychodzil i potem musialam sobie czyscic powierzchnie cienia...no wg mnie to masakra jakas wiec lepiej mieszac wszystko osobno.

Probowalam nakladac duraline juz na umazana powieke...cienie prawie mi splynely, zbily sie w jedna twarda plame ktorej nie moglam wycieniowac..tez tragedia.

Mi osobiscie duraline lepiej z sypancami odpowiada...poprostu mniej bawienia sie w jakies wydlubywanie cienia itp.

Uzywam tez duraline do wydobywania kolorow ze szminek lub cieni na usta...ale to dla osob ktore maja zdrowa skore wokol ust i nawilzone wargi. Bardzo wysusza i jak masz np. "zajady" to bardzo piecze.

Wiem, ze na inglotowym co jakis czas wraca na wokande ten temat, Wscibiuszka i Edyt ostanio cos pisaly nowego
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 18:39   #3
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: jagiellonia-lech 2:3...

kocham Cię normalnieeee!
Pięknie.. i pięknaś.
Jak dojdę do siebie skomentuję więcej
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 18:51   #4
Moccari
Wtajemniczenie
 
Avatar Moccari
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 345
Dot.: jagiellonia-lech 2:3...

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Niech mnie zółw kopnie..ale ja cos malo widze na fotkach. Tzn niewyrazne fotki, bo mejkap mysle ze bymi sie podobal. Ale Ty sama w sobie zahcwycasz uroda wiec juz sie zamykam:P

A opis stosowania duraline opisalam tutaj :
Ja daje duraline na powieke i potem nakladam cienie.
Jezeli chcesz zrobic kreski to kropelke duralinu gdzies na boku mieszam z cieniem sypanym badz prasowanym.
Prasowany poporstu wydlubuje z paletki/opakowania poniewaz gdy maczalam pedzelek z duralinem w cieniu prasowanym to sie taka skorupka twarda robila , malo nasycony kolor wychodzil i potem musialam sobie czyscic powierzchnie cienia...no wg mnie to masakra jakas wiec lepiej mieszac wszystko osobno.

Probowalam nakladac duraline juz na umazana powieke...cienie prawie mi splynely, zbily sie w jedna twarda plame ktorej nie moglam wycieniowac..tez tragedia.

Mi osobiscie duraline lepiej z sypancami odpowiada...poprostu mniej bawienia sie w jakies wydlubywanie cienia itp.

Uzywam tez duraline do wydobywania kolorow ze szminek lub cieni na usta...ale to dla osob ktore maja zdrowa skore wokol ust i nawilzone wargi. Bardzo wysusza i jak masz np. "zajady" to bardzo piecze.

Wiem, ze na inglotowym co jakis czas wraca na wokande ten temat, Wscibiuszka i Edyt ostanio cos pisaly nowego
no właśnie żeby Cię żółw zostawił w spokoju, chcę zakupić ten "duraline" - może w końcu coś rozszyfrujesz z tego co tu daje, duraline w końcu tańszy od aparatu

i ooooooogromnie dziękuję za opis użytkowania i doświadczeń mam nadzieję że skorzystamy z tego obie

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
kocham Cię normalnieeee!
Pięknie.. i pięknaś.
Jak dojdę do siebie skomentuję więcej
ja Ciebie bardziej kocham, wiadomo
__________________
"I've never seen a smiling face that was not beautiful."




Moccari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 18:54   #5
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: jagiellonia-lech 2:3...

Moccarku bardzo mi się podoba, makijaż wygląda na delikatniutki...ale pewnie aparat głodomor jeden ! powiedz mi jak Ty tak ładnie wyciągasz do góry te cienie??
Takie śliczne kocie oczka masz...Szkoda tylko, że fryzurki nie pokazałaś w całej okazałości bo ja uwielbiam długie boby to bym sobie podglądnęła, a potem może wykorzystała oczywiście tylko cięcie
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 19:20   #6
Moccari
Wtajemniczenie
 
Avatar Moccari
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 345
Dot.: jagiellonia-lech 2:3...

