Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-11, 15:25   #1831
paulinkaa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnica/Gorzow Wlkp.
Wiadomości: 47
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Witam dziewczynki:}
Ja niestety mam podobny problem... Co prawda nie farbuje wlosow prawie rok. Mam ciemny braz, bardzo ciemny obecnie. Chcialam je troche rozjasnic. Tylko nie wiem czy sprobowac jakims rozjasniaczem??, czy udac sie do fryzjera na dekoloryzacje?
paulinkaa8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 18:06   #1832
karoplus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Witam!
Czy rozjaśniacze palette są tak samo fatalne jak farby? Czy ktoś wie coś na temat stopniu zniszczenia włosów jaki mogą spowodować? Chodzi o odcień UIL1
karoplus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 19:27   #1833
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Smile Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

o rany..... ten wątek założyłam chyba z 5 lat temu.... kurcze.... już tyle czasu.....
oczywiście od ok. 5 lat jestem blondynką
doszłam do tego za pomocą kilku wizyt u fryzjera - do blondu dochodziłam stopniowo - za pomocą jasnych pasemek..... troszkę włosków mi się ukruszyło, ale szybko doszły do dobrej kondycji
Trzymam za Was kciuki i za wasze przebrażenia z ciemnych na jasne
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 19:41   #1834
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

acha... widziała na pokazie... nie do końca zrozumiała o co biega..
i jak coś nie wyjdzie... to sama za siebie odpowiadasz?
takie salony powinno sie zamykać....
bo właśnie takie osoby..czytaj "fryzjerki", pracuja na szarganie opinii, nam fachowcom
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 19:44   #1835
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

a co do do watków o dekoloryzacji... plissss...!!!
naprawdę, w archiwum jest wszystko o ściąganiu koloru, np! a to to samo
proszę zernijcie..to do osób zainteresowanych
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 21:27   #1836
Mariola:)
Przyczajenie
 
Avatar Mariola:)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Niemodlin
Wiadomości: 13
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Witam wszystkich

mam pewien, problem
mianowicie naturalny kolor moich wlosow jest kasztanowy lecz od dlugiego czasu regularnie farbowalam je trwala farba na czarno
marze od dlugiego czasu o bardzo jasnym ........blondzie
dlatego myslalam o dekoloryzacji wlosow aczkolwiek sie bardzo boje
mam wlosy bardzo mocne grube przy myciu wypada mi max 5 wlosow
bardzo prosze o pomoc nie wiem co robic


pozdrawiam
Mariola:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 22:25   #1837
inuss
Przyczajenie
 
Avatar inuss
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Wiadomości: 6
Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

