Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-03, 17:26   #1831
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cieszę się, że dotarła przesyłka.
Pędzel flat top i kabuki są uniwersalne, wg mnie kabuki jest lepszy do pudru a flat top do podkładu. Początkującym chyba łatwiej machać flat topem- szybko uzyskujesz krycie.
Pod oczy mój nr 1 to sunlight. Do korektra może być pacynka, palec, zwykły miękki pędzelek. Woda w wersji mini avene kosztuje 10 zł i jest wg mnie swietna , uzywaz na makijaż 2-3 "psiki".
O filtrach jest sporo bo na niektórych kremach z nimi się trudno rozprowadzają kosmetylki mineralne. Same kosmetyki mineralne mają filtr 10-15.
Czy ogladalaś filmy na youtube o nakladaniu mineralkow? Jeśli Cie słabo kryją może machnęłaś jednokrotnie buzię? Trzeba kółeczek troszkę pokręcić

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-01-03 o 17:28
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 17:30   #1832
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

fragy7, To chyba zalezy od dnia jak sie cera ma..
wiesz co, w 1 dniu jak sprobowalam edm to normalnie.. no photoshop jak juz wspominalam.. za pare dni znow edm i masakra.. wszystko podkreslone, pory, suche skorki, no okropienstwo.
Dzis za to przed chwila polozylam podklad na skore bez kremu, na totalnie suchą (!!!) bo wczesniej uzylam toniku z kwasem i mi lekko sciagnal skor.. no i znow photoshop.

Moze to przyczyna pory dnia???

Bo wtedy jak bylo tak ladnie to bylo pozne popoludnie tak jak teraz..

Raz sprobowalam na mokro nalozyc i bylam mile zaskoczona, lepsze krycie i bylo naprawde git.. a kupilam sobie taki spryskiwcz do kwiatkow w JYSK za 2,50 no i wlalam wody i heja banana. Wyszlo bardzo ladnie mimo moich duzych nierownosci na skorze.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 17:34   #1833
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
żartujesz? Wszystkie w zasadzie odłożyłam kompletnie EDM i miziam się tylko próbkami Meow od Ciebie, muszę w końcu zamówić
To świetnie. Cieszę się, że komuś ten tynk służy i jeszcze jest z niego zadowolony.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-01-03 o 17:36
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 17:35   #1834
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
fragy7, To chyba zalezy od dnia jak sie cera ma..
wiesz co, w 1 dniu jak sprobowalam edm to normalnie.. no photoshop jak juz wspominalam.. za pare dni znow edm i masakra.. wszystko podkreslone, pory, suche skorki, no okropienstwo.
Dzis za to przed chwila polozylam podklad na skore bez kremu, na totalnie suchą (!!!) bo wczesniej uzylam toniku z kwasem i mi lekko sciagnal skor.. no i znow photoshop.

Moze to przyczyna pory dnia???

Bo wtedy jak bylo tak ladnie to bylo pozne popoludnie tak jak teraz..

Raz sprobowalam na mokro nalozyc i bylam mile zaskoczona, lepsze krycie i bylo naprawde git.. a kupilam sobie taki spryskiwcz do kwiatkow w JYSK za 2,50 no i wlalam wody i heja banana. Wyszlo bardzo ladnie mimo moich duzych nierownosci na skorze.
U mnie też na suchej skórze bardzo ladnie sie prezentuje.
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 17:45   #1835
_marcepanka_
Raczkowanie
 
