Jak zostać stewardessą? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-11, 07:18   #31
Ashlee_
Zadomowienie
 
Avatar Ashlee_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 174
Dot.: Praca STEWARDESY :)

Chloestic, gratuluje ! moj przyrodni brat jest stewardem w WizzAirze i bardzo sobie chwali tą robote
__________________
never mind... anyway...

雪が歌う夜に君を憶うよ
凍りついたこの部屋で
憧れた未来を待ち望むように
孤独を生きて…






Ashlee_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 16:52   #32
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Praca STEWARDESY :)

tak?

a w jakim miescie ma baze?
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 13:57   #33
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Praca STEWARDESY :)

Chloestic a jakie znasz języki, jezeli można się zapytać?
szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 14:04   #34
angelika03
Rozeznanie
 
Avatar angelika03
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 894
Dot.: Praca STEWARDESY :)

Chloestic , mam pytanie ile może zarobić stewardessa ?? bo nie ukrywam że bardzo interesuje mnie aby podjąć w przyszłości prace w tym kierunku
__________________
" Kobiety to brylanty : twarde , niezniszczalne i równie wartościowe " -Donatella Versace-
angelika03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 17:16   #35
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Praca STEWARDESY :)

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
Chloestic a jakie znasz języki, jezeli można się zapytać?
Perfekcyjnie - angielski....oraz w miare dobrze niemiecki i niderlandzki

Ile zarabia stewardessa? zalezy od linii lotniczych, ale calkiem niezle

Po 3 miesiacach dostaje sie podwyzke, wyplata jest uzalezniona od tego jak dlugo pracujesz na pokladzie, czy jestes juniorem, seniorem...po jakims czasie mozna pracowac rowniez jako instruktor-szkoleniowec

Bardzo fajne w tej pracy sa mozliwosci awansu.

Edytowane przez Chloestic
Czas edycji: 2008-04-08 o 13:28
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 17:22   #36
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Praca STEWARDESY :)

Pamiętam, jak z rok temu dawałam ogłoszenie na forachinternetowych, że podejme sie tłumaczeń na zlecenie. Zadzwoniła do mnie Pani z jakiejs linii lotniczej, nie pamiętam jakiej, i pytała, czy byłabym zainteresowana praca jako stewardessa. Ponieważpracowałam na stałe, podziekowałam. Wtedy ona zaczęła prosić, żebym popytała wśród kolezanek ze studiów, czy może któraś z nich byłaby zainteresowana pracą, bo brakuje im iluś tam stewardess, a te, które się zgłaszają, nie spełniają wiarunków...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 17:58   #37
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Praca STEWARDESY :)

podejrzewam, ze byl to ktos z irlandzkich linii lotniczych Ryanair, poniewaz tam sie odstawia tego typu cyrki.....ogolnie to na rekrutacji jest okol 70-100 osob i przechodzi trojka, konkurencja jest spora....wiekszosc dziewczyn bardzo ladnie wlada jezykami, ale to jest tylko jeden z wymogow.....nie wyobrazam sobie, aby dobre linie lotnicze wydzwanialy do kogos, poniewaz zglasza sie do nich tyle osob, ze moge przebierac jak im sie podoba
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-14, 18:00   #38
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Praca STEWARDESY :)

No właśnie, troche dziwne, ponieważ Pani sprawiała wrażenie raczej zdesperowanej.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 15:18   #39
badzioł
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: Praca STEWARDESY :)

Cześć!
Niedawno dostałam prace w Wizzair Bardzo sie ciesze, ale mam także dużo wątpliwości. Niedługo czekają mnie badania w Budapeszcie. Czy ktoś mógłby mi udzielić jakichś informacji na czym polegają te badania? Czy można ich nie przejść? Jeżeli tak, to na czym najczęściej odrzucają kandydatów?
badzioł jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 20:31   #40
stewardessa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Arrow Dot.: Jak zostać stewardessą?

Jeśli chcecie to chetnie odpowiem na Wasze pytania. Może stewrdessa nie jestem ale wiem wiele o rekrutacji bo wlasnie ja przeszlam (wizzair) . Teraz przede mna szkolenie i w chmury. Pozdrawiam
stewardessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 22:21   #41
ilona.k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Jak zostać stewardessą?

witam.
Jezeli masz jeszcze chwile czasu Ja chciałabym żebyś opisała mi jak wyglada rekrutacja ile czasu trwa i jak jest z jezykiem angielskim czy trzeba znać go bardzo dobrze???Zastanawia mnie to poniewaz to moj jedyny problem,ale ostatni leciałam wizzair do irlandi i dziewczna czytała instrukcje,wygladało na to że niezbyt radzi sobie z angielskim.
Dziekuje z gory i pozdrawiam.
ilona.k jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-27, 13:07   #42
Safiya23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 21
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Ja rowniez bylabym wdzieczna za jakies informacje dot.rekrutacji i ogolnie pracy w tym zawodzie.Pozdrawiam
Safiya23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 13:48   #43
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Wymagania:

