BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym! - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-04, 19:14   #1141
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A ja coraz bardziej zakochuję się w Elemongu - najpierw miałam mieszane uczucia bo ciężko się rozprowadzał ale już doszłam do wprawy i nie mam z tym żadnego problemu Dzisiaj w pracy usłyszałam nawet, że bardzo ładnie wyglądam, mam śliczną promienną cerę

Kusi mnie Lioele
Elemondżek jest super , aż mi go szkoda zdradzać z innymi BB Creamami, ale chęć testowania silniejsza
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 19:31   #1142
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Elemondżek jest super , aż mi go szkoda zdradzać z innymi BB Creamami, ale chęć testowania silniejsza
Ja go używam w ramach podkładu ale jest o wiele lepszy od zwykłego No i nareszcie coś jasnego
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 19:49   #1143
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

ja juz chyba wiem czemu BBC są dla mnie za jasne...
nawet missha NO.23
mam twarz jasniejszą od szyi i bardziej szarą (szyje mam żółtą) a BBC dodatkowo ją rozsjaniają
potrzebowałabym jeszcze czegos ciemniejszego od tej misshy, ale chyba nie ma
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 19:57   #1144
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
ja juz chyba wiem czemu BBC są dla mnie za jasne...
nawet missha NO.23
mam twarz jasniejszą od szyi i bardziej szarą (szyje mam żółtą) a BBC dodatkowo ją rozsjaniają
potrzebowałabym jeszcze czegos ciemniejszego od tej misshy, ale chyba nie ma
ale taki efekt jasniejszej buzi jest ładnyy Ja mam odwrotnie- twarz ciemną, szyje jasną a dodatkowo wszystko mi ciemnieje na twarzy Wyglądam masakrycznie, jakbym używala podkladów ala'kiosk ruchu.. całe szczęscie bb mi ją leciutko rozjaśniły
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 20:19   #1145
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
ale taki efekt jasniejszej buzi jest ładnyy Ja mam odwrotnie- twarz ciemną, szyje jasną a dodatkowo wszystko mi ciemnieje na twarzy Wyglądam masakrycznie, jakbym używala podkladów ala'kiosk ruchu.. całe szczęscie bb mi ją leciutko rozjaśniły
nie jest to ładny efekt kiedy masz złocistą szyję i bledszą, szarawa twarz...
wygląda jakbym miała źle dobrany podkład
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 20:29   #1146
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
nie jest to ładny efekt kiedy masz złocistą szyję i bledszą, szarawa twarz...
wygląda jakbym miała źle dobrany podkład
A nie możesz tego szarego posypać na złocisto jakimś pudrem sypkim?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 20:35   #1147
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
ja juz chyba wiem czemu BBC są dla mnie za jasne...
nawet missha NO.23
mam twarz jasniejszą od szyi i bardziej szarą (szyje mam żółtą) a BBC dodatkowo ją rozsjaniają
potrzebowałabym jeszcze czegos ciemniejszego od tej misshy, ale chyba nie ma
Hihi zawsze miałam odwrotnie i mnie to wkurzało, że taka blada szyja Ale teraz mi buźkę kremik wybielił I znowu się wkurzam
I tak źle i tak niedobrze
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-04, 20:52   #1148
moniar83
Zadomowienie
 
Avatar moniar83
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 139
GG do moniar83
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Znalezione w sieci o kremach BB

__________________
WYMIANA
moniar83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 21:01   #1149
ivana
Raczkowanie
 
Avatar ivana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 227
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Ceny zawrotne, ten sprzedawca ma też wystawione BB kremy na all... w podobnych cenach :/
ivana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 21:28   #1150
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A nie możesz tego szarego posypać na złocisto jakimś pudrem sypkim?
musiałabym sporo tego nasypac zeby przykryc BB + znalezc złocistą wykonczeniówke co jest trudne, a juz w ogóle kiedy uzywa się minerałów, bo tam wykonczeniówka jest transparentna

