Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-01, 07:33   #451
Sharinn
Outsider
 
Avatar Sharinn
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 10
Dot.: Problem z podkładem

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, nie bardzo rozumiem. Odmówiono Ci zrobienia próbki, czy wystraszyłaś się zdziwionego spojrzenia i uciekłaś, nie czekając na odpowiedź? Trzeba było wytłumaczyć, że masz problem z doborem podkładu i chcesz go potestować w domu. Może w tych drogeriach mało osób prosi o próbki, ale nie jest to żadne wygórowane żądanie i naprawdę nie ma się czego wstydzić
Nie uciekłam. Dostałam odpowiedź, że "u nas nie prosi sie o takie rzeczy i że to nie Warszawa czy inne większe miasto". To mnie zirytowało i wyszłam.
Sharinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-01, 12:51   #452
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Problem z podkładem

Cytat:
Napisane przez Sharinn Pokaż wiadomość
Nie uciekłam. Dostałam odpowiedź, że "u nas nie prosi sie o takie rzeczy i że to nie Warszawa czy inne większe miasto". To mnie zirytowało i wyszłam.
Aha, czyli u siebie w drogerii w ogóle nie możesz wypróbować podkładu?
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-01, 14:00   #453
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Problem z podkładem

Polecam Bourjouis Healthy Mix kolor 51 (NAJJASNIEJSZY).

Jest to na prawde dobry podklad i bardzo jasny.

Co do tych pan to staraj sie nie przejmowac. Na serio zalezy Ci na ich opinii?
Niech sobie patrza na ciebie jak chca bo jak w koncu dostaniesz ten swoj trafiony podklad nie zobaczysz juz ich dlugo na oczy
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-02, 16:16   #454
muchomorek123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Podkład podobny do bourjois 123?

Witajcie!

Od zawsze miałam problem z doborem podkładu - głównie ze względu na jasną karnacje i mieszaną cerę, z dużą tendencją do przetłuszczania w strefie T, którą zapycha prawie wszystko. Przetestowałam wiele podkładów, włącznie z minerałami, aż w końcu udało mi się znaleźć prawie idealny - Bourjois 123. Świetnie matuje, jest lekki, krycie ma słabe w kierunku średniego, zapewnia to w miarę naturalny efekt. Trochę wysusza skórę, ale jestem w stanie mu to wybaczyć za mat i fakt, że nie uczula i nie zapycha.

Niestety w okresie jesienno-zimowym moja skóra staje się zdecydowanie bledsza niż w lecie i nawet najjaśniejszy odcień jest dla mnie za ciemny. Stąd moje pytanie - czy znacie jakiś podkład o podobnych właściwościach i i cenie (około 50zł), ale jaśniejszej kolorystyce?
muchomorek123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-02, 17:09   #455
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Podkład podobny do bourjois 123?

Cytat:
Napisane przez muchomorek123 Pokaż wiadomość
Witajcie!

Od zawsze miałam problem z doborem podkładu - głównie ze względu na jasną karnacje i mieszaną cerę, z dużą tendencją do przetłuszczania w strefie T, którą zapycha prawie wszystko. Przetestowałam wiele podkładów, włącznie z minerałami, aż w końcu udało mi się znaleźć prawie idealny - Bourjois 123. Świetnie matuje, jest lekki, krycie ma słabe w kierunku średniego, zapewnia to w miarę naturalny efekt. Trochę wysusza skórę, ale jestem w stanie mu to wybaczyć za mat i fakt, że nie uczula i nie zapycha.

