Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-29, 21:29   #3271
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

mam pytanie do dziewczyn ktore maja lub mialy olejek antycellulitowy.na jak dlugo on starcza przy codziennej aplikacji rano i wieczorem?zastanawiam sie nad nim,ale nie wiem czy nie lepiej pozostac przy sprawdzonym eveline.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 06:50   #3272
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No to poszło zamówienie Zamówiłam:
1 x Kwas hialuronowy HMW - proszek - 1g (+ konserwant) (12.90 zł)
1 x Serum-olejek regulujący LEMON - 30 ml
1 x Tonik z kwasem BHA 2% - 105 ml
1 x Tonik z kwasem PHA 6% - 100 ml (+ konserwant)
1 x Żel hialuronowy z alantoiną i pantenolem 5% - 50ml

Wiecie co, miałam 2 tygodnie temu awarię komputerai i straciałm całą pocztę łącznie z kuponem zniżkowym z BU na 4%. Przedwczoraj napisałam do nich prośbę czy nie mogłabym dostać powtórnie kod, bo ten straciłam i za dosłownie kilka minut dostałam maila z nowym kodem na 5%
Bardzo się cieszę i już nie mogę się doczekać
a skąd masz taki kupon?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 06:56   #3273
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
a skąd masz taki kupon?
Hosenko, ja dostałam ni stąd ni zowąd pewnego dnia mailem, zaraz na początku stycznia, ważny do końca kwietnia był
zamawiam już u nich od dość dawna ale raczej za małe kwoty, bo głównie hydrolaty
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 07:23   #3274
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Hosenko, ja dostałam ni stąd ni zowąd pewnego dnia mailem, zaraz na początku stycznia, ważny do końca kwietnia był
zamawiam już u nich od dość dawna ale raczej za małe kwoty, bo głównie hydrolaty
Oooo, to miło z ich strony
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 08:10   #3275
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość

Czekałam na coś takiego! Na pewno znajdzie się w najbliższym zamówieniu
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 08:33   #3276
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
równiez sie skusze jak bede skłądała następne zamówienie jak ktos kupi wczesniej niech sie podzieli recenzją
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 10:14   #3277
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
a skąd masz taki kupon?
Dostałam w mailu z BU i tak jak pisałam otrzymałam go wcześniej i straciłam z całą pocztą. Przed złożeniem teraz zamówienia poprosiłam BU czy nie mogłabym otrzymać go powtónie i za sekundę miałam już maila z nowym kodem na 5% do wykorzystania do któregoś sierpnia

Już dostałam maila, że wpłata moja za zamóienie wpłyneła i przygotowują moje zamówionko Liczę po cichu, że w tym tygodniu jeszcze dostanę
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-30, 11:06   #3278
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
mam pytanie do dziewczyn ktore maja lub mialy olejek antycellulitowy.na jak dlugo on starcza przy codziennej aplikacji rano i wieczorem?zastanawiam sie nad nim,ale nie wiem czy nie lepiej pozostac przy sprawdzonym eveline.
ja mam drugą już buteleczkę, tą mniejszą pojemność, stosuję tylko wieczorem, bo to bardzo lepki specyfik i ubrania się brudzą. Starczyła mi na ponad 2 miesiące ta buteleczka, a teraz mam drugą. Biorę małą kroplę i staram się mocno wmasować w skórę, także myślę, że u mnie takie świetne efekty daje masaż w połączeniu z tym olejkiem, bo cellulitu to ja już w ogóle nie mam i tylko ujędrniam tym olejkiem skórę. Polecam, mi bardzo pomogł a stosowałam dużo drogeryjnych balsamów - zero efektów.

