Co ze mnie za stwór? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-13, 11:55   #1
Mambusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 67

Co ze mnie za stwór?


Witam,
mam problem z określeniem swego typu urody. Opisze szczegółowo swoj wygląd aby jak najbardziej Wam ułatwić. Otóż na pewno jestem typem chłodnym. Rzecz w tym tylko jakim dokładnie. Lato, zima a może jednak lato-zima?

- niebieski odcień białka (jak u zimy),
- lekko prześwitujące naczynka ( jak u lata),
- raczej ciemna oprawa oczu, ciemniejsza od włosów ( jak u zimy),
- ciemnoszare oczy ( jak u zimy),
- pomarańczowo-brązowy pierścień wokół źrenicy ( jak u lata)
- kolor ust: hmm.... intensywny róż (???)
- włosy: ciemna szatynka, trudno określić, ciemny ale nie aż taki jak u zimy. Zależy jak pada światło raz wyglądają na brązowe albo taką jasną czerń. W słońcu widoczne są złoto- pomarańczowe refleksy. Z bliska moje włosy wydają się bardzo jasne, taki jasny mysi brąz... Chyba domieszka zimnego powoduje że wydają się ciemne? UFF... napisałam to... Trudno je opisać używająć kilku słów (???),
- Jak się opalam to na czerwono potem brązowieje, raczej trudno a nogi to w ogóle katastrofa (???),
- nie posiadam piegów,
- a i tak od siebie to uważam że w czrnym kolorze nie wyglądam najkorzystniej, ale za to słyszałam, że ładnie mi w niebieskim i czerwonym ( ale tego koloru nie lubie) .

I jak, komu coś się nasuwa? A jeśli jestem lato- zima to ktoś może kojarzy jakąś aktorkę z takim typem urody?

Edytowane przez Mambusia1
Czas edycji: 2009-07-13 o 19:45
Mambusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 14:51   #2
Mambusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 67
Dot.: Co ze mnie za stwór?

Nikt nie wie?
Mambusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 13:12   #3
MonikaB152
Raczkowanie
 
Avatar MonikaB152
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 32
Dot.: Co ze mnie za stwór?

moze jesteś typem mieszanym???

looknij tutaj: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=71243
MonikaB152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 20:46   #4
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Co ze mnie za stwór?

Cytat:
Napisane przez Mambusia1 Pokaż wiadomość
Witam,
mam problem z określeniem swego typu urody. Opisze szczegółowo swoj wygląd aby jak najbardziej Wam ułatwić. Otóż na pewno jestem typem chłodnym. Rzecz w tym tylko jakim dokładnie. Lato, zima a może jednak lato-zima?

- niebieski odcień białka (jak u zimy),
- lekko prześwitujące naczynka ( jak u lata),
- raczej ciemna oprawa oczu, ciemniejsza od włosów ( jak u zimy),
- ciemnoszare oczy ( jak u zimy),
- pomarańczowo-brązowy pierścień wokół źrenicy ( jak u lata)
- kolor ust: hmm.... intensywny róż (???)
- włosy: ciemna szatynka, trudno określić, ciemny ale nie aż taki jak u zimy. Zależy jak pada światło raz wyglądają na brązowe albo taką jasną czerń. W słońcu widoczne są złoto- pomarańczowe refleksy. Z bliska moje włosy wydają się bardzo jasne, taki jasny mysi brąz... Chyba domieszka zimnego powoduje że wydają się ciemne? UFF... napisałam to... Trudno je opisać używająć kilku słów (???),
- Jak się opalam to na czerwono potem brązowieje, raczej trudno a nogi to w ogóle katastrofa (???),
- nie posiadam piegów,
- a i tak od siebie to uważam że w czrnym kolorze nie wyglądam najkorzystniej, ale za to słyszałam, że ładnie mi w niebieskim i czerwonym ( ale tego koloru nie lubie) .

I jak, komu coś się nasuwa? A jeśli jestem lato- zima to ktoś może kojarzy jakąś aktorkę z takim typem urody?
Raczej jednak bym szukała po ciepłych typach, pogrubiłam to co moim zdaniem wyklucza typ chłodny.

Jesień raczej nie, może skomplikowana wiosna, ale w sumie czasami można błędnie postrzegać swoją urodę. W podanym wątku (o tym http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=197808) podeślij zdjęcie komus, jesli nie chce wrzucac na forum. nie pamietam teraz kto tam w tym siedzi, ale pare kobietek sie tym mocno interesuje
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam



Edytowane przez sabbatha
Czas edycji: 2009-07-15 o 20:48
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:04.