Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-22, 18:37   #2311
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Paulina55053 Pokaż wiadomość
Oj tak to prawda 😀. ja zatwardziala na tą markę wykońcu ulegam powoli, kiedyś tylko korektor prolongwear, a dziś małe zakupy i jeszcze czekam na zamówienie online

Cytat:
Napisane przez Paulina55053 Pokaż wiadomość
Jak głównie dla siebie to rzeczywiście odradzam bo pewnie nie wykorzystasz szybko. Pod oczy takie korektory tylko pod dobrze nawilżona skórę i też nie co dzień lżejszy jest ten sławny prolongwear concealer ale wiem ze tez nie każdemu pasuje i czasem ma za słabe krycie
A to ja Muszę dokładać 2 warstwę, albo coś pod spód/na pro longa, chyba że mam lepszy dzień i sińców aż tak nie widać.
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja używam od pół roku tylko pro longa pod oczy, tzn głównie, na co dzień i dobrze nawilzonej skórze nie robi absolutnie krzywdy...
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja używam dużo dłużej pod oczy i tez mi krzywdy nigdy nie zrobil
Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Ja bym nawet powiedziała, że ten korektor wygląda najbardziej korzystnie ze wszystkich macowych i tej jego ciężkości nie widzę. Nie zrobiły mi się grudy nigdy pod oczyma
Podpisuje się pod tym. Używam praktycznie codziennie pod oczy, na niedoskonałości, przebarwienia jakieś i jest dobrze. Na razie dla mnie to korektor nr 1, a wiele już przerobiłam
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 21:01   #2312
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 114
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Dziś zraziłam się do Maca
Dziewczyna, która mnie obsługiwała cały czas zwracała się do mnie jak do koleżanki("A Ty to wolisz takie róże, czy bardziej fiolety?", "A Ty to jakie masz szminki?"). Podejrzewam, że jestem dużo starsza od tej dziewczyny, nie wyglądam też na gimnazjalistkę.
Uważam, że do klienta powinno stosować się jednak formę oficjalną. Można przejść z klientem na "Ty", jak się go zna, a nie widzi 2-gi raz.
Oczywiście, nic z tego co chciałam nie było(już mam takie szczęście), więc pożegnała mnie słowami "może za miesiąc będą te twoje kolory".
__________________
Książki 2024: 6

Mój Blog
Facebook
Instagram
a ga ta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 21:06   #2313
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez a ga ta Pokaż wiadomość
Dziś zraziłam się do Maca
Dziewczyna, która mnie obsługiwała cały czas zwracała się do mnie jak do koleżanki("A Ty to wolisz takie róże, czy bardziej fiolety?", "A Ty to jakie masz szminki?"). Podejrzewam, że jestem dużo starsza od tej dziewczyny, nie wyglądam też na gimnazjalistkę.
Uważam, że do klienta powinno stosować się jednak formę oficjalną. Można przejść z klientem na "Ty", jak się go zna, a nie widzi 2-gi raz.
Oczywiście, nic z tego co chciałam nie było(już mam takie szczęście), więc pożegnała mnie słowami "może za miesiąc będą te twoje kolory".
We wrocławskim macu często te najpopolarniejsze produkty/kolory są wykupione
Co do zachowania to nigdy się z tym nie spotkałam.
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 21:13   #2314
Paulina55053
Rozeznanie
 
Avatar Paulina55053
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wieluń
Wiadomości: 735
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
We wrocławskim macu często te najpopolarniejsze produkty/kolory są wykupione
Co do zachowania to nigdy się z tym nie spotkałam.
mi owszem, właśnie we wrocławskim macku pani mówiła do mnie na Ty ale nie przeszkadzało mi to, nie zwróciłam na to wiekszej uwagi była bardzo miła i pomocna
Paulina55053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 21:23   #2315
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Paulina55053 Pokaż wiadomość
mi owszem, właśnie we wrocławskim macku pani mówiła do mnie na Ty ale nie przeszkadzało mi to, nie zwróciłam na to wiekszej uwagi była bardzo miła i pomocna
mi to jakoś nigdy nie przeszkadzało...
Mogłabym się na Starbucks' obrazić że na Ty mówią...
a ja tymczasem ostatnio powiedziałam jednej dziewczynie, że mi się smutno zrobiło, jak mnie pytała "z czym Pani chce..." itp. Że muszę być mocno stara jak już w Starbucks' mówią mi "Pani" dziewczyna się speszyła, ale widziała, że żartuję i śmiało przeszła na "Ty". Są pewne sklepy / miejsca, gdzie to normalne... MAC zawsze dla mnie taki był a dodatkowo znam wszystkie dziewczyny stamtąd dobrze więc tym bardziej jesteśmy na Ty...
Ja nie wiem szczerze mówiąc jaki jest sens obrażania się w takim miejscu na obsługę za to jak mówi... to nie niszowa elegancka perfumeria tylko sklep z "artystycznym polotem"...
Ale ja to ja.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 00:15   #2316
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja używam od pół roku tylko pro longa pod oczy, tzn głównie, na co dzień i dobrze nawilzonej skórze nie robi absolutnie krzywdy...
Ja używałam go najpierw na zmianę z innym, a potem, jak ten pierwszy się skończył to tylko Prolonga codziennie przez jakieś 3 miesiące i niestety u mnie przesusz był, ale to kwestia skóry/pielęgnacji Lubiłam go, ale dla mnie on nie jest na co dzień