Avatar _marcepanka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Witajcie dziewczyny,
przegladam wątek i jestem pod wrażeniem tych kosmetyków. Nie przeczytałam jeszcze wszystkiego dokładnie, bo czas mi na to nie pozwala (absorbujący 2-latek) i jeśli będziecie tak miłe, to mam do Was kilka pytań:
- czy kosmetyki są całkowice naturalne, bez sztucznych, szkodliwych dodatków?
- czy można je zakupic w sklepach z kosmetykami w USA, czy tylko wysyłkowo?
_marcepanka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 17:46   #1836
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fragy7 Pokaż wiadomość
chciałabym zastosować na mokro, ale nie wiem co zakupić. nie mam żadnego pustego atomizera, żeby wlać tam wodę. może polecicie mi coś, najlepiej w cenie na studencką kieszeń?
Fajne malutkie atomizery można kupić w sephorze - takie plastikowe chyba z 20ml. Kosztują chyba koło 10-15zł a można używać wielokrotnie. U mnie są przy kasie. Są jeszcze szklane i metalowe ale to do perfum i droższe.
avalonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 17:58   #1837
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez _marcepanka_ Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny,
przegladam wątek i jestem pod wrażeniem tych kosmetyków. Nie przeczytałam jeszcze wszystkiego dokładnie, bo czas mi na to nie pozwala (absorbujący 2-latek) i jeśli będziecie tak miłe, to mam do Was kilka pytań:
- czy kosmetyki są całkowice naturalne, bez sztucznych, szkodliwych dodatków?
- czy można je zakupic w sklepach z kosmetykami w USA, czy tylko wysyłkowo?
- są całkowicie naturalne
- można je kupić tylko przez internet
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 18:26   #1838
fragy7
Raczkowanie
 
Avatar fragy7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 72
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

dzięki za rady na pewno coś wybiorę z zaproponowanych atomizerów.

pastereczko, oglądałam i oglądam tutorials na yt. staram się robić jak one
kurcze, te dziewczyny to maja prawie idealne cery, poza tym mają przeważnie azjatycką urodę. widziałyści może jakiś filmik blondynki z cera naczynkową, piegami i do tego jeszcze z drobnymi pryszczami chciałabym zobaczyć jakich odcieni korektorów i podkładów używają te dziewczyny...
fragy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 18:29   #1839
_marcepanka_
Raczkowanie
 
Avatar _marcepanka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dzięki Frantic, to mnie zmartwiłaś . Wybieram się za kilka tygodni do Stanów i miałam nadzieję, że sobie dobiorę podkład. Niestety nie sądzę aby było to takie proste na odległośc
Wzorując się na wątku założycielki, w którym podaje kategorie podkładów, próbowałam ocenic, który pasowałby do mnie i mam dylemat.
Mam dośc jasną cerę. Kiedyś farbowałam włosy na czarno, teraz powracam do naturalnego koloru (brązik), mam ciemne brwi. Coś pomiędzy Jennifer Connely (ona i ja w młodości to nawet pewne dośc spore podobieństwo ) a Liv Tyler i Courtney Cox. Więc nie wiedziałabym, na którą kategorię się zdecydowac, czy na Fair czy też na Multi-Tasking Neutral. Poza tym, nigdy nie dokonywałam zakupów na zagranicznych stronach i mam trochę cykora...


Edytowane przez _marcepanka_
Czas edycji: 2009-01-03 o 18:39
_marcepanka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 18:59   #1840
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

