Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-10, 00:01   #3211
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;48070440]
U mnie geskiej skorki nie ma. A kremu polecanego Eveline probowalam. I nic.[/QUOTE]

Jak we wszystkim potrzeba systematyczności


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;48070440]
Wlasnie ten suwak jest swietny. Lubie suwaki.[/QUOTE]

Nigdzie nie napisałam, że świetny nie jest tylko, że byłabym w strachu, że ktoś pociągnie mam jedną tzw. małą czarną za kolana i na całej długości z tyłu mam suwak, no i chodzę w niej tylko z panem u boku, bo właśnie kilka osób mnie pytało, co bym zrobiła gdyby mi teraz pociągnęło za ten ekspres z tym, że na dole w suwaku są takie blokady i nie jest to takie łatwe, a ciekawe czy w sukience z H&Mu też zrobili takie blokady, bo ona krótka, moja do kolan to muszą być blokady żebym mogła z tyłu na dole troszkę go podciągnąć gdy chcę np. postawić wyżej nogę
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 07:14   #3212
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;48061882]Ja mam bardzo brzydkie poprzeczne krechy a tarczycy nie mam. Bardzo sa widoczne. Tutaj Kaley Cuco. Dziewcze ma 29 lat a krechy przeogromne. Mam takie same tylko nie mam hollywoodzkich makijazystow, wiec u mnie to bardziej widac .[/QUOTE]James, potrafisz człowiekowi otworzyć oczy jak nikt inny Dopiero jak o tym napisałaś o pokazałaś zdjęcie, to uświadomiłam sobie, że ja też mam takie kreski Trochę mniejsze niż na zdjęciu, ale wcześniej wcale nie zdawałam sobie świadomości z ich istnienia, a teraz wiem, że mam zmarchy na szyi.

