Kosmetyki Benefit. - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-22, 08:14   #451
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Kosmetyki Benefit.

dzieki ranka za szybką odpowiedź

ja kupiłam już giorgię na truskawie przez cenę tzn. kosztowała mnie 68zł-więc prawie połowa polskiej ceny
wczoraj zamówiłam rónież dallas bo było jeszcze taniej 64zł

giorgia to mój pierwszy nabytek benefit, nie zachwyciła mnie może,ale zauroczyła, jest dla mnie trochę za jasna,ale jak nałożę ją na puder brązujący ,albo wymieszam z różem to jest bardzo fajny efekt
mam jeszcze wielką chęć na ten rozświetlacz różowy-kosztuje teraz na truskawie 55zł

Edytowane przez abar18
Czas edycji: 2009-07-22 o 08:30
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 11:31   #452
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Przeczytałam cały wątek i wsiąkłam na dobre.

Rzuciłam się szczupakiem się na potrójny zestaw różów (róży? nigdy nie wiem):
http://pl.strawberrynet.com/makeup/b.../90824/#DETAIL

a mruga do mnie kusząco jeszcze zestaw Valley of the Stars.

Powiedzcie, dziewczyny, macie porównanie rozświetlacza High Beam z sztyftem Max Factor Shimmer Panstik? Bo kiedy to srebrny róż, to może podobny?

I mam jeszcze jedno pytanie, czy w paletce nr 10 (jasny róż + brąz) ten brąz to przypadkiem nie jest to samo, co bronzer Hoola?

A zaczynając czytać wątek, chciałam spytać o jeszcze jedno, czy HighBeam i Moon Beam różnią się czymś oprócz koloru (na KWC widzę raczej dobre recenzje High Beam i nienajlepsze Moon Beam, a kolor cery mam raczej żółtawy, niż różowy, więc wolałabym ten drugi). Ale doczytałam dwie opinie, jedną, że tak, a drugą, że nie więc chyba temat został wyczerpany...
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 13:45   #453
cetrizini
Raczkowanie
 
Avatar cetrizini
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 368
Dot.: Kosmetyki Benefit.

http://pl.strawberrynet.com/makeup/b.../90924/#DETAIL
wiecie coś o tym pędzlu? Taniutki jest a szukam pędzla do pudru lub fajnego kabuki właśnie, ale obawiam się że będzie bardzo mały..
cetrizini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 15:35   #454
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Benefit.

To po kolei...
Panstika shimmerowego MF mialam dawno ale cos tam jeszce pamietam. W porownaniu do HB, panstik byl drobinkowy, zas HB daje bardziej efekt tafli. Kolor, odcien podobny.

Hoola i ciemny pasek w Benefit 10, to nei to samo, Hoola jest matowy, ten w 10-tce drobinkowy, odcien tez sie rozni.

Porownanie HB i MB, hmm... konsystencja ta sama, przy czym HB zostawia dosc wyrazna srebrna tafle, natomiast zolty kolor w MB sie wtapia w skore i zostaje rozowe rozswietlenie, ktore w dodatku nei jest gladkie ale robi smugi, jakby do zloetgo rozswietlacza dodano rozowego opalizujacego pudru i ten puder sie klumpil na porach, itp. HB jest zdecydowanie wyrazniejszy na skorze, zmrozone srebro, lekko tylko w rozowym tonie. Mozna trzec skore i HB wciaz bedzie widoczny, a po MB zostanie tylko rozowe wspomnienie i to ledwo, ledwo.