Cytat:
Napisane przez sheepka Pokaż wiadomość
Hihi zawsze miałam odwrotnie i mnie to wkurzało, że taka blada szyja Ale teraz mi buźkę kremik wybielił I znowu się wkurzam
I tak źle i tak niedobrze
ja tam juz wolę miec jasniejsza buzke niz ciemniejszą
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 21:33   #1151
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
ja tam juz wolę miec jasniejsza buzke niz ciemniejszą
mówisz? jejuu...nam się chyba nigdy nie dogodzi ale chyba masz rację
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-05, 12:07   #1152
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Testuję Elemong od kilku dni i mogę już napisać parę słów
W porównaniu do Pinka jest troszkę cięższy w moim odczuciu, o wiele lepiej kryje (Pink moim zdaniem nie kryje praktycznie wcale). Jest jaśniutki. Ale też łatwo przesadzić z ilością, co nie wygląda za dobrze
Świecę się po nim po ok 3 godzinach, ale zaczełam używać Soft Focusa z EGM. Nakładam na Elmonga i jest trochę lepiej, ale tylko trochę.
I niestety podkreśla suche skórki :/ Mam tłustą cerę, ale ostatnio jakąś wysuszoną przy ustach i nosie i ten krem bardzo to podkreśla.
Ogólnie podoba mi się, jestem zadowolona. Czekam na Mishhę jeszcze.
Dostałam dziś też różyk Jest śliczny, łatwo się nakłada, ma delikatny kolorek, ale jest malutki, myslałam, że będzie trochę większy No i próbki też dostałam, będę testować
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 15:41   #1153
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

właśnie odebrałam Skin Food grzybkowy, od razu nałożyłam i pierwsze wrażenie- naprawdę super.
wtopił się ładnie, mam efekt baby skin, zero naczynek, rumienia, widoczne piegi, po prostu naga zdrowa skóra.
Wzięłam odcień jaśniejszy, na razie idealnie pasuje, zbaczymy co będzie po kilku godzinach i jak zblednie moja, niewielka ale jednak, opalenizna.
Zapach i opakowanie super
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 18:09   #1154
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

witam się w nowych rejonach forum
pomyślałam, że podzielę*się moimi opiniami o tym, co przetestowałam; mało ciemniejszych karnacji tutaj, ale jednak ktoś i takich bb kremów szuka

na pierwszy ogień poszedł Lioele Beyond the Solution - jeszcze nie wiedziałam, czego po bb kremach można się spodziewać, więc początkowo nawet nieźle go oceniłam w porównaniu do kolejnych - dość tępa, suchawa maź, krycie trochę lepsze niż kremy tonujące, wyswatchowany wydawał się całkiem przyjemnym beżykiem z żółtawą nutką; niestety wybielił mnie w mało naturalny sposób, wybił różowe tony; no nic pomyślałam, pierwsze koty za płoty, na szczęście to tylko 10ml

Lioele Triple the Solution - jesli tylko komuś pasuje odcień - Lioele Beyond chowa się przy tym Triple; potrójny o niebo lepiej kryje i choć gęstszy nie jest taki tępy przy aplikacji, ma całkiem nieżly poślizg; kolor niemal identyczny jak Beyond, ładny dość jasny beżyk z żółtą nutą, może minimalnie bardziej złotawy od Beyond

Missha Watery - podobno jeden z najciemniejszych bb kremów guzik prawda; na swatchu rzeczywiście ciemniejsza i bardziej szara, rozsmarowana na twarzy jaśnieje; przy połowie buzi pokrytej Lioele Triple i drugiej Misshą Watery nie widać różnicy; krycie mizerne, sporo musiałam napakować, żeby wyrówanać koloryt; plusy - przyjemna leciutka mokra konsystencja, faktycznie przy rozsmarowywaniu pojawiają się te mikrokropelki, może być fajny na letnie upały
aha, zapomniałam - w przeciwieństwie do reszty pięknie pachnie, tak świeżo

Missha Perfect Cover nr 23 - najciemniejszy ze wszystkich przeze mnie testowanych, niestety to jeszcze za mało dobrze kryje, gęścioch, trochę się trzeba napracować przy blendowaniu (choć i tak nie tak bardzo, jak przy Lioele Beyond); na upartego mogę z nim samym na buzi iść do ludzi; chciałabym wypróbować nowy kolor, nr 31, ale dostępny tylko na amerykańskiej stronie za kosmiczne pieniądze