Cytat:
Napisane przez elly2 Pokaż wiadomość
Moccarku bardzo mi się podoba, makijaż wygląda na delikatniutki...ale pewnie aparat głodomor jeden ! powiedz mi jak Ty tak ładnie wyciągasz do góry te cienie??
Takie śliczne kocie oczka masz...Szkoda tylko, że fryzurki nie pokazałaś w całej okazałości bo ja uwielbiam długie boby to bym sobie podglądnęła, a potem może wykorzystała oczywiście tylko cięcie
Tak tak, to on, głodomor straszny, ta zieleń to była taka rażąca, że wstydziłam się nawet wyjść w tym z domu, ale szybko się oswoiłam
Te cienie? Słońce - ja je znowu powyciągałam za bardzo w bok a nie do góry a Mistrz Aga w poprzednim wątku nawet mi pokazała symulację jak powinnam to zrobić. Spieszyłam się po wejściówki na mecz (ile stresu, cała drużyna akurat tam była) no i nie mogłam już pokombinować żeby było poprawnie
Zrobiłam kilka zdjęć na zapas na nk (dlatego taki tam dziwny kontrast - popaćkałam coś w picasie), akurat bobek się dla Ciebie załapał, więc proszę Cię bardzo

EDIT: zrobiłam przed wyjściem, makijaż się grzywką zasłonił i dodałam błyszczyk maybelline superstay
__________________
"I've never seen a smiling face that was not beautiful."





Edytowane przez Moccari
Czas edycji: 2009-09-13 o 19:40
Moccari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 19:21   #7
zafascynowana1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 184
Dot.: jagiellonia-lech 2:3...

Hmmm.. Uroczy makijaż Wyglądasz w nim przepięknie:rolleye s:
__________________
Zapraszam :

blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com

blog KSIĄŻKOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com


zafascynowana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-13, 19:34   #8
Moccari
Wtajemniczenie
 
Avatar Moccari
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 345
Dot.: jagiellonia-lech 2:3...

Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Pokaż wiadomość
Hmmm.. Uroczy makijaż Wyglądasz w nim przepięknie:rolleye s:
dziękuję
a jaki masz fajny avatarek
__________________
"I've never seen a smiling face that was not beautiful."




Moccari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 19:44   #9
kitek85
Zadomowienie
 
Avatar kitek85
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Poznań/ UK
Wiadomości: 1 113
Dot.: jagiellonia-lech 2:3...

no niestety u mnie nie widać ani trochę żółtego...podejrzewam, iż na żywo makijaż jest wyraźniejszy bardzo ładnie delikatnie i subtelnie- pasuje do twojej urody taki makijażyk ślicznie
kitek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 19:49   #10
olivia7
Zakorzenienie
 
Avatar olivia7
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3 642
GG do olivia7
Dot.: jagiellonia-lech 2:3...

ślicznas
__________________
Polecam link www.fridayimage.com -coś więcej niz zwykła fotografiaoraz poleecaam www.yourstime.eu
gg 7758327
www.sephora.maxmodels.pl
olivia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 19:58   #11
nettesheim
Raczkowanie
 
Avatar nettesheim
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 433
GG do nettesheim
Dot.: jagiellonia-lech 2:3...

Jestes taka ladna... boze masz pieny nosek bardzo ladna ta zielen na powiece..to odyspywane pigmenty z allegro moze? oplaca sie to kupowac? starcza na wiecej niz 1 uzycie?
nettesheim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-13, 20:03   #12
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: jagiellonia-lech 2:3...

Cytat:
Napisane przez Moccari Pokaż wiadomość
Tak tak, to on, głodomor straszny, ta zieleń to była taka rażąca, że wstydziłam się nawet wyjść w tym z domu, ale szybko się oswoiłam
Te cienie? Słońce - ja je znowu powyciągałam za bardzo w bok a nie do góry a Mistrz Aga w poprzednim wątku nawet mi pokazała symulację jak powinnam to zrobić. Spieszyłam się po wejściówki na mecz (ile stresu, cała drużyna akurat tam była) no i nie mogłam już pokombinować żeby było poprawnie
Zrobiłam kilka zdjęć na zapas na nk (dlatego taki tam dziwny kontrast - popaćkałam coś w picasie), akurat bobek się dla Ciebie załapał, więc proszę Cię bardzo

EDIT: zrobiłam przed wyjściem, makijaż się grzywką zasłonił i dodałam błyszczyk maybelline superstay

Ojej dziękuję za podpis na zdjęciu Śliczna fryzurka!! niestety ja mam krótsze włoski więc nie mogę skorzystac póki co...
Promiennie wyglądasz !
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 20:11   #13
Moccari
Wtajemniczenie
 
Avatar Moccari
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 345
Dot.: jagiellonia-lech 2:3...

