Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-05, 12:34   #1621
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Mozesz tez moczyc w cieplej oliwie z oliwek z cytryna - to bardzo pomaga
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam włosy
-Dłudość z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 14:20   #1622
majomagn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

nail tek III raczej tez sie nie sprawdzi, bo jest przede wszystkim do stop. tez bym probowala nail tek xtra przez jakis czas, a potem II, ale jesli masz takie niezbyt dobre doswiadczenia, to moze sally hansen maximum growth albo miracle growth? ja tego pierwszego uzywalam i po 10 dniach mialam nowe paznokcie.
i moze sprobowalabys czegos do srodka np. belisa albo revalid? zawieraja aminokwas cysteine, ktory jest odpowiedzialny za mocniejsza postac keratyny - budulca paznokci
majomagn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 00:04   #1623
justyna700
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Zamość /Uk
Wiadomości: 15
Red face Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

hmm...co do moczenia paznokci w oliwie to nie bardzo mam czas, sally hansen maximum grownth probowalam ok.3 lat temu i bylam zadowolona , moze powinnam do niej wrocic , ale same wiecie jak to jest czlowiek naczyta sie na necie o cudownym srodku na twarde paznokcie i juz - trzeba to miec . Szczerze mowiac po nail teku spodziewalam sie rewelacji i zawiodlam sie bardzo , narazie moj zapal na piekne twarde paznokcie ostygl i mysle ze pozostane przy zwyklych lakierach . Mam nadzieje ze po jakims czasie dzialanie nail teka zakonczy sie i beda jak przed kuracja , troche rozdwojone ale nie lamliwe pozdrawiam...
justyna700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 10:28   #1624
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Hej,

Ja wczoraj odebralam mojego Nali Teka - kupiłam na allegro u Opcom. Nie wiem, czy oryginalny czy nie, bo to moja pierwsza buteleczka. Komentarze ma pozytywne, wiec ogolnie nie zakladam, ze produkt jest podroiony - zbaczymy czy pomoze.
Wczoraj pomalowałam pierwsza warstwe. Chyba sobie przypomnienie ustawie,bo przy całym moim roztrzepaniu jestem sklonna zapomniec ze mam amlowac
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 19:13   #1625
judith
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 23
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Dziewczyny, a czy któraś z Was zamawiała może Nail Tek z tego sklepu http://www.tafcosmetics.pl/main.php,bo planuję zacząć kurację z Foundation II i Intesive Therapy II i nie wiem czy te preparaty są tu oryginalne, sądząc po cenach jakie Wy przedstawiacie to są podejrzanie tanie, chyba że piszecie o większych pojemnościach? Jak uważacie?
judith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 17:15   #1626
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez judith Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy któraś z Was zamawiała może Nail Tek z tego sklepu http://www.tafcosmetics.pl/main.php,bo planuję zacząć kurację z Foundation II i Intesive Therapy II i nie wiem czy te preparaty są tu oryginalne, sądząc po cenach jakie Wy przedstawiacie to są podejrzanie tanie, chyba że piszecie o większych pojemnościach? Jak uważacie?
Ja zamawiając z allegro te odżywki wcale nie zwracałam uwagi czy są oryginalne :P
Co do efektów to byłam/ jestem zawodolona. Fundation teraz stosuje jako baze pod lakier bo Intensive mi się skończyła po kuracji
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 22:05   #1627
Kajka Charisma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Nail Tek- odżywki są najlepsze jakie miałam
Żadne inne póki co im nie sięgają nawet do pięt, a miałam już ich oj sporo

Trzeba być tylko cierpliwym, już po tygodniu stosowania widać rezultaty, czasami dłużej, ale naprawde warto...
Kajka Charisma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-21, 13:32   #1628
kanarek1
Raczkowanie
 