Missha Signature Real Complete nr 23 - nieco jaśniejszy, odrobinę bardziej żółty niż PC; w sumie bardzo podobny do Perfecta z tą różnicą, że mam wrażenie, że dłużej trzyma mat

L'egere White Multi - mam wrażenie, że jakościowo to zupełnie inna półka
pierwsza rzecz - nie ma co się sugerować opiniami o tym, że jest to jeden z najciemniejszych bb kremów, poleciałam na to no i mam.. rozczarowanie; owszem, dość ciemny, lekko pomarańczowy po wyciśnięciu z tubki, jaśnieje i zmienia kolor po rozsmarowaniu, w końcowym efekcie kolorystycznie zbliżony do Lioele; no ale ta miękkość i gładź po aplikacji! no magia normalnie bardzo przyjemny, bardzo; gdyby on tak nie jaśniał..

konkluzja jest taka, że pod względem odcienia nie ma odpowiedniego dla mnie bb kremu nie produkuje nikt takowych, co będzie latem? nie chcę sie mazać niczym dodatkowo, nie o to chodzi przecież.. miał być minimalizm no..

dziś już nie ma co, ale jeśli pogoda pozwoli, to jutro postaram się o sensowne fotki

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
ja juz chyba wiem czemu BBC są dla mnie za jasne...
nawet missha NO.23
mam twarz jasniejszą od szyi i bardziej szarą (szyje mam żółtą) a BBC dodatkowo ją rozsjaniają
potrzebowałabym jeszcze czegos ciemniejszego od tej misshy, ale chyba nie ma
jest, Missha Perfect Cover nr 31; nowość dostępna jedynie na stronie amerykańskiej; strasznie drogo i chyba nie wysyłają do nas ale coś trzeba wykombinować, ostatnia deska ratunku

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
ale taki efekt jasniejszej buzi jest ładnyy Ja mam odwrotnie- twarz ciemną, szyje jasną a dodatkowo wszystko mi ciemnieje na twarzy Wyglądam masakrycznie, jakbym używala podkladów ala'kiosk ruchu.. całe szczęscie bb mi ją leciutko rozjaśniły
Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
nie jest to ładny efekt kiedy masz złocistą szyję i bledszą, szarawa twarz...
wygląda jakbym miała źle dobrany podkład
zgadzam się, ładnie to nie wygląda, jakbym na siłę chciała twarz wybielić; NaKrawędzi - dokładnie, szarość widzę, szarość
pewnych rzeczy się nie da przeskoczyć, u mnie to nie jest subtelna różnica

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Dostałam dziś też różyk Jest śliczny, łatwo się nakłada, ma delikatny kolorek, ale jest malutki, myslałam, że będzie trochę większy No i próbki też dostałam, będę testować
w temacie różyków - straaaasznie podobają mi się te; przegrzebałam net, niedostępne

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
właśnie odebrałam Skin Food grzybkowy, od razu nałożyłam i pierwsze wrażenie- naprawdę super.
wtopił się ładnie, mam efekt baby skin, zero naczynek, rumienia, widoczne piegi, po prostu naga zdrowa skóra.
Wzięłam odcień jaśniejszy, na razie idealnie pasuje, zbaczymy co będzie po kilku godzinach i jak zblednie moja, niewielka ale jednak, opalenizna.
Zapach i opakowanie super
Rozi, zdradzamy minerały
ehhh, czasem zazdroszczę bladolicym.. taki wybór bb kremów

Edytowane przez KKZJ
Czas edycji: 2010-10-07 o 18:30
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 18:12   #1155
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

KKZJ a jakich kolorów minerałów używasz?
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 18:29   #1156
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
KKZJ a jakich kolorów minerałów używasz?
najbardziej odpowiadają mi Pure Tan Minimalist z LaurEss (głęboką zimą Soft Tan daje radę) i Pampered Puss Naughty Korat lub Naughty Siamese z Meow