Niestety w okresie jesienno-zimowym moja skóra staje się zdecydowanie bledsza niż w lecie i nawet najjaśniejszy odcień jest dla mnie za ciemny. Stąd moje pytanie - czy znacie jakiś podkład o podobnych właściwościach i i cenie (około 50zł), ale jaśniejszej kolorystyce?
Ostatnio spodobał mi się podkład od Mary Kay Time Wise - matujący. Szczerze powiem, że używam go częściej niż EL Double Wear. Panie dysponują próbeczkami, więc nie powinno być problemu. Krycie średnie w kierunku mocnego. Daje ładny efekt na buzi. Jest wersja matująca i rozświetlająca.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-02, 17:46   #456
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Problem z podkładem

Jeśli szukasz matującego podkładu to NIE polecam burżujskiego heealthy mixa on nie jest rozświetlający - to fakt, ale matujący również nie i na pewno nie będziesz zadowolona z efektu, zwłaszcza kiedy chcesz być zmatowiona. Już lepiej wybierz 123 Perfect burżuja, którego wykończenie jest faktycznie matowe.
Ostatnio również Rimmel wystartował z nowymi podkładami Stay Matte w tubce, chociaż go tylko macałam to ma przyjemną konsystencję i jasne naturalne kolory i jak na razie zbiera dobre opinie na KWC, może zajrzyj za nim

Mi również nigdy nie dawano próbek gdy o nie prosiłam, zawsze, wszędzie słyszałam jeden tekst - nie mamy a kiedy przychodziłam z własnym pojemniczkiem to zaraz babiszony piały, że to ostatni tester jaki mają na sklepie i musi starczyć dla innej klienteli ^^

Edytowane przez katharsis
Czas edycji: 2013-11-02 o 22:05
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-02, 18:38   #457
5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 536
Dot.: Inny niż MAP

Witam ekspertki
Szukam jakiegoś dobrze kryjącego podkładu niezbyt drogiego.
Moja cera jest raczej mieszana, mam suche skórki w niektórych miejscach a w niektórych moja twarz się "poci" Mam lekkie przebawienia, po krostach, długo mi schodzi czerwony kolor po niedoskonałościach. Nie wiem co jeszcze powiedzieć.

Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

chyba jestem beznadziejnym przypadkiem
5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-02, 19:03   #458
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Inny niż MAP

[1=5287fbd816f6100f127b74c eb000e25853ab3de7_5f7a53f 2a8770;43532720]Witam ekspertki
Szukam jakiegoś dobrze kryjącego podkładu niezbyt drogiego.
Moja cera jest raczej mieszana, mam suche skórki w niektórych miejscach a w niektórych moja twarz się "poci" Mam lekkie przebawienia, po krostach, długo mi schodzi czerwony kolor po niedoskonałościach. Nie wiem co jeszcze powiedzieć.

Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

chyba jestem beznadziejnym przypadkiem [/QUOTE]

A próbowałaś Bourjois Flower Perfection?
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-02, 19:15   #459
5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 536
Dot.: Inny niż MAP

myślałam o czymś tańszym. Zastanawiam się nad essence soft touch mousse.
5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-02, 20:36   #460
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Inny niż MAP

[1=5287fbd816f6100f127b74c eb000e25853ab3de7_5f7a53f 2a8770;43534451]myślałam o czymś tańszym. Zastanawiam się nad essence soft touch mousse.[/QUOTE]

Możesz spróbować Catrice Matt, całkiem nieźle kryje.
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-02, 21:39   #461
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Problem z podkładem

Cytat:
Napisane przez Sharinn Pokaż wiadomość
Jest taka sprawa, że hmm.. jak sie kilka razy wychodzi i wchodzi do drogerii, to patrzą jak na wariatkę
niech patrzą jak chcą to one są dla Ciebie, a nie Ty dla nich, ja testuję, łażę z lusterkiem (i to niemałym, bo śpepa jestem jak krem) w tę z z powrotem i mam w tyle, co tam się w pustych głowkach komu roi

a szczególnie, jak sama piszesz - jest to dla ciebie wydatek i naprawdę - szkoda kasy i późniejszej przykrości, jak wtopisz pieniądze w źle dobrany podkład

tylko zabierz ze sobą na takie testy jakiś własny środek do demakijażu, własny krem i duuużo cierpliwości, zalecam też dobrą koleżankę - razem raźniej
no i jak dziewczyny pisały - żóltki lub neutralne