* dobra znajomość języka angielskiego
* miła aparycja
* wzrost 1,57 - 1,90 m
* umiejętność pływania
* gotowość do stacjonowania w jednym z krajów Europy gdzie dane linie lotnicze posiadają swój oddział (lista poniżej)
* gotowość do wzięcia udziału w szkoleniu/kursie (w Polsce) przez okres ok. 5 tygodni
* dobry wzrok lub możliwość noszenia soczewek kontaktowych
* wykształcenie min. średnie

Oferujemy:

* Interesującą pracę w międzynarodowym środowisku
* Podstawowe wynagrodzenie w okresie początkowym: ok. 20,000 EUR / rok
* od kwietnia 2008 wymiar czasu pracy zmniejszy sie do ok. 20h/tygodniowo przy zachowaniu tej samej wysokości pensji (przepisy międzynarodowe)
* 29 dni płatnego urlopu
* możliwość podróżowania po świecie- duże zniżki na wszystkie loty w ramach danych linii lotniczych (cena biletu na wszystkie połączenia w Europie to tylko ok. 7 EUR)

raca wiąże się z zakwaterowaniem w jednym następujących krajów (tzw. bazy): Wielka Brytania, Włochy, Irlandia, Niemcy, Hiszpania, Szwecja i Belgia. Możliwość zmiany lokalizacji co 3-6 miesięcy.

Najbliższe spotkanie rekrutacyjne odbędzie sie 6 grudnia w Poznaniu. Spotkanie jest obowiązkowe aby ubiegać się o pracę jako cabin crew w liniach lotniczych.

Plan spotkań: 1/ Prezentacja pracodawcy i warunków pracy (ok 45 min), 2/ Rozmowy indywidualne (ok. 15 minut)

Dokumenty, które należy ze sobą przynieść to:

1. Kserokopia paszportu

2. CV w języku angielskim.

3. Zdjęcie sylwetki (posiadane aktualne zdjęcie, na którym widać sylwetkę kandydata w całości)

4. Dwa zdjęcia rozmiaru paszportowego lub legitymacyjnego.

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.

Uwaga: podczas ostatniego spotkania rekrutacyjengo 85% naszych kandydatów zostało zaakceptowanych i zaproszonych do wzięcia udziału w szkoleniu przygotowującym do pracy.



Wymagania:

dobry język angielski,
udział w 5 tygodniowym szkoleniu w Polsce (Wrocław)


skopiowałam z ogłoszenia o prace jednej w PL lini lotniczych
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 17:41   #44
Safiya23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 21
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Ogromne Dzieki:-*Agnieszko.Bardzo mi pomoglasPozdrawiam
Safiya23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 17:46   #45
Safiya23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 21
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Nie znasz moze adresu gdzie odbedzie sie to spotkanie lub adresu e-mail,aby wyslac cv.Bylabym ogromnie wdzieczna
Safiya23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 17:52   #46
Safiya23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 21
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Jezeli jeszcze ktos wie cos na temat pracy stewardessy,bylabym wdzieczna za informacje.PozrdawiamSafiya23
Safiya23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 18:31   #47
Helga20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 330
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Na pewno pracy nie zabraknie w najbliższych latachTanie linie lotnicze,przeloty między miastami Polski-na pewno będzie zapotrzebowanie na stewardessy
Helga20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 14:24   #48
Safiya23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 21
Dot.: Jak zostać stewardessą?

dobra dzieki
Safiya23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 15:54   #49
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez agnieszka k Pokaż wiadomość
Wymagania:

* dobra znajomość języka angielskiego
* miła aparycja
* wzrost 1,57 - 1,90 m
* umiejętność pływania
* gotowość do stacjonowania w jednym z krajów Europy gdzie dane linie lotnicze posiadają swój oddział (lista poniżej)
* gotowość do wzięcia udziału w szkoleniu/kursie (w Polsce) przez okres ok. 5 tygodni
* dobry wzrok lub możliwość noszenia soczewek kontaktowych
* wykształcenie min. średnie

Oferujemy:

* Interesującą pracę w międzynarodowym środowisku
* Podstawowe wynagrodzenie w okresie początkowym: ok. 20,000 EUR / rok
* od kwietnia 2008 wymiar czasu pracy zmniejszy sie do ok. 20h/tygodniowo przy zachowaniu tej samej wysokości pensji (przepisy międzynarodowe)
* 29 dni płatnego urlopu
* możliwość podróżowania po świecie- duże zniżki na wszystkie loty w ramach danych linii lotniczych (cena biletu na wszystkie połączenia w Europie to tylko ok. 7 EUR)

raca wiąże się z zakwaterowaniem w jednym następujących krajów (tzw. bazy): Wielka Brytania, Włochy, Irlandia, Niemcy, Hiszpania, Szwecja i Belgia. Możliwość zmiany lokalizacji co 3-6 miesięcy.