Edytowane przez KKZJ
Czas edycji: 2010-10-05 o 18:30
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 18:33   #1157
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

to ja jaśniejsza jestem, bo bałąm się, ze mi też nie podejdą kolory
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 18:33   #1158
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
Rozi, zdradzamy minerały
ehhh, czasem zazdroszczę bladolicym.. taki wybór bb kremów

zdradzamy czasem, kobieta zmienną jest
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 18:36   #1159
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
witam się w nowych rejonach forum
pomyślałam, że podzielę*się moimi opiniami o tym, co przetestowałam; mało ciemniejszych karnacji tutaj, ale jednak ktoś i takich bb kremów szuka

na pierwszy ogień poszedł Lioele Beyond the Solution - jeszcze nie wiedziałam, czego po bb kremach można się spodziewać, więc początkowo nawet nieźle go oceniłam w porównaniu do kolejnych - dość tępa, suchawa maź, krycie trochę lepsze niż kremy tonujące, wyswatchowany wydawał się całkiem przyjemnym beżykiem z żółtawą nutką; niestety wybielił mnie w mało naturalny sposób, wybił różowe tony; no nic pomyślałam, pierwsze koty za płoty, na szczęście to tylko 10ml

Lioele Triple the Solution - jesli tylko komuś pasuje odcień - Lioele Beyond chowa się przy tym Triple; potrójny o niebo lepiej kryje i choć gęstszy nie jest taki tępy przy aplikacji, ma całkiem nieżly poślizg; kolor niemal identyczny jak Beyond, ładny dość jasny beżyk z żółtą nutą, może minimalnie bardziej złotawy od Beyond

Missha Watery - podobno jeden z najciemniejszych bb kremów guzik prawda; na swatchu rzeczywiście ciemniejsza i bardziej szara, rozsmarowana na twarzy jaśnieje; przy połowie buzi pokrytej Lioele Triple i drugiej Misshą Watery nie widać różnicy; krycie mizerne, sporo musiałam napakować, żeby wyrówanać koloryt; plusy - przyjemna leciutka mokra konsystencja, faktycznie przy rozsmarowywaniu pojawiają się te mikrokropelki, może być fajny na letnie upały
aha, zapomniałam - w przeciwieństwie do reszty pięknie pachnie, tak świeżo

Missha Perfect Cover nr 23 - najciemniejszy ze wszystkich przeze mnie testowanych, niestety to jeszcze za mało dobrze kryje, gęścioch, trochę się trzeba napracować przy blendowaniu (choć i tak nie tak bardzo, jak przy Lioele Beyond); na upartego mogę z nim samym na buzi iść do ludzi; chciałabym wypróbować nowy kolor, nr 31, ale dostępny tylko na amerykańskiej stronie za kosmiczne pieniądze

Missha Signature Real Complete nr 23 - nieco jaśniejszy, odrobinę bardziej żółty niż PC; w sumie bardzo podobny do Perfecta z tą różnicą, że mam wrażenie, że dłużej trzyma mat

L'egere White Multi - mam wrażenie, że jakościowo to zupełnie inna półka
pierwsza rzecz - nie ma co się sugerować opiniami o tym, że jest to jeden z najciemniejszych bb kremów, poleciałam na to no i mam.. rozczarowanie; owszem, dość ciemny, lekko pomarańczowy po wyciśnięciu z tubki, jaśnieje i zmienia kolor po rozsmarowaniu, w końcowym efekcie kolorystycznie zbliżony do Lioele; no ale ta miękkość i gładź po aplikacji! no magia normalnie bardzo przyjemny, bardzo; gdyby on tak nie jaśniał..

konkluzja jest taka, że pod względem odcienia nie ma odpowiedniego dla mnie bb kremu nie produkuje nikt takowych, co będzie latem? nie chcę sie mazać niczym dodatkowo, nie o to chodzi przecież.. miał być minimalizm no..

dziś już nie ma co, ale jeśli pogoda pozwoli, to jutro postaram się o sensowne fotki



jest, Missha Perfect Cover nr 31; nowość dostępna jedynie na stronie amerykańskiej; strasznie drogo i chyba nie wysyłają do nas ale coś trzeba wykombinować, ostatnia deska ratunku





zgadzam się, ładnie to nie wygląda, jakbym na siłę chciała twarz wybielić; NaKrawędzi - dokładnie, szarość widzę, szarość
pewnych rzeczy się nie da przeskoczyć, u mnie to nie jest subtelna różnica



w temacie różyków - straaaasznie podobają mi się te; przegrzebałam net, niedostępne



