Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-08, 18:18   #481
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Wiem , że Gosh Porcelain i Revlon ColorStay Ivory były już porównywane, ale nie mogę znaleźć tego o co mi się rozchodzi...

Magdoleno, Ty zawsze zachwalasz Gosha, też chciałabym go wypróbować, ale, wiadomo, obawiam się o kolor. Chciałabym coś takiego jak wspomniany Revlon (albo jaśniejszego), ale mniej różowego. Dlatego się Ciebie zapytuję jak wrażenia ze stosowania Gosha? Czy masz porównanie kolorystyczne z Revlonem? Czy czasem nie ciemnieje na twarzy?

Sama testowałam te dwa podkłady w sklepie, ale tylko na dłoni i wydawało mi się, że Revlon jest jaśniejszy, ale może na twarzy rzecz ma się inaczej?
Z góry dziękuję za odpowiedź

Jakoś ostatnio wydaje mi się, że w (jak dla mnie) różowawym Revlonie wyglądam tak trochę ciemno . Dlatego chciałabym wypróbować coś bardziej żółtawego. Stąd ten Gosh.
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 19:04   #482
przykre
Raczkowanie
 
Avatar przykre
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wadowice.
Wiadomości: 137
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ja właśnie niedługo idę pierwszy raz oddać krew (nareszcie mogę : ) ) i się zastanawiam, czy to nie jest przypadkiem tak, ze można tylko co kilka miesięcy? mam nadzieję, że nie, bo wspominany efekt można uzyskać chyba tylko oddając często, prawda? sama już nie wiem.
przykre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 19:07   #483
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez przykre Pokaż wiadomość
ja właśnie niedługo idę pierwszy raz oddać krew (nareszcie mogę : ) ) i się zastanawiam, czy to nie jest przypadkiem tak, ze można tylko co kilka miesięcy? mam nadzieję, że nie, bo wspominany efekt można uzyskać chyba tylko oddając często, prawda? sama już nie wiem.
Zapytaj pielęgniarki pobierającej krew co i jak. Dla cery szkodzić zdrowiu?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 19:52   #484
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Mam ważne pytanie do dziewczyn korzystających z allegro: zamówiłam Pierre Rene jakoś tak we wtorek, al;e mogę za niego zapłacić bo mam problem ze stroną internetową banku i chciałam się zapytać czy są jakieś ograniczenia czasowe jesli chodzi o zapłatę? Czy np dwa tygodnie od zakupu trzeba przelać kasę czy może nie ma takich ograniczeń? Od niedawna korzystam z allegro i nie wiem tego jeszcze, a takiej informacji na stronie allegro nie mogę znależć...
och jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 19:57   #485
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Na pewno jeśli długo nie zapłacisz, to sprzedawca wystawi Ci neutralny albo negatywny komentarz. Chyba, że napiszesz co i jak, i sie jakoś dogadacie
Allegro chyba tego nie nadzoruje, bo jak? Ewentualnie jakby sprzedawca zglosił to, ale nie wiem dokładnie.
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 20:03   #486
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomości: 489
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ale podłapałyście temat, myślałam, ze mnie zlinczujecie
tu ciekawe przemyślenia..
http://groups.google.com/group/pl.sc...f75a216dc047fa


http://www.ckikmswia.com.pl/1314479276.php
FAQ na temat oddawania krwi.. co 2 miesiące można jedynie. Nie można być po żółtaczce, 18 lat, ponad 50 kg wagi.. oddaje sie 450 ml..
U mnie w szpitalu mieli chyba woreczki 500 ml oddawalam wlasnie po tyle, no i mialam jakies ok. 46 kg. Raz mialam złe wyniki - niska hemoglobina- więc musialam oddać 2x po 250ml (w odstepach czasowych). Tylko raz się źle poczułam zaraz po pobraniu, ale oslabienie troche trwało. Ogólnie, jak widzę, moje pobieranie krwi było przy tym drastyczne, więc chyba nie ma sie czego bać. Ale brałam też leki na 'poprawe krwi'.. no i probowalam oszukiwać badania..


