nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-10, 20:05   #3631
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 737
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez muszki Pokaż wiadomość
cała rozpiska:
skóra mieszana/tłusta
110 IVORY [bardzo jasny odcień - bardziej różowy]
150 BUFF [bardzo jasny odcień - bardziej żółty]
180 SAND BEIGE [żółty]
220 NATURAL BEIGE [róż]
250 FRESH BEIGE [róż]
300 GOLDEN BEIGE [żółty]
310 WARM GOLDEN [żółty]
320 TRUE BEIGE [wpada w róż]
330 NATURAL TAN [żółty]
340 EARLY TAN [żółty]
350 RICH TAN [żółty]
360 GOLDEN CARAMEL [żółty]
370 TOAST [żółty]

skóra normalna/sucha
110 IVORY [blady róż]
150 BUFF [blady piasek]
180 SAND BEIGE [żółty]
200 NUDE [różowo-żółty, wtapia się]
220 NATURAL BEIGE [róż]
240 MEDIUM BEIGE [żółty]
250 FRESH BEIGE [róż]
320 TRUE BEIGE [wpada w róż - trzeba sprawdzić samemu]
330 NATURAL TAN [żółty]
370 TOAST [żółty]

listę podarowała mi koleżanka pracująca w Douglasie. Również ona sprawdziła który kolor wpada w jaką tonację - dlatego proszę pisać własne spostrzeżenia, bo nie do końca ufam jednemu oku [czytaj: nie biorę odpowiedzialności za oznaczone tonacje].
enjoy.
Zgadzam się z tą rozpiską. Jedyne zastrzeżenia miałabym do medium beige, bo jak pisałam wcześniej, u mnie on wpadał w lekki róż.
miki223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 20:47   #3632
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez muszki Pokaż wiadomość
no tak, ale ja chciałam zwrócić uwagę na aukcje, gdzie sprzedają podróby [tak, istnieje podróba Revlona.. gdzieś widziałam buteleczkę - jak znajdę, to wrzucę zdjęcie].



cała rozpiska:
skóra mieszana/tłusta
110 IVORY [bardzo jasny odcień - bardziej różowy]
150 BUFF [bardzo jasny odcień - bardziej żółty]
180 SAND BEIGE [żółty]
220 NATURAL BEIGE [róż]
250 FRESH BEIGE [róż]
300 GOLDEN BEIGE [żółty]
310 WARM GOLDEN [żółty]
320 TRUE BEIGE [wpada w róż]
330 NATURAL TAN [żółty]
340 EARLY TAN [żółty]
350 RICH TAN [żółty]
360 GOLDEN CARAMEL [żółty]
370 TOAST [żółty]

skóra normalna/sucha
110 IVORY [blady róż]
150 BUFF [blady piasek]
180 SAND BEIGE [żółty]
200 NUDE [różowo-żółty, wtapia się]
220 NATURAL BEIGE [róż]
240 MEDIUM BEIGE [żółty]
250 FRESH BEIGE [róż]
320 TRUE BEIGE [wpada w róż - trzeba sprawdzić samemu]
330 NATURAL TAN [żółty]
370 TOAST [żółty]

listę podarowała mi koleżanka pracująca w Douglasie. Również ona sprawdziła który kolor wpada w jaką tonację - dlatego proszę pisać własne spostrzeżenia, bo nie do końca ufam jednemu oku [czytaj: nie biorę odpowiedzialności za oznaczone tonacje].
enjoy.
dziękuję Ci
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 07:23   #3633
madlen_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 51
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Bylam w weekend w drogerii, niestety nie maja wszystkich kolor w testerach i za duzo nie moglam dobrac niestetyByl kolor 320 do cery mieszanej/tłustej nad nim sie wlasnie zastanawiam. Posmarowalam go na dłoni, troche ciemny sie wydawal jak wyszlam na swiatlo dzienne, ale skore mam w tym miejscu jasniesza nic na twarzy, ale po jakims czasie sie wtopil i byl juz bardziej naturalny. Wyczytałam, ze kolorem jasniejszym jest 250, czy ktoras z was go uzywała i moze powiedziec jaki jest?ewentualnie moze ktos ma spostrzezenia o kolorze o ton jasniejszym od 320?Chcem zamowic na allegro, ale chyba posluze sie sprzedawca ktory ma najwiecej kupujacych na aukcjipozdrawiam
madlen_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 11:57   #3634
daxima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 11
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