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Sharinn Pokaż wiadomość
Nie uciekłam. Dostałam odpowiedź, że "u nas nie prosi sie o takie rzeczy i że to nie Warszawa czy inne większe miasto". To mnie zirytowało i wyszłam.
a takiej mundrej, odpowiedziałabym (mniej więcej): aaa, no tak widzę że i pani nie próbowaała przed zakupem, jaka szkoda ...
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-03, 12:42   #462
ania10zg
Rozeznanie
 
Avatar ania10zg
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 774
Dot.: Inny niż MAP

Jaki kolor odpowiada Loreal True Match, jeśli teraz dobry jest dla mnie Bourjois 123 nr 53 (chociaż na zimę możliwe, że nr 52) i czy to jest dobry podkład jak Bourjois?? mam tonację żółtą
ania10zg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 13:54   #463
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Problem z podkładem

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
a takiej mundrej, odpowiedziałabym (mniej więcej): aaa, no tak widzę że i pani nie próbowaała przed zakupem, jaka szkoda ...
Moim zdaniem chamstwo problemu nie rozwiaze.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 17:41   #464
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
rawita używała Lasting Performance i innego Burżuja, więc na pewno nie będzie biała jak płótno kurczę, nie wiem jak cenowo stoją podkłady Bobbi Brown ale one mają żółty pigment i wiem, że są tam chyba z dwa podkłady nawilżające i krem tonujący....
W przeliczeniu na złotówki ( mieszkam obok salonu bobbiego) to bedzie ok 140 zł. 35- 36 euro. Trochę taniej od lancome - np smierdzacego wizjonera( 50euro). Mniej wiecej tyle co EL DW (39euro).
Generalnie dość drogo ale pewnie każdy rodzaj ma nieco inna cenę.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 19:10   #465
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Podkład podobny do bourjois 123?

wątek przesuwam.
na samej górze forum widnieją podpięte wątki, nie zakładamy nowego gdy już takie o podobnej tematyce istnieją, tylko zadajemy pytanie tam (w miejscu gdzie skupione są osoby "w temacie"). Zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum i życzę owocnych poszukiwań.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 22:08   #466
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

dzisiaj w prezencie dostałam mojego wymarzonego
estee lauder double wear
jutro pierwsze nałożenie - zobaczymy czy spełni moje oczekiwania
tak bardzo go chciałam żeby tylko się nie okazało że mój dotychczasowy o wiele tańszy Revlon CS jest lepszy
Tyle ochów i achów o nim słyszałam
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 09:07   #467
Kinia67
Raczkowanie
 
Avatar Kinia67
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 184
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

estee lauder double wear niesamowity podkład, niestety mogę sobie na niego pozwolić raz na jakiś czas ;/
__________________
BeautyBook.pl - największa w Polsce wyszukiwarka salonów kosmetycznych, która skupia społeczność zainteresowaną tematyką Beauty.
Kinia67 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 14:41   #468
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
dzisiaj w prezencie dostałam mojego wymarzonego
estee lauder double wear
jutro pierwsze nałożenie - zobaczymy czy spełni moje oczekiwania
tak bardzo go chciałam żeby tylko się nie okazało że mój dotychczasowy o wiele tańszy Revlon CS jest lepszy
Tyle ochów i achów o nim słyszałam
Revlon ma bardziej zbita trudniejsza konsystencje.
Duzo trudniej nałożyć go w niewielkiej ilości i duuuuuuuuuuuuuzo bardziej podkreśla wszelkie załamania skóry. Bardzo sie zrazilam do tego podkładu.
Z DW tez trzeba uważać ale odpowiednio nałożony wyglada wspaniale.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 16:20   #469
Tribute_4
Przyczajenie
 
Avatar Tribute_4
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 16
Jaki podkład wybrać?