Nie dość, że na czole, pod oczami, to jeszcze na szyi Zaczynam się sypać. Czoło to się ostrzyknie, ale z resztą trzeba żyć Teraz ta ikona nabiera nowego sensu
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 09:42   #3213
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Nasze babki były szczęśliwe. Za ich czasów nikt nie mówił o zmarszczkach, cellulicie, gładkich włosach czy wygolonych pachach Kobieta miała być ładna, szczupła w talii. Nikt nie skupiał się na takich detalach jak zmarszczka na szyi Czasem mam wrażenie, że życie mija mi na wyszukiwaniu detali i oglądaniu jak inni dbają o siebie (yb, insta, blogi). Postanowiłam to zmienić! Wczoraj zamiast bezmyślnie gapić się w tablet zrobiłam sobie kąpiel, z peelingiem, masażem, pedicure i olejowaniem włosów Od dwóch tygodni jestem (prawie) na rt4
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 09:52   #3214
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Nasze babki były szczęśliwe. Za ich czasów nikt nie mówił o zmarszczkach, cellulicie, gładkich włosach czy wygolonych pachach Kobieta miała być ładna, szczupła w talii. Nikt nie skupiał się na takich detalach jak zmarszczka na szyi Czasem mam wrażenie, że życie mija mi na wyszukiwaniu detali i oglądaniu jak inni dbają o siebie (yb, insta, blogi). Postanowiłam to zmienić! Wczoraj zamiast bezmyślnie gapić się w tablet zrobiłam sobie kąpiel, z peelingiem, masażem, pedicure i olejowaniem włosów Od dwóch tygodni jestem (prawie) na rt4
coś w tym jest
frustracja narasta w miarę czytania/oglądania
żeby nie było -też klikam, czytam itd :P
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 10:11   #3215
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Testuję od rana ysl Fusion Ink w kolorze DB20. I już widze, ze miłosci z tego raczej nie bedzie. Czuc silikony podczas nakładania, az niemiło. Wykończenie matowe,jakies takie tępe pdkreślił mi skórki suche, czego nie robi zaden z moich podkłądów, jakie używam obecnie.A dodam, ze pod spód dałam krem.
Niestety, wybrany kolor średnio pasuje. Miał był zóltek, a jest rozowawy lekko na ryjku co widac szczególnie w porównaniu z szyją, która jest zólta.
Ktoś ma B20 - lepszy jest?
No i w słonecznym swietle widze, ze podkłąd nie wtopił sie wszędzie w skóre, jak Diorowy Star, tylko momentami widac zacieki jakies, a nakładałam paluchem poprawiałam pędzlem.
Cóz póki co nie jestem zachwycona Fusion Inkiem
Zobaczymy wieczorem, albo inny kolor. Musze dorwac B20.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 11:17   #3216
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Testuję od rana ysl Fusion Ink w kolorze DB20. I już widze, ze miłosci z tego raczej nie bedzie. Czuc silikony podczas nakładania, az niemiło. Wykończenie matowe,jakies takie tępe pdkreślił mi skórki suche, czego nie robi zaden z moich podkłądów, jakie używam obecnie.A dodam, ze pod spód dałam krem.
Niestety, wybrany kolor średnio pasuje. Miał był zóltek, a jest rozowawy lekko na ryjku co widac szczególnie w porównaniu z szyją, która jest zólta.
Ktoś ma B20 - lepszy jest?
No i w słonecznym swietle widze, ze podkłąd nie wtopił sie wszędzie w skóre, jak Diorowy Star, tylko momentami widac zacieki jakies, a nakładałam paluchem poprawiałam pędzlem.
Cóz póki co nie jestem zachwycona Fusion Inkiem
Zobaczymy wieczorem, albo inny kolor. Musze dorwac B20.
Ja miałam co prawda kolor B30, idealnie neutralny bezowy z lekką nutką żółci. Tak jak i Ty stwierdziłam ,że miłości z tego nie będzie, pomimo,iż kolor jest dobrany idealnie, to nie mogę się przekonać to tego SILIKONOWEGO wykończenia (mam wrażenie,że moja skóra dusi sie pod podkładem ) i ujawnienia wszystkich możliwych suchych skórek na twarzy. Także jego krycie pozostawia wiele do życzenia. Star zdecydowanie wygrywa to starcie
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 11:26   #3217
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Ja miałam co prawda kolor B30, idealnie neutralny bezowy z lekką nutką żółci. Tak jak i Ty stwierdziłam ,że miłości z tego nie będzie, pomimo,iż kolor jest dobrany idealnie, to nie mogę się przekonać to tego SILIKONOWEGO wykończenia (mam wrażenie,że moja skóra dusi sie pod podkładem ) i ujawnienia wszystkich możliwych suchych skórek na twarzy. Także jego krycie pozostawia wiele do życzenia. Star zdecydowanie wygrywa to starcie
No, ale wedle tego co pisze producent, BR-rozowawe tony, B-neutralne, a a BD -zolte. Coś tu jednak nie gra, bo to BD zolte jest srednio na twarzy
I miał nawilzac, a tak u Ciebie, jak i u mnie skórki uwidacznia
Tak, krycie słabe. Generalnie jak Dior upiekszył mi ryjek, tak ysl mi ją postarzył
Ooo, STar to zupełnie inna liga
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-09-10 o 11:27
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-10, 11:38   #3218
eleonorka cyrolka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 863
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

jestem w tym temacie nowa wiec sie przywitam
ale widze tu CORI wiec sie czuje jak u siebie

powiedzcie mi dziewczyny ile idzie przesylka teraz z beautybay.com ?