rozpiska pierwsza klasa to co testuje zgadza się z opisem teraz wiem że muszę przetestowac jeszcze jeden kolorek
dzięki
daxima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 07:59   #3635
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

"cała rozpiska:
skóra mieszana/tłusta
110 IVORY [bardzo jasny odcień - bardziej różowy]
150 BUFF [bardzo jasny odcień - bardziej żółty]
180 SAND BEIGE [żółty]
220 NATURAL BEIGE [róż]
250 FRESH BEIGE [róż]
300 GOLDEN BEIGE [żółty]
310 WARM GOLDEN [żółty]
320 TRUE BEIGE [wpada w róż]
330 NATURAL TAN [żółty]
340 EARLY TAN [żółty]
350 RICH TAN [żółty]
360 GOLDEN CARAMEL [żółty]
370 TOAST [żółty]

skóra normalna/sucha
110 IVORY [blady róż]
150 BUFF [blady piasek]
180 SAND BEIGE [żółty]
200 NUDE [różowo-żółty, wtapia się]
220 NATURAL BEIGE [róż]
240 MEDIUM BEIGE [żółty]
250 FRESH BEIGE [róż]
320 TRUE BEIGE [wpada w róż - trzeba sprawdzić samemu]
330 NATURAL TAN [żółty]
370 TOAST [żółty]

listę podarowała mi koleżanka pracująca w Douglasie. Również ona sprawdziła który kolor wpada w jaką tonację - dlatego proszę pisać własne spostrzeżenia, bo nie do końca ufam jednemu oku [czytaj: nie biorę odpowiedzialności za oznaczone tonacje].
enjoy."



Cera tłusta i mieszana :
150 BUFF [bardzo jasny odcień - bardziej żółty]
180 SAND BEIGE [żółty]


Moim zdaniem, jak już wcześniej pisałam 150 jest różowy, za to 180 beżyk (być może z małym dodatkiem żółtego pigmentu).
__________________
Miłość jest pierwszą wśród nieśmiertelnych rzeczy.

[ Dante Alighieri ]
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 19:29   #3636
KlaudiPL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 97
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Witam! Mam Colorstay'a do cery tłustej/mieszanej kolor 180. Zależało mi na odcieniu żółtym, bo mam 'azjatycki' typ urody (cera jasna, żółtawa) lubie podkłady dobrze kryjące, ten taki na pewno jest, lubie jak podkład się dobrze rozprowadza i ten się sprawdza, ma super konsystencję. niestety nie moge jeszcze stwierdzić jak kolor wygląda na buzi (malowalam się w lazience przy żarówce ;p), ale na pewno matuje i wygładza (nawet po 1,5 h wfu!)

Mam próbkę więc przetestuję jeszcze ze dwa razy i zdam relację. pozdrawiam!
KlaudiPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 20:22   #3637
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

A dla mnie 180 do tłustej/mieszanej jest za różowy, ma brzoskwiniowe tony. Małe ale są. A mi to bardzo przeszkadza.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-12, 21:10   #3638
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Hmm.. czyli widać, co buzia to inny odcień, ale chyba nie ma się co dziwić, Revlona trzeba dopasowywać indywidualnie do własnego buziaka.
Ja przerzuciłam się znowu na krem tonujący z Ziaji, Revlon był za ciężki na co dzień, a ja jestem nieprzyzwyczajona do podkładów.. :|
Na imprezach za to zawsze będzie na mojej twarzy.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 07:35   #3639
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez biedronka91 Pokaż wiadomość
Hmm.. czyli widać, co buzia to inny odcień, ale chyba nie ma się co dziwić, Revlona trzeba dopasowywać indywidualnie do własnego buziaka.
.

