Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-28, 08:02   #2101
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Dzień dobry wszystkim

myślałam, że rano na S. ruszy wyprzedaż a tam jeszcze nic nie ma. Mnie kusi jedynie szminka Burberry English Rose z tym rabatem 30%

Przesyłam Wam kociaka z rana na poprawę humoru:
http://45.media.tumblr.com/83b167be2...2vreo1_400.gif
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 08:07   #2102
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Witajcie
Ja dzisiaj w pracy... jutro tak samo, potem tydzień wolnego



Ja na razie zamówiłam 1 pomadkę MAC i czaję się na drugą, ale już te najfajniejsze zmiotło jak nie uda mi się dorwać dzienniaka, to biorę z MJ.
W S. myślę co by tu wziąć, kusi mnie jakaś paletka
ja wzięłam paletę ysl w brązach <3 testowałam w douglasie kilka razy i jest przeboska. kupiłam bazę pod tusz diora, szminkę diora, bazę pod cienie smashboxa i pędzelek sephory (dwie ostatnie rzeczy na -40%, rabat pracowniczy od koleżanki) jeszcze na paletkę givenchy się czaję, jest boska, liczę, że dostanę na nią 40%

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Byłam wczoraj w stacjonarnej S. i oczywiście dalej w systemie kod dla Blacków ale i tak zrobiłam zakupy Wzięłam lakier do ust z YSL i błyszczyk Szanela z wyprzedaży róż do policzków szanelowy Co mnie zdziwiło żadne zestawy świąteczne nie były przecenione ale dostałam rabat na -20% na zestaw Strivectin. Generalnie lipa straszna przecenione kilka rzeczy z kolorowki głównie Make Up For Ever Chanel oraz Sephorowe cuda, trochę akcesorii z Sephory. Kilka zapachów ale nie w zestawach, z pielęgnacji z ciekawszych trochę Diorów i Givenchy coś z niebieskiej serii, a tak Erisy Clinique Biotherm. Ponad 600zl mi poszło a nawet kolorowki z Givenchy jeszcze nie wzięłam za to fajne próbki dostałam na to co im po świętach zostało. Asortyment powinien się zwiększać jeśli chodzi o wyprzedaż.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

bądźcie ostrożne przy zakupach chanela na wyprzy, sprawdzajcie kody, niestety trafiają się zazwyczaj starocie, i w stacjonarce w D. nie kupujcie sisleya, wczoraj chciałam kupic szminkę to koleżanki 'pracownice D.' powiedziały, że oszalałam
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 08:22   #2103
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim

myślałam, że rano na S. ruszy wyprzedaż a tam jeszcze nic nie ma. Mnie kusi jedynie szminka Burberry English Rose z tym rabatem 30%

Przesyłam Wam kociaka z rana na poprawę humoru:
http://45.media.tumblr.com/83b167be2...2vreo1_400.gif
Witam z rana
Mnie również zaskoczyl brak wyprzedaży w S. 😐
Szminkę polecam, jest piękna
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 08:39   #2104
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

witam się w poniedziałek ja mam wolne, siedzę jeszcze w szlafroku z kawką pogoda się zepsuła, leje i zimno więc nie chce mi się ubierać ani nic innego robić
mnie też nie skusiła promocja w S - mam przesyt kolorówki. Jedyne co bym kupiła to podkład Givenchy na zapas ale to się chyba przejdę do stacjo. Byłam za to wczoraj w CCC i kupiłam sobie na wyprzedaży fajną torebkę za 65 zł i czarne botki za 60 zł
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 08:44   #2105
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
ja wzięłam paletę ysl w brązach <3 testowałam w douglasie kilka razy i jest przeboska. kupiłam bazę pod tusz diora, szminkę diora, bazę pod cienie smashboxa i pędzelek sephory (dwie ostatnie rzeczy na -40%, rabat pracowniczy od koleżanki) jeszcze na paletkę givenchy się czaję, jest boska, liczę, że dostanę na nią 40%

Paletka piękna ale ja szukam tak do 150 zł przed zniżką

Nie kuście już tak tą English Rose, bo zaraz ją kliknę chociaż utwierdzam się w przekonaniu, że jest tak bardzo nietrwała na ustach, że nie ulegnę pokusie
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 08:46   #2106
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim

myślałam, że rano na S. ruszy wyprzedaż a tam jeszcze nic nie ma. Mnie kusi jedynie szminka Burberry English Rose z tym rabatem 30%