Cześć
Wiem, że wątków o tym tytule jest wiele, ale w żadnym nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie
Mam 14 lat i mam straszny problem z trądzikiem. Staram się z tym walczyć, ale osiągnięcie efektu nie będzie natychmiastowe. Chciałabym zamaskować mój problem, więc pytanie brzmi: Czy znacie jakieś lekkie i w miarę tanie podkłady, które nie zapchałyby mi porów?
Na oku mam podkłady:
-Mariza fluid kryjąco matujący https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...cy.html&next=1
-Golden Rose, podkład wygładzający https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...on.html&next=1

Oba mają dobre opinie w KWC, a ja potrzebuję czegoś na kilka godzin, tylko do szkoły. Do tego przyprószyłabym delikatnie pudrem. Czy któraś z Was używała tych podkładów? Czy sprawdzałyby się w moje sytuacji? Proszę o szybką pomoc i z góry dziękuję!
Tribute_4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-05, 16:58   #470
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jaki podkład wybrać?

Cytat:
Napisane przez Tribute_4 Pokaż wiadomość
Cześć
Wiem, że wątków o tym tytule jest wiele, ale w żadnym nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie
Mam 14 lat i mam straszny problem z trądzikiem. Staram się z tym walczyć, ale osiągnięcie efektu nie będzie natychmiastowe. Chciałabym zamaskować mój problem, więc pytanie brzmi: Czy znacie jakieś lekkie i w miarę tanie podkłady, które nie zapchałyby mi porów?
Na oku mam podkłady:
-Mariza fluid kryjąco matujący https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...cy.html&next=1
-Golden Rose, podkład wygładzający https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...on.html&next=1

Oba mają dobre opinie w KWC, a ja potrzebuję czegoś na kilka godzin, tylko do szkoły. Do tego przyprószyłabym delikatnie pudrem. Czy któraś z Was używała tych podkładów? Czy sprawdzałyby się w moje sytuacji? Proszę o szybką pomoc i z góry dziękuję!
W tym forum podwieszony jest na samej górze wątek zbiorczy o podkładach. Przesuwam zatem tutaj, czyli w miejsce właściwe. Zakładanie nowych, powielających się wątków nie gwarantuje uzyskania szybszej i bardziej pomocnej podpowiedzi. Należy także korzystać z wyszukiwarki, co pomoże przebrnąć przez wiele postów w danym wątku.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 21:04   #471
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Revlon ma bardziej zbita trudniejsza konsystencje.
Duzo trudniej nałożyć go w niewielkiej ilości i duuuuuuuuuuuuuzo bardziej podkreśla wszelkie załamania skóry. Bardzo sie zrazilam do tego podkładu.
Z DW tez trzeba uważać ale odpowiednio nałożony wyglada wspaniale.
tak , jeden i drugi trzeba umiejętnie nałożyć
Po kilku nałożeniach - czyli 2 jestem na wieeeelkieee tak dla EL, wytrzymał nawet mój katar czyli obcieranie nosa
ale powiem też że Revlon nie wiele mu odbiega
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 08:19   #472
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
tak , jeden i drugi trzeba umiejętnie nałożyć
Po kilku nałożeniach - czyli 2 jestem na wieeeelkieee tak dla EL, wytrzymał nawet mój katar czyli obcieranie nosa
ale powiem też że Revlon nie wiele mu odbiega
Każdy ma inna skórę.
Moim testem, było duże zasinienie powstałe po zabiegu ucha i w tym okresie 3-4miesiecy) przetestowalam przynajmniej 10 podkładow kryjacych.
Najlepiej w tym czasie sprawdziły sie kamuflaze Kryolanu, DW i Everlasting, wtedy tez potwornie zrazilam sie do CS, bo trzeba go było wcierac pędzlem. Wyglądał okropnie, rolowal sie, schodził jakoś tak dziwnie.
Poszedł w świat. Dla mnie nie był odpowiedni. Mojej koleżance pasuje.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2013-11-06 o 08:20
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 10:27   #473
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Każdy ma inna skórę.
Moim testem, było duże zasinienie powstałe po zabiegu ucha i w tym okresie 3-4miesiecy) przetestowalam przynajmniej 10 podkładow kryjacych.
Najlepiej w tym czasie sprawdziły sie kamuflaze Kryolanu, DW i Everlasting, wtedy tez potwornie zrazilam sie do CS, bo trzeba go było wcierac pędzlem. Wyglądał okropnie, rolowal sie, schodził jakoś tak dziwnie.
Poszedł w świat. Dla mnie nie był odpowiedni. Mojej koleżance pasuje.
racja , każdemu co innego podpasuje
ja w swoim życiu przeszłam też wiele podkładów - niektóre po jednym nałożeniu już odpadły a inne po jakimś czasie dopiero .
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 14:14   #474
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Czy ktoś używał Joko oraz Revlon Colorstay Softlex?