HyysteriaPrzepraszam za wyrażenie, ale nie bądź głupia Między innymi dla chorych na anemie oddaje się krew.. Jak mogło Ci to do głowy w ogóle przyjść :conf used:
Relyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 20:04   #487
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Na pewno jeśli długo nie zapłacisz, to sprzedawca wystawi Ci neutralny albo negatywny komentarz. Chyba, że napiszesz co i jak, i sie jakoś dogadacie
Allegro chyba tego nie nadzoruje, bo jak? Ewentualnie jakby sprzedawca zglosił to, ale nie wiem dokładnie.
Dziekuje bardzo za szybka odpowidz
A czy tydzien to według allegro długo?
Zalatwie to jutro albo pojutrze, ale teraz jestem uziemiona bo weekend, poczty i banki byly zamkniete, a jak wspomnialam nie moge zrobic przelewu elektronicznego...Mam nadzieje,ze zadnego negatywnego kometarza nei dostane
och jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-08, 20:05   #488
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomości: 489
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

och zależy od sprzedawcy. Zwykle dają 7 dni do zapłaty. Skontaktuj się z nim via mail i napisz w czym problem.
Relyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 20:28   #489
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
Mam ważne pytanie do dziewczyn korzystających z allegro: zamówiłam Pierre Rene jakoś tak we wtorek, al;e mogę za niego zapłacić bo mam problem ze stroną internetową banku i chciałam się zapytać czy są jakieś ograniczenia czasowe jesli chodzi o zapłatę? Czy np dwa tygodnie od zakupu trzeba przelać kasę czy może nie ma takich ograniczeń? Od niedawna korzystam z allegro i nie wiem tego jeszcze, a takiej informacji na stronie allegro nie mogę znależć...
Napisz po prostu maila do sprzedającego, że masz problemy i wpłacisz w najbliższym czasie i przepraszasz za zwłokę ..
Ja przez przypadek 3 tygodnie nie zrobiłam przelewu ale napisałam maila z przeprosinami i sprzedawca nie miał mi za złe
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 20:44   #490
Hyysteria
Raczkowanie
 
Avatar Hyysteria
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 347
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Relyah Pokaż wiadomość


HyysteriaPrzepraszam za wyrażenie, ale nie bądź głupia Między innymi dla chorych na anemie oddaje się krew.. Jak mogło Ci to do głowy w ogóle przyjść :conf used:

Ale przecież napisałam, że oddam krew jeżeli będę miała dobre wyniki
Przez ostatnie pół roku było ok. myślę, że teraz też. Gdybym była chora, nikt mojej
krwi by nie przyjął. A transfuzja przy anemii nie jest częsta( przynajmniej tak mi się wydaję). Lekarz mi mówił, że to już jest ostateczność, jak ma się naprawdę tragiczne wyniki
Hyysteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 20:56   #491
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dzieki dziewczyny Tak zrobie bo nei mam innego wyjścia, napsize maila.
Jak mnie stresuje zalegania z platnosciami;/
och jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-10, 19:57   #492
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomości: 489
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Przyszło w końcu.. Clarenka podkład Ivory (dla naczynkowców), Dermacol 211 i Kuleczki PR.

Clarenka Ivory: otwarcie pudełeczka : kolor bardzo ciemny.. No ale dałam mu szanse, nałożyłam na twarz... i bardzo ładnie sie stapia z nią. Pięknie pachnie ale ciut aż za mocno.. Twarz wydała się promienna i taka.. niepłaska w ogóle Długo się trzyma. Jestem bardzo zadowolona, ale żałuje że nie ma wersji "porcelain"

Dermacol 211: ostatnio kupiłam korektor rimmel 001 ivory.. niepotrzebnie, bo dermacol jest lepszy gęściutki, nie włazi w zmarszczki, nie waży się.. jestem zachwycona. Dziwi mnie tylko jak mozna go uzywac jako podkładu ?

Kuleczki PR
- pachną dość ostro...takimi kosmetykami mojej mamy, a nawet babci.. fajnie, dzieciństwo mi sie przypomniało kiedy podkradałam im kosmetyki Na razie nie wiem co o nich powiedzieć. Najwięcej mam kuleczek różowych, ale nie marudzę, może troche ożywią moją szarą cerę.

Relyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 20:01   #493
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Relyah Pokaż wiadomość
Dermacol 211: ostatnio kupiłam korektor rimmel 001 ivory.. niepotrzebnie, bo dermacol jest lepszy gęściutki, nie włazi w zmarszczki, nie waży się.. jestem zachwycona. Dziwi mnie tylko jak mozna go uzywac jako podkładu ?
[B]
Jaką masz wersję Dermacolu, tą starą czy nową ?
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 20:32   #494
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Kurcze, przestraszyłyście mnie z tymi kuleczkami, narazie latam po drogeriach i szukam, ale nie chcę kupić różowych i fioletowych, tylko zielone noo.... myślałam, że one są tak mniej więcej podobnie zmieszane, a jednak nie.
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 20:43   #495
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Kurcze, przestraszyłyście mnie z tymi kuleczkami, narazie latam po drogeriach i szukam, ale nie chcę kupić różowych i fioletowych, tylko zielone noo.... myślałam, że one są tak mniej więcej podobnie zmieszane, a jednak nie.
No właśnie szkoda, że te kuleczki są przeróżnie wymieszane
W moim opakowaniu przeważają kulki białe, najmniej jest fioletowych, bo tylko 2
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 21:39   #496
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczęta miala któraś to cudo?
http://e-medest.home.pl/product_info...m_content=1789
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 22:15   #497
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomości: 489
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Jaką masz wersję Dermacolu, tą starą czy nową ?
nową jakież ono ma zajefuniaste opakowanie
Relyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 06:53   #498
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Relyah Pokaż wiadomość
nową jakież ono ma zajefuniaste opakowanie
A 211 wpada w róż czy jaki ma odcień?
mi się śniło dzisiaj że sama sobie mieszam kuleczki PR w takiej fabryce dużej
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 14:12   #499
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez EMdz Pokaż wiadomość
mi się śniło dzisiaj że sama sobie mieszam kuleczki PR w takiej fabryce dużej

Szkoda, że naprawdę nie można z tych kuleczek osobno kolorów kupować, bo oni mieszają jak popadnie i moje pełnią rolę różu.

Relyah muszę Ci podziękować, tak zachwalałaś podkład Toleriane La Roche Posay 10, że go nabyłam i bardzo zadowolona jestem, mógłby być wprawdzie jaśniejszy, ale i tak bardzo ładnie się stapia z cerą, mimo, że dość mocno kryję. Naprawdę fajniutki jest
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 14:22   #500
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

A ja tego Dermacolu jeszcze nie miałam okazji testować. Ani korektora ani podkładu...
Opłaca się?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 15:03   #501
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Aralka, widziałam Twoją fotkę na Metamorfozach...śliczna jesteś
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 15:47   #502
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ODDAWANIE KRWI- miałam kolezanke która robila to regularnie od wielu lat...Tak sie przyzwyczaił jej organizm do tego ze zaczął produkować jej więcej,bylysmy na długich wakacjiach gdzie po 2 tygodniach owa koleżanka miała wysokie ciśnienie,zawroty głowy z tego powodu ze tam oddac jej nie mogła...do końca naszego pobytu został jeszcze miesiąć a ona sie musiała wrócić do polski by oddać krew- bo doslownie ją krew zalewala...a tam nie miała szans na jej oddanie
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 17:36   #503
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny, piszecie, że kuleczki PR są zmieszane nie w takich proporcjach jak byście chciały. Firma APC też ma takie pudry w kulkach (była tu już chyba o nich mowa - są bardzo fajne), a o ile wiem, firma ta ma w ofercie oprócz mieszanek, również monochromatyczne kuleczki oraz możliwość ich dowolnego komponowania.
Ja bardzo lubię mój APC. Zakupiłam gotową mieszankę i trafiłam tak, że najwięcej mam zielonych i żółtych a najmniej fioletowych kuleczek. Ale sprawuje się ten zestaw świetnie

Nabyłam również Gosh X-ceptional wear Porcelain - po zmieszaniu z białą bazą jest idealny Jestem pod wrażeniem jego trwałości. Za to duży plus
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 19:18   #504
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
J

Mnie sie bardzo cera poprawiła po antybiotykach, jak byłam chora ani jednej kropeczki, nie była zaczerwieniona ani nic A trądziku czy czegoś nie mam, tylko pojedyncze, małe syfki, a jednak różnica była spora.
Ale Twoja watroba i flora bakteryjna na pewno sie nie poprawily po antybiotykach.

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Wybieram się oddać krew za trochę ponad miesiąc to dam znać jak efekty na skórze.
Cytat:
Napisane przez przykre Pokaż wiadomość
ja właśnie niedługo idę pierwszy raz oddać krew (nareszcie mogę : ) ) i się zastanawiam, czy to nie jest przypadkiem tak, ze można tylko co kilka miesięcy? mam nadzieję, że nie, bo wspominany efekt można uzyskać chyba tylko oddając często, prawda? sama już nie wiem.
Czy wy piszecie na serio czy to jest jakiś głupi żart? Naprawdę chcecie w ten sposób osiągnąć jasną cerę? A jak nie zacznie działać, bo krew można oddawać nie częscie niż co 2-3miesiące , to może zaczniecie sobie codziennie jej trochę popuszczać domowym sposobem?
Czy zdrowie jest mniej ważne od jasnej cery? Może napiszcie do Michaela Jacksona, on też tak walczył o jasną skórę.
Wybaczcie, ale nie mogę czytać, gdy ktoś chce własnym zdrowiem ryzykować dla czegoś tak ulotnego jak uroda.