Przesyłam Wam kociaka z rana na poprawę humoru:
http://45.media.tumblr.com/83b167be2...2vreo1_400.gif
ale słodziak
też liczyłam że S coś wrzuci na wyprzedaże ale nie ma nic
kuszą mnie za to dalej wyprzedaże zestawów w Estee ale nie mam kasy ani miejsca żeby kolejną pielęgnację składować
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 08:50   #2107
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
witam się w poniedziałek ja mam wolne, siedzę jeszcze w szlafroku z kawką pogoda się zepsuła, leje i zimno więc nie chce mi się ubierać ani nic innego robić
mnie też nie skusiła promocja w S - mam przesyt kolorówki. Jedyne co bym kupiła to podkład Givenchy na zapas ale to się chyba przejdę do stacjo. Byłam za to wczoraj w CCC i kupiłam sobie na wyprzedaży fajną torebkę za 65 zł i czarne botki za 60 zł
za zakupy nie kosmetyczne mnie też nic narazie nie kusi

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ale słodziak
też liczyłam że S coś wrzuci na wyprzedaże ale nie ma nic
kuszą mnie za to dalej wyprzedaże zestawów w Estee ale nie mam kasy ani miejsca żeby kolejną pielęgnację składować
mnie kuszą perfumy.. ale mam taki zapas przydałoby mi się serum do twarzy- fajnie na mnie działa brązowe na noc i niebieskie na dzień z EL - ale trochę drogie muszę bardzo zacisnąć pasa...

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim

myślałam, że rano na S. ruszy wyprzedaż a tam jeszcze nic nie ma. Mnie kusi jedynie szminka Burberry English Rose z tym rabatem 30%

Przesyłam Wam kociaka z rana na poprawę humoru:
http://45.media.tumblr.com/83b167be2...2vreo1_400.gif
ale słodki kociak będę takiego miała, jak się dorobię własnego domu ...
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-28, 09:21   #2108
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Ale dlaczego tylko -10%? W radio trąbią że dla wszystkich posiadaczy karty -25% na kolorowke...
10% dostałam tylko na Beauty Blender, bo to się wlicza jako akcesoria kosmetyczne i jeszcze na BB Shiseido, bo to pielęgnacja

No nie, teraz patrze na stronę S. i na Beauty Blender wchodzi 30%, a ja dostałam 10% w sklepie!!
I na BB też wchodzi... Mogłam zaoszczędzić 40 zł... Ale nic, zamówię ze strony z rabatem, a tamto oddam w sklepie!

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Co sądzicie o tym podkładzie? http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...a-HD/P2204007#

Dostałam wczoraj próbkę, wysmarowałam się nią właśnie i kolor faktycznie ładnie wygląda na buzi, tak jak mój szanel, chociaż w opakowaniu całkiem inaczej. Zastanawiam się, czy nie kliknąć razem z BB i BB Shiseido. Nie mam możliwości go przetestować pod względem trwałości, dlatego pytam Was

Edytowane przez Oktawiaaa
Czas edycji: 2015-12-28 o 09:10
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 09:25   #2109
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
10% dostałam tylko na Beauty Blender, bo to się wlicza jako akcesoria kosmetyczne i jeszcze na BB Shiseido, bo to pielęgnacja

No nie, teraz patrze na stronę S. i na Beauty Blender wchodzi 30%, a ja dostałam 10% w sklepie!!
I na BB też wchodzi... Mogłam zaoszczędzić 40 zł... Ale nic, zamówię ze strony z rabatem, a tamto oddam w sklepie!

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Co sądzicie o tym podkładzie? http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...a-HD/P2204007#

Dostałam wczoraj próbkę, wysmarowałam się nią właśnie i kolor faktycznie ładnie wygląda na buzi, tak jak mój szanel, chociaż w opakowaniu całkiem inaczej. Zastanawiam się, czy nie kliknąć razem z BB i BB Shiseido. Nie mam możliwości go przetestować pod względem trwałości, dlatego pytam Was
Właśnie miałam Ci pisać że na stronie wchodzi normalnie na bb zniżka makijazowa
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 09:28   #2110
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
10% dostałam tylko na Beauty Blender, bo to się wlicza jako akcesoria kosmetyczne i jeszcze na BB Shiseido, bo to pielęgnacja

No nie, teraz patrze na stronę S. i na Beauty Blender wchodzi 30%, a ja dostałam 10% w sklepie!!
I na BB też wchodzi... Mogłam zaoszczędzić 40 zł... Ale nic, zamówię ze strony z rabatem, a tamto oddam w sklepie!