wamowilam w zeszlym tygodniu u nich i juz nie moge sie doczekac
zamowilam tez a Anastasia Beverly Hills dzis sprawdzam status a paczka nadal w stanach
eleonorka cyrolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 11:46   #3219
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No, ale wedle tego co pisze producent, BR-rozowawe tony, B-neutralne, a a BD -zolte. Coś tu jednak nie gra, bo to BD zolte jest srednio na twarzy
I miał nawilzac, a tak u Ciebie, jak i u mnie skórki uwidacznia
Tak, krycie słabe. Generalnie jak Dior upiekszył mi ryjek, tak ysl mi ją postarzył
Ooo, STar to zupełnie inna liga
Na pewno nie wysuszał bo buzia nie była ściągnięta ,nawet po całym dniu. Za to skórki masakrycznie wyszły na pierwszy plan. Słyszałam ,że jego krycie można bez problemu budować. Niestety nie w moim przypadku. Ale miał w sobie coś takiego ,że "rozmywał" optycznie przebarwienia na twarzy. Za to ma duży plus.
Masz rację Star i tak rządzi!!!!
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 11:56   #3220
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Na pewno nie wysuszał bo buzia nie była ściągnięta ,nawet po całym dniu. Za to skórki masakrycznie wyszły na pierwszy plan. Słyszałam ,że jego krycie można bez problemu budować. Niestety nie w moim przypadku. Ale miał w sobie coś takiego ,że "rozmywał" optycznie przebarwienia na twarzy. Za to ma duży plus.
Masz rację Star i tak rządzi!!!!
Póki co przesuszu tez nie czuję, ale skórki za to widzę wszystkie, nawet te, o których zielonego pojęcia nie miałam
Nie buduje nigdy krycia, bo u mnie sie to zwykle źle kończy
Nie wiem w takim razie czy jest sens brac próbkę B20, skoro ogólnie podkład taki se
Ale w sumie dobrze, bo przynajmniej portfel troche odetchnie, a już się bałam ze znowu popłynę
Tak sobie myślę, ze za kupon na 150 zeta wezmę w takim razie pryzmy sypane
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 12:54   #3221
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
... ale skórki za to widzę wszystkie, nawet te, o których zielonego pojęcia nie miałam
Ha ha ha dokładnie!!! Lepiej nie można było tego ująć.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-10, 13:29   #3222
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

A ja sie powoli szykuje do zamówienia w d. Bo chyba się nie doczekam na jakąś promocję -20%, a nawet jak będzie to pewnie i tak nie obejmie mojego zamowienia więc skorzystam z jakiejś 10% zniźki lub widziałam że jest -40zł. Tylko czekam jeszcze na fajniejszy gratis do zamówienia bo krem do rąk z farmony mnie nie rajcuje. Będę klikać flamingo i angel z maca i chce jeszcze jednego shimmer bricka od bobbi tylko nie mogę zdecydować się na kolor. Mam nectar. Myślałam nad apricote lub pink quartz ale rose też mi się zaczął podobać. Cori wyczytałam na kwc, że posiadasz chyba 4 odcienie. Wrzucałaś może gdzieś jak one wyglądają na licu ?
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 13:37   #3223
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
A ja sie powoli szykuje do zamówienia w d. Bo chyba się nie doczekam na jakąś promocję -20%, a nawet jak będzie to pewnie i tak nie obejmie mojego zamowienia więc skorzystam z jakiejś 10% zniźki lub widziałam że jest -40zł. Tylko czekam jeszcze na fajniejszy gratis do zamówienia bo krem do rąk z farmony mnie nie rajcuje. Będę klikać flamingo i angel z maca i chce jeszcze jednego shimmer bricka od bobbi tylko nie mogę zdecydować się na kolor. Mam nectar. Myślałam nad apricote lub pink quartz ale rose też mi się zaczął podobać. Cori wyczytałam na kwc, że posiadasz chyba 4 odcienie. Wrzucałaś może gdzieś jak one wyglądają na licu ?
Nieeee, ja miłam tylko jeden Shimmer Brick Rose, w kwc pisałam ze to mój trzeci w sensie ogólnych posiadanych na tamtejsza chwilę
Nie mam niestety zadnych zdjec na licu, wtedy nie robiłam jeszcze chyba. Ale pamiętam, ze dosyc sie błyszczał. Generalnie jest ok, ale w końcu znalazłam duzo lepsze macowe i Bricka sie pozbyłam bez zalu. A jakis czas temu macałam inne w Dougim, ale nie porwały mnie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 13:44   #3224
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
A ja sie powoli szykuje do zamówienia w d. Bo chyba się nie doczekam na jakąś promocję -20%, a nawet jak będzie to pewnie i tak nie obejmie mojego zamowienia więc skorzystam z jakiejś 10% zniźki lub widziałam że jest -40zł. Tylko czekam jeszcze na fajniejszy gratis do zamówienia bo krem do rąk z farmony mnie nie rajcuje. Będę klikać flamingo i angel z maca i chce jeszcze jednego shimmer bricka od bobbi tylko nie mogę zdecydować się na kolor. Mam nectar. Myślałam nad apricote lub pink quartz ale rose też mi się zaczął podobać. Cori wyczytałam na kwc, że posiadasz chyba 4 odcienie. Wrzucałaś może gdzieś jak one wyglądają na licu ?
Ja mam apricote, rose i pink oyster, więc ewentualnie mogłabym porównać apricot i rose, ale nie obiecuję, że będzie coś widać na zdjęciach, bo ja nie potrafię fotografować makijażu, a już szimmerów to w ogóle...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 14:03   #3225
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja mam apricote, rose i pink oyster, więc ewentualnie mogłabym porównać apricot i rose, ale nie obiecuję, że będzie coś widać na zdjęciach, bo ja nie potrafię fotografować makijażu, a już szimmerów to w ogóle...
Ooo jak byś mogła, byłabym bardzo wdzięczna

