COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej.. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-13, 15:09   #91
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

wszystkie masz nat, tylko w tym podwojnym jest do linera syntetic, ... black ... sa baaardzo miekkie -sobol chyba, ten duzy do pudru tez jest nat. miekki ale nie tak jak edmy- cos jak sephora
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 21:26   #92
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
wszystkie masz nat, tylko w tym podwojnym jest do linera syntetic, ... black ... sa baaardzo miekkie -sobol chyba, ten duzy do pudru tez jest nat. miekki ale nie tak jak edmy- cos jak sephora
Dziękuję

To nie poszaleję. Może i lepiej.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 15:04   #93
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Dzis dostalam przesyłke od Pastereczki z pedzlami na razie razem z CS mam 4 pedzle:
- Black Taklon Angle Liner (myslałam ze bedzie wiekszy troszke ale bardzo mi odpowiada. i nawet ja- laik wizazowy zrobilam se jaka taka kreske- pierwsza w zyciu skosnym pedzelkiem. jak dojde do wprawy to bedzi cool )
- Pink Oval Taklon Lip Brush- wzielam go z przeznaczeniem do malowania oczu. glownie mi chodzilo o dolna powieke ale dzis pomalowalam nim sobie cala gorna powieke, moim zdaniem dobry jest. dosc sztywny ale nie za twardy, spręzyste wlosie.
- Pink Round Crease- nawet mi odpowiada, dobrze rozciera cien, od biedy nawet cala powieke moge nim pomalowac. dla mnie wlosie mogloby byc lekko bardziej zwarte, ale tylko tyci.
- Silver Duo Fiber Stippling Brush- oczywiscie przy pierwszym myciu lekko zafarbowal i zgubil kilka wlosow. mieciutki, ma sie wrazenie ze wlosie jest malo "stabilne" ale to tylko wizualne bledne odczucie. a roz naklada sie nim swietnie, angled z edm wysiada.

mam tez troche mik, w tym sporo od tej-co-wszystko-ma i jestem nimi zachwycona, sa napigmentowane, latwo sie je naklada, rozciera. szkoda tylko ze niektore przy rozcieraniu jakby traca drobinki. czekam jeszcze na baze bo na moich powiekach kolory szybko blakna. ktoregos dnia wrzuce fotki
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 16:10   #94
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Paula, ależ kusisz tym duo fiber
Same zachwycające opinie, a ja właśnie szukam pędzla do różu
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 16:43   #95
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Dzis dostalam przesyłke od Pastereczki z pedzlami na razie razem z CS mam 4 pedzle:
- Black Taklon Angle Liner (myslałam ze bedzie wiekszy troszke ale bardzo mi odpowiada. i nawet ja- laik wizazowy zrobilam se jaka taka kreske- pierwsza w zyciu skosnym pedzelkiem. jak dojde do wprawy to bedzi cool )
- Pink Oval Taklon Lip Brush- wzielam go z przeznaczeniem do malowania oczu. glownie mi chodzilo o dolna powieke ale dzis pomalowalam nim sobie cala gorna powieke, moim zdaniem dobry jest. dosc sztywny ale nie za twardy, spręzyste wlosie.
- Pink Round Crease- nawet mi odpowiada, dobrze rozciera cien, od biedy nawet cala powieke moge nim pomalowac. dla mnie wlosie mogloby byc lekko bardziej zwarte, ale tylko tyci.
- Silver Duo Fiber Stippling Brush- oczywiscie przy pierwszym myciu lekko zafarbowal i zgubil kilka wlosow. mieciutki, ma sie wrazenie ze wlosie jest malo "stabilne" ale to tylko wizualne bledne odczucie. a roz naklada sie nim swietnie, angled z edm wysiada.

mam tez troche mik, w tym sporo od tej-co-wszystko-ma i jestem nimi zachwycona, sa napigmentowane, latwo sie je naklada, rozciera. szkoda tylko ze niektore przy rozcieraniu jakby traca drobinki. czekam jeszcze na baze bo na moich powiekach kolory szybko blakna. ktoregos dnia wrzuce fotki
paula spróbuj italian badger round crease - ja mialam oba i różnica między nimi właśnie jest taka o jakiej wspominasz
no właśnie - miki nie sa lekiem na całe zło... większośc żle się cieniuje ale za te kolory warto się męczyć.. one zwykle ładniej wygladają tak stemplowane a nie rozcierane
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 19:26   #96
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
paula spróbuj italian badger round crease - ja mialam oba i różnica między nimi właśnie jest taka o jakiej wspominasz
no właśnie - miki nie sa lekiem na całe zło... większośc żle się cieniuje ale za te kolory warto się męczyć.. one zwykle ładniej wygladają tak stemplowane a nie rozcierane
wlasnie ograniczone mialam kwotowo wtedy zakupy na cs i wybralam pink round crease ale mam zamiar w przyszlosci jeszcze zakupic ten drugi.
a miki- owszem, bez rozcierania sa wspaniale, tylko niektore po samym stemplowaniu daja nieco za mocny efekt u mnie wiec je lekko rozcieram, ale jeszcze je opanowuje bo nie kazdego dnia mam ochote robic makijaz oka wiec licze na to ze sie bardziej wprawie.