Cytat:
Napisane przez pernamentnie Pokaż wiadomość
mozesz wybrac sie do fryzjera,aby sciagnal Ci kolor [czyli w Twoim przypadku blond]. dosc drogi ten zabieg jest... nie chcesz zafarbowac na kolor podobny do Twego naturalnego? zadna filozofia,na blondzie powinno wyjsc elegancko .
tak, tak, elegancko to wyszło. problem w tym, że krótko się trzyma... ale może ja od początku zacznę 'historię' moich włosów .
otóż (według fryzjerki mój naturalny kolor włosów to ciemny blond, co było niemałym zaskoczeniem, bo ja zawsze moje włosy uważałam za średni brąz ) jakieś 2-3 tyg. temu brutalnie potraktowałam je rozjaśniaczem Joanna Super Blond (trzymałam 40 minut, wiem, wyraźna głupota i brak rozsądku, ale pierwszy raz farbowałam włosy, strasznie się na to napaliłam, a w temacie byłam kompletnie zielona ). Efekt był przerażający, włosy wyszły mi jakieś biało-żółte...na długość miałam gdzieś do ramion. Chyba ponad tydzień po rozjaśnianiu obcięłam je na długość chyba do połowy szyi. I znów kiepściutko - kolor potwornie biały. Po jakichś 4 dniach lecę więc po szamponetkę (naturalny blond Multi Color Joanny), jak dla mnie wyszło całkiem nieźle (taki hmm... między ciemnym blondem a jasnym brązem), lecz 2 razy zdążyłam umyć włosy (ostatni raz dzisiaj, myję Head and Shoulders przeciwłupieżowym) i już po kolorze :/ co prawda nawet po zmyciu tej szamponetki te 'białe' włosy i tak były trochę przyciemnione, no ale i tak mi się nie podobało. Więc zafarbowałam je dzisiaj drugą szamponetką na orzechowy brąz (również Multi Color Joanny) i też nie jestem zbytnio zadowolona, bo na tych rozjaśnianych tak jakby brąz z czerwienią wyszedł, no ale zawsze lepsze to niż ten blond. I pytanie mam teraz do Was: co ja mam zrobić z tymi włosami, żeby jakoś 'bezboleśnie' przetrwać ten okres pozbywania się farby (bo wiem, że na szamponetki nie mam co liczyć)? i ile ten rozjaśniacz będzie się trzymał? po tygodniu od obcięcia mam odrosty około 3mm, to dużo czy mało? czy długo będę musiała czekać na powrót do naturalnego koloru? (długość włosów mnie już nawet nie obchodzi, mogą być i krótkie [takie jak teraz mam], zależy mi tylko na moim naturalnym kolorze!) rozważam zakup Loreal Casting, ale słyszałam, że bardzo szybko się zmywa. Słyszałam również o zabiegu pigmentacji, ale słyszałam, że jest baaaardzo drogi... no i nie bardzo wiem, co mam robić, bo chciałabym wreszcie dać odpocząć moim włosom na dłuższy czas, a tu jak nie rozjaśniacz, to co tydzień tuszowanie go szamponetkami boję się, że zniszczę sobie włosy tak, że powypadają mi wszystkie! i tak mam już zniszczone, nie chcę jeszcze pogorszyć sytuacji... aha, i czy mogłybyście poradzić mi jakąś odżywkę? Fryzjerka polecała mi Gliss Kur, a w drogerii doradzano mi Pantene. Proszę o pomoc i z góry bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi!!!
inuss jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-16, 07:44   #1838
agniesias1983
Przyczajenie
 
Avatar agniesias1983
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
GG do agniesias1983
ściąganie koloru

Od 5 lat farbuje całe włosy na jeden kolor i to czarny kiedyś miałam bardzo jasny blond i chciałabym wrócić do tego koloru w miarę szybko czy są jakieś środki czy produkty, które mi to umożliwią ???? bo próbowałam chyba wszystkiego kolor schodzi mi do połowy głowy a reszta jest czarna
agniesias1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-16, 09:24   #1839
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: ściąganie koloru

Cytat:
Napisane przez agniesias1983 Pokaż wiadomość
Od 5 lat farbuje całe włosy na jeden kolor i to czarny kiedyś miałam bardzo jasny blond i chciałabym wrócić do tego koloru w miarę szybko czy są jakieś środki czy produkty, które mi to umożliwią ???? bo próbowałam chyba wszystkiego kolor schodzi mi do połowy głowy a reszta jest czarna
wszystkiego tzn dekoloryzacji, rozjasniania u fryzjera tez? ja sciagalam czarny do blondu sama w domu
polecam wpisać do wyszukiwarki słowo dekoloryzacja
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 13:40   #1840
Ewcia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 266
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

Hej. Mam pytanie czy używając tego sprayu(ile razy?) z rudego koloru(obrazek1)uzyskałab ym kolor na obrazku 2
[img]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF3689.JPG (121,0 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3553_4347_Theron-Charlize-10-4x-a.jpg (41,8 KB, 22 załadowań)
Ewcia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 10:36   #1841
kassia69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

co moge zrobic, zeby aktualnie z jasnego brazu zrobic jasny blond? dekoloryzator? rozjasniacz? potem farba? jestem w tym totalnie zielona. slyszalam wiele opinii, ze jednak to sie udalo domowymi sposobami. na fryzjera nie mam pieniedzy, doradzcie

wczesniej juz raz probowalam, nalozylam rozjasniacz joanny... ale to co mialam na glowie bylo tragiczne. u nasady wymarzony jasny blond, a dalej marchewka... moje wlosy byly juz na tyle zniszczone, ze chcialam im oszczedzic. pofarbowalam na jasny braz, teraz przez slonce strasznie rozjasnialy, ale mi dalej marzy sie blond.