Polecam palete VOTS. Rozswietlacze dobre na sprobowanie pzred kupnem duzych i etz na chwile starcza, bo etgo sie pzreciez malo uzywa. Blyszczy bardzo fajny, nawet bardzo bardzo, zmiekcza, nawilza-natluszcza usta i dlugo sie trzyma, chciaz koloru prawie nie nadaje. Mysle nad pelnowymiarowym Cienie o dziwo fajne - bialy, bardzo mocno perlowy, wrecz tafla i terakotowy braz, duzo mniej rozswietlajacy, ktory wcale nie wyglada na skorze jak braz, tylko ciemniejsza zlocista brzoskwinia, pikny Solo trzymaja sie bardzo dobrze, na Lemon Aid sie zrolowaly ale ten wynalazek ma humory, jedne marki lubi, inne nie

Pedzel kabuki ma na MUA sprzeczne opinie, jedni pisza, ze jest miekki, drudzy, ze drapie i linieje jak cholera, widac sa rozne partie. Zakup na wlasna odpowiedzialnosc.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 15:58   #455
kootekk
Zakorzenienie
 
Avatar kootekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 056
Dot.: Kosmetyki Benefit.

witam
wczoraj zamówiłam na truskawie moje pierwsze kosmetyki benefit
kupiłam high beam i korektor boi ing sępie się jeszcze na coraliste ale nie mogę nigdzie znaleźć
zastanawiałam się jeszcze nad paletą powder pop ale jakos do mnie nie przemowila bo wolalam te 70zl na cos innego przeznaczyć
a dzisiaj patrze na truskawe i co widze? powder pop przeceniony na 45 zl
czy moze mi ktos powiedziec jak to jest z kolorem podkładu some kind-a gorgeous? jest tylko jeden kolor? pasuje do kazdej karnacji? bo ja jestem bladzioch i troche się boje, że zamowie a okaze sie za ciemny
z gory dziekuje za pomoc
kootekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 20:55   #456
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Ogolnie to dla mnei benefit jest średni ,ale bardzo lubie high bean no i żel do brwi;

a propos to teraz w sephorze sa obnizki i dallas jest po 70zł? czy jakoś tak,szkoda,że nie 10 .
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 21:01   #457
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
To po kolei...
Panstika shimmerowego MF mialam dawno ale cos tam jeszce pamietam. W porownaniu do HB, panstik byl drobinkowy, zas HB daje bardziej efekt tafli. Kolor, odcien podobny.

Hoola i ciemny pasek w Benefit 10, to nei to samo, Hoola jest matowy, ten w 10-tce drobinkowy, odcien tez sie rozni.

Porownanie HB i MB, hmm... konsystencja ta sama, przy czym HB zostawia dosc wyrazna srebrna tafle, natomiast zolty kolor w MB sie wtapia w skore i zostaje rozowe rozswietlenie, ktore w dodatku nei jest gladkie ale robi smugi, jakby do zloetgo rozswietlacza dodano rozowego opalizujacego pudru i ten puder sie klumpil na porach, itp. HB jest zdecydowanie wyrazniejszy na skorze, zmrozone srebro, lekko tylko w rozowym tonie. Mozna trzec skore i HB wciaz bedzie widoczny, a po MB zostanie tylko rozowe wspomnienie i to ledwo, ledwo.

Polecam palete VOTS. Rozswietlacze dobre na sprobowanie pzred kupnem duzych i etz na chwile starcza, bo etgo sie pzreciez malo uzywa. Blyszczy bardzo fajny, nawet bardzo bardzo, zmiekcza, nawilza-natluszcza usta i dlugo sie trzyma, chciaz koloru prawie nie nadaje. Mysle nad pelnowymiarowym Cienie o dziwo fajne - bialy, bardzo mocno perlowy, wrecz tafla i terakotowy braz, duzo mniej rozswietlajacy, ktory wcale nie wyglada na skorze jak braz, tylko ciemniejsza zlocista brzoskwinia, pikny Solo trzymaja sie bardzo dobrze, na Lemon Aid sie zrolowaly ale ten wynalazek ma humory, jedne marki lubi, inne nie

Pedzel kabuki ma na MUA sprzeczne opinie, jedni pisza, ze jest miekki, drudzy, ze drapie i linieje jak cholera, widac sa rozne partie. Zakup na wlasna odpowiedzialnosc.
Vril nie spodziewałam się, że jedna osoba będzie to wszystko wiedziała. Dziękuję pięknie (mój portfel dziękuje mniej )
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-23, 21:06   #458
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Benefit.