Cytat:
Napisane przez kitek85 Pokaż wiadomość
no niestety u mnie nie widać ani trochę żółtego...podejrzewam, iż na żywo makijaż jest wyraźniejszy bardzo ładnie delikatnie i subtelnie- pasuje do twojej urody taki makijażyk ślicznie
o wiele wyraźniejszy dziękuję Kitku

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez olivia7 Pokaż wiadomość
ślicznas
__________________
"I've never seen a smiling face that was not beautiful."




Moccari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 20:35   #14
Moccari
Wtajemniczenie
 
Avatar Moccari
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 345
Dot.: jagiellonia-lech 2:3...

Cytat:
Napisane przez nettesheim Pokaż wiadomość
Jestes taka ladna... boze masz pieny nosek bardzo ladna ta zielen na powiece..to odyspywane pigmenty z allegro moze? oplaca sie to kupowac? starcza na wiecej niz 1 uzycie?
ojjj dziękuję za nosek heh, taki kartofelek ale co tam lubię go
ja kupiłam właśnie te 0,5 najmniejsze i jest tego przemało, pierwszy raz się pomalowałam i w ogóle nie ubyło no nie wiem ale za 2 zł na pewno się opłaca bo taki malarz jak ja i tak tego wszystkiego nie wykorzysta w ciągu co najmniej 3 m-cy

zaraz Ci pokażę ile tego jest.
__________________
"I've never seen a smiling face that was not beautiful."




Moccari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 20:43   #15
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: jagiellonia-lech 2:3...

Jak super kolorki dobrane, bardzo mi się podoba. A uroda Twoja nieprzeciętna.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 20:46   #16
Moccari
Wtajemniczenie
 
Avatar Moccari
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 345
Dot.: jagiellonia-lech 2:3...

Cytat:
Napisane przez elly2 Pokaż wiadomość
Ojej dziękuję za podpis na zdjęciu Śliczna fryzurka!! niestety ja mam krótsze włoski więc nie mogę skorzystac póki co...
Promiennie wyglądasz !
aż takich krótkich nie masz wiesz tu akurat trochę poprostowałam włosy, ogólnie mi się falują i też mam wtedy krótsze, właśnie pokręcona wróciłam z meczu bo lało u nas strasznie, akurat na meczu nie (na szczęscie) ale w drodze wilgotność powietrza dorwała moje włoski

także jak Ci się marzy polecam, zbyt krótkich to nie bo mimo że są świetne to właśnie widzę "co drugą" dziewczynę na ulicy z takim

promiennie bo dzięki takim ludzikom jak Ty nie przestaję się uśmiechać
__________________
"I've never seen a smiling face that was not beautiful."




Moccari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 20:48   #17
nettesheim
Raczkowanie
 
Avatar nettesheim
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 433
GG do nettesheim
Dot.: jagiellonia-lech 2:3...

Cytat:
Napisane przez Moccari Pokaż wiadomość
ojjj dziękuję za nosek heh, taki kartofelek ale co tam lubię go
ja kupiłam właśnie te 0,5 najmniejsze i jest tego przemało, pierwszy raz się pomalowałam i w ogóle nie ubyło no nie wiem ale za 2 zł na pewno się opłaca bo taki malarz jak ja i tak tego wszystkiego nie wykorzysta w ciągu co najmniej 3 m-cy

zaraz Ci pokażę ile tego jest.

Dziekuje! hmm niby malo niby w sam raz kurcze sama nie wiem ale chyba sie skusze macowe pigmenty sa tak piekne...
Dalo mi t jakies wyobrazenie o ilosci.. jeszcze raz dziekuje!
nettesheim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 20:49   #18
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: jagiellonia-lech 2:3...

Moccari wiem, że sie sprzeczać będziesz, ale Ty jesteś bardzo ale to bardzo, bardzo, bardzo, bardzi o bardzo podobna do Charlize Theron.
No naprawdę z tymi rozpuszczonymi to chyba jej zdjęcie omyłkowo dałaś.
My angel of make up...czarujesz tutaj urodą i tym swoim anielskim perfekcjonizmem (wprawdzie natura Ci pomaga, ale...z bólem serce piszę masz i zdolności i urodęi do tego jestes wrażliwa i bardzo kochana.
Nawet jędzowata babska zadrość przez tę ostatnia cechę nie ma szans
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 21:08   #19
Moccari
Wtajemniczenie
 
Avatar Moccari
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 345
Dot.: jagiellonia-lech 2:3...