edit. juz nie moglam wytrzymac. kupilam dekoloryzator joanny. wyszla marchewka, a u nasady blond. odczekalam moment i nalozylam farbe 'ultrajasny popielaty blond' garniera (100% color). i mam blond musze przyznac, ze wyglada SZTUCZNIE ;] i jest zolty, ale odczekam pare dni, do nalozenia kolejnego blondu- juz tego, ktory chce miec.
pozdrawiam.

Edytowane przez kassia69
Czas edycji: 2007-08-21 o 00:33
kassia69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-21, 09:08   #1842
Agentka19
Raczkowanie
 
Avatar Agentka19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: małopolska :)
Wiadomości: 164
Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

Potrzebuje Waszej porady

otóż aktualnie mój kolor włosów to miedziano złoto brąz i ciemniejsze odrosty w sobotę mam ważne spotkanie i chciałabym zmienić kolor na jasny popielaty blond.... nie mam kasy na fryzjera, a nie chce przyjść rudaczy powinnam użyć dekoloryzatora? czy ta farba mi wyjdzie ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy.JPG (44,8 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dscn123.JPG (10,9 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blond.JPG (22,7 KB, 20 załadowań)
Agentka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 11:37   #1843
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

hej wszystkim,
taz chce troche ponudzic- ogarnela mnie obsesja zeby z farbowanych na czaro wlosow(naturalne-cdosc ciemny braz)miec karmelowy kolor. mam juz odrosty i ten czarny jest troche splukany,ale mimo wszytsko dalej jest:/ myslicie ze mi sie uda osiagnac zamierzony efekt w powiedzmy gora 2miesiace? moim problemem jest to ze nie moge czekac az cala farba zejdzie bo mam dlugie wlosy i nie chce ich scinac. czy u fryzjera daloby rade szybko to przeprowadzic? pozdrawiam wszystkie zmeczone de-i -koloryzacja
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 11:40   #1844
aneta_live
Raczkowanie
 
Avatar aneta_live
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 215
GG do aneta_live
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Witam dziewczyny! Mój naturalny kolor włosów to średni blond/jasny blond i zawsze farbowałam się na jaśniejszy kolor, z tym że używałam różnych odcieni. Zawsze kiedy nałożę sobie zimny kolor po jakimś czasie staje się ciepły. I zastanawiam się czy dzieje się to tak po prostu, bo wiele dziewczyn tak ma, czy może to przez to, że kilka razy miałam włosy farbowane na ciepły odcień i w takim razie niezbędna byłaby koloryzacja? Myślicie, że wtedy włosy miały by stale chłodny odcień?
aneta_live jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 13:04   #1845
kassia69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

Cytat:
Napisane przez Agentka19 Pokaż wiadomość
Potrzebuje Waszej porady

otóż aktualnie mój kolor włosów to miedziano złoto brąz i ciemniejsze odrosty w sobotę mam ważne spotkanie i chciałabym zmienić kolor na jasny popielaty blond.... nie mam kasy na fryzjera, a nie chce przyjść rudaczy powinnam użyć dekoloryzatora? czy ta farba mi wyjdzie ?
moze sprobuj zrobic to co ja- najpierw dekoloryzator joanny, a potem naloz popielaty blond- dzieki tej farbie, marchewkowy kolor [spowodowany dekoloryzacja] zniknie i bedzie bardziej zolty, a z zoltego juz latwo przejsc do wybranego odcienia blondu. i teraz moje pytanie, jaka farba jest najlepsza do zniwelowania zoltego?