Hmmm, ja nie dstałam jeszcze żadnej zniżki Robiłam juz 3 zamówienia, kazde za około 150 zł, bo specjalnie zbieram koleżanki do zamówienia, żeby się rozłozyły koszty wysyłki i jeszcze nic nie dostałam. Ech....może niedługo sobie o mnie przypomną.
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 11:14   #3279
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
mam pytanie do dziewczyn ktore maja lub mialy olejek antycellulitowy.na jak dlugo on starcza przy codziennej aplikacji rano i wieczorem?zastanawiam sie nad nim,ale nie wiem czy nie lepiej pozostac przy sprawdzonym eveline.
Mnie wystarczył na 2 miesiące. Niestety, nie zauważyłam żadnych pozytywnych efektów , ale oczywiście wszystkiego trzeba wypróbować na sobie.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 11:15   #3280
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
ja mam drugą już buteleczkę, tą mniejszą pojemność, stosuję tylko wieczorem, bo to bardzo lepki specyfik i ubrania się brudzą. Starczyła mi na ponad 2 miesiące ta buteleczka, a teraz mam drugą. Biorę małą kroplę i staram się mocno wmasować w skórę, także myślę, że u mnie takie świetne efekty daje masaż w połączeniu z tym olejkiem, bo cellulitu to ja już w ogóle nie mam i tylko ujędrniam tym olejkiem skórę. Polecam, mi bardzo pomogł a stosowałam dużo drogeryjnych balsamów - zero efektów.

Hmmm, ja nie dstałam jeszcze żadnej zniżki Robiłam juz 3 zamówienia, kazde za około 150 zł, bo specjalnie zbieram koleżanki do zamówienia, żeby się rozłozyły koszty wysyłki i jeszcze nic nie dostałam. Ech....może niedługo sobie o mnie przypomną.
A cellulit zniknał Ci po tym olejku czy jeszcze przed jego stosowaniem?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 12:22   #3281
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

kilianna a masz moze porownanie tego olejku do kosmetykow na cellulit eveline? ładnie pachnie ten olejek czy tak sobie ?

przeczytalam na BU ze hydrolat mietowy pomaga przy cellulicie ale w zastosowaniu na cellulit go nie ujeli ,, Hydrolat miętowy polecany jest do skóry trądzikowej, tłustej, podrażnionej, przy łupieżu, zapaleniach skóry, problemach z krążeniem, przy cellulicie, po opalaniu, depilacji i goleniu.."
myslicie ze mozna np go wymieszac jeszcze z jakims balsamem ujedrniajacym?wiem ze kosmiczne kombinacje juz wymyslam ale moze akurat...
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-30, 12:22   #3282
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja nie mam takich optymistycznych efektow po tym olejku na celulitis, juz dlugo stosuje a dupa coraz bardziej pomarszczona, zuzyje butelke i sie zastanowie co dalej, najlepiej do tej pory dzialal na mnie krem Norel i masaz
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 12:25   #3283
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
ja nie mam takich optymistycznych efektow po tym olejku na celulitis, juz dlugo stosuje a dupa coraz bardziej pomarszczona, zuzyje butelke i sie zastanowie co dalej, najlepiej do tej pory dzialal na mnie krem Norel i masaz
a uzywałaś gąbki syrenki do masażu?jak nie to moge ci polecic ,bo działa bardzo dobrze ( widze po sobie i kolezankach) no i kosztuje mniej niz 4 zl .
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 12:30   #3284
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

mam cos takiego jak na zdjeciu, tez z Oriflame tylko wczesniejsza wersja, sam przyrzad jest bardzo dobry tylko ze trzeba miec cos porzadnego do smarowania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg masazer.jpg (6,5 KB, 3 załadowań)
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 12:52   #3285
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja robie tak ze przed kąpielą biore szorstką rekawice i nia sie masuje,potem pod samym prysznicem syrenka i jak sie wytre recznikiem to daje eveline biale serum na cellulit. musze jeszcze pomyslec nad tym olejkiem z BU.dobrze ze mam jeszcze ze dwa tyg do zamowienia
tak sie teraz przygladam jeszcze olejkowi z czereśni,ale nie wiem czy jest sens go brac skoro wzielam serum granat.po tych hydrolatach skora bardziej woła pić niz dawniej,wiec musze miec cos dodatkowo do nawilzenia.a moze sam olejek zamiast serum z granatem?nie wiem od czego zacząć.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 12:52   #3286
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
kilianna a masz moze porownanie tego olejku do kosmetykow na cellulit eveline? ładnie pachnie ten olejek czy tak sobie ?