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
ta pompka mnie do szalu doprowadza!!!

ja uzywam pod oczy i sobie chwale choc zastanawiam sie czy nie za jasny wzielam (nw20)

edit:

zapomnialam wtracic swoje 3grosze w sprawie nowego podkladu: u mnie sie nie sprawdzil niestety, wchodzi w pory bardzo widocznie

Sent from my XT1032 using Tapatalk
Pompka jest beznadziejna po prostu, no ale z czasem można dojść do wprawy i tak jakby połowę, czy mniej wciskać
Ja miałam NC15 i dla mnie był fajny, tyle, że ja córa młynarza jestem
Szkoda, że ten podkład się nie sprawdził, wciąż mam ochotę go testnąć....

A tak w ogóle ma wyjść na jesień nowy podkład Studio Waterweight SPF30, coś mi się mocno wydaje, że będzie podobny do Diorowego Air De Teint, czyli brzydal dla mnie...
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 11:07   #2317
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

We wrześniu wychodzi limitowana kolekcja Haute Dogs - mineralna, w sumie mało mnie rusza jeśli idzie o szminki, błyszczyki, cienie, rozswietlacze, ale na bank capne 2 nowe limitki pędzli do twarzy, zapowiadają sie super, zwłaszcza do konturowania No i duet - sculpting/ shaping - co prawda to produkty dostępne w Pro, ale upakowane w osobna puderniczkę i razem jako duet, wiec idealne aby pod ręka na wyjazd miec
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-23, 12:02   #2318
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Zobaczyłam zdjęcia promocyjne i tak pomyśłałam "eeee ?"
http://chicprofile.com/mac-haute-dog...tion-fall-2015
- oczywiście abstrahując od kosmetyków

ps. ja mam wrażenie że lato sie dobrze nie rozkręciło (tu na Śląsku się zbiera znowu na deszcz,...) a już nas kuszą jesiennymi limitkami...
http://chicprofile.com/mac-vamplify-...015-collection

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2015-06-23 o 12:06
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 12:37   #2319
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Zobaczyłam zdjęcia promocyjne i tak pomyśłałam "eeee ?"
http://chicprofile.com/mac-haute-dog...tion-fall-2015
- oczywiście abstrahując od kosmetyków

ps. ja mam wrażenie że lato sie dobrze nie rozkręciło (tu na Śląsku się zbiera znowu na deszcz,...) a już nas kuszą jesiennymi limitkami...
http://chicprofile.com/mac-vamplify-...015-collection


---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

A z tej Vampify widzę kilka potencjalnie fajnych konturówek
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 12:44   #2320
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Zobaczyłam zdjęcia promocyjne i tak pomyśłałam "eeee ?"
http://chicprofile.com/mac-haute-dog...tion-fall-2015
- oczywiście abstrahując od kosmetyków

ps. ja mam wrażenie że lato sie dobrze nie rozkręciło (tu na Śląsku się zbiera znowu na deszcz,...) a już nas kuszą jesiennymi limitkami...
http://chicprofile.com/mac-vamplify-...015-collection
Dobrze, że linkujesz, bo mi umknęło

Nic mnie nie kusi na razie Może tylko to duo, o którym wspomniała Corii, za to zdjęcia promocyjne Haute dog

Nie mam żadnych chciejstw, oprócz 209. Co się dzieje?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 15:52   #2321
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Czy mac ma różne rozświetlacze do Twarzy czy tylko ten flagowy?
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-23, 16:19   #2322
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

A ja jeśli chodzi o jesienne kolekcje nie mogę się doczekać Guo Pei. Opakowania obłędne a i kolor szminki i błyszczyka bardzo moje. http://chicprofile.com/mac-guo-pei-c...-for-fall-2015