Cytat:
Napisane przez nettesheim Pokaż wiadomość
Dziekuje! hmm niby malo niby w sam raz kurcze sama nie wiem ale chyba sie skusze macowe pigmenty sa tak piekne...
Dalo mi t jakies wyobrazenie o ilosci.. jeszcze raz dziekuje!
Do usług
Wiesz ja po pierwsze nie maluję się na kolorowo (moja norma to rozświetlasz i jakiś czarny cień, który na powiekach staje się szary bo mam tendencję do "nieprzedabrzana" z cieniami)
także kupiłam te 26pigmentów żeby posprawdzać kolorki i na nic mi się to nie zdało bo nieoznakowane to nic poradzę sobie i napewno mam świetną kolorową zabawę z nimi więc polecam. a kolory - mega, cudowne, niestety mam zły aparat do pokazywania kolorów.

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Jak super kolorki dobrane, bardzo mi się podoba. A uroda Twoja nieprzeciętna.
dziękuję, kolorki natchnione Kasią

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Moccari wiem, że sie sprzeczać będziesz, ale Ty jesteś bardzo ale to bardzo, bardzo, bardzo, bardzi o bardzo podobna do Charlize Theron.
No naprawdę z tymi rozpuszczonymi to chyba jej zdjęcie omyłkowo dałaś.
My angel of make up...czarujesz tutaj urodą i tym swoim anielskim perfekcjonizmem (wprawdzie natura Ci pomaga, ale...z bólem serce piszę masz i zdolności i urodęi do tego jestes wrażliwa i bardzo kochana.
Nawet jędzowata babska zadrość przez tę ostatnia cechę nie ma szans
oh Ty Łobuzie z Charlize mi wyjeżdża
wiem że wiesz, że ją kocham to mnie chcesz jeszcze bardziej rozuśmiechać
zazdrość o urodę nie ale była kiedyś o faceta i próba odbicia (w sumie nie raz i niejednego ) - wtedy Kociaku uwierz mi nie byłam kochana
__________________
"I've never seen a smiling face that was not beautiful."




Moccari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-13, 21:20   #20
oLLeM
Zakorzenienie
 
Avatar oLLeM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 4 353
Dot.: jagiellonia-lech 2:3...

Noooo kolorki super Podoba Mnie się
oLLeM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 21:40   #21
Moccari
Wtajemniczenie
 
Avatar Moccari
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 345
Dot.: jagiellonia-lech 2:3...

Cytat:
Napisane przez oLLeM Pokaż wiadomość
Noooo kolorki super Podoba Mnie się
- kolorki mówią thank U

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez kitek85 Pokaż wiadomość
no niestety u mnie nie widać ani trochę żółtego...podejrzewam, iż na żywo makijaż jest wyraźniejszy bardzo ładnie delikatnie i subtelnie- pasuje do twojej urody taki makijażyk ślicznie
Kitku dopiero zobaczyłam że jesteś z Poznania i akurat w tym wątku mimo wszystko dałaś komentarz
__________________
"I've never seen a smiling face that was not beautiful."





Edytowane przez Moccari
Czas edycji: 2009-09-13 o 21:42
Moccari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 21:53   #22
oLLeM
Zakorzenienie
 
Avatar oLLeM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 4 353
Dot.: jagiellonia-lech 2:3...

Cytat:
Napisane przez Moccari Pokaż wiadomość
- kolorki mówią thank U
Ajajaj Nie chodziło Mi tylko o kolorki Całościooowo bardzo Mnie się podoba Tylko nie najlepszy dzień dziś mam i nie umiem się wyrazić
oLLeM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 22:09   #23
Moccari
Wtajemniczenie
 
Avatar Moccari
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 345
Dot.: jagiellonia-lech 2:3...