od jakiegoś czasu podczytuję ten wątek, i chciałabym spróbować mineralnego podkładu, z tym że zanim zacznę się martwić jak to zamówić i zapłacić, mam dylemat jaki kolor podkładu wybrać, bo nie można przetestować na sobie ani zobaczyć na żywo, że intensive to wiem, bo na zaczerwienienia na buzi potrzebuję krycia, zastanawiam się nad kolorami olive fair i buff ivory - jak myślicie, bo beige sandy fair , buff fair neutral chyba są aż za jasne... moje zdjęcia są w wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=292075 1 i 3 zdjęcie jest bez makijażu, może mi pomożecie?
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 19:19   #1841
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez _marcepanka_ Pokaż wiadomość
Dzięki Frantic, to mnie zmartwiłaś . Wybieram się za kilka tygodni do Stanów i miałam nadzieję, że sobie dobiorę podkład. Niestety nie sądzę aby było to takie proste na odległośc
Wzorując się na wątku założycielki, w którym podaje kategorie podkładów, próbowałam ocenic, który pasowałby do mnie i mam dylemat.
Mam dośc jasną cerę. Kiedyś farbowałam włosy na czarno, teraz powracam do naturalnego koloru (brązik), mam ciemne brwi. Coś pomiędzy Jennifer Connely (ona i ja w młodości to nawet pewne dośc spore podobieństwo ) a Liv Tyler i Courtney Cox. Więc nie wiedziałabym, na którą kategorię się zdecydowac, czy na Fair czy też na Multi-Tasking Neutral. Poza tym, nigdy nie dokonywałam zakupów na zagranicznych stronach i mam trochę cykora...
dlatego warto zamówić próbki i przekonać się na własne oczy. A zakupy są łatwe, przyjemne i polegają na "klik-klik" (jak się klika nie czuć wydanych pieniędzy aż tak..)

Cytat:
Napisane przez fragy7 Pokaż wiadomość
dotarły do mnie próbki jeszcze raz dziękuję pastereczce za pomoc
właściwie 29 grudnia zostało zostawione awizo, ale dopiero wczoraj mogłam je odebrać, czyki doszło dokładnie po 2 tygodnia od zamówienia.
niestety nie zamówiłam żadnych pędzli...
dzisiaj wypróbowałam jeden z podkładów, róż i korektor. na razie powiem, ze nie rzuciły mnie na kolana, ale może to kwestia wprawy w aplikacji, a także pędzli... na razie nei zamierzam się poddawać
powiem tak, mi zajęło około tygodnia oswojenie się z próbkami. Najpierw bylam niezadowolona, rozczarowana. Nie wierzylam, ze mogę zastąpić płynny podkład jakiś proszkiem. Ale się zaparłam i używałam i wiem na pewno, ze nie wrócę do tradycyjnej kolorówki. Być może potestuję inne firmy (jak to frantic ładnie napisała, minerały nie kończą się na edm) kusi mnie zwlaszcza meow...


Cytat:
Napisane przez fragy7 Pokaż wiadomość
choć używałam formuły intenssive, to miałam wrażenie, ze i tak słabo kryje, podkreśla pory na policzkach. chciałabym zastosować na mokro, ale nie wiem co zakupić. nie mam żadnego pustego atomizera, żeby wlać tam wodę. może polecicie mi coś, najlepiej w cenie na studencką kieszeń?
oprócz wymienionych już atomizerków tanio wyjdzie po prostu zmoczyć lekko pędzelek

Cytat:
Napisane przez fragy7 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad tymi pędzlami. Który będzie najlepszy do podkładu, różu, dtart to finish:
New Flat Top Brush
Long Handled Kabuki czy
Foundation Brush ??

Do cieni:
Everyday Eye Shadow Brush czy
Brush Eye Kabuki Brush ??

i co sądzicie o tym do korektora:
Oval Concealer ?
kabuki jest cudownie miękki i świetnie rozprowadza podkład. Flat top do mnie leci, na pewno na nich nie poprzestanę. Cieszę się, ze wcześniej nie kupiłam pędzli sephory
kabuki do oczu jest baaardzo duży, świetny jeśli używasz np. beżu na całą powiekę aż pod łuk brwiowy. Pędzelek do cieni, jak wszytskie zresztą, jest b. miękki i lubię samo uczucie nakładania cieni.
pędzelek do korektora w drodze

Cytat:
Napisane przez fragy7 Pokaż wiadomość
Na razie mam jedynie sample korektora mint na zaczerwienia, ale chcialabym jakis jasny na cienie pod oczami i tez na zaczerwienia (mam wrazenie ze ta zielen nie do konca mi sluzy). Jakiego uzywacie?
pearl sunlight jest baaardzo perłowy (używam go jako cień)
używam wszedzie gdzie trzeba intensive light, świetnie kryje