Spodziewam sie, ze moja wypowiedz moze zostac zgłoszona do moderacji. Ja w takim razie chcialabym zaapelowac do moderatora o przeczytanie wątków, w którym mowa jest o oddawaniu krwi jako sposobie na uzyskanie jasnej cery i rozważenie, czy takie wątki nie powinny rownież zostać usuniete jako zachęcające do ryzykowania zdrowiem... Tyle się mówi o stronach propagujących anoreksję (pro-ana), dlaczego wiec nie potępić tego? Oddawanie krwi to nie jest zabawa.

Edytowane przez Hawa
Czas edycji: 2009-03-11 o 19:27
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 19:26   #505
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Ale Twoja watroba i flora bakteryjna na pewno sie nie poprawily po antybiotykach.
Wiem, dlatego nie przepadam za antybiotykami. Ale zawsze to jakiś miły efekt, poza oczywiście wyzdrowieniem, że mi krostki poznikały, prawda?
No chyba, że masz mnie za debilke, która przy każdej możliwej okazji będzie chciała brać antybiotyki żeby mieć ładną cere, to spoko
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 19:29   #506
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Wiem, dlatego nie przepadam za antybiotykami. Ale zawsze to jakiś miły efekt, poza oczywiście wyzdrowieniem, że mi krostki poznikały, prawda?
No chyba, że masz mnie za debilke, która przy każdej możliwej okazji będzie chciała brać antybiotyki żeby mieć ładną cere, to spoko
Efekt miły, na pewno;-) A czy się utrzymał?
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 19:34   #507
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

O dziwo przez jakiś miesiąc sie utrzymał. Później pogorszyło mi sie od okresu (ej właśnie, to może ta utrata krwi nie działa?! ) i jedzenia słodyczy.
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 21:22   #508
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Czy wy piszecie na serio czy to jest jakiś głupi żart? Naprawdę chcecie w ten sposób osiągnąć jasną cerę? A jak nie zacznie działać, bo krew można oddawać nie częscie niż co 2-3miesiące , to może zaczniecie sobie codziennie jej trochę popuszczać domowym sposobem?
Czy zdrowie jest mniej ważne od jasnej cery? Może napiszcie do Michaela Jacksona, on też tak walczył o jasną skórę.
Wybaczcie, ale nie mogę czytać, gdy ktoś chce własnym zdrowiem ryzykować dla czegoś tak ulotnego jak uroda.
Jestem zdrowa, mam odpowiednią wagę, oddać krew po skończeniu 18lat planowałam już dawno, a jeśli miałabym dodatkowo "wypięknieć" to dlaczego nie? Zdaję sobie sprawę z osłabienia występującego po oddaniu krwi i nie robię tego dla jasnej skóry.

Jeśli oddawanie krwi ma się jakoś do stopnia jasności cery to dlaczego mamy o tym nie dyskutować?
Oczywiście jeśli nie jest to głównym celem, bo to już jest trochę chore.
Masz rację i dlatego proszę dziewczyny ze skłonnościami do anemii o przemyślenie tej kwestii.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 21:28   #509
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Aralka Pokaż wiadomość
A ja tego Dermacolu jeszcze nie miałam okazji testować. Ani korektora ani podkładu...
Opłaca się?
Jako korektor Dermacol jest ok. Tuszuje niedoskonałości, kamufluje, jednak mimo wszystko jest dosyć ciężki - gęsty, podkreślający zmarszczki i bruzdy. Pod oczy się raczej nie nadaje.
Do stosowania jako podkład nadaje się, ale sporadycznie np. na sesje, na większe wyjścia, bo na codzień może zbytnio obciążać skórę i tworzyć przysłowiową maskę.
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 21:32   #510
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość


Jeśli oddawanie krwi ma się jakoś do stopnia jasności cery to dlaczego mamy o tym nie dyskutować?
Oczywiście jeśli nie jest to głównym celem, bo to już jest trochę chore.
Masz rację i dlatego proszę dziewczyny ze skłonnościami do anemii o przemyślenie tej kwestii.
I tak trzymać;-) Popieram.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.