Tootsie sama zostalam na niego skuszona juz jakis dluzszy czas temu i ciesze sie ze go mam. nakladalam Viki's EDM angledem, a dzis maznelam duo fiber i o wiele ladniej mi to wyszlo.
czaje sie jeszcze na kilka ich pedzelkow. m.in. mysle o tym grzebyku do rzes
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 14:35   #97
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Oto przedstawiam wszem i wobec moje miki przecudne
Zdjęcia nie oddaja ułamka ich uroku.

Pisalyscie w jakims watku o bazie Joko, na ile wystarczy opakowanie przy codziennym stosowaniu? Bo nie wiem ile sztuk zamowic

Pewnie to zostanie potraktowane jako OT, ale niesmialo chcialabym zapytac o palety z CS. Marzy mi sie ta: http://www.coastalscents.com/cfwebst...rm-palette.cfm , praktycznie zawiera wszystkie moje kolory Chcialabym zapytac, jak z trwaloscia tych cieni(oczywiscie na bazie) Bo kolory i cena powalaja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg miki kopia.jpg (161,9 KB, 229 załadowań)
curry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-16, 15:14   #98
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Chcialabym sie dowiedziec czy ktoras z Was ma moze porownanie pudru ryzowego z Coastal Scents do tego,ktory oferuje Conservatorie,bede wdzieczna za opinie rowniez co do pudru perlowego jedwabnego

Moj maly zbior mik choc nie sa to wszystkie poki co...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Coast Scents Mica Mix.jpg (174,8 KB, 175 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Winterveld Mica.jpg (76,4 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Winterveld Mica A.jpg (115,4 KB, 90 załadowań)
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 15:36   #99
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Oto przedstawiam wszem i wobec moje miki przecudne
Zdjęcia nie oddaja ułamka ich uroku.

Pisalyscie w jakims watku o bazie Joko, na ile wystarczy opakowanie przy codziennym stosowaniu? Bo nie wiem ile sztuk zamowic

Pewnie to zostanie potraktowane jako OT, ale niesmialo chcialabym zapytac o palety z CS. Marzy mi sie ta: http://www.coastalscents.com/cfwebst...rm-palette.cfm , praktycznie zawiera wszystkie moje kolory Chcialabym zapytac, jak z trwaloscia tych cieni(oczywiscie na bazie) Bo kolory i cena powalaja
Baza starczy na baaardzo długo, średnio ok 1,5 roku A palety najlepiej kupować na ebayu- tańsze są. Wypytaj Cathy, z tego, co kojarzę ona ma cienie CS.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 15:47   #100
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Baza starczy na baaardzo długo, średnio ok 1,5 roku A palety najlepiej kupować na ebayu- tańsze są. Wypytaj Cathy, z tego, co kojarzę ona ma cienie CS.
Szukalam na ebayu, ale niestety nie ma paletki, ktora chce czyli "warm 88"
A paletki z wszystkimi kolorkami nie kupie, bo i tak polowy bym nie uzywala
W paletce warm sa brazy, szaosci, ceglaste i sliwkowe kolorki, czyli to, co tygryski lubia najbardziej

Hmmm na rok powiadasz? TO moze lepiej juz wziac lumene?
Cathy, jak przeczytasz to poprosze o wypowiedz na temat paletki ;>
curry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 16:11   #101
karrrmelek
Rozeznanie
 
Avatar karrrmelek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 810
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Ja też jestem zainteresowana tą paletką warm 88. Po sprawdzeniu neutralek 28 bardzo chciałabym również tą. Przeszukałam ebay i też nic nie znalazłam. Na CS jest to nowa paletka więc może trzeba poczekać aż się pojawi a aukcjach
__________________


to shop
or not to shop
what a very silly question
karrrmelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-16, 16:32   #102
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Dziewczyny zapraszam na forum ogólne wizażystki - jest tam wątek o CS, gdzie dowiecie się więcej o paletach oraz wątek o zbiorowych zamówieniach takich palet z eBaya.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 17:43   #103
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość

Hmmm na rok powiadasz? TO moze lepiej juz wziac lumene?
Ale ja nie rozumiem. Generalnie dziewczyny na forum używają 3 bar- Lumene, Artdeco i ostatnio właśnie tej joko. Każda ma swoje zwolenniczki i przeciwniczki, ale wszystkie są przyzwoite. Joko jest taką perełką za niewielką cenę (jakieś 3x tańsza od Artdeco i 2x od Lumene).
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 17:51   #104
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Ale ja nie rozumiem. Generalnie dziewczyny na forum używają 3 bar- Lumene, Artdeco i ostatnio właśnie tej joko. Każda ma swoje zwolenniczki i przeciwniczki, ale wszystkie są przyzwoite. Joko jest taką perełką za niewielką cenę (jakieś 3x tańsza od Artdeco i 2x od Lumene).
a mnie ArtDeco wkurza - nie dość, że perfumowana, co przy moich oczach to masakra to jeszcze mam wrażenie takiej grudkowości na powiece

jak dostanę eye primer z SN to poleci w świat
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 18:14   #105
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Chcialabym sie dowiedziec czy ktoras z Was ma moze porownanie pudru ryzowego z Coastal Scents do tego,ktory oferuje Conservatorie,bede wdzieczna za opinie rowniez co do pudru perlowego jedwabnego

Moj maly zbior mik choc nie sa to wszystkie poki co...
widziałam że planujecie zakupy na conservatorie z racji odwyku chwilowo nie dołącze (jak ja moge nie brac udziału w zamówieniu z połproduktami az mi wstyd) ale jakby co mam ryz z coastal i chetnie wymienię na ryz z conservatorie bo tez jestem bardzo ciekawa różnicy - zreszta jak cos to daj zanć w kazdej chwili moge podesłać juz teraz
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 18:32   #106
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Cathy, jak przeczytasz to poprosze o wypowiedz na temat paletki ;>
paletki warm nie mam (jeszcze ), ale moją opinię na temat neutralnej można znaleźć TUTAJ
A co do baz- mnie Lumene wystarcza na rok, a cieni używam codziennie
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 18:57   #107
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
widziałam że planujecie zakupy na conservatorie z racji odwyku chwilowo nie dołącze (jak ja moge nie brac udziału w zamówieniu z połproduktami az mi wstyd) ale jakby co mam ryz z coastal i chetnie wymienię na ryz z conservatorie bo tez jestem bardzo ciekawa różnicy - zreszta jak cos to daj zanć w kazdej chwili moge podesłać juz teraz
Wlasnie bardzo mi spasowal puder ryzowy z CS ale ciekawa jestem czy jest jakas roznica,kiedys cos Lorri pisala ale jakos wtedy za bardzo mnie to nie interesowalo i....zapomnialo sie gdzie o tym byla mowa
Jezeli masz na zbyciu wiecej to z checia bym przygarnela po czym odwdziecze sie jak przyjdzie paczka
Kusi mnie tam sporo rzeczy i cos mi sie wydaje,ze to bedzie moje ostatnie zamowienie przed odwykiem
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 19:57   #108
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Wlasnie bardzo mi spasowal puder ryzowy z CS ale ciekawa jestem czy jest jakas roznica,kiedys cos Lorri pisala ale jakos wtedy za bardzo mnie to nie interesowalo i....zapomnialo sie gdzie o tym byla mowa
Jezeli masz na zbyciu wiecej to z checia bym przygarnela po czym odwdziecze sie jak przyjdzie paczka
Kusi mnie tam sporo rzeczy i cos mi sie wydaje,ze to bedzie moje ostatnie zamowienie przed odwykiem
Lorri z tego co pamietam przez pomyłke/brak odzewu z ich strony wzięła puder ryzowy taki gruby do peelingu, zamiast tej drobnej skrobi ryzowej - pisze co pamietam bo także nie wiem gdzie dyskusja była - a na coastal własnie ze skrobia mamy do czynienia..
cos tam mam - brałam pół kilo - wyszło do ludzi sporo ale drugie tyle jeszcze mam więc tylko mów ile chcesz
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 19:59   #109
ollkaa
Rozeznanie
 
Avatar ollkaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 708
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
A co do baz- mnie Lumene wystarcza na rok, a cieni używam codziennie
O jak dobrze mi sie to czyta. Bo własnie dzisiaj do mnie doszła i się przeraziłam jaka ona malutka

Edytowane przez ollkaa
Czas edycji: 2009-06-16 o 20:01
ollkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-16, 20:09   #110
karrrmelek
Rozeznanie
 