Niestety jak już tu Corii wspomniała, ceny produktów z tej kolekcji mogą być podobne do Prabala, a wtedy to ja raczej się nie zdecyduję
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 16:50   #2323
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Właśnie wzięłam Pink Plaid za opakowania i jest cudna! Kiedyś mi nie pasowała, a teraz wygląda bardzo oryginalnie, wybijają liliowe tony i o dziwo jest ok
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 17:02   #2324
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Właśnie wzięłam Pink Plaid za opakowania i jest cudna! Kiedyś mi nie pasowała, a teraz wygląda bardzo oryginalnie, wybijają liliowe tony i o dziwo jest ok
Ja ją kiedyś nawet sprzedałam, bo wydawało mi się, że za fioletowa, że jest nie dla mnie, nie pasuje mi i w ogóle, a skończyło się na tym, że tak za mną chodziła, że musiałam niedawno kupić ją ponownie Super kolor, zwłaszcza do chłodnego typu urody
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 17:39   #2325
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Zobaczyłam zdjęcia promocyjne i tak pomyśłałam "eeee ?"
http://chicprofile.com/mac-haute-dog...tion-fall-2015
- oczywiście abstrahując od kosmetyków

ps. ja mam wrażenie że lato sie dobrze nie rozkręciło (tu na Śląsku się zbiera znowu na deszcz,...) a już nas kuszą jesiennymi limitkami...
http://chicprofile.com/mac-vamplify-...015-collection
Vamplify to coś jak by na mój gust bardzo widzę kilka ciekawych odcieni ale wiadomo, że swatche najwazniejsze.
Z tej "chińskiej" limitki to quad fajny może być ale pewnie z 300zł będzie kosztował
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 20:15   #2326
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ja ją kiedyś nawet sprzedałam, bo wydawało mi się, że za fioletowa, że jest nie dla mnie, nie pasuje mi i w ogóle, a skończyło się na tym, że tak za mną chodziła, że musiałam niedawno kupić ją ponownie Super kolor, zwłaszcza do chłodnego typu urody
Haha Czasem tak właśnie jest. Z jakim makijażem ją nosisz?" Mierzyłam" do burego oka i brudnego różu, Pink cult, bardzo ładnie współgrała. Miałam wziąć Snob, która też wygląda fajnie, ale mniej oryginalnie, po prostu słodko różowo.

Ja z kolei myślałam zawsze, że mam ciepły typ urody, ale tak naprawdę jestem pomiędzy, bo skórę mam w bardzo bladym oliwkowym odcieniu, do tego płytko unaczynioną, a żyły zielone i...fioletowe Także chyba poza kwalifikacją, używam kosmetyków, w których kolorze się zakocham, a jeśli nie współgrają idealnie, to nadrabiam resztą makijażu i wszystko się da dopasować.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 20:59   #2327
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dobrze, że linkujesz, bo mi umknęło

Nic mnie nie kusi na razie Może tylko to duo, o którym wspomniała Corii, za to zdjęcia promocyjne Haute dog

Nie mam żadnych chciejstw, oprócz 209. Co się dzieje?
Brzydkie kolekcje dają, to się chyba dzieje
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 21:07   #2328
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Jestem bardzo ciekawa zarówno Vamplify (głównie ze względu na konturówki, ale nie tylko) jak i Haute Dogs. Duo do konturowania może być fajne (o ile kolory nie okażą się zbyt ciepłe). Mineralnych błyszczyków ani pomadek nigdy nie miałam, ale może dam się na coś skusić, jeśli swatche będą zachęcające. Ostatnio jednak mało co mnie zachęcało.

Doszła do mnie pomadka Faux. Muszę powiedzieć, że jest to bardzo fajny odcień do noszenia na co dzień. Trochę rozjaśnia i ochładza mój naturalny odcień warg, ale generalnie rzecz biorąc, wygląda bardzo naturalnie. Nie mam jednak do niej idealnej konturówki.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 21:36   #2329
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
We wrześniu wychodzi limitowana kolekcja Haute Dogs - mineralna, w sumie mało mnie rusza jeśli idzie o szminki, błyszczyki, cienie, rozswietlacze, ale na bank capne 2 nowe limitki pędzli do twarzy, zapowiadają sie super, zwłaszcza do konturowania No i duet - sculpting/ shaping - co prawda to produkty dostępne w Pro, ale upakowane w osobna puderniczkę i razem jako duet, wiec idealne aby pod ręka na wyjazd miec
kolekcja w sam raz dla mnie rozświetlacz na bank wezmę i może jakąś szminkę
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-24, 07:30   #2330
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Haha Czasem tak właśnie jest. Z jakim makijażem ją nosisz?" Mierzyłam" do burego oka i brudnego różu, Pink cult, bardzo ładnie współgrała. Miałam wziąć Snob, która też wygląda fajnie, ale mniej oryginalnie, po prostu słodko różowo.

