Ból kręgosłupa po skoku. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-01, 19:43   #1
Kami-LipRing
Raczkowanie
 
Avatar Kami-LipRing
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Domek :)
Wiadomości: 93

Ból kręgosłupa po skoku.


Kochane dziewczyny, nie wiedziałam gdzie umieścić ten wątek, ale jest on związany możliwe, że z masażem, dlatego piszę tutaj. O co chodzi...

Dzisiaj 01.04.2009 skoczyłam ze schodów (3 stopnie) dosyć wysokich. Źle stanęłam tj. na równe nogi i poczułam tak jakby kręgosłup poszedł mi w górę. Straszliwie mnie to zabolało. Było to około godziny piętnastej, teraz jest prawie dwudziesta pierwsza a ja nadal czuję ból w kręgosłupie w odcinku krzyżowym. Boli mnie głowa i jest mi niedobrze. Nie jest on taki dotkliwy jak na początku, ale boli mocniej gdy odchylę się do tyłu lub schylę. Do tego zaczęły pobolewać mnie nogi.

Czy możliwe jest, że coś mi się stało??? Wiem, że forum to nie lekarz, jednak dzisiaj i tak już nie mam możliwości pójścia do niego. No i nie wiadomo nawet czy jest po co.

Pozdrawiam.
__________________
Avatar własnej, skromnej produkcji.



"I ciągle próbuję zapomnieć o wszystkim, gdy palę Twe fotografie..."
Kami-LipRing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 19:57   #2
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Ból kręgosłupa po skoku.

Cytat:
Napisane przez Kami-LipRing Pokaż wiadomość
Kochane dziewczyny, nie wiedziałam gdzie umieścić ten wątek, ale jest on związany możliwe, że z masażem, dlatego piszę tutaj. O co chodzi...

Dzisiaj 01.04.2009 skoczyłam ze schodów (3 stopnie) dosyć wysokich. Źle stanęłam tj. na równe nogi i poczułam tak jakby kręgosłup poszedł mi w górę. Straszliwie mnie to zabolało. Było to około godziny piętnastej, teraz jest prawie dwudziesta pierwsza a ja nadal czuję ból w kręgosłupie w odcinku krzyżowym. Boli mnie głowa i jest mi niedobrze. Nie jest on taki dotkliwy jak na początku, ale boli mocniej gdy odchylę się do tyłu lub schylę. Do tego zaczęły pobolewać mnie nogi.

Czy możliwe jest, że coś mi się stało??? Wiem, że forum to nie lekarz, jednak dzisiaj i tak już nie mam możliwości pójścia do niego. No i nie wiadomo nawet czy jest po co.

Pozdrawiam.
Idź na pogotowie.
Może doznałaś wstrząśnienia mózgu, lepiej to wykluczyć.
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 20:14   #3
Kami-LipRing
Raczkowanie
 
Avatar Kami-LipRing
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Domek :)
Wiadomości: 93
Dot.: Ból kręgosłupa po skoku.

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Idź na pogotowie.
Może doznałaś wstrząśnienia mózgu, lepiej to wykluczyć.

Tylko, że ja nie miałam utraty przytomności, a przeczytałam, że jeżeli tego nie ma to nie może to być wstrząśnienie mózgu. Niemniej dziękuję za odpowiedź.
__________________
Avatar własnej, skromnej produkcji.



"I ciągle próbuję zapomnieć o wszystkim, gdy palę Twe fotografie..."
Kami-LipRing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 20:27   #4
wermisa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: Ból kręgosłupa po skoku.

Cześć, zgadzam się z Fresą idź na pogotownie. Nogi cię bola bo w odc. krzyżowym i lęzwiowym są nerwy unerwijące nogi , a ty przez jakiś ruch je podrażniłaś ale to powinna minąć , a jeśli masz plecy płaskie to cały wstrzas przeszedł na czaszkę i mózg i dlatego cię boli głowa. Możliwości jest wiele , ale lekarz obowiązkowy.
trzymaj się i uważaj na siebie
wermisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:53.