przeczytalam na BU ze hydrolat mietowy pomaga przy cellulicie ale w zastosowaniu na cellulit go nie ujeli ,, Hydrolat miętowy polecany jest do skóry trądzikowej, tłustej, podrażnionej, przy łupieżu, zapaleniach skóry, problemach z krążeniem, przy cellulicie, po opalaniu, depilacji i goleniu.."
myslicie ze mozna np go wymieszac jeszcze z jakims balsamem ujedrniajacym?wiem ze kosmiczne kombinacje juz wymyslam ale moze akurat...
Myślę, że mogłabyś go stosować w formie płynu pod krem Wlać do atomizera, spryskać nogi, wetrzeć. Na to krem. Jak hydrolaty na twarz, to taki tonik antycellulitowy ;-) W sumie pomyślę o tym sama przy następnym zamówieniu, bo narazie mam płyn Lirene, ale efekty jakieś nijakie... Jak narazie więcej działania przypisuję gąbce i codziennemu masażowi.
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 12:59   #3287
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Myślę, że mogłabyś go stosować w formie płynu pod krem Wlać do atomizera, spryskać nogi, wetrzeć. Na to krem. Jak hydrolaty na twarz, to taki tonik antycellulitowy ;-) W sumie pomyślę o tym sama przy następnym zamówieniu, bo narazie mam płyn Lirene, ale efekty jakieś nijakie... Jak narazie więcej działania przypisuję gąbce i codziennemu masażowi.
ja w sumie najwiecej zyskuje przez masaż,basen i ćwiczenia. ja i tak mialam zamiar kupic hydrolat mietowy ,wiec kupie wieksza pojemnosc i bede uzywac pod krem.to moze z tym olejkiem sie wstrzymam do kolejnego zamowienia...chociaz ja własciwie nie lubie olejków i oliwek do masazu,bo nigdy nie mam sily tyle czasu wsmarowywać .
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 13:06   #3288
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

zetafon - serum granat jest super, polecam

a ja sie dalej bede katowac tym olejkiem na celulitis dopoki go nie skoncze, efekty bede mogla ocenic po skonczeniu ale marnie to widze
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 13:23   #3289
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Mleczko jedwabne do włosów
Może zastąpi wszystkie moje silikonowe jedwabie
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-30, 13:34   #3290
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Mam pytanie:dlaczego w KWC nie ma produktów z BU?Od czego to zależy?
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 13:40   #3291
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Mam pytanie:dlaczego w KWC nie ma produktów z BU?Od czego to zależy?
Tu jest biochemiczne KWC: http://www.wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=109
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 13:43   #3292
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A cellulit zniknał Ci po tym olejku czy jeszcze przed jego stosowaniem?
heh, po olejku zaczął znikać Miałam po tabletkach antykoncepcyjnych straszny cellulit i w grudniu rozpoczęłam stosowanie olejku.
Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
kilianna a masz moze porownanie tego olejku do kosmetykow na cellulit eveline? ładnie pachnie ten olejek czy tak sobie ?

przeczytalam na BU ze hydrolat mietowy pomaga przy cellulicie ale w zastosowaniu na cellulit go nie ujeli ,, Hydrolat miętowy polecany jest do skóry trądzikowej, tłustej, podrażnionej, przy łupieżu, zapaleniach skóry, problemach z krążeniem, przy cellulicie, po opalaniu, depilacji i goleniu.."
myslicie ze mozna np go wymieszac jeszcze z jakims balsamem ujedrniajacym?wiem ze kosmiczne kombinacje juz wymyslam ale moze akurat...
na cellulit używałam produktów eveline, lirene, loreala, nivea - niestety, z mizernym skutkiem, od tabletek tyłek mi obrósł niezłym cellulitem
Też polecam czymś się skrobać pod prysznicem ja używam takiej rękawicy szorstkiej, trę tyłek, a później wycieram się do sucha i wcieram bardzo mocno ten olejek robiąc przy okazji masaż. Naprawdę u mnie nie ma śladu po celluliciePupa, uda gładkie, TŻ potwierdza
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 17:18   #3293
Stokrotka z Dolin
Przyczajenie
 
