Porozstaniowe ploteczki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-28, 23:19   #1
caveneta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 83

Porozstaniowe ploteczki


Dla wszystkich, którzy przeżywają rozstanie i chcieliby oderwać się od destrukcyjnych myśli.
Nie rozdrapujemy ran i nie żalimy się na eksów.
Plotkujemy o wszystkim i o niczym, byle tylko nie o nich!

Do przodu ruszamy i o byłych nie gadamy!!!

PS.
No, to jeszcze szklaneczka mięty i można iść spać.. Dziewczyny, polecam serdecznie, miętka pita regularnie dobra na wszystko!!!
caveneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 23:49   #2
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Porozstaniowe ploteczki

U mnie za to czystek

I kolejny dzień przeżyty (uff) z uwzględnieniem sportu, czyli mojego wybawcy, w którym drobnymi krokami udowadniam sobie, że mogę coraz więcej pomimo trudności. Polecam znaleźć coś takiego, odpowiedniego dla siebie i oby to się przenosiło na życie. Wrócę też do decoupage'u i z czasem zamierzam trochę wyjść do ludzi, odnowić kontakt przynajmniej z trzema koleżankami, co w moim przypadku jest szaleństwem towarzyskim. No ale wszystko w swoim czasie.
Teraz marzy mi się taplanie w smutku, czyli pora spać jak najszybciej Także dobranoc mądrym i wrażliwym duszyczkom
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 00:20   #3
Smuutnooka
Raczkowanie
 
Avatar Smuutnooka
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 229
Dot.: Porozstaniowe ploteczki

Dobranoc

Jakim cudakiem ja jestem, że jest 1sza w nocy a ja dopiero zaczęłam coś projektować.

Zrobiłam w nocy, jak zwykle, coś z niczego co wygląda dobrze. Pootwierałam mnóstwo zaległych projektów i skleciłam gotowy projekt wręcz na marginesie.

Tak to bywa, że olśni całkiem bez powodu. Potrafię siedzieć godzinami nad czymś co wygląda jak g. gdy nie mam weny - tak było całe święta! A teraz komputer za mną jak zwykle nadążyć nie potrafił. Przeklinam dzień w którym stwierdziłam, że 4gb ramu wystarczy na moje potrzeby. cpu ledwo drga z tym wszystkim pootwieranym, a ram praktycznie pełny. "Spece" z komputerowego forum kiedyś NIE potrafili mi pomóc na mój problem przepchanego ramu. W każdym razie, nie usłyszałam rady "dokup jedną kość a twoje problemy znikną" - cudowali tylko, że tyle ramu pozostałego to normalne, próbując mi to udowodnić, bla bla

Ale przepełniony pasek "historia użycia pamięci fizycznej" prawie na fulla to nie jest normalna rzecz i żaden nerd niech mi tego nie wmawia

Teraz dalej nie wiem, co z tym zrobić i czy czyszczenie by pomogło w jakimś większym stopniu. Ale nie jestem w stanie stworzyć dużego pliku w photoshopie, który jest wymagany do jakiegośtam zadania jako podstawowe założenia, by zwykłe pociągnięcie pędzlem w takim pliku to nie był pokaz slajdów, a to nie jest normalne tylko irytujące.

Ok, zwracam honor - poczytałam wątek raz jeszcze i jeden z panów doradzał, że dokupienie ramu pomoże w pracy. Skleroza ^^ ale nie wiem, jak go założyć a to zajęcie na większą ilość wolnego czasu =(

Jak zwykle, jest cholernie późno a ja jeszcze muszę wieczorną toaletę zrobić. Czy buzia i zęby ni mogą się po prostu umyć same w trakcie gdy robię coś absorbującego na kompie? noo

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

ŁO PANIE.. w przeglądarce miałam otwarte 50 kart!! Na moich oczach było jakieś 15 o których wiedziałam, a scrollowanie dalej strzałką odkryło 3 razy tyle. Chyba potrzeby 5ciu mnie, żeby wszystko sobie tutaj ogarnąć! Każdy projekt, każde zamówienie, które mam zrobić, każda piosenka, którą mam przesłuchać, pomagam też sis w szukaniu fotografów, co mi dziś zajęło popołudnie. Potrzebuję sekretarki xD.

