Biochemia i kąpiel - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-13, 21:52   #1
Monaku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50

Biochemia i kąpiel


Witam serdecznie !
Na wstępie zaznaczam , że miałam mały problem z lokalizacją swojego posta bo tematyka ociera się o granice ,,Pytań do kosmetyczki,, i ,, Biochemii,, więc jesli to źle zrobiłam to najmocniej przepraszam
Kobitki drogie czy wykorzystujecie swoją wiedzę biochemiczną również w kąpieli i tym się nie chwalicie? A może znacie jakieś fajne sposoby na maksymalnie naszpikowaną witaminami i innymi dobrodziejstwami kąpiel?
Do założenia tego wątku zainspirowała mnie wizyta we wroclwaskim spa przy ul. Teatralnej. Korzystalam za 20 zł (tak mi coś do łba szczeliło raz żeby sobie taki cuś zafundować, a co:P) z kąpieli siarkowej i tak sobie pomyslałam czy można by tu takie coś wykombinować w domuPo co przepłacać?

Pozdrawiam
Monaku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 16:41   #2
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Biochemia i kąpiel

Nie wiem jak z siarką, ale na pewno można kupić w aptece lub stoiskach typu Tołpa borowinę do kąpieli. Ja raz miałam (kupiłam w sanatorium), ale kąpiel w tym to nie żadna mega przyjemność - brązowa woda i dziwny zapach.
Ja się aktualnie kąpię z płynem Babydream z nagietkiem (bez sls) z wkropioną oliwką Hippa oraz olejkiem eterycznym pomarańczowym.
Dawniej dolewałam czasem do kapieli mleko albo parzyłam jakieś zioła i dolewałam - w sumie dobrze by było wrócić do tych nawyków.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:21.