Avatar Stokrotka z Dolin
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No to poszło zamówienie Zamówiłam:
1 x Kwas hialuronowy HMW - proszek - 1g (+ konserwant) (12.90 zł)
1 x Serum-olejek regulujący LEMON - 30 ml
1 x Tonik z kwasem BHA 2% - 105 ml
1 x Tonik z kwasem PHA 6% - 100 ml (+ konserwant)
1 x Żel hialuronowy z alantoiną i pantenolem 5% - 50ml

Wiecie co, miałam 2 tygodnie temu awarię komputerai i straciałm całą pocztę łącznie z kuponem zniżkowym z BU na 4%. Przedwczoraj napisałam do nich prośbę czy nie mogłabym dostać powtórnie kod, bo ten straciłam i za dosłownie kilka minut dostałam maila z nowym kodem na 5%
Bardzo się cieszę i już nie mogę się doczekać
Hej!
mam pytanko: jak sprawują się toniki? Bo nie wiem który mam wybrać , a na dwa na raz mnie nie stać . Pytam szczególnie pod względem skóry trądzikowej z dużą ilością zaskórników, tłusto-suchej z bliznami i zaczerwieniami potrądzikowymi. Który lepszy? chciałabym zobaczyć jakieś konkretne rezultaty, chociaż boję się że jeśli bedę używała BHA to mogę sobie zrobić krzywdę - ta wrażliwość na słońce mnie przeraża! wypatrzyłam krem La Roche Posay, Anthelios XL Creme Fondante SPF 50+, jak myślicie ochroni mnie? oczywiście jestem zmuszona używać na niego kosmetyki kolorowe, bo bez nich z domu nie wyjdę...
A poza tym Hydrolat z cytrynowego drzewa herbacianego czy Hydrolat z kwiatu kocanki? (oczywiście biorąc pod uwagę moją cerę)
Z góry dziękuję
Stokrotka z Dolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 17:31   #3294
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Stokrotka z Dolin Pokaż wiadomość
Hej!
mam pytanko: jak sprawują się toniki? Bo nie wiem który mam wybrać , a na dwa na raz mnie nie stać . Pytam szczególnie pod względem skóry trądzikowej z dużą ilością zaskórników, tłusto-suchej z bliznami i zaczerwieniami potrądzikowymi. Który lepszy? chciałabym zobaczyć jakieś konkretne rezultaty, chociaż boję się że jeśli bedę używała BHA to mogę sobie zrobić krzywdę - ta wrażliwość na słońce mnie przeraża! wypatrzyłam krem La Roche Posay, Anthelios XL Creme Fondante SPF 50+, jak myślicie ochroni mnie? oczywiście jestem zmuszona używać na niego kosmetyki kolorowe, bo bez nich z domu nie wyjdę...
A poza tym Hydrolat z cytrynowego drzewa herbacianego czy Hydrolat z kwiatu kocanki? (oczywiście biorąc pod uwagę moją cerę)
Z góry dziękuję
tonik PHA ma działanie raczej nawilżające
na trądzikową cerę oczyszczająco BHA i filtry są konieczne!
LRP jest barwiony i kolorek ma dość mocny, dla mnie był za ciemny ale ja bladolica - w profilu jest album z moim zdjęciem
ponadto jeśli chcesz używać kolorówki to raczej wybierz Avene, jej nic nie destabilizuje
poczytaj wątek Filtry UV a makijaż
hydrolat z kocanki dobry jest na naczynka a drzewo herbaciane na trądzik - wychodzi że możesz wziąć oba
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 17:44   #3295
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Stokrotka z Dolin Pokaż wiadomość
Hej!
mam pytanko: jak sprawują się toniki? Bo nie wiem który mam wybrać , a na dwa na raz mnie nie stać . Pytam szczególnie pod względem skóry trądzikowej z dużą ilością zaskórników, tłusto-suchej z bliznami i zaczerwieniami potrądzikowymi. Który lepszy? chciałabym zobaczyć jakieś konkretne rezultaty, chociaż boję się że jeśli bedę używała BHA to mogę sobie zrobić krzywdę - ta wrażliwość na słońce mnie przeraża! wypatrzyłam krem La Roche Posay, Anthelios XL Creme Fondante SPF 50+, jak myślicie ochroni mnie? oczywiście jestem zmuszona używać na niego kosmetyki kolorowe, bo bez nich z domu nie wyjdę...
A poza tym Hydrolat z cytrynowego drzewa herbacianego czy Hydrolat z kwiatu kocanki? (oczywiście biorąc pod uwagę moją cerę)
Z góry dziękuję
Ja toniki zamówiłam pierwszy raz z polecenia BU na zaskóniki na twarzy oraz na wypryski na dekolcie i plecach