jeśli tak proszę o porównanie
revlon odkad ma nowy sklad jest dla mnie o wiele gorszy, i mysle o Joko cover slyszalam ze dobrze kryje.



i czy ktoś wogóle używał JOKO i powie mi czy jest coś bardziej żółtego od tego najjaśniejszego?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2013-11-06 o 14:15
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 23:14   #475
petenera
Raczkowanie
 
Avatar petenera
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 376
Podkład Kanebo Sensai na lato, a na zimę co?

Hej. Właśnie skończył mi się podkład Kanebo Sensai Lasting Velvet, którego używałam wiosną i latem. Ogólnie byłam zadowolona z efektu, tak więc chciałabym podkład o podobnych właściwościach, ale w wersji na zimę, czyli troszkę cięższej (ale troszkę, nie chcę nic w typie kamuflażu). Czy któraś używała tego podkładu i wymieniała później na taki jak opisałam wyżej? Paniom z Sephory nie ufam, wolę Was zapytać Wiem o istnieniu KWC, ale tam jest miszmasz, a mnie chodzi o kogoś, kto był zadowolony z Kanebo i ma doświadczenie z dobrymi, "zimowymi" podkładami.
petenera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 15:04   #476
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Podkład Kanebo Sensai na lato, a na zimę co?

Na zime KWC.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 15:17   #477
kosmetyk_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 62
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Czy ktoś używał Joko oraz Revlon Colorstay Softlex?

jeśli tak proszę o porównanie
revlon odkad ma nowy sklad jest dla mnie o wiele gorszy, i mysle o Joko cover slyszalam ze dobrze kryje.



i czy ktoś wogóle używał JOKO i powie mi czy jest coś bardziej żółtego od tego najjaśniejszego?
Ja używałam te podkłady, stwierdzam, że revlon jest zdecydowanie lepszy (bynajmniej do cery tłustej). Do yoko też ogólnie nie mam dużych zastrzeżeń, bo jego trwałość jest zadowalająca. Dużym minusem jest fakt, że w ogóle nie matuje. Co do właściwości kryjących wydaje mi się, że revlon tutaj przoduje
kosmetyk_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 11:03   #478
kaaterina
Zadomowienie
 
Avatar kaaterina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 726
Dot.: Podkład Kanebo Sensai na lato, a na zimę co?

Ja używałam i fluid finish i lasting velvet, w miesiącach chłodniejszych dobrze się u mnie sprawdza Lancome Teint Idole Ultra 24h oraz MAC Sculpt.
kaaterina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 16:51   #479
ewa15512
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 43
Jaki podkład polecacie ?

Witajcie , jaki polecacie dobry podkład kryjący . Używałam Revlon Colorstay ale zaczął mnie zapychać . Chodzi mi o dobre krycie coś zbliżone do tego Revlona . Co polecacie ?
ewa15512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 17:01   #480
ewa15512
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 43
Jaki podkład polecacie ?

Witajcie , jaki polecacie dobry podkład kryjący . Używałam Revlon Colorstay ale zaczął mnie zapychać . Chodzi mi o dobre krycie coś zbliżone do tego Revlona . Co polecacie ?
ewa15512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:07.