Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-02, 13:33   #2521
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Nikt nie wspominał o eyelinerach z tej kolekcji, szkoda że tylko złoto i srebro bo jak sie nimi maznęłam to szybko zastygły i mimo tarcia palcem sie trzymały.
A o czym tu wspominać? Oba juz były, odgrzewane kotlety, na dodatek nic ciekawego i noszalnego na codzien
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-02, 13:51   #2522
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A o czym tu wspominać? Oba juz były, odgrzewane kotlety, na dodatek nic ciekawego i noszalnego na codzien
nie wiem,czy były czy nie, na tyle wątku nie siedzę żeby to wiedziec jednak zaskoczyły mnie trwałością
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-02, 17:39   #2523
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
dzień doberek... czy któraś z Was ma jeszcze Amber Glow? Chciałabym się zapytać, jak on po latach się trzyma, czy jest twardy czy łatwy w nakładaniu?
Rzadko go używam, bo kolor jest u mnie słabo widoczny i bardziej może robić za rozświetlacz, niż za róż Jutro go odgrzebię i zobaczę, w jakim jest stanie.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-02, 17:55   #2524
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Rzadko go używam, bo kolor jest u mnie słabo widoczny i bardziej może robić za rozświetlacz, niż za róż Jutro go odgrzebię i zobaczę, w jakim jest stanie.
Ja jakiś czas temu sprzedałam Amber Glow, własnie z tego powodu co piszesz - bardzo jasny i bardziej za rozswietlacz niż róz. Do chwili sprzedania był cały czas taki sam - łatwo sie aplikował i był twardy, jak to mineralne.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-02, 18:14   #2525
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja jakiś czas temu sprzedałam Amber Glow, własnie z tego powodu co piszesz - bardzo jasny i bardziej za rozswietlacz niż róz. Do chwili sprzedania był cały czas taki sam - łatwo sie aplikował i był twardy, jak to mineralne.
Z tego co pamiętam, to on trochę pylił Podejrzewam że mój też jest ok, ale jutro jeszcze sprawdzę.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-02, 18:26   #2526
hybrydowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

nie mialam z tej firmy kosmetyków, bo sa drogie, ja naleze do osob ktore raczej oszczedzaja..
hybrydowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-02, 18:39   #2527
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez hybrydowka Pokaż wiadomość
nie mialam z tej firmy kosmetyków, bo sa drogie, ja naleze do osob ktore raczej oszczedzaja..
no i co w zwiazku z tym, bo nie rozumiem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-02, 19:15   #2528
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez hybrydowka Pokaż wiadomość
nie mialam z tej firmy kosmetyków, bo sa drogie, ja naleze do osob ktore raczej oszczedzaja..
no ja genu oszczędzania nie posiadam
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-02, 19:22   #2529
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Mam już Maczki Zapomniałam już, jaka Rebel jest boska Jaką konturówkę do niej nosicie?

Well Dressed też mi się podoba, na szczęście jest zupełnie inny niż I'm a Lover
Shade też super, pierwszy test jutro.

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
no ja genu oszczędzania nie posiadam
Ja też nie
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-02, 19:25   #2530
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Mam już Maczki Zapomniałam już, jaka Rebel jest boska Jaką konturówkę do niej nosicie?

Well Dressed też mi się podoba, na szczęście jest zupełnie inny niż I'm a Lover
Shade też super, pierwszy test jutro.

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------



Ja też nie

super zakupy
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-02, 19:46   #2531
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Mam już Maczki Zapomniałam już, jaka Rebel jest boska Jaką konturówkę do niej nosicie?

Well Dressed też mi się podoba, na szczęście jest zupełnie inny niż I'm a Lover
Shade też super, pierwszy test jutro.
Super, cieszę się, że jesteś zadowolona
Ja też już tylko czekam na Back2MAC, żeby dorwać swoją Rebel
A co do konturówki do niej, to sama nie testowałam, bo jeszcze nie mam Rebel, ale może Beet będzie pasowała? Tak na oko wydaje się być dobra
vine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-02, 19:57   #2532
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Mam już Maczki Zapomniałam już, jaka Rebel jest boska Jaką konturówkę do niej nosicie?
Idealna konturówka do Rebel to Nightingale

.
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-02, 20:30   #2533
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Ja używam Vino do Rebel
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-02, 22:32   #2534
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość

super zakupy
Dzięki
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Super, cieszę się, że jesteś zadowolona
Ja też już tylko czekam na Back2MAC, żeby dorwać swoją Rebel
A co do konturówki do niej, to sama nie testowałam, bo jeszcze nie mam Rebel, ale może Beet będzie pasowała? Tak na oko wydaje się być dobra
O tak, jestem Rebel chciałam kupić od czasu, jak ją pierwszy raz przetestowałam.
Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Idealna konturówka do Rebel to Nightingale
.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja używam Vino do Rebel