A to wszystko wina Wizazu, 3 miesiace temu nie wiedzialam co to Benefit
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 21:36   #459
iguanaiguana
Zadomowienie
 
Avatar iguanaiguana
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 890
GG do iguanaiguana
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Czy ktoś poratuje w potrzebie zakupu tego produktu na truskawie
http://pl.strawberrynet.com/makeup/b.../90824/#DETAIL
oczywiście w tej super cenie 45,50 zwrócę wszystkie koszty.Proszę o info na PW.
iguanaiguana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 18:47   #460
coctail
Rozeznanie
 
Avatar coctail
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 673
Dot.: Kosmetyki Benefit.

dziewczyny, w Sephorze jest promocja na róż Thrrrob : 49zł

http://www.sephora.pl/pl/pid56/animacja.html
__________________
http://www.bitedelite.pl Zapraszam na KONKURS
coctail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 13:46   #461
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Już jakiś czas temu zakupiłam i przetestowałam dwie paletki (limitowanki?), Powder Pop i Valley of the Stars.

Jestem zachwycona przede wszystkim bronzerem Hoola, ma świetny, ciepły, opalony kolor, nie mogę się nazachwycać.
I zaprzeczam, jakoby te kratki były za małe na zanurzenie pędzelka, bez problemu radzę sobie pędzlem do różu standardowej wielkości, choć pewnie duże pudła byłyby poręczniejsze.

Dandelion jest na mnie w tej chwili raczej niewidoczny (różowe rumieńce pojawiają się tylko, jeśli nałożę go dołączonym pędzelkiem-drapakiem, miękki pędzel do różu raczej nie nabierze z pudełka takiej ilości kosmetyku). Pewnie przyda się zimą. Dallas jest w porządku, acz bez zachwytów.

High Beam i Moon Beam, jak jeden mąż, to dla mnie niestety produkty zasadniczo nieprzydatne. Ten błysk robi efekt spoconej twarzy i to w zasadzie jedyny efekt użycia tych kosmetyków, wyglądam zdecydowanie lepiej bez nich (shimmerowy panstik MF dużo lepszy). Potwierdzam, że Moon Beam po użyciu zupełnie nie jest złoty, poświata jest całkowicie różowa.

Błyszczyk z zestawu bardzo jest fajny, używam z przyjemnością. Ładny efekt, miła konsystencja. Cienie w kolorach dla mnie mało przydatnych - biel zmrożona i sylwestrowo iskrząca, morela zupełnie niewidoczna. Trudno..
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-09, 14:22   #462
kasiabraun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: monachium
Wiadomości: 2
Wyślij wiadomość przez ICQ do kasiabraun GG do kasiabraun Send a message via Skype™ to kasiabraun
Smile Dot.: Kosmetyki Benefit.

Hej dziewczyny, pare dni temu kupilam moje pierwsze kosmetyki Benefitu: rozswietlacz pod oczy ooh la lift (bardzo fajny produkt), kredke do brwi (wygladaja jak na reklamach i puder dallas, ktory nie za bardzo mi jednak odpowiada, moze ktoraj chce odkupic albo wymienic sie na cos innego?
kasiabraun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 15:07   #463
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Już jakiś czas temu zakupiłam i przetestowałam dwie paletki (limitowanki?), Powder Pop i Valley of the Stars.

Jestem zachwycona przede wszystkim bronzerem Hoola, ma świetny, ciepły, opalony kolor, nie mogę się nazachwycać.
I zaprzeczam, jakoby te kratki były za małe na zanurzenie pędzelka, bez problemu radzę sobie pędzlem do różu standardowej wielkości, choć pewnie duże pudła byłyby poręczniejsze.

Dandelion jest na mnie w tej chwili raczej niewidoczny (różowe rumieńce pojawiają się tylko, jeśli nałożę go dołączonym pędzelkiem-drapakiem, miękki pędzel do różu raczej nie nabierze z pudełka takiej ilości kosmetyku). Pewnie przyda się zimą. Dallas jest w porządku, acz bez zachwytów.