Przy jednym odświeżeniu, w tym poście doliczyłam się przeszło 6 ukrytych reklam.
__________________
"Widziałaś te fotki na fb, szczególnie młodzież, nastolatki. Nie są to zwykłe zdjęcia, większość nie wygląda tak jak wygląda w rzeczywistości.
Dziwne ujęcia, dziwne miny, dużo makijażu, dziwne kolory. Chcą wyglądać na nich tak jak sobie wymarzyli, albo raczej uroili, jak kto woli."

Edytowane przez Smuutnooka
Czas edycji: 2016-03-29 o 00:28
Smuutnooka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 01:15   #4
kiciuskot
Raczkowanie
 
Avatar kiciuskot
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 217
Dot.: Porozstaniowe ploteczki

ej a może my się kiedyś spotkamy na jakieś ploteczki w prawdziwym życiu? np kraków albo warszawa, obojetnie
kiciuskot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 09:51   #5
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Porozstaniowe ploteczki

Cytat:
Napisane przez kiciuskot Pokaż wiadomość
ej a może my się kiedyś spotkamy na jakieś ploteczki w prawdziwym życiu? np kraków albo warszawa, obojetnie
To by było ryzykowne spotkanie, mogłoby być smutne i monotematyczne, miałabym stracha Ale równie dobrze mogłoby takie nie być i może zadziałałoby na nas trochę terapeutycznie, szczególnie na te, które pourywały kontakty z innymi ludźmi i zostały same. Normalnie schowałabym głowę w piasek na taką propozycję, ale teraz trzeba zadziałać i jestem na tak, gdyby coś wypaliło. Tylko może nie tak od razu Wawa
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 10:32   #6
caveneta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 83
Dot.: Porozstaniowe ploteczki

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
To by było ryzykowne spotkanie, mogłoby być smutne i monotematyczne, miałabym stracha Ale równie dobrze mogłoby takie nie być i może zadziałałoby na nas trochę terapeutycznie, szczególnie na te, które pourywały kontakty z innymi ludźmi i zostały same. Normalnie schowałabym głowę w piasek na taką propozycję, ale teraz trzeba zadziałać i jestem na tak, gdyby coś wypaliło. Tylko może nie tak od razu Wawa
Ja bym tam poszla, juz w myslach widze, ze raczej by bylo zabawniej niz smutniej :P niestety w moim przypadku to tylko czysto teoretyczne gdybanie.
Wiecie, nowe zycie zaczynam daleko, daleko... To jest dopiero jazda. Trzeba sie jezyka uczyc od poczatku, pracy szukac i znajomych nowych chocby z podziemi wyciagnac. A tu juz starosc na karku :P
Ale kobieta to jednak ma nie raz wieksze jaja niz facet...
caveneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 12:39   #7
mineralnaxy
Raczkowanie
 
Avatar mineralnaxy
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 131
Dot.: Porozstaniowe ploteczki

Cytat:
Napisane przez caveneta Pokaż wiadomość
Ja bym tam poszla, juz w myslach widze, ze raczej by bylo zabawniej niz smutniej :P niestety w moim przypadku to tylko czysto teoretyczne gdybanie.

Wiecie, nowe zycie zaczynam daleko, daleko... To jest dopiero jazda. Trzeba sie jezyka uczyc od poczatku, pracy szukac i znajomych nowych chocby z podziemi wyciagnac. A tu juz starosc na karku :P

Ale kobieta to jednak ma nie raz wieksze jaja niz facet...