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Co sądzicie o tym podkładzie? http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...a-HD/P2204007#

Dostałam wczoraj próbkę, wysmarowałam się nią właśnie i kolor faktycznie ładnie wygląda na buzi, tak jak mój szanel, chociaż w opakowaniu całkiem inaczej. Zastanawiam się, czy nie kliknąć razem z BB i BB Shiseido. Nie mam możliwości go przetestować pod względem trwałości, dlatego pytam Was
Ten podklad ma fajne kolory, jest trwaly i na mnie matowy (a to dziwne akurat ), ale robil mi taka skorupke na twarzy - wcale nie mam suchych skorek, a on tworzyl taki efekt. Moze trzeba go nakladac inaczej niz pedzlem.
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 09:37   #2111
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Witam
Ja też pracuję, ledwo wstałam

Oktawia- dzwoń do tej S. -powinni Ci zwrócić pieniądze z różnicy w zniżce na BB.
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-28, 10:13   #2112
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Nie dali kuszących cen tylko zniżkę z kodem

Myślicie, że będą inne obniżki w styczniu?
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 10:25   #2113
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Nie dali kuszących cen tylko zniżkę z kodem

Myślicie, że będą inne obniżki w styczniu?
Ja mysle, ze beda.
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 10:29   #2114
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ja mysle, ze beda.
Mają poślizg w weryfikacji purchaw, chyba
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 10:39   #2115
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Witam
Ja też pracuję, ledwo wstałam

Oktawia- dzwoń do tej S. -powinni Ci zwrócić pieniądze z różnicy w zniżce na BB.
Ja to wszystko sobie oddam, matko, jak ja nienawidzę załatwiać takich spraw
Zamówię sobie ten podkład MUFE, Beauty Blender i BB Shiseido.
A coś doczytałam, że któraś z Was ma nadzieję, że nie anulują zamówienia z kodem dla goldów. W ogóle mogą tak zrobić?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 10:45   #2116
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja to wszystko sobie oddam, matko, jak ja nienawidzę załatwiać takich spraw
Zamówię sobie ten podkład MUFE, Beauty Blender i BB Shiseido.
A coś doczytałam, że któraś z Was ma nadzieję, że nie anulują zamówienia z kodem dla goldów. W ogóle mogą tak zrobić?
Mi właśnie wysłali zamówienie z kodem dla Goldow, więc nie anuluja. Ja do środy jestem Black
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 10:49   #2117
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Mają poślizg w weryfikacji purchaw, chyba
Co prawda, to prawda Na wyprzedaży większość to takie purchawy, że nawet za darmo bym ich nie wzięła
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 10:52   #2118
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Mi właśnie wysłali zamówienie z kodem dla Goldow, więc nie anuluja. Ja do środy jestem Black
Doszłam do wniosku, że oddam wszystko w stacjonarnej S. i zamówię sobie przez neta. A to co mam pootwierane już, to po prostu oddam to, co dostałam online, ale jako kupione stacjonarnie. A zezłościłam się na nich. I na tej wymianie zaoszczędzę 100 zł.
Ciekawe jak na mnie popatrzą jak pójdę oddać kosmetyki za prawie 9 stów...
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 11:02   #2119
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Mają poślizg w weryfikacji purchaw, chyba
jeszcze swiateczne lenistwo