Cytat:
Napisane przez fragy7 Pokaż wiadomość
wiem... strasznie dużo pytań, jestem nowicjuszką... ale jeszcze coś. czytając wątek, zauważyłam że wiekszość z Was wspomina o filtrach... ja chyba jakąś straszną ignorantką makijazową jestem, bo nigdy nie używałam żadnego filtra
możecie mi wyjaśnić, cz pod takie minerały filr jest wymagany? i co ewentualnie polecacie?
używam kremu iwostin do cery naczynkowej z spf30 z tinosorbem m, wszytsko jest ok
a nigdy nie jest za późno na filtr!


gosia, nie jesteś bardzo jasna, może fairly light neutral? Czego wcześniej używalaś, moze to pomoże.

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-01-03 o 19:20
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 19:37   #1842
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez _marcepanka_ Pokaż wiadomość
Dzięki Frantic, to mnie zmartwiłaś . Wybieram się za kilka tygodni do Stanów i miałam nadzieję, że sobie dobiorę podkład. Niestety nie sądzę aby było to takie proste na odległośc
Wzorując się na wątku założycielki, w którym podaje kategorie podkładów, próbowałam ocenic, który pasowałby do mnie i mam dylemat.
Mam dośc jasną cerę. Kiedyś farbowałam włosy na czarno, teraz powracam do naturalnego koloru (brązik), mam ciemne brwi. Coś pomiędzy Jennifer Connely (ona i ja w młodości to nawet pewne dośc spore podobieństwo ) a Liv Tyler i Courtney Cox. Więc nie wiedziałabym, na którą kategorię się zdecydowac, czy na Fair czy też na Multi-Tasking Neutral. Poza tym, nigdy nie dokonywałam zakupów na zagranicznych stronach i mam trochę cykora...
"Dość jasna cera" to pojęcie niestety bardzo względne, a kolor włosów można zmienić. Napisz może jakich podkładów używasz teraz.

Cytat:
Napisane przez gosia1207 Pokaż wiadomość
od jakiegoś czasu podczytuję ten wątek, i chciałabym spróbować mineralnego podkładu, z tym że zanim zacznę się martwić jak to zamówić i zapłacić, mam dylemat jaki kolor podkładu wybrać, bo nie można przetestować na sobie ani zobaczyć na żywo, że intensive to wiem, bo na zaczerwienienia na buzi potrzebuję krycia, zastanawiam się nad kolorami olive fair i buff ivory - jak myślicie, bo beige sandy fair , buff fair neutral chyba są aż za jasne... moje zdjęcia są w wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=292075 1 i 3 zdjęcie jest bez makijażu, może mi pomożecie?
Też napisz czego do tej pory używałaś, a nóż ktoś też to stosował. Ze zdjęć wydajesz się być żółtawa i nie bardzo za jasna. Więc może Fawn? Golden Fair i Olive Fair mogą być za jasne, ale też nie mówię, że na 100%. Czekam na więcej informacji.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 19:56   #1843
_marcepanka_
Raczkowanie
 
Avatar _marcepanka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

[quote=frantic;10328514]"Dość jasna cera" to pojęcie niestety bardzo względne, a kolor włosów można zmienić. Napisz może jakich podkładów używasz teraz.