Dokładnie .

A mam takie pytanie. Stosowałyście podkładu Paese? Chciałabym go wypróbować, bo być może działa podobnie jak revlon.

http://www.paese.pl/78-long-cover.html


Ale czy "ciepły beż" jest jasny? Nazwa niekoniecznie mnie zachęca
__________________
Miłość jest pierwszą wśród nieśmiertelnych rzeczy.

[ Dante Alighieri ]
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 14:47   #3640
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

co do firmy Paese, to miałam ich "meteoryty", czyli puder w kulkach. Był po prostu imitacją pudru - nie rozświetlał jak powinien i nie nadawał dobrego kolorytu skórze.
Także uważam, że z podkładem będzie podobnie - jakoś tam zadziała, mimo to będzie tylko słabą imitacją [nawet buteleczkę ma podobną.. ] Revlonowskiego "ideału".

"ideału", bo 180 zaczął mi różowieć na skórze. mam niesamowity w*urw na niego. i znowu odznacza mi się od szyi, co już w ogóle . ze względu na ten majątek, który mu poświęciłam, jeszcze go nie wyrzuciłam, ale jestem bliska.. czwartego odcienia nie będę kupować dla siebie, bo to się po mału robi bez sensu. najpierw jest dobrze, później się robi coś dziwnego. później, czytaj: po miesiącu. Więc niewiem ile próbek bym musiała mieć, żeby to zauważyć. ehh..
muszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 18:23   #3641
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 737
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez muszki Pokaż wiadomość

"ideału", bo 180 zaczął mi różowieć na skórze. mam niesamowity w*urw na niego. i znowu odznacza mi się od szyi, co już w ogóle . ze względu na ten majątek, który mu poświęciłam, jeszcze go nie wyrzuciłam, ale jestem bliska.. czwartego odcienia nie będę kupować dla siebie, bo to się po mału robi bez sensu. najpierw jest dobrze, później się robi coś dziwnego. później, czytaj: po miesiącu. Więc niewiem ile próbek bym musiała mieć, żeby to zauważyć. ehh..
A wiesz muszki, że ja właśnie z pierwszą buteleczką Revlona (wtedy też miałam kolor 180) po jakims czasie zauważyłam coś podobnego? Myślałam ze to tylko mi sie tak wydaje. Może coś w tym jest że różowe pigmenty "osiadają" na dole...?
__________________
Obecna długość: 82cm.

Moja włosowa galeria
miki223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-13, 19:48   #3642
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

niedobrze, bardzo niedobrze ..

będę musiała coś wymyśleć lepszego. może zwiększę ilość Natural Tan i wtedy go przyciemnię i przyżółcę
bo i tak wybiorę się na solarkę chyba, to ciemniejsza będę

sama nie wiem..
muszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 20:30   #3643
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 737
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez muszki Pokaż wiadomość
niedobrze, bardzo niedobrze ..

będę musiała coś wymyśleć lepszego. może zwiększę ilość Natural Tan i wtedy go przyciemnię i przyżółcę
bo i tak wybiorę się na solarkę chyba, to ciemniejsza będę

sama nie wiem..
No to chyba jest dobre rozwiązanie.
__________________
Obecna długość: 82cm.