Przetestuję wszystkie, dziękuję Coś mi się przypomina, że raz ją testowałam z Half Red i było ładnie.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 08:19   #2535
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Pure Zen to taki kolor podpadający pod korektor czy ładne nude? patrze na słocze w necie i na jednych jest super, ale trafiają się też takie na których wygląda jak korektor. Ewentualnie biorę pod uwagę jeszcze Peach Blossom, chcę zamówić którąś z nich i w końcu warm soul
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 09:21   #2536
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ja z Vitalumiere Aqua (który akurat dziś przyszedł pocztą w liczbie 2 buteleczek, bo poprzedni się kończy) robię tak: Beige 10 + Beige Rose 12 + biały pigment Make Up Forever Polecam tę mieszankę, wtedy wychodzi kolor idealny Normalnie olałabym tyle zachodu z podkładami, ale - podobnie jak Ty - uwielbiam efekt, który daje VA i tym razem zadam sobie tyle trudu
Beige są totalnie żółte, a Beige Rose totalnie różowe, niestety Chanel brakuje takich neutralnych odcieni, nie wspominając już o jasnych...

A co do paletek to ja też jeszcze pomyślę nad tą fioletową Ale ogólnie staram się ograniczać i skupić na tym, czego rzeczywiście będę używała
To prawda, Chanel ma słabe te odcienie, 10 nie jest "moim" kolorem, ale ten efekt na twarzy po nałożeniu jest taki, że jestem w stanie to przeboleć Niezła metoda z tym mieszaniem, chociaż ja mam tyle podkładów, że nie wiem, czy chciałoby mi się jeszcze kupić jeden specjalnie po to,żeby go mieszać. Znaczy mam jeden biały do mieszania, ale ogólnie nie chce mi się w to bawić, bo wychodzę z założenia, że jak płacę za podkład więcej, niż stówę, to ma mieć taki kolor, jaki mi potrzeba Teraz sobie tak pomyślałam, że możnaby spróbować pomieszać tego Chanela z jakimś zbyt różowym dla mnie podkładem, mam jakieś próbki za różowych, także to uczynię

A co do paletki to ten fiolet kusi, ale czy ja to będę używać?

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
no ja genu oszczędzania nie posiadam
Mi się włącza oszczędzanie, jak mnie mocno przypili, albo za dużo wydam, to wtedy mam taką manię, żeby przez jakiś czas nic nie kupić, ale tak ogólnie zawsze mam coś odłożone na czarną godzinę
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 10:20   #2537
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Uzyłam dzisija Burgundy Times Nine i ..... Musze odwołać to, co wczoraj napisałam - nie Purple, ale Burgundy zdecydowanie jest najpiękniejsza z nich wszystkich Po prostu wymiata... A do tego na ustach Rebel z konturówką i makijaz idealny
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 10:47   #2538
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

A ja zgodnie z obietnicą odgrzebałam Amber Glow. Mojemu egzemplarzowi nic się wraz z upływem czasu nie stało, nie skamieniał ani nie stracił na jakości. Tylko szkoda że ten kolor na mojej skórze ginie
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 10:53   #2539
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez hybrydowka Pokaż wiadomość
nie mialam z tej firmy kosmetyków, bo sa drogie, ja naleze do osob ktore raczej oszczedzaja..
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
no i co w zwiazku z tym, bo nie rozumiem




Corii, pięknie dziękuję za wiadomość, odpiszę potem z komputera

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
dzień doberek... czy któraś z Was ma jeszcze Amber Glow? Chciałabym się zapytać, jak on po latach się trzma, czy jest twardy czy łatwy w nakładaniu?
Ja mam, mało używam i jest w konsystencji bez zmian. Ale to jeszcze nie taki staroć

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Dziewczyny, ile czekacie na zaksięgowanie przelewu do Douglasa?
Nie wiem, kto sobie w kulki leci, ale raczej Douglas, nie WBK, bo trzy dni czekałam i to nie pierwszy raz, ostatnio aż maila im w tej sprawie wysłałam. Myślałam, że będę miała maczki przed weekendem i wymaluję się na sztucznie w tym celu stworzoną weekendową okazję a tu lipa
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-03, 10:54   #2540
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
A ja zgodnie z obietnicą odgrzebałam Amber Glow. Mojemu egzemplarzowi nic się wraz z upływem czasu nie stało, nie skamieniał ani nie stracił na jakości. Tylko szkoda że ten kolor na mojej skórze ginie
To sprzedaj/wymień się Szkoda, zeby lezal, a moze komus posłuży. Dlatego ja tak zrobiłam. Lezał, lezal, ani za roz, ani za rozsweitlacz nie robił (nie podobal mi sie w tej roli), wiec poszedł w swiat i mam nadzieje, ze zrobiono z niego uzytek