Najbliższe spotkanie rekrutacyjne odbędzie sie 6 grudnia w Poznaniu. Spotkanie jest obowiązkowe aby ubiegać się o pracę jako cabin crew w liniach lotniczych.

Plan spotkań: 1/ Prezentacja pracodawcy i warunków pracy (ok 45 min), 2/ Rozmowy indywidualne (ok. 15 minut)

Dokumenty, które należy ze sobą przynieść to:

1. Kserokopia paszportu

2. CV w języku angielskim.

3. Zdjęcie sylwetki (posiadane aktualne zdjęcie, na którym widać sylwetkę kandydata w całości)

4. Dwa zdjęcia rozmiaru paszportowego lub legitymacyjnego.

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.

Uwaga: podczas ostatniego spotkania rekrutacyjengo 85% naszych kandydatów zostało zaakceptowanych i zaproszonych do wzięcia udziału w szkoleniu przygotowującym do pracy.



Wymagania:

dobry język angielski,
udział w 5 tygodniowym szkoleniu w Polsce (Wrocław)


skopiowałam z ogłoszenia o prace jednej w PL lini lotniczych
Która linia lotnicza dała to ogłoszenie?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-16, 10:57   #50
BogusiaPL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: Jak zostać stewardessą?

cześć! Co to znaczy, że trzeba mieć dobre zdrowie? Mam dobry wzrok, potrafię pływać, nigdy na nic poważnego nie chorowałam, chociaż mam alergię na bylicę i kurz. Z językami też nie ma problemu. Jednak nie wiem czy nadaje się na stewardessę ? Jakie są właściwie te wymagania zdrowotne?
Dziękuję za wszelkie info! Pozdrawiam!
B.
BogusiaPL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 17:42   #51
Safiya23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 21
Smile Dot.: Jak zostać stewardessą?

najlepiej byloby abys nie nosila okularow. Jezeli wzrost masz odpowiedni i znasz jezyki, to mozesz startowac. Pozdrawiam
Safiya23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 13:28   #52
Dagi83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Czy ktos wie cos na temat pracy w LOT jako stewardessa? Czy mozna sobie wybrac bazę w jakiej sie pracuje, czy firma z góry narzuca bazę?

Jak aplikowac d Easy jet? bo na ich stronie www nie znalazłam zakładki dot. tego?
Dagi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 21:23   #53
MacyRose
Rozeznanie
 
Avatar MacyRose
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 544
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Dziewczyny to wcale tak slodko nie wyglada jak napisala jedna z kolezanek. Owszem, linie lotnicze czasem robia rekrutacje (raz na rok zazwyczaj, tanie linie czesciej). W Locie jest straszna konkurencja, dobrze jest miec skonczone studia turystyczne. Jezeli takowe macia a dodatkowo znacie biegle kilka jezykow to macie szanse ale nie ma sie co ludzic znajac 2 jezyki mimo, ze takie sa wymagania u nich na egzaminie, bo co z tego, ze znacie 2 jak w taj grupie chetnych napewno znajda sie osoby znajace kilka jezykow i to one prawdopodobnie przejda rekrutacje.Wiekszosc takich ofert jak ta wklejona wyzej to pic! Ludzie sie daja nabrac tanim linia lotniczym i placa za to szkolenie a na tym te linie zarabiaja. Dobre linie same placa za szkolenie. Poszukajcie sobie o tym na forach dla stewardess. Sama 2 lata temu chcialam latac to wiem.
MacyRose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 23:08   #54
katka_19
Wtajemniczenie
 
Avatar katka_19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 156
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez Gonia1 Pokaż wiadomość
Która linia lotnicza dała to ogłoszenie?
Ryanair- wiem, bo koleżanka sie zakwalifikowała.
__________________
04.12.2011 - 12 tydz. 6 dz. [*]
Oliwia 26.03.2013

katka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 11:13   #55
M42
Raczkowanie
 