Avatar karrrmelek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 810
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Witam dziewczyny Podczytuje was od początku tego wątku. Jeśli któraś dobra duszyczka zechce mi wyjaśnić: czy tej skrobi ryżowej używacie jako zwykłego pudru czy jak? Zastanawia mnie to I jak to się zwie po angielsku na CS?
__________________


to shop
or not to shop
what a very silly question
karrrmelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 20:18   #111
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

rice powder
jako puder, lub podklad pod podklad

curry jakie piekne swatche! powinnam Ci przeslac moich odsypki do zdjęc

Tak tak z conservatore nie jest za dobry
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 20:28   #112
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość

curry jakie piekne swatche! powinnam Ci przeslac moich odsypki do zdjęc
A nie ma sprawy Jednak z tego co czytalam, to pewnie nawet Twoje odsypki odsypek nie zmiescilyby sie w jednej wielkiej paczce
Teraz zamowilam sobie w ciemno 1 oz. Pearl White Mica Powder, bo ciocia opisywalo ja jako "rozswitlajacy puder dajacy piekna poswiate", a cos takiego wlasnie chce, potrzebuje i musze miec

A 2 pigmenty, ktore mam chyba musze sprasowac, bo nie da sie ich nakladac solo/na mm jak miki Nie daja sie rozcierac, sa takie tepe. Mam nadzije, ze po prasowaniu bedzie OK

Edytowane przez curry
Czas edycji: 2009-06-16 o 20:32
curry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 20:38   #113
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Lorri z tego co pamietam przez pomyłke/brak odzewu z ich strony wzięła puder ryzowy taki gruby do peelingu, zamiast tej drobnej skrobi ryzowej - pisze co pamietam bo także nie wiem gdzie dyskusja była - a na coastal własnie ze skrobia mamy do czynienia..
cos tam mam - brałam pół kilo - wyszło do ludzi sporo ale drugie tyle jeszcze mam więc tylko mów ile chcesz
A nie podzieliłabyś się ze mną tym ryżykiem? Zastanawiam się właśnie nad dołączeniem do wspólnego z cs i wzięciem m.in. tego ryżyka ale w tym miesiącu już dużo za dużo wydałam i wolałabym się jednak ograniczyć Może znalazłabyś u mnie coś w zamian za odsypkę ryżyka?
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 20:46   #114
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Ktoś wie czy już przyszła Psia Kupka czy mam jakieś omamy
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 20:49   #115
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

o mydelka dzwonilam i mino tego ze traking pokazuje ze od tygodnia jest w Polsce to w obrocie zagranicznym jej nie mają

curry same pigmenty trzeba mieszac z mikami i np serecite i juz daja sie nakladac pięknie
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 20:56   #116
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
o mydelka dzwonilam i mino tego ze traking pokazuje ze od tygodnia jest w Polsce to w obrocie zagranicznym jej nie mają

curry same pigmenty trzeba mieszac z mikami i np serecite i juz daja sie nakladac pięknie
Tez juz nie moge sie doczekac psiej kupki

W takim razie nie bede prasowac tylko poczekam na Pearl White Mica Powder i sprobuje zmieszac
curry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 21:00   #117
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Chcialabym sie dowiedziec czy ktoras z Was ma moze porownanie pudru ryzowego z Coastal Scents do tego,ktory oferuje Conservatorie,bede wdzieczna za opinie rowniez co do pudru perlowego jedwabnego

Moj maly zbior mik choc nie sa to wszystkie poki co...
przepiękne kolorki widzę, ze mamy takie same upodobania kolorystyczne
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 21:04   #118
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
A nie podzieliłabyś się ze mną tym ryżykiem? Zastanawiam się właśnie nad dołączeniem do wspólnego z cs i wzięciem m.in. tego ryżyka ale w tym miesiącu już dużo za dużo wydałam i wolałabym się jednak ograniczyć Może znalazłabyś u mnie coś w zamian za odsypkę ryżyka?
ja to bym chyba Ci jeszcze mogła pigmentami dogodzić bo chyba tez szukałaś?
ale jeśli pozwolisz to jutro dogadamy szczegóły oki?
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 21:07   #119
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

moge Cie w wyjatkowym przypadku uraczyc czyms lepszym ale nie w hutrowej ilosci, przypomnij mi na PW jak dojdzie mydlo
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 21:11   #120
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
moge Cie w wyjatkowym przypadku uraczyc czyms lepszym ale nie w hutrowej ilosci, przypomnij mi na PW jak dojdzie mydlo
Jesli to bylo do mnie to ok
I jeszcze chcialam zapytac co to za cudo w gratisie co w woreczku jest biale a po nalozeniu ma fioletowy kolor i pieknie mieni sie w sloncu

Edytowane przez curry
Czas edycji: 2009-06-16 o 21:12
curry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:37.