Już odpowiadam:
Zawsze wybierałam najjaśniejsze podkłady, ale u nas z reguły królowały dośc ciemne (kilka lat temu i ze średniej półki). Obecnie używam (a właściwie wykańczam) Tein Idole Ultra Lancom nr Ivoire 2. Ponieważ kończy mi się ten podkład, postanowiłam zakupic nowy i wybór padł na Bourjois (sprzedawczyni doradziła mi nr 72, więc o ton ciemniejszy od najjaśniejszego).
Jeśli chodzi o Lancome, to najbardziej mi pasuje, chociaż jeśli spojrzę pod światło, a nałożę go jedynie na miejsca wymagające zakrycia to można się dopatrzec pewnego odróżnienia od naturalnej cery (ale może się czepiam, bo generalnie podkład ten wygląda dośc naturalnie). Natomiast Bourjois to kompletna klapa jak dla mnie, a i co do odcienia nie jestem przekonana. Generalnie mam wrażenie, że większośc podkładów jest jakby odrobinę za rózowa.
_marcepanka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 20:07   #1844
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez _marcepanka_ Pokaż wiadomość
Już odpowiadam:
Zawsze wybierałam najjaśniejsze podkłady, ale u nas z reguły królowały dośc ciemne (kilka lat temu i ze średniej półki). Obecnie używam (a właściwie wykańczam) Tein Idole Ultra Lancom nr Ivoire 2. Ponieważ kończy mi się ten podkład, postanowiłam zakupic nowy i wybór padł na Bourjois (sprzedawczyni doradziła mi nr 72, więc o ton ciemniejszy od najjaśniejszego).
Jeśli chodzi o Lancome, to najbardziej mi pasuje, chociaż jeśli spojrzę pod światło, a nałożę go jedynie na miejsca wymagające zakrycia to można się dopatrzec pewnego odróżnienia od naturalnej cery (ale może się czepiam, bo generalnie podkład ten wygląda dośc naturalnie). Natomiast Bourjois to kompletna klapa jak dla mnie, a i co do odcienia nie jestem przekonana. Generalnie mam wrażenie, że większośc podkładów jest jakby odrobinę za rózowa.
No niestety, jeżeli chodzi o mnie to nic mi to nie mówi. A masz możliwość załączenia fotki swojego podkładu? Ale tak żeby kolor był dobrze oddany.
I jeszcze jedno - jesteś w żółtej tonacji, neutralnej czy różowej?

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-01-03 o 20:09
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 20:14   #1845
fragy7
Raczkowanie
 
Avatar fragy7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 72
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

pastereczko, możesz mi powiedzieć czy ta woda termalna avene ma opakowanie "wielokrotnego użytku", tzn. czy można to jakoś odkręcić i wlać po zużyciu cos innego?
fragy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 20:20   #1846
_marcepanka_
Raczkowanie
 
Avatar _marcepanka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
No niestety, jeżeli chodzi o mnie to nic mi to nie mówi. A masz możliwość załączenia fotki swojego podkładu? Ale tak żeby kolor był dobrze oddany.
I jeszcze jedno - jesteś w żółtej tonacji, neutralnej czy różowej?
Żebym ja to wiedziała Jasna karnacja, to wiem napewno. Kurcze, od lat kupuję podkłady, ale zaskoczyłaś mnie tym pytaniem Różowa to chyba nie, ale czy żółta czy neutralna?? Hnmmm...
Jedyne czego jestem pewna, to że jestem panią zimą.
Mam też trochę przebarwień po "niespodziankach" i widoczne cienie pod oczami.

Edytowane przez _marcepanka_
Czas edycji: 2009-01-03 o 20:27
_marcepanka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 20:24   #1847
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fragy7 Pokaż wiadomość
pastereczko, możesz mi powiedzieć czy ta woda termalna avene ma opakowanie "wielokrotnego użytku", tzn. czy można to jakoś odkręcić i wlać po zużyciu cos innego?
nie wielokrotnego, przypomnialam sobie ze mam buteleczkę wielokrotnego uzytku z atomizerem, kosmetyczną z biochemii urody i kosztowala 2 lub 3 zlote. Moze ktos z Twojego miasta robi tam zakupy lub masz aptekę która wykonuje receptury-tez będą mieć za zlotowkę lub dwie.