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
[/COLOR]Dziewczyny, ile czekacie na zaksięgowanie przelewu do Douglasa?
Nie wiem, kto sobie w kulki leci, ale raczej Douglas, nie WBK, bo trzy dni czekałam i to nie pierwszy raz, ostatnio aż maila im w tej sprawie wysłałam. Myślałam, że będę miała maczki przed weekendem i wymaluję się na sztucznie w tym celu stworzoną weekendową okazję a tu lipa
Aaaa wiesz, Dougi i do 4 dni potrafi ksiegować ... skubani są, tez mnie to wkurzało.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 11:27   #2541
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To sprzedaj/wymień się Szkoda, zeby lezal, a moze komus posłuży. Dlatego ja tak zrobiłam. Lezał, lezal, ani za roz, ani za rozsweitlacz nie robił (nie podobal mi sie w tej roli), wiec poszedł w swiat i mam nadzieje, ze zrobiono z niego uzytek
Noszę się z tym zamiarem od jakiegoś czasu, ale jakoś ciężko mi się z nim rozstać. Z pomadkami nie mam tego problemu.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 11:53   #2542
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Uzyłam dzisija Burgundy Times Nine i ..... Musze odwołać to, co wczoraj napisałam - nie Purple, ale Burgundy zdecydowanie jest najpiękniejsza z nich wszystkich Po prostu wymiata... A do tego na ustach Rebel z konturówką i makijaz idealny
Pokaż
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość

Dziewczyny, ile czekacie na zaksięgowanie przelewu do Douglasa?
Nie wiem, kto sobie w kulki leci, ale raczej Douglas, nie WBK, bo trzy dni czekałam i to nie pierwszy raz, ostatnio aż maila im w tej sprawie wysłałam. Myślałam, że będę miała maczki przed weekendem i wymaluję się na sztucznie w tym celu stworzoną weekendową okazję a tu lipa
Mnie ostatnio D. zaksięgował na drugi dzień po przelewie i to dwie paczki.

Testuję dziś Shade i Well Dressed. Odcień Shade jest bardzo ładny, na szczęście nie jest identyczny jak Black Ivy. Szkoda tylko, że konsystencję ma podobną Chyba będę go nakładała lekko zwilżonym pędzelkiem. Na + to, że jest bardzo dobrze napigmentowany.

Co do WD, to on wcale nie jest wcale słabo napigmentowany albo coś ze mną jest nie tak Muszę go oszczędnie nakładać, ale wygląda dobrze na policzkach - tak świeżo

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2015-07-03 o 11:55
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 12:01   #2543
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

A jaka jest różnica między WD i I'm a lover?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 12:01   #2544
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Pure Zen to taki kolor podpadający pod korektor czy ładne nude? patrze na słocze w necie i na jednych jest super, ale trafiają się też takie na których wygląda jak korektor. Ewentualnie biorę pod uwagę jeszcze Peach Blossom, chcę zamówić którąś z nich i w końcu warm soul
Ładne nude, wręcz śliczne Bardzo ubolewam nad tym, że mi nie pasuje ten odcień (za ciepły), bo sam w sobie jest przepiękny. Nude lekko wpadający w brzoskwinię, ale nie jakoś mocno, naprawdę śliczny. Mi osobiście bardziej się podobał niż Peach Blossom.

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Pokaż
Co do WD, to on wcale nie jest wcale słabo napigmentowany albo coś ze mną jest nie tak Muszę go oszczędnie nakładać, ale wygląda dobrze na policzkach - tak świeżo
Dokładnie to samo mi się w nim podoba - że wygląda ŚWIEŻO Bardzo fajny efekt, taki dziewczęcy, subtelny. A co nakładania to może ja mogę go więcej rzucać na twarz ze względu na piegi, przez które ciężko się przebić subtelniejszym kolorom Nie jest słabo napigmentowany, po prostu ma delikatny kolor, a z takimi można pozwolić sobie na nieco mniejszą ostrożność

Edytowane przez vine
Czas edycji: 2015-07-03 o 12:02
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 12:13   #2545
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
A jaka jest różnica między WD i I'm a lover?
I'm a Lover ma żywszy i mocniejszy kolor, WD jest bardziej subtelny i wykończenie jest też inne, bo to Satin.
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ładne nude, wręcz śliczne Bardzo ubolewam nad tym, że mi nie pasuje ten odcień (za ciepły), bo sam w sobie jest przepiękny. Nude lekko wpadający w brzoskwinię, ale nie jakoś mocno, naprawdę śliczny. Mi osobiście bardziej się podobał niż Peach Blossom.