Ja z kolei myślałam zawsze, że mam ciepły typ urody, ale tak naprawdę jestem pomiędzy, bo skórę mam w bardzo bladym oliwkowym odcieniu, do tego płytko unaczynioną, a żyły zielone i...fioletowe Także chyba poza kwalifikacją, używam kosmetyków, w których kolorze się zakocham, a jeśli nie współgrają idealnie, to nadrabiam resztą makijażu i wszystko się da dopasować.
Ja noszę ją do chłodnych barw, bo ogólnie prawie tylko takie toleruje mój typ urody. Nie do fioletów, bo już fioletu byłoby za dużo ;-) Ale do chłodnych/neutralnych brązów, Satin Taupe'ów, szarości, srebrzystych lekko brązów jak najbardziej. I róż uwielbiam dokładnie ten, który wymieniłaś - Pink Cult Mam nawet zapasowy egzemplarz Pasuje też do Well Dressed, do Soft Iris Laury Mercier (który bardzo polecam miłośniczkom chłodnych odcieni różu). Ona nie gryzie się z żadnym stosunkowo neutralnym, stonowanym makijażem, a ja głównie w takich popylam.

Racja, że Snob jest już taka bardziej "oczywista", ja też wolę takie ciekawsze kolory. Plus nie przepadam za tak oczoj***nymi pomadkami, bo mi zwyczajnie nie pasują. A Pink Plaid jest w sam raz - ciekawa, ale dość stonowana.

Co do chłodnego/ciepłego typu urody, to ja na pewno mam chłodny, ale też przy odrobinie wysiłku jakieś Woodwinked nawet czy inne cieplaki da się przemycić, wszystko kwestia chęci


Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Doszła do mnie pomadka Faux. Muszę powiedzieć, że jest to bardzo fajny odcień do noszenia na co dzień. Trochę rozjaśnia i ochładza mój naturalny odcień warg, ale generalnie rzecz biorąc, wygląda bardzo naturalnie. Nie mam jednak do niej idealnej konturówki.
Faux uwielbiam, to jedna z moich ulubionych pomadek, może nawet dałabym ją na 1 miejscu Znowu - dla chłodnych typów urody IDEAŁ. A co do konturówek to możesz spokojnie do niej nosić Dervish, pasuje idealnie (zresztą Dervish do wszystkiego pasuje). Ja ją łączę też z Roald Rouge Bunny Rouge - to jest taki bardziej chłodny, brudny róż, wpadający leciuteńko w fiolet. Bardzo pasuje. I w ogóle polecam konturówki RBR, bo są miękkie i fantastycznej jakości. A kolor Roald to po prostu obłęd
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 08:17   #2331
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ja noszę ją do chłodnych barw, bo ogólnie prawie tylko takie toleruje mój typ urody. Nie do fioletów, bo już fioletu byłoby za dużo ;-) Ale do chłodnych/neutralnych brązów, Satin Taupe'ów, szarości, srebrzystych lekko brązów jak najbardziej. I róż uwielbiam dokładnie ten, który wymieniłaś - Pink Cult Mam nawet zapasowy egzemplarz Pasuje też do Well Dressed, do Soft Iris Laury Mercier (który bardzo polecam miłośniczkom chłodnych odcieni różu). Ona nie gryzie się z żadnym stosunkowo neutralnym, stonowanym makijażem, a ja głównie w takich popylam.

Racja, że Snob jest już taka bardziej "oczywista", ja też wolę takie ciekawsze kolory. Plus nie przepadam za tak oczoj***nymi pomadkami, bo mi zwyczajnie nie pasują. A Pink Plaid jest w sam raz - ciekawa, ale dość stonowana.