High Beam i Moon Beam, jak jeden mąż, to dla mnie niestety produkty zasadniczo nieprzydatne. Ten błysk robi efekt spoconej twarzy i to w zasadzie jedyny efekt użycia tych kosmetyków, wyglądam zdecydowanie lepiej bez nich (shimmerowy panstik MF dużo lepszy). Potwierdzam, że Moon Beam po użyciu zupełnie nie jest złoty, poświata jest całkowicie różowa.

Błyszczyk z zestawu bardzo jest fajny, używam z przyjemnością. Ładny efekt, miła konsystencja. Cienie w kolorach dla mnie mało przydatnych - biel zmrożona i sylwestrowo iskrząca, morela zupełnie niewidoczna. Trudno..
tez mam te paletki i najbardziej podoba mi sie wlasnie hoola z valley tez jestem zadowolona, chociaz pelnowymiarowego high beama i moon beama raczej nie chce jakos nie szaleje juz za takimi rozswietlaczami, podobaja mi sie dosc cienie w tej paletce i blyszczyk-slicznie pachnie!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 09:19   #464
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość

Jestem zachwycona przede wszystkim bronzerem Hoola, ma świetny, ciepły, opalony kolor, nie mogę się nazachwycać.
I zaprzeczam, jakoby te kratki były za małe na zanurzenie pędzelka, bez problemu radzę sobie pędzlem do różu standardowej wielkości, choć pewnie duże pudła byłyby poręczniejsze.

Dandelion jest na mnie w tej chwili raczej niewidoczny (różowe rumieńce pojawiają się tylko, jeśli nałożę go dołączonym pędzelkiem-drapakiem, miękki pędzel do różu raczej nie nabierze z pudełka takiej ilości kosmetyku). Pewnie przyda się zimą. Dallas jest w porządku, acz bez zachwytów.

Mam podobną opinię.

Jestem zakochana w Hoola Na jego rzecz zrezygnowałam nawet z bronzera Estee Lauder, bo Benefit zdecydowanie wygrywa

Dallas kompletnie nie dla mnie. Daje mi jakiś brudny efekt na twarzy Nie używam.

Dandelion daje prawie niewidoczny efekt na mojej buzi. Chociaż kolorek jest śliczny
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 14:20   #465
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Kliknelam "10" na eBay, tym sposobem bede miec wszystkie kolory pudelkowych rozy Jesli bede sie jeszcze rozgladac za innymi, to definitywnie trzeba mnie palnac w leb
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 15:12   #466
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Benefit.

ja poki co od kilku dni ciesze sie coralista oczywiscie tez chce "10", georgie mialam, ale u mnie nic nie widac, za jasny odcien i to dosc sporo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 07:23   #467
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Dimiti mam ten sam problem z Georgią, musiałabym być bardzo blada czyt. środek zimy , żeby cokolwiek było widac jako róż Z pudrów pudełkowych mam wszystko oprócz Coralisty, ale i na niego się czaję
Benefit stał się moją druga ulubioną marką kosmetyczna, zaraz po MACu i aktualnie nie używam niczego innego

Powiedzcie mi czy Coralista nada się do cery z typowo chłodnym odcieniem ? Nie będzie się gryźć ??
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 09:09   #468
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Dziewczyny, czy któraś miała może ten zestaw Benefita i może go polecić bądź odradzić?
http://pl.strawberrynet.com/makeup/b...823/?CatgId=15
Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 20:25   #469
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś miała może ten zestaw Benefita i może go polecić bądź odradzić?
http://pl.strawberrynet.com/makeup/b...823/?CatgId=15
jest fajny, ale jeśli o mnie chodzi, to używam tylko jak się wybieram gdzieś z ukochanym, za dużo miziania i bawienia się, żeby używać na codzień (a może ja jestem leniwa )
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-04, 22:46   #470
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
jest fajny, ale jeśli o mnie chodzi, to używam tylko jak się wybieram gdzieś z ukochanym, za dużo miziania i bawienia się, żeby używać na codzień (a może ja jestem leniwa )
a jaki efekt te kredki daja? ciezko mi sobie to jakos wyobrazic te mizianie sie pedzelkami i kredkami

