Jednorazowe przygody seksualne - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-07, 14:02   #31
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Jednorazowe przygody seksualne

Nie ma to jak podrywać benzyniarza (na stacji bez samoobsługi). Można zacząć od dyskusji o pompowaniu
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-07, 14:19   #32
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 559
Dot.: Jednorazowe przygody seksualne

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Nie ma to jak podrywać benzyniarza (na stacji bez samoobsługi). Można zacząć od dyskusji o pompowaniu
Kiedyś, w czasach popularności pewnej reklamy, kupowałem gumki na BP. To jest dla mnie trochę traumatyczna czynność, która tak jakby odziera mnie z intymności.
No więc, kładę na ladzie dwa pudełeczka, ze wzrokiem wbitym w blat, a tu słyszę
- Kwiatów niestety nie mamy, ale może czekolada ... do tego.

Muszę powiedzieć, że jeszcze na dziewczynę nie spojrzałem, a już byłem zakochany
holgath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-11, 18:51   #33
aniula_2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 51
Dot.: Jednorazowe przygody seksualne

Z jednorazowego seksu może nawet być udany związek. Poznałam swojego obecnego faceta w necie.. byłam wtedy po zerwaniu załamana i w sumie spotkaliśmy się żeby pogadać... Dobrze nam się gadało a że oboje jakiś czas już byliśmy sami więc jakoś tak wyszło... Fajny ostry seks, totalnie się otworzyłam i skupiłam na tym żeby było mi dobrze. Facet też wiedział co ma robić

Mieliśmy się więcej nie spotkać ale po kilku dniach zaczął znów pisać. Doszliśmy do wniosku że oboje mamy ochotę na wiecej i zostaliśmy w końcu takimi "przyjaciółmi z dodatkiem" oj długo to trwało bo nie chciałam się zaangażować i zacząć normalnego związku takiego z poznaniem rodziców, i nie spotykanie się po hotelach, czy ustronnych miejscach itd.
Jesteśmy razem już 5 lat od ponad pół roku mieszkamy razem. To jak się to zaczęło to nasza tajemnica bo mamy dość konserwatywnych znajomych ale nie żałuję ani trochę i co najważniejsze wiem że on też nie
aniula_2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-11 19:51:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.