przed http://img519.imageshack.us/my.php?image=przedvk8.jpg
po http://img519.imageshack.us/my.php?image=popq9.jpg

okej, potraktowalam wlosy 'bardzo bardzo jasnym popielatym blondem super rozjasniajacym 111 garniera [nutrisse]'
i mam ladniutki jasny popielaty blond. zycze powodzenia mam nadzieje, ze sie do czegos przydalam

Edytowane przez kassia69
Czas edycji: 2007-08-21 o 19:09
kassia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 18:39   #1846
uvka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 55
Dot.: nie udane farbowanie czarnych włosów:( pomocy!!

a jak naloze na czarne rozjaśniającą na blond zwykłą farbe to mi chyab troche kolor zejdzie co? Chce tylko lekko zmyc i nalozyć inny ale też ciemny.
uvka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 19:33   #1847
oleffka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 119
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

moja dekoloryzacja trwa wbrew wszelkiej logice bawię się samodzielnie, na wszelki wypadek ścięłam już włosy na krótko, żeby nie widzieć zniszczeń i strat póki co mam wloski radośnie żółte.

z moich obserwacji:

1. rzeczywiście rozjaśniając z rudego osiągnie się wyłącznie rózne odcienie żółtego.
2. farbowanie żółtych włosów chłodnymi odcieniami w moim przypadku nie sprawia, że włosy zielenieją, za to ich odcień staje się mniej żarówiasty.
3. fioletowe szampony raczej nie przynoszą powalających (widocznych)efektów, poza tym, że włosów nie da się rozczesać
4. szampon garnier 100% color jasny opalizujący blond farbuje włosy na kolor brązowo- fioletowy
5. mężczyźni lubią blondynki, nawet żółte
oleffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 13:53   #1848
Dana2007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Smile z ciemnych włosów farbowanych na blond

Bardzo proszę o opinię - czy mogę we własnym zakresie przeprowadzić dekoloryzację? Włosy mam w kolorze ciemnego brązu (FARBOWANE OD LAT! PALETĄ NIE) , ostatnio zrobiłam sama trochę pasemek farbą Decore do pasemek. Wyszły jasno brązowe z odcieniem rudego. Rozjasniło to twarz, tak lepiej się czuję. Teraz chciałabym przejść do blondu, niekoniecznie za pierwszym podejściem. Wypatrzyłam dekoloryzator Claire-L'oreal i farby Recital Preference - odcienie złotego blondu (DG1, DG2, DG3). Czy da się coś z tym zrobić? Moje naturalne włosy to ciemny szatyn, z dużą ilością siwych. Włosy są trochę zniszczone, przesuszone.
Mam zielone oczy i jasnoopaloną cerę.
Pytałam w zakładach fryzjerskich, pomijam cenę, ale w większości chcą mi rozjasniać pasemkami. To bez sensu (siwe odrosty!).
Czy mogę zaryzykować i poeksperymentować sama i czy mogę nałożyć którryś z tych blondów po dekoloryzacji? Najbardziej mnie pociąga DG1.
Danka
Dana2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 14:05   #1849
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: z ciemnych włosów farbowanych na blond

Bardzo interesujacy wateczek
Sama z przyjemnoscia dowiem sie jakie sa mozliwosci zejscia z ciemnego brazu koloryzacja
Ja kiedys probowałam zmienic kolor Palette z ciemnego brazu na jasniejszy i wyszedł marchewkowy Nie polacam tej farby brunetkom

jestem szatynką i ostatnio farbnełam włosy na Palona KAwe z Joanny...Jednak nie podobaja mi sie i chetnie rozjasnilabym te wlosy dekoloryzacja, nie pasemkami jak zalozycielka watku ..
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-22, 16:24   #1850
milajo
Raczkowanie
 
Avatar milajo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Odrzykoń
Wiadomości: 130
Z farbowanych na b. ciemne na b. jasne? DA SIĘ :) Zobacz :)