Moja włosowa galeria
miki223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 02:34   #3644
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dla mnie 180 jest zołty jak nie wiem wrecz siny
wiec nie wiem gdzie wy tam roz widzicie wiec to chyba od buzi zalezy
uwielbiam ten podklad tylko jest dla mnie 180 odrobinkę za jasny następny wezmę 300
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 09:27   #3645
lemonnka1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 47
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

A ja mam mieszane uczucia co do colorstay Revlonu.. kiedyś dawno temu miałam buteleczkę True Beige kupioną w jakiejś drogerii ale nie pamiętałam do jakiej cery więc stwierdziłam po latach, że jak dużo osób jest nim zachwyconych, to może warto jeszcze raz go wypróbować już do odpowiedniego rodzaju cery.. po przeczytaniu wszystkich wiadomości w tym wątku, wybrałam kolor 300 Golden Beige bo True Beige był za różowy i za ciemny.
I.. nie wiem czy trafiłam na podróbę czy co ale nie byłam zadowolona
Jedno wiem, kupowałam na allegro u sprzedawcy z samymi pozytywami, gdzie na zdjęciach był Revlon z softlexem a dostałam bez softlexu! może dlatego mi nie odpowiadał?
Mam cerę tłustą z rozszerzonymi porami- revlon kupiłam więc do cery tłustej i niestety po pierwsze- wcale tak dobrze nie kryje, po drugie - dość szybko wzmagał świecenie się mojej skóry, po trzecie - nałożony rano wydawał mi się nawet ciutkę za jasny, pod koniec dnia już się odznaczał od szyi
może to dlatego, że był bez softlexu?
czy one się bardzo różnią?
chyba jednak wolę max factor lasting performance
lemonnka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 11:49   #3646
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez lemonnka1988 Pokaż wiadomość
A ja mam mieszane uczucia co do colorstay Revlonu.. kiedyś dawno temu miałam buteleczkę True Beige kupioną w jakiejś drogerii ale nie pamiętałam do jakiej cery więc stwierdziłam po latach, że jak dużo osób jest nim zachwyconych, to może warto jeszcze raz go wypróbować już do odpowiedniego rodzaju cery.. po przeczytaniu wszystkich wiadomości w tym wątku, wybrałam kolor 300 Golden Beige bo True Beige był za różowy i za ciemny.
I.. nie wiem czy trafiłam na podróbę czy co ale nie byłam zadowolona
Jedno wiem, kupowałam na allegro u sprzedawcy z samymi pozytywami, gdzie na zdjęciach był Revlon z softlexem a dostałam bez softlexu! może dlatego mi nie odpowiadał?
Mam cerę tłustą z rozszerzonymi porami- revlon kupiłam więc do cery tłustej i niestety po pierwsze- wcale tak dobrze nie kryje, po drugie - dość szybko wzmagał świecenie się mojej skóry, po trzecie - nałożony rano wydawał mi się nawet ciutkę za jasny, pod koniec dnia już się odznaczał od szyi
może to dlatego, że był bez softlexu?
czy one się bardzo różnią?
chyba jednak wolę max factor lasting performance
Jeśli koleś Ci nie odpowiadał to ja bym to zgłosiła do Allegro... możliwe że dostałaś podróbę albo jakiś przeterminowany produkt bo tego bez Softflexu chyba już od dawna nie ma w sprzedaży...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 11:52   #3647
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 737
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Softlex wpływa chyba jedynie na łatwiejszą aplikację i na to żeby podkład był nieco lżejszy. I fakt co fakt, CS często tak ma że ciemnieje po pewnym czasie, przynajmniej u mnie to występuje. Ale że wzmaga świecenie to dla mnie trochę zaskakujące...
__________________
Obecna długość: 82cm.