Rozi, zdradzamy minerały
ehhh, czasem zazdroszczę bladolicym.. taki wybór bb kremów
aż tak BBC nie kocham by tyle płacic i szukac ich po całym swiecie
dla mnie to poprostu szybszy makijaz od mineralnego i chciałam stosowac zamiennie a tu
moze za jakis czas ta missha pojawi się na ebayu w normalnej cenie...
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-05, 18:45   #1160
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
zdradzamy czasem, kobieta zmienną jest
ofkors rozumiem, rozumiem
Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
to ja jaśniejsza jestem, bo bałąm się, ze mi też nie podejdą kolory
Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
aż tak BBC nie kocham by tyle płacic i szukac ich po całym swiecie
dla mnie to poprostu szybszy makijaz od mineralnego i chciałam stosowac zamiennie a tu
moze za jakis czas ta missha pojawi się na ebayu w normalnej cenie...
a ja owszem bardzo mi odpowiada jedno jedyne mazidło poranną porą, w roli pielęgnacji (biochemiczki będą krzyczeć pewnie ) oraz makijażu (minerałoholiczki będą krzyczeć.. )

widziałam tę Misshę PC 31 niedawno na ebay singapurskim, były próbki i pełen wymiar; odszukam i skrobnę do tej babki, a nuż będzie skłonna do nas wysłać..
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 19:10   #1161
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
ofkors rozumiem, rozumiem




a ja owszem bardzo mi odpowiada jedno jedyne mazidło poranną porą, w roli pielęgnacji (biochemiczki będą krzyczeć pewnie ) oraz makijażu (minerałoholiczki będą krzyczeć.. )

widziałam tę Misshę PC 31 niedawno na ebay singapurskim, były próbki i pełen wymiar; odszukam i skrobnę do tej babki, a nuż będzie skłonna do nas wysłać..
ciekawe jaką cene sobie zażyczy...
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 21:33   #1162
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
widziałam tę Misshę PC 31 niedawno na ebay singapurskim, były próbki i pełen wymiar; odszukam i skrobnę do tej babki, a nuż będzie skłonna do nas wysłać..
Nie powinno być problemu , kiedyś też polowałam na BB Cream i znalazłam go na singapurskim odłamie i sprzedawca nie miał nic przeciwko, wysyłka mi wyszła jakieś 20 zł po przeliczeniu.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 11:56   #1163
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
L'egere White Multi - mam wrażenie, że jakościowo to zupełnie inna półka
bardzo przyjemny, bardzo; gdyby on tak nie jaśniał..
brzymi ciekawie ale one wyszystkie wybielajace... wiec faktycznie tylko dla bardzo jasnych cer sie nadaja...

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
jest, Missha Perfect Cover nr 31; nowość dostępna jedynie na stronie amerykańskiej; strasznie drogo i chyba nie wysyłają do nas ale coś trzeba wykombinować, ostatnia deska ratunku
na angielskim ebayu mozesz kupic nr 31... sa jeszcze 4 sztuki - klik -
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 16:37   #1164
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

dziękuję też właśnie rano znalazłam tę aukcję są też próbki, ale wysyłka tylko w UK

Edytowane przez KKZJ
Czas edycji: 2010-10-06 o 16:38
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 16:42   #1165
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

ciekawa ta missha, ale ja boję się zamawiac całego opakowania w ciemno
moze kiedys się zdecyduje jak będę bardziej przy kasie
narazie zuzyje tę misshe co mam
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 11:21   #1166
Inoue072
Przyczajenie
 