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nieeee, ja miłam tylko jeden Shimmer Brick Rose, w kwc pisałam ze to mój trzeci w sensie ogólnych posiadanych na tamtejsza chwilę
Nie mam niestety zadnych zdjec na licu, wtedy nie robiłam jeszcze chyba. Ale pamiętam, ze dosyc sie błyszczał. Generalnie jest ok, ale w końcu znalazłam duzo lepsze macowe i Bricka sie pozbyłam bez zalu. A jakis czas temu macałam inne w Dougim, ale nie porwały mnie.
A co macowego masz lepszego
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 14:07   #3226
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
A co macowego masz lepszego
Macowych jest sporo lepszych, szczególnie te z serii In Extreme Dimension. A ze stałej to Lightscapade, chociażby
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 14:10   #3227
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

U mnie jeszcze niestety nie ma Star'a Czekają na dostawę, ale panie przynajmniej wiedzą o co chodzi
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 16:25   #3228
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Nie wytrymałam i w połowie dnia zmyłam z ryjka Fusion Ink no wygladał nieciekawie, świecić sie zaczynałam i kolor coraz paskudniejszy.
Po zmyciu nałozyłam ciemniejszy BD30 - nieco lepiej, ale wiem, ze nie skusze się na ten podkład
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 18:44   #3229
mon9
Zakorzenienie
 
Avatar mon9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 795
Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Pomylka
mon9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-10, 19:11   #3230
teofano
Zadomowienie
 
Avatar teofano
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 178
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Ja dziś złożyłam zamówienie online w Douglasie. Bo są tam rzeczy niedostępne u mnie w sklepie stacjonarnym. Ponoć człowiek, co siedem lat się zmienia. U mnie nowa siedmiolatka się zaczęła. I mam problemy. To, co dotychczas mi służyło, zaczyna mi szkodzić. Szukam nowych specyfików do pielęgnacji. Kupuję namiętnie miniatury, choć z tym jest problem. Ostatnio testowałam zestaw do cery mieszanej Biotherm, nie sprawdził się. Wyglądałam jak rasowa nastolatka, ale tylko w kwestii pryszczy. Zmarszczki jakoś się , kurna, nie wyprasowały. Dlatego dziś zamówiłam zestaw Shiseido Ibuki w cenie 129 złotych (pianka, tonik, emulsja, każde o pojemności 30 ml) . Trochę o tej serii poczytałam, może się sprawdzi? W kolorówce też czeka mnie rewolucja, nabrałam ochoty na Estee Lauder. Ale próbki podkładów jakoś mi nie podeszły. Po każdym świeciłam się jak radziecki generał w pełnej gali. Teraz zastanawiam się nad Clarins. Trzeba ruszyć cztery litery po próbki. Bo czas goni. Szykują mi się dwa weselicha w rodzinie. Trzeba trzymać fason.
teofano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 21:36   #3231
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie wytrymałam i w połowie dnia zmyłam z ryjka Fusion Ink no wygladał nieciekawie, świecić sie zaczynałam i kolor coraz paskudniejszy.
Po zmyciu nałozyłam ciemniejszy BD30 - nieco lepiej, ale wiem, ze nie skusze się na ten podkład
Za taką cenę to podkład musi "robić dobrze". Jeśli nie robi, to nie ma sensu się zmuszać

Corii, zdradzisz jaki odcień masz z tego nowego Diora? Jaka tam w ogóle jest kolorystyka?
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 21:48   #3232
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Za taką cenę to podkład musi "robić dobrze". Jeśli nie robi, to nie ma sensu się zmuszać

Corii, zdradzisz jaki odcień masz z tego nowego Diora? Jaka tam w ogóle jest kolorystyka?
No, w sumie. Przed chwilą zmyłam ten ciemniejszy odcień i wygladał całkiem znosnie, Nie mozna pod spód dawac kremu rozwietlającego, bo wyświecia sie w ciągu dnia. Jeszcze raz jutro tą 30-ke pomęczę.