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Dimiti mam ten sam problem z Georgią, musiałabym być bardzo blada czyt. środek zimy , żeby cokolwiek było widac jako róż Z pudrów pudełkowych mam wszystko oprócz Coralisty, ale i na niego się czaję
Benefit stał się moją druga ulubioną marką kosmetyczna, zaraz po MACu i aktualnie nie używam niczego innego

Powiedzcie mi czy Coralista nada się do cery z typowo chłodnym odcieniem ? Nie będzie się gryźć ??
a ten rozowy odcien z "10" nie jest taki jasny wlasnie? u mnie niestety dandelion tez za jasny, georgia to juz typowo i nawet zima mi nie pomoze
ja jestem zima i myslalam, ze bede musiala go puscic w swiat, ale bardzo ladnie wyglada w sumie ja nakladam brazer i na to troche coralisty i mam taka naturalnie opalona i zarumieniona buzke
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 22:54   #471
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Kosmetyki Benefit.

no ładnie usta wyglądają, takie pełne, ale to mizianie doprowadza mnie do szału.

z '10' też bym była ostrożna w Twoim wypadku, bo ja jestem maksymalna bledziocha i dla mnie 10 jest idealna, bo różowy jaśniutki, a i brąz nie jest wcale ekstra ciemny. o.
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 08:32   #472
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
no ładnie usta wyglądają, takie pełne, ale to mizianie doprowadza mnie do szału.

z '10' też bym była ostrożna w Twoim wypadku, bo ja jestem maksymalna bledziocha i dla mnie 10 jest idealna, bo różowy jaśniutki, a i brąz nie jest wcale ekstra ciemny. o.
hym to moze skusilabym sie na te kredki? bo widze ze z jednej strony jest taki jasniutki odcien
a tak mnie meczyla ta "10" :/ najwyzej kupie, a jak okaze sie faktycznie za jasna to pojdzie w swiat...thrrrob mnie jeszcze meczyl, ale tez nie wiem w takim razie czy nie bedzie za jasny:/ i tak z rozy benefita zostanie mi ino coralista, hoola i dallas
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 13:38   #473
zoee5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 149
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Oglądałam krem koloryzujący You Rebel Lite, czy któraś z Was używa? Czy dobrze nawilża? Myślałam, że mozna używać go jak kremu, a potem na niego podkład. Myślicie, że się sprawdzi?
zoee5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 18:16   #474
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez zoee5 Pokaż wiadomość
Oglądałam krem koloryzujący You Rebel Lite, czy któraś z Was używa? Czy dobrze nawilża? Myślałam, że mozna używać go jak kremu, a potem na niego podkład. Myślicie, że się sprawdzi?
no ja mialam, ale ta jasniejsza wersje i niestety dla mnie za jasna ale ogolnie mi sie podobal, bo mial fajna konsystencje, skora wygladala tak zdrowo i promiennie po nim mysle, ze pod podklad w sumie tez moze byc
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 18:19   #475
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Dimiti
moje dzisiejsze grzeszki, tak żeby Cię pokusić
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 19:57   #476
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
jest fajny, ale jeśli o mnie chodzi, to używam tylko jak się wybieram gdzieś z ukochanym, za dużo miziania i bawienia się, żeby używać na codzień (a może ja jestem leniwa )
dzieki, chyba wezmę na próbę, zaintrygowało mnie to mizianie się
Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 20:11   #477
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
Dimiti
moje dzisiejsze grzeszki, tak żeby Cię pokusić
Kroliczku to wszystko kupilas za jednym zamachem?;-)
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 20:27   #478
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
Dimiti
moje dzisiejsze grzeszki, tak żeby Cię pokusić
: love:
thrrrob pieknie wyglada!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 23:29   #479
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Kroliczku to wszystko kupilas za jednym zamachem?;-)
tak, ale nikomu nie mów

Destii - jest piękny, chociaż mój ulubieniec to coralista
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 07:15   #480
zoee5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 149
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Dzięki za odpowiedź. Chyba zaryzukuję, bo nosi mnie żeby coś kupić. Nie zawsze jest to w moim przypadku oznaką rozsądku. Szkoda, że przegapiłam w seforze -20%.
zoee5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-26 11:11:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:06.