Cytat:
Napisane przez _marcepanka_ Pokaż wiadomość
Żebym ja to wiedziała Jasna karnacja, to wiem napewno. Kurcze, od lat kupuję podkłady, ale zaskoczyłaś mnie tym pytaniem Różowa to chyba nie, ale czy żółta czy neutralna?? Hnmmm...
Jedyne czego jestem pewna, to że jestem panią zimą
Ja znam tego lancoma bo uzywalam 3ki, i porównując je celowalabym w neutralny buff perfect - kolor jasny bezoworozowy, swiezy i promienny albo multitasking w tej samej tonacji jednak odrbinę różowszy i ciemniejszy. Ale na podstawie kawaleczka buzi byloby latwiej, pewniej


upsssssssss
sorki

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-02-01 o 09:33 Powód: post pod postem
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 20:42   #1848
_marcepanka_
Raczkowanie
 
Avatar _marcepanka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Ja znam tego lancoma bo uzywalam 3ki, i porównując je celowalabym w neutralny buff perfect - kolor jasny bezoworozowy, swiezy i promienny albo multitasking w tej samej tonacji jednak odrbinę różowszy i ciemniejszy. Ale na podstawie kawaleczka buzi byloby latwiej, pewniej


upsssssssss
sorki
Wydaje mi się, że Buff jest jednak trochę zbyt ciemny, ale może to tylko złudzenie. Natomiast zdjęcie też nie oddaje zupełnie kolorku, ale spróbuję je dodac. Może choc trochę pomoże. Jak mąz wóci, poproszę o wgranie zdjęc. Jestem techniczną analfabetką
_marcepanka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 20:48   #1849
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez _marcepanka_ Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że Buff jest jednak trochę zbyt ciemny, ale może to tylko złudzenie. Natomiast zdjęcie też nie oddaje zupełnie kolorku, ale spróbuję je dodac. Może choc trochę pomoże. Jak mąz wóci, poproszę o wgranie zdjęc. Jestem techniczną analfabetką
Kolory buff na edm są zrobione średnio. buff perfect jest jasniejszy od cool multitasking
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 20:58   #1850
_marcepanka_
Raczkowanie
 
Avatar _marcepanka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Kolory buff na edm są zrobione średnio. buff perfect jest jasniejszy od cool multitasking
To ja już nie mam pojęcia co o tym sądzic. Jak porównuję te dwa kolorki to wydają mi się takie podobne. I jak tu dobierac podkład przez net
_marcepanka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 21:08   #1851
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez _marcepanka_ Pokaż wiadomość
To ja już nie mam pojęcia co o tym sądzic. Jak porównuję te dwa kolorki to wydają mi się takie podobne. I jak tu dobierac podkład przez net
Bo są podobne- ale w mineralnych(zobaczysz) jak trafisz na swoj kolor to nie znać że wogóle masz podkład tylko,że piękna cera niby sama z siebie

trudno przez net dlatego polityka sprzedazowa jest taka wygodna = dostajesz za poldarmo probki , dobierasz odpwiedni kolor i zamawiasz. A probka jest na tyle duza, ze starczy nim zza 7 mórz wyślą.
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 21:28   #1852
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

a ja chyba wtopiłam z kolorem - zamówiłam Winged butter semi matte i chyba jest za żółty. tzn. jeszcze nie widziałam na żywo,ale gdzieś znalazłam zdjęcie. Cóż będzie trzeba poszukac dalej.

A może wy mi pomożecie? Kolory jakie mi pasowały z podkładów to Burżuj 10h effect kolor 72 i z deborah color copy 0 (skóra sucha).

Raczej bladzioch ze mnie i chyba z żółtą tonacją (złoto mi sie wtapia w skórę).

Zamówiłam jeszcze Warm-Medium Beige i Beige-Medium Beige Neutral, myślicie, że dobrze wybrałam?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 21:42   #1853
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
a ja chyba wtopiłam z kolorem - zamówiłam Winged butter semi matte i chyba jest za żółty. tzn. jeszcze nie widziałam na żywo,ale gdzieś znalazłam zdjęcie. Cóż będzie trzeba poszukac dalej.