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Doszłam do wniosku, że oddam wszystko w stacjonarnej S. i zamówię sobie przez neta. A to co mam pootwierane już, to po prostu oddam to, co dostałam online, ale jako kupione stacjonarnie. A zezłościłam się na nich. I na tej wymianie zaoszczędzę 100 zł.
Ciekawe jak na mnie popatrzą jak pójdę oddać kosmetyki za prawie 9 stów...
Jak tak Ci wygodniej to tak zrob oczywiscie
Ale jakby co to ja potwierdzam, ze nie ma problemu ze zwrotem roznicy w cenie w stacjonarce - ja poszlam tak juz 2 razy, za kazdym razem z meskimi perfumami opakowanymi na prezent (normalnie w papier prezentowy czerwony, nie torby/pudelka), wyjasnilam ze chce oddac produkt i kupic go ponownie ze znizka (raz mialam poczatkowo wbita znizke 10% z kuponu a pozniej bylo 20% - i tak doszlam do wniosku ze z racji kwoty oplaca mi sie tak bawic), a raz kupowalam bez zadnej znizki - nie bylo zadnego problemu, perfumy nie byly odpakowywane itp. tylko dostalam pieniadze (chyba na karte) plus nowy paragon.
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-28, 11:03   #2120
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Zgrzeszylam.Zamówiłam mehr, plumful, mac prep +prime puder, szampon Johna mastersa, zestaw CLINIQUE za 49zl. W sephorze podkład shiseido, beauty blender a i zestaw z benefitu. Więcej grzechów nie pamiętam.
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 11:06   #2121
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
jeszcze swiateczne lenistwo

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------



Jak tak Ci wygodniej to tak zrob oczywiscie
Ale jakby co to ja potwierdzam, ze nie ma problemu ze zwrotem roznicy w cenie w stacjonarce - ja poszlam tak juz 2 razy, za kazdym razem z meskimi perfumami opakowanymi na prezent (normalnie w papier prezentowy czerwony, nie torby/pudelka), wyjasnilam ze chce oddac produkt i kupic go ponownie ze znizka (raz mialam poczatkowo wbita znizke 10% z kuponu a pozniej bylo 20% - i tak doszlam do wniosku ze z racji kwoty oplaca mi sie tak bawic), a raz kupowalam bez zadnej znizki - nie bylo zadnego problemu, perfumy nie byly odpakowywane itp. tylko dostalam pieniadze (chyba na karte) plus nowy paragon.
Ja na pozostałe produkty dostałam 25% zniżki, a online miałabym 30%. Wiec chyba nie ma innej opcji niż oddać stacjonarnie, a kupić online?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 11:07   #2122
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Zgrzeszylam.Zamówiłam mehr, plumful, mac prep +prime puder, szampon Johna mastersa, zestaw CLINIQUE za 49zl. W sephorze podkład shiseido, beauty blender a i zestaw z benefitu. Więcej grzechów nie pamiętam.
No ładnie
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 11:08   #2123
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

z moją cudownie biała kartą S nie mam co wyskakiwać o zniżki, c'nie?
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 11:16   #2124
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja na pozostałe produkty dostałam 25% zniżki, a online miałabym 30%. Wiec chyba nie ma innej opcji niż oddać stacjonarnie, a kupić online?
Aaa, online To mi umknelo Zamawiaj online poki jest
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 11:23   #2125
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
z moją cudownie biała kartą S nie mam co wyskakiwać o zniżki, c'nie?
Jeżeli chcesz zamówić online, to możesz i skorzystać z kodu rabatowego dla Goldów
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 11:25   #2126
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Jeżeli chcesz zamówić online, to możesz i skorzystać z kodu rabatowego dla Goldów
a chyba nie zadziałał u mnie, albo coś źle wpisałam


a powiedzcie te pomadki burberry dobre są? czy lepiej jakąś inną żiwężi czy jakoś
doradźcie chcę mieć chociaz jedną ale dobrą
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 11:28   #2127
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Sensai próbka niespodzianka
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 11:28   #2128
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
a chyba nie zadziałał u mnie, albo coś źle wpisałam


a powiedzcie te pomadki burberry dobre są? czy lepiej jakąś inną żiwężi czy jakoś
doradźcie chcę mieć chociaz jedną ale dobrą
Lepsza Givenchy 😊
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 11:32   #2129
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
a chyba nie zadziałał u mnie, albo coś źle wpisałam


a powiedzcie te pomadki burberry dobre są? czy lepiej jakąś inną żiwężi czy jakoś
doradźcie chcę mieć chociaz jedną ale dobrą
Burberry dobre, ale u nas na watku wygrywa Givenchy http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/S...tHaveBrand%3A2 miniature 202 ma chyba wiekszosc z nas, pomadka bardzo dobra.
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 11:34   #2130
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Burberry dobre, ale u nas na watku wygrywa Givenchy http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/S...tHaveBrand%3A2 miniature 202 ma chyba wiekszosc z nas, pomadka bardzo dobra.
Ta 202 nie dość, że ma super kolor to i jeszcze ładnie na ustach wygląda, ja jestem za Givenchy .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-06 19:34:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:11.