Witam Was wszystkie kochane wizażanki lubiące kombinować ze swoimi fryzurkami Ponieważ bardzo często pojawiają się wątki typu - jak rozjaśnić ciemne na jasne i tym podobne, zakładam ten wątek aby pokazać Wam moją drogę od bardzo ciemnych do bardzo jasnych włosów
Mam w sumie doświadczenie z tego typu zabiegami bo jakies 5 lat temu zaczełam farbować włosy na blond - a własciewie na siwe - takie mi się wtedy podobały ;/ no i o mało nie wyłysiałam więc dałam sobie spokój na koljne parę lat. Teraz wiem, ze robiłam to bardzo nieumiejętnie, sama w domu, bardzo często i dlatego tak bardzo je sobie zniszczyłam. Kupowałam proszek rozjaśniający w hurtowni fryzjerskiej, wode 12 i jechałam całe włosy za każdym razem No i po kilku miesiącach, miałam połamane przy samiej głowie wlosy
Przez kolejne lata robiłam parę razy pasemka, balejaże, ale koniec końców przez ostatnie parę lat farbowałam na ciemno. Dbałam, nawliżałam aż miałam znów piękne błyszczące zdrowe ale CIEMNE wlosy. I pomimo tego ze doskonale się układały, były lsniące, i w ogóle oh ah, nie czułam się w nich dobrze. Chocbym nie wiem jak je super obcięła i uczesała nie czułam się dobrze.
I postanowiłam znów rozjaśnic. I tak postaram się opisac Wam kolejne etapy tego rozjaśniania.


Ponieważ wiedziałam, ze przez całe wakacje będę pracować 24h/dobę na powiedzmy sobie "odludziu" i praktycznie nie "wychodzić do ludzi", zaplanowałam ze te około 2 miesiące mam na przejscie z ciemnych na jasne( Chciałam to rozlożyc w czasie jak najbardziej żeby je jak najmniej zniszczyć)
No i zaczynam
1. Naturalnie dośc ciemne wlosy (szatyn?) farbowane czekoladowym w salonie fryzjerskim fervidolem( kadus) - wiele razy
2.Na początku czerwca, w salonie gdzie używaja produktów KADUS, zrobiłam sobie lekką dekoloryzację i zafarbowałam na jaśniejszy brąz ( nie pamietam nazwy koloru)
3. Po miesiącu, na początku lipca, kolejna dekoloryzacja w salonie produktami Kadus ( podobno sa dobre i rzeczywiście - są) do koloru marchewki (!!!!) Włosy niezniszczone w ogóle a o to chodziło :0 więc zadowolona myślałam ze z marchewką na głowie wytrzymam kolejny miesiąc. niestety ten kolor tak starsznie mi ciążył ze po dwóch tygodniach zdecydowałam się na kolejny krok - juz w innym salonie uzywającym tańszych produktów ( powód - brak funduszy a w zasadzie żal koljnych 180 zl ;/)
4, 5 Rozjaśnianie rozjaśniaczem ( bez odrostów - celowo) i szampon koloryzujący TOUCh (? chyba) jakis taki siwawy - zeby pozbyć się zółtego) Cena o połowe mniejsza niz Kadusem.
6.POłowa sierpnia - kolejny etap - juz ostatni kolejne rozjaśniania w tym tanszym salonie - kremem rozjaśniającym (?) welli - już z odrostami - i znów szampon koloryzujący Touch - tym razem nie całkiem siwy - tylko pół na pół z naturalnym blondem.


Tak więc wyglądała moja walka z ciemnymi włosami
jak widac na zdjęciach obciełam je dośc sporo - ale nie dlatego że musiałam tylko od razu miałam taki zamysł - postanowiłam ze dopiero jak zapuszczę grzywkę to zacznę zapuszcząc całośc Na pewno podcięcie je za kazdym razem po farbowaniu poprawiło ich kondycję - nie ciągną sie, maja połysk i jestem mega zadowolona jak budze sie rano patrzę w lustro i widzę ze mam JASNE włosy

Myśle ze odrosty nie będą stanowić dla mnie problemu (nawet mi się podobaja odrosty na wlosach blond)- będę je farbowac myśle raz na miesiąc i planuje juz nigdy nie farbowac na ciemne