A może wy mi pomożecie? Kolory jakie mi pasowały z podkładów to Burżuj 10h effect kolor 72 i z deborah color copy 0 (skóra sucha).

Raczej bladzioch ze mnie i chyba z żółtą tonacją (złoto mi sie wtapia w skórę).

Zamówiłam jeszcze Warm-Medium Beige i Beige-Medium Beige Neutral, myślicie, że dobrze wybrałam?
Myślę, że dobry zestaw startowy wzielas- bedzie latwo wskazac sąsiednie co do jasnosci, a odcień odnajdziesz. Beż ma malo żólci ale ma.
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 21:44   #1854
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez _marcepanka_ Pokaż wiadomość
Żebym ja to wiedziała Jasna karnacja, to wiem napewno. Kurcze, od lat kupuję podkłady, ale zaskoczyłaś mnie tym pytaniem Różowa to chyba nie, ale czy żółta czy neutralna?? Hnmmm...
Jedyne czego jestem pewna, to że jestem panią zimą.
Mam też trochę przebarwień po "niespodziankach" i widoczne cienie pod oczami.
Jeżeli jesteś typową panią zimą, to jesteś albo neutralna, albo różowa, na pewno nie żółta. Tak więc ja nie pomogę, mam jako takie rozeznanie tylko w żółciach. Musisz liczyć na dobre rady Pastereczki.

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
a ja chyba wtopiłam z kolorem - zamówiłam Winged butter semi matte i chyba jest za żółty. tzn. jeszcze nie widziałam na żywo,ale gdzieś znalazłam zdjęcie. Cóż będzie trzeba poszukac dalej.

A może wy mi pomożecie? Kolory jakie mi pasowały z podkładów to Burżuj 10h effect kolor 72 i z deborah color copy 0 (skóra sucha).

Raczej bladzioch ze mnie i chyba z żółtą tonacją (złoto mi sie wtapia w skórę).

Zamówiłam jeszcze Warm-Medium Beige i Beige-Medium Beige Neutral, myślicie, że dobrze wybrałam?
Miałam Deborah Color Copy 0 do suchej skóry. Jak dla mnie był a ciemny i za żółty. Myślę więc, że Golden Light lub właśnie Winged Butter może być dla Ciebie dobry.
Z rodziny Warm miałam najjaśniejszy Soft Butter Peach - zdecydowanie za ciemny dla mnie i miał brzoskwiniowe tony, więc tą grupę sobie odpuściłam. Może więc Warm-Medium Beige też Tobie nie pasować. Ale nie mówię nic na pewno, sama musisz sprawdzić. Daj tylko znać jak próbki do Ciebie dojdą, bo jestem ciekawa jak się one mają do Deborah.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 22:42   #1855
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Zobaczymy jak przyjdzie, już się nie mogę doczekać
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 08:28   #1856
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

szykują się zmiany

cytat z administratora forum edm:
"1. EDM is still planning a "Discontinued Soon" section.

2. The ES Kit is discontinued. We are making way for new products and specials."

https://www.everydayminerals.com/for...8971#msg118971


ps. poza tym- układ kolorow znów się zmienil! Podkłady zostały posegregoane od najjasniejszego po najciemniejszy (na oko...)
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 08:29   #1857
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Fragy7 z pedzli polecam Flat Top - jest wszechstronny, nalozysz nim i podklad i puder wykanczajacy i roz czy brazer Do cieni Eye Kabuki - tym jednym pedzlem mozesz wykonac caly makijaz oka - nalozyc cien bazowy na cala powieke, potem konturowy w zalamanie i zawnetrzny kacik i gotowe Pedzel do korektora mozesz zastapic jakimkolwiek innym pedzlem do cieni, ktory juz masz

Gosia1207 najjasniejsze odcienie beda dla ciebie zdecydowanie za jasne, celuj raczej w odcienie 2 w kolejnosci, do tego na zdjeciach widac, ze masz cieply, zolty odcien cery, wiec odradzam Buff, ta kategoria jest zdecydowanie chlodna, proponuje raczej kategorie Olive i Golden ale nie te najjasniejsze (na pewno nie Olive Fair).