Ja uwielbiam takie zmiany. nowe miasto, nikogo sie nie zna. Czysta karta. Zawiera sie nowe znajomości. Generalnie jestem typem osoby, ktora lubi sie rzucać na głęboką wodę
mineralnaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-29, 12:47   #8
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Porozstaniowe ploteczki

Cytat:
Napisane przez kiciuskot Pokaż wiadomość
ej a może my się kiedyś spotkamy na jakieś ploteczki w prawdziwym życiu? np kraków albo warszawa, obojetnie
W Krakowie regularnie się takie spotkania odbywają, od ok.10 lat je rozkręcam Ale łatwiej umawiać się w wątku krakowskim na Społecznościach, jest tam po prostu więcej osób niż krakowskich rozstaniówek. Urządzamy tam też wspólne zakupy itp.

Polecam. To świetny sposób na poznanie inspirujących osób, fajnych koleżanek, innego środowiska.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 17:09   #9
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Porozstaniowe ploteczki

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
W Krakowie regularnie się takie spotkania odbywają, od ok.10 lat je rozkręcam Ale łatwiej umawiać się w wątku krakowskim na Społecznościach, jest tam po prostu więcej osób niż krakowskich rozstaniówek. Urządzamy tam też wspólne zakupy itp.

Polecam. To świetny sposób na poznanie inspirujących osób, fajnych koleżanek, innego środowiska.
Fajny pomysł i podejście. Trzeba dać sobie szansę na coś nowego

To kto jeszcze chętny z Wawy?
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 18:29   #10
caveneta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 83
Dot.: Porozstaniowe ploteczki

Też sądzę, że po takich przejściach trzeba dać sobie szansę na coś nowego.. Chociaż ciężko z taką chandrą wyjść do ludzi i otworzyć się na nowe doświadczenia, to chyba jednak o to właśnie chodzi w życiu, żeby się nie poddawać i walczyć do upadłego.
Potem sam sobie człowiek dziekuje, że zrobił ten pierwszy krok i nawet coś z tego wyszło!!!!!

Zaczynam wysyłać cv i rozglądać się za jakimś zajęciem...
Za jakimś towarzystwem chyba też zacznę....
Trzeba ruszyć te nasze tyłki, wiosna puka do drzwi, jak nie teraz to kiedy???
A na lato, to chyba zacznę częściej wskakiwać w sukienki!
Trochę odmiany się przyda!!!
caveneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 20:48   #11
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Porozstaniowe ploteczki

Cytat:
Napisane przez caveneta Pokaż wiadomość
Też sądzę, że po takich przejściach trzeba dać sobie szansę na coś nowego.. Chociaż ciężko z taką chandrą wyjść do ludzi i otworzyć się na nowe doświadczenia, to chyba jednak o to właśnie chodzi w życiu, żeby się nie poddawać i walczyć do upadłego.
Potem sam sobie człowiek dziekuje, że zrobił ten pierwszy krok i nawet coś z tego wyszło!!!!!

Zaczynam wysyłać cv i rozglądać się za jakimś zajęciem...
Za jakimś towarzystwem chyba też zacznę....
Trzeba ruszyć te nasze tyłki, wiosna puka do drzwi, jak nie teraz to kiedy???
A na lato, to chyba zacznę częściej wskakiwać w sukienki!
Trochę odmiany się przyda!!!
Jaka energia! Trzymam mocno kciuki za powodzenie planów Nowe towarzystwo to nowe perspektywy patrzenia na świat, podobno warto

Chandra i wyjście do ludzi stoją na przeciwnych biegunach, fakt. Trzeba jakiegoś bodźca, choćby złości na to, jak wygląda teraz nasze życie, albo postawienia sobie celu, żeby się szanować i lubić samą siebie

Dzisiaj mam dzień lepszy, niż dotychczasowe. Drobnymi krokami do przodu! Chciałabym coś więcej napisać, ale to mocno osobiste, a nie wiadomo, kto w necie nas podczytuje Pewnie też wiele osób wstrzymuje się z pisaniem tutaj. Co myślicie o założeniu prywatnego wątku? To się chyba tutaj "klub" nazywa?
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-29, 21:11   #12
kiciuskot
Raczkowanie
 
Avatar kiciuskot
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 217
Dot.: Porozstaniowe ploteczki

a co to jest ten klub? w sensie też takie forum tylko zamknięte, prywatne?
kiciuskot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 21:53   #13
Smuutnooka
Raczkowanie
 