Co do chłodnego/ciepłego typu urody, to ja na pewno mam chłodny, ale też przy odrobinie wysiłku jakieś Woodwinked nawet czy inne cieplaki da się przemycić, wszystko kwestia chęci




Faux uwielbiam, to jedna z moich ulubionych pomadek, może nawet dałabym ją na 1 miejscu Znowu - dla chłodnych typów urody IDEAŁ. A co do konturówek to możesz spokojnie do niej nosić Dervish, pasuje idealnie (zresztą Dervish do wszystkiego pasuje). Ja ją łączę też z Roald Rouge Bunny Rouge - to jest taki bardziej chłodny, brudny róż, wpadający leciuteńko w fiolet. Bardzo pasuje. I w ogóle polecam konturówki RBR, bo są miękkie i fantastycznej jakości. A kolor Roald to po prostu obłęd
No to się kolejny zakup szykuje. Takiego odcienia jak Roald mi brakuje. Dziękuję za podpowiedź.

Wysłane przy użyciu Tapatalk
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 08:23   #2332
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
No to się kolejny zakup szykuje. Takiego odcienia jak Roald mi brakuje. Dziękuję za podpowiedź.
Na pewno będziesz zadowolona, to naprawdę piękny i unikalny kolor. No i super konsystencja kredki, świetnie się rozprowadza i długo się trzyma. Tylko widzę że coś chyba aktualnie Douglas ma problemy z dostępnością tego odcienia, no ale miejmy nadzieję, że to przejściowe.
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 08:34   #2333
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Brzydkie kolekcje dają, to się chyba dzieje
W sumie to nie narzekam, mam co denkować
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 09:35   #2334
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Mam zamiar na dniach użyc paletek z serii Times Nine Amber i Navy, ciekawam, która bardziej mi sie na oku spodoba
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 10:25   #2335
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mam zamiar na dniach użyc paletek z serii Times Nine Amber i Navy, ciekawam, która bardziej mi sie na oku spodoba
Super, ze je dokupiłaś. Koniecznie pokaż efekty
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 10:34   #2336
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mam zamiar na dniach użyc paletek z serii Times Nine Amber i Navy, ciekawam, która bardziej mi sie na oku spodoba

Corii,któa Ci się wydaje że będzie lepsza do szaro-zielonych oczu
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 15:18   #2337
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Super, ze je dokupiłaś. Koniecznie pokaż efekty
Jowitko, dziekuje cienie Mac to moja obsesja, wiec wobec takich przejść nie mogłam obojetnie i w Burgundy tez będę celowac
Na pierwszy ogień poszła Navy

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Corii,któa Ci się wydaje że będzie lepsza do szaro-zielonych oczu
Ishi, myśle ze Amber. A może celuj w Purple albo Burgundy?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-06-24 o 19:16
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 19:08   #2338
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Na pewno będziesz zadowolona, to naprawdę piękny i unikalny kolor. No i super konsystencja kredki, świetnie się rozprowadza i długo się trzyma. Tylko widzę że coś chyba aktualnie Douglas ma problemy z dostępnością tego odcienia, no ale miejmy nadzieję, że to przejściowe.
Popularne rzeczy często są wykupione. Od bardzo dawna poluję na konturówkę NYX w odcieniu mauve i do tej pory nie udało mi się jej dorwać. A jak sobie przypomnę, ile się napolowałam na Dervish. W salonie też ciężko na nią trafić.

Wysłane przy użyciu Tapatalk
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 19:32   #2339
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Jestem bardzo ciekawa zarówno Vamplify (głównie ze względu na konturówki, ale nie tylko) jak i Haute Dogs. Duo do konturowania może być fajne (o ile kolory nie okażą się zbyt ciepłe). Mineralnych błyszczyków ani pomadek nigdy nie miałam, ale może dam się na coś skusić, jeśli swatche będą zachęcające. Ostatnio jednak mało co mnie zachęcało.

Doszła do mnie pomadka Faux. Muszę powiedzieć, że jest to bardzo fajny odcień do noszenia na co dzień. Trochę rozjaśnia i ochładza mój naturalny odcień warg, ale generalnie rzecz biorąc, wygląda bardzo naturalnie. Nie mam jednak do niej idealnej konturówki.
swego czasu rozpisałam sie nieco o konturówkach i szminkach ze stałej, które do nich pasują.
Na zdjęciu konturówka Dervish + Faux i Brave
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1530161.JPG (185,9 KB, 14 załadowań)
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 19:44   #2340
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
swego czasu rozpisałam sie nieco o konturówkach i szminkach ze stałej, które do nich pasują.
Na zdjęciu konturówka Dervish + Faux i Brave


Brave też mi się podoba, muszę przyznać.

Faux testowałam ostatnio m.in. z Edge to edge, ale jakoś nie do końca mi się podobało to zestawienie. O Dervish, nie wiedzieć czemu, nie pomyślałam. Jutro wypróbuję.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:02.