Moja włosowa galeria
miki223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 13:16   #3648
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Już przetestowałam oba kolory 150 i 180 do cery suchej i normalnej. Na pierwszy ogień poszedł kolor 150. Nałożyłam go na krem łagodzący podrażnienia z Ziaja med(ten biało-niebieski), a potem nałożyłam puder Sensique matujący. Podkład nakładałam pędzelkiem do podkładu i w minimalnej ilości, żeby zobaczyć jak się w ogóle sprawuje podczas aplikacji. No więc:
* kolor 150 Buff jest praktycznie idealny dla mojej cery: ładnie się rozprowadza, nie tworzy maski, ale tak jak pisałam, nałożyłam go małą ilość, ładnie się stapia ze skórą, minimalnie ciemnieje - widzę to przy linii czoła, ale np. na linii szyja-twarz nie widać granicy, nie powoduje nadmiernego błyszczenia, choć ja jeszcze pudruję nos. Podkreśla suche skórki na skrzydełkach nosa, ale na to radzę sobie dużą ilością kremu nawilżającego. Dobrze kryje rumieńce i je chroni przed wiatrem i innymi czynnikami. Ja go łatwo zmywam żelem micelarnym z Biedronki i mleczkiem, Jedynie to, co mnie troszeczkę denerwuje, to to, że uwydatnia moje mimiczne zmarszczki - niedużo, ale jednak widać. Mimo tego mankamentu kolor 150 jest świetny.
* kolor 180 Sand Beige jest bardzo minimalnie ciemniejszy od mojej skóry (po nałożeniu kolor jest taki jak 150 Buff pod koniec dnia - mam nadzieję, że zrozumiecie, o co mi chodzi ), ale kolor się u mnie nie zmienia (tak jak w przypadku Buff). Tak samo jak Buff łatwo się rozprowadza i też podkreśla skórki oraz zmarszczki mimiczne (nie mam ich nie wiem jak głębokich, ale troszkę je widać). Też dobrze kryje i dobrze się zmywa.

Na razie nie zauważyłam "zapychania", choć mam skłonność do tego.

Ogólnie po przetestowaniu 150 i 180 jestem na tak Na pewno go kupię, ale poczekam, aż mi się Astor skończy i te próbki, bo jak na razie to bardzo mało zużyłam zarówno jeden kolor jak i drugi. Tak przemyślałam i jednak kupię go w Douglasie, bo jak widać to na allegro wolę nie ryzykować
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 18:11   #3649
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

chyba to była wina pudru, wiecie ?

kurczę, dzisiaj nałożyłam tylko na bardzo wymagające partie puder transparentny Inglota [od jakiegoś czasu już maluję się nim na codzień] i co zauważyłam ? że pozostałe partie skóry są w lepszym stanie i kolorze, niż partie pokryte Inglotem..

jutro w ogóle nie przypudruję twarzy i zobaczę, w jakim będzie stanie..
jak to wina Inglota, to mi ulży

lemonnka1988 tego bez SoftFlexu, to już ładnych kilka lat nie ma. Więc wg mnie, to masz stary podkład. Bo wątpię, że gdzieś w Ameryce czy innym "cudownym", wszystkomającym miejscu coś takiego produkują.

aneczka240 ja mam dość sporo mimicznych zmarszczek, także wokół ust. Kiedy nakładam Revlona, to nabieram powietrza w poliki i je wypycham [na chomika ]. Wtedy rozsmarowuję i wszystko jest ok - Revlon "wciska" się w te zmarchy, ładnie dopasowując do całości i trochę je przykrywając.
muszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 19:16   #3650
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez muszki Pokaż wiadomość
aneczka240 ja mam dość sporo mimicznych zmarszczek, także wokół ust. Kiedy nakładam Revlona, to nabieram powietrza w poliki i je wypycham [na chomika ]. Wtedy rozsmarowuję i wszystko jest ok - Revlon "wciska" się w te zmarchy, ładnie dopasowując do całości i trochę je przykrywając.
Jak tak piszesz, to ja wypróbuję przy najbliższej okazji ten patent Zobaczymy, czy mi się uda
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 20:36   #3651
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez muszki Pokaż wiadomość
chyba to była wina pudru, wiecie ?

kurczę, dzisiaj nałożyłam tylko na bardzo wymagające partie puder transparentny Inglota
Yhh.. ten puder mnie bardzo zawiódł. W zasadzie mam go na japie marne dwie godziny. Wywaliłam go w ciorty.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 20:50   #3652
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

no, Aneczka, spróbuj. Może Tobie też podpasuje aczkolwiek na kurze łapki i marsy na czole - nie mam patentu jeszcze ;d