Mam nadzieję ze komuś mój wątek pomoże rozwiać wątpliwości czy tez moze ktoś znajdzie odpowiedź na nurtujące go pytanie dotyczące farbowania ciemnych na jasne

Pozdrawiam serdecznie i jakby ktoś mial jakies pytania to jestem chętan odpowiadać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (28,7 KB, 204 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (91,5 KB, 206 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (103,2 KB, 236 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.JPG (48,9 KB, 212 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (13,4 KB, 204 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (81,4 KB, 310 załadowań)
milajo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 16:48   #1851
szwedka84
Raczkowanie
 
Avatar szwedka84
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 256
Dot.: Z farbowanych na b. ciemne na b. jasne? DA SIĘ :) Zobacz :)

milajo a mi sie poodobasz w ciemnych wloskach Na drugim zdjeciu (jasniejszy braz) wygladasz super i nawet ta marchewka moim zdaniem nie byla az taka zla :P w koncu ladnej dziewczynie we wszystkim ladnie

ja jak narazie calych wlosow jeszcze sie nie odwazylam pomalowac tylko jakies pasemka itd (jestem blondynka) moze kiedys . ... pozdrawiam
__________________
góra:15.04.2008
dół :5.06.2008


szwedka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 17:08   #1852
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Z farbowanych na b. ciemne na b. jasne? DA SIĘ :) Zobacz :)

Lepiej Ci moim zdaniem było w ciemnych i to o wiele.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 17:42   #1853
milajo
Raczkowanie
 
Avatar milajo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Odrzykoń
Wiadomości: 130
Dot.: Z farbowanych na b. ciemne na b. jasne? DA SIĘ :) Zobacz :)

Hello zapomniałam zaznaczyc ze nie pytam o to czy uważacie czy lepiej było w ciemnych czy lepiej jest w jasnych bo nie o to w tym wątku chodzi Ja lepiej i przede wszystkim młodziej czuję sie w jasnych. Częsciej kobietom podobam się w ciemnych - a mężczyźni wolą mnie w jasnych Ja czuję sie doskonale i nie zamierzam już tego zmieniac Poza tym dużo zależy tez od zdjęcia Na jednym wygląda się lepiej na drugim gorzej prawda? A ja w blond czuję się rewelacyjnie Polecam
milajo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 18:09   #1854
Gaga78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 120
Dot.: Z farbowanych na b. ciemne na b. jasne? DA SIĘ :) Zobacz :)

Ja też uważam,że w blondzie Ci lepiej, przede wszystkim młodsza jesteś
Gaga78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 18:32   #1855
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Z farbowanych na b. ciemne na b. jasne? DA SIĘ :) Zobacz :)

witam
włoski blond podkreslaja twoje sliczne niebiesciutkie oczka slicznie Ci w blondzie

mam pytanie odnosnie dekoloryzacji...:confused :
obecnie sama mam ciemna czekolade Castinga Loreala i chce je rozjaśnic o 2 tony na taki brazik ..ale boje sie" efektu marchewki"
i zniszczonych włosów jaki był efekt po 1 dekoloryzacji...:confused :
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 20:23   #1856
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Z farbowanych na b. ciemne na b. jasne? DA SIĘ :) Zobacz :)

A mi sie najbardziej podobaja Twoje wloski na tej fotce co jestes w czerwonej bluzce.Ale w wersji blond tez Ci bardzo do twarzy
Mam do Ciebie pytanko raczej nie na temat
Czy moglabys napisac jak udalo Ci sie doprowadzic do normalnego stanu wlosy po tych wczesniejszych rozjasnieniach,ktore tak Ci je poniszczyly.Bede bardzo wdzieczna,bo juz jakis czas borykam sie z takim samym problemem i jak do tej pory nic nie pomaga
Zeby nie odbiegac w watku od tematu moze napisz na PW jesli to nie klopot.Z gory dzieki
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 20:32   #1857
alex-no
Raczkowanie
 
Avatar alex-no
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 249
GG do alex-no
Dot.: nie udane farbowanie czarnych włosów:( pomocy!!