Avatar Inoue072
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 14
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Mam Lioele Triple the Solution, wprawdzie dopiero drugi dzień, ale podzielę się pierwszymi wrażeniami Mam nadzieję, że ta wersja Lioele też jest lecznicza, ale to się okaże z czasem. Zależy mi na wysokich filtrach, więc i tak wybrałabym tę, nawet jeśli ma mniejsze właściwości lecznicze.
Nałożyłam krem od razu po oczyszczeniu twarzy, bez niczego pod spód.
Aplikacja - bardzo przyjemna, zaczynając od pompki, kończąc na rozprowadzaniu. Nie mam wrażenie, że rozsmarowuje się ciężko czy tępo. Przez długi czas używałam dość tępego, ciężkiego Solecrinu od Iwostinu, więc może jestem przyzwyczajona. Zresztą Lioele rozprowadza się znacznie lepiej i jest bardzo lekki. Wystarczy jedno, malutkie wyciśnięcie, żeby pokryć całą twarz.
Kolor – hmm... na dłoni wygląda na ciemny, ale na skórze twarzy dopasowuje się i u mnie idealnie wtapia w naturalny kolor. Tony raczej żółtawe, ale nie jestem w stanie tego określić precyzyjnie. Wyrównuje kolor cery i kryje dobrze, choć np. małe krostki czy bardzo rozszerzone naczynka przy nosie nie „zniknęły” całkiem. Prześwitują, ale jutro pokryję je najpierw korektorem i sprawdzę jak to wtedy wygląda. Cera wygląda bardzo świeżo i brak matu absolutnie mi nie przeszkadza. Lekki połysk, ku mojemu zaskoczeniu, naprawdę fajnie wygląda, trochę jakby światło odbijało się ode mnie
Trwałość – miałam go wczoraj 6 godzin i cały czas wyglądał dobrze. Nic mi się nie starło, nie zostało na szaliku, nie spłynęło jak zawsze. Nie wiem jeszcze jak z trwałością całodniową.
Nawilżenie – moje suche policzki miały się dobrze przez całe 6 h.

Edytowane przez Inoue072
Czas edycji: 2010-10-07 o 11:23
Inoue072 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 18:43   #1167
ivana
Raczkowanie
 
Avatar ivana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 227
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Inoue072 Pokaż wiadomość
Mam Lioele Triple the Solution, wprawdzie dopiero drugi dzień, ale podzielę się pierwszymi wrażeniami

Fajnie, że ktoś wreszcie opisuje ten właśnie krem. Triple.... jest na mojej liście do kupienia, więc jeśli możesz, zamieść jakieś fotki, ręki lub (lepiej) twarzy z tym kremem

A ja póki co zarzuciłam stosowanie Misshy Perfect Cover na rzecz próbki, którą z tymże kremem dostałam a mianowicie Missha Signature Real Complete BB cream. Co prawda próbka tycia, ale na trzy razy wystarczyła i mnie w sobie rozkochała Kolor ten sam (nr 21), krycie równie dobre, ale o wiele lepiej "siada" na twarzy, wydaje mi się, że ten krem jest lżejszy, można go nałożyć więcej i nie zrobić sobie krzywdy (M Perfect Cover przy przedobrzeniu wyglądał ciężko). Mam wrażenie, że jest jakby perłowy i oczywiście pozostawia glow na twarzy, ale łatwo go zmatowić. Poza tym moja buzia lepiej wygląda wieczorem po tym kremie niż po jego poprzedniku.... Perfect Cover po kilku poprawkach ważył się jednak i po całym dniu wyglądało to niefajnie. Aha, i ten kolor ma w nazwie słowo "pink", ale na mojej twarzy wygląda normalnie, tzn na pewno nie pink (mam cerę lekko żółtawą) i wtapia się jak każdy bb krem
ivana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 18:47   #1168
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

ja mam pytanie do dziewczyn, ktore kupowaly na ebayu... jak dlugo mniej wiecej idzie paczka ?? ... czy faktycznie tak jak podaja w opisie gdy przesylka jest darmowa, ze trwa to 2 - 3 tyg.
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 18:51   #1169
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ja mam pytanie do dziewczyn, ktore kupowaly na ebayu... jak dlugo mniej wiecej idzie paczka ?? ... czy faktycznie tak jak podaja w opisie gdy przesylka jest darmowa, ze trwa to 2 - 3 tyg.
do mnie jedna szła 5 dni z Korei, druga ponad tydzień.
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 18:54   #1170
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

czyli nie pozostaje nic innego jak uzbroic sie w cierpliwosc ... chyba, ze mi sie urzad celny do paczki przytuli...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:12.