Avatar M42
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 117
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez MacyRose Pokaż wiadomość
Dziewczyny to wcale tak slodko nie wyglada jak napisala jedna z kolezanek. Owszem, linie lotnicze czasem robia rekrutacje (raz na rok zazwyczaj, tanie linie czesciej). W Locie jest straszna konkurencja, dobrze jest miec skonczone studia turystyczne. Jezeli takowe macia a dodatkowo znacie biegle kilka jezykow to macie szanse ale nie ma sie co ludzic znajac 2 jezyki mimo, ze takie sa wymagania u nich na egzaminie, bo co z tego, ze znacie 2 jak w taj grupie chetnych napewno znajda sie osoby znajace kilka jezykow i to one prawdopodobnie przejda rekrutacje.Wiekszosc takich ofert jak ta wklejona wyzej to pic! Ludzie sie daja nabrac tanim linia lotniczym i placa za to szkolenie a na tym te linie zarabiaja. Dobre linie same placa za szkolenie. Poszukajcie sobie o tym na forach dla stewardess. Sama 2 lata temu chcialam latac to wiem.
Czy byłabyś uprzejma wkleić link do tego forum dla stewardess, bo nie udało mi się takowego znaleźć. Z góry dziekuję.
__________________
Kto nie ryzykuje, ten w trójkącie bermudzkim nie siedzi.
M42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 11:22   #56
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Dowiedzialam sie niedawno, ze praca stewardessy bardzo zle wplywa na zdrowie (tzn czeste latanie). Ktoras z was wie cos o tym?
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 10:24   #57
Safiya23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 21
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Do Daenerys. Z tego co ja wiem jedyny problem stewardess, to żylaki ( w koncu jesteś non stop na nogach ). No i zmęczenie,zmiana czasu też daje sie we znaki. Pozdrawiam
Safiya23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 10:29   #58
Safiya23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 21
Talking Dot.: Jak zostać stewardessą?

Dziewczyny jeśli dalej szukaci pracy jako stewardessa, wejdzcie na strone Stewardessa.pl. Ja tam złożyłam aplikacje i po paru dniach zostałam zaproszona na rozmowe kwalifikacyjną. Pozdrawiam i powodzenia
Safiya23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 16:36   #59
KarolinaB7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez Gonia1 Pokaż wiadomość
Która linia lotnicza dała to ogłoszenie?
Gonia1 gdzie dokladnie mozna znalezc na necie taka informacje, ze maja zostac zmniejszone godziny pracy stewardess? Ktos juz mi tez o tym wspominal, ale nie moge znlalezc nigdzie zadnego wiarygodnego zrodla tej informacji :/
KarolinaB7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 16:37   #60
KarolinaB7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez agnieszka k Pokaż wiadomość
Wymagania:

* dobra znajomość języka angielskiego
* miła aparycja
* wzrost 1,57 - 1,90 m
* umiejętność pływania
* gotowość do stacjonowania w jednym z krajów Europy gdzie dane linie lotnicze posiadają swój oddział (lista poniżej)
* gotowość do wzięcia udziału w szkoleniu/kursie (w Polsce) przez okres ok. 5 tygodni
* dobry wzrok lub możliwość noszenia soczewek kontaktowych
* wykształcenie min. średnie

Oferujemy:

* Interesującą pracę w międzynarodowym środowisku
* Podstawowe wynagrodzenie w okresie początkowym: ok. 20,000 EUR / rok
* od kwietnia 2008 wymiar czasu pracy zmniejszy sie do ok. 20h/tygodniowo przy zachowaniu tej samej wysokości pensji (przepisy międzynarodowe)
* 29 dni płatnego urlopu
* możliwość podróżowania po świecie- duże zniżki na wszystkie loty w ramach danych linii lotniczych (cena biletu na wszystkie połączenia w Europie to tylko ok. 7 EUR)

raca wiąże się z zakwaterowaniem w jednym następujących krajów (tzw. bazy): Wielka Brytania, Włochy, Irlandia, Niemcy, Hiszpania, Szwecja i Belgia. Możliwość zmiany lokalizacji co 3-6 miesięcy.

Najbliższe spotkanie rekrutacyjne odbędzie sie 6 grudnia w Poznaniu. Spotkanie jest obowiązkowe aby ubiegać się o pracę jako cabin crew w liniach lotniczych.

Plan spotkań: 1/ Prezentacja pracodawcy i warunków pracy (ok 45 min), 2/ Rozmowy indywidualne (ok. 15 minut)

Dokumenty, które należy ze sobą przynieść to:

1. Kserokopia paszportu

2. CV w języku angielskim.

3. Zdjęcie sylwetki (posiadane aktualne zdjęcie, na którym widać sylwetkę kandydata w całości)

4. Dwa zdjęcia rozmiaru paszportowego lub legitymacyjnego.

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.

Uwaga: podczas ostatniego spotkania rekrutacyjengo 85% naszych kandydatów zostało zaakceptowanych i zaproszonych do wzięcia udziału w szkoleniu przygotowującym do pracy.



Wymagania:

dobry język angielski,
udział w 5 tygodniowym szkoleniu w Polsce (Wrocław)


skopiowałam z ogłoszenia o prace jednej w PL lini lotniczych
Przepraszam to pytanie mialo byc do Agnieszki K.
KarolinaB7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-27 14:43:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.