Biedronka - coś czuję, że u mnie pójdzie gorzej niż "w ciorty", jak się okaże, że to on wszystko psuł
muszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 20:53   #3653
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez muszki Pokaż wiadomość
no, Aneczka, spróbuj. Może Tobie też podpasuje aczkolwiek na kurze łapki i marsy na czole - nie mam patentu jeszcze ;d

Biedronka - coś czuję, że u mnie pójdzie gorzej niż "w ciorty", jak się okaże, że to on wszystko psuł
Ja akurat mam na szczęście najmocniej widoczne te przy ustach, więc będę próbować Nie żebym jakaś pomarszczona była, ale ciągle się śmieję, więc chcąc nie chcąc jednak będą one u mnie
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 21:34   #3654
Amer Comme Chicotin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 63
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Lemonka 1988 ja tez zamowilam ostatnio podklad na allegro z softflexem do skory tłustej i dzisiaj przyszedl patrze a on bez softflexu. Ale nie wyglada na przeterminowany czy cos w tym stylu. Jutro uzyje go pierwszy raz i zobaczymy. Zastanawiam sie czy nie podrobka, zamawialam u sprzedawcy z samymi pozytywnymi komentarzami i w tej samej aukcji kupilo ten podklad 80 osob!
Na moim sa napisy w trzech jezykach. I jakis numer..


Właśnie znalazłam na allegro aukcje, inna nie ta z ktorej zamawialam i tam widoczne sa inne buteleczki niz wszystkie, tzn inne napisy, wlasnie takie jak ja mam. I widnieje taki opis:
Na aukcji dostępne są podkłady w starych i już nowych opakowaniach - informuję kupujących, że na nowych buteleczkach (zdjęcia powyżej) widnieją napisy w 3 językach i nie ma informacji o technologii SoftFlex napis: "with SoftFlex" co może wprowadzać w błąd, gdyż zmianie uległy wyłącznie opakowania - natomiast skład podkładu pozostał bez zmian.

Co o tym sądzicie? Bo ja mam nadzieje,ze to prawda..
Czyli wychodzi na to ze na nowych butelkach nie ma inf. o softflexie..

Jeszcze link :
http://allegro.pl/revlon-colorstay-n...260653096.html
__________________
-Gdzie są ludzie? - zaczął znowu Mały Książę. - Czuję się trochę osamotniony w pustyni ...
-Wśród ludzi jest się także samotnym - rzekła żmija.

Antoine de Saint-Exupery "Mały Książę"


Najpiękniejszych chwil w zyciu nie zaplanujesz. One przyjdą same.

Edytowane przez Amer Comme Chicotin
Czas edycji: 2010-10-14 o 22:14
Amer Comme Chicotin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 05:53   #3655
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Zastanawia mnie, gdzie byłby wtedy sens zmiany opakowania i dopisywania formuły, której się tak naprawdę nie zawarło. Ten SoftFlex ma, jak już pisała Miki, wpływać na łatwość w rozprowadzaniu i lekkość podkładu na twarzy. Kobiety, które korzystały z poprzedniej wersji bez SoftFlexu widzą znaczną różnicę - było to już poruszane na forum.

Podkład nie musi mieć wizualnych oznak starości, żeby być przeterminowanym.
Według mnie - to wciąż jest pozbywanie się staroci. Zwłaszcza, że nawet na rzadko aktualizowanej stronie Revlona nie ma już tego produktu.

Przemyślałabym trzy razy taki zakup..
muszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 07:52   #3656
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny! Jeśli macie problem z doborem pudru do Revlona, to ja Wam bardzo polecam wypróbować puder Vipera transparentny matujący. Dla mnie jest on najlepszy. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-4...nsparentny.htm - to jest ten, ale w nowym kwadratowym opakowaniu z różowym puszkiem. Ja go nakładam dużym pędzlem do pudru i naprawdę w bardzo małych ilościach i jestem bardzo zadowolona z efektu .
__________________
Miłość jest pierwszą wśród nieśmiertelnych rzeczy.