Marcepanka kojarze kolory podkladow, ktore wymienilas i rowniez uwazam, ze nie powinnas brac najjasniejszych odcieni (dla mnie Lancome TIU 1, to brazer, wiec...). Sadzac z twoich opisow proponuje kategorie Beige ewentualnie Olive i odcienie 2-3 w kolejnosci

Nareszcie jakas sensowna segregacja kolorow, powinni to juz dawno zrobic Czytalam na forum wczesniej, ze zestaw sampli cieni ma zostac wycofany, moze zamiast niego bedzie do wyboru 10 sampli dowolnego kosmetyku? To by bylo idealnie

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-01-04 o 08:33
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 08:46   #1858
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

WItam dziewczyny
Nigdy wcześniej nie używałam kosmetyków mineralnych, ani nimi się za bardzo nie interesowałam. Po kuszeniu przez jedną wizażankę postanowiłam zamówić zestaw bezpłatnych próbek Przewertowałam wątek i KWC i po tylu pozytywnych opiniach już nie mogę się doczekać aż przyjdą
Nie omieszkam podzielić się z Wami swoimi odczuciami. Tu wielkie podziękowania dla Was, za zamieszczenie procedury zamówienia Krok po kroku
Pozdrawiam!
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 09:06   #1859
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Nareszcie jakas sensowna segregacja kolorow, powinni to juz dawno zrobic Czytalam na forum wczesniej, ze zestaw sampli cieni ma zostac wycofany, moze zamiast niego bedzie do wyboru 10 sampli dowolnego kosmetyku? To by bylo idealnie
to by było przecudowne! zwłaszcza, że aż 10 cieni nie chcę, ale jakby dopchać zestaw różami...huhu

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
WItam dziewczyny
Nigdy wcześniej nie używałam kosmetyków mineralnych, ani nimi się za bardzo nie interesowałam. Po kuszeniu przez jedną wizażankę postanowiłam zamówić zestaw bezpłatnych próbek Przewertowałam wątek i KWC i po tylu pozytywnych opiniach już nie mogę się doczekać aż przyjdą
Nie omieszkam podzielić się z Wami swoimi odczuciami. Tu wielkie podziękowania dla Was, za zamieszczenie procedury zamówienia Krok po kroku
Pozdrawiam!
witaj madziarra. Cieszę się, że się skusiłaś i od razu poradziłaś z zamówieniem. Rzeczywiście 1. post jest niesamowity, wiedza w (całkiem dużej i smacznej) pigułce. Napisz proszę co do Ciebie leci
próbeczki?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 09:13   #1860
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Witaj rozwielitko
Oto co zamówiłam na próbę :
Free Sample Makeup Kit
Buff-Fairly Summer(Semi-Matte)
Warm-Medium Beige 1g orig (Original Glo)
Golden-Fawn 1g orig (Original Glo)
Wake Up Call Sample (blush)
Multi-Tasking Concealer sample

Jestem blondynką o ciepłej karnacji, nie szukam w kosmetykach mocnego krycia, dlatego wybrałam wersje "Original Glo" i "Semi-matte"
Jeżeli kosmetyki okażą się faktycznie tak rewelacyjne to na pewno na jednym zamówieniu się nie skończy Bardzo mi się podoba , że można sobie wziąć wersję "small" lub "sample", lubię małe ilości w kolorówce , do tej pory rzadko spotykane
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.

Edytowane przez madziarra
Czas edycji: 2009-01-04 o 09:16
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:51.