Dokładnie to samo mi się w nim podoba - że wygląda ŚWIEŻO Bardzo fajny efekt, taki dziewczęcy, subtelny. A co nakładania to może ja mogę go więcej rzucać na twarz ze względu na piegi, przez które ciężko się przebić subtelniejszym kolorom Nie jest słabo napigmentowany, po prostu ma delikatny kolor, a z takimi można pozwolić sobie na nieco mniejszą ostrożność
Brzoskwiniowe szminki też mi nie pasują. Nawet lakier do paznokci w takim kolorze nie za dobrze na mnie wygląda

Wychodzi na to, że ja sobie nie mogę pozwolić na taką ostrożność z WD Mam tylko kilka jasnych, szarobrązowych piegów na nosie i to tyle
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 12:18   #2546
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ładne nude, wręcz śliczne Bardzo ubolewam nad tym, że mi nie pasuje ten odcień (za ciepły), bo sam w sobie jest przepiękny. Nude lekko wpadający w brzoskwinię, ale nie jakoś mocno, naprawdę śliczny. Mi osobiście bardziej się podobał niż Peach Blossom.
Kurcze serio ładniejszy? Już załadowałam do koszyka w D. Peach Blossom i czeka na kliknięcie. Szkoda, że nie mam Maca u siebie
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 12:21   #2547
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Brzoskwiniowe szminki też mi nie pasują. Nawet lakier do paznokci w takim kolorze nie za dobrze na mnie wygląda
Mam to samo, źle wyglądam we wszelkich brzoskwiniach, nawet na paznokciach Zawsze mi się wydawało, że przecież paznokcie są daleko od twarzy, więc co tu może nie pasować, a jednak, to dalej jest szeroko pojęta karnacja Ze wszystkich lakierów najzdrowiej moja skóra wygląda przy Splash of Grenadine Essie, po prostu nie ma konkurencji, leży jak ulał A brzoskwinie wyglądają groteskowo niestety

Zdecydowanie zakładamy stowarzyszenie

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Kurcze serio ładniejszy? Już załadowałam do koszyka w D. Peach Blossom i czeka na kliknięcie. Szkoda, że nie mam Maca u siebie
WEDŁUG MNIE ładniejszy, ale niekoniecznie Tobie może się bardziej podobać Peach Blossom jakoś wydał mi się taki bardziej nijaki, a Pure Zen, pomimo że do mojej karnacji nie pasuje, wydaje mi się pięknym kolorem. Ale to tylko moja opinia, żeby później nie było na mnie, jeśli kolor Cię rozczaruje!
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 12:37   #2548
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Mam to samo, źle wyglądam we wszelkich brzoskwiniach, nawet na paznokciach Zawsze mi się wydawało, że przecież paznokcie są daleko od twarzy, więc co tu może nie pasować, a jednak, to dalej jest szeroko pojęta karnacja Ze wszystkich lakierów najzdrowiej moja skóra wygląda przy Splash of Grenadine Essie, po prostu nie ma konkurencji, leży jak ulał A brzoskwinie wyglądają groteskowo niestety

Zdecydowanie zakładamy stowarzyszenie
O dziwo Warm Soul mi pasuje, ale też oszczędnie nałożony.

Ja uwielbiam jasne błękity, turkusy Szarość, taupe i fiolety wyglądają bardzo dobrze. Tak samo fuksja, morski, czerwienie, ale te rzadziej noszę, bo jasne lakiery łatwiej i szybciej mi się zmywa. Ostatnio nosiłam też limonkę i chyba do niej wrócę, bo świetnie się czułam w tym kolorze.
Przy brzoskwiniach mam żółto-pomarańczowe ręce, jak u palacza Prędzej przejdzie jaskrawy pomarańcz.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 12:41   #2549
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
O dziwo Warm Soul mi pasuje, ale też oszczędnie nałożony.

Ja uwielbiam jasne błękity, turkusy Szarość, taupe i fiolety wyglądają bardzo dobrze. Tak samo fuksja, morski, czerwienie, ale te rzadziej noszę, bo jasne lakiery łatwiej i szybciej mi się zmywa. Ostatnio nosiłam też limonkę i chyba do niej wrócę, bo świetnie się czułam w tym kolorze.
Przy brzoskwiniach mam żółto-pomarańczowe ręce, jak u palacza Prędzej przejdzie jaskrawy pomarańcz.
O, a podpowiesz konkretnie odcień/nazwę tej limonki? Może też spróbuję, bo to brzmi dobrze
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 12:47   #2550
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
O, a podpowiesz konkretnie odcień/nazwę tej limonki? Może też spróbuję, bo to brzmi dobrze
To akurat Essence don't be shy chyba. Kolor jest boski, trzyma się ok. 4-5 dni bez topu. Myślę czy nie zainwestować w OPI Life Gave me Lemons albo Orly Thrill Seeker , skoro kolor mi tak pasuje.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:45.