Avatar kanarek1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 69
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Słuchajcie-a mój problem jest taki. Założyłam raz w zyciu paznokcie żelowe-na tipsie. Na ślub. Poszłam potem do manicurzystki je zdjąć (do innej niż tam, gdzie zakładałam). I poleciała mi Nail Tek- była promocja, więc kupiłam, zwłaszcza, że wiedziałam ze po tipsach bede miala paznokcie w strasznym stanie, bo i bez tipsow byly w zlym (miekkie, lamliwe, rozdwajajace sie). Ja wczesniej nie uzywalam Nail Teka, wiec nie wiedzialam- a ona mi powiedziala, ze skoro mam bardzo slabe paznokcie to zebym kupila NT Xtra-no to kupiłam. Tyle, że potem przeczytalam w ulotce ze nie poleca sie jej stosowac po tipsach, bo moze byc za silna do tak slabych paznokci. Niemniej jednak, uzylam jej. Nic mnie nie szczypalo itp, uzywam juz 1,5 tyg-i zmian nie widze za bardzo. Dodam ze minusem jest fakt ze najdluzej udalo mi sie zachowac wartswy 3 dni- dluzej to odłazi calymi płatami. Maluje jednak nieprzerwanie 1,5 tyg i czekam na efekty. Czy sie doczekam???
kanarek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 14:58   #1629
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez kanarek1 Pokaż wiadomość
Słuchajcie-a mój problem jest taki. Założyłam raz w zyciu paznokcie żelowe-na tipsie. Na ślub. Poszłam potem do manicurzystki je zdjąć (do innej niż tam, gdzie zakładałam). I poleciała mi Nail Tek- była promocja, więc kupiłam, zwłaszcza, że wiedziałam ze po tipsach bede miala paznokcie w strasznym stanie, bo i bez tipsow byly w zlym (miekkie, lamliwe, rozdwajajace sie). Ja wczesniej nie uzywalam Nail Teka, wiec nie wiedzialam- a ona mi powiedziala, ze skoro mam bardzo slabe paznokcie to zebym kupila NT Xtra-no to kupiłam. Tyle, że potem przeczytalam w ulotce ze nie poleca sie jej stosowac po tipsach, bo moze byc za silna do tak slabych paznokci. Niemniej jednak, uzylam jej. Nic mnie nie szczypalo itp, uzywam juz 1,5 tyg-i zmian nie widze za bardzo. Dodam ze minusem jest fakt ze najdluzej udalo mi sie zachowac wartswy 3 dni- dluzej to odłazi calymi płatami. Maluje jednak nieprzerwanie 1,5 tyg i czekam na efekty. Czy sie doczekam???
Po pierwsze dobrze założone tipsy i poprawnie ściągnietę nie maja prawa zniszczyć paznokci. JEśli tak się stało stylistka była tak naprawde pseudostylistką. Jeśli jednak masz już zniszczone pazurki, to faktycznie NT Extra może być za silne. Polecałabym jednak zmieni. To ,że schodzi po 3 dniach to rzecz normalna u niektórych na płytce trzyma się świetnie tydzień a u innych nieco krócej. Ja musiałam już zmywać 4 dnia. Jednak na efekty trzeba poczekać, więc albo stosuj i za około miesiąc będą efekty albo zmień na Intensive
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 20:48   #1630
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ja bym dalej uzywala Jesli nie piecze i nic sie nie dzieje to stosuj dalej. U mnie tez schodzil po trzech dniach.
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam włosy
-Dłudość z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 11:11   #1631
majomagn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

zwroc uwage zeby wasrtwy byly jak najciensze - sprobuj prowadzic pedzelek pod kontem do plytki, a nie plasko, i dosc szybkim ruchem, zeby jak najmniej preparatu splywalo na paznokiec
majomagn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-28, 12:48   #1632
Gosiulkar
Raczkowanie
 
Avatar Gosiulkar
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 104
GG do Gosiulkar
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

upsss... nie z tego konta napisałam
Gosiulkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 12:51   #1633
agulkaa
Rozeznanie
 
Avatar agulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 827
GG do agulkaa
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Użyłam kilka razy, a nawet wiele razy, bo ponad pół słoiczka zużyłam...ale ...Nie dotrwałam do efektów, bo wkurza mnie okropnie, że tak bardzo szybko schodzi i to właśnie płatami Postanowiłam więc że zakupie Rimmel i jak na razie jestem zadowolona bo przynajmniej trzyma się na pazurach a że dopiero zaczęłam wiec o efektach później...z resztą to nie ten wątek

Podziwiam wierne użtkownicznki Nail Teka...dobrze że ja swojego wygrałam a nie zabuliłam
__________________
Hania 6.10.2012
Boy or Girl ???



http://www.suwaczki.com/tickers/hchyhgqsnt603ke0.png
agulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 12:51   #1634
k_ota
Raczkowanie
 
Avatar k_ota
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 149
GG do k_ota
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

hmm... Ja wiem że w przeciągu tych 53 stron na pewno te pytanie się pojawiło, ale wybaczcie, nie mam sił tego przejrzeć xp

Otóż: W ulotce jest napisane by nałożyć jedną warstwę odżywki, potem 2xlakier no i odżywkę.
A następnie codziennie aplikować kolejną warstwę odżywki...