Ale czy jeżeli chcę rozjaśnić włosy jedynie o pół tonu, bo ten czarny wyszedł mi strasznie nienaturalny, taki "blacharski", to też musze je dekoloryzować? Farbowałam włosy wczoraj, z b. ciemnego brązu na "czarny bez", chcę tylko, żeby mi nieco wyblakły i naszły ciemnym brązem. Absolutnie nie będę ich niszczyć dekoloryzatorem, i tak są cienkie
Częste mycie i uparte traktowanie szamponetką wystarczy, żeby farba troszkę puściła...?
__________________
In the wasteland
She hangs the headless
Upside down to drain...
_______________
11. 05. - 1 cm
alex-no jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 08:30   #1858
~Viviana~
Raczkowanie
 
Avatar ~Viviana~
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Pole truskawkowe
Wiadomości: 201
Dot.: nie udane farbowanie czarnych włosów:( pomocy!!

Jak chciałam z bardzo ciemnego brązu uzyskac jasny brąz płukałam je w cebuli, tylko pod słońce widoczne były rudawe refleksy.
__________________
W samotności dryfuję
coraz rzadziej wieje wiatr...
z trudem doganiam fale,
której kształt zamykam w dłoniach

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
21.08 oficjalne zapuszczanie włosów
~Viviana~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 08:35   #1859
tancereczka1
Raczkowanie
 
Avatar tancereczka1
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 69
GG do tancereczka1
Dot.: nie udane farbowanie czarnych włosów:( pomocy!!

Ja osobiście jakiś miesiąc temu zmywałam czekoladowy brąz z włosów dekoloryzatorem Loreala. Kolor sie zmył do takiego miedzianego koloru z różnymi refleksami, lecz jednak jestem zadowolona nałożyam na to farbę Loreala taką która jets wskazana po dekoloryzowaniu dekoloryzatorem Loreala, a jest to Loreala Excelence w kolorze moich naturalnych włosów, farba dobrze przyjeła, natomiast tam gdzie były już odrosty mimo to że nałożyłam tam farbe 15 min przed spłukiwaniem kolor wyszedł jaśniejszy. Reasumując mogę stwierdzić ze dekoloryzator nie zniszczył moich włosów i pozbyłam się koloru, myśle że dekoloryzator Loreala jest najlepszy z tych do domowego użytku, mimo to że kosztje ok 50 zł
tancereczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 08:50   #1860
gusiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 28
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Dziewczyny! co ja narobiłam!
sluchajcie, naturalnie mam ciemne blad wlosy, takie myszowate. od kilku lat farbuje je na ciemna czekolade czy cos w ten desen. Postanowilam zafarbowac je na jakas ładny braz, zeby nie byly az takie ciemne. Poczytalam wszystko co napisalycie o dekoloryzacji i stiwerdzilam ze boje sie znijszczyc wlosy, zajrzalam do sklepu i znalazlam tam farbe Schwarzkopf - Brilliance "spacjlnie do ciemnych słowsow" to ta farba reklamowana pod haslem "dekoloryzacja i farbowanie przy jednej aplikacji" no wiec mysle sobie sproboje a co mi tam! kupilam
przyszlam do domu, nalozylam ja na wlosy.. po 25 minutach...dziewczyny! to bylo straszne!wlosy blisko skory glowy zrobiły sie zołto rude! po srodku był dziwnie wyblaknięte a koncówki bez zmian... do tego włosy byly suche, brzydke i w ogole nie lsniły jak przed farbowaniem.
Nie chce was zniechęcac do tej farby ale na moich wlosach efekt byl okropny, oczywiscie tego samego dnia zafarbowalam wlosy farba garnier jak zawsze, wczoraj kupilam odzywke henna wax o której dziewczyny pisaly na forum wizazu dotyczacego pielegnacji wlosow i juz moja głowa wyglada lepiej. Najadłam sie strachu ale sytuacja opanowana. Pozdrawiam WAs i radze najpierw przetestowac ta farbe na jakiej częsci włosów pod spodem a potem decydowac sie na farbowanie całości.
pozdrówka
gusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:25.