Tak się cieszyłam, że pewnie w tym tygodniu dostanę swoją paczuszkę, a tu mail o przerwie w wysyłce do 3 kwietnia
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 18:45   #3296
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

Tak się cieszyłam, że pewnie w tym tygodniu dostanę swoją paczuszkę, a tu mail o przerwie w wysyłce do 3 kwietnia
hmm, dobrze wiedzieć, to sie wstrzymam z kolejnym zamówieniem. Może szykują tam ciągle zmasowany atak nowości i dlatego nie maja czasu na wysyłanie poczekam do 3ciego, zobacze może jeszcze coś ciekawego dorzucą i wtedy zamówię
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 20:54   #3297
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
hmm, dobrze wiedzieć, to sie wstrzymam z kolejnym zamówieniem. Może szykują tam ciągle zmasowany atak nowości i dlatego nie maja czasu na wysyłanie poczekam do 3ciego, zobacze może jeszcze coś ciekawego dorzucą i wtedy zamówię
Wygląda na to, że to chyba jakiś inny powód Załączono link:
http://www.biochemiaurody.com/news.html
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 21:26   #3298
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Własnie popełniłam mój 1 w zyciu zakup n BU
Moja lista zakupów :

1 x Hydrolat z róży damascena - 100 ml (8.00 zł) = 8.00 zł
1 x Krem z kwasem liponowym - 45 ml (+ konserwant) (27.50 zł) = 27.50 zł
1 x Olejek myjący - pomarańczowy - 120 ml (8.50 zł) = 8.50 zł
1 x Serum-olejek odmładzający RENEW - 30 ml (32.50 zł) = 32.50 zł
1 x Serum-olejek regenerujący 3xROSE - 30 ml (35.50 zł) = 35.50 zł
1 x Tonik z kwasami AHA/BHA 10% - 110 ml (16.50 zł) = 16.50 zł
1 x Żel hialuronowy 1% - 100 ml (16.80 zł) = 16.80 zł

Myślicie, że warto coś tu jeszcze dodac/usunąc?
Dla ułatwienia dodam, ze chodzi o stosowanie przez 32-latkę Nie mam aż tak duzych problemów z cerą ale jednak ząb czasu z lekka mnie nadgryza a we wrzesniu wychodzę za mąż !
Dziękuję za wszelkie Wasze cenne rady i porady Jak wspominałam, nigdy nic nie kupowałam jest w tym sklepie
ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 21:38   #3299
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Nooo! W końcu wysłali moją paczkę z puderm babmusowym.
Strasznie długo im to szło... mam nadzieje, że poczta teraz nie przedłuży mojego zniecierpliwienia
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 21:53   #3300
sigma
Przyczajenie
 
Avatar sigma
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 15
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Właśnie wypróbowałam zamówiony ostatnio peeling enzymatyczny z bromelainą. Skóra jest po nim rzeczywiście bardzo ładna. Nie podrażnił mnie, ani też nie miałam problemu z jego aplikacją. Nałożyłam cienką warstwę zmieszaną z hydrolatem geraniowym. Wszystko przeprowadziłam w wannie, także peeling nie zasechł. Hydrolat geraniowy pięknie pachnie, podobnie jak różany. Olejek pomarańczowy oczywiście jest rewelacyjny, choć wcześniej przywiązana byłam do waniliowego. Wypróbowuję także olejek z pestek czereśni - mam zamiar używać go pod oczy. Czy ktoś może już używał pudru bambusowego?
sigma jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:12.