Ale mam pytanie... Jakim cudem to działa przez lakier? Przenika czy co?^^
__________________
Pies myśli: Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba musi być Bogiem...
Kot myśli Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba muszę być Bogiem...
k_ota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 06:59   #1635
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Używam jakiś drugi tydzień. Paznokcie wydają się mocniejsze ale nadal je nosze krótkie. Spiłowałam je dwa dni temu i teraz postaram sie zapuścić. Oby sie nie rozdwoiły. Nie wytrzymałam jeszcze do malowania 7 warstw- przy 4-5 trzeba zmywać. Mam nadzieję,że do studniówki będę miec długie pazuuurki
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut

Edytowane przez 19agusia91
Czas edycji: 2009-12-16 o 07:00
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 16:37   #1636
k_ota
Raczkowanie
 
Avatar k_ota
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 149
GG do k_ota
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Kurcze, chyba coś robię nie tak;//
Zużyłam już pół słoiczka i dupa blada;//
W sumie wydaje mi się że są twardsze, ale dalej się rozdwajają i wyglądają na bardzo przesuszone;/

A wydaje mi się że robię dobrze...
Nail Tek, 2xlakier, Nail Tek i codziennie kolejna warstwa Nail Tek. Rzadko docieram do 7, bo zazwyczaj lakier zaczyna mi płatami masakrycznie schodzić oO Więc zmywam i od początku...

Czasami też nakładam samą odżywkę, bez lakieru...

Wiecie może co może być nie tak???;/;/
__________________
Pies myśli: Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba musi być Bogiem...
Kot myśli Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba muszę być Bogiem...
k_ota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 17:20   #1637
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ja gdy zmyję nailteka wieczorem to nakładam olejek Gala na noc i rano od nowa maluję.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 17:40   #1638
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

U mnie Nail Tek przez 2 miesiące zdziałał bardzo niewiele, za to ciepła oliwa z oliwek przez 2 tygodnie po 15 minut zrobiła cuda!
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 22:07   #1639
Kathja
Zadomowienie
 
Avatar Kathja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 179
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

A ja zdecydowanie mogę pochwalić odżywki, z początku wielki zawód(+/- rok temu), czemu nic nie działa, zmarnowane pieniądze, paznockie dalej rozdwajały się jak szalone, mogłam sobie je zdzierać płatami jak lakier :/ więc rzuciłam w kąt, po jakimś czasie się przeprosiłam z nimi i dalej używałam, aktualnie jestem na wykończeniu obu buteleczek a moje paznockie.. mocne, twarde, długie, no coś pięknego
Nie stosowałam nic innego oprócz nail teka, więc to musi być jego zasługa.

Także dziewczyny nie zrażajcie się od razu brakiem efektów, bo na nie trzeba sobie poczekać, ale jak już się pojawią, to.. ja nie pamiętam co to znaczy rozdwojony/złamany/etc paznokieć i mam nadzieję że nie będę musiała sobie przypomnieć.

Używam Intensive Therapy i Foundation, najpierw maluję warstwę foundation, potem intensive, po kilku dniach jak się zaczyna zdzierać od nowa. Warstw nie domalowuję systematycznie, jak mam czas to domaluję, jak nie to trzymam tylko te dwie. (może dlatego tak długo musiałam czekać na efekty, ale teraz to się nie liczy, ważne że są)
__________________
Hold The Line..
Scorpions

Kathja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-17, 19:34   #1640
mariaMKM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 96
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Witam serdecznie! Ja z pytaniem. Czy któraś z Was stosowała Nail Tek Citra (czyli Nail tek bez formaldehydu). Czy działa on równie dobrze jak inne Nail teki?

Będę wdzięczna za info, bo chciałam kupić Nail Tek Hydration II, ale ten formaldehyd trochę mnie przeraża.