Z Diora mam 020. Kolorystyka jest bardzo szeroka,taka, jak Foreverka. zaczyna się od 010.
z 2o-ek widziałam 022,023, zas 021 w Niemcowni nie było, w Polszy zdaje sie jest.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 21:57   #3233
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez eleonorka cyrolka Pokaż wiadomość
jestem w tym temacie nowa wiec sie przywitam
ale widze tu CORI wiec sie czuje jak u siebie

powiedzcie mi dziewczyny ile idzie przesylka teraz z beautybay.com ?

wamowilam w zeszlym tygodniu u nich i juz nie moge sie doczekac
zamowilam tez a Anastasia Beverly Hills dzis sprawdzam status a paczka nadal w stanach

A co ciekawego zamówiłas z ABH? I można wiedzieć ile kosztuje przesyłka od nich? Chciałabym coś wypróbować i zbieram informacje jak te kosmetyki zdobyć bo to chyba nie jest proste?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 23:26   #3234
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Z Diora mam 020. Kolorystyka jest bardzo szeroka,taka, jak Foreverka. zaczyna się od 010.
z 2o-ek widziałam 022,023, zas 021 w Niemcowni nie było, w Polszy zdaje sie jest.
A nie wiesz czy u nas będzie odcien 011?
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 09:29   #3235
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
A nie wiesz czy u nas będzie odcien 011?
Nie wiem, ale istnieje ryzyko, ze nie będzie. Z drugiej strony 010 jest bardzo jasna, ja zazwyczaj 10 z Diroa brałam, ale tym razem 020 niby ciemny ale fajnie sie dopasowywuje.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 10:24   #3236
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie wiem, ale istnieje ryzyko, ze nie będzie. Z drugiej strony 010 jest bardzo jasna, ja zazwyczaj 10 z Diroa brałam, ale tym razem 020 niby ciemny ale fajnie sie dopasowywuje.
Ja bym wlasnie potrzebowała 011, bo ona żółciejsza jest niz 010 która ma chyba neutralne tony. I jak zwykle pewnie nie bedzie
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 10:32   #3237
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

kurcze, D. coś się opuszcza w gratisach do zamówienia... krem do rąk z farmony, dziś wrzucili niebieski rozświetlający cień z collistar ;/ wstrzymuję się z zakupami do przyszłego tygodnia, może będzie coś ciekawszego
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 10:36   #3238
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
kurcze, D. coś się opuszcza w gratisach do zamówienia... krem do rąk z farmony, dziś wrzucili niebieski rozświetlający cień z collistar ;/ wstrzymuję się z zakupami do przyszłego tygodnia, może będzie coś ciekawszego
Rzeczywiście, bida z nędza straszna, w moim koszyku tylko bon na 25 na zakupy w stacjonarnej perfumerii dodany. Inna sprawa, ze ja nie klikam, bo kasy njet, czekam i czekam ale przelewy sie spózniaja :/ Ale moze to i lepiej, bo byc moze jakies gratisy fajniejsze będą, te aktualne mnie nie jarają
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 10:55   #3239
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

też dostałam ten bon, ale cóż z tego jak ja maca chcę a w moim douglasie stacjonarnie ni ma. z payback mam kupon na -40zł do 30.09 przy zakupie za minimum 300 zł. także do 30 mogę czekać

a jak to jest z tym bonem 40 zł za punkty. Można go wykorzystać online ?
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 11:13   #3240
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
też dostałam ten bon, ale cóż z tego jak ja maca chcę a w moim douglasie stacjonarnie ni ma. z payback mam kupon na -40zł do 30.09 przy zakupie za minimum 300 zł. także do 30 mogę czekać

a jak to jest z tym bonem 40 zł za punkty. Można go wykorzystać online ?
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-05 10:48:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:05.