Cytat:
Napisane przez oLLeM Pokaż wiadomość
Ajajaj Nie chodziło Mi tylko o kolorki Całościooowo bardzo Mnie się podoba Tylko nie najlepszy dzień dziś mam i nie umiem się wyrazić
hehe zrozumiałam, dziękuję
oj to życzę lepszego zakończenia dzisiejszego dnia i cudnego rozpoczęcia tygodnia
__________________
"I've never seen a smiling face that was not beautiful."




Moccari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 22:47   #24
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: jagiellonia-lech 2:3...

Piękny makijaż i piękna kobieta!
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 23:17   #25
Moccari
Wtajemniczenie
 
Avatar Moccari
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 345
Dot.: jagiellonia-lech 2:3...

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Piękny makijaż i piękna kobieta!
dziękuję
__________________
"I've never seen a smiling face that was not beautiful."




Moccari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 14:57   #26
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: jagiellonia-lech 2:3...

Cytat:
Napisane przez Moccari Pokaż wiadomość

oh Ty Łobuzie z Charlize mi wyjeżdża
wiem że wiesz, że ją kocham to mnie chcesz jeszcze bardziej rozuśmiechać
zazdrość o urodę nie ale była kiedyś o faceta i próba odbicia (w sumie nie raz i niejednego ) - wtedy Kociaku uwierz mi nie byłam kochana

Dziwne osoby... Nie wiedziały, że nie mają szans przy Tobie...?
Ja mimo, że jestem strasznym flagmatykiem i zeby mnie rozzłościć trzeba się bardzo starać w takiej sytuacji przemieniłabym się w demona.
Także dla mnie nadal jesteś Moccari Angel.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 07:26   #27
Moccari
Wtajemniczenie
 
Avatar Moccari
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 345
Dot.: jagiellonia-lech 2:3...

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Dziwne osoby... Nie wiedziały, że nie mają szans przy Tobie...?
Ja mimo, że jestem strasznym flagmatykiem i zeby mnie rozzłościć trzeba się bardzo starać w takiej sytuacji przemieniłabym się w demona.
Także dla mnie nadal jesteś Moccari Angel.
jak się kłócę z tż to mi mówi, że jestem "zahukana" może rzeczywiście, dlatego czuły się tak mocno, piękne to one nie były, nawet nie ładne
zahukana to może nie ale "dobrze wychowana" a takie "lalunie" wiesz do czego są zdolne? do głowy by mi nie przyszło że można się tak zachowywać
__________________
"I've never seen a smiling face that was not beautiful."




Moccari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 09:19   #28
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: jagiellonia-lech 2:3...

Cytat:
Napisane przez Moccari Pokaż wiadomość
jak się kłócę z tż to mi mówi, że jestem "zahukana" może rzeczywiście, dlatego czuły się tak mocno, piękne to one nie były, nawet nie ładne
zahukana to może nie ale "dobrze wychowana" a takie "lalunie" wiesz do czego są zdolne? do głowy by mi nie przyszło że można się tak zachowywać
to nie jest kwestia urody, tylko braku taktu, bezczelnosci i podstawowych zasad mornalnych ktore powinny byc wpojone a najwyrazniej nie byly. Wiec nie ma sensu porownywanie fizycznosci, jesli problem tkwi gdzie indziej.
Ty jestes przesliczna, urocza i wartosciowa dziewczyna, i tz to dostrzegl.. wiec mozesz byc o niego spokojna
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 09:32   #29
Moccari
Wtajemniczenie
 
Avatar Moccari
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 345
Dot.: jagiellonia-lech 2:3...

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
to nie jest kwestia urody, tylko braku taktu, bezczelnosci i podstawowych zasad mornalnych ktore powinny byc wpojone a najwyrazniej nie byly. Wiec nie ma sensu porownywanie fizycznosci, jesli problem tkwi gdzie indziej.
Ty jestes przesliczna, urocza i wartosciowa dziewczyna, i tz to dostrzegl.. wiec mozesz byc o niego spokojna

niestety, znowu wielka kłótnia, z tego wnioskuję że można być spokojnym tylko o siebie
dziękuję Ferguussonku


Uwielbiam offtopki, ale osoby które przychodzą tu "twardo" oglądać tylko (i aż ) makijaże - strasznie przepraszam
__________________
"I've never seen a smiling face that was not beautiful."




Moccari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 20:36   #30
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: jagiellonia-lech 2:3...

slicznie poliki cudowne- 100%perfekcji
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.