Pozdrawiam,
Maria
mariaMKM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 10:07   #1641
ethaina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 14
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

przeczytałam wszystko i postanowiłam skusić się na nail tek II Intensive Therapy, już nie mogę się doczekać aż przesyłka przyjdzie skoro Wam pomogł - mam nadzieje ze mi też
nie mogę się doczekać
ethaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 12:28   #1642
JolkaOlka
Raczkowanie
 
Avatar JolkaOlka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 116
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Mi niestety Nail Tek nie podpasował. Ani nie pomógł, ani nie zaszkodził. Miałam bardzo słabe pazurki i liczyłam na coś więcej, ale niestety się przeliczyłam. Dopiero odżywka Herome zdziałała cuda
JolkaOlka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 18:51   #1643
patisonek87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 35
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

A mi z kolei bardzo pomógł. Pierwszy raz używalam NT Foundation II chyba dwa lata temu. Mialam wtedy bardzo cienkie, słabe i rozdwajajace sie paznokcie. Już po pierwszej kuracji, moje paznokcie zmieniły sie nie do poznania! Dla podrzymania efektu robie 2-tygodniowa kuracje raz na pól roku i jest super Mocne i grube paznokcie mam do dzisiaj!
patisonek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 13:14   #1644
Goosia123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Właśnie zakupiłam odżywke nail tek II intensive therapy. Mam tylko pytanie, czy po odżywce rosły wam szybciej paznokcie? Bo moje na ogół zanim zdążą urosnąć to się pokruszą.
Goosia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 14:01   #1645
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Goosia123 Pokaż wiadomość
Właśnie zakupiłam odżywke nail tek II intensive therapy. Mam tylko pytanie, czy po odżywce rosły wam szybciej paznokcie? Bo moje na ogół zanim zdążą urosnąć to się pokruszą.
Mi szybciej wcale nie rosły. Rosły z normalnym,czyli wolnym tempie z tym że paznokcie były mocniejsze
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 22:18   #1646
justx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Hej dziewczyny - jestem tu nowa a co do NEIL TEK to mam pytanie

czytałam na różnych stronach w jaki sposób tego używać żeby osiągnąc najlepsze efekty. Czy nakładanie FT na F jest dobre?

czy to prawda że paznokcie rosną szybciej podczas kuracji?
justx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 19:36   #1647
ethaina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 14
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

stosuje nail-tek już dwa miesiące i mam wrażenie ze niewiele mi pomógł. moje paznokcie nadal się rozdwajają i nadal są króciutkie. sama już nie wiem co robic
__________________
idzie się przez życie powolnym krokiem ni to filozofa, ni to kloszarda.
ethaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 19:57   #1648
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez ethaina Pokaż wiadomość
stosuje nail-tek już dwa miesiące i mam wrażenie ze niewiele mi pomógł. moje paznokcie nadal się rozdwajają i nadal są króciutkie. sama już nie wiem co robic
Problem z rozdwajaniem jest spowodowany brakiem witamin. Prócz odżywiania paznokci od zewnątrz polecam branie jakiś suplementów od wewnątrz. Wzbogać także swoją dietę o odpowiednie warzywa i owocę. Taka kuracja łącznie z Nail Tekiem napewno pomoże
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 07:15   #1649
ethaina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 14
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

biorę też od kilku miesięcy tabletki, i chyba trochę pomogły jeśli porównać stan kiedy zaczęłam je brać z obecnym ( wtedy płytka paznokcia bolala mnie nawet przy zanurzeniu rąk w ciepłej wodzie )
Paati89 dzięki za rade, zacznę zajadać się jakimiś owocami bo póki co w mojej diecie nie bylo ich specjalnie dużo

i ( bardziej lub mniej cierpliwie) czekam na efekty dalej...
__________________
idzie się przez życie powolnym krokiem ni to filozofa, ni to kloszarda.
ethaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 11:40   #1650
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez ethaina Pokaż wiadomość
biorę też od kilku miesięcy tabletki, i chyba trochę pomogły jeśli porównać stan kiedy zaczęłam je brać z obecnym ( wtedy płytka paznokcia bolala mnie nawet przy zanurzeniu rąk w ciepłej wodzie )
Paati89 dzięki za rade, zacznę zajadać się jakimiś owocami bo póki co w mojej diecie nie bylo ich specjalnie dużo

i ( bardziej lub mniej cierpliwie) czekam na efekty dalej...
No na efekty zawsze trzeba czekać. Zazwyczaj wszelkiego rodzaju suplementy diety , czy odzywki zaczynają działać po 3 miesiącach regularnego stosowania.
Także powodzenia
Ja zapuszczałam i nie było źle...ale znów zrobiłam tipsy, jestem na siebie troche zła bo przecież postanowiłam dbać o swoje paznokcie a nie iść na łatwizne i przedłużać pazurki.
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-01 13:42:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:31.