[ Dante Alighieri ]
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 08:03   #3657
lemonnka1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 47
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Amer Comme Chicotin Pokaż wiadomość
Lemonka 1988 ja tez zamowilam ostatnio podklad na allegro z softflexem do skory tłustej i dzisiaj przyszedl patrze a on bez softflexu. Ale nie wyglada na przeterminowany czy cos w tym stylu. Jutro uzyje go pierwszy raz i zobaczymy. Zastanawiam sie czy nie podrobka, zamawialam u sprzedawcy z samymi pozytywnymi komentarzami i w tej samej aukcji kupilo ten podklad 80 osob!
Na moim sa napisy w trzech jezykach. I jakis numer..


Właśnie znalazłam na allegro aukcje, inna nie ta z ktorej zamawialam i tam widoczne sa inne buteleczki niz wszystkie, tzn inne napisy, wlasnie takie jak ja mam. I widnieje taki opis:
Na aukcji dostępne są podkłady w starych i już nowych opakowaniach - informuję kupujących, że na nowych buteleczkach (zdjęcia powyżej) widnieją napisy w 3 językach i nie ma informacji o technologii SoftFlex napis: "with SoftFlex" co może wprowadzać w błąd, gdyż zmianie uległy wyłącznie opakowania - natomiast skład podkładu pozostał bez zmian.

Co o tym sądzicie? Bo ja mam nadzieje,ze to prawda..
Czyli wychodzi na to ze na nowych butelkach nie ma inf. o softflexie..

Jeszcze link :
http://allegro.pl/revlon-colorstay-n...260653096.html
O! Ja właśnie u tego sprzedawcy z linku zamawiałam..
rzeczywiście jest teraz informacja o zmianie opakowania ale jak ja zamawiałam to tego nie było i właśnie to mnie zmyliło, że na zdjęciach są inne butelki niż ta którą ja dostałam..
faktycznie podkład nie wyglądał na stary ale też nie znalazłam na nim kodu produkcji..
no cóż - w każdym bądź razie, nie działał tak cudownie na moją buźkę tzn. byłam zadowolona po nałożeniu go ale później już nie tak fajnie wyglądał..
Amer Comme Chicotin-> napisz jak tam wrażenia po użyciu podkładu

Edytowane przez lemonnka1988
Czas edycji: 2010-10-15 o 08:05
lemonnka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 09:35   #3658
madlen_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 51
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja własnie pierwszy raz zamowilam Revlon do cery t/m 320, mam go dzis pierwszy raz na sobie, kolor wydaje sie odpowiedni do koloru mojej cery. Łatwo sie rozporwadzil, nie pozostawil smug, u mnie akurat nie ma rożowego odcienia tylko taki ładny bez.Takze wg mnie jest ok, dobrze, ze nie wzielam jakiegos wpadajacego w żółc bo wtedy bym była za żółtaPolecam nr 320 co cery lekko opalonej.pozdrawiam
madlen_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 13:22   #3659
rec
Raczkowanie
 
Avatar rec
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 60
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczynki!!
W superpharm jest promo na Revlonka 58 zeta kosztuje. Chyba sie skuszę..
rec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 21:12   #3660
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Witajcie laseczki

Od dnia dzisiejszego jestem szczęśliwą posiadaczką wyżej wymienionego podkładu, kolorek 180 Sand Beige dla cery normalnej i suchej.
Kolorek ładnie się stapia z cerą, zobaczymy czy nie ściemnieje.
Powiem wam, że nie widzę różnicy w nakładaniu tego podkładu od zwykłego. A nakładam go paluszkami. Jutro przetestuje go w warunkach wyjściowych, dzisiaj był testowany tylko w domu.
Na razie nie będę się wypowiadać na jego temat, bo mam go zbyt krótko

Ja kupowałam go na allegro ->> LINK
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:29.