Avatar Smuutnooka
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 229
Dot.: Porozstaniowe ploteczki

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Chciałabym coś więcej napisać, ale to mocno osobiste, a nie wiadomo, kto w necie nas podczytuje Pewnie też wiele osób wstrzymuje się z pisaniem tutaj.
Podejrzewasz, że podczytuje np Ciebie ktoś kto Cię znał? (ekhem, np ex)
czy może nas podczytywać kompletnie losowa, nieznana osoba, stalker albo ktoś ciekawski.
__________________
"Widziałaś te fotki na fb, szczególnie młodzież, nastolatki. Nie są to zwykłe zdjęcia, większość nie wygląda tak jak wygląda w rzeczywistości.
Dziwne ujęcia, dziwne miny, dużo makijażu, dziwne kolory. Chcą wyglądać na nich tak jak sobie wymarzyli, albo raczej uroili, jak kto woli."
Smuutnooka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 22:22   #14
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Porozstaniowe ploteczki

Cytat:
Napisane przez kiciuskot Pokaż wiadomość
a co to jest ten klub? w sensie też takie forum tylko zamknięte, prywatne?
A nie wiem, liczyłam na to, że Wy będziecie bardziej zorientowane, haha Ale chyba tak, taki zamknięty wątek. Wiem, że dziewczyny tak zakładają np. o odchudzaniu, wrzucają fotki i się wzajemnie motywują bez obaw bycia ocenioną przez osoby postronne.
Cytat:
Napisane przez Smuutnooka Pokaż wiadomość
Podejrzewasz, że podczytuje np Ciebie ktoś kto Cię znał? (ekhem, np ex)
czy może nas podczytywać kompletnie losowa, nieznana osoba, stalker albo ktoś ciekawski.
Tak, znajome osoby. Mam w wielu miejscach ten sam nick, nietrudno mnie powiązać. A ex to mnie kiedyś namiętnie podczytywał na Wizażu Nawet jak pisałam wyłącznie w wątkach kosmetycznych. Zresztą jako gówniara miałam niefajną przygodę. Pisałam (z innego nicka!) na forum o odchudzaniu, fakt, odchudzanie szło ewidentnie w zaburzoną stronę. I co? Ktoś mnie odszukał i wyświadczył niedźwiedzią przysługę, informując o tym moją szkołę, moją rodzinę, znajomych... Może chciał pomóc, ale to była podła nagonka i strasznie to się źle odbiło. Także od tego czasu preferuję ostrożność, choć jest ciężko, bo jak tu pisać np. o rozstaniu, nie ujawniając czegoś o sobie
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 22:40   #15
kiciuskot
Raczkowanie
 
Avatar kiciuskot
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 217
Dot.: Porozstaniowe ploteczki

poczytam o tym, rzeczywiście tam będzie swobodniej

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

https://wizaz.pl/forum/group.php?groupid=1916

noo mozna dać że jest zamknięty tylko z zaproszeniami i tam dyskusje prowadzić

tylko nie wiem czy tu trzeba zapraszać czy można wysłać zapro i my np akceptujemy

Edytowane przez kiciuskot
Czas edycji: 2016-03-29 o 22:45
kiciuskot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 02:24   #16
soh
Raczkowanie
 
Avatar soh
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 88
Dot.: Porozstaniowe ploteczki

Można wysłać zapro
__________________
Cytat:
Znasz to powiedzenie, że trzepot skrzydeł motyla w Timbuktu potrafi wywołać huragan w NY? To co można zrobić to próbować nowych rzeczy. Póki nie żyjesz w kulturze, w której małżeństwa są aranżowane, to związki są efektem ubocznym trzepotania skrzydłami
soh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 08:38   #17
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Porozstaniowe ploteczki

Gdzie można wysłać? Ja nie widzę takiej opcji
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 10:28   #18
caveneta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 83
Dot.: Porozstaniowe ploteczki

Ja sie podpisuje pod pomyslem tego klubu obiema rekami i nogami! a jakby jeszcze dodac mojego psa i kota, to w ogole 12 konczynami
Tez bym napisala cos wiecej, ale obawiam sie, ze moja historia jest baardzo charakterystyczna i jeszcze ktos cos wiecie...
caveneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 10:41   #19
mineralnaxy
Raczkowanie
 
Avatar mineralnaxy
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 131
Dot.: Porozstaniowe ploteczki

Ja tez sie pisze na klub wiec mozecie mnie dodac, bo ja nie umiem
mineralnaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-30, 10:41   #20
kiciuskot
Raczkowanie
 
Avatar kiciuskot
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 217
Dot.: Porozstaniowe ploteczki

zrobiłam go narazie ogolnodostepnym i mozemy sie dołaczyć chyba wszystkie a pozniej zablokujemy?

bo ja niby do paru osób zaproszenie wysłałam ale nic się nie wydarzyło

Edytowane przez kiciuskot
Czas edycji: 2016-03-30 o 10:44
kiciuskot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 10:43   #21
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Porozstaniowe ploteczki

Dobra, jestem na pokładzie 😃
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 10:46   #22
caveneta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 83
Dot.: Porozstaniowe ploteczki

Cytat:
Napisane przez kiciuskot Pokaż wiadomość
zrobiłam go narazie ogolnodostepnym i mozemy sie dołaczyć chyba wszystkie a pozniej zablokujemy?

bo ja niby do paru osób zaproszenie wysłałam ale nic się nie wydarzyło
Wysylaj te zaproszenia, wysylaj! a wy dziewczyny sprawdzcie wiadomosci i dolaczajcie do klubu!!!
caveneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 10:54   #23
kiciuskot
Raczkowanie
 
Avatar kiciuskot
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 217
Dot.: Porozstaniowe ploteczki

ok trochę powysyłałam, jakby ktoś jeszcze chciał to niech piszę, i doślę.
kiciuskot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 14:21   #24
mineralnaxy
Raczkowanie
 
Avatar mineralnaxy
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 131
Dot.: Porozstaniowe ploteczki

Mi sie to nie uda, bo jestem obecnie na komórce, a tutaj w aplikacji jest inaczej. Mam nadzieje, ze moj komp sie odbrazi i zacznie zaraz działać, bo szlak mnie trafi.
mineralnaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 18:11   #25
Smuutnooka
Raczkowanie
 
Avatar Smuutnooka
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 229
Dot.: Porozstaniowe ploteczki

Działa! A to dopiero, coś się dzieje
Tak sobie myślę, że nasi eks wyświadczyli nam niedźwiedzią przysługę. I teraz dorobimy się fajnych kumpeli na ich głupocie. W tym samym czasie trafiłyśmy na porozstaniówkę!
__________________
"Widziałaś te fotki na fb, szczególnie młodzież, nastolatki. Nie są to zwykłe zdjęcia, większość nie wygląda tak jak wygląda w rzeczywistości.
Dziwne ujęcia, dziwne miny, dużo makijażu, dziwne kolory. Chcą wyglądać na nich tak jak sobie wymarzyli, albo raczej uroili, jak kto woli."
Smuutnooka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 19:28   #26
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Porozstaniowe ploteczki

A ja nie mam zaproszenia, wysylalas może?
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 20:51   #27
kiciuskot
Raczkowanie
 
Avatar kiciuskot
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 217
Dot.: Porozstaniowe ploteczki

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A ja nie mam zaproszenia, wysylalas może?
tak, wysłałam usune i wysle jeszcze raz, moze dojdzie jakos

Edytowane przez kiciuskot
Czas edycji: 2016-03-30 o 20:54
kiciuskot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 15:44   #28
Piorun_mnie_trzasnal
Rozeznanie
 
Avatar Piorun_mnie_trzasnal
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 943
Dot.: Porozstaniowe ploteczki

Hej dziewczyny jest tu ktoś jeszcze? Można dołączyć?
Piorun_mnie